De vorm van de dag is beslissend Alleen wonder kan VVZ'49 redden SPOED BDC komt uit geslagen positie terug Benauwde ontsnapping van Soest en vijf' schoemai De Bunt 'uitverkocht' ;int voor :tive' Dames LTC leggen basis voor eindzege op Pettelaer NIEUWE BEZORGERS pagina ÏF rangers bij huis paarden m expositie inginnedag rtishock Stam/SoVoCo bereidt zich ontspannen voor op promotieduels VOLLEYBAL Zonder kaart geen toegang VOLLEYBAL TENNIS TV Soest-Zuid richt vizier op tweede plaats Hoekzema blij met debuut in Seat Cupra Cup VOLLEYBAL TENNIS Van Slooten nog een seizoen bij heren SoVoCo TURNEN Soesters hebben situatie niet meer in eigen hand Heb je op woensdagmiddag wat tijd over om een krantenwijk te lopen? Bel snel 035-6014152 voor meer informatie. Nacompetitie handballers wordt met de week spannender HANDBAL Springbokken op NK met drie man Blauwwitten blijven in de race voor de titel na 2-1-zege V OETB AL-zondag WOENSDAG 28 APRIL 2004SOESTER COURANT PAGINA 17 resier lichtkunstenares Judi een door haar ontworpen 'pad. itellers, papegaaien, roos- ikkels, dolfijnen, schildpad- Alle soorten zijn welkom, s Judi moeten er ook in og duizenden knikkers ver liggen op zolders, schuren elders. ster kunstenares is om haar r befaamd van Jeruzalem in rboorteland tot aan Japan, nd, Engeland en Amerika, land ontwierp zij verschei- lichtmanifestaties, perfor- i, installaties en gaf master- en gastcolleges van Haifa idonderry (Noord Ierland). www.miconnet.nl /-j-gor. lardenkamp' aan de Birk- krijgt zaterdag 8 mei de rangers op bezoek, ng de Paardenkamp is een aal rusthuis voor paarden. ;ren die er wonen kunnen n onbezorgde oude dag ge- In het begin was het uitslui- en rusthuis voor paarden, is daaraan de opvang van irloosde en mishandelde n toegevoegd, in is om 10:30 uur welkom ingang van De Paarden- Er worden verschillende iten gedaan zoals de paar- eten geven, een film bekij- een speurtocht maken. Na- wordt er een rondleiding i door het rusthuis, t je opgeven via de mail: ngers@hotmail.com of bel- ir Monique Schlepers, tel. 81618. ebruikelijk is Artishock op innedag 's middags geo- an 14:00 tot 18:00 uur zijn bijzonder - liefhebbers van de kunst en/of jazz wel- i het verenigingsgebouw i •ffstraat 46a. De toegang is tl nnedag is ook de laatste de expositie 'Vanuit kleur' een van Soest Joop van, met schilderijen, acryl op Artishocks huisband Per-1 speelt vanaf 15:00 uur, I staat de componist/pia^ ace Silver, die in jaren '40/i :nd werd met de Jazzmed- Kenmerkend is de samen- in trompet en saxofoon, ek kan beschreven worden Jbop'. Eenvoudiger van r en harmonischer dan de bebop' en daarom uitste- ïuziek om op te dansen, igen zijn dus in het bijzon- kom. Bezetting: Semmy saxofoon; Mare van den aompet; Martijn Derrix,' z', Mathijs Arts, drums; tombout, piano. Ook op Koninginnedag! voorverkoopadressen en dere informatie, zie: 'hock-soest.nl/newcool. fr zal deze week niet meer ge bikkeld worden tijdens de trai ningen van dames 1 van Stam/ SoVoCo. Ontspannen voorbe reiden op de promotieduels met WC en Donitas is het pa rool voor de volleybalsters. Ze boeven zich alleen nog maar prettig te voelen, vindt hun trai ner Derk de Saegher. Oefenwedstrijden zullen er niet meer worden gespeeld in de aan loop naar de belangrijkste duels van het seizoen. En of er nu een of drie uur wordt getraind, zal ook geen verschil meer maken, 'leder- moet nu gewoon doen wat 'ie lekker vindt. Wil iemand serveren, dan gaat ze dat doen. Als iemand nog wat ballen wil slaan, krijgt ze set upjes.' De 'buitenstaanders', die de laatste weken meetrainden (on der wie onder anderen Albertine de Haan, overbodig geworden bij Sliedrecht Sport, en Jeanne van Vliet) blijven even weg. Donderdag eet de groep nog geza menlijk, zaterdag zal ze -net als bij elke thuiswedstrijd- om half zes, anderhalf uur voor aanvang, in De Bunt arriveren. 