ÜBI www.autosmeeing.nl j Deelname nacompetitie in eigen hand Duizendste duel Guus Tourné Waardig afscheid van beker Red Stars realiseert aansluiting Intentie bij iedereen van Smeeing/BDC om door te gaan handbal taaaaaaaB Shot fier aan kop ranglijst halverwege de competitie Gooise Danssociëteit viert 25-jarig bestaan bij Sepp Wereldrecordpoging van golfvereniging Soestduinen DVSB sluit plichtmatig af WOENSDAG 3 MAART 2004 SOESTER COURANT PAGINA 13 VOLLEYBAL TENNIS I Soest-Zuid start [tennisles voor kinderen 4-6 jaar Mijlpaal onverschrokken publiekslieveling Sportprogramma I Programma voor heren SoVoCo raakt overvol SoVoCo verliest tweede duel met Martinus nipt: 3-2 VOLLEYBAL Winst heren; dames laten grote steek vallen BASKETBAL FUTSAL HANDBAL DYS lijdt weer nederlaag: 6-1 TAFELTENNIS Ook oud-leden welkom in De Weegbree Sportuitslagen I *)edene tw*e*t&cUty de &U4, wwr vtUZCVl 9, - pet tuzlffavi. Omgaan met stress op het werk s.v. VVZ'49 - Zuidvogels GOLF Tweede team behoudt aansluiting DAMMEN FIETSSPÓRT Tempo Toer op de weg vanaf zondag 7 maart ers)AUTO SMEEING Uniekaas ilegen kaas ies. Aan het stuk Kilo ^49" vulde Jager- saïschnitzels 00 gram Koen Smeeing was de laatste I seizoenen goed voor drie, vier treffers per wedstrijd. Zondag I overschreed hij in zijn 22e wed- I strijd de 150, een gemiddelde 1 van bijna zeven. Niet minder dan dertien maal scoorde de I tot opbouwer omgeturnde spe- l|er in het duel met Gemini. I Niettemin verloor Smeeing/ I BDC met 25-24. I De eerste nederlaag sinds 25 ja- I auari (tegen kampioen UDSV) lag 1 n ook niet aan de jonge hand-' Jer, maar aan, het collectief fa- llen. Met uitzondering van de laat- |ste acht minuten miste trainer/ 1 coach Paul van den Deijssel bij zijn agressie in de verdediging en rpte in de aanval. I Aanvankelijk deelden beide teams fin de malaise, want na vijf minu- K ten was er nog niet gescoord. I Vooral dankzij Smeeing ging het ■tot 6-6 gelijk op, maar daarna IsproDg Gemini in vier minuten tijd naar 11-6. In de rust (15-9) was de schade zelfs iets opgelopen, maar vooral kort na de hervatting leek Smeeing/BDC rijp voor de slacht bank: 20-12. De matige optredens tegen degra datiekandidaat Animo en midden moter Volendam 2 kregen zondag middag een vervolg in Zoeter- meer. De twee voorgaande duels werden nog gewonnen, maar nu ontbeerde Smeeing/BDC de rou tine van Michel Roest en kon de doorgaans sterk opererende en vorige week excellerende Robert Wijnen geen stempel op de wed strijd drukken. Via Jos Lans, Wij nen en Koen Smeeing kwam de Soester formatie terug tot 20-15, maar topscorer Marco van Linstee van Gemini vergrootte het verschil acht minuten voor tijd naar 23-16. Pas vanaf dat moment ging Smeeing/BDC er voor staan en werd Gemini het vuur na aan de schenen gelegd. Een boeiende slotfase werd het, doordat de Soes- ters in hun zoektocht naar eerher stel ineens de juiste inzet toonde en via, alweer, Koen Smeeing, te rugkwamen tot 24-23. Er waren toen nog veertig seconden te spe len en daarin sprak Patrick Opdam van Gemini zijn routine aan: 25- 23. Vanaf de middenlijn zorgde Smeeing nog voor 25-24, maar het was toen duidelijk dat de inhaalra ce te laat was ingezet. Ondanks het verlies blijft Smeeing/BDC als vijfde genoteerd staan en heeft het plaatsing voor de nacompetitie in eigen hand. Als zaterdagavond in Spleasure Cen trum Swift wordt verslagen, kan dit extraatje de Soester club nauwe lijks nog ontgaan. Volgend seizoen Hoewel Smeeing/BDC zich hele maal concentreert op de slotfase van deze competitie, overlapt het volgend seizoen natuurlijk al de gedachten. Paul van den Deijssel hoopt dat er volgende week witte rook te zien zal zijn. 