29 rdelig >op! Verkeerscontrole: 43 bonnen Geen vuurwerk op 30 april Echte verkiezingen in de Eng Weinig klachten zijn nog geen reden tot zelfgenoegzaamheid Van Breukelen heeft ze op een rijtje. 1 ACTUEEL! Laatste blik in gebouw van Daltonschool De Driesprong PAGINA04 WOENSDAG 10 MAART 2004 SOESTER COURANT I Meningen van lezers! PAGINA 5 et bewijs Boni in de top 5 van de goedkope supermarkten Let op de gele Altijd Laag! kaartjes in de winkel! rt Heijn sz ar de Boer P mar FRUITKICK Op Koningsweg en in Soesterberg Gaarwater ioester gewond door kettingzaag lard slaat op lol, amazone raakt gewond \irtaal moet relf betalen Koor verlichting Seminar KvK Oranje Comité heeft programma koninginnedag klaar Jong en oud mag stemmen op speeltoestel Gemeentelijke ombudsman wel positief in jaarverslag CDA-vrouwen naar Spullenhulp Flora tropisch regenwoud Elitemode ELKEWEEKEEN .SOESTERScOURANTy Richting Hospice Onder invloed soisTEtiScouRAnrr Van Breukelen, vast goed! elettering ;t 035 - 58 80 425 www.stalenhoef.net «El 'jOOROtEl ALTIJD LAAG! VERS GEPERST VRUCHTENSAP 2 litercan MIME KUNTEN N! "'ND JE BU BONI LAAG /an welke planeet komt Roy Iheldon van Stichting Balans, dat lij na anderhalf jaar overlast gedo- ;en en praten denkt dat hij met log een jaar praten de boel met de eugd in Soest wel op de rails :rijgt? Het moet nu maar eens af gelopen zijn met die geitenwollen- tokkenpraatcultuur in Soest en met name van de Stichting Onba- ans. !s hij soms bang dat zijn stichting ordt opgeheven, dat hij de Soes- t belastingbetaler nog langer in •nzekerheid en angst wil laten? 'ie word er hier in Soest en in het ,and onderhand beter beschermd, Ie hardwerkende belastingbetaler of allerlei tuig? Uitgeprocedeerde tsielzoekers krijgen hier meer aan lacht dan degenen die dat alle- naal moeten opbrengen. Jet zou wel mooi zijn als Sheldon, jurgemeester Janssen en de poli- iekorpschef een huis op de Wil- em Speelmanhof zouden kopen [er komen er wel een paar vrij). Kijken of zij er na twee maanden ïog zo over denken. En waarom gaat er van de politie liet iemand een paar avonden met :en videocamera posten, in plaats fan in vol ornaat de wijk in te rij den? Bewijslast genoeg zou ik zo neggen, maar die oplossing zal wel e simpel zijn. J.V. ten Haaf pen 69-jarige Soester is maandag middag gewond geraakt toen hij jnet een kettingzaag een boom aan liet omzagen was. Hij deed dat in {etappes, maar op vijf meter hoog te schoot de kettingzaag uit. De nan raakte zichzelf in zijn nek die, J'olgens de politie, van links achter tot in zijn hals bij het strottenhoofd werd verwond. Het ongeluk deed zich voor op de Dennenweg, rond kwart over twee. j[ben politiemensen ter plaatse wamen, was de man bij kennis en jkon zelfs nog praten. Hij is per nbulance naar het ÜMC in Jtrecht gebracht. Op de Beckeringhstraat is een 49- iarige vrouw uit Hilversum gewond geraakt na een val van een paard. De amazone reed daar vorige week woensdagmiddag rond half drie, toen het paard plotseling op hol sloeg. Een poging van de vrouw het dier tot rust te manen, lukte niet. Ze werd van het paard geworpen en bleef daarna op de grond liggen. Ze klaagde over pijn in haar rug en benen. Met behulp wan een schepbrancard werd ze door hulpverleners op een bran card geholpen en vervolgens per ambulance naar locatie De Lich tenberg van Meander MC ver voerd. kis Portaal verlichting op de ach- erpaden van haar woningen in loest en Soesterberg wil realiseren, noet ze daarvoor zelf in de buidel asten. Dat is de woningcorporatie >er brief meegedeeld door het col- ege. >e betreffende paden zijn in be leer van Portaal en dus peinst het kollege er niet over