khty. Toshiba Stoomwals actie feestelijke 'openingen' bij trede Bibliotheek 17 april Voorlezen in de Brede Bieb Gevraagd: BEZORGERS voor de Soester Courant olumbus ne.com Digitaal Eiland in Brede Bieb 'Lente': eindpresentatie van danscursussen Tweede Cultureel Café in teken van promotie ^ogterém Q 'Van 13 dappere ridders tot jeugdige bejaarden' 'Baron Piet' bij Rietpluim PAGINA 12 Zondagmiddag extra vertoning 'Goodbye Lenin' 'Goodbye Lenin!' OOP Reisburo Hagen OENSDAG 24 MAART 2004 SOESTER COURANT PAGINA 13 'igitaal eiland, CultuurPunt, nieuwe naam SPULLENHULP Nog viermaal 'Todonada' in Griftland College SLAGR00MSCHNITT VAN 5,95 VOOR R00MCH0C0LADE NESTJES 150 GRAM "C M VOOR «WT J Zondag 4 april, Brede Bieb Brede Bibliotheek Soest Film 'Looney Tunes: Back in Action' Poppentheater Cassiopeia: 'Max Knikoor Konijn' Theater Kapstok: 'De buik van meneer Hobbema' Woensdag 31 maart, Soester Duinen AANMELDEN: Tel. 035 - 601 41 52 Wilgentenen Toneel in Brede Bibliotheek Blijspel op 23 en 24 april in De Rank TOSHIBA Bij Columbus koopt u computers 'a la carte' 15 jaar Columbus Automatisering 1989 - 2004 Wegens de enorme belangstel ling geeft het filmhuis van Ar- tishock een extra vertoning van de film 'Goodbye Lenin'. Die zal plaatsvinden op zondag 28 maart, aanvang 17:00 uur. En tree: 5,00; CJP/65+: 3,50. Reserveren: zondag 10:00- 13:00 uur, 88 6029367. Maandag 29 maart Was het de 'nostalgie', de hang naar het oude Oost-Duitsland, wat een rage is in de BRD, of was het een gelukkige samenwerking tus sen regisseur en beginnend scena rioschrijver die deze film zo in de prijzen deed vallen? Feit is dat 'Goodbye Lenin?' de Blauwe En- gel-award won voor Beste Europe se Speelfilm op de Berlinal 2003 en de Duitse Oscar-inzending was in 2004. Bovendien is de film bui tengewoon populair geworden in heel Europa, ook tot veler verba zing in Engeland. Kan het zo zijn dat ook de muziek een rol heeft gespeeld in het succes? Yann Tier- sen componeerde voor nog zo'n verdienstelijke en invloedrijke, maar dan Franse komedie: Amé- lie. Het scenario gaat uit van een hilarische plot. Een trouw partijge note raakt in coma en komt daar acht maanden later weer uit en laat dan nou net die Wende hebben plaatsgevonden. Dit nieuws zou voor de arme vrouw een onver draaglijke schok zijn en er rest haar zoon Alex geen andere keus dan de DDR in haar appartement in ere te houden. Daar lukt hem wonderwel, met relatief eenvoudi ge middelen, veel improvisatieta lent en goede vondsten. De regis seur gebruikte veel originele opna men van de hereniging en vond de ideale balans tussen tragedie en komedie. Aanvang: 20:30 uur. Entree: 5,00; CJP/65+: 3,50. Reser veren alleen op de dag van de voorstelling, 10:00-13:00 uur, 88 6029367. Meer informatie op in ternet: artishock-soest.nl. Scène uit 'Goodbye Lenin!'. Festival in Amersfoort en het Rhi- ne Town Jazz Festival in Wagenin- gen, alsmede in vele grote en klei ne jazzcafés. Bezetting: BasTosca- ni, cornet, trompet; Siebe Over- eem, trombone; Nick van Vulpen, banjo; Jaap Kruijt, slagwerk; Aad Overeem, klarinet, saxen; Jan Beukelman, tuba. Aanvang: 15:00 uur. Entree gratis. The Hammersfield Stompers. r - .TVSHinHHi lint ook naar Calgary vlie- bent u binnen twee uur- len in de ruige natuur. In Jasper kunt u prachtige chten maken (let op: u zich in Bear Country!), varen op de turkooizen n... U hoeft zich geen e vervelen. ierig geworden, ust even langs... ïer weten over dit prach- aarzelt u niet en kom s op ons reisburo, ik zal ïrtellen waar u moet