■n pi Architectuur en Design in Amsterdam Amsterdam Winter Adventure In de rij voor een A... 'Schilderen als een tijger' 1000 jaar theater.nl |oo Kunst en mensen van Mint Faas in Emmakerk WWW Provincie steekt 2 miljoen extra in natuurbeheer WOENSDAG 17 MAART 2004 SOESTER COURANT PAGINA 18 'Zie de mens' Expo Jacques Slegers bij Steenlinde Zorgpalet zoekt nieuwe vrijwilligers voor Daelhoven Alliance Fran^aise over Sarthe (Loire) Beelden met een boodschap KJ WOENSDAG JPROFILZ De lopi van de w Overdagkoo Muziekscho Medium PA Activiteitenkalender 366 tips voor een dagje Amsterdam' pe Ontdekking van de Wereld Dagje Amsterdam met Canal Bus Via P+R komt u makkelijk in de binnenstad Amsterdam Toerisme Congres Bureau Informatiekantoren Amsterdam werkt aan een bereikbare stad Cultuur Fest Soest Zaterdag 8 ir 44 Dilemma's Afgelopen weekend organi seerde de muziekschool een fluitkamp voor ruim 50 dwars fluitkinderen uit Soest en omgeving Amersfoort/Hoog land). Om 11:00 uur zaterdag ochtend verzamelden de leer lingen zich op de muziekschool om te stemmen. Al snel zat de stemming er goed in en gingen de kinderen in groepen oefenen voor de grote uitvoering van zondag 12:00 uur. Voor een aantal kinderen was het de eerste keer dat ze mee mochten met een dergelijk kamp en uit de reacties was op te maken dat het heel leuk en ook spannend was. Naast het serieuze deel op de muziekschool was er ook tijd voor ontspanning en gezelligheid, 's Avonds moch ten de kinderen in het Stayokay Hostel eten en slapen en werd er naar 'Idols' gekeken. Dat niet alle kinderen de hele nacht hebben geslapen deed aan de uitvoering van de volgende dag niets af. Met bijna 160 gasten was het gezellig vol tijdens het optre den van de kinderen. Er werd in verschillende lokalen van de school gemusiceerd, zodat de leer lingen steeds voor een nieuw pu bliek speelden. Gezien het grote succes van dit jaar verwachten de docenten volgend jaar weer een groot aantal inschrijvingen. zorgpalet Baarn-Soest Verpleeghuis Daelhoven is een kleinschalig verpleeghuis, waarin huiselijkheid, herkenbaarheid en privacy een belangrijke rol spelen. De bewoners wonen in woningen van 6 personen. In zo'n woning wordt zo gewoon mogelijk geleefd:' er wordt gekookt, gewassen, ge streken, kortom alles vergelijkbaar met een gewoon, huishouden. Wie van de bewoners nog iets kan en wil doen, helpt mee met aardappe len schillen, afwassen of meeden ken over 'wat zullen we morgen eens eten?' Door de week kunnen de bewoners naar verenigingen gaan die aansluiten bij hun interes se en/of hobby. In de woningen of bij de verenigingen wordt de hulp van vrijwilligers bijzonder gewaar deerd. Op het ogenblik is behoefte aan: Wandelvrijwilligers Op dinsdagmiddag van 14:30 tot 16:15 uur gaat een aantal vrijwil ligers en een activiteitenbegeleider met soms nog mobiele bewoners en soms met bewoners in rolstoe len naar buiten. De dierenweide voor Molenschot is vaak een ple zier voor deze demente bewoners. Ook op woensdagmiddag, van 14:30 uur tot 16:30 uur, zou het fijn zijn als een aantal vrijwilligers, met lichamelijk zieke bewoners in rolstoelen, naar buiten kan gaan. Soms naar de winkel, soms ergens een kopje koffie drinken. Ook dit gebeurt onder leiding van een ac tiviteitenbegeleider. Gastvrouw Voor wijkverpleeghuis De Wiek slag, met 12 dementerende bewo ners, zou het een uitkomst zijn als er op de woensdagochtend, don derdagochtend of vrijdagochtend een gastvrouw zou kunnen zijn op één van de twee