te betalen voor 'ichtpalen of -masten. Er zijn nog- $1 wat vergelijkbare situaties, waar in de paden in andermans beheer ijn en de gemeente heeft geen rek in een precedentwerking. En kele jaren geleden wees de ge- ïeente een soortgelijk verzoek van jie corporatie SCW ook al af. de brief aan Portaal wordt ge- fteld dat Soest alleen de verlichting Verzorgt in de openbare ruimte die )ij de gemeente in beheer is. Op ^eel openbare locaties voldoet de verlichting nog niet, verklaart het jollege. De gemeenteraad stelt ge faseerd geld beschikbaar om hier in verbetering aan te brengen. Bij de Kamer van Koophandel cunnen maandag 29 maart onder nemers aanschuiven voor 'Netwer- cen, dat werkt!', een praktijkge richt seminar voor mensen die op timaal gebruik willen maken van de netwerken uit hun omgeving, juist nu het economisch minder. Grote verkeerscontroles in de gemeente hebben donderdag geleid tot 43 bekeuringen. Daarnaast werden waarschu wingen uitgedeeld en bestuur ders die hun rijbewijs niet op zak hadden, kregen te horen, dat ze dit document alsnog bin nen 24 uur moesten komen to nen op het bureau om een boe te te ontlopen. Tien man sterk positioneerde de politie donderdagmorgen om 8:30 ELKE WEEK EEN ^SOESTERÉSCOURANT/ IN DE BUS? Neem een abonnement: €9,- per halfjaar! tel.(035)6014152 uur op de Koningsweg, in de buurt van de Boerenstreek. Later op de ochtend controleerden de agenten bijna twee uur langs de dezelfde weg, maar toen ter hoogte van de Eigendomweg. Daar vinden vaker controles plaats, 's Middags verleg de de politie tussen half twee en half drie haar werkterrein naar de Banningstraat en de Oude Tem pellaan in Soesterberg. Onder meer de snelheid van de voertuigen werd in de gaten ge houden. In beide richtingen maak te de politie gebruik van laserguns, waarmee tot een afstand van 400 meter de snelheid kan worden be paald. Tijdens de drie controles werden in totaal twintig automobi listen bekeurd voor te hard rijden. Net zoveel mensen kregen een bon omdat ze de veiligheidsgordel niet droegen. Een bromfietser liep een boete op wegens het ontbreken van een cer tificaat voor zijn voertuig. In een ander geval was de verlichting on juist, een derde ging op de bon, omfiat hij in de auto belde, maar dat niet handenvrij deed. Een veelvoud aan bestuurders werd staande gehouden om te con troleren of ze de autopapieren en hun rijbewijs bij zich hadden. Bij bedrijfswagens, vooral die met een aanhanger, werden ook kleine technische controles uitgevoerd. Foto: Soester Courant Donderdagmorgen werden veel automobilisten aangehouden tij dens een tamelijk grote verkeers controle van de politie. Die vond plaats op twee locaties op de Ko ningsweg en later op de dag in Soesterberg. Evenals vorig jaar zal er op 30 april geen vuurwerk te zien en te horen zijn in Soest. Ondanks de inspanningen van het Oran je Comité is het niet gelukt een geschikte locatie te vinden, waartegen inwoners geen be zwaar hebben. Het comité be treurt dat ten zeerste. Vorig jaar werd het afsluitende vuurwerk op het laatste moment afgeblazen, omdat buurtbewoners er een stokje voor staken. Het Oranje Comité is op zoek gegaan naar andere vrije plekken, maar heeft die niet gevonden. 