'Bij alle par tijen is de intentie er om door te gaan', zegt de trainer/coach. Dat betekent dat met name de dragende spelers moeten blijven. Bij Koen Smeeing en Robert Wij nen is dat ook wel zeker, maar Jos Lans en Manasse Wisse zouden hun beslissing wel eens kunnen la ten afhangen van het feit of er ver sterking komt. Op dat laatste vlak is Smeeing/ BDC bezig met een 'goudvis', zo als Van den Deijssel zegt. Mogelijk wordt deze transactie volgende week beklonken. De trainer/coach heeft ook nog alternatieven op zijn lijst staan, maar is met die spelers nog niet in gesprek. De kans dat Van den Deijssel zelf voor een andere club kiest, is vrij wel nihil. Hij heeft geen aanbie ding op zak. 'Maar ik ben daar zelf niet actief mee bezig geweest. Ik heb hier en daar laten doorsche meren, dat ik niet beschikbaar ben. Ik heb de intentie bij Smeeing/ BDC door te gaan', aldus Van den Deijssel die in de zomer van 2001 terugkeerde op het Soester hand balnest. Mocht het plaatje bij Smeeing/BDC toch niet rondko men, dan is het allesbehalve on denkbaar, dat hij in ieder geval voor een jaar stopt als handbaltrai ner. Dat laatste is evenwel niet het uitgangspunt van de ambitieuze trainer die Smeeing/BDC weer op de handbalkaart heeft gezet. Soest-Zuid gaat de leeftijds grens voor tennislessen verlagen in 7 naar 4 jaar. In april wordt :start met de zogenoemde [weekvijver, een programma voor anderen die zijn geboren tussen iktober 1997 en december 1999. 'olgens hoofdtrainer Danny Egter lis gebleken dat er behoefte is aan [tennislessen voor deze doelgroep. ij staat aan het hoofd van de [groep trainers die de kinderen zul len begeleiden. Alle trainers heb- iben een opleiding bij de KNLTB [genoten. [De Kweekvijver is een cyclus van tien lessen van elk 50 minuten, die worden gegeven op de banen van het tennispark van TV Soest-Zuid aan de Bosstraat. Bij slecht weer wordt uitgeweken naar de tennis- 1. Er kan gekoZen worden uit de woensdag- en vrijdagmiddag (13:00-13:50 uur). In de schoolva kanties en op feestdagen zijn er geen lessen. Tijdens de laatste les kunnen de kinderen het bal- en slagvaardig heiddiploma behalen. De kosten van de cursus bedragen 55,00 per kind. Er hoeft geen contribu tie betaald te worden, omdat de cursisten geen lid zijn van de club. Voor informatie en of aanmelding kan men (tot 22 maart) terecht bij "Danny Egter, Spechtenkamp 171, 3607 KJ Maarssen, 06- '14184823. Futsal fel.05 't Knooppunt-Firtina'93 ■Amsterdam) Tafeltennis fe0:15 Shot-Gispen 2 (Orlando- feebouw) ZATERDAG 6 MAART P Basketbal 0:30 Red Stars (H)-BOB Beukendal) Handbal |0:10 Smeeing/BDC (H)-Swift [Spleasure Centrum) i Korfbal 15:15 KVO-Débaldérin (Ban- linghal) |6:00 Tweemaal Zes 6-Eemvo- lels (Maartensdijk) Voetbal 1:30 WZ'49-Zuidvogels Eemweg) 1:00 UW-Hees (Utrecht) 1:30 ASV'65-SEC (Vianen) i/of zetfouten voorbehouden I aan personen vanaf 16 iaa 1 in Sorst NcfKENS SOEST In de vorm van een overvol pro gramma lijken de heren van Stam/ SoVoCo er een nieuwe