IHVUUDSMA jMjn Hectiek bij Soest-IJsseloever ismft Diploma's vliegen de deur uit mm SPOED Regiotitel heren Springbokken Selby verdeelt jeugdtitels Schakers kunnen koppositie ternauwernood handhaven Crossers steunen Hospice Noodgedwongen stapt Pim Hoekzema over in Seat Succes voor dansers Sepp I25EEEE22Ï:_| MHC trekt in opwindende slotfase aan langste eind WATERPOLO HOCKEY Verlies voor Duinkikkers Erik den Ouden Griffioen en Muljokarno onstuitbaar SCHAKEN AUTOSPORT Sportuitslagen! SV Eemland verdient geld voor woonvorm 't Fierhuis Sportprogramm^j PAGINAlèl WOENSDAG 31 W IVluseuniweekeni in Flehite SCHAATSEN Nationale titel ambtenaren voor Rachel Wouters BEZORGERS Bowlers vallen in prijzen Viswedstrijd FEEST - INSPIRATION DEALER 2004 - FEEST BRANDSMA VERF EN BEHANG _J Intuïtief schildei in De Bereklauv De Kloof WOENSDAG 31 MAART 2004 SOESTER COURANT In een spannende wedstrijd met een spectaculair slot heb ben de heren van MHC Soest wederom een tegenstander aan de zegekar gebonden. IJsseloe- ver werd met een 3-2-neder- laag naar huis gestuurd, zodat de Soesters mogelijk nog kun nen meedoen om de vierde plaats in de eindrangschikking. Soest begon soepel en controleer de de wedstrijd met verzorgd hockey. De uitbetaling kwam in de vorm van een doelpunt van Alex van der Wiele. Even later viel ver dediger Frank de Laat uit, nadat de bal net onder zijn knie tegen zijn been was geslagen. Daardoor moest Paul Jonker noodgedwon gen omzettingen toepassen en het gevolg was dat het spel van de thuisclub onrustiger werd. Niettemin bouwde Soest de voor sprong in de tweede helft uit naar 2-0. Het was A-junior en invaller Aeron van der Looij die in zijn derde optreden in de hoofdmacht zijn eerste doelpunt liet aanteke nen. Wie dacht dat de withemden op rozen zaten, kwam bedrogen uit. Jonker houdt er niet van excuses te zoeken in de manier waarop scheidsrechters fluiten, maar vond dat de twee leidsmannen het vol ledig bij het verkeerde eind had den bij beide doelpunten van IJs- seloever. Het is bekend dat de spe lers van Soest moeilijk kunnen omgaan met discutabele beslissin gen, Jonker meent dat ze op dat vlak onvolwassen zijn. Hoewel hij de reacties in het veld niet goed keurde, kon hij stiekem de frustra ties wel begrijpen. De scheidsrechters toonden geen begrip, maar wel een gele kaart aan twee Soesters, zodat bij een 2- 2 stand MHC voor tien minuten met negen tegen elf verder moest. In de tussentijd werd ook een te genstander tijdelijk naar de kant gezonden om zijn zonden te over denken. Een rekensommetje met de strafminuten leerde dat Soest daardoor de laatste vijf minuten juist weer een numerieke meerder heid in het veld had. In die bijzon der spannende periode sloeg Gar- reld Klaucke zijn ploeg naar de overwinning. Dames Met alweer de vierde overwinning op rij blijft het damesteam kans hebber voor de vijfde plek. De vrouwen waren het aan hun stand verplicht om te winnen van Via- nen, maar hebben wel altijd moeite met deze tegenstander. In de eer ste helft was het ook niet overdre ven goed wat ze aan de Bosstraat lieten zien. Weliswaar kwamen ze via Lisanne Kok met 1-0 voor, in de eerstvolgende aanval maakten de gasten gelijk. Na in de rust vermanend te zijn toegesproken door coach Hans Kroon tapte het team uit een an der vaatje, maar het duurde nog wel een poosje alvorens de bezoek sters op achterstand werden gezet. In de laatste tien minuten scoorden Chris Marije Sudmeijer (strafcor- ner) en Julie Corsmit voor de Soesters die zondag op bezoek gaan bij Zoetermeer. Die ploeg staat tweede