'Dode' vrouw komt plotseling tot leven Daverende afscheidsreünie Desmond Tutu-school Reünie bol van de nostalgie Van der Hucht maakt muziek ïuwe€ 5,50 Baarnsch Lyceum geeft fraai jubileumboek uit SPOED Vaccinatiecampagne voor reizigers Marokko en Turkije Spreekuur bij apothekers BELINO tiern www.rabobankonIine.com mm sofSTErëkouRAarrJ NIEUWE BEZORGERS GGD: 'Belangrijk tegen ziek worden' SOISI'K&OÜRIW Van Breukelen, vast goed! SOESTER COURANTiACTUEËLt 'Bewuster omgaan met medicijnen' PAGiNA 5 '"AGÏNA^ WOENSDAG 21 APRIL 2004 Lente en buitenspelen Meer dan duizend oud-leerlingen op Het Baarnsch Lyceum Richting Hospice I ging, grondopp. DONDERDAG 29 APRIL VRIJDAG 30 APRIL 10:00 Oranje Vrijmarkt, tot 15:00 uur (de Eng). 10:00 Paardenspektakel bij manege Eldorado, tot 16:00 uur (Bosstraat). 10:30 Start optocht versierde fietsen vanaf de Vijverhof. Aanmelden: 9:30-10:00 uur (Klarinet). 11:00 Kinderspelen bij 't Vaarderhoogt, tot 16:00 uur (Dor- resteinweg). 11:00 Fietstocht TVN Eemland vanaf De Kwekerij, start tot 12:00 uur (Molenstraat). 14:00 Expositie en jazz (v.a. 15:00) bij Artishock (Steen- hoffstraat). 16:00 Feest van vijf horecazaken met diverse optredens (Kerkplein). DINSDAG 4 MEI 20:00 Dodenherdenking bij monument (Inspecteur Schreu- derlaan). 21:00 Concert Motet en Madrigaalkoor in de Oude Kerk (Torenlaan). dit besluit bezwaar latum van de bekend- rden gericht aan het houders van Soest, ;en over bezwaar) en Jere bepalingen over bestuursrecht zijn van )ok om een voorlopige Is er tijdelijke maatre et de beslissing op het acht. Het verzoek moet van de rechtbank te A te Utrecht. Daarbij is 136,00 voor een 0 voor een rechtsper- it 100 gramO.75 O.95 O.75 iram1.30 Vorige week woensdag presen teerde Het Baarnsch Lyceum ter gelegenheid van zijn 85-ja- rige bestaan een jubileumboek met de titel 'Als de morgen glans'. Het is een fraai verzorg de uitgave met vele illustraties geworden, waaronder enkele met Fokke Sukke van oud leerling Jean-Marc van Tol. In 29 hoofdstukken vindt men in formatie en anekdotes over ont staan en groei van de school, be stuursleden, de bekende eerste rec tor dr. J.A. Vor der Hake, andere rectoren, docenten, overige mede werkers, leerlingenvereniging, schoolkrant, Het Incrementum (het schooltje van koningin Beatrix en haar zusters), oorlogstijd, sport, schooltheater en kunst in en om het schoolgebouw. De redactie bestaat uit schoolar- chivaris en oud-leraar Nederlands Frits Booy en oud-leerlingen Ge- rard Brouwer (oud-bankarchivaris) en Bert Natter (publicist en uitge ver). Zij hebben met enkele (oud)- docenten een groot aantal hoofd stukken voor hun rekening geno men. Deze worden afgewisseld met herinneringen van oud-leerlin gen en (oud-)medewerkers uit di verse schooljaren. Grafisch vorm gever Hans Gordijn zorgde voor een vaak verrassende lay-out. Drukkerij Bakker Baam maakte er een fraai geheel van. De eerste twee exemplaren van het jubileumboek werden door de ar chivaris aangeboden aan de twee dochters van de eerste rector, de dames Honig-Vor der Hake en Ligtenstein-Vor der Hake. Even eens werd er die middag een lus- trum-cd gepresenteerd, waarop o.a. de schoolmusical is opgeno men, die ter gelegenheid van dit lustrum half april zal worden op gevoerd. Op de reünie op 17 april a.s. zal het boek aan de oud-leerlingen verkocht worden. Daarna wordt er - afhankelijk van de voorraad - beslist, of het ook voor niet-lyceïs- ten in de boekhandels van Baarn en Soest te koop is. Douchekabines Stoomkabines Wastafels T oilet Baden "Badkamer meubels K ranen pm Jetten Ifeg-Oost 279 Woudenberg 3-2861784 Meer dan duizend oud-leerlingen en -leerkrachten van Het Baarnsch Lyceum zijn zaterdag teruggedoken %n het verleden. De reünie die de school