zijn iooiste plekjes! isestraat 22, est 15 6022803 tophagen.nl ÏÈ- Brede Bibliotheek Soest oeteen flinke stap voorwaarts de vernieuwingsslag. Dat is oed zichtbaar in de Vijver- 1, aan de entreekant van de ibiiotheek. Hier heerst bedrij- igheid alom. In de Vijverzaal ordt gebouwd aan de tot- andkoming van het Digitale iland. iok in de centrale hal zijn de eer werkzaamheden gestart. De hal ordt een gezellige ruimte waarin :t kunstzinnige karakter van de rede Bibliotheek tot uiting komt. et Cultuurpunt Soest krijgt een gezicht met een servicepunt aar medewerkers bezoekers per- lonlijk te woord staan. Zaterdag april om 11:00 uur is de fees- lijke opening van het Digitale Ei- md en het CultuurPunt. Op deze estelijke dag wordt ook de nieu- naam onthuld. Zo krijgt de ver- euwing een symbolisch gezicht, oest beschikt hiermee over een todern centrum voor kunst, cul- ïur en informatie. Nieuwe naam Brede Bibliotheek streeft naar rdieping, verbreding en vernieu- ing van haar dienstverlening, die moderne mogelijkheden voor vinden en verwerken van infor- ïatie zijn aanwezig in de ver- ieuwde bibliotheek. Daarvoor is Digitale Eiland ontwikkeld, vlet de komst van het Digitale Ei- and en het CultuurPunt krijgt de ibiiotheek er twee fysieke infor- natiepunten bij. Hiermee wordt persoonlijke serviceverlening itgebreid. Met deze vernieuwin- en komt er ook een nieuwe naam. "enslotte is de Brede Bibliotheek eel meer dan een bibliotheek. :en plaats waar bibliotheek, cul tuurpunt, kunstencentrum, kunst uitleen en theater samenkomen is uniek. Dat komt tot uitdrukking in de naam, die wethouder Harry Witte tijdens de spectaculaire ope ning zal onthullen. Informatiespecialist Kennis wordt niet alleen meer ver spreid via boeken, kranten of tele visie. Ook het internet biedt een schat aan informatie. Iedereen moet daar gebruik van kunnen maken. Met de komst van het Di gitale Eiland is het vinden van in formatie via internet toegankelijk voor een grote groep mensen, ook voor degenen die nog weinig erva ring hebben met het zoeken via de computer. In de Vijverzaal komt een apart gedeelte, waar compu ters met alle internetmogelijkhe- den bij elkaar staan. Hier is op vas te tijden een informatiespecialist aanwezig om vragen te beantwoor den. Het Digitale Eiland wordt voorzien van nieuwe apparatuur. Internet en prints betalen gaat voortaan allemaal automatisch via deze apparatuur. Een select aantal digitale archieven kan gratis ge raadpleegd worden en er komen cursussen op het gebied van com putergebruik. Cultuurpunt Het Cultuurpunt Soest krijgt een fysiek informatiepunt in de Brede Bibliotheek. Bij dit informatiepunt is alle informatie verkrijgbaar over het culture leven in Soest. Het Cultuurpunt geeft maandelijks de Culturele Agenda uit, de agenda met het actuele cultuuraanbod. Deze agenda is ook via internet te raadplegen via www.cultuurpunt- soest.nl. Met de opening van het CultuurPunt Soest is er voortaan een servicepunt waar de cultuur liefhebbers persoonlijk met alle )e bibliotheek van Soest is een entrum voor kennis en cul- uur. In Soest wordt het binnen kort nog gemakkelijker om via le computer informatie te vin tien en te delen. Het Digitale Eiland doet zijn intrede. In de Vijverzaal is een speciaal ge deelte ingericht waar men omputers met alle interactieve diensten bij elkaar vindt. vlen kan daar informatie zoeken in archieven van de bibliotheek, wer- ;en aan een document en internet en. De informatiemedewerkers elpen desgewenst bij het vinden van de juiste