De vori Alleei ArTToujours op de kunstmarkt Cultuurfestival 8 mei vol verrassingen Expositie plakschilderijen Cocky Bos in 'De Klarinet' Een bezoek aan Costa Rica en Mexico 'Knikkerpad negen zeven Schakers actief tijdens Cultuurfestival 8 mei ICÜLfilUR Soester Orkest Vereniging speelt Nederlandse muziek Stam/ SoVoCi Chorus Line treedt op tijdens Cultuurfestival Voorverkoop begint voor 'New Cool Collective' Ook moederdag bij Wereldwinkel Bijzonder project tijdens Cultuurfestival Naaldfeest 21 mei VOLLEYBAL WNF rangers bij rusthuis paarden Koninginnedag in Artishock TENNIS TV Soest-Zuid richt vizier op tweede plaats Hoekzema blij met debuut in Seat Cupra Cu Soesters he VOETBALz .WOENSDAG 28 APRIL 2004 SOESTER COURANT STFNSDAG28AI Tijdens de kunstmarkt van het Cultuurfestival (zaterdag 8 mei) presenteert ArTToujours - het kunstenaarscollectief van Tanja Wiggerts en Thécla Al- gra - schilderijen in de tuin van het gemeentehuis. Net als vorig jaar hebben zij een aantal mooie doeken beschilderd met landelijke taferelen. Dit jaar is hun hoofdthema 'De zee en het strand' en hebben zij voor de kunstmarkt ook een aantal schilderijtjes gemaakt die voor de mensen aantrekkelijk zijn om op een plekje in huis te kunnen han gen. Voor wie vorig jaar de kunst markt niet heeft bezocht en de Soester Courant destijds niet heeft gelezen, een korte uitleg van ArT Toujours: Tanja en Thécla werken als collectief met acrylverf op doek' en maken hun werk in één zelfde sfeer. De stijl waarin zij werken is landelijk met een vleugje nostalgie. Daarnaast lanceren zij een aantal doeken waarin nostalgie gecombi neerd wordt met een eigentijdse sfeer. Ieder werkt vanzelfsprekend aan haar eigen schilderij. Zij presente ren zich samen als ArTToujours. Tanja Wiggerts en Thécla Algra in de stand op de kunstmarkt 2003. De doeken variëren in grootte; 20 x 20 cm, 30 x 30, 40 x 40 cm, en 40 x 80 cm. Met hun gezamen lijk werk staan zij op 8 mei van 12:00 uur tot 18:00 uur op de kunstmarkt van het cultuurfestival, ter ere het 975-jarig bestaan van de gemeente Soest. Tevens hebben Tanja en Thécla een expositie in het Vaarderhoogt t/m begin mei. Informatie: Tanja Wiggerts, SS 6022436, of Thécla Algra, SS 5418233. Cocky Bos uit Soest exposeert vanaf heden haar plakschilde rijen in 'De Klarinet'. De kunstwerken zijn tot en met 4 juni te zien. Eerder al waren er schilderijen van haar te zien, onder andere in 'De Bundeling' en in ziekenhuis 'Gooi Noord in Blaricum. Tevens was v, haar werk te zien op minicreatief- markten en op de kunstmarkt van Artishock. Cocky Bos zal zichzelf niet zo gauw een kunstenares noe men, hoewel ze altijd creatief be zig is. Als ex-kleuterleidster heeft ze in elk geval goed leren tekenen. Naast de plakschilderijen, waar ze ruim tien jaar geleden mee begon, houdt ze zich bezig met glasschil deren en graveren. Het idee voor de plakschilderijen ontstond naar aanleiding van de tv-serie 'Mistrals Daughter', waarin de hoofdper soon, een bekend schilder, op la tere leeftijd met deze vorm van expressie begon. 'Ik vond het leuk om het eens te proberen en te kij ken wat het zou worden', aldus Bos. De expositie bestaat vooral uit (Franse) landschappen en impro visaties. Haar inspiratie doet ze vaak op tijdens vakanties, waar ze schetsen maakt, die later thuis worden uitgewerkt. Plakschilde rijen worden gemaakt van minus cule stukjes gekleurd papier. Het materiaal wordt geleverd door tijd schriften of bijvoorbeeld de Weh- kamp-catalogus, waaruit de ge scheurde velletjes met geschikte kleuren worden gesorteerd. Cocky Bos. Een plakschilderij van de kunste nares. Vaak is het nog een heel gedoe om voldoende papier van een bepaal de kleur te vinden. 