huiskamers voor 6 bewoners. Thee/koffie schen ken, wat helpen met het ontbijt, een goede sfeer scheppen, wat extra aandacht voor de bewoners die al uit bed zijn, zodat de verzor ging met wat meer rust de, andere bewoners kan verzorgen. Dit is van 9:30 uur tot ongeveer 13:00 uur. Bezoek De VerpleegThuiszorg, ook onder deel van zorgpalet Baarn-Soest, stelt zich tot doel, cliënten, die ver pleeghuiszorg nodig hebben, maar liever thuis blijven wonen, deze zorg thuis aan te bieden. Voor een oudere heer, wiens kortetermijnge- heugen gestoord is zou wat bezoek ook zeer welkom zijn. Hij houdt van kaarten en een praatje en gaat graag naar buiten voor een wande ling of een ander uitje. Meneer woont in de wijk Soesterveen. Wilt u reageren? Graag! Dat kan bij Erica Stanton (coördinator vrij willigers), op donderdag van 13:00 tot 17:00 uur, 88 6036300. In de kerkdiensten wordt in de lijdenstijd, de veertig dagen voor Pasen, stilgestaan bij het lijden van Christus. In de Em makerk komen drie vrouwen aan het woord om op hun eigen wijze iets te vertellen over zin en onzin van het lijden. Op maandag 22 maart zal Mint Faas het een en ander vertellen over kunst in de kerk met daarbij speciale aandacht voor haar visie op lijden dat in kunst tot uiting gebracht kan worden. Hoe kan kunst bekeken worden, welke emoties spelen een rol bij het ma ken van kunst en hoe gaat de kun stenaar daarmee om? Mint Faas is een bekende Soesterse die regel matig kunstwerken schildert van onder andere bijbelse figuren. Waarom doet ze dat, hoe ervaart ze het maken van schilderijen van bijvoorbeeld Job of anderen, en biedt het haarzelf troost? In de le zing zal ze op deze vragen ingaan. Uiteraard is er ruimte voor discus sie. Op maandag 22 maart presenteert de Alliance Frangaise Amersfoort een audiovisueel schouwspel over het departement Sarthe (Loire- streek). Door deze presentatie (met Frans commentaar) maakt de toeschouwer kennis met de streek die voornamelijk bekend staat om de 24-uurs race in de hoofdstad Le Mans. Dat de Sarthe, grenzend aan Bretagne, een zeer rijke ge schiedenis heeft die onder meer is terug te vinden in de vele kastelen en landhuizen is veel minder be kend. Bovendien bezit het depar tement een indrukwekkend net werk van rivieren en waterwegen (4000 kilometer), imposante staatsbossen afgewisseld met een zacht glooiend coulissen-land- schap, twee prestigieuze wijngebie den (Jasnières en Coteaux du Loir) en een charmante, gastvrije bevolking, karakteristiek voor de Loire-streek. De Sarthe beschikt over eersteklas toeristische facili teiten (campings, chambres d'hötes, hotels) en is een centrum van Franse gastronomie waar de kwaliteit-prijsverhouding zeer gun stig ligt. De presentatie zal worden afgesloten met een streekgebonden hapje en drankje. Iedereen is wel komPlaats: 't Hoogh landt, Kerk- laan 1-3 te Hoogland. Aanvang: 20:00 uur. Entree: 5,00 (incl. hapje en drankje). Eerder hield mevr. Riek van Hae- ringen een inleiding; op maandag 29 maart is de beurt aan mevrouw M. Bunck-Spanjer. Zij is contex tueel familietherapeute en psycho therapeut (EAP). De bijeenkomsten zijn in de Em makerk, Park Vredehof 2, en be ginnen om 20:00 uur. Informatie: Janke Holman, S8 6468370, of: arie.janke@hetnet.nl. fé\\ Steenhotfstraat 9A, tel. 602 8132 ft' ^ft ro Het is altijd moeilijk om een pas send cadeau bij een bepaalde ge legenheid te vinden. In de Wereld winkel zult u ze vaak aantreffen. Er zijn heel wat kunstnijverheids- artikelen met. een symbolische