'Andere instanties, zoals de brandweer, hebben voor ons ook geen alterna tief. Zoals de eisen nu zijn, zal vuurwerk in Soest in de toekomst een utopie zijn', aldus een woord voerster. Ondanks dat zal er in de avondu ren van vrijdag 30 april een groot feest worden gehouden op het Kerkplein. Muziek, eten en drin ken zijn van de partij. Het Oranje Comité heeft de acti viteiten voor koninginnedag op de rit. Op 7 april zal het programma boekje door de bezorgers van de Soester Courant buis-aan-huis worden verspreid. Een tipje van de sluier kan alvast worden gelicht. Traditioneel wordt de avond er voor reeds afgetrapt met de lam- pionnenoptocht. Op 29 april ver trekt om 21:00 uur de stoet met kinderen vanaf het parkeerterrein van LTC Soestdijk aan de Schrik- slaan. De volgende morgen kunnen kin deren zich tussen 9:30 en 10:00 uur aanmelden op de binnenplaats van de Vijverhof voor de optocht met versierde fietsen. Die begint om 10:30 uur en trekt door de wijk Overhees. Gefietst kan er ook worden bij IVN Eemland die weer een route heeft uitgestippeld. De deelnemers kunnen tussen 11:00 en 12:00 uur de route afhalen bij de Kwekerij aan de Molenstraat. Bij manege Eldorado aan de Bos straat is er vanaf 10:00 uur weer urenlang paardensport te zien en op hetzelfde tijdstip gaat de Oran je Vrijmarkt op de Eng officieel open. De kramen en grondplaat- sen zullen tot 15:00 uur worden bemand. Aan de Dorresteinweg worden te genover 't Vaarderhoogt tussen 11:00 en 16:00 uur kinderspelen gehouden. Dit programma wordt extra opgetuigd met een 'konink lijke modeshow' en een Idol-ver- kiezing. Bij tal van winkels in Soest worden posters gehangen met meer informatie over deze activi teiten. Artishock participeert ook dit jaar in het Oranjefeest. In het St. Jo- sephgebouw aan de Steenhoff- straat manifesteert de culturele vereniging zich vanaf 14:00 uur met diverse activiteiten. De eerder genoemde feestavond op het Kerkplein begint 's middags om vier uur al. Het programma wordt in elkaar gedraaid door een aantal plaatselijke, jonge horecaon dernemers. Meer informatie hier over volgt de komende weken. gevoelig is voor terechte opmer kingen van burgers. Andere kwesties waarover de om budsman een klacht binnenkreeg, hadden betrekking op onder meer kapvergunningen, snippergroen, het uitblijven van een reactie op brieven (onder meer m.b.t. de OZB) en de onderhoudstoestand van het asfalt van een voetpad. Eén klacht was afkomstig van de ijsvereniging Soesterberg die voor uitlopend op de besluitvorming een omheining had aangebracht bij haar baan. Toen de vergunning werd geweigerd, moest de omhei ning worden verwijderd. De vere niging klaagde vervolgens over niet nagekomen toezeggingen en on heuse gedragingen. Het bestuur van de ijsclub werd erop gewezen, dat het zelf risico heeft genomen door alvast het hekwerk te plaat sen. De klacht over de gedragingen van de medewerkers van de ge meente werd als niet terecht afge daan. Wel stelde de ombudsman dat in dit geval de interne commu nicatie bij de gemeente te wensen overliet. De betreffende medewer kers zijn daarop aangesproken. Kort na de inval van de VS in Irak werden enkele moslim vrouwen op straat bejegend door medewerkers van een door de gemeente ingehuurde aannemer. Een man moest maanden wachten op een reac tie op zijn verzoek voor een uit kering. Bij een ander werden binnen korte tijd drie huiscon troles uitgevoerd om te kijken; of hij niet illegaal onderver huurde. Het zijn drie van de slechts zestien klachten die vorig jaar op de tafel van de gemeentelijke ombudsman werden gedeponeerd. De wegwer kers werd te verstaan gegeven dat hun handelwijze onwenselijk is; na interventie van de ombudsman kreeg een Soester een (tijdelijke) uitkering en de andere man, die klaagde over schending van de pri vacy, kreeg uitleg over het doel van de controles en de rechten en plichten van zowel de gemeente als de burgers. En zo werden alle klachten behan deld en in vrijwel alle gevallen tot genoegdoening van beide partijen afgewikkeld. Soms werden er ex cuses aangeboden of ging de ge meente