tegenstan der bij te hebben gekregen. De volleyballers moeten straks in 20 dagen zes wedstrijden spelen. Na de competitiehervatting op vrijdag 12 maart (uit tegen Neder- horst) staat vier dagen later de fi nale van de rayonbeker op de ka lender. Die vindt plaats in sporthal De Fuik in Kortenhoef en begint om 21:15 uur. Tegenstander is dan Almere-Haven, waaraan Stam/ SoVoCo toevallig ook is gekop peld in de tweede ronde van het bekertoernooi voor divisieteams en de beste rayonploegen. Die ont moeting staat gepland op maandag 22 maart. Tussen die twee bekerwedstrijden door is er donderdag 18 maart de competitieverplichting tegen ASVU (uit) en ook op zaterdag 27 (thuis tegen Huizen 2) en woens dag 31 maart (uit tegen Ace) moet Stam/SoVoCo aan de bak om zijn leiderspositie te verdedigen. Daarna kunnen de volleyballers even uitblazen om pas weer op 17 april de competitie af te sluiten met een thuiswedstrijd tegen US 3. Trainer/coach Juijan van Slooten laat weten dat de competitie de hoogste prioriteit krijgt. Hij wil met zijn ploeg kampioen worden, zodat promotie naar de derde di visie zonder omweg kan worden binnengewandeld. Met opgeheven hoofd zijn de dames van Stam/SoVoCo uit het nationale bekertoernooi gestapt. De volleybalsters reik ten dit seizoen tot de kwartfina le, waarin eredivisieclub Mar tinus hen een verdere doorgang versperde. De Soesters gaven zich niet zomaar gewonnen: 3- 2. Goed, de return van vorige week woensdag was een formaliteit ge worden na de 0-3-nederlaag in De Bunt. Maar in Amstelveen onder streepte Stam/SoVoCo nog maar eens haar ambities om volgend sei zoen op het hoogste vaderlandse niveau uit te komen. Martinus, derde van Nederland, had de handen vol aan de ploeg die -in tegenstelling tot het com petitieduel daarvoor- weer in com plete samenstelling kon verschij nen. Zelf had Martinus, net als in Soest, ook de sterkste basiszes het veld ingestuurd. In de eerste set lukte echter bij Stam/SoVoCo ser verend, aanvallend en verdedigend alles en dat leidde tot een min of meer verrassende zege (18-25). Vervolgens waren de rollen twee sets omgedraaid. Martinus zette een tandje bij en Stam/SoVoCo verloor. Door de. tweede set met 25-19 in te pakken, was de beker ontmoeting officieel beslist en ook de derde was voor Martinus: 25- 17. 'We misten toen de power om door te gaan en moesten daardoor veel rallyballen spelen', blikte ma nager Jacques Hardenberg terug. Aardig Het was aardig te zien dat Stam/ SoVoCo in het verdere verloop van het tweede kwart finaleduel op de been kon blijven tegen een van de topdrieploegen. Na een span nende reeks werd het 26-28 in de vierde set en moest er een vijfde set aan te pas komen, ook al was die om des keizers baard. Hierin kwam Stam/SoVoCo net te kort: 15-12. Inmiddels hebben de lijstaanvoer ders van de eerste divisie A er een weekje verlof opzitten. Morgen pakken ze de draad op met een oefenwedstrijd tegen Sliedrecht Sport, middenmoter in de eredivi sie. Zaterdag oefenen ze in sport hal De Banninghal tegen heren 2 van hun club. Om 10:30 uur al, een tactische zet van het dames- management die naar verluidt door de heren niet zo op prijs wordt gesteld. Een dag later neemt het damesteam deel aan het zitvol- leybaltoernooi dat in het kader van de Internationale Vrouwendag vanaf 11:00 uur plaatsvindt in