ter gelegenheid van het 85-jarig bestaan hield, stond bol van de nos talgie. Herinneringen werden opgehaald en uitgewis seld. Er waren zelfs mensen die in de jaren dertig nog in Villa XValdheim examen deden. Veel aandacht was er voor het gedenkboek dat onder leiding van oud-do cent Frits Booy is samengesteld. Voor de reünie waren er al honderden exemplaren gereserveerd en tijdens het weerzien, afgelopen zaterdag, gingen er nog eens hon derden over de toonbank. Verder gaven docenten mini- lessen, speelde een oude schoolbond muziek en kon den de klassen van weleer zich laten vereeuwigen. Ook de huidige generatie van Het Baarnsch Lyceum staat uitgebreid stil bij het zeventiende lustrum van een van de oudste lycea van ons land. Vanavond en mor gen wordt een musical opgevoerd. Foto: Foto Bell ELKE WEEK EEN IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,- per half jaar! tel. (035) 6014152 De Soester Courant zoekt met spoed Heb je op woensdag tijd om een wijk te lopen? Bel snel 035-6014152 voor meer informatie. Ook invalbezorgers zijn welkom. GGD Eemland houdt in mei op drie dinsdagmiddagen spe ciale spreekuren voor iedereen die dit jaar naar Turkije of Ma- rokko op vakantie gaat. Goed beschermd op vakantie is het motto. Speciale kortingen op de consultprijs moet de op komst voor deze campagne ver hogen. Wie naar Turkije of Marokko reist, krijgt het advies om zich te laten vaccineren tegen Difterie Tetanus Polio (DTP) en besmettelijke geel zucht (hepatitis A). Dat is een be langrijke preventieve maatregel om niet ziek te worden. Toch laat vijf tig procent van de mensen die Tur kije of Marokko bezoeken zich niet vaccineren. Om deze groep toch te bereiken, houdt GGD Eemland een extra vaccinatiecampagne, be doeld voor zowel mensen die op familiebezoek gaan als voor men sen die in een hotel aan het strand de vakantie doorbrengen. Op de dinsdagmiddagen 11, 18 en 25 mei houdt GGD Eemland spe ciale spreekuren waarvoor een af spraak moet worden gemaakt. Volwassenen betalen op deze spe ciale spreekuren de prijs voor de prikken en slechts de halve con sultprijs. Kinderen betalen alleen de prik. Met deze actie probeert GGD Eemland te voorkomen dat men sen ziektes als besmettelijke geel zucht (hepatitis A) of tetanus (be smetting van een wond met straat- vuil) oplopen. Bij besmettelijke geelzucht kunnen vooral volwasse nen erg ziek worden. Men loopt de ziekte op via de toiletten of veront reinigd water of voedsel. De ziek te veroorzaakt een leverontsteking en de patiënt is vaak een paar we ken ziek. Ook kan men anderen besmetten doordat men al een week voordat men geel ziet het vi rus met de ontlasting uitscheidt. Door de actie in mei te houden wil de GGD de vraag naar vaccinaties meer spreiden. Veel mensen ma ken pas in juni, vlak voor hun va kantie, een afspraak bij de GGD. Dat kan en mag best eerder! Door de extra spreekuren te organiseren kunnen meer mensen geholpen worden. Voor een afspraak kunnen mensen bellen met GGD Eem land, tel. 033-4678221, van 8:30 uur tot 12:30 uur. /^GEYRAAGD^X (vaste BEZORGERS >^hiSoest voordc^^V Aanmelden: fel. 6014152 Een op het eerste gezicht le venloos lichaam dat in de buurt van de Berkenlaan in de berm lag afgelopen zon dag, bleek niet echt dood te zijn. Een man die het lichaam had zien liggen had meteen de po litie gebeld. De politiemensen kwamen een kijkje nemen en werden gewezen op een lichaam dat zo'n vijftig meter •verder voor dood in de berm lag. De agenten stapten luid roepend op het 'lijk' af en plot seling kwam het tot leven. Het bleek om een vrouw te gaan die zich in het kader van een oefening van de honden club dood moest houden en door reddingshonden zou wor den opgespoord. De politie bleek de honden al voor te