over op een tegemoetko ming in gemaakte kosten. Mr. G.B. Spruit, de ombudsman van Soest, schrijft in zijn jaarver slag verheugd te zijn over de (zeer) snelle afwikkeling van de klachten over de gemeente. Hij stelt vast dat het gemeentelijk apparaat hem alle medewerking heeft verleend en dat de tussenkomst van de klach tencoördinator van positieve in vloed is geweest op de afwikkeling van de klachten. Zolang er sprake is van terechte klachten is er geen plaats voor zelfgenoegzaamheid, merkt Spruit meteen op. De aard van het aan tal klachten geeft daartoe ook geefl aanleiding en volgens hem zijn er ongetwijfeld Soestërs die de moei te niet nemen om te klagen. 'Het aantal klachten is waarschijnlijk dan ook geen representatieve af spiegeling van de werkelijkheid', aldus de ombudsman. Hij komt wel tot de conclusie dat de klachtenregeling goed werkt en dat de gemeentelijke organisatie ;aat is het volgens de KvK van jelang netwerken en kennis te mndelen. Jastspreker Rob Schippers ver- :orgt een avondvullend program- na met tips en handvaten. De zelf standig adviseur die kan bogen op ;uim vijftien jaar ervaring in mar- ceting en verkoop in het MKB, egt uit op welke bijeenkomsten de grootste kans bestaat om poten- iële klanten te ontmoeten en wel- ce netwerken voor welke branche iet meest interessant zijn. Set seminar wordt gehouden in iet KvK-kantoor aan de Printer- weg 6 te Amersfoort, van 19:00 :ot 22:30 uur. Deelname kost 100,00 per persoon, inclusief syllabus, hand-out en consumpties. Men dient zich vooraf aan te melden via 033-4535700 Niet Bush versus Kerry of Bal kenende versus Bos; geen keu zemogelijkheid tussen acteurs en actrices, ook geen strijd om de zetels in de plaatselijke raadzaal. En toch zijn er in de Eng heuse verkiezingen aan de gang. Jong en oud mag er stem men op een van de twee speel toestellen die zijn genomineerd voor een plaatsje in de wijk. Sinds vorige week dinsdag worden de stembiljetten verspreid. Op straat onder kinderen en jongeren, maar met hun medewerking ook aan de deur onder volwassenen. In principe mogen alle circa 4250 wijkbewoners meebepalen welk toestel in het voorjaar op het speelveld tussen de Rubenslaan en het Saenredamplantsoen zal wor den geplaatst. Een staaltje van de mocratie, zeker gezien het voortra ject. Wat is het geval. In de Eng -en ook in het Smitsveen- is een wijk- beheerteam (WBT) in het leven geroepen. Tevens heeft de ge meenteraad besloten deze teams een budget te geven, dat ze in overleg met de gemeente zelf mo gen besteden. Voor 2003 stelde Soest 2 euro per wijkbewoner be schikbaar, wat voor de Eng neer komt op het fraaie bedrag van 8.500. Iedereen uit de wijk mocht ideeën aandragen wat er met dat geld ge daan kan worden. Na een inventa risatie van alle suggesties kwamen er twee speeltoestellen uit de bus, waarop kinderen onder meer kun nen klimmen, klauteren, duikelen en glijden. En nu gaat het er dus om welke van de twee de voorkeur krijgt. Startsein Bij de speelgoeduitleen Jan Hui gen, gevestigd in een aan het Saenredamplantsoen, werd vorige week het startsein voor de verkiezingen gegeven. Kinderen konden ter plekke het biljet invul len. Medewerkers van Balans en leden van het WBT zijn sindsdien langs de deur gegaan en proberen zoveel mogelijk mensen te berei ken. Een dezer dagen hoopt wel zijnswerker Jolanda Dijkman de uitslag te hebben. 