M 'Relativt NIEUW IN DE VERKOOP ALLE NVM MAKELAARS IN SOEST WENSEN U PRETTIGE PAASDAGEN NVM De kantoren van de NVM makelaars zijn GESLOTEN op GOEDE VRIJDAG, 9 april na 12.00 uur, op H PAASZATERDAG, 10 april, eerste en tweede paasdag, 11 en 12 april de gehele dag Modepolit modeshow Verrips Makelaardij o.g. IBBimg» Verrips Makelaardij o.g. WOENSDAG 7 APRIL 2003 SOESTER COURANT PAGINA 24.1 Ü/OÊNSDAG 7 APf NVlvff Interview met wwvj.vernpsri) Koninginnelaan Nabij winkels en openbaar vervoer gelegen karakteristiek vrijstaand woonhuis met diepe, vrije achtertuin op het zuiden. Indeling: entree, ruime hal, kelder, dichte keuken met inbouwappa- ratuur en deur naar de tuin, ruime sfeervolle woonkamer met parket vloer, schuifpui, erker en openslaande deuren aan de zijkant. De gehele begane grond is voorzien van een parketvloer. Verdieping: overloop, twee ruime slaapkamers waarvan één met vaste kast, derde kleinere kamer. Alle slaapkamers zijn voorzien van een parketvloer. Badkamer met ligbad en wastafelcombinatie, op de overloop is een kast met wasmachine-/drogeraansluiting. Vlizotrap naar bergvlie- ring. De woning is voorzien van gas c.v. en gedeeltelijk dubbel glas. Vraagprijs 565.000,- k.k. Op een perfecte locatie gelegen robuuste en karakteristieke vrijstaande villa met garage, blokhut en diepe vrije tuin op het zuiden. De villa is recent geheel gemoderniseerd (o.a. elektrische installatie, keuken, badkamer etc.) maar met behoud van de originele details. Indeling: sfeervolle entree, hal met marmeren vloer, kelder, toilet, dichte keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken met aansluiting wasmachine en droger, sfeervolle en ruime woonkamer (circa 55 m2) met parketvloer, erker en open haard en aan de achterzijde open slaande deuren naar de tuin. Verdieping: ruime overloop met glas-in-lood ramen, 3 slaapkamers, moderne badkamer met hoekbad, douche en wastafelmeubel, separaat toilet. Vaste trap naar zolder met 2 slaapkamers (dakkapel) en doucheruimte. Tevens bevind zich hier de opstelling van de c.v. ketel (1998). De woning is voorzien van dakisolatie en geheel voorzien van dubbel Nassaulaan Vraagprijs 745.000,- k.k. Soest Haagwinde Centraal in Soest, nabij winkels en openbaar vervoer, gelegen ruim opgezet driekamerappartement op de vierde-tevens bovenste-woonlaag met panoramisch uitzicht. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer van ca. 26 m2 met aansluiten d de open keuken met inbouw apparatuur, bijkeuken, twee slaapkamers, badkamer met ligbad en douche. Het appartement is voorzien van gas c.v. en volledig en optimaal geïsoleerd. De servicekosten bedragen 102,- per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 265.000,- k.k. Soest Wilhelminalaan Houdt u van comfortabel wonen op een van de mooiste locaties in Soestdijk? Dan is de Wilhelminalaan 22a zeker geschikt voor u! Deze ruime halfvrijstaande villa met garage is gelegen op maar liefst 485 m2 grond in een licht heuvelachtige en volgroeide omgeving met een zonnige, vrije tuin op het zuiden. De warme sfeer van de buitengevel zet zich voort in het interieur en de karakteristieke élementen uit de twintiger jaren zijn tijdens de grondige renovatie bewaard gebleven. Indeling: zij-entree, ruime hal met originele granieten vloer, toilet en kelder, sfeervolle kamer en-suite met eikenhouten vloer, open haard, erker en glas-in-lood deur naar de loggia, de achterkamer heeft openslaande deuren naar de tuin. Dichte