Spleasure Centrum. Daarin is ook het Nederlands team, met onder anderen Marijke Roest, te zien dat in de afgelopen week de officiële bevestiging kreeg dat het in sep tember zal worden uitgezonden naar de Paralympics in Athene. Op zaterdag 13 maart begint voor de speelsters van Stam/SoVoCo weer het serieuze werk. Dan me ten ze vanaf 19:00 uur in De Bunt hun krachten met die van DIO/ Bedum. Een nauwlettend bijgehouden administratie van moeder Tiny heeft uitgewezen dat Guus Tourné zaterdagavond aan zijn duizendste wedstrijd voor Smeeing/BDC begint. Met het eerste team komt de 34-jarige handballer dan uit tegen Swift. Vandaag 9505 dagen geleden debuteerde hij met een mix- jeugdteam tegen Nijenrodes (2-1-verlies). Moeder Tourné hield vanaf het begin alles bij, noteerde van elke wedstrijd de uitslag; maar ook de opstellingen en het aantal doel punten dat zoonlief op zijn naam bracht. Zo scoorde Guus zijn eer ste treffer op 12 maart 1978 tegen UHV en ruim drieënhalf jaar later tijdens zijn 151e wedstrijd zijn vijf honderdste tegen DSO. Met de jeugd van wat toen nog 'gewoon' BDC heette, stond Tour né zowel bij het zaal- als het veld- handbal in de finale van het Ne derlands kampioenschap. Dat was ,op respectievelijk 15 maart en 8 juni 1985. Beide keren hield V&L de Soesters van een nationale titel [af. Drie jaar later maakte Tourné zijn opwachting in de hoofdmacht, waarvoor hij twaalf seizoenen zou uitkomen. Hij groeide uit tot een vaste en waardevolle speler van de selectie. En hoewel hij zijn coaches en medespelers soms tot wanhoop dreef met geforceerde acties, groeide hij in de jaren negentig, mede vanwege zijn onverschrok kenheid, uit tot de publiekslieve ling. Zijn acties waren soms niet goed uitgekozen, maar wel altijd spectaculair. Scheidsrechters kenden zijn speel wijze maar al te goed en letten misschien wel juist daarom extra op hem. Althans, zo leek het soms. Maar na een zware overtreding kon Tourné zo onschuldig kijken als een puppy. In 2000, na onder meer een acht ste- en een kwartfinaleplaats in het nationaal bekertoernooi, besloot de inmiddels in Amersfoort woon- Guus Tourné in een karakteris tieke pose op een archieffoto uit 1992. Foto: Herman van Dam achtige speler te gaan afbouwen in het tweede team. Die beslissing had onder meer te maken met de diabetes die hij heeft. Niettemin bleef trainer/coach Van den Deijssel daarna bij gelegenhe den een beroep doen op de erva ren speler. Dit seizoen kwam hij tot drie invalbeurten en zaterdag hoort hij bij de groep die ten kos te van Swift zal proberen deelname aan de nacompetitie veilig te stel len. Ook Richard van den Hoef, Michel Roest en Willem-Jan Ru- der, die evenals Tourné in het tweede zijn gaan spelen, komen de ploeg versterken. Van den Deijssel: 'In de duels met DES'72, Atonium'72 en met name in de uitwedstrijd tegen Swift bleek Guus toch een extra impuls te kunnen geven. Misschien maakt hij zaterdag het verschil.' In Amersfoort werd DVS maan dagavond onder de voet gelopen door Annour. Met snel combina tievoetbal bracht de hooggeklas- seerde ploeg de Soester midden moter de derde achtereenvolgende nederlaag toe. Het werd 6-1. Na tien minuten stond het al 2-0 voor Annour. DVS, dat weinig kansen creëerde, stond halverwe ge met 3-0 achter en incasseerde direct na de pauze de vierde tegen treffer. Na 