zijn en vond dat de vrouw, die erg geschrokken was, haar rol over tuigend had gespeeld. Met de leden van de honden vereniging is afgesproken dat zij bij een volgende oefening de politie op de hoogte zullen stel len. Makelaardij, hypotheken en assurantiën www.vbo.nl Koninginnelaan 40, Soest Tel. 035 - 60 17 962 info@vanbreukelenvastgoed.nl 21:00 Lampionnenoptocht vanaf parkeerterrein tenniscen- trum LTC Soestdijk (Schrikslaan). den gemengd in twaalf groepen van jongste en oudste leerlingen. Zij bezochten dan verschillende lokalen waar steeds een andere factor van muziek centraal stond: muziek maken, muziek luisteren, blazen, watermuziek, schilderen op muziek en instrumenten maken. In de dagen daarna zijn er verschil lende ouders van kinderen langs geweest die een muziekinstrument bespeelden. Van drumstel tot kla rinet naar gitaar, zij legden van al les uit over het instrument en ga ven demonstraties tijdens de gast lessen. Ook is er een professione le tenorzanger langsgekomen om de kinderen kennis te laten maken met klassieke zang. In het begin waren ze nog wat onwennig, maar uiteindelijk konden ze het wel waarderen. Gisteren kwam er nog een profes sioneel slagwerker van de Slag- werkschool Midden Nederland, die voor elke groep een les Afri kaanse muziek verzorgde. De school werd tot in iedere hoek ge vuld met aanstekelijke slagritmes. Aan het einde van de dag keken de kinderen spijtig toe hoe de in strumenten weer ingeladen wer- 389.000,- k.k. Nieuwstraat, Soest Dit sfeerv vrijst. woonhuis ligt aan een doorg. weg in Soestdijk. Deze won is ree geren, en fors uitgeb., waardoor er veel prakt woonr. is bygek. Ind hal. m.k., wiinkruime woonk met allesbr. en par- këtvlextra kmr (voor b v kant./kinder- sp.k./stud.kgr woonk met kookeiland en luxe inb.app (o.a gran. aanrblad, elek oven. ker. kookpl.. afzuigk,, afwasm.) Verd.' wasr. met aansl. wasm., ouderslpk 2 slpk., badk. met ap. douche, whirip., w.t., designrad2e toil. en sauna. Zolder bergz. met vlizotr. Alg deze won. verk. in uitst. st. van onderh, en is o.a. vv.: opensf. deuren naar achtert.. dubb glas, whirip., hardst. NIEUW IN DE VERKOOP (nog geen foto beschikbaar) 249.000,- k.k. Theo Dobbehof, Soest Zonnige hoekw. met berging en mooi aangel. vrije tuin (ca 176 m'j. in kindvr. woonomg., nabij scholen en winkels. Ind hal, toil.. m.k.. ruime woonk., ruime mod. keuk. met inb.app. (o.a. afzuigk., kookpl koelk., vriesk combimagnetron) Verd.: hal, badk. ap. douche, ligb.. v wt. en 2e toil3 ruime slpk. Zolder: vaste tr. n. zol der, wasr. en c v.-opst. met velux dak raam, 4e slpk met t v- en tel.aansl. Alg.. deze woning verkeert in uitst st. v. on derh. en is o.a. v.v. dubb. glas, laminaat- vloeren, bubbelbad, mooi aangel, zonnige tuin, extra bergr Aanv. in overleg 142.500,- k.k. Colenso, Soest In rust. woonomg.. nabij paleis Soestdijk, 2-kmr parterre app (ca. 50 m') met gr. tuin op het zuiden Ind.: hal, bijkeuk met aansl wasm /oroger, mod. keuk. met inb.app. (koelk vriesk., ker. kookplt), woon-eetk.. slpk. met deur naar achtert. en douchecel met toilet. Alg.: dit app verk. in goede st. v. onderh. en is o a, v.v laminaatvl., kunstst. koz dubb, glas, gr. tuin. Serv.k.: 89,- p.m (incl o a. brandverz glasverz., voorschot gas c v.. watergebr., onderh en opbouw reserve). Aanvaarding in overleg. 499.000,- k.k. Kerkpad Noordzijde, Soest In rust. woonomg met fraai uitzicht, op loopafstand van centrum ligt deze vrijst. semi-bungalow met gar.. tuinkas en vrije achtertuin (ca, 541 mj. Ind.: entree, hal. m k., woonk. met open haard, keuk. met inb.app. (vaatw.. koelk met vriesv elektr. kookpl.). badk. en toilouderslpk. met schuifpui naar zonnige achtertuin. Verd.: overl., 2 gr. slpks.. extra bergr.. c.v.