be tekenis. Twee mensen die elkaar kussen, man en vrouw met één of meer kinderen, het beeld 'samen sterk', moeder en kind, een hart, gelukssymbolen, enz. Soms direct uitgebeeld in hout, zeepsteen of serpentijn, maar ook wel verwerkt in een fraai sieraad, glaswerk, e.d. Ook in de molens met wenskaar ten is daaraan gedacht. De artikelen komen uit verschil lende landen, van mensen die er dezelfde betekenis in zien. Een fijn idee is het dat degene die het kunstnijverheidsproduct gemaakt heeft er zelf ook profijt van heeft. Bij een bezoek aan de Wereldwin kel zal men u zeker een aantal van deze mogelijkheden kunnen tonen. Dat er heel veel meer producten zijn zonder symbolische betekenis, als geschenk zeker even welkom, kunt u dan ook zien. Wereldwinkel, Steenhoffstraat 9A, §86028132; openingstijden: maan dag 13:00-17:00 uur; dinsdag t/m zaterdag 09:30-17:00 uur. Bij galerie de Steenlinde (Lin- denlaan) in Soest, is vanaf 21 maart een expositie van de wer ken van Jacques Slegers (Eind hoven 1936-Tilburg 2000) te bewonderen. Hij werd, door zijn grote talent dat zich al op jonge leeftijd openbaarde, als een wonderkind beschouwd. In 1955 begon voor Slegers zijn wonderlijke levensloop vol succes sen toen hij als student werd inge schreven aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Tilburg, vrije studierichting. Zijn bijzondere talent werd al snel onderkend en in 1956 kon hij zijn opleiding afslui ten, want, zei docent Nico Molen kamp: 'Ik kan hem niets meer le ren.' Jacques ging een jaar naar het Nationaal Hoger Instituut te Ant werpen, wat hem zwaar tegenviel (waar waren de leraren die de op volging van Permeke c.s. waard waren?), kreeg een beurs van de Franse regering en studeerde in Parijs, en vertrok twee zomers ach tereen naar Salzburg om bij Oskar Kokoschka te studeren. Van de eerste zomercursus kwam hij terug met een werk waarop de beroem de Oostenrijkse grootmeester had aangetekend: 'Excellent, you paint like a tiger!' Intussen sleepte hij op 21-jarige leeftijd de Culturele Prijs van de Stad Eindhoven in de wacht, won een jaar later in Salzburg de Oskar Kokoschkaprijs, waarna - hoge uit zondering - directeur Edy de Wil de het Van Abbemuseum open stelde voor een solo-tentoonstel ling. Inmiddels was Slegers ge trouwd en waren zijn dochtertjes Saskia (heden bekend onder de naam Djax als techno- DJ) en Syl- via in respectievelijk 1962 en 1964 geboren. En de prijzenregen hield niet op: hij ontving de Koninklij ke Subsidie voor schilderkunst, in 1962 en wederom in 1965. Monumentaal werk Jacques Slegers hield zich vanaf 1970 ook intensief bezig met tal van opdrachten van allerlei open bare instellingen, waarvoor hij zich in vele andere expressievormen bekwaamde. Hij was een veelzijdig man, volgens sommigen zelfs een duivelskunstenaar. Maar bij alles wat hij deed, steeds ging hij door met tekenen en schilderen, nood zakelijke emotionele ontladingen na het zozeer gebonden monu mentale werk. Zo maakte hij vele metaalplastieken, wandschilderin gen, glasramen en glasreliëfs, en ontwierp hij wandtapijten en ruim telijke situaties. Vaak werkte hij met keramiek en dan vooral in mozaïekvorm. Ook op dit terrein was hij een meester. Een bijzonde re opdracht ontving hij in 1980 van de NS voor het ontwerp van de keramische tegelvloer van het Centraal Station in Amsterdam. De laatste jaren Had Slegers vroeger de ene ten toonstelling na de andere, de laat ste jaren exposeerde hij niet veel meer. Op 31 januari 2000 