'Misschien gaan we daarvoor nog met z'n allen eten, maar dan kun je je weer afvragen of dat een goed idee is. Het best is om net als anders te doen. We kij ken wel wat iedereen het liefst wil.' De volleybalsters zijn in elk geval fit, althans tot maandagavond was dat het geval. De uitgangspositie van Stam/SoVoCo is anders dan een jaar geleden. Toen was de ploeg in vergelijking met Vrevok de torenhoge favoriet voor promo tie naar de eredivisie. De missie mislukte jammerlijk. Nu zijn de onderlinge krachtsverhoudingen aanzienlijk kleiner. 'Fifty-fifty, misschien 60-40', zegt De Saegher over de kansen van zijn team tegen de concurrent uit Vught. 'Makkelijk zal het niet wor den, we zijn aan elkaar gewaagd.' WC beschikt over grote meiden aan de buitenkanten, maar De Saegher vindt dat de spelverdeling bij Stam/SoVoCo beter is en dat zijn ploeg ook op het midden meer mogelijkheden heeft. Extra's Zowel Stam/SoVoCo als WC werd onbedreigd kampioen in haar De sportzaal aan de Oude Utrechtseweg gaat om 16:30 uur open voor het publiek, de wedstrijd begint tweeënhalf uur later. Manager Jacques Hardenberg pro beert met Omroep Amersfoort te regelen dat er een verbinding kan worden gelegd tussen de televisie camera en een scherm dat in de kantine zal worden opgesteld. Maar als dat lukt, kan er toch geen extra toeschouwer meer bij. Zon der kaart krijgen belangstellenden geen toegang. De cyclus van promotie-degrada tiewedstrijden wordt binnen acht dagen afgewerkt. Twee van de drie teams mogen volgend seizoen in de eredivisie uitkomen. Mocht Volco Ommen zich terugtrekken, een besluit daarover is nog niet gevallen, dan neemt de nummer drie van deze cyclus die plaats in. Het programma van de p/d-wed- strijden is als volgt: Zaterdag 1 mei 19:00 Stam/SoVoCo-WC Woensdag 5 mei 19:00 WC-Donitas Zaterdag 8 mei 20:00 Donitas-Stam/SoVoCo Voor supporters die de uitwed strijd op 8 mei willen bijwonen, worden een of meer bussen inge zet. Een plaats reserveren kan via busreis@sovoco.nl of bij Jaap en Antoinetta van der Vinne. De kos ten bedragen ongeveer 10 euro (korting voor jeugdleden). poule. De Soester club behaalde een punt meer, een te verwaarlo zen hoeveelheid over 22 wedstrij den. Ook zaterdag zullen per set een of enkele puntjes het onder scheid vormen. De speelster die in De Bunt iets extra's kan brengen, kan het verschil maken tussen set winst en setverh'es. De vorm van de dag, daar gaat het allemaal om. Als het draait, zijn we niet te hou den. We hebben belangrijke wed strijden gemakkelijk gewonnen. Maar hé, hetzelfde geldt voor WC.' Het thuisvoordeel van zijn ploeg mag niet worden uitgevlakt. Stam/ SoVoCó verloor de afgelopen twee seizoenen geen competitiewed strijd in De Bunt. Ze gaf in die 22 duels nog geen tien sets weg. Aan de andere kant heeft WC op woensdag 5 mei het thuisvoordeel tegen Donitas dat inmiddels twee jaar eredivisie-ervaring in de tas heeft, terwijl Stam/SoVoCo op 8 mei naar Groningen moet om te gen deze tegenstander te spelen. De volleybalsters speelden dit sei zoen veel tegen eredivisieteams. Vrévok werd uit het bekertoernooi geknikkerd, waarna Martinus de Soester formatie in de kwartfinale een halt toeriep. Daarnaast werden veel aansprekende resultaten ge boekt tegen teams uit de hoogste afdeling. Maar dat waren oefen potjes en dat is altijd