-opsl, Alg deze won. verkeert in goede st. v onderh. en is o.a. v.vged. dubb, glas, velux dakramen, uitbreidings- mogelijkh Aanv in overleg. 249.000,- k.k. Valeriaanstraat, Soest In rust. en gez woonomg. gel. midden drive-in woning met extra gr. achtertuin (25 m) Ind.. gang. m k inp. gar., ruime tuink.. Ie Verd.: hal. toil.. cv-ruimte, woonk. met balk. aan achterz., mod keuk. (Amer. Kitch.) met balkon aan voorz. 2e Verd overl,. 3 slpk., en badk met ligb. en 2e toil. Alg.; deze woning verk. in goede st. v. onderh. en is o.a. v v nwe kozijnen met dubb. glas, piav. V|. woonk., houten vloeren, ged. stoff,. diepe achtert. op het zuiden. Aanv in overleg Oud-burgemeester Hans de Widt was een van de gasten op de Des- mond Tutu-school. Foto: Foto Bell. Net als vorig jaar zal de gemeente Soest weer medewerking verlenen wanneer in kinderrijke straten de ouders initiatieven willen nemen om een of meer buitenspelmidda gen te organiseren. In plaats van 'Erop uit met de auto, altijd' kie zen gezinnen ervoor een middag in eigen straat met de buurkinderen buiten te spelen en liefst ook met hun buren meer contact te krijgen. De gemeente heeft wel een paar voorwaarden geformuleerd: uiter aard zijn doorgaande verkeersa ders niet geschikt voor deze opzet. De ouders doen er goed aan eerst met hun buren goede afspraken te maken, zodat duidelijk is dat alle auto's voor de duur van de speel middag van de straat of van het straatgedeelte verwijderd worden. Ook zal de middag beter slagen wanneer er initiatieven genomen worden voor spelletjes, badminton e.d. en natuurlijk is het gezelliger wanneer de ouders ook met elkaar buiten komen zitten. Er is een aan trekkelijke website van de initia tiefnemers in 's Hertogenbosch, www.speelstraten.nl, die trouwens binnenkort in een nieuwe verbeter de uitvoering op het scherm komt. Tenslotte, pm toestemming te krij gen de straat, of het straatgedeel te, voor verkeer af te sluiten, moet uiterlijk op maandagmorgen het verzoek voor zo'n speelmiddag drie weken daarna bij de afdeling Wegen en Verkeerszaken van de gemeente zijn ingediend. Er zal ook een bedrag aan leges verschul digd zijn. Nadere informatie: Milieudefensie Soest, 88 6016597. zang. Het project werd geopend met een spetterend muziek circuit. Alle kinderen van de basisschool wer- door Marjan Haak Kortgeleden is in Amersfoort hos pice de Döme geopend. Het is een high-care hospice en biedt plaats aan zeven personen. De twee ini tiatiefneemsterszijn meer dan zeven jaar geleden begonnen met de rea lisatie van hun grote wens. Je vraagt je af of ze ook voldoende moed hadden gehad als ze geweien hadden welke problemen ze alle maal tegen zouden komen. Wij ko men geregeld op landelijke bijeen komsten van initiatiefnemers voor hospices. Daar hoor je veel ver schillende verhalen. De ene groep begon hun initiatief omdat ze een huis kregen en er iets moois mee wilden doen. Op een andere plek heeft een enthousiast team de orga nisatie voor het hospice al helemaal op potenmaar lukt het maar niet om een geschikt pand te vinden. Er zijn initiatieven die door allerlei te genslagen jaren vertraging op lopen, een ander hospice staat er in twee jaar tijd. Het is goed om van eikaars problemen te leren. Toen burgemeester Janssen mij een jaar geleden vroeg in Soest een hos pice op te zetten had ik geen enkel idee wat daar allemaal bij zou ko men kijken. Het leek mij direct een mooie klus. Ik zag een heleboel za ken die geregeld zouden moeten worden. Ik dacht aan mensen die moesten worden ingeschakeld en geraadpleegd en aan acties die kon den worden gevoerd. Van waar de kop en waar de staart van de orga nisatie zat had ik nog geen idee. Een vriend aan wie ik enthousiast vertelde waar ik mee bezig was, maakte ik ook deelgenoot van het gevoel mij door een rijstebrijberg heen te moeten werken. Hij stelde mij gerust met een advies waar ik veel plezier van heb gehad. 