FLOOR - Méér dan een huis! Verlenginj Méér M PETERS Makelaardij PETERS Makelaardij SEC ontbeer WOENSDAG 10 MAART 2004 SOESTER COURANT Méér dan een huis! dan een huis! [Fopen huis Exclusief bij Peters Makelaardij! V. voor wonen in de groene zone Exclusief bij Peters Makelaardij! Bezoek ook onze internetsite www.petersmakeiaardij.nl „or wonen in de groene x>ne Bezoek ook onze internetsite www.petersmakelaardij.nl TE KOOP ATLETIEK Profbestaan Dick van den Broek werpt vruchten af Selectie steeds verd V OETB AL-zondag KVO het best van de rest Sportuitslageij BRASSERIE KEUZEMENU clan een huis! 3i(ake(aard\'j VAN WEEDESTRAAT 3 - 3761 CA SOEST telefoon (035) 6016824 FAX (035) 6027136 SOEST@FLOORMAKELAARDIJ.NL LAANSTRAAT 45b - 3743 BB BAARN TELEFOON (035) 5287010 FAX (035) 5287011 BAARN@FLOORMAKELAARDIJ.NL I 13 maart van I 10.30- 12.00 jur SOEST Vedelaarpad 10 Wonen in e.en rustige buurt met voldoende woonruimte voor een gezin van 2 of 3 personen, dan is het Vedelaarpad bij uitstek geschikt. Op nummer 10 vindt u de goed onderhouden eengezinswoning met schuur en een goed op de zon gelegen achtertuin. De woning is volledig voorzien van isolerende beglazing, het platte dak is in 1992 vernieuwd en geïsoleerd. Indeling: hal, toilet, woonkamer met parket, trapkast, keuken. Verdieping: overloop met cv-kast, ruime bergkast, 2 slaapkamers, bad kamer met douche, wastafel en aansluiting wasmachine. Aanvaarding in overleg. www.floormakelaardij.nl VRAAGPRIJS 179.500,- k.k SOEST Weegbreestraat 22 Houdt u van een ruime woning met garage en speelt de ligging een belangrijke rol? Dan is de drive-in woning aan de Weegbreestraat num mer 22 een woning met uw woonwensen. Indeling: entree, hal, m.k., garage, tuinkamer. Ie Verd.: woonkamer met open haard, lami naat, nieuwe schuifpui met dubbel glas naar het balkon aan de achterzijde, open keuken met diverse inbouwapp. en toegang tot het balkon aan de voorzijde, toilet, inbouwkast met opstelling cv-ketel (2001). 2e Verd.: zeer ruime slaapkamer (voorheen 2), 2e slaapka mer, badkamer met ligbad, toilet en dubbele wastafel. Aanvaarding in overleg. VRAAGPRIJS 239.000,- k.k. SOEST Olijkeweg 36 Houdt u niet van verbouwen, maar bent u gesteld op comfort onder het motto gemak dient de mens, dan is de in 1970 gebouwde en in 2001 geheel gemoderniseerde, aan de achterzijde uitgebouwde halfvrijstaande villa met garage aan de Olijkeweg bij uitstek de woning die u zoekt. Indeling: hal, toilet, trapkast, ruime woonka mer met houten vloer, open haard, opensl. deuren naar achtertuin, open keuken, fraaie inrichting met inb.app. Ie Verd.: 2 ruime (voorheen 3) slaapk., zeer fraaie badk. met lig bad, douche en toilet, vaste trap naar zolder met kamer (dakkapel) en veel bergruimte. Aanvaarding in overleg. VRAAGPRIJS 419.500,- k.k. SOEST Oude Utrechtseweg 44 De Oude Utrechtseweg vindt u in Soest-Zuid, op een van de mooiste locaties van Soest. Het natuurgebied met bossen en duinen is om de hoek. De hier te koop staande aan de achter zijde uitgebouwde halfvrijstaande villa met kantoorruimte is (nagenoeg) geheel in stijl gerenoveerd. Indeling: entree, hal, kelderkast, toilet, ruime woonkamer met massief eikenhouten vloer, allesbrander, openslaande deuren, zeer fraaie, moderne keuken met inbouwapp. Ie Verd.: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste trap naar zolder met 2 kamers. Aanvaarding in overleg. VRAAGPRIJS 459.000,- k.k. Ook voor uw huis staat de unieke Peters In ternet Site (www.petersmakelaardij.nl) beschikbaar met actuele bijzonderheden en fotoreportage. Met dagelijkse informatie over de laatste aanbiedingen. Samen met de gratis kleurenbrochure die uw huis extra in de schijnwerpers zet, biedt Peters Makelaardij alle ingrediënten voor een succesvolle verkoop! Bel voor een vrijblijvende verkooptaxatie 035-6016251. Soest, Steenhoffstraat 30-05 ÊC<S7ff Is klussen niet uw grootste hobby... maar bent u wel op zoek naar een andere woning en heeft u dan ook nog het liefst alles gelijkvloers, dan hebben wij voor u de ideale oplossing! In het kleinschalige luxueuze appartementcomplex "Visserstaete" (b.j. 1997) ligt aan de rustige achterzijde dit moderne en volledig afgewerkte 3-kamerparterreapparte- ment v.v. videofooninst., lift, parkeerplaats en berging in het souterrain. Ind.: Royale, speelse en lichte hal. Bijkeuken/ berging met opst. c.v.