'Nee, met sim pele vouwblaadjes of sitspapier lukt dat niet, omdat er allerlei tin ten nodig zijn om een goed per spectief te krijgen.' Ieder stukje wordt apart gescheurd, zonder rechte randen en daarna gelijmd. Tenslotte wordt het hele schilderij gevernist om de kleuren te be schermen. Omdat Cocky Bos vindt dat ande re mensen ook van haar schilde rijen kunnen genieten, zijn de plakschilderijen ook te koop. De prijzen variëren van 25 tot 100 euro. Voor meer informatie: C. Bos. tel, 035-5260515. ££MCO£0£ZAA£,. - Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 Moederdag, 9 mei, dit jaar, niet alleen moeders, maar uiteraard alle andere dierbare vrouwen die iets voor ons betekenen ko men in de schijnwerpers te staan. Tijdig een geschikt cadeau kopen is dan wel aan te raden. Zeker als het iets heel unieks moet zijn. Wat is leuker dan iets kopen dat door vrouwen of moeders gemaakt is. In de Wereldwinkel kunt u hier voor terecht. Het kan een mooi kunstnijverheidsartikel zijn; beeld jes, een. vaas, serviesgoed of glas werk. En wat te denken van siera den of sjaals in allerlei kwaliteiten tot de echte Pashmina uit Nepal. Maar ook voor artikelen in de keu ken kan men terecht; leuke ca deau- verpakking, koffie of thee, theedoeken, placemats, ovenwan ten. Of voor de voedselvoorberei- ding: spice box, chutneys of para- dise uit Sri Lanka, molens met chocoladekorrels, peper of zout. Het is eigenlijk beter zelf langs te - komen om de vele andere dingen te zien. U mag tot de laatste dag wachten, dan zijn er wel activitei ten rond de Wereldwinkel. Voor alle zekerheid, zeker voor een uniek cadeau, kunt u beter het ze kere voor het onzekere nemen. De Wereldwinkel bevindt zich aan de Steenhoffstraat 9a en is maan dag geopend van 13:00 tot 17:00 uur en van dinsdag tot en met za terdag geopend van 09:30 tot 17:00 uur. Enige tijd geleden sloeg de Soester Orkest Vereniging een geheel nieuwe koers in. Er wordt nu projectmatig gerepe teerd en geprogrammeerd en op deze wijze is het concert dat op 14 mei plaats zal vinden tot stand gekomen. Het thema voor het concert is Ne derlandse muziek. Het is een ware ontdekkingstocht geworden zoals vele orkestleden zullen bevestigen. Muziek van Nederlandse compo nisten is vaak een ondergeschoven kindje, maar dit is geheel onte recht. Het is voor het orkest een geweldige uitdaging geweest om deze muziek in te studeren. Het is prachtige muziek om naar te luis teren, zeker voor mensen die den ken niet thuis te zijn in moderne muziek. Zo zal vrijdag 14 mei een avond worden waar veel te beleven valt. Op het programma staan de volgende composities: Adriaan Bonsel: Divertimento voor klein orkest, Hans Kox: Concerto pour Orchestre, Willem Pijper: Zes Adagio's en Hendrik Andriessen: Ricercare (1949). Chris Korsmit De Soester Orkest Vereniging is niet alleen inspirerend voor haar leden en luisteraars, ook de kun stenaar Chris Korsmit heeft zich door spelende orkestleden laten inspireren bij zijn werk. Het resul taat daarvan, een schitterende col lectie van tekeningen, is te zien op de tentoonstelling van deze kun stenaar in Artishock (Steenhoff straat 46a). De tentoonstelling loopt van 1 tot en met 21 mei (ge opend op dinsdag-, woensdag- en vrijdagochtend van 10:00 uur tot 12:00 uur, en ook op maandag avonden van 21:30 uur tot 22:30 uur fotoservice ook APS voor en digitaal Op zaterdag 8 mei wordt het tweede Cultuurfestival Soest georganiseerd. Er wordt een programma met een grote va riatie aangeboden aan alle Soesters, van jong tot oud. Het festival zal zich afspelen in en rond het gemeentehuis van Soest en in De Witte Boerderij op de Soester Engh. In de raadzaal vinden vanaf 11:00 uur optredens .plaats van een aan tal Soester ensembles. Een opval lend aantal mensen afkomstig uit andere culturen doen dit jaar mee. Dichters en zangers uit Afrika en Azië, muzikanten uit Thrkije en Israël. Op het podium in de ach tertuin van het gemeentehuis is een multicultureel programma sa mengesteld. Turkse muziek, Ne derlandse accordeons, Koerdische sazspelers en Byzantijnse gezangen wisselen elkaar af. 