overleed hij op 63-jarige leeftijd te Tilburg aan de gevolgen van een hersen bloeding. Galerie de Steenlinde in Soest heeft van de familie de kans gekregen een groot aantal van de werken te exposeren en ook te koop aan te bieden. Tevens wordt keramiek aangeboden van de jon ge kunstenares Judith Bloedjes, die vorig jaar door Ron Geurs werd ontdekt op de TopArt Expositie in de Utrechtse Jaarbeurs. De ten toonstelling loopt van 21 maart t/m 2 mei 2004. De opening wordt verricht op zondag 21 maart om 15:00 uur door de Soester ver- Werk van Jacques Slegers, te zien bij de Steenlinde. zamelaar Guus Craenen. Openingstijden: donderdag t/m zondag 13:00-17:00 uur. Info: www.steenlinde.nl. www.rabobankonline.com De provincie Utrecht stelt tot en met 2007 jaarlijks 500.000 extra beschikbaar voor het stimuleren van parti culier en agrarisch natuurbe heer. De provincie wil de zoge naamde ecologische hoofd structuur realiseren; dit is een groen netwerk van bosgebie den, bestaande en nieuwe na tuurgebieden en waardevolle agrarische cultuurlandschap pen. Mogelijk dat Soest kan meeprofi teren van deze stimuleringsrege ling. Soest wil immers het terrein van het voormalige Polychrome opkopen en teruggeven aan de na tuur. Hiervoor heeft de gemeente miljoenen euro's nodig en ze gaf enkele jaren geleden al aan, dat deze transactie alleen kan door gaan als ook de hogere overheden een duit in het zakje doen. Naast aankoop van natuurgebie den voor natuurbeschermingsorga nisaties, is particulier en agrarisch natuurbeheer een prima manier om de natuur in de provincie Utrecht veilig te stellen en verder te ontwikkelen. Hierbij voeren o.a. bos- en land goedeigenaren en agrariërs allerlei beheers- en inrichtingsmaatregelen uit bij het natuurbeheer. Met het extra geld kunnen agrarische na- tuurverenigingen in de komende jaren een beroep doen op onder steuning van de Stichting Land schapsbeheer Utrecht op het ge bied van agrarisch natuurbeheer en weidevogelbeheer. Ook kunnen er projecten worden uitgevoerd in particuliere bos- natuurgebieden, bijvoorbeeld op de Utrechtse Heu velrug, zoals de vergroting en on derlinge verbinding van heideter- reinen en het uitvoeren van een meer natuurlijk bosbeheer. Omdat de natuurgebieden in Utrecht op sommige plaatsen nog al versnipperd zijn, is er ook geld beschikbaar gesteld om zogenaam de ecologische verbindingszones tussen de verschillende bos- en na tuurgebieden aan te leggen, waar door bijvoorbeeld dieren zich on gestoord kunnen bewegen tussen die verschillende gebieden. Tenslotte is er extra geld voor het ondersteunen van diverse uitvoe- ringsgerichte projecten op het ge bied van natuur en landschap. Te denken valt aan bijvoorbeeld het creëren van nieuwe natuur, zoals de aanleg van een natuurgebied. Nieuweweg 97 - Telefoon 035 58 Optnlngstljder, dinsdag t/m vrijdag m 9.00 uur lol 19 00 ut itivrdag van 9.00 uur tot 17 Inmiddels zijn dc de week' een begrij Onze bezorgers ma erezaak van. Op scf er trots op. En het niks: acht weken zonder één klacht Courant bezorgen, en wind, winter en Soester Courant is trots op deze jonger jes, die daarom eei verdienen. Deze wc de volgende bezorgt nus: Jordi de Haan Freek Kooiman Hanneke Boslopc Arend Jan Nieuw Corlijn Doedens Rodri Bamsimba Het 'Overdagkoor' vai school (Scholen in dc staat uit een enthou dames (50+) die eei repertoire zingen onde diligent Kees van Zu is een koor waarin sa de beginselen van de z plezier en ontspannin toon voeren. Het koe sterking! Belangstelle woensdagochtend gra len zingen en beschik! 