informatie. De bibli otheek gaat ook cursussen verzor gen. Zo krijgt een breed publiek de mogelijkheid om gebruik te maken 'an de moderne media. Tot de opening van het Digitale Eiland op 17 april, stelt de Brede Bibliotheek wekelijks nieuwe mo gelijkheden van het Digitale Ei land voor, zoals de nieuwe appa ratuur, de zoekmogelijkheden in de digitale archieven en de cursus sen op het gebied van de nieuwe media. Deze week: de technische vernieuwing in de schijnwerpers. De Vijverzaal Wat is er allemaal nieuw in de Vij verzaal? De computers staan let terlijk op een eiland geplaatst. Op deze manier zijn alle snoeren prachtig weggewerkt. Facilitaire zaken als een betaalautomaat en printer staan vlakbij. Ook de infor matiemedewerkers zijn op vaste tijden aanwezig om deskundige hulp te bieden. Dat maakt het ge makkelijk om even een vraag te stellen als klanten daar behoefte aan hebben. Het gehele Digitale Eiland wordt dus echt een infor matiecentrum op het gebied van de nieuwe media. Hier kunnen klanten brieven en werkstukken maken, internetten, e-mailen, in formatie zoeken en kennismaken met de mogelijkheden van compu ters. Snel betalen Voortaan is het niet meer nodig om in de rij te staan om een uit draai af te rekenen of te starten met internet. Wie een bedrag naar keuze in de betaalautomaat doet, kan aan de slag. De elektronische annaratuur is aangesloten on de :t I betaalautomaat. Het gestorte be drag is te gebruiken voor vele diensten. Ook voor het betalen van een boete bijvoorbeeld. Het ge bruik van internet en het uit draaien van een zwart/wit- of kleurenuitdraai, alles kan de klant voortaan op deze manier betalen. Internetten Het was al mogelijk om tegen een geringe vergoeding gebruik te ma ken van het internet. Die mogelijk heid blijft bestaan. De services rond het gebruik van internet wor den geavanceerder en er komt een speciale toegangspagina met een selectie gratis toegankelijke digitale informatiebronnen. Kleurenafbeeldingen Het gebruik van afbeeldingen wordt steeds belangrijker. Scholie ren willen hun werkstuk zo mooi mogelijk maken en via de e-mail worden steeds vaker foto's verzon den. Het is nu mogelijk om in de bibliotheek een kleurenkopie te maken en pagina's in kleur uit te printen. Met dezelfde apparatuur kan ook een afbeelding gescand worden om als plaatje toe te voe gen in een document of te verstu ren via e-mail. Dit is allemaal mo gelijk op het Digitale Eiland van de bibliotheek. Zonodig kunt u om advies vragen aan de informatie medewerker. Service Wie nog geen computer thuis heeft, mist vaak de ervaring in het omgaan met de computers. Om e- mail te verzenden en versturen in de bibliotheek is een e-mail adres nodig, dat overal uit te lezen is. In de bibliotheek ligt een handleiding klaar, waarmee beeld voor beeld te zien is hoe via het internet een e- mailadres aangemaakt wordt. Ook andere onderwerpen worden stap voor stap uitgelegd, zoals het ver sturen van een e-mail met een foto. Zo wordt het verzenden en ontvangen van post per internet voor iedereen toegankelijk. In de toekomst gaat de bibliotheek ook cursussen verzorgen. Het gebruik van e-mail zal dan zeker ook als cursus aangeboden worden. Opening Het Digitale Eiland wordt op 17 april feestelijk geopend met ver rassende activiteiten. Tegelijkertijd nnent ook Oiltnurnunt Sop«t hanr kringloopcentrum De Schans 20 3764 AX Soest Tel. (035) 601 87 30 E-mail: spullenhulp@spullenhulp.nl Alle bruikbare kleding, tex tiel en schoenen kunnen naar Spullenhulp gebracht worden. Aflevertijden: dinsdag t/m vrijdag van 9:00 tot 17:30 uur zaterdag van 9:00 tot 12:00 uur. Zie ook: wwxv.spullenhulp.nl Tot en met zaterdag kunnen be langstellenden nog proberen een kaartje te bemachtigen voor een van de voorstellingen van Todona da in het Griftland College. Bijna honderd leerlingen werken mee aan het muziektheaterstuk. Het is een moderne, zelfbedachte versie op het verhaal van Don Quichote. Elke dag begint de voorstelling, die gisteravond in première ging, om 20:00 uur. Voor vanavond kost een toegangsbewijs 4,00 voor leerlingen en 5,00 voor andere belangstellenden. Voor de voor stellingen van morgen, overmorgen en zaterdag bedragen de entree prijzen respectievelijk 6,00 en 7,00. Bij het ter perse gaan van deze krant was niet bekend of er inmiddels voorstellingen zijn uit verkocht. Todonada is te zien in de aula van het schoolgebouw aan de Noorder- weg. Banketbakkerij JlSk Het feest is nor/ fttnq niet afgelopen! Een ecüte verse verwenner SOESTERBERGSESTRAAT 53 SOEST DEZE AANBIEDINGEN ZIJN GELDIG VAN MAANDAG 29 MAART T/M ZATERDAG 3 APRIL 2004 1 Er wordt hard gewerkt aan de nieuwe inrichting van de Vijver zaal. vragen terecht kunnen over mu ziek, theater, film en cursussen in Soest, maar ook voor kaartjes van voorstellingen in het theater. Kunstencentrum Docenten en cursisten van de Bre de Bibliotheek krijgen een eigen aanspreekpunt in de centrale hal. Was er voorheen alleen telefonisch contact mogelijk over inschrijvin gen, informatie en mogelijkheden van het cursusaanbod, nu komt er een aparte balie waar iedereen te- rechtkan voor alle vragen. Verhuizing Om ruimte te maken voor het Di gitale Eiland, zijn de kasten uit de Vijverzaal verplaatst. De boeken die voorheen in de Vijverzaal ston den hebben een plaats gekregen in de grote bibliotheekruimte. Deze verhuizing is stap voor stap ge gaan, zodat de bibliotheek niet tus sentijds hoefde te sluiten. Inmid dels staan alle boeken op hun de finitieve plaats. De cd's en cd- rom's voor volwassenen komen bij het Digitale Eiland. De biblio theekmedewerkers zijn de klanten behulpzaam om weer snel hun fa voriete genre te vinden. Services Tot de feestelijke opening van het Digitale Eiland, het CultuurPunt en de ludieke onthulling van de nieuwe naam op 17 april om 11:00 uur, stelt de Brede Bibliotheek wekelijks de nieuwe mogelijkhe den van het Digitale Eiland en het CultuurPunt voor in de vorm van een feuilleton. Op zondag 4 april vindt de eindpresentatie plaats van de danscursisten van de Brede Bi bliotheek Soest. De jonge dan sers zijn te zien in de voorstel ling 'Lente', onder leiding van docente Dana Kuntkes. Het belooft een hele happening te worden, de kinderen van 4 tot en met 12 jaar presenteren hun voor stelling aan elkaar, ouders en vrienden in het theater van de Bre de Bibliotheek. Door mee te wer ken aan een dansproductie in een echt theater, met schmink, belich ting en publiek doen de kinderen podiumervaring op, ze proeven het 'Theatergevoel'! De dansleerlingen hebben het hele jaar naar de voor stelling toe gewerkt, en er zijn prachtige kostuums gemaakt. De voorstelling gaat van start met 'De Krokusbolletjes' en 'Paaspret', door twee groepen van vierjarige cursisten. Voor deze jonge arties ten is het al een hele prestatie dat ze überhaupt op het podium staan! Vervolgens is 'Theo de Tuinman' te zien, de cursisten van 5 jaar heb ben als special guest 'Theo' die informatiecentrum. Voortaan vindt u de bibliotheek, de kunstuitleen, Cultuurpunt Soest, het theater en de kunstcursussen