's Middags zul len schakers en dammers demon stratiepartijen spelen op het Raad huisplein terwijl in de hal van het gemeentehuis de bridgeclub uitleg geeft bij dat bijzondere kaartspel. Bij de Witte Boerderij op de Engh zijn voorstellingen voor de jonge re inwoners van Soest. Ballet- en streetdance, kindercircus, toneel, volksdansen, kinderkoren en een echte clown. Een tentoonstelling met werk van de bekende Soester schilder Engelbert L'hoëst is te zien in een van de gerestaureerde zalen in de boerderij. ELKE WEEK EEN IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,- per half jaar! tel. (035) 6014152 3, Stichting •Jfcf De Soester Kring I Secretariaat: li S&& Kromme weg 5 Tel. 035-6014403 Op woensdag 5 mei zal de Soester Kring een videofilm vertonen over een werkbezoek dat Jaap en Jos den Oude (me dewerkers van de Soester Kring) in januari 2003 aan Midden-Amerika hebben ge bracht. Dat bezoek was in zekere zin te danken aan het gunstige lot. Fair Trade, de grootste importeur van Derde-Wereldproducten in Neder land en bekend van de Max Have- laar-koffïe, had voor de 12.000 vrijwilligers van de 400 winkels een loterij georganiseerd. Prijs: twee 14-daagse reizen naar Costa Rica en Mexico. Soest en Scheve- ningen waren de winnaars en van de gegadigde personen viel in Soest Jaap den Oude in de prijs. Hij verzorgt voor de Wereldwinkel de automatisering en de bevoorra ding van de grote koffieafnemers in Soest. Zo kwam het dat Jaap samen met zijn vrouw Jos (op eigen kosten) in een gezelschap van 14 personen via Miami naar San José vloog, de Costaricaanse hoofdstad. Verte genwoordigers van Fair Trade ver schaften informatie over organisa tie en werkwijzen aldaar. Zoals de naam al zegt wil Fair Trade (klei- ~ne) producenten in de Derde We reld een kans geven voor eerlijke handel. Jaap en Jos logeerden twee dagen bij een koffieboer, die aan gesloten is bij een coöperatie die door samenwerking met Fair Tra de zich verzekert van vaste afzet- en prijsgaranties. Dit systeem zorgt ervoor dat men ook bij slechte oogst en/of mindere kwaliteit een inkomen behoudt. De coöperatie Jos den Oude (r.) op bezoek bij een van de koffieboeren in Costa Rica. Stephan Pas, dirigent van de Soester Orkest Vereniging. uur). Zo hebben twee kunstvor men zich op deze wijze in Soest gevonden. Het orkest staat onder leiding van haar dirigent Stephan Pas. Kaarten voor dit concert kosten 9 euro (CJP en 65+ 8 euro) en zijn vooraf te verkrijgen bij de Gouden Snaar en op 14 mei aan de zaal, de Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 1 te Soest. Aanvang concert: 20:15 uur, de zaal is vanaf 19:45 uur open Cultuur Festival Seest Ml >W1 Pop voor de jongeren Op het Raadhuisplein wordt van af 20:00 uur een festival georgani seerd met zang, toneel, rap, optre den van deejee Wouter de Moor, de hiphopband Bitter Lemon en de Soester rockband 'Black 1\ixe- do'. Al met al belooft het een spet terende avond te worden. Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 - 58 804 72 B Openingstijden: W dinsdag t/m vrijdag W van 9.00 uur tot 19.00 uur f zaterdag van 9.00 uur tot 17.00 uur Iedereen die thuis nog knik kers heeft liggen en op zaterdag 8 mei het Cultuurfestival, be zoekt, wordt vriendelijk ver zocht ze die dag in te leveren en beschikbaar te stellen voor het 'Knikkerpad negen zeven vijf'. Dit kunstproject, ontworpen door de Soester kunstenaar Judi Gor ('Sculpting with light'), bestaat uit transparante platen van 33 x 33 cm met 975 knikkers, die samen een voetpad vormen in het kader van 975 jaar Soest. Tijdens een doet ook aan scholing van de boe ren, ontwikkelt de infrastructuur, bouwt scholen voor de kinderen, legt wegen aan. Allemaal uit de fi- nanciële middelen die de aangeslo ten boeren bijeenbrengen. Fair Trade weet ook dat 'de kost uit gaat voor de baat' en verschaft voorinvesteringen voor goed door dachte en levensvatbare plannen. Op de hellingen in het bergland van Costa Rica hebben Jaap en Jos ('Gaap en Gos') een ochtend kof fie geplukt. Daarvoor moesten ze al voor zonsopgang op om de 'kof- fiebessen' van de stelen te draaien en in de mand op de buik te doen. Omdat de boeren alleen Spaans spreken was het moeilijk commu niceren, maar dat ze daar hun vrij willigerswerk raar vonden was dui delijk. Wie werkt er nou voor niks? De tweede week vloog het gezel schap naar Mexico waar ze kennis maakten met makers van geheel andere producten: zilveren sierra den (bij het zilverstadje Taxco), aardewerk, kerststalletjes. Fair Tra de doet zijn best bij de producen ten het kwaliteitsbewustzijn te ver hogen (Jaap en Jos moesten als keurmeesters optreden), maar er ook op te wijzen dat slechte ver pakking voor verzending evenzeer leidt tot slechtere omzet. De videofilm is gemaakt door Dick Bruinenberg uit Wolvega en laat veel zien over wat er bij Fair Tra de 'achter de producten' zit. Drie kwartier per land met een korte toelichting vooraf. Vertoning: woensdag 5 mei, NPB- kerk Rembrandtlaan 20. Parkeer gelegenheid ingang achterzijde aan de Pieter de Hooghlaan. Tijd 10:00-±U:30 uur, zaal open 9:30 uur. Kosten 3,00 (incl. koffie/ thee). Net als vorig jaar zal Chorus Line een van de grote pu bliekstrekkers zijn bij het Cul tuurfestival in Soest. Op zater dag 8 mei zal het koor om 14:00 uur optreden in de raad zaal van het gemeentehuis. Chorus Line is hét koor voor lich te muziek in Soest. Haar repertoi re bestaat uit popmuziek, jazz, mu sicalmedleys en sporadisch een licht klassiek stuk. Chorus Line zingt doorgaans Engelstalige num mers maar schuwt ook het Neder landse lied en zelfs het Afrikaans niet. Dit enthousiaste en gezellige koor bestaat al 18 jaar en zingt onder leiding van dirigent/pianist Mark Omvlee. Chorus Line heeft ongeveer 35 leden, verdeeld over vier stemgroepen. De repetities vinden elke donder dagavond plaats van 20:00 tot 22:00 uur in de grote zaal van ver eniging Artishock. Op dit moment heeft Chorus Line nog ruimte voor nieuwe bassen en tenoren. Inlich tingen: mevr. Tamar Aprahamian, SS 6019924, e-mail: tamar@ broekstra.nl; www.home.zonnet.nl/ chorusjine. Op zaterdag 8 mei, tijdens het Cultuurfestival Soest, zullen bij het gemeentehuis de denk sportverenigingen (dammen, schaken, bridgen) zich presen teren. De Soester Schaakclub 1922 heeft de volgende activi teiten. Doorlopende simultaan vanaf 13:00 uur door Eric de Haan en Gerrit Meine Muis; Groot tuinspel, waarop een de monstratiepartij wordt gespeeld; Gelegenheid om kennis te ma ken met de mogelijkheden van schaak-computerprogramma's. Op vrijdag 21 mei wordt voor de 4e keer het Naaldfeest gehouden in een grote tent op het weiland bij De Naald aan de Torenlaan in Baarn (het verlengde van de Soes ter Stadhouderslaan). De vereni ging Best Goed! heeft het opnieuw groots aangepakt. Dit jaar staat naast de Drive-in show van Jack Visser een optreden gepland van One-Two-Trio. Deze band heeft reeds eerder op Konin ginnedag de Pekingtuin in Baarn op z'n kop gezet en is bekend van nummers als: 'Juffrouw Toos' en 'Tien kleine tuinkabouters'. De opbrengst zal wederom geschon