anders dan wanneer het om het 'echie' gaat. Nog een paar opslagen, een beet je passen en wat laatste snelle en tweede ballen. Zaterdagavond om zeven uur is het 'game on'. De zaterdag heren van TV Soest- Zuid mogen dan in het openings duel met Doelen kansloos (0-6) zijn geweest, de tweede plaats in de eindrangschikking van de hoofdklasse is een reële doelstel ling die de tennissers zich hebben gesteld. Deze werd zaterdag on derstreept met een 5-1-zege op Waterwijk. Op de Bosstraat was Martin Jonk- h'eim de enige die niet tot winst kwam. Hij sleepte de eerste set binnen met 6-4, leverde de twee de net in (5-7) en kwam toen ken nelijk op het conditionele vlak te kort (1-6). Xander de Groot en Danny Egter gunden hun tegenstanders elk slechts twee games, terwijl Maar ten Zoetelief een derde set nodig had om de partij te beslissen: 3-6, 6-4, 6-1. In de dubbel van Zoetelief werd Jonkheim ditmaal vervangen door Egter. Het leverde Soest-Zuid een simpel punt op, net als het optre den van De Groot en Koos Steen bakkers die met 6-2, 6-2 hun te genstanders geen kans gaven. Met een tweede plaats in de race uur en een vijftiende plek in de korte race over 14 ronden kijkt Pim Hokezema tevreden terug op zijn debuut in de Seat Cupra Cup. Met teamgenoot René Oudshoorn kwam hij zaterdag op het podium. In deze wedstrijden rijden beide coureurs een uur in de wagen. Zondag wierp een mankementje aan een van de wielen het tweetal terug in de strijd. In Assen reed ook de tweede auto van Teamwork Racing mee. Deze wordt bestuurd door Kees van de Vendel uit Soest en Robert Heuse. Het tweetal fi nishte als zesde en zestiende. Opnieuw bewezen de spelers van LTC Soestdijk dat er eigen lijk geen kruid is gewassen te gen hun dubbels en mixen. Pet telaer ondervond het zondag middag aan de Schrikslaan, waar de tweede seizoenszege door de Soester ploeg kon wor den gevierd. De thuisclub stapte met een tus senstand van 2-2 uit de enkelpar tijen en wist toen eigenlijk al dat het die dag goed zou komen. Van de twaalf dubbelpartijen werden er dit seizoen al elf gewonnen. Dat Nanda Reems en Karin van Ko- ningsbruggen ook hun singles gre pen, droeg daarnaast bij aan de 6- 2-zege. Voor Van Koningsbruggen (6-4, 6-0) betekende het de eerste overwinning in het enkelspel; Reems (6-4, 2-0 en opgave tegen standster) bleef voor de tweede achtereenvolgende maal in drie partijen ongeslagen. Brian Reingoud, die zelf wederom geen set afstond, was vooral onder de indruk van het damesdubbel dat met tweemaal 6-1 werd ge wonnen. 'Karin en Nanda speel den fantastisch, het straalde er ge woon af.' Met De Bruijn won Reijngoud de heren dubbel in twee sets. In zijn mix met Van Koningsbruggen ga ven de tegenstanders zich niet zon der slag of stoot gewonnen. Beide LTC-ers moesten tot het uiterste gaan om de partij te pakken: 7-5, 7-6. Gemakkelijker hadden Reems en Erwin van Dijk het: 6-1, 6-3. LTC houdt zich na drie van de ze ven wedstrijden op bij de eerste drie van de derde klasse. De ver wachting is dat de ploeg zondag in Utrecht haar positie alleen maar zal verstevigen. De gastheren en - vrouwen van Iduna staan laatste. Foto: Foto Bell Jurjan van Slooten blijft nog een seizoen trainer/coach van het he renteam van Stam/SoVoCo. Dat is hij vorige week overeengekomen met het bestuur. Tijdens dat on derhoud werd oud-zeer weggeno men en kreeg Van Slooten de toe zegging dat zijn wensen worden ingewilligd. Het gaat daarbij vooral om praktische voorwaarden voor de herentak. Zo krijgt het tweede team meer trainingsfaciliteiten, zodat er een stevige basis kan wor den gelegd voor de hoofdmacht die onlangs naar de derde divisie promoveerde. Omdat hij lange tijd niets hoorde van het bestuur, wilde Van Sloot en eigenlijk stoppen. Hij is blij dat het nu is goed gekomen. 