samen in één gebouw. De Brede Bibliotheek Soest is uitgegroeid tot een cen trum voor informatie, cultuur en kunst. Daar hoort een nieuwe naam bij. Op 17 april wordt de nieuwe naam onthuld. Volgende week staan de digitale informatiebestanden in de schijn werpers. Meer informatie over de Brede Bibliotheek Soest leest u op www.obsoest.nl Willaertstraat 49 88 6095829| Woensdag 31 maart DJ. Drake is een beveiligingsbe ambte in de Warner Bros. filmstu dio's. Eigenlijk is hij stuntman van beroep, maar dankzij zijn 'gestun tel' kan hij daar geen werk in vin den. Als Kate Hougthon, vice pre sident van de afdeling komedie, met feiten komt, waaruit blijkt dat 'Bugs Bunny geliefder is bij het publiek dan Daffy Duck, stuurt zij hem de laan uit. Het loopt volle dig uit de hand! Dan begint het 'echte avontuur'. Alle leeftijden, Nederlands gespro ken. Duur: 92 minuten. Aanvang: 14:00 uur. Toegang: 4,50. Woensdag 7 april In het bos woont Max, een konijn met een knik in zijn oor. Hij wordt er door de andere konijnen mee gepest. Max gaat op zoek naar ie mand die hem van zijn knikoor af kan helpen. Uiteindelijk heeft de oude wijze schilpad de oplossing voor zijn probleem. Een verhaal over anders zijn, dat leren accep teren en hoe ermee om te gaan. Leeftijd: 4+. Duur: 55 minuten. Aanvang: 14:00 uur. Toegang: 4,50. Woensdag 14 april Meneer Hobbema heeft een hele dikke buik. Elke dag komt er weer een beetje bij. Ik snap er niets van, denkt hij, ik zal toch niet ziek zijn. Hij pakt een dik boek uit de kast. En daar staat bij de B van billen en buiken: 'Je kunt een dikke buik krijgen als je te veel eet'. Hij leest snel verder. 'Een dikke buik kan ook betekenen dat er een kindje in je groeit'. En ja hoor, dat moet het zijn: 'Ik ben zwanger'. Leeftijd: 4+. Duur: 50 minuten. Aanvang: 14:00 uur. Toegang: 4,50. Kaarten reserveren bij de theaterkassa: SS 6095829, dinsdag t/m vrijdag 11:00-18:00 uur, en een uur voor aan vang van de voorstelling. Op maandag zijn de theaterkassa, receptie en bibli otheek gesloten. gedanst wordt door de vader van één van de leerlingen. Daarna is 'Lentedroom' aan de beurt, tijdens deze presentatie laten de dansers wat klassiekere elementen uit de dans zien. De groep oudste leerlingen toont als laatste hun voorstelling Aktie', een energieke jazzdans. De middag wordt afgesloten met een finale waarbij alle groepen samen het podium bezetten om feestelijk af te sluiten op het nummer 'Non Stop Dance'. De opbouw van de middag laat goed zien hoe de cursus alge mene dansvorming van klein naar groot opgebouwd wordt, soms met meer klassieke elementen en soms met meer jazzinvloeden. Het thema 'Lente' is een goed uit gangspunt voor een voorstelling waarmee alle leerlingen uit de voe ten kunnen. Het zijn vooral verha lende voorstellingen, die beeldend geënt zijn op het thema. Het ge heel is een voorstelling die de fan tasie prikkelt en jonge kinderen zeker aanspreekt! De dansvoorstelling 'lente' is te zien op zondag 4 april om 15:15 uur én om 16:15 uur in het Thea ter van de Brede Bibliotheek Soest. Een kaartje kost 2,50 per persoon. Reserveren is mogelijk via SS 035-6095829. De receptie is geopend van dinsdag t/m vrij dag, 11:00-18:00 uur. Afgelopen donderdagmiddag vond in de feestelijk versierde theaterzaal van de Brede Bibli otheek de regionale voorronde van de Nationale voorleeswed- strijd plaats. Tot deze voorron de waren drie leerlingen uit Soest doorgedrongen, naast zes vertegenwoordigers van scho len uit Eemdijk, Eemnes, Bun schoten/Spakenburg en