V f sw BOUWADVIES B.V. «technische keuringen o.g. «begeleiding NIEUW! imurfit 3 2 VERBOUWINGS- LEEGVERKOOP HP Rabobank online Promotiedag Kaarten voor de Cultuur Open dag Uitvaartverzorging A. van Pijpen in de 'De Ark' UPPORT 69.95 mmmumubx Foodmaster www.worldofwaterbeds.nl Spaarkaarten Hartje-Zuid voor gratis badhanddoek 39.95 Korte zingvakantie in inspirende'omgeving Open Huis Muziekschool Het is tijd voor Rabobank online. PAGINA^'WOENSDAG 14 APRIL 2004 SOESTER COURANT PAGINA 11 nnink 'en Dijssel b.v. nrersfoort Zn. tth iert (gs) OEMAKER 2r Linden tallatietechniek i hal Waterbed met uitprobeergarantie Soesterbergsestraat 28, Soest Tel. 035 - 602 42 94 Ideale voorbereiding op later. RODA nl X JI Bingo Veerkamp al 50 jaar uw beddenspecialist..., Kussens tegen nek- en schouder klachten (latex) 2e kussen 50% korting Veerkamp al 50 jaar uw beddenspecialist..., Dekbed overtrekken 79.95EE3 Megapool Soest krijgt een nieuwe naam! Daarom nu Van Weedestraat 52 - Soest Tel. 035 - 601 32 42 SMG: Kom erbij en doe zelf mee! Concertkoor Baarn zingt Solennele van Rossini China Veerkamp al 50 jaar uw beddenspecialist.... Bij kussens vanaf €25.- GRATIS moltonsloop soestekScourant.) Dialezing PCOB over Juliana Medium PASO Zaterdag 17 april, 10:00-12:00 uur: Wat? Demonstraties van de allernieuwste'gadgets'op PC gebied, waaronder de HP iPAQ Pocket PC. In combinatie met de TomTom Navigator is deze ideale handheld zelfs een volledig navigatiesysteem voor in de auto! Wanneer? Zaterdag 24 april 2004 van 10:00 tot 17:00 uur Waar? Rabobank online, Smitsweg 4 te Soest U bent van harte welkom! DORRESTEINWEG 72b 3763 LL SOEST Telefoon: 035-6012883 Fax: 035-6013606 Voor al uw infrastrur^.Ur Grondwerkzaamheden Bestratingswerkzaamheden Rioleringen Sloopwerkzaamheden Ontwerp infrastructuur itenzonwering Tel. (033) - 480 22 44 Tel. (033)-480 25 20 INSTALLATEUR centrale verwarming hnische installatie Telefoon 035 - 601 24 72 NGSSYSTEMEN .nl www.fischer.nl tsler, Jeep® ELD 035-6019666 VKKERIJ Birkstraat 93 - Soest Tel. 601 23 54 Beukenlaan 46 - Soest Tel. 601 20 65 Van Weedestraat 46A Soest - Tel. 601 38 77 Burg. Grothestraat 35 - Soest Tel. (035) 601 60 33 Fax (035) 601 37 05 E-mail: info@dejongaccountants.nl www.dejongaccountants.nl RILLEN PREGEN SLITTEN STANSEN NUMMEREN Nieuweweg 70 - 3765 GG Soest Telefoon (035) 601 60 30 Laanstraat 1 - 3762 KA Soest Telefoon (035) 603 06 24 3 SOEST TELEFOON 035 - 6010344 RUIME KEUS LAAGSTE PRIJS ndel /oor al uw dranken! tel: 035 - 601 24 90 Molenbeek ng- en Assurantiemakelaars rg. Grothestraat 32 Telefoon 035 - 601 13 04 ibeek.nl www.holenmolenbeek.nl DE MEE RN SOEST VIANEN ZEIST landeling verwarming ichniek telematica service en onderhoud sprinklertechniek i - Tel. 033-4343200 - www.unica..nl Soest - Tel. 035 - 602 31 13 sbureau voor telecommunicatie louwstation voor mobiele communicatie Nieuweweg 27-29a, Soest 391000 - Telefax 035 - 6091009 info@vanhaltelecom.nl Om het tweede Cultuurfestival Soest (8 mei) extra onder ieders [dacht te brengen heeft het Cul- ilatform Soest, dat het festival liseert, kaarten laten drukken idt daarop een aantal hoogtepun ten. Een van de kaarten dient te vens als prijsvraag. Op de foto ziet men de Kerkebuurt, gefotogra feerd op zondag 28 maart. Kunt u zien hoe laat de foto is ge maakt, stuur dan die kaart of een andere kaart met daarop het juis te tijdstip naar het Cultuurplat- form, Prunuslaan 2, 3768 BH Soest. Vermeld naam en adres en Weet u misschien hoe laat het is