moderne keuken (1999) voorzien van inbouwapparatuur en originele servieskast, praktische bijkeuken met wasmachine-/drogeraansluiting en deur naar de tuin. Verdieping: ruime en lichte overloop, twee ruime slaapkamers met vaste kasten, moderne badkamer (1999) voorzien van ligbad, toilet, separate douche en wastafelcombinatie, derde slaapkamer met deur naar het balkon. Vaste trap naar de zolder met een vierde slaapkamer. De woning is voorzien van gas c.v. en dakisolatie en verkeert in goede staat van onderhoud. Naast de woning is er parkeergelegenheid op eigen terrein voor de garage. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 550.000,- k.k. Soest Prins Bernhardlaan Wonen aan de Prins Bernhardlaan is wonen in een mooie volgroeide omgeving in Soestdijk, op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Deze uitgebouwde, halfvrijstaande villa uit 1936 is gelegen op maar liefst 634 m2 grond met garage, tuinhuis en een prachtig aangelegde tuin van 23 meter diep. Indeling: entree, vestibule, ruime hal, kelder met c.v. opstelling, ruime en lichte woonkamer (46 m2) met erker, open haard en openslaande deuren naar de tuin, kantoorkamer, uitgebouwde woonkeuken (16 m2) voorzien van inbouwapparatuur, praktische bijkeuken met aansluiting wasmachine/droger. Verdieping: lichte overloop, ruime ouderslaapkamer met openslaande deuren naar balkon, badkamer met ligbad, toilet, separate douche en wastafelcombinatie, ruime tweede en derde slaapkamer. Vaste trap naar zolder, voor zolder met bergruimte en dakkapel, vierde slaapkamer met dakkapel. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. De garage is in 2001 vernieuwd en de tuin is in 2002 geheel nieuw aangelegd. De woning is voorzien van gas c.v. en thermopane beglazing. Aanvaarding in-overleg. Vraagprijs 550.000,- k.k. Soest Stadhouderslaan Op de Stadhouderslaan nummer 50 staat deze zonnige, halfvrijstaande villa. Kenmerkend voor deze villa is: Gelegen op een fraai perceel (560 m2) met veel privacy. Zowel aan de voor- als achterkant vrij, weids uitzicht. Bouwjaar 1936, ruime indeling (600 m3), veel lichtinval. Met oog voor details gerestaureerde jaren 30 ken merken! Kortom een woning die u niet vaak meer tegen zult komen en die u beslist van binnen moet zien! Indeling: entree, vestibule met glas-in-lood ramen en tochtdeur, hal met prachtige originele mozaïekvloer en lambrisering, trapkast, geheel vernieuwd toilet, glas-in-lood deur naar ruime woonkamer met visgraat parketvloer en open haard, aansluitend de serre met openslaande deuren naar het terras. Totaal circa 52 m2. Halfopen keuken met apparatuur en deur naar terras. De benedenverdieping is in 1998 gerenoveerd. Verdieping 1: ruime overloop, recent vernieuwde luxe badkamer met Belgisch hardstenen, verwarmde tegelvloer, ligbad, zwevend toilet, designradiator, separate douche en wastafel, ouderslaapkamer (21 m2) met openslaande deuren naar balkon en vaste kasten, ruime voorslaapkamer (17 m2) met glas-in-lood erker en nog een derde slaapkamer. De eerste verdieping is in 1998 gerenoveerd, de badkamer in 2002. Verdieping 2: vaste brede trap naar de overloop, lichte studeer-/kantoorkamer met dakkapel, vierde slaapkamer met Velux dakraam en vaste wastafel, multifunctionele kamer met aansluiting wasmachine/droger en een tweede douche. Vlizotrap naar vliering met veel bergruimte. De hele tweede verdieping is in 2002 verbouwd/gemo derniseerd. Voorzien van gas c.v. (1996) en goed geïsoleerd. De garage is voorzien van elektra en vliering. Op de ruime oprijlaan kunnen meerdere auto's geparkeerd worden. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 575.000,- k.k. MAKELAAR vlAKELAAR Aan het Colenso in Soest ligt deze middenwoning (inhoud ca. 385 m3) op een perceel van 180 m2. De vrije tuin met stenen schuur kunt u via een achterom bereiken. Indeling: entree, ruime hal, trapkast, toilet, luxe uitgebouwde keuken met inbouwapparatuur, woonkamer met parketvloer. Verdieping: ruime overloop, toilet, twee slaapkamers, derde slaapkamer met balkon, badka mer met ligbad, wastafel en badgeiser, vaste trap naar de ruime zolder, voorzolder, kleine zolder/bergkamer en ruime vierde slaapkamer met vaste wastafel en veel bergruimte. De woning is (bijna) geheel voorzien van kunststof kozijnen en thermopane beglazing. Voorzien van C.V. Vraagprijs 279.000,- k.k. Braamweg Op loopafstand van winkels, openbaar vervoer, scholen en vooral de bossen en duinen ligt deze helft van een dubbel woonhuis uit de dertiger jaren. Naast de woning staat een grote stenen garage met verwarming, water en elektra. De vrije diepe tuin (ca 20 meter) ligt op het zuidoosten. Indeling: entree, hal, toilet, trapkast, woonkamer met parketvloer, open haard, erker en openslaande deuren naar de tuin, woonkeuken (ca 12 m2) met toegang tot de tuin en CV-opstelling. Verdieping: overloop, badkamer met ligbad, douchecabine en vaste wastafel; slaapkamer met vaste kast en was tafel (ca 14 m2), tweede slaapkamer met vaste kast (ca 14 m2) en ruime waska mer met tweede toilet en de wasmachine opstelling (ca 6 m2), vaste trap naar de zolder met veel bergruimte en een slaapkamer met dakkapel. Voorzien van paneeldeuren, originele plafonds en gedeeltelijk thermopane beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 365.000,- k.k. Soest Rembrandtlaan M Dit vrijstaand woonhuis met multi functionele ruimte staat op een zeer gunstige plek in Soestdijk. Winkels, scholen en openbaar vervoer liggen op loopafstand. Perceelgrootte 681 m2. Indeling: entree, hal met trap naar de bovenverdieping, m.k., tweede hal, woonkamer met glazen pui waardoor de woonkamer in tweeën wordt ge deeld, dichte keuken, badkamer met toilet, wasbak en douche, toegang tot de tuin en de multifunctionele ruimte. Verdieping: twee slaapkamers, derde slaapkamer met kitchenette, ruime bergkast, badkamer met zitbad, toilet en vaste wastafel. De woning heeft een garage en een ruime schuur. Voorzien van gas c.v. Het multifunctionele gebouw is tegen de woning aangebouwd. Indeling: entree, toilet, natte ruimte, gang, 4 kamers van verscheidene afmetingen (o.a. circa 6x7, 3x3, 3x2 en 3x2, 1 kamer is te bereiken vanuit het woonhuis). Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 395.000,- k.k. Claroenstekerpad Zeer rustig gelegen, nabij scholen, bos en duinen, winkels en openbaar ver voer, ruime en comfortabele U-vorm hoekpatio-bungalow met inpandige garage. De patiotuin van ca. 110 m2 biedt een ongekende privacy met een zonnige ligging op het zuidwesten. Bouwjaar 1976, inhoud 600 m3 en woonoppervlakte 185 m2. Indeling: overdekt entree, toilet, gar derobe, ruime woonkamer met open haard en schuifpui naar de patio, iets verhoogde eethoek met aansluitend de open keuken voorzien van inbouwappa-ratuur, bijkeuken met c.v. opstelling en aansluiting wasmachine en droger. Middels een ruime gang toegang tot drie slaapkamers van resp. 26 m2! en twee kamer van 12 