en knokt voor pro motie naar de eerste klasse. Tegen Nereus begon het heren team van De Duinkikkers goed, maar de ploeg strandde in het on diepe deel van het bassin. Na twee perioden stonden de Soesters nog met 0-1 voor, maar daarna ging het mis en werd er met 5-1 verlo ren, ondanks dat Matthijs van de Burgh twee strafworpen stopte. De Soester waterpoloërs konden in de tweede helft de doelman van de gastheren niet meer passeren, mede doordat deze in het ondiepe gedeelte staande kon keepen. Na het derde kwart was het 2-1. Daar na kregen de Soesters twee goede mogelijkheden, maar toen die wer den gemist, sloeg Nereus toe. Erik den Ouden van TV De Schie ter is zondag als elfde geëindigd in een zwemloop in Amersfoort. De deelnemers moesten 1000 meter zwemmen en daarna 9,6 kilometer hardlopen. Met een eindtijd van 53.41 had Den Oude zeven minu ten achterstand op de winnaar. Den Oude's clubgenoot Jan Ste- houwer werd dertiende in 54.4.3. De herenploeg van De Springbokken is turnkampioen geworden van de regio Midden-Nederland. In Spleasure Centrum gaf de kwaliteit in de breedte de doorslag. De titel werd in de wacht gesleept door Evert van Dijk, Eric van Zandwijk, Robin Broekhuis en jeugdturner Max van Gent. Op het individuele vlak waren de kopmannen van Sport Vereent een maatje te groot voor de Soesters, maar als team was De Springbokken ongenaakbaar tijdens de kampioenschappen die voor het eerst op Soes ter grondgebied werden gehouden Van Dijk turnde van de Soesters de beste wedstrijd met een uitstekende oefening aan de rekstok en op de brug. Zijn vloeroefening was, net als die van Broekhuis, van grote klasse, stelde Harry Eichholz van de gymnas tiek- en turnvereniging. De titelstrijd was 'opgehangen' aan het 975-jarig bestaan van Soest, zo dat sportwethouder Harry Witte de prijzen uitreikte. Voor alle deelnemers was er een medaille. Molenaar besloot Roderick Loeber vol op winst te gaan spelen. Eigen lijk vroeg hij teveel van zijn stel ling, maar toen de Groninger ver zaakte te winnen, sloeg de stelling om: remise. Molenaar legde zijn tegenstander in de tijdnoodsfase in de luren, waardoor hij plotseling een gewon nen toren-eindspel had in plaats van een zekere nul. Reynir Hel- gason stond de hele middag beter, maar kon met een pion meer niet winnen. Ook hij kwam met een remise van zijn honderd procent score af. In de thuiswedstrijd tegen het lastige, maar zwakker geachte Unitas uit Groningen, heeft Soest met een gelijkspel de koppositie in de derde klasse C weten te handhaven. De con currenten uit Hilversum en Ze venaar deden echter goede za ken, waardoor de laatste twee ronden nog erg spannend wor den. Aanvankelijk leek het erop dat Soest een grote nederlaag zou gaan lijden. Gerrit Muis, tot voor deze wedstrijd nog een 100 procent sco re, kreeg geen duidelijk overwicht en besloot het punt met zijn tegen stander te delen. Harry Wilting stond op dat moment al erg be denkelijk. Even leek hij zijn tegen stander nog te foppen, maar de materiële achterstand was te groot. Toen ook kopman Eric de Haan voor het eerst dit seizoen zijn te genstander moest feliciteren pak ten de donkere wolken samen bo ven het Soester kamp. Met een 2,5-0,5 achterstand en slechte stel lingen bij Bram Otto en Rene Ook Arno Buyten had een eind spel met een pion meer, maar liet drie keer dezelfde stelling op het bord komen. De tegenstander kon remise claimen, maar deed dat op incorrecte wijze. Omdat de tussen stand door een remise van Mole naar inmiddels 4-3 voor Unitas was geworden, vonden de Soester spelers dat