10.00 tot 11.00 uur zi welkom. De repetitief' houden in de Muziek huizen 1 in Amersfoc tie of aanmelding: 4673473. Gertien van der Gra maandag 22 maart de van PASO. Het mediu belooft spontane 1 waarnemingen te ver programma begint or in het Vriendschapget Mezenhof. De entrc 2,50 voor leden en anderen. (Gesponsord door The Amsterdam Diamond Group) Amsterdam staat in 2004 in het teken van architectuur en design. De laatste jaren heeft onze eigen hoofdstad andere Europese steden links en rechts ingehaald op het gebied van eigentijdse bouwkunst en trendy vormgeving. Wij laten u zien waarom! Vanaf maart tot en met december kunt u in Amsterdam meedoen aan vele acti viteiten en evenementen op het gebied van architectuur en design, zoals wandel en fietsroutes, excursies en exposities. Iedere maand staat een bepaald thema centraal, zoals in maart het Oostelijk Havengebied en in april de architectuur van de Amsterdamse School. Bent u nieuwsgierig geworden? Bezoek dan alvast de website www.amsterdamarchitectuur.nl of haal (vanaf half maart) de Amsterdam Architectuur Design 2004 brochure en themawandeling bij de informatiekanto ren van Amsterdam Toerisme Congres Bureau of bij uw lokale VW kantoor (voor adressen ATCB zie elders deze pagina). Amsterdam Architectuur Design Vanaf mei 2004 opent het Stedelijk Museum de deuren op een nieuwe locatie nabij het Centraal Station: Stedelijk Museum CS. De eerste expositie in het voormalige TPG gebouw sluit goed aan op het themajaar Amsterdam Architectuur Design 2004 en heet'Kramer vs Rietveld'. <1 s i Amsterdam Winter Adventure biedt u een overzicht van de belangrijkste ten toonstellingen in Amsterdam in de winterperiode. De Amsterdam Winter Adventure brochure is gratis verkrijgbaar bij de Amsterdamse musea en de WV kantoren in het land. Hieronder vindt u een overzicht van de bijzondere exposities die dit voorjaar in Amsterdam te zien zijn: Onlf in hpt crhrilckpliaar 7004 k pr wppr npnnpn tp dnpn in nn?p hoofdstad. Wii heb- Ook in het schrikkeljaar 2004 is er weer genoeg te doen in onze hoofdstad. Wij heb ben voor u 366 tips op een rij gezet om in Amsterdam een werelddag te beleven.. Uiteraard zijn alle topevenementen zoals Koninginnedag, het Grachtenfestival en Canal Bus brengt u naar de plaats van bestemming! De Canal Bus is het ide ale vervoermiddel in de grachtengor del van Amsterdam. De comfortabele boten varen langs 3 routes met 14 haltes, waaronder het Leidseplein, het Anne Frank Huis en het Centraal Station. Met een dag kaart kunt u op- en uitstappen zo vaak u wilt, tot de volgende dag 12 uur. Handig als u meerdere musea of attracties op een dag wilt bezoe ken! Combineer bijvoorbeeld een bezoek aan De Meesterwerken van het Rijksmuseum met een bezoek aan de interactieve expositie Krachtpatsers van het NEMO of de tentoonstelling van scheepsmodellen in het scheepvaartmuseum. De Canal Bus zet u voor de deur af! Canal Bus Kijk voor meer informatie over opstapplaatsen, tijdschema en prijzen op www.canal.nl of bel 020-6239886 - 366 tips '2c Amsterdam BotiwHertentmtendcr 2004 de feestelijke Uitmarkt in de kalender opge nomen. Maar ook komt u tips tegen waar u zelf niet zo snel aan gedacht zult hebben. Weet u bijvoorbeeld het ondergrondse kinderparadijs Tun Fun al te vinden? In het kader van het themajaar Amsterdam Architectuur Design 2004 hebben wij voor u ook een flink aantal tips verza meld over bouwkunst en vormgeving. Breng dus gauw