'Weet je wat je moet doen met een rijstebrij berg?' vroeg hij. 'Je moet gewoon een hapje nemen en daarna nog één.Daar denk ik steeds aan op momenten dat alles tegelijk komt. En het werkt. In het algemeen zijn we als initia tiefgroep vol vertrouwen in het be reiken van het gestelde doel. We hebben daar natuurlijk ook alle re den voor. Het enthousiasme over het hospice blijkt bij veel mensen te leven. Overal vandaan komen geld en goede ideeën. Vrijwilligers mel den zich spontaan aart en de ver wachting dat we volgend voorjaar kunnen beginnen lijkt nog volop haalbaar. En dan opeens steekt er een addertje de kop op. Kort gele den hoorde ik de aankondiging op de radio voor een televisieprogram ma van de IKON, dat over hospices zou gaan. De vraag of hospices wel overlevingskansen hebben stond centraal. Op zo'n moment houd je even de adem in. Maar dan denk je: 'Het kan toch niet zijn dat zoveel mensen het bij het verkeerde eind hebben.' De strekking van de boodschap bleek uiteindelijk te zijn dat het financieel voor verzorgings huizen en verpleeghuizen heel aan trekkelijk is om bedden te bestem men voor terminale patiënten. Men krijgt daar een behoorlijke vergoe ding voor. Het blijft een wonderlij ke zaak dat een hospice, dat vooral door vrijwilligers gerund wordt, die vergoeding niet krijgt. Nu blijkt dat mensen vaak toch nog onvoldoen de op de hoogte zijn van het bestaan van een hospice en daarom voor het aanbod van een verpleeghuis of verzorgingshuis kiezen. Het gevolg is dat steeds meer hospices met leeg stand te maken hebben. Wij prijzen ons in Soest gelukkig met de uitstekende relatie met Dae- Ihoven en de goede afspraken die met Molenschot zijn gemaakt. Maar we zullen wel in gesprek moeten blijven, want concurrentie om mensen in hun stervensfase lijkt mij voor iedereen ongewenst. Marjan Haak is voorzitter van de ini tiatiefgroep voor het hospice in Soest. Informatie op www.hospicesoest.nl of SS 6037654. school en de Ingenhof, die volgens de bronnen liefst 414 jaar terug gaat tot het jaar 1590. Hij stond vervolgens stil bij een hoogtepunt, het bezoek van Desmond Tutu zelf aan de school in juni 1990. 'De idealen van Desmond Tutu zullen straks ook in het Breed Educatief Centrum in het Smitsveen worden uitgedragen en gekoesterd,' zei hij. Ans Mann, die de Ingenhof en daarna de Desmond Tutu vijftien jaar heeft geleid, haakte daarop in en sprak op haar beurt haar grote waardering uit voor de groep Ne derlandse ouders van buiten de wijk de Eng, die bewust hun kin deren plaatsten op de Desmond Tutu-school. Die ouders en hun intussen volwassen kinderen waren vrijwel allemaal aanwezig op de daverende happening waar de middag op uitliep. Eens te meer bleken die oud-leerlingen hun weg uitstekend gevonden te hebben in studie en beroep. De zeer uitgebreide tentoonstelling van talloze foto's van het schoolle ven, video's, kranten- en tijdschrif tenartikelen die in alle lokalen en de gangen werd gepresenteerd, hield die aandacht zo vast dat de middag voor velen te kort duurde. Bij het slotoptreden van vier leden van de Turks-Soester volksdans groep Ak?abat Folklori Ekibi liep het uit tot een massale danspartij als apotheose van het bestaan van de Desmond Tütu-school. 