er door gespeeld moest worden. De Groningers waren er echter van overtuigd dat beide spe lers remise overeen waren geko men. De reglementen werden ge raadpleegd en beide spelers namen weer achter het bord plaats, waar na Buyten met vaste hand het punt binnenhaalde. Dat de ontwikkelingen in de autosport buiten de baan soms sneller kunnen gaan dan op het circuit, ondervond Pim Hoek- zema. Amper een week gele den bereidde hij zich nog voor op de Golf Cup, nu oefent hij voor de nieuwe Seat Supra Cup. Een te magere kalender voor de golfjes was aanleiding om deze competitie te schrappen, maar Hoekzema en zijn team stapten razendsnel over, zoals het snelle coureurs betaamt. De Soester kan er niet echt mee zitten, want de ra ces met de Seats zullen nadrukke lijker in de schijnwerpers staan. Timon Griffioen en Rosita Muljokarno maakten afgelopen weekein de de dienst uit tijdens de clubkampioenschappen voor jeugd bij BC Sel by (en dus niet Badso). Muljokarno pakte in het enkelspel voor de derde maal in successie de titel en won ook de finales van de damesdubbel met Melissa Ruijer) en de mix, waarin ze dubbelde met Griffioen. Hij had ook al het enkelspel en de heren dubbel op zijn naam geschreven. In de groep tot dertien jaar, waarin geen onderscheid wordt gemaakt tus sen meisjes en jongens, was Irme Pos de grote pechvogel. Ze bereikte de eindstrijd in zowel het enkel- als het dubbelspel, maar moest in beide ge vallen wegens ziekte opgeven. Sabine Stolze werd zodoende clubkampioen bij de jongste groep, terwijl ook de dubbel een prooi werd voor haar en haar partner Marinda Bouman. ATLETIEK Ambtenaren NK Veldlopen ambtenaren, Kerkrade. 6 kilometer: Rachel Wouters 24.03 (Nederlands kampioen), Allard Tem pel 30.01, Ronald Staal 30.04, Henk Dillingh 30.49; 9 kilometer: Frans Donders 51.31, Jan Logman 58.09; 12 kilometer: Bert van de Weerd 47.24, Gerard Klifman 51.54, Hans de Jong 54.30, Dick Snijders 56.57, Ron Let- tinga 59.22, Hugo Hartvelt 1.00.49, Bert van Arkel 1.07.59, Ivo Laanstra 1.08.13. 'Deze Cup is vertegenwoordigd op de acht A-evenementen, zoals de Paasraces en de Marlboro Masters, het grootste autosportevenement van Nederland. Daarnaast worden de races in het voorprogramma van de Formule 1 uitzendingen op SBS 6 vertoond. Een enorme stap omhoog dus, aangezien grote na tionale rijders, onder wie verschil lende kampioenen uit andere klas sen, aan de start komen.' Hoekzema ging in zijn Golf nog voor een eindklassering bij de top drie, maar hoopt nu aan het eind van de rit bij de beste tien te zit ten. De competitie bestaat uit on der meer endureance races van twee uur, waarin Hoekzema de auto zal delen met teamgenoot Rogier de Leeuw. Ook zijn er sprintraces over twaalf ronden. De eerste van zestien wedstrijden is in het paasweekeinde. De penningmeester van de Stichting Sylvestercross heeft 616 euro en 75 cent overgemaakt op de rekening van Hospice Soest. Voor dat mooie be drag zorgde een recordaantal deelnemers aan de jaarlijkse cross op 31 december. Van elke loper werd een kwartje van het inschrijfgeld terzijde geschoven voor het goede doel. De symbolische betaling vond afgelopen week plaats. Voorzitter Hans Moerman overhandigde op het complex van atletiekvereniging Pijnenburg de cheque aan Marjan Haak, voorzitter van de Hospice Soest. VOETBAL SO Soest A-junioren: SO Soest Al - WZA Al 3-0; Hoogland Al - Soest Al 3-0; Roda'46 A3 - SO Soest A2 2-1; SO Soest A3 - Merino's de Al 2-5; A-ju nioren meisjes: SO Soest MA1 - Roda'46 MA2 6-3; B-junioren: Hilver sum FC BI - SO Soest BI 6-0; SO