-ketel, a.s. wasm./droger en veel bergruimte. Hobby-/studeerkamer, toilet, moderne badkamer met ligbad, separate douchecabine, wastafel en a.s. voor een 2e toilet. Zeer ruime en lichte slaapkamer 20 m2). Gezellige woonkamer (opp. 38 m2) met aangrenzend een moderne keuken v.v. inb.app. Het terras en het sfeervol aangelegde tuintje met gunstige zonligging (ZW) is vanuit de woonkamer te bereiken. Servicekosten 102,50 p.m. Vraagprijs 259.000,- k.k. Soest, Insingerstraat 56 KkfimTi Lieflijk halfvrijstaand woonhuis (b.j. ±1915) met vrijstaande garage met vliering gelegen op een royaal bemeten perceel van 470 m2. De woning is centraal gelegen t.o.v. openbaar vervoer, scholen, winkels en het uitgestrekte bosgebied van "Pijnenburg". De tuin is v.v. diverse vormen van sierbestrating en beschikt over een fraaie vijverpartij in de voortuin. Ind.: entree, hal met trapopgang naar 1e verdieping, slaapkamer met houten vloer en schouw. Moderne badkamer met douchecabine, vaste wastafel en toilet. Sfeervolle woon kamer v.v. een plavuizenvloer, open keuken met inbouw- apparatuur. Vanuit de keuken bereikt u via de overdekte hal de bijkeuken met vliering. 1e Verd.: overloop met dakkapel, ruime slaapkamer, bergruimte en separate stookruimte. Diversen: Voorzien van isolatieglas. C.v.-combi-ketel (1996). Vraagprijs 319.500,- k.k. Soest-Zuid, Birkstraat 71 MtfSTS] Dit halfvrijstaande woonhuis (jaren '50) met garage, schuur en onverwacht diepe, beschutte tuin, biedt u meer ruimte dan de buitenzijde u doet vermoeden. Binnen enkele minuten bereikt u vanaf de woning de winkels, openbaar vervoer én niet te vergeten, de Soester Duinen. Ind.: entree, toilet met fonteintje, lichte woonkamer met open haardpartij, vaste voorraadkast en halfopen keuken. 1® Verd.: overloop, 3 slaapkamers waarvan één met balkon die u een schitterend uitzicht geeft over de tuin, badkamer met ligbad, wastafel en 2® toilet. 2® Verd.: vaste trap naar zolder met kamer die is voorzien van dakkapel. Ruime garage met vliering. Het pand is prima onderhouden en voorzien van dubbel glas. Inhoud ca. 425 m3. Perceelsoppervlakte 485 m2. Vraagprijs 329.500,- k.k. 3768 HD Soest. Tel. (035] 601 62 5 Ook voor uw huis staat de unieke Peters In ternet Site (www.petersmakelaardij.nl) beschikbaar met actuele bijzonderheden en fotoreportage. Met dagelijkse informatie over de laatste aanbiedingen. Samen met de gratis kleurenbrochure die uw huis extra in de schijnwerpers zet, biedt Peters Makelaardij alle ingrediënten voor een succesvolle verkoop! Bel voor een vrijblijvende verkooptaxatie 035-6016251 Soestdijk, Beatrixlaan 13 Op sublieme locatie gelegen pittoresk vrijstaand "landhuisje" (1928) omringd door veel groen. In en om het huis kunt u van rust en privacy genieten, terwijl de winkels en openbaar vervoer op nog geen 5 minuten loopafstand te vin-den zijn. Het pand is ruimer dan u zult vermoeden! Ind. royale hal met bordestrap naar verdieping, toilet, meterkast en toegang naar kelder met stahoogte. Ruime woonkamer met erker, separate eenvoudige keuken met deur naar tuin. 1® Verd.: overloop met toegangsluik naar vliering, 2 ruime slaap kamers (resp. ca. 13 m2 en 15 m2), garderobekamer (voorheen toilet), badkamer met bad. De woning dient enigszins aange-past te worden aan de eisen van deze tijd. Inh. ca. 395 m3, perceelsopp. 