een bezoek aan één van de informatiekantoren van Amsterdam Toerisme Congres Bureau, het VW kan toor bij u in de buurt of bestel de activiteitenkalender via: 0900-400 40 40 0,55 p/m). Kijk voor de tip van de dag ook eens op: www.wereldstad.nl 2004 is in het Scheepvaartmuseum "het jaar van de ontdekking'.' Rond dit thema worden tal van activiteiten georganiseerd. De spil is de grote the matische tentoonstelling De Ontdek king van de Wereld die vanaf 19 mei is te zien. Maar u hoeft niet tot die tijd te wachten om u te laten verrassen. In de Krokusvakantie speelt voor de aller kleinsten de voorstelling Voor Spek en Bonen. Na de vakantie is deze voorstelling alle weekeinden en woensdagmiddagen te zien. Vanaf 27 februari kunt u in de ten toonstelling Ship Shapes de foto's van Barry Winiker bewonderen. Deze Ameri kaanse fotograaf heeft een passie voor cruiseschepen en maakte hiervan prachtige, bijna grafische, zwart wit foto's. Op 2 april opent de expositie van de hedendaagse Surinaamse kunstenaar Robbert Doelwijt. In het Paasweekend t/m 4 april 2004 Feest! Hoe elf nationaliteiten hun vrijheid en onafhankelijkheid vieren - Verzets museum - Feestelijke wisseltentoon stelling over feesten, herdenkingen en de achtergronden daarvan. t/m 18 april 2004 Liefde uit de Hermitage - De Nieuwe Kerk - Uitgangspunt van de Liefde tentoonstelling is de verzameling van het museum de Hermitage uit St.-Peters- burg waarbij alle mogelijk kunstvormen aan bod komen. t/m 18 april 2004 AAN TAFEL! Eten en drinken in de Oudheid - Allard Pierson Museum - Welk voedsel was bekend, hoe werd het geproduceerd, hoe werd het bewaard en hoe werd het aan de man gebracht. t/m 9 mei 2004 Della Robbia, Beelden en geëmailleerd terracotta uit de Italiaanse Renaissance - Bijbels Museum - Voor het eerst is in Nederland een tentoonstelling te zien van het mooiste werk van de Della Robbia's, een dynastie van Italiaanse kunstenaars die leefden in de 15de en 16de eeuw. t/m zomer 2008 Rijksmuseum, De Meesterwerken - Alle 17de-eeuwse topstukken van Nederlandse schilder- en tekenkunst, beeldhouwkunst, kunstnijverheid en geschiedenis uit de collectie worden gepresenteerd in de Philips vleugel. Sieraad voor de stad - De Amsterdamse Hortus wordt van oudsher een 'Sieraad voor de stad'genoemd, een kleine oase vol rust en gratie midden in de hecti sche stad. Het glorieuze verleden van Amsterdam - Het Amsterdams Historisch Museum is gevestigd in het hart van de stad. Waar eens Amsterdamse wezen woonden, is van alles te ontdekken over de geschiedenis van de stad en van zijn inwoners. Speelruimte; Een unieke expositie over 1000 jaar theater in Nederland. Van rondtrekkende komedianten in de vroege middeleeuwen tot het experimentele theater van nu. Centraal staat de ontwikkeling van ver schillende speelruimtes en het daarbij behorende theaterpubliek. Te zien zijn veel unieke objecten uit de col lecties en een grote verscheidenheid aan theaterfragmenten. Theatermuseum Theater Instituut Nederland Herengracht 168 Open: ma - vr 11.00 -17.00 uur, za zo 13.00 - 17.00 uur. Tel: 020 - 551 33 00 www.tin.nl (9 t/m 12 april) gaat op spectaculaire wijze het nieuwe seizoen van het Museumtheater van start. De voorstelling De Ontdekking van de Wereld neemt grote en kleine bezoekers mee op reis door de tijd. Deze muzikale familievoorstelling is vanaf 9 april ieder weekend en alle vakan ties en op woensdagmiddag te zien. in de tentoonstelling De Ontdekking van de Wereld reist u in het kielzog