Bilt- hoven. Burny Bos, bekend maker van kindertelevisieprogramma's, pre senteerde de middag, die mede mogelijk werd gemaakt door on dersteuning van boekhandel Van de Ven. Voor een zaal vol klasge noten en ouders droegen de acht meisjes en één jongen een frag ment voor uit hun favoriete boek. Zij kregen de volle zaal tijdens het voorlezen allemaal doodstil, maar werden na afloop allen bedolven onder een luid gejuich. - De deskundige jury - bestaande uit kinderboekenschrijfster Maria van Eeden, bibliothecaresse Dor- othé Bunnik en SLAS-bestuurslid Peter Ensdorff - wees Liza van de Groep uit Eemdijk aan als winna res. Zij zal volgende maand deel nemen aan de provinciale voor- leeswedstrijd. De tweede en derde prijs (een leeslampje) gingen naar Soest en waren voor resp. Maartje van Doorn van de Prins Willem Alexanderschool en Sylvana van den Braak van de Da Costaschool. Voor alle deelnemers waren er een roos en een officiële oorkonde. Bumy Bos in gesprek met een van de jeugdige voorlezers. Foto: Herman van Dam. www.rabobankonline.com Op woensdag 31 maart zal om 20:00 uur het tweede Soester Cultureel Café worden georga niseerd. In tegenstelling tot eerdere aankondigingen deze keer in het Amsterdamse 'Café Klinkhamer' van restaurant De Soester Duinen, Soesterberg- sestraat 188. Het eerste Cultureel Café was een groot succes met een grote op komst. Met name de formule bleek aan te slaan: eerst een belangwek kend thema en vervolgens elkaar ontmoeten onder het genot van een gezellig drankje, een en ander afgewisseld met live muziek. Gastsprekers op woensdag 31 maart zijn voorzitter Kees Waagmeester van de culturele ver eniging Artishock en Mariëlle Pais, projectleider Culturele Zondagen Utrecht (voor meer info www.culturelezondagen.nl). Sem- my Prinsen en Arthur Rombouts treden op en spelen live-jazz. Ie dereen die een warm hart voor de kunst en cultuur in de gemeente Soest heeft is van harte welkom. De agenda voor deze avond is als volgt: 19:30 uur Café open; 20:00 uur Welkom (Coco Mi- chels); 20:10 uur Promotie van kunst en cultuur (Mariëlle Pais); 20:40 uur Muziek door Semmy Prinsen en Arthur Rombouts; 20:50 uur Promotie vanuit de praktijk (Kees Waagmeester); 21:15 uur Muziek door Semmy Prinsen en Arthur Rombouts; 21:25 uur Drankje, ontmoeten en meer muziek. BLOEI Koninklijke Maatschappij Afd. SOEST Voor de work shop 'werken met wilgentenen' op vrijdag 26 maart is nog plaats. T\is- sen 9:00 en 12:00 uur wordt gewerkt aan een twee me ter hoge pilaar, waarlangs de deelnemers rozen, lathyrus of an dere klimmers kunnen laten groeien. Dat is niet alleen 's zomers leuk, maar kan 's winters worden gebruikt om vogelvoer in te han gen of dienen als alternatieve kerstboom. Deelname kost 21,50 voor leden van Groei en Bloei, 28,50 voor anderen. Paasstukje Een langwerpige bak vullen met voorjaarsplanten, groen en even tueel ander materiaal. Dat kan vrij dag 2 april tijdens een workshop bij Groei en Bloei. Co Amesz be geleidt de deelnemers bij het ma ken van een fraai paasstuk. De workshop is van 9:30 tot 11:30 uur. De kosten bedragen 23 euro voor leden en 30 euro voor ande ren. Beide workshops worden gehou den in 't Soester Stekkie bij LTC Soestdijk aan de Schrikslaan 1-3. Aanmelden kan bij Ingrid Visser, tel. 6022358 (tussen 19:00 en 20:00 uur). De kinderen van de cursussen toneel van de Brede Biblio theek Soest voeren twee fantas tische toneelstukken op. Op vrijdag 2 april vinden beide voorstellingen plaats in het theater van de Brede Biblio theek. De eerste