35 Drank- en Hore enken van zwak-al- besloten activiteit, eest om daardoor doel. 24 april 2004 om 4 om 01.30 uur in ker, Nijverheidsweg Morgen wordt een muzikaal project afgesloten op de Van der Huchtschool aan de Valeri aanstraat, hierna zal de stilte van de meivakantie volgen. De afgelopen twee weken zijn de kinderen van de basisschool bezig geweest met alle facetten van muziek, van het maken van instrumenten tot klassieke Een professioneel slagwerker legt uit hoe er op de trommels moet worden geslagen. Foto: Soester Courant den. Morgen komt er een einde aan het project en na de meivakan tie moeten de kinderen gewoon weer stil zijn in de klas. kend dat hij op van de Algeme- )0, alsmede arti- ing respectievelijk 3 ig Cultuurplatform 1 ;al op zaterdag 8 en rond het ge- an de witte boer- TERDAG 24 APRIL J 25 APRIL 2004 college van Burge- naken bekend dat oest zijn verleend: tikel 5.2.1 Algeme- st 2000 voor het in- j doel; 4.1.5 van bovenge- ;ve van het maken .lidsapparaten; 13 van de Wet op de :t organiseren van Zondag jl. werd afscheid geno men van de Desmond Tutu- school door heel veel oud-leer lingen, ouders en supporters. Dat gebeurde in de vorm van de laatste reünie van de oudste school van Soest die al meer dan vier eeuwen bestaat. Het werd een ware happening. Directeur Dirk Schuiling begroet te een overvolle zaal met een spe ciaal welkom voor oud-burge meester Hans de Widt en Onder- wijs-wethouder Harry Witte. Hij dankte de reünie-feestcommissie van enige oud-leerlingen en vroe gere en huidige leerkrachten die in korte tijd zoveel werk heeft verzet en veel positieve publiciteit heeft gekregen. Ook besteedde hij aan dacht aan de rijke geschiedenis van de Desmond Tutu-school, de voortzetting van de Kerkebuurt- Sinds eergisteren houden alle apotheken het MedicijnCon- sult. Onder het motto 'Haal al les uit de kast' worden mensen opgeroepen al hun geneesmid delen mee te nemen naar de apotheek voor een adviesge- sprek met hun apotheker. Doel van het MedicijnConsult is om mensen bewuster te maken van de manier waarop zij medicij nen gebruiken en van de risi co's die medicijngebruik met zich mee kan brengen. Mensen realiseren zich vaak niet dat ze voor vragen en advies over medicijngebruik juist bij hun apo theker terecht kunnen. Hij is de geneesmiddelenspecialist, laat de Koninklijke Maatschappij ter be vordering der Pharmacie (KNMP) weten. Voorzitter Martin Favié: Tedere Nederlander heeft thuis waarschijnlijk verschillende medi cijnen liggen. Van pillen tegen hoofdpijn cn cholesterolverlagers tot maagtabletten, hoestdrank of antidepressiva. Mensen halen me dicijnen bij de apotheek, maar ko pen ook geneesmiddelen en voe dingssupplementen bij drogiste rijen. Veel mensen weten niet dat hun apotheker hen kan adviseren over hun medicijngebruik, terwijl dit volgens ons heel erg nodig is.' 'Mensen kunnen bewuster omgaan met medicijnen. In de praktijk blijkt nogal eens dat er verkeerd mee wordt omgesprongen. Ze worden verkeerd of te lang be waard, mensen maken hun kuur niet af of combineren receptge neesmiddelen met zelfzorgmidde len, terwijl dat lang niet altijd zon der meer kan. Bij al deze voor beelden is het niet ondenkbaar dat er gezondheidsrisico's ontstaan.' Het MedicijnConsult wordt geïn troduceerd om met name mensen die meerdere medicijnen tegelijk gebruiken inzicht te geven in hun 'slikgedrag'. Apothekers houden van iedere patiënt een zogeheten medicatiehistorie bij. Die wordt voorafgaand aan het persoonlijke gesprek met de apotheker uitge draaid. De inhoud van de medi cijnkast en de medicatiehistorie zijn de uitgangpunten van het ge sprek. Naar aanleiding hiervan zou de apotheker, met toestemming van de patiënt, bijvoorbeeld con tact op kunnen nemen met de huisarts, omdat bijstelling van een behandeling nodig of wenselijk is. Tot en met 30 april wordt het Me dicijnConsult onder de aandacht gebracht. Een adviesgesprek met een apotheker blijft vanzelfspre kend ook na deze termijn moge lijk. Meer informatie over het Medi cijnConsult is ook te vinden via: www.apotheek.nl

Soester Courant | 2004 | | pagina 5