m2. Moderne ruime badkamer met ligbad, aparte douche, luxe badkamermeubel met dubbele wastafel en hangend toilet. Voorzien van vloer-verwarming en geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 445.000,- k.k. Soest Dokter de Voslaan fwJXw.vernpsTil Maar liefst vijf volwaardige slaapka mers heeft deze helft van een dubbele villa uit 1988! Inhoud ca 535 m3, per- ceelsoppervlakte 266 m2. De rustige ligging in Soestdijk (nabij uitvalswegen, winkels, scholen en bossen) en de vrije ligging van de tuin maken het geheel v compleet! Indeling: entree, hal, toilet, m.k., L- j vormige woonkamer (ca 42 m2) met v' parketvloer, aansluiting voor open haard, en veel ramen, woonkeuken (13 m2) voorzien van alle nodige apparatuur, bijkeuken (9 m2) met toegang tot de i garage en de tuin, garage met elektra, verwarming en water. 1e Verdieping: overloop, slaapkamer (11 m2) met vaste wastafel, slaapkamer (12 m2) met bal kon, ouderslaapkamer (16 m2), badkamer met ligbad, douche, toilet en 2 vaste wastafels. 2e Verdieping: overloop, bergkast, waskamer met CV opstelling, vierde slaapkamer 12 m2) en vijfde slaapkamer 12 m2) met een vliering. De woning is optimaal geïsoleerd en ziet er van binnen keurig uit! Kortom deze wo-ning is uw bezichtiging meer dan waardVraagprijs 445.000,- k.k. Steenhoffstraat In het centrum van Soest, op loopaf stand van winkels en openbaar ver voer, gelegen karakteristieke vrij staande villa met garage en besloten achtertuin. Indeling: entree, vestibule, hal met toilet en toegang tot de kelder (sta- hoogte), woonkamer en-suite met ori ginele glas-in-lood deuren en erker aan de voorzijde, achterkamer met hout kachel, suitedeuren naar serre aan de tuinkant. De gehele begane grond is voorzien van een parketvloer. Dichte keuken met bijkeuken. Verdieping: over loop, twee zeer ruime slaapkamers met vaste kasten waarvan 1 met openslaan de deuren naar balkon, luxe badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel meubel, derde slaapkamer en aparte kast met aansluiting wasmachine en droger. Vaste trap naar zolder met berging met vliering, twee slaapkamers met dakkapel, vaste kasten en wastafel. De woning is voorzien van gas c.v. en dub bele beglazing en veel originele details (o.a. paneeldeuren, glas-in-lood ramen, suitedeuren etc.). Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 445.000,- k.k. M I Hij is sinds twee jaar voorzi het COSBO (Cent I Overleg Samenwerkende E den van Ouderen), well I nïinig bekend, zelfs bij sei f |tn. Toch is het COSBO flingrijk, immers het is spreekbuis van de bonden r de Gemeente Soest in zijn a peenheid en in hef bijzor taar de wethouder die oi Ij ^belangen in zijn porteft Ie heeft. Het COSBO kan Invloed uitoefenen bij het Itn en zeilen van ouderei langen. In alle eerlijkheid: Kagei heeft schoorvoetend ingesti net dit interview. Hij ver! een koud bovenzaaltje, mei stapelde stoelen en tafels decor, in ontmoetingscent De Klarinet als ontmoeti plaats, boven mijn warme 1: kamer en hond. Behalve v alter van het COSBO is hi yens voorzitter van de Ka lieke Bond van Ouderen, woont, zoals hij zegt, parad lijk in Soesterberg, met oj achtergrond het 'zachte' ge yan de A28 en het enige jiem daar stoort 'is dat br niertje van de krantenjongi qiorgens in alle vroegte.' Het bestuur van het COJ behoort tien leden te heb elke bond twee verte; woordigers, en het heeft portefeuilles, namelijk wo en mobiliteit. In het venant met de gemeente 5 gevraagd of ongevn