begint om 16:15 uur; de tweede om 17:45 uur. De eerste voorstelling is een klei ne, voor het grootste deel zelfver- zonnen presentatie van dertien en thousiaste jongens van 8-9 jaar, gemaakt in de tweede helft van de toneelcursus. Waar het over gaat blijft nog even een verrassing, maar de titel is 'Opa, een bet bet Bèt bef stapelbed overgrootmoeder en 13 dappere ridders.' De tweede voorstelling is ook voor een groot deel zelfgemaakt door vijftien enthousiaste toneelcursis ten in de groep van 10-12 jaar. Het stuk heet 'Het opstel' en gaat over Bas, opa en zijn bejaarde vriendin nen. Vanaf nu zijn de kaarten verkrijg baar bij de receptie van de Brede Bibliotheek. De toegangsprijs be draagt 1,50 per voorstelling. Heeft uw kind belangstelling voor een toneelcursus of heeft u ge woon zin om eens te komen kijken - iedereen is van harte welkom. Voor meer informatie en reserve ringen: 88 035-6095829. De re ceptie is geopend van dinsdag t/m vrijdag, 11:00-18:00 uur. De Soester toneelvereniging De Rietpluim brengt op 23 en 24 april 'Baron Piet', een blij spel in drie bedrijven van Jan Schokker, op de planken in De Rank. De voorverkoop van kaarten is inmiddels begon nen. Het thema van dit stuk is: doe maar gewoon dan doe je al gek ge noeg. De gescheiden baron Pierre en z'n ex-vrouw Tïuus hebben door hun drukke werkzaamheden geen tijd voor hun volwassen dochter. Als die dan ook thuis komt vertellen dat ze plotseling is getrouwd breekt een lichte paniek uit en ook bij beide ouders een schuldgevoel. Bij de (adellijke) fa milie valt het echter heel erg fout. Het oudste familielid (tante Eick- je) spreekt er schande van en is niet van plan het er bij te laten zitten!Dan beginnen de meest dwaze verwikkelingen en misver standen. Omdat het een kluchtig blijspel is kan er van de inhoud niet meer worden prijsgeven. Daarom is ie dereen welkom om het verloop van deze dwaze geschiedenis zelf te komen zien in gebouw De Rank, Soesterbergsestraat 18, op 23 en 24 april. Kaarten a 5,00 zijn (alleen in voorverkoop) verkrijgbaar bij: Henk Hagen, Lange Brinkweg 25, 88 6011416; Helma Starink, Haze- pad 74, 88 6022070; Marion Post- huma, Eikenlaan 81, 88 6020073; Ton Ruizendaal. St. Jozefstraat 2, 6010490. Toshiba Satellite A40-261 voor 829,00 ex btw Intel P4-M 2.4Ghz, 256Mb, 40Gb hd, 15" TFT, DVD-CDRW, Win XP Home LAN, 56K, 4x USB2.0, 2 jaar pickup return garantie Toshiba Satellite A40-211 voor 1049,00 ex btw Intel P4-M 2.8Ghz, 512Mb, 60Gb hd, 15" TFT, DVD-DVDRW, Win XP Home LAN, 56K, 4x USB2.0, 2 jaar pickup return garantie Toshiba Satellite Pro A40 voor 839,00 ex btw Intel Celeron 2.6Ghz, 256Mb, 40Gb hd, 15'TFT, DVD-CDRW, Win XP Pro LAN, 56K, 4x USB2.0, 1 jaar pickup return garantie Toshiba Satellite Pro A40 voor 999,00 ex btw Intel P4-M 2.66Ghz, 512Mb, 40Gb hd, 15" TFT, DVD-CDRW, Win XP Pro LAN, 56K, 4x USB2.0, 1 jaar pickup return garantie Columbus Automatisering 'DE' totaal automatiseerder voor het MKB en de particulier sinds 1989 IMlflIHjaiW www.rabobankonline.com Naast computers en printers verkopen wij ook losse componenten scanners, supplies, monitoren, ADSL-routers, etc. Snelle reparatietijd voor al uw computers (meestal binnen 1 dag) Kom naar onze showroom op de Beukenlaan 9 in Soest of maak een afspraak en wij komen bij u voor een reparatie of inventarisatie Bel ons 035-6032266 of surf naar www.columbus-automatiserino nl Deze aanbieding is geldig t/m 31 maart 2004 en zolang de voorraad strekt Onder voorbehoud van typefouten.

Soester Courant | 2004 | | pagina 13