28 minuten redde Mar co Martens de eer, maar Annour had het laatste woord en scoorde nog tweemaal. In de eerste klasse rayon van de basketbalcompetitie zijn de ploegen aan elkaar gewaagd. De acht teams hebben elkaar nu allemaal eenmaal getroffen en de nummers drie tot en met zeven hebben zes punten verza meld. Red Stars is er daar nu één van. De basketballers wonnen zaterdag de uitwedstrijd bij BZ'72 met 80- 85 en stegen daardoor weer op de ranglijst. De derde zege in zeven duels levert zelfs de derde plaats op, maar dat kan zo weer verande ren, omdat het met vijf teams ex treem dringen is op deze positie. Met het oog op de tweede compe titiehelft staan de sterren voor de Soesters gunstiger dan in januari. De rentree van Manfred Dikkers heeft de ploeg in sportief opzicht goed gedaan en van de resterende zeven duels mag Red Stars vijf maal in Beukendal spelen. Dat biedt weliswaar geen garanties op succes, maar tot dusver was de ploeg van Robert Oosterhof in ei gen huis succesvoller dan op een vreemde linoleumonderlaag. Oosterhof was er de laatste drie wedstrijden, waarvan er twee wer den gewonnen en eentje nipt van de ongeslagen koploper Lokomo- tief werd verloren, overigens niet bij, maar is inmiddels teruggekeerd van vakantie. Zaterdag ontvangen de heren BOB, waarvan in Oud- Beijerland eigenlijk onnodig werd verloren. Dames Lang en stug waren ingrediënten, waarvan de dames vrijdagavond in Mijdrecht geen worst konden ma ken. Tegen het belegen Argon lie ten de koploopsters een grote steek vallen. Het gevolg is dat Red Stars de ongeslagen status kwijt raakte en nu evenveel verliespun- ten heeft als concurrent Cracker jacks. Met uitzondering van Suzanne Visser wisten de dames zich geen raad met de degelijke zone van de gastvrouwen die gemiddeld een kop groter waren. Erger was dat de persoonlijke verdediging van Red Stars, dat over veel meer snelheid beschikt maar daar geen gebruik van maakte, volledig faalde. Na het eerste kwart wreef iedereen zijn ogen nog eens uit: 20-5. Red Stars schakelde over op een zoneverdediging en dat had effect, want 29 speelminuten later had Argon slechts elf punten aan haar totaal toegevoegd. Het probleem was dat Red Stars zelf evenmin tot scoren kwam, maar de achterstand was wel geminimaliseerd: 32-30. Met nog een minuut te gaan, moest er risico worden genomen. Red Stars was in de slotfase weer overgestapt op een mandekking en moest forceren door overtredingen te maken. Argon, dat daarvoor bij vijftien vrije worpen slechts een maal succesvol was geweest, gooi de er in de laatste minuut drie van de vier in: 35-30. De toevalstref fer in de laatste seconde, een drie punter, was om het even: 38-30. ZONDAG 7 MAART Fietsspórt f9:00 Jaap, Coermantocht van Tempo Toer (Industrieweg) Voetbal 4:00 Soest-NVC (Bosstraat- )ost) !4:30 't Goy-SEC ('t Goy) Zitvolleybal 1:00 Zitvolleybaltoernooi met >.m. Oranjedames en SoVoCo [Spleasure Centrum) MAANDAG 8 MAART Bowling 19:30 Competitie Soester Bow- ing Vereniging, ook op c" [Bowling Overhees) DANSEN Terla IVAD-wedstrijd, Zwolle. Harrie lerfst en Marcella Muller: 4e deb. latin en kampioen koppelwed strijd; Henk en Carola Lensink: lc sen. V latin en gepromoveerd naar 1. IV. Het begon ooit in Huizen en via Bussum en Hilversum streek ze uiteindelijk zeven jaar geleden neer bij Partycentrum De