'Het zou jammer zijn als ik er een punt ach ter had moeten zetten, want mijn werk hier is nog niet af. Edwin (Bakker-red.) zou dan ook zijn gestopt en dan is het de vraag of de groep intact was gebleven. Nu kunnen we op de vertrouwde ma nier verder', aldus de volleybaltrai ner die nu op zoek gaat naar ver sterking. Drie spelers, onder wie Maurice van Vliet, hebben toege zegd dat ze binnenkort komen meetrainen. VOETBAL-zaterdag Het doek lijkt zaterdag geval len voor WZ'49. Na het ver lies tegen kampioenskandidaat Voiendam rest nog de laatste wedstrijd tegen DCG. Bij winst van de formatie van Ronald Heerschop in Amsterdam blijft het nog afwachten wat de con currentie doet. WZ'49 heeft de situatie niet meer in eigen hand en mag nog stiekem ho pen op de nacompetitie. Maar dan zal er wel een wondertje moeten gebeuren. De thuisclub ging van start zonder de geblesseerde Remco Veenend- aal en Hidde Reitsma, en moest ook nog eens Eloy Kok wegens een schorsing missen. Heerschop relativeerde. 'Ik heb vandaag maar een half WZ'49 gezien.' Wel in de basis stonden Rick de Koning en de jubilerende Gert van de Munt die zijn vijfhonderdste wed strijd speelde in de selectie van de groenwitten. Nuchter zoals de 37- jarige Van de Munt altijd is, rea geerde de voetballer: 'ik heb ze zelf niet geteld, maar het zal wel zo zijn.' De openingsfase was voor de Noord-Hollanders die duidelijk op een snelle treffer uit waren. En al na acht minuten benutte Johan Tfryp een vrije trap, hij verraste Pascal Kamerbeek vanaf zo'n 35 meter: 0-1. Na deze tegentreffer leek WZ'49 zich te herstellen en voerde wat druk uit op de Voien dam verdediging. De gasten leun den heerlijk achterover en lieten de thuisclub vrijuit spelen. Dat lever de zes corners binnen tien minuten op waaruit de grootste kans kwam voor Gijs Schaap, maar die mikte in vrije positie op de paal. Ook af standsschoten van Peter Wolfsen en Paul Hilhorst stuitten op de meer dan voortreffelijke doelman Arnold Smit. Een ongewijzigde thuisclub drong na de rust nog even aan, Saddy de Koning trof met een fraai afstandsschot weer de doelman op zijn weg. VVZ'49 trok alles uit de kast, er kwamen kansen. Maar de inmid dels ingevallen Stephan de Koning en Wobbe Jan Reitsma konden niet tot scoren komen. Voiendam was wat dat betreft effectiever. In de 67c minuut werd het uit een van de spaarzame kansen door Cees Vïsscher 0-2. Het spel was ge speeld, WZ'49 ging alles op alles spelen, en achterin werd open huis gespeeld. De 0-3 was dan ook drie minuten later een feit. Pas nadat de 0-4 stand op het scorebord stond, klopte Wobbe Jan Reitsma de haast niet te passeren Volen- damse doelman: 1-4. Dat het daarna nog 1-5 werd, was een for maliteit. Na afloop wilde Gert van de Munt nog kwijt: 'die keeper van die gas ten pakte werkelijk van alles, en bij ons waait 'ie er gewoon in. De de gradatie is voor mij nu wel een feit, of er moet een klein wondertje gebeuren.' Trainer Ronald Heer schop was somber gestemd. 'Ik mis momenteel teveel spelers die bepalend zijn voor het spel. Maar tegen DCG wil ik winnen, dan kan ik zeggen dat we het tenminste nog geprobeerd hebben.' Degradatie is voor Heerschop uniek. 