'Als het fifty-fifty is, moeten we het nog een keer terugkoppelen naar het wijkbeheerteam, maar als het verschil duidelijk is, kunnen we het doorgeven aan de gemeente.' Ge let op de levertijd van vier tot zes weken, zal het waarschijnlijk tot mei of juni duren, voordat het nieuwe speeltoestel daadwerkelijk gebruikt kan worden. In de tussentijd starten het WBT en Balans alweer het volgende project, want voor dit jaar heeft de gemeente zelfs 3 euro per wijkbe woner uitgetrokken en is er dus Op donderdag 18 maart organi seert het CDA-vrouwenberaad Soest een excursie naar het kring loopcentrum Spullenhulp, de Schans 20. De dames worden daar rondgeleid door oud-wethouder Neks Blommers-Biezeno, die nu voorzitter is van het kringloopcen trum. Er is ook gelegenheid om spullen te kopen. Belangstellenden zijn welkom. Het bezoek duurt van 09:30 tot 11:30 uur. In de weer met stembiljetten en kleurplaten. Foto: Herman van Dam bijna dertienduizend euro te beste den. Nu de eerste ervaringen zijn opgedaan, willen de betrokkenen ditmaal sneller aan de slag en daar om wordt nu al rondgebazuind, dat de bewoners opnieuw sugges ties kunnen doen. De campagne van het WBT begint binnenkort, zodat de uitslag waarschijnlijk eer der bekend zal zijn dan die van de strijd om het Witte Huis. In verband met de vervangende nieuwbouw van Daltonschool De Driesprong krijgen voor malige leerlingen, ouders en leerkrachten nog eenmaal de gelegenheid het oude gebouw aan de St. Theresiastraat te be zoeken. Op dinsdag 23 maart staat de deur tussen 19:00 en 20:30 wagenwijd open voor belangstellenden. Hen wordt verzocht oude foto's van het schoolpand beschikbaar te stellen voor de eenmalige fototentoonstel ling. Deze afbeeldingen kunnen tot 20 maart onder vermelding van naam en adres worden ingeleverd bij de school. Contactpersoon is de huidige directeur Geert-Jan Wij- gergangs, tel. 6014065. Tevens wordt iedereen gevraagd een herinnering aan de St. There- siaschool, de Katholieke Basis school Soestdijk of de Dalton school De Driesprong op schrift te stellen en deze af te geven. Van de inzendingen wil de basisschool een herdenkingsboek samenstellen. Het gebouw gaat, bijna vijftig jaar na de oplevering, tegen de vlakte om plaats te maken voor nieuw bouw. De planning is dat het mo derne onderkomen nog voor het einde van dit jaar gereed komt. In de tussentijd zullen de huidige leerlingen, vanaf 5 april, gebruik maken van noodlokalen aan de Koninginnelaan. Naast het nieuwe schoolgebouw komen twee vrijstaande woningen te staan. Met de opbrengst ervan wordt een deel van de nieuwbouw- kosten gedekt. Ook de gemeente draagt bij in de kosten. De Stich ting Katholiek Onderwijs Soest Soesterberg had zelf ook nog wat geld achter de hand gehouden. Groei en Bloei heeft ditmaal een lezing over vin dingrijke flora in tropische regen wouden georgani seerd. Honderden miljoenen jaren heeft de flora zich kunnen ontwikke len in tropische oerwouden. In de voortdurende strijd om het bestaan zijn planten, bloemen en bomen vindingrijk geworden en deze trucs helpen de mens te begrijpen waar om bepaalde eigenschappen van de hedendaagse planten ooit zijn ontstaan. De heer Nicolai zal dit onderwerp, mede aan de hand van dia's, uit de doeken doen. De lezing wordt gehouden op woensdag 17 maart, aanvang 20:00 uur, in het EHBO-gebouw aan de Parallelweg 7a. De entree is ^gratis. Nederlandse Vereniging van II Huisvrouwen Secretariaat, tel. 601 52 83 BLOEI Koninklijke Maatschappij Afd. SOEST Door de eeuwen heen is mode een onderwerp dat vrouwen heeft be ziggehouden. Het is daarom niet verwonderlijk dat de verenigde huisvrouwen een lezing over dit item hebben georganiseerd. Me vrouw G.S. Masselink-Hordijk zal op dinsdag 16 maart uitgebreid in gaan op het genre elitemode. Ze doet dat in ontmoetingscentrum Klaarwater aan de Wiardi Beck- manstraat, aanvang 14:00 uur. Vroeger was kleding net zo kost baar als sieraden, bestek