op deze foto? telefoonnummer. De winnaar wordt uitgenodigd op het Cultuur festival op 8 mei en ontvangt een origineel Soester cadeau. Iforlds of Waterbeds' - de firma Edskes aan de Soesterbergsestraat 28 - doet de lezers van deze krant een goed voor tel: een proefperiode bij de aanschaf /an een waterbed. Cor Edskes: 'Wij adviseren de klanten van te voren al heel goed over een waterbed, laar zij kunnen het nu ook uitgebreid uit proberen, ook in de avonduren. Je kunt een raterbed niet goed beoordelen met een lurtje liggen in een winkel of een week- ïnd in een hotel of vakantiehuis. Slapen op water is de ultieme vorm van slapen. Het moet altijd even wennen; dat kost wel 1 a 2 maanden. En ieder mens is verschil lend, dus een algemene watermatras die iedereen direct uitstekend bevalt bestaat niet. Meestal is een F10-stabilisatie een goede keuze. Maar wat als het matras toch niet bevalt? Dan kan de klant na een maand het matras omruilen voor een an dere stabilisatie. Bevalt een waterbed na twee maanden nog niet, dan kan het door ons worden terug genomen. Vraag naar de voorwaarden in de winkel.' tercurius Golfkarton mingsweg 26 - 3762 EC Soest ilefoon 035 - 609 53 00 Max 035 - 609 53 11 1^ packag/ng I VOUWKARTON I DISPLAYS PN Amersfoort - TeL 033-4643060 - Fax 033-44561683 correctief machine onderhoud eweg 4, 3765 GD Soest '88 11 50 www.tdsupport.nl vid: mende zaterdag -17 april - aniseert Uitvaartverzorging ran Pijpen van 10:00 tot :00 uur een open dag in uit- irtcentrum 'De Ark' aan de igerstraat 17 in Baarn. Be kers krijgen dan de geïegen- d uitgebreid kennis met ;e uitvaartverzorging te ma- i en een kijkje achter de lermen te nemen. ilicht doet men ideeën op voor uitvaart of voor die van ïilieleden. Dan is men tenmin- een beetje voorbereid. Het is goed idee van Uitvaartverzor- l A. van Pijpen (weer) een :n dag te organiseren om men- bekend te maken met alle fa- en van een uitvaart en te laten wat er tegenwoordig mogelijk De bezoekers kunnen deze dag tig op zich laten inwerken, in emotioneel onbeladen stem- lood komt vaak onverwacht en pt bij nabestaanden veelal hef- gevoelens op. Wanneer dan rondom de uitvaart nog be- t en geregeld moet worden, t men vaak in tijdnood. Niet len ook lopen de emoties onder istaanden hoog op. Deze kun- wellicht voorkomen worden leer een aantal zaken reeds :nd zijn. Door deze te over- [ken en te regelen neemt men iterblijvers' alvast veel zorgen anden. lelies van Pijpen van de gelij- iige uitvaartonderneming fit veel waarde aan openheid en goed contact met de mensen [zich bij haar aanmelden. Daar It zij zich als van nature mee rant. Ze groeide als kind op in ^Uitvaartonderneming van haar ouders. Ongeveer tien jaar geleden nam zij het bedrijf, samen met haar zakelijk partner Anton Blau- wéndraat, van haar ouders over. Tijdens de open dag zaJ een groot aantal bedrijven die bij een uitvaart betrokken zijn in de onlangs ver bouwde Ark' vertegenwoordigd zijn. De bezoekers kunnen het vol gende verwachten: ,en 'uitvaartbus', de nieuwe ibinatie van rouwvervoer en Igauto, voorzien van 15 zitplaat- Ook is er een Harley Da- Ison te bewonderen die speciaal is omgebouwd voor vervoer van een kist, en een uitvaartfiets. Daar naast is er een traditionele rouwau- to, evenals een uitvaartkoets. - Uitvaartverzekering Axent/Ae- gon. Wat kost een gemiddelde uit vaart? Een begrafenis of crematie is maatwerk, de kosten variëren sterk en kunnen hoog oplopen. Het is van groot belang een uit vaartverzekering