van de ver maarde Nederlandse ontdekkingsrei zigers. Overwinter op Nova Zembla met Willem Barentz en zijn mannen, vaar mee met Cornelis de Houtman op de eerste schipvaart naar Indonesië, verken de kusten van Australië met Abel Tasman en ontdek nog veel meer van de wereld! En dan hebben we het nog niet eens gehad over het avontuurlijke VOC-schip Amsterdam, het filmtheater en het prachtige uitzicht ovër het IJ. Laat u ver rassen! Pakt u de auto om een dagje van Amsterdam te gaan genieten? Dan kunt u die het best op een P+R-terrein aan de rand van de stad par keren om van daaruit met het openbaar vervoer naar de stad te gaan. Begin uw verblijf in Amsterdam met een bezoek aan een informa tiekantoor van Amsterdam Toerisme Congres Bureau. U kunt bij ons terecht voor up-to-date toeristische informatie, reservering van hotels en arrange menten, excursies, de Amsterdam Pass, kaartjes voor openbaar vervoer, theater- en concert- kaartjes, museumkaartjes, rondvaarten, plattegronden en gidsen, wandelroutes, souvenirs en nog veel meer... (dagelijks geopend) Stationsplein, tegenover Centraal Station In het Centraal Station, spoor 2 Leidseplein 1, hoek Leidsestraat Luchthaven Schiphol, aankomsthal 2, Holland Tourist Information Kantoor Purmerend, Koestraat 11 (zo. gesloten) Kantoor Zaandam, Gedempte Gracht 76 (zo. gesloten) Kantoor Beemster Middenweg 185 (zo. gesloten) Voor actuele toeristische informatie hotelreserveringen vóór vertrek belt u: 0900 400 40 40 0,55 p/m) ma-vr 9.00-17.00 Of bezoek op Internet: www.visitamsterdam.nl www.amsterdamsurprise.com www.amsterdamarchitectuur.nl www.wereldstad.nl www.noord-holland.com Want via P+R (Parkeren en Reizen) komt u het makkelijkst in de stad. Ofwel, via P+R Sloterdijk, Olympisch Stadion of Transferium ArenA komt u rechtstreeks en zonder oponthoud op een gezellig terras, in een drukke winkelstraat of bij een interessant museum. Daar kunt u zorgeloos genieten. Immers, uw auto staat veilig geparkeerd. En voor de kosten hoeft u het ook niet te laten.Voor slechts 5,50 staat u niet alleen op een parkeerplaats met toezicht, maar krijgt u bovendien twee gratis retour tickets voor het OV naar de stad. Op www.bereikbaar.amsterdam.nl leest u alles over Parkeren en Reizen en over allerlei andere zaken die bijdragen aan een prettig verblijf in de hoofdstad. Prettige dag! Ook dit jaar zal bei C form Soest een groots Cultuur Festival orgai tan orkesten, solistei kunstenaars, dansgroe groepen zullen van zid ken. En vooral ook te 1 En Radio Soest, die z; dag rechtstreeks versie alle optredens. Hoe de dag er precies zullen wij u later uitvof maar onze medewei klaar voor de gesprek tiesten en bezoekers, en kunstenaars. Radio Soest heeft niei de Cultuurprijs 2003 meente Soest gewonn de datum vast in uw aj In en rondom het Ra 12.00 tot 23.00 uur en te Boerderij op de Eng fot 17.00 uur. Let op d >n deze krank Cultuur Festival Soest, je kijkt je ogen uit! Vorige week stond op een interview met Eit leraar wiskunde. Met belangstelling voor de en niet zoals wij scbrev ©e want dat werpt hi ^eh- Excuses Eit Algi dat uw wens over vele j vnlling mag gaan: in e 'even Sterrenkundige. Inmiddels kunt u dezj Algra als gespreksleidi net programma: Rom kerk. kat heeft niets met d< len noch met wielreni jen. In Rondje om de 1 deskundigen onder V A'gra over de dilemma gelovigen zich gesteld z "at dacht u bv van d( eedures van vluchteling Cuister vrijdag of dii Rondje om de kerk.

Soester Courant | 2004 | | pagina 18