en meu bilair. In oude boedelinventarissen werd kleding altijd nauwkeurig vermeld, niet in de laatste plaats omdat het volgende geslacht ge woonlijk ook de kleding erfde. Er werd dan ook zuinig omgegaan met de kleding en daar profiteren de hedendaagse musea dankbaar van. Er is veel bewaard gebleven. IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,-per half jaar! tel. (035) 6014152 door Maijan Haak De telefoon gaat vaak bij ons de laatste tijd. Mijn echtgenoot gaat er al van uit dat het wel weer voor mij zal zijn. Een aantal kranten be hoort tot de regelmatige bellers. De afgelopen weken ontstond er soms verwarring over het onderwerp van de belangstelling. Zo dacht ik bij één van de gesprekken dat de krant geïnteresseerd was in mijn nieuwe baan, toen ik de journalist plotse ling hoorde zeggen: 'Bentu verrast dat het zo'n groot bedrag is?' Het duurde even voor ik begreep dat het niet over mijn salaris ging. Hij had het natuurlijk over het enorme bedrag dat de Stichting Zonneglo ren ons die week beloofd had. Een vaste beller is Ad van Wijn gaarden van Radio Soest. 'Ja Mar jan,'is zijn vaste commentaar, 'wat heb ik nu weer in de krant gele zen?' Dan weet ik het al: of ik langs wil komen om het voor de radio uit te leggen. Dat doe ik na tuurlijk graag, want wij moeten het hebben van de publiciteit. Dus ga ik even op de fiets naar het gemeen tehuis, waar Radio Soest in de kel der zijn onderkomen heeft. Er heerst daar altijd een gezellige in formele sfeer. Typisch een vrijwilli gersorganisatie, de mensen zijn ge motiveerd en hebben wat met el kaar. De interviewer heeft dan meestal de uitgeknipte berichtjes van Ad voor zich liggen en vraagt mij er wat over te vertellen. Vooral wil men natuurlijk weten wat het betekent voor de vorderingen van het hospice. Ik vertel iets over de stand van zaken en neem gelijk de kans waar om een oproep te doen om donateur van onze stichting te worden. Die boodschap mag na tuurlijk niet ontbreken, want niet alleen de grote gevers zijn belang rijk. Ik vraag mij wel altijd af wie er nu eigenlijk naar de uitzendin gen van zo'n plaatselijke omroep luistert. Uit het feit dat mensen mij er regelmatig op aanspreken con cludeer ik dat het er meer zijn dan ik denk. Twee ton uit de Zonneglorenpot in dezelfde week dat we al 10.000 van twee andere gulle gevers had den ontvangen. En dat terwijl ik juist in die week in m'n column schreef dat het tijd werd dat er weer eens wat gebeurde. Nou, dit mag je gerust een gebeurtenis noemen. Nu durven we opeens echt te gaan denken over de aanschaf van een huis. De tijd van dagdromen is wat dat betreft voorbij. Dus gaan we deze week maar eens om de tafel zitten om een program ma van eisen voor het hospice op te stellen. We hebben nu een aantal hospices van binnen bekeken. Al lemaal bestaande panden die om gebouwd en aangepast zijn. Deze bezoeken hebben een aantal wen sen opgeleverd die we bij elkaar hebben opgeteld. Op basis van die wensen heeft Rob Gommers een eerste tekening gemaakt voor een eventuele nieuwbouw. Dat maakte veel duidelijk. Bijvoorbeeld dat er, wanneer we alle wensen optellen, een huis ontstaat dat te veel weg heeft van een instelling en te weinig van een woonhuis. Er zullen keu zes gemaakt moeten worden. Van daar een lijstje met voorwaarden die persé gerealiseerd moeten worden en een lijstje van wensen die leuk zouden zijn. Dan heeft Joost Strater genoeg houvast om naar een pand te gaan zoeken. Ik word al weer ongeduldig als ik eraan denk. Sommige mensen zijn ook nooit tevreden. Marjan Haak is voorzitter van de ini tiatiefgroep voor het hospice in Soest. Informatie op www.hospicesoest.nl of