Soest B2 - TOV BI 2-5; TOV B2 - SO Soest B3 8-2; C-junioren: Quick 1890 AFC Cl - SO Soest Cl 2-4; SO Soest C2 - De Bilt C2 1-3; SO Soest C3 - GJW C3 2-0; SO Soest C5 - APWC Cl 0-12; D-pupillen: Loosd- recht Dl - SO Soest D2 4-1; SEC Dl - SO Soest D3 0-4; WZA D5 - SO Soest D4 3-4; SO Soest D5 - Eem- boys D2 4-3; SO Soest D6 - Spaken burg SV MD2 7-2; E-pupillen: Hoog land E2 - SO Soest El 3-3; WZ'49 E3 - SO Soest E2 1-10; SO Soest E3 - Cobu Boys E2 6-2; SO Soest E4 - Hoogland E3 2-2; SO Soest E5 - Hoogland E7 2-8; SO Soest E6 - WZA E7 3-5; Baarn SV E5 - SO Soest E7 9-3; Nieuwland Ell - SO Volleybal 21:00 Ace-Stam/SoVoCo (H) Op zaterdag 17 en zondag 18 is het Nationaal Museumweek 2004. Dit jaar is het thema van Museumweekend 'de Kunst het vertellen'. In het kader vai thema is in museum Flehiti Amersfoort binnen de tentoon ling 'Een nieuw bestaan met graan' een 'prehistorische boi aanwezig die bezoekers meer vertellen over het leven in steentijd, op zaterdag en zor tussen 13:00 en 16:30 uur. Ij Mannenzaal is Levende Histi Bezoekers kunnen zien - en de bewoners zelf horen - hoe leven was in een Oude Mam huis rond 1900, eveneens op z dag en zondag tussen 13:0( 16:30 uur. Belangstellenden kunnen het seum het hele weekend gratis zoeken. Voor houders van musepmjaarkaart ligt er bij dt lie een boekje klaar met verh van bekende Nederlanders. Openingstijden: dit weekend 12:00 tot 17:00 uur. Ruim vijftig jeugdleden van schaatsvereniging Eemland hebben het felbegeerde diplo ma behaald. De feestelijke uit reiking vond vrijdagavond plaats in het clubgebouw van Smeeing/BDC aan de Henriët- te Blaekweg. Het examen van de jeugdschaat- Rachel Wouters is een schoolvoor beeld voor het breedtesportproject. Dat zei wethouder Harry Witte over de sportcoördinator van de gemeente Soest. Zij werd donder dag Nederlands kampioen op een veldloop over 6 kilometer voor gemeenteambtenaren. Haar win nende tijd was 24 minuten en drie seconden. 'Jij probeert mensen in Soest en Soesterberg aan het sporten te krij gen en het is goed dat jij het voor beeld geeft', aldus Witte terwijl hij de nationale kampioene een bos bloemen overhandigde. De NK veldlopen voor ambtena ren vond voor de zeventiende maal plaats, ditmaal in Kerkrade. De drieduizend deelnemers konden kiezen uit een wedstrijd óver 6, 9 of 12 kilometer. Er deden nog der tien Soester ambtenaren mee (zie uitslagen). sers bestond uit drie proeven, een slalom, een remproef en het afleg gen van een per leeftijdsgroep af hankelijk aantal rondjes. Bij alle tests was er een tijdslimiet. Met voldoening konden hoofdtrainer Jan Willem de Lange en de zeven jeugdtrainers constateren dat hun inspanningen vruchten hadden af geworpen. De diploma's vlogen de deur uit. Vrijdagavond werden ook de kam pioenen van de onlangs gehouden jeugdkampioenschappen gehul digd. De bijeenkomst van schaats- Foto: Herman van Dam jeugd werd afgesloten met een ver loting die 225 euro opleverde. Deze opbrengst komt ten goede van 't Fierhuis, een woonvorm voor gehandicapte jongeren. Lin- dy Klinkhamer, jeugdlid bij SV Eemland en clubkampioen in een van de klassen, zal er ook gaan wonen. De schaatsters hebben voorlopig geen activiteiten, maar zullen in de tweede week van mei beginnen aan de zomertraining. Futsal 21:00 MGT/WBV-SEC (Amers-1 foort) Tafeltennis 20:15 Shot-Over 't Net 2 (Orlan- dogebouw) Basketbal 18:45 Red Stars (D)-Bull's (Beu- kendal) 20:30 Red Stars (H)-Lokomotief (Beukendal) Korfbal 15:30 Eemvogels-MIA 4 (Sta- ringlaan) Voetbal 14:30 Geinoord-VVZ'49 (Nieu- wegein) 14:30 Hees-De