248 m2. Bouwkundig rapport aanwezig. Vraagprijs 349.500,- k.k. Soest, Turfstreek 22\ TtTél Op een schitterende locatie in Soest gelegen vrij staande woning met garage. Aan de achterzijde van de wo ning treft u een onder architectuur aangelegde tuin aan, gren zend aan water en bos, optimale privacy gegarandeerd! U krijgt hierdoor het gevoel echt buiten te wonen, maar heeft ook alle voorzieningen, zoals winkels en openbaar vervoer binnen handbereik. De woning is gebouwd in 1985 en geheel geïso leerd. Ind.: hal met garderobe-ruimte en toilet. L-vormige woonkamer met houten schuifpuien aan de voor- en achter zijde van de woning. Halfopen keuken in hoekopstelling v.v. inb.app.. 1e Verd.: Ruime overloop met dakkapel en study- hoek, slaapkamer aan de 'voorzijde met vaste kastenwand en toegangsluik naar bergvliering. Twee slaapkamers aan de achterzijde. Badkamer met dakkapel v.v. ligbad, separate douche, toilet en vaste wastafel. Verwarmde garage met aansluiting wasmachine. Inh. 375 m3, perceelsopp. 330 m2. Vraagprijs 415.000,- k.k. Soestdijk, Van Meckelenburglaan 13-15 In zeer geliefde woonwijk in Soestdijk, rustig gelegen vrijstaande woning (inh. 780 m3) met praktijkruimte en 2 garages op een perceel van 674 m2. De woning is in gebruik geweest als woonhuis met praktijkruimte in het souterrain. Voor degene die wonen en werken willen combineren is dit dé moge lijkheid! Ind.: hal, mk en toilet. Woon-/eetkamer met open haard en schuifpui naar de tuin. Dichte keuken. Bijkeuken met a.s. wasmachine. Souterrain: Vanuit de hal te bereiken souterrain van 90 m2. Deze is in gebruik geweest als dierenartsenprak tijk v.v. receptie, wachtruimte, behandelkamer en 3 kleinere kanjers. Het souterrain heeft een aparte ingang aan de zijkant van de woning. Via het souterrain is de inpandige garage te bereiken v.v. loopdeur. 1® Verd: overloop, 4 slaapkamers, badkamer en separaat toilet. 2® Verd: vaste trap naar de zolder met voorzolder v.v. bergruimte, zolderkamer met dakkapel en stookruimte. 2® garage met loopdeur en deur naar de tuin. Er zal een erfdienstbaarhéid worden gevestigd waarin een ver bodsbepaling wordt opgenomen om de praktijk te gebruiken als dierenartsenpraktijk. Vraagprijs 724.000,- k.k. Birkstraat 87, www.rabobankonlilne.com Soest Rubenslaan 80 Sfeervol, licht appartement op de derde woonlaag centraal in Soest gelegen met fraai uitzicht. Dit aantrek kelijke driekamerappartement (voorheen 4 kamers) kan zo betrokken worden! Indeling: entree met aansluitend hal v.v. plavuizen, modern toilet met fonteintje, badkamer met douche en wastafelmeubel, woonkamer met eetkamer en-suite en v.v. laminaat. Ruime slaapkamer (voorheen 2 kamers) met deuren naar het balkon op het zuidwesten, berging met plavuizen en opstelling was/droger. Keuken met modern keukenblok met gascomfort en oven. De voorma lige bijkeuken is bij de keuken getrokken. Geheel voorzien van dubbele beglazing. Berging op de begane grond. Vraagprijs: 134.500,- k.k. Soest Isaacstraat 5 Rustig gelegen tussenwoning met berging en fraai aange legde tuin met o.a. een vijver. Indeling: hal, m.k., toilet met fonteintje, tuingerichte woonkamer met kast onder de trap en halfopen keuken. 1e verd.: overloop, twee achterslaapkamers, badkamer met bad, toilet, v.w. en opstelling wasmachine. Twee voorslaapkamers. Zolderverd.: voorzolder met c.v.-combiketel en grote zolderkamer met wastafel en dakvenster. Algemeen: de begane grond is v.v. isolerende beglazing. Aan de voorzijde is een vrijstaande berging met elektra aanwezig. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Soest Ereprijsstraat 145 Goed onderhouden drive-in middenwoning met de moge lijkheid van kantoor/praktijk aan huis gelegen aan een plantsoen/speelweide. Begane grond: Gescheiden entrees naar hal, m.k. en naar kantoor/showroom/werkruimte/tuinkamer (circa 45 m2). 