af te sluiten om te voorkomen dat nabestaanden met hoge kosten geconfronteerd wor den. Daarom zal Axent/Aegon verzekeringen voor informatie aanwezig zijn. - Laatste verzorging. Wat is nu ei genlijk afleggen? Wie doet dat en wat gebeurt er? Twee verzorgsters zullen op alle vragen antwoord ge ven. - Crematorium Den en Rust. Op het terrein van begraafplaats 'Den en Rust' is ook het crematorium gehuisvest. Het is een mooie loca tie die veel warmte uitstraalt. Ver tegenwoordigers ervan vertellen er meer over. - De nieuwe Algemene Begraaf plaats in Baarn, een gemeentelijke begraafplaats. Deze 85 jaar oude begraafplaats heeft nu al een rijke historie. De beheerders ervan kun nen u alle informatie geven. - De Wegwijzer, een christelijke boekhandel uit Amersfoort, zal met diverse boeken over de dood aanwezig zijn, zowel voor volwas senen als kinderen. - De Baarnsche Steenhouwerij. Deze op de Baarnsche Dijk geves tigde steenhouwerij produceert in een eigen werkplaats grafmonu menten. Een medewerker van dit bedrijf zal u laten zien wat steen- houwen eigenlijk is. Hakken, za gen, graveren, etsen, het zal alle maal aan bod komen. - Gooische Bloembinderij. Deze bloembinderij is gespecialiseerd in het maken van rouwbloemstukken. Miranda zal laten zien hoe zij wer ken. - Rouwverwerking. Daar wordt te genwoordig gelukkig meer aan dacht aan besteed. De zussen Ma- rianne en Elly Reintjes zullen laten zien hoe meditatief schilderen kan helpen bij rouwverwerking en zij zullen informatie geven over hoe hun avonden 'rouwverwerking' er uit zien. - Notariële zaken. Als alles achter Winkelcentrum Hartje- Zuid organiseert vanaf deze week een bijzondere spaar kaartenactie voor gratis bad handdoeken. Bij de deelne mende winkeliers de meesten doen mee - krijgt de klant bij elke besteding van minimaal 5,00 een stempel. Met tien van die stempels (v/él van tien verschillende winkels!) is een stempelkaart vol. Eén kaart geeft recht op een luxe badhanddoek van uitstekende kwaliteit. De volle kaarten kun nen alleen worden ingeleverd op Koninginnedag, vrijdag 30 april, van 's morgens 7:00 tot 10:00 uur bij de winkels die dan open zijn. Alleen op deze och tend worden de handdoeken verstrekt. De deelnemende winkels zullen van deze speciale Koninginnedag-openstelling ook iets bijzonders maken. Let ook op de spectaculaire aanbiedingen van Hartje-Zuid, elders in deze krant! i tmoetingscentrum laarwater Veerkamp y50|aai Wiardi Btfcltmanjtxaat 475 3762 ON Soest Telefoon 03*6010607 Voor 55-plussers wordt op vrijdag 23 april een bingo gehouden ini Klaarwater. De zaal van het ont moetingscentrum aan de Wiardi Beckmanstraat gaat om 19:00 uur open en vanaf 19:30 uur worden de genummerde balletjes aan het rollen gebracht. Een speelkaart kost 3,00 inclusief een kopje koffie. Meerkamp USOiaat Recor Bedding 54.- Laanstraat 91 - BAARN TeL (035)5413521 E-mail: veerkamp@xs4all.nl Vandyck Phlox en Rosea 140/220 van Afy&f voor 200/220 van voor 240/220 van €j90t§5" voor Laanstraat 91 - BAARN Tel. (035)5413521 E-mail: veerkamp@xs4all.nl meGapooL de rug is komen er allerlei zakelij ke beslommeringen op u af. Men krijgt ook te maken met erfrecht. Notaris G.J. van der Heide komt voor de tweede keer meewerken aan de open dag. Hij zal alle infor matie over notariële zaken geven. De open dag beoogt een goed beeld van de vele activiteiten rond om een uitvaartverzorging te geven en is een goede voorbereiding op later, op de eigen uitvaart. Infor matie: Uitvaartverzorging A. van Pijpen BV, Reigerstraat 17, Post bus 245, 3740 AE Baarn, SS 035- 5414433; www.avanpijpen.nl. Het Concertkoor Baarn voert op vrijdag 23 april in de Nicolaaskerk in Baarn een van de laatste werken van de Italiaanse componist Ros sini uit, de Petite Messe Solennel- le. Als solisten werken mee de sopraan Alice van de Geest, de alt Harda van Wageningen, de tenor Alex Vermeulen en de bas Evert Jan Nagtegaal. De begeleiding wordt verzorgd door Wybe Kooij- mans op orgel en Gerrie Meijers op piano. De algehele leiding van het concert is in handen van Thijs Kramer. De Nicolaaskerk in Baarn bevindt zich aan de Kerkstraat. Om 20:00 uur gaat de zaal open en kaarten kosten 14 euro, met een Pas65 of CJP 12 euro, inclusief programma boekje met achtergrondinformatie en de volledige tekst van het con cert. Kaartverkoop: A. van der Horst (035-5422893), mevrouw A. Kole (033-2999345), bij de VW in Soest, bij de leden en 's avonds aan de kerk. nn Nederlandse Kxfl Vereniging van |m| Huisvrouwen Secretariaat, tel. 601 52 83 Dia's, voorwerpen en verhalen. Daarmee zal mevrouw Vreeburg de verenigde huisvrouwen kennis bijbrengen over China en haar ge bruiken. Ze doet dat op dinsdag 20 april, aanvang 14:00 uur, in het Brandpunt te Baarn. Na een korte inleiding over het land, vertelt ze over de kleding uit de laatste Qing-dynastie. Het leven in China bestond toen uit regels en symbolen, waar men zich strikt aan hield. Met voorwerpen zal me vrouw Vreeburg dat verduidelij ken. Tot slot toont ze dia's. De toe gang is gratis. t.w.v. 8,50 (m.u.v. aanbiedingen) Laanstraat 91 - BAARN Tel. (035)5413521 E-mail: veerkamp@xs4all.nl Zangpedagoge Hildfe van Kuijeren, docente bij Scholen in de Kunst in Soest, gaat in de meivakantie van 5 tot 9 mei een korte zangvakantiecursus geven in Frankrijk, zestig kilo meter ten zuiden van Calais, op korte afstand van zee in het dorpje Longvilliers. Vier uur rijden vanaf Soest. In een kleine groep, zeven perso nen, wordt de stem vrijgemaakt. Iedereen heeft een stem maar ge bruikt die niet altijd optimaal. Ontspanningsoefeningen, adem- techniek en klanken maken zijn onderdeel van het programma, maar ook leren afstemmen en luis teren naar elkaar is belangrijk. Het repertoire wat gezongen gaat wor den wordt aangepast aan de groep en kan variëren van nummers uit bekende musicals, klassiek reper toire, popsongs enz. Ook is er voor iedere deelnemer, indien gewenst, ruimte voor individuele begelei ding. Het leuke van zo'n vakantie is dat de mensen al snel een band met elkaar hebben omdat er een bindende factor is: zingen! Het zangprogramma begint dage lijks om 9:30 uur en is om onge veer 15:00 uur afgelopen. De deel nemers zingen vier uur, lunchen een uur en er zijn korte pauzes voor koffie en thee. Daarna is ie dereen vrij om de omgeving te ver kennen of lekker te luieren in de mooie tuin. Er zijn leuke oude stadjes zoals Montreuil, in de weidse omgeving kun je heerlijk wandelen, naar het strand gaan, winkelen in Le Touquet of Etaples. Rond 19:00 uur worden de deel nemers weer voor het avondeten terug verwacht. Het verblijf is eenvoudig maar smaakvol in één- en tweeper soons- kamers en op basis van vol- pension. Woensdagmiddag worden de gasten in de namiddag ver wacht. Wie weet wordt er alvast iets gezongen tijdens of na,de wel komstborrel en het diner. Donder dagmorgen gaat de groep echt van start met het zangprogramma, evenals vrijdag en zaterdag. Zon dagmorgen is er na het ontbijt nog een korte afscheid zangsessie en daarna gaat iedereen weer zijn of haar eigen weg. De cursus is bedoeld voor mannen en vrouwen die het heerlijk vinden om te zingen en hun stem beter willen leren gebruiken. Bel voor informatie SS 035-5415510. Mocht dit verhaal u aanspreken maar heeft u al andere plannen voor die periode, bel dan toch, want de bedoeling is dat er meer zangworkshops komen. Het gehele arrangement, inclusief volpension, de reis niet inbegrepen, kost 395 ELKEWEEKEEN JN DE BUS?