Meern (V.0. Utrechtsewg) 14:30 SEC-VVA'71 (Bosstraat- West) Volleybal Stam/SoVoCo (D)-Armixtos j (De Bunt) ZONDAG 4 APRIL Handbal 15:30 Smeeing/BDC (H)-Swift, nacompetitie (Beukendal) Hockey 12:45 Zoetermeer-MHC Soest (D) 14:30 Huizen-MHC Soest (H) Voetbal 14:00 Kon. HFC-Soest (Haar lem) 14:00 SEC-Veenendaal MAANDAG 5 APRIL Bowling 19:30 Competitie Soester Bow ling Vereniging (Bowling Over- hees) De Soester Courant zoekt met spoed Bel snel 035-6014152 voor meer informatie. Ook invalbezorgers zijn welkom. Danscentrum Sepp heeft tijdens een regionale wedstrijd in eigen huis veel prijzen in de wacht gesleept. Mark Sepp en Linda de Kruijf wonnen in de open klasse standaard en Mattijs Steegstra en Emely Hendriks de den hetzelfde in de tweede klasse van de debutanten. Omdat ze bij de la- tin dans als derde eindigden, veroverden ze tevens de overall cup in de deb. 2. Ook bij de debutanten 4 was er succes voor de Soester dansschool. Walter Koelewijn en Roos Hofman werden tweede bij het standaarddan- sen en derde bij latin. Het leverde dit paar de overall cup op. Een eerste plaats was daarnaast weggelegd voor Rob en Quinta Schambach (deb. 5). Verder werden door diverse paren nog een tweede, en twee derde plaatsen bemachtigd. Rachel Wouters. fectene UHxeti&da^ i*t de &U4. «mt tttcuw, ftex INLICHTINGEN: TELEFOON 035 - 601 41 52 Van Weedestraat 227 - 3761 CD Soest E-mail: soestcrt@wanadoo.nl Het traditionele paastoernooi van de Soester Bowling Vereniging is dit jaargewonnen door Bart Breu- nesse en Daphne Southy. Het tweetal scoorde in de finale 1050 pins en daar kon niemand aan tip pen. Ook Bart Sukel en John Tee- ken niet die tot een totale pinfall van 994 kwamen. Harry Klok en Thea van Vulpen bleven steken op 990. De zes tweetallen die zich plaatsen voor de eindstrijd, begon nen zondag weer op nul. Vierde werden Adri Moolenaar en Hen: riëtte Christenhuis, vijfde Esther Berisha en Johan ter Beek en zes de Gerard den Enting en Danny de Haay. Brëunesse was in vorm, want met een score van 235 zorg de hij voor de hoogste game van het toernooi en verbeterde hij het record op baan 6. Soest E8 3-3; SO Soest E9 - Quick 1890 AFC E8 0-2; F-pupillen: SO Soest F1 - HVC F1 4-0; Achterveld SV Fl - SO Soest F2 5-3; Hoogland F2 - SO Soest F3 9-2; SO Soest F4 - Spakenburg SV F4 7-0; Cobu Boys F2 - SO Soest F5 1-3; Usselmeervogels F8 - SO Soest F6 3-7; SO Soest F7 - Cobu Boys F4 3-0; SO Soest F8 - Roda'46 Fll 1-10; SO Soest F9 - Amsvorde F4 5-1; Baarn SV F6 - SO Soest F10 3-1; KWA F6 - SO Soest Fll 4-3; SO Soest F12 - Spakenburg SV F9 0-2; SO Soest F13 - Roda'46' F14 2-5; G-voetbal: Delta Sports G1 - SO Soest G1 3-2. WZ'49 CJW A2 - WZ'49 A2 4-0; WZ'49 BI - Maarssen BI 5-1, WZ'49 Cl - Elinkwijk C2 0-5; WZA C2 - WZ'49 C2 5-0; WZ'49 C3 - SV Achterveld Cl 2-6; WZA Dl - WZ'49 Dl 1-2; WZ'49 D2 - Roda'46 D4 1-2; APWC D2 - WZ'49 D3 2-2; AFC Quick 1890 El - WZ'49 El 3-0; WZ'49 E3 - SO Soest E2 MO; WZA E5 - WZ'49 E4 1-2; WZ'49 E6 - WZ'49 E7 3-0; WZ'49 Fl - WZA Fl 0-1; TOV F2 - WZ'49 F2 1-7; WZ'49 F3 - Hoogland F4 4-1; Nieuwland F3 - WZ'49 F4 0-2; WZ'49 F5 - OW F6 7-0; WZ'49 F7 - SV Spakenburg F8 6-0; WZ'49 F8 - Nieuwland F9 3-0. De jaarlijkse Baarn Soest Bun schoten viswedstrijd van de Snoek baars wordt zaterdag 10 april ge houden. Er wordt gevist aan de Eem in Soest en begonnen om 7:00 uur. Opgeven kan bij John Hibbel, tel. 6029053 en Sjouk Rijkse, tel. 5423162. tns.fji rajtian www.luxaflex.nl Uw Luxaflex Inspiration Deal De hele maand april bij elke* 50 euro besteding aan verf, verfartikelen of raamdecoratie (niet op stoffen of behang) een bloemencheque ter waarde van 5 euro te besteden bij bloemenhuis Jasmijn aan de Zuidpromenade in Soest. niet bij stoffen en behang KRAAY GOEDKOOP Zaterdagmarkt Zeist in Baarn 6 dagen open p/w naast de Aldi Knolselderij, per stuk 19 cl Mooie prei, 25 cl 500 gram Verse raapstelen, p. bos 39 cl Grote jumbosla, 39 cl 39 cl per krop Paksoy, per pak Komkommers, per stuk 49 cl Chinese kool, 49 cl per stuk Super witlof, 59 cl klasse 1,500 gram Hollandse Andijvie, 59 cl 500 gram Eieren, per doos 59 cl Trostomaten, 500 gram 69 cl Grote kiwi, 99 cl 500 gram Rode Bifdstar, 5 kilo 99 cl Hollandse bloemkool, per stuk 99 cl Clementina's, kilo 125 cl Citroenen, 2 kilo 149 cl Nieuwe aardappels Alpha's 169 cl 2 kilo Rode grapefruit, 199 cl 5 pond Sinaasappels 250 cl voor hand en pers, 3 kilo Hollandseaardbeien-a: sperges tegen scherpe dagprijzen 1 O. O li O. O www.rabobankonline.com Kunstzinnig therapeute Mar) man uit Soest geeft in De I klauw een korte lentecursus lessen) intuïtief schilderen. E Jen eenvoudige oefeningen w< aangereikt, die je dichter bij brengen en je leren ontspai Op luchtige wijze worden tb uitgewerkt: vertrouw op je k teiten en word je bewust v mogelijkheden; wat wil je in vormgeven, en wat staat je weg dit te realiseren? enthoi me, spontaniteit en humor; i teer en haal het beste uit jëzel schilderwerk dat intuïtief ge derd is geeft inzicht in jezelf i er toe kunnen bijdragen je d bereiken. Data van de cursu 27 april 4, 8 mei, 14:00- of 19:30-21:30 uur. Verdere matie bij Mary Zitman 6032716. De workshop transparantei ken o.l.v. Nicole Drontman enorm succes. Een transpal een lichtdoorlatend tafereel, zaagd uit berkentriplex, v« m.b.v. bijenwas, vlieger- en vloeipapier. Het resultaat bijzonder lichtpunt. Nicole de cursus op maandagavond 26 april (drie avonden per je) of op een hele zaterda 9:30 tot 16:00 uur (29 mei) Er zijn nog enkele plaatser voor de cursus schilderen m schillende technieken, g makend van mineralen en pl verf. Deze cursus wordt g< door Mieke Fielmich op de zaterdag van de maand. Opgave en inlichtingen: me Hakvoort, Steenhoffstraat 6019176. Een tiental rotjochies maa rie, pest omwonenden er zich niets van de politie aa hoofd van het welzijnsw Soest zegt dat er meer met jochies gepraat moet won dat hij daar nog wel een pa tjes voor heeft. Uiteindelijl besloten: er moet een ha komen. En u weet net zo g ik wat voor succes hangplel het verleden in onze gemet weest zijn... Aldus Peter Ensdorff met litieke commentaar in De het maandelijkse discui gramma van Radio Soest. Een programma waarin w probeerd maatschappelijk litieke tegenstellingen te oi gen. Donderdagmiddag kunt u naar het programma waar eerste uur de hangjongere) werp van de gesprekken directeur van de Stichting weet u wat Balans allemi komt vertellen hoe het eigi wat een werk zij allemaal soms achterwege moctc Een optimistische man. En wat te denken van de ke Gebedsketting Op De op geheel eigen wijze vraagt voor hangjongere) stuurders. Nee, dan Muhammet opgegroeid in Soest, zelf Student aan de hogcsi Utrecht: Management E en Recht. Weet je, er woi gepraat. Werkgroep zu groep zo. Alles moet o maar dat doe ik niet, i! woon begonnen met die bij elkaar te halen en we dingen. Hij heeft wel e s>ng voor het probleem, i hangplek? Die jongens, ze bijna allemaal, die jon, zich niet wegstoppen op die bedacht is door grijz En in het tweede uur h gasten aan de Stamtafe Korthuis, Eit Algra en J ®a discussiëren over a( derwerpen. Donderdagmiddag 12.0(

Soester Courant | 2004 | | pagina 16