ken worden aan de stichting 'Baarn Helpt Peris', en hiermee weer ten goede komen aan de opbouw van het Roemeense dorpje Peris. De toegangskaarten a 7,50 zijn vanaf 1 mei in de voorverkoop o.a. verkrijgbaar bij de Weikoop aan de Torenstraat 16 te Soest. De losse kaartverkoop vindt plaats op don derdag 20 mei (Hemelvaartsdag) en vrijdag 21 mei. De toegangs kaarten zijn dan verkrijgbaar bij de tent op het weiland bij de Naald, tegenover Torenlaan 88 te Baarn. f Bij de stands is er tevens gelegen heid om vrijblijvend een partijtje te spelen. De Soester Schaakclub heeft zijn vaste speelavond op vrijdag. Com petitieavonden worden afgewisseld met zogenaamde rapidwedstrijden of snelschaakavonden. Iedereen is welkom om eens te komen kijken. Voor de jeugd is er een schaak- school, een cursus van ca. 10 les sen waarin de beginselen van het schaakspel worden uitgelegd. Hier na zijn cursussen in een aantal stappen mogelijk. Soester Schaakclub 1922. Speel zaal: Gildehuis, Steenhoffstraat 46. Contactpersoon: Rob Prinzen, 035-6025028 (na 19:00 uur). workshop in september worden alle scholieren in Soest en Soestcr- berg, cursisten van Idea en bezoe kers van de Kinderboerderij en Balans in de gelegenheid gesteld deze platen met knikkers te ma ken. Met financiële hulp van spon sors. Drie locaties heeft Judi Gor, in overleg met de gemeente, nodig voor dit kunstproject. Daarvoor zijn het liefst een veelvoud van 975 glazen knikkers nodig: vlinders, jungles, tijgers, parels, olies, melk- De Soester lichtkunstenares lui Gor op een door haar ontworpti knikkerpad. jes, eentellers, papegaaien, roos ters, spikkels, dolfijnen, schildpad den, etc. Alle soorten zijn w< Volgens Judi moeten er ook ii Soest nog duizenden knikkers ver borgen liggen op zolders, schurei en in kelders. De Soester kunstenares is om haa: creaties befaamd van Jeruzalem haar geboorteland tot aan Japa Duitsland, Engeland en Amerika In ons land ontwierp zij verschei dene lichtmanifestaties, perfor mances, installaties en gaf master- classes en gastcolleges van Haifc tot Londonderry (Noord Ierland)' Zieook: www.miconnet.nl /~j-go 'De Paardenkamp' aan de Birk! straat krijgt zaterdag 8 mei dt WNF rangers op bezoek. Stichting de Paardenkamp is eer nationaal rusthuis voor paarden. De dieren die er wonen kunnen, van een onbezorgde oude dag ge nieten. In het begin was het uitslui tend een rusthuis voor paarden. Later is daaraan de opvang vanl verwaarloosde en mishandelde| paarden toegevoegd. Iedereen is om 10:30 uur welkom| bij de ingang van De Paarden kamp. Er worden verschillende activiteiten gedaan zoals de paar den te eten geven, een film ken en een speurtocht maken. Na tuurlijk wordt er een rondleiding gegeven door het rusthuis. Je kunt je opgeven via de mail: WNFrangers@hotmail.com of bel len naar Monique Schlepers, tel, 030-2981618. zal deze week niet meer <t jkkeld worden tijdens de tr ingen van dames 1 van Stai oVoCo. Ontspannen voorl ïiden op de promotiedw iet WC en Donitas is het nol voor de volleybalsters. loeven zich alleen nog ma rettig te voelen, vindt hun tr er Derk de Saegher. ïfenwedstrijden zullen er r »er worden gespeeld in de a; op naar de belangrijkste du het seizoen. En of er nu een uur wordt getraind, zal c verschil meer maken. 'led n moet nu gewoon doen wat kker vindt. Wil iemand server in gaat ze dat doen. Als iem< >g wat ballen wil slaan, krijgt t upjes.' De 'buitenstaanders', i laatste weken meetrainden ir wie onder anderen Albert Haan, overbodig geworden Sliedrecht Sport, en Jeanne Vliet) blijven even weg. Donderdag eet de groep nog g< menlijk, zaterdag pl ze -net al elke thuiswedstrijd- om half anderhalf uur voor aanvang, ir Bunt arriveren. 