_ /Neem een abonnement: 9,-per half jaar! tel. (035) 6014152 Mevrouw N. Duits-van Ekeren houdt maandag 19 april een diale zing over de onlangs overleden prinses Juliana. Ze doet dat op uit nodiging van de Protestants Chris telijke Ouderen Bond (PCOB) en zal het leven van Juliana in woord en beeld belichten. De dialezing voor 55-plussers vindt plaats in ontmoetingscen trum Klaarwater aan de Wiardi Beckmanstraat en begint om 14:00 uur. De toegang is gratis. Bezoekers van de PASO-bijeen- komst op maandag 19 april kun nen foto's van overledenen meene men. Desgewenst zal Tinie de Rui ter aan de hand van de afbeeldin gen waarnemingen verrichten, al dus PASO. Het Medium uit Am- sterdam begint daarmee om 20:00 uur in het Vriendschapsgebouw aan de Mezenhof (v/h Nachte- gaalweg 8a). De zaal gaat om 19:30 uur open. De entree be draagt 2,00 voor leden en 4,50 voor andere belangstellen den. Om 10:00 uur gaat komende zaterdag (17 april) het Open Huis van de Muziekschool Soest van Scholen in de Kunst van start. Tot 12:00 uur kan ie dereen zien, horen en beleven wat er het komend cursusjaar allemaal is te doen. De docenten laten alle muziekin strumenten zien waarop wordt les gegeven en iedereen (jong én ouder!) mag deze ook zelf probe ren. Er is niet alleen informatie over de instrumentale lessen, maar ook over alle cursussen die kinde ren kunnen doen vóórdat zij aan een instrument beginnen. Zo is er al voor kindjes vanaf 10 maanden (samen met een begeleider) de cursus 'Muziek voor de jongsten'. Peuters en kleuters kunnen zich uitleven bij 'Muziek Beweging' en voor de iets oudere kinderen is er, als voorbereiding op de instru mentale lessen, de 'Basiscursus'. Zingen is hartstikke leuk en dat kan in het Vesuvius-kinderkoor (6 - ca. 10 jaar). Het cursusboekje 2004 - 2005 ligt voor iedere belangstellende klaar. De Muziekschool Soest staat aan het Kerkplein (nr.1). De toe gang is gratis. Informatie: S8 033- 4673473. Wat zijn dat toch voor borden langs allerlei wegen in Soest, met muziekinstrumenten? Die zijn van het Soester Muziek Gezelschap, een 'zittend' blaasorkest! Gezamenlijk een blaasinstrument bespelen kan bij het Soester Mu ziek Gezelschap. Elke maandag avond wordt onder leiding van een deskundige dirigent geoefend op het wisselende repertoire in het Gildehuis. Het gemis van een mu ziekinstrument is geen probleem, want de vereniging heeft instru menten beschikbaar tegen een kleine vergoeding. Ook kan men als lid tegen gereduceerd tarief les nemen op de muziekschool. Het orkest heeft plaats voor alle soor ten blaasinstrumenten, maar is wel naarstig op zoek naar een enthou siaste slagwerker die de overige leden tot steun kan worden. Op maandag 26 april is er een open repetitieavond, vanaf 19:30 uur, in het Gildehuis en dus de mogelijkheid om kennis te maken met de leden van het S.M.G. Kom kijken en luisteren en ervaar de sfeer. Die avond verhinderd? Bel dan 88 6022731 voor een ander tijdstip. m i n v e n t

Soester Courant | 2004 | | pagina 11