SS 6037654. Zaterdagmorgen, omstreeks 2:15 uur, hield de politie op de Becke ringhstraat een automobilist aan die duidelijk met teveel alcohol op achter het stuur zat. Bij de adem analyse blies de bestuurder, een 26-jarige vrouw uit Soest, 500 ug/ 1. Daarmee overschreed ze de li miet ruim tweemaal. Een rijverbod en bekeuring waren het gevolg. NOG GEEN FOTO BESCHIKBAAR ^^GEVRAAGD f VAKANTIE BEZORGERS J Soest voor de Aanmelden: tel. 6014152 249.000,- k.k. Valeriaanstraat, Soest In rustige en gez. woonomg. gel. midden drive-in woning met extra gr. achtertuin (25 m). Ind." gang, m.k., inp. gar„ ruime tuink. 1e Verd.: hal, toilet, cv ruimte, woonk. met balk. aan achterzijde, mod. keuk. (American Kitcben) met balkon aan voorz. 2e Verd.: overl., drie slaapk., en badk. met ligb. en 2e toilet. Alg.: deze woning verk. in goede st. van onderh en is o.a. v.v.: nwe kozijnen met dubb. glas, plavuizen vloer woonk., bouten vloeren, ged. stoff., diepe achtert. op het zuiden. Aanvaarding in overleg. 239.000,- k.k. Korte Hartweg, Soest In rustige en gez. woonomg. ge)./ gemod. middenw. (jaren '30) met berging, tuin huisje en mooie aangel. voor- en achtert. Ind.: gang, kelderk., torI., woonk met open h., grenen vl., schuifpui en spec. bal ken plaf., ruime hoekkeuk. met inb.app. (vaatw., koefk., vriesk., 4-pits kookpl.) en bijkeuk. (met aansl. wasm./dr. en c.v.-ketel). Verd.: ruime overl., 2 roy. slpk., badk. met ligb. en 2e toil Zolder, vaste trap n. voorz. en 3e ruime slpk. met dakk. Alg.: deze won. verk. in goede st. van onderh. en is o.a. v.v.- dubb. glas, inbouwk., extra bergr. Aanvaarding in overleg. 212.000,- k.k. Gareel, Soest Aan de rand van de gez. nieuwbouwloc "Boerenstreek", in rust.' woonomg. gel., mod. middenwoning met berging, roy. aangel. tuin op het z. (15 m) en vrij uitz. Ind.: gang, toil., m.k., woonk. met grenen vl., luxe hoekk. met granieten blad en inb.app. (rvs afzuigk., rvs 4-pits kookpl., el. oven, koelk.) en ruime trapkast. Verd.- overl3 slpk., badk. met douche en 2e toil., vaste wt en aansl. voor wasm. Zold.: vlizotrap en veel bergr. Alg.: deze woning verkeert in perf. staat van onderhoud en is o a. v.v.:, dubb. glas, aangel. voor- en achtert., energiezuinige boiler (zonne- en.), ged. stofr. Aanvaarding in overleg. 147.500,- k.k. Colenso, Soest Nabij paleis Soestdijk, in rust. omg. gel., zonnig 2-kamerparterreapp. (ca. 50 mJ) met grote tuin. Ind.: hal, werkkast met aansl. wasm/dr. en vaatwasm., mod. keuk. (o.a. afzuigk. en kookpl.), woon- eetk., slaapk met ruime vaste kast en douchecel met toil. Alg.: dit app verkeert in uitst. st. van onderh en is o.a. v.v.: laminaatvl. geh. app., dubb. glas, gr. aan gel, tuin. Servicek.: 108,00 p.m. (ind. o.a gas c.v., watergebr., onderh., glas- verz brandverz. en opbouw reserve). Aanvaarding in overleg 395.000,- k.k. Van Weedestraat, Soest Pal in het centr gel., op de 1e woonl., zeer luxe maisonn. met zeer ruim dakterras en berg. in de onderb. (bj '02). Ind.: hal, m.k., toil., luxe keuk. met inb.app. (o.a. com.- magn., koelk., vriesk., afwasm., afz.k., gra nieten aanr.blad) en openst deuren naar terras. Gr. woonk. met erke'r (ca. 46 m1). Verd.: overl., ruime oud.slpk met erker en v. kastenw, 2 slpk., zr luxe badk. met 2e toil., whirlp., wtcomb., ap. douche met mass.- unit. Alg.: deze mais. isafgew. met zeer luxe mat. o.a. plavuizen'vloeren, spachtel- putz, decor wanden, luxe sanitair en tegel werk, dubb. glas etc. Goederen-/pers.lift aanwezig. Serv.k. 75,- p.m. T0 Makelaardij, hypotheken en assurantiën www.vbo.nl Koninginnelaan 40, Soest Tel. 035 - 60 17 962 info@vanbreukelenvaslgoed.nl

Soester Courant | 2004 | | pagina 5