'Misschien gaai daarvoor nog met z'n allen e maar dan kun je je weer afvr; i of dat een goed idee is. Het b< om net als anders te doen. Wc ken wel wat iedereen het liefst De volleybalsters zijn in elk fit, althans tot maandagavond Jazz en expositie Zoals gebruikelijk is Artishock op Koninginnedag 's middags geo pend. Van 14:00 tot 18:00 uur zijn - in het bijzonder - liefhebbers van beeldende kunst en/of jazz wel kom in het verenigingsgebouw Steenhoffstraat 46a. De toegang is gratis. Koninginnedag is ook de laatste dag van de expositie 'Vanuit kleur' van Heieen van Soest Joop van Haaften, met schilderijen, acryl op papier. Artishocks huisband ron 5 B speelt vanaf 15:00 Centraal staat de nist Horace Silver, die in jaren '50 bekend werd met de sengers. Kenmerkend is de samen klank van trompet en saxofoon. De muziek kan beschreven worden als 'hardbop'. Eenvoudiger var structuur en harmonischer dan di grillige 'bebop' en daarom uitste kende muziek om op te dansen Danslustigen zijn dus in het bijzon der welkom. Bezetting: Semnr Prinsen, saxofoon; Mare van dei Bosch, trompet; Martijn Dcrrix contrabas; Mathijs Arts, drums Axthur Rombout, piano. De zaterdag heren van TV i Zuid mogen dan in het opei duel met Doelen kansloos zijn geweest, de tweede pla de eindrangschikking var hoofdklasse is een reële do ling die de tennissers zich h gesteld. Deze werd zaterda derstreept met een 5-1-ze, Waterwijk. Op de Bosstraat was Martin h'eim de enige die niet tot kwam. Hij sleepte de eers binnen met 6-4, leverde de de net in (5-7) en kwam toe nelijk op het conditionele v kort (1-6). Xander de Groot en Dann> gunden hun tegenstande slechts twee games, terwijl ten Zoetelief een derde set had om de partij te beslisse 6-4,6-1. In de dubbel van Zoetelic Jonkheim ditmaal vervangt Egter. Het leverde Soest-Z simpel punt op, net als hei den van De Groot en Koos bakkers die met 6-2, 6-2 genstanders geen kans gav Met een tweede plaats in uur en een vijftiende pl' korte race over 14 ronc Pim Hokezema tevreden zijn debuut in de Seat Cu Met teamgenoot René Oi kwam hij zaterdag op het In deze wedstrijden rijd coureurs een uur in d< Zondag wierp een man aan een van de wielen hi terug in de strijd. In A ook de tweede auto van 1 Racing mee. Deze wordl door Kees van de Vende en Robert Heuse. Het t nishte als zesde en zestn Jazzpodium Artishock presen teert in het kader van de vie ring van het 975-jarig bestaan van Soest, op zaterdag 12 juni, in Openluchttheater Cabrio: New Cool Collective. De voor verkoop gaat beginnen! Programma: 20:30 kassa open; 20:30 voorprogramma met dj Groefmcester K; 22:00 New Cool Collective; vanaf 24:00 Afterpar- ty met dj Groefmeester K. Toegangsprijzen: aan de kassa, op de dag van het concert: 12,00; voorverkoopadressen: 10,00; Tickets Online! (verkoop via inter net): 10,00. Voorverkoop: Voorverkoop online begint op 1 mei (www.artishock- soest.nl/newcool). Voorverkoop begint op 8 mei. Bij Artishock zijn tijdens jazz evenementen kaarten te koop. Ook op Koninginnedag! Voor de voorverkoopadressen en alle verdere informatie, zie: www.artishock-soest.nl/newcool. Be there! Het doek lijkt zaterd len voor WZ'49. N: lies tegen kampioensl Volendam rest nog 1 wedstrijd tegen DCG van de formatie va Heerschop in Anistei het nog afwachten w currentie doet. W2 de situatie niet met hand en mag nog st pen op de nacompei dan zal er wel een moeten gebeuren. De thuisclub ging van de geblesseerde Remc aal en Hidde Reitsm ook nog eens Eloy 1 een schorsing missen relativeerde. 'Ik heb vi een half WZ'49 ge: de basis stonden Ricl en de jubilerende C Munt die zijn vijfhom strijd speelde in de se groenwitten. Nuchter jarige Van de Munt geerde de voetballer

Soester Courant | 2004 | | pagina 16