Weegbree van Jan en Gina Sepp. Daar viert de Gooise Danssociëteit zaterdag 13 maart het 25-jarig bestaan. Oud-leden zijn van harte wel kom. De club is bestemd voor paren van mensen die 35 jaar of ouder zijn. In 1979 nam een aantal enthou siaste paren, dat ooit op een dans school had gezeten, het initiatief hiervoor. Eenmaal per maand in een ongedwongen sfeer dansen was de opzet en een kwarteeuw later lukt dat nog steeds. Elke tweede zaterdag van de maand komt de groep bijeen in het dans centrum aan de Weegbreestraat voor de vaste dansavond. De Gooise Danssociëteit heeft in Soest nog plaats voor nieuwe le den. Het maakt niet uit op welk niveau er wordt gedanst. 'Mensen die nooit verder zijn gekomen dan brons, zal het toch bevallen', zegt een woordvoerder. De mogelijk heid bestaat om een keer op een tweede zaterdag van de maand naar De Weegbree te komen om vrijblijvend een avondje mee te dansen. Belangstellenden die meer informatie willen over de Gooise Danssociëteit kunnen contact op nemen met het secretariaat, 5257015. INLICHTINGEN: TELEFOON 035 - 601 41 52 Van Weedestraat 227 - 3761 CD Soest E-mail: soestcrt@wanadoo.nl 'Het kost me de laatste tijd steeds meer moeite mijn werk vol te hou den en 's nachts kan ik niet slapen. Ik lig maar te denken aan mijn werk. En als ik aan het werk ben, kan ik me niet concentreren'. Men sen met veel spanning op het werk zullen deze klachten herkennen. Als alles goed gaat rust je in het weekend en de vakantie voldoen de uit. Soms kost het steeds meer moeite op de been te blijven. Al lerlei klachten kunnen het gevolg zijn: hoofdpijn, vermoeidheid, sla peloosheid, piekeren en concentra tieproblemen. Deze klachten ver sterken de stress, waardoor een vi cieuze cirkel dreigt. Uiteindelijk kan zelfs een langdurige burn-out optreden. Riagg Amersfoort Omstreken en Maatschappelijk Werk Amers foort starten daarom binnenkort de training 'Omgaan met stress op het werk'. De training omvat tien wekelijkse bijeenkomsten, donderdagmiddag 13:30-16:00 uur. De eerste bijeen komst is op 8 april. Voor het werk boek wordt een bedrag van 15,00 gevraagd. De bijeen komsten vinden plaats bij Maat schappelijk Werk Amersfoort, Be- kensteinselaan 18, 3817 AK Amersfoort. Aanmelden: 88 033-4633924. Na aanmelding volgt een uitnodiging voor een intakegesprek met de trainers op 25 maart of 1 april. In formatie: Fien Mulder, Riagg Amersfoort Omstreken, 88 033- 4603531, of Adrie Noorlander, Maatschappelijk Werk Amers foort, 88 033-4633924. Zie ook: www.riaggamersfoort.nl. Shot sloot de eerste helft van de voorjaarscompetitie met een 2- 8-overwinn»ng af op Over 't Net 2. Halverwege staan de Soester tafeltennissers bovenaan met een voorsprong van vijf punten op Rega 4. Over 't Net werd beschouwd als een van de sterkste tegenstanders en hoewel de uitslag anders doet vermoeden, was dat ook het geval. 'Het was hard werken', zei Paul Roest. 