1e Verd.: woonkamer met open haard en parketvloer. Open keuken met "American Kitchen", c.v.-combikete! en parketvloer. Modem toilet. Aan de keuken- en aan de wopnkamerzijde is een balkon. 2e Verd.: overloop, 3 slaapkamers, moderne badkamer met bad, v.w., toilet, handdoekradiatoren wasmachine- /drogeropstelling. Begane grond, alsmede de eerste verdieping zijn voorzien van dubbele beglazing. Inhoud woning 400 m2, perceels oppervlakte 135 m2 en bouwjaar 1969. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Sinds Dick van den Broek als prol door het leven stapt, rent hij van het ene naar het andere succes. Na twee zeges in februari moest hij in Drunen in een wedstrijd over 21,5 kilometer alleen een Keniaan later voorbaan. Dat was de Soester om het even, want hij verbeterde wel zijn persoonlijk record en het club record van AV Pijnenburg met een halve minuut: 1.04.18. Dat was slechts tien seconden boven het parkoersrecord van Greg van Hest en de vierde tijd ooit door een Nederlander gelopen. Het was een testwedstrijd voor Van den Broek die over anderhal ve week met veel optimisme aan de start zal verschijnen van het Nederlands kampioenschap halve marathon. De 32-jarige heeft de vaderlandse top het signaal gege ven, dat er met hem rekening moet worden gehouden. Volgens zijn trainer René van Zee werpt het profbestaan zijn vruch ten af. 'Ik heb het altijd al gezegd, dat dit soort tijden erin zitten. Sinds Dick gestopt is met werken, is er een veel betere balans tussen trainen en rusten.' Elke week moet René Ribbe- rink sleutelen aan en schuiven met spelers. Zijn selectie is uit gedund tot elf, twaalf spelers. Roeien met de riemen die je hebt, is het devies op de Bos straat-West. Zo ook tegen 't Goy, een andere ploeg uit de onderste groep van zeven. Het werd 1-1. Vooraf had Ribberink daarvoor willen tekenen, maar op basis van de tweede helft zou een zege niet onverdiend zijn geweest. In die fase werden doelpunten van Jef- frey van den Hoed (buitenspel) en Michael van der Laan (hands) af gekeurd. Vijf minuten voor tijd stormden drie spelers van SEC onbedreigd op het vijandelijke doel af, maar toen kwam eens te meer aan het licht dat de groenwit- ten een koele afmaker ontberen. KVO heeft de zaalcompetitie afge sloten met een gelijkspel tegen Debalderin. De tegen degradatie vechtende Wageningers hielden de Soesterbergers ditmaal op 14-14. Het eerste duel had KVO ruim gewonnen (23-9). KVO nam nog wel een 9-6-voor- sprong, maar werd daarna bestrafl voor het feit dat de verdediging niet scherp genoeg was. In de laat ste minuut stelde topscorer Rem- co van Woudenberg met zijn vier de treffer een punt veilig. -ƒ■ nvfö, Hol Molenbeek S Woning- en Assurantiemakelaars DANSEN Sepp Europese Uniekampioenschappcn Den Bosch. Eric en Charlotte Voorn: 4C in IDSF; Frans en Roellie Kerstens: 2C sen. 4C klasse. Country Westernwed- 'strijd Noord-Holland. Get Dan eed van Sepp: 4C. www.holenmolenbeek.nl 19,75 Krabkroket met Japanse noedels Coppa di Parma met uiencompote Venkelsoep Gegrilde tongscharfilet met citroen, soja en vinaigrette Lams ossobuco met paddenstoelrisotto Pepersteak met pofaardappel en crème fraïche Biscuitrol met vanille crème cognac en pruimen Gefrituurd roomijs met kokos en abrikoos Koffie of thee met bonbon Reserveer tijdig voor onze Paasbrunch a 21,50 of ons 4-gangen keuzemenu a 21,50 'Brasserie ster 035 - 603 60 10 Van maandag t/m zaterdag www.soesterduinen.nl Better Bodies heeft de geldactie t derlandse Hartstichting met een wt teams van de Health Club aan het 1 vorige week mee aan een roeiweds daarbij sponsoren. Dat leverde eer 500 euro op. In dezelfde week ston school ook twee collectebussen, wa bijdrage konden storten. De voon verhinderd de symbolische cheque e ophalen. Daarom werd in telefoni. sprrptnriK van dt> hartctirhtlno hesl i 9

Soester Courant | 2004 | | pagina 18