advies gegeven mag wo: omtrent deze zaken. Op mijn vraag: kan men invloed uitoefenen? zegt K naar volmondig ja. Of da zal blijven, want het functii ren van het COSBO is afl kelijk van vrijwilligers en nü zijn er onbezette poste het bestuur, denkt hij 'da zich altijd wel geschikte n sen zullen melden.' Verder merkt hij op dat functioneren van het COf in de toekomst afhankelii van de betreffende wethou 'Nu is het zo dat Bert Kr zelf een senior is en zich c door wellicht makkelijke ouderenproblematiek kan ven.' Kagenaar vindt de menwerking met hem dan uitmuntend. Of het COSBO samenv met de SWOS, de door dt meente gesubsidieerde Stiel Welzijn Ouderen Soest, wil weten. Kagenaar zegt daarop 'dat Op woensdagmiddag 14 i presenteert Patty Zomer, kend van het televisieprogi ma De Modepolitie van Y< de 'Grote Verkleedkleren deshow' bij Abrona Ki Lunch en Cadeau aan de H 'aubanstraat 84 in Zeist, bijzondere modeshow oi kinderen met én zonder landelijke beperking nu pen op de catwalk. Abrona, voorheen Sterrenber do Amersfoortseweg op de van Soesterberg en Huis ter f- en Reinaerde, hebben samen modeshow georganiseerd. I ajn het organisaties voor d verlening aan mensen met ee landelijke beperking. Bij Da rum Seyst aan de Drieberg: 16A in Zeist maken mensei een verstandelijke beperk» mooiste verkleedkleren die bij Dagcentrum Seyst also< Abrona Kunst, Lunch en O Worden verkocht. modeshow is een mani* "e ontmoeting tussen kin met en zonder verstandelijk perking te bevorderen. Na d> deshow is er gelegenheid t( kppen van kleding. tf 16:00 uur kunnen de 1 en hun ouders/begelc Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl r Nieuweweg 97 - Soest V Telefoon 035 - 58 804 72 W W a/n. I van 9.1 '*'»rdag vt Openlngatl/den: dlnadag t/m vrl/dag n 9.00 uur tot 19.00 uur ttardag van 9.00 uur tot 17.00 w Soest Prins Hendriklaan In het service-appartementencomplex "Hoog Soestdijk" op de derde verdie ping gelegen 2-kamerappartement met balkon en berging in de onder bouw. Het appartement is gelegen nabij winkels en openbaar vervoer. Ind.: entree, hal, keuken met nieuw keukenblok, toilet, badkamer met douche, verwarming en aansluiting wasmachine, woonkamer, slaapkamer met balkon. Bijzonderheden: Bouwjaar 1962. Perceeloppervlakte 70m2, Inhoud 200m3. Het complex is voorzien van 2 liften. De servicekosten bedragen 1.733 per kwartaal voor 1 persoon. Vraagprijs 45.000,- k.k. Soest Vredehofstraat Op goede locatie in de "Oranjepark- flat" met vrij uitzicht op park gelegen goed onderhouden ruim 2-kamer service-appartement op de 5e (tevens bovenste) woonlaag met afzonderlijk afsluitbare garagebox in parkeerkelder. Indeling: entree, hal, toilet met fon teintje, ruime woon-/eetkamer (ca 36 m2) met groot balkon en halfopen keuken met inbouwapparatuur, grote slaapkamer (ca 16 m2), badkamer met ligbad, douche en dubbele vaste wastafel en aansluiting wasmachine. Het com plex kent goede servicefaciliteiten waaronder restaurant met keuzemenu, lo geerkamers en 24-uursbewaking. Servicekosten incl. maaltijden en voorschot stookkosten en water 794,- p.m. Geen leeftijdsgrens. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 110.000,- k.k. Soest Colenso Soest Colenso Soest Titus Brandsmastraat Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Tegenover het Colensopark gelegen perfect gerenoveerd 2-kamerpar- terre-appartement met eigen zonnige en fraai aangelegde tuin met tuinhuisje. Indeling: entree, hal, moderne bad kamer v.v. douche, wastafel en toilet, gezellige en lichte woonkamer met aansluitend de open keuken v.v. in bouwapparatuur, berging/provisie ruimte, lichte slaapkamer met deur naar de tuin. Het appartement is ge heel v.v. dubbele beglazing en biokverwarming. De servicekosten bedragen 90,- per maand incl. voorschot c.v. Centrale ligging nabij openbaar vervoer, winkels en uitvalswegen. Zeer smaakvol afgewerkt appartement en dus zo te betrekken 11 Vraagprijs 162.500,- k.k. Zoekt u een kindvriendelijk gelegen eengezinswoning? Zoekt u een lichte en vooral royale woning op loopaf stand van winkels en scholen? Neem dan contact op voor een bezichtiging op de Titus Brandsmastraat 48! De onderstaande beschrijving van de woning kunt u dan zelf bekijken. Indeling: entree, hal, garderobe, toilet, m.k., woonkamer met laminaat- vloer en werkhoek, complete keuken met decoratieve vloer, eetgedeelte (voormalige berging) en openslaande deuren naar de tuin. Verdieping: hal, lichte badkamer met toilet, ligbad, douchecabine en v.w.( tweede hal, ouderslaapkamer met kastenwand (12 m2), tweede en derde slaapkamer (elk ca. 10 m2), ruime bergkast. 2e Verdieping: hal met CV opstelling 2003, royale vierde slaapkamer met dakraam en veel bergruimte. In de vrije, zonnige tuin (zuidwesten) met achterom staat een houten schuur voor de fietsen en het tuinmeubilair. De woning is gedeeltelijk voorzien van thermopane beglazing. Vraagprijs 219.000,- k.k. SoestEreprijsstraat Zeer ruime en goed onderhouden midden drive-in woning met dak- opbouw en fraai aangelegde besloten tuin met achterom. Indeling begane grond: hal, trap naar boven, slaap/werkkamer aan de voorzijde, grote open woonkeuken v.v. plavuizen vloeren en schuifpui naar de tuin, vertrek bestemd voor badkamer. Verdieping 1: overloop, ruime woonkamer met balkon en open haard, v.v. laminaatvloer, open luxe inbouwkeuken met o.a. vaatwasser, koelkast en oven. Verdieping 2: overloop, twee slaapkamers, riante zeer luxe badkamer (4x5 meter) met o.a. separate douchestoomcabine, dubbel wastafel, whirlpool en toilet. Verdieping 3: ruime ouderslaapkamer v.v. airco en met dakterras, tweede kamer met stookruimte. De woning is nabij winkels gelegen in een kindvriendelijke omge ving met parkeergelegenheid op eigen terrein. Voorzien van gas c.v. en gedeel telijk dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 250.000,- k.k. Wilt u wonen aan een plantsoen zonder doorgaand verkeer en naast een park? Op een steenworp afstand van het Paleis? Dat kunt u, wanneer uw keus valt op de royale midden woning aan het Colenso 42. Dit is een uitgebouwde woning met thermo pane beglazing, optimaal beveiligd (politiekeurmerk) en in goede staat van onderhoud! Indeling: entree, hal, toilet met fontein, ruime uitgebouwde woon kamer met parketvloer (opp. ca. 40 m2), dichte keuken ca. 14 mz met koepel en voldoende kastruimte. 1e Verdieping: 3 slaapkamers waarvan 1 met groot balkon, badkamer met douche en wastafel, separaat toilet. Vaste trap naar 2e verdieping: 2 kamers, beide met dakkapel en veel extra berg ruimte op de voorzolder, gas CV Nefit Ecomline 2000. Extra's: onderhoudsvrije in 2002 nieuw aangelegde tuin met watersproeisysteem, stenen schuur en afdak, 2 bergkasten. Het huis is grotendeels voorzien van kunststof kozijnen, elektrisch bedienbare rolluiken en voor en achter idem zonneschermen. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 279.000,- k.k.

Soester Courant | 2004 | | pagina 24