'Normaal gesproken wor den wij tweede.' Onder slechte omstandigheden, het was ijskoud in de zaal, begon nen de Soesters moeizaam aan de wedstrijd. Roest verloor met 13-11 in de vijfde game van kopman Jeroen Schuurman. Hans van Gooi bleef invaller Luciën Peek maar net de baas. De rest van het duel verliep voor spoediger. Ook Marcel Jansen was niet opgewassen tegen Schuurman, maar in de andere partijen had Shot nog maar één keer een vijfde game nodig om de beslissing af te dwingen. Vrijdag speelt Shot in het Orlan- dogebouw aan de Di Lassostraat vanaf 20:15 uur de eerste van vijf returnwedstrijden. Op bezoekt komt het tweede team van Gispen. De eerste ontmoeting met de Cu- lemborgers werd met 9-1 gewon nen. A.s. zaterdag op sportpark Zonnegloren aanvang 14.30 uur: Altijd een spannende en sensationele wedstrijd!!! ter Bob Bremer zal aftreden. Het bestuur is in gesprek met een aan tal potentiële opvolgers, van wie er één aan de ledenvergadering zal worden voorgedragen als kandi daat. Ook Mieke van Bodegom (evenementen) is aftredend en stelt zich niet verkiesbaar. Uiteindelijk bleef de stand gelijk na verlies van Cees Binnenkade, remise van Andrew A Tjon A Ong en winst van Klaas Bor. Plichtmatig heeft DVSB zater dag de laatste competitiewed strijd gespeeld. De dammers waren twee weken eerder kam pioen geworden en deelden ter afsluiting de punten met Witte van Moort 2. DVSB bleef dit seizoen wederom ongeslagen. Dat er niet veel op het spel stond, werd snel duidelijk. Reeds na twee uur waren vijf wedstrijden afge rond. DVSB stond toen met 6-4 achter. In. zijn laatste wedstrijd voor DVSB zorgde een ontketen de Pavel Iljin voor de gelijkmaker. Belangrijker nog was de 14-6- winst van het tweede team op ADG. Daardoor eindigden de 're serves' van DVSB als derde en promoveren ze rechtstreeks naar de landelijke eerste klasse, waaruit DVSB 1 zojuist is gepromoveerd. Hierdoor blijft de aansluiting tus sen beide teams in de top van Ne derland gewaarborgd. www.rabobankonline.com Golfvereniging Soestduinen gaat zaterdag 3 april een se rieuze en naar verluidt specta culaire poging wagen een ver melding te krijgen in het Guin- ness Book of Records. Wat er precies gaat gebeuren, wordt nog even 'geheim' gehouden, maar zal nog wel worden aan gekondigd door de lustrum commissie. Zij organiseert momenteel diverse activiteiten, waarmee het vijfjarig bestaan zal worden opgetuigd. Deze worden gehouden op 3, 4, 10, 12, 24 en 25 april, uiteraard op de golfbaan aan de Van Weerden Poelmanweg in Soestduinen. De wereldrecordpoging op 3 april gaat gepaard met een knipoog naar het 975-jarig bestaan van Soest. Daarom is de poging opge nomen in de officiële kalender van tientallen activiteiten die onder de paraplu van het Comité Soest 975 jaar worden gehouden. De club kan dan ook rekenen op een finan ciële bijdrage. De voorbereidingen voor het nieu we record vergen tijd en aandacht. Op 24 maart houdt de golfvereni ging haar algemene ledenvergade ring. Nu al staat vast dat voorzit- Voor Tempo Toer begint op zon dag 7 maart het wegseizoen. Dan houdt de ren- en toervereniging de traditionele Jaap Coermantocht. Bij de 'aftrap' van het seizoen kun nen de deelnemers kiezen uit rit ten over 40, 80 en 120 kilometer. De uitgezette routes voeren hen over de Utrechtse Heuvelrug. Start en finish zijn bij het clubgebouw van Tempo aan de Industrieweg. Voor de 40 kilometer is de start tussen 10:00 en 12:00 uur, voor de 80 kilometer tussen 9:00 en 11:00 uur en voor de 120 kilometer tus sen 9:00 en 10:00 uur. Deelname kost 2,50 (3,00 voor de 120 ki lometer). Leden van de NTFU en KNWU krijgen een euro korting. UNITED CARDEALERS Totally driven! 0 OOK VOOR UW NIEUWE OF GEBRUIKTE MITSUBISHI...

Soester Courant | 2004 | | pagina 13