'Ja, dat heb ik in mijn loopbaan nog nooit meegemaakt, ik heb nog nooit een lagere klassering meegemaakt dan de 6e plek.' De stand onderin met nog één wedstrijd te gaan: 8. Swift 21-23, 9. LRC 21-23, 10. HCSC 21-22, 11. WZ'49 21-19, 12. Merino's 21-19. De Soester Courant zoekt met spoed- voor diverse wijken. Je zou zeggen dat P&ul van den Deijssel niet meer zo snel ver baasd kan zijn over zijn ploeg, maar zondagmiddag circuleer den er toch weer allerlei raad sels in zijn hoofd. Hoe het toch kon dat Smeeing/BDC uit ge slagen positie terugkwam en op de valreep Groene Ster voor bijstreefde. De eindzege in de nacompetitie ligt weer voor het grijpen. 'Het blijft een apart fenomeen dit seizoen en wat er zondag gebeur de, was nog weer een kleine, over treffende trap', stelde Van den Deijssel na de 17-16-overwinning. Negentien minuten voor het eind keken de Soesters tegen een 10- 15-achterstand aan. 'Kort na rust verloren we de aan sluiting en werd het 8-13. Vervol gens missen we drie grote kansen en werden we op 10-15 gezet. Dat de groep zich herpakte, is onge looflijk. Ze is tot de laatste snik blijven knokken.' Dat laatste was natuurlijk ook de boodschap die de handbaltrainer aan zijn manschappen had meege geven. 'We spelen nu elke week een finale, na toch al een zwaar seizoen met inmiddels dertig wed strijden en slechts twee vrije week einden. Ik heb ze gezegd: laat het seizoen niet vergallen door één nederlaag en geniet van het succes van dit seizoen.' Door drie treffers van Robert Wij nen en nog eens twee van de licht geblesseerde Koen Smeeing (ver zwikte enkel) kwam Smeeing/ BDC op gelijke hoogte met Groe ne Ster, waarvan het eerste duel in de nacompetitie met twee doel punten verschil was verloren. In het eerste treffen had Smeeing/ BDC aanvankelijk het initiatief, maar gaf de fysieke kracht van de Brabanders in de tweede helft de doorslag. Nu werd Smeeing/BDC via 3-3, 4-7 en 7-11 op afstand gehouden, maar in de beslissende fase kreeg de thuisclub een twee de adem. Tien minuten voor tijd kwam Groene Ster wederom op voor sprong (15-16), maar daarna was het Manasse Wisse die met de ene na de andere reflex voor de zoveel ste maal dit seizoen zijn waarde bewees voor de ploeg. Hij voor kwam in de slotfase zeker vier doelpunten en hield zijn doel de laatste tien minuten schoon. Dat stelde Wijnen in de gelegen heid om vanaf zeven meter de stand gelijk te trekken. Vier minu ten voor tijd mocht ook Smeeing een strafworp nemen, maar de rechter opbouwer miste. Uiteinde lijk werd hij alsnog matchwinnaar in de thriller in sporthal Beuken dal. Met zijn laatste schot scoorde hij de winnende Jreffer. Daarmee is Smeeing/BDC weer helemaal terug in de race voor de eindzege en het recht om in twee duels met Kolping uit te maken wie er naar de eredivisie mag. Swift leidt tot nu toe de dans en is zaterdag in Arnhem (20:15 uur) de volgende tegenstander van de Soesters. In de competitie won Smeeing/BDC tweemaal van Swift, in de nacompetitie eindigde de ontmoeting in Beukendal onbe slist. Smeeing/BDC en Groene Ster hebben beide een punt achter stand op Swift. 'Denemarken' 'De vrees bij mijn collega van Groene Ster is dat Swift het Dene marken wordt van deze nacompe titie. Denemarken sloop in 1992 ook zo het EK voetbal binnen en won. Swift mag nu meedoen, om dat BDC uit Landgraaf zich terug trok', aldus Van den Deijssel. Maar zowel Smeeing/BDC als Groene Ster speelt nog tegen Swift en tegen het uitgerangeerde DES'72 dat, naar verluidt, komen de zaterdag tegen Groene Ster noodgedwongen een stand-in op doel zal zetten. 'Dat zou ongunstig zijn voor ons, want als wij en Groene Ster .de laatste twee wed- strijdën winnen, komt het aan op het doelsaldo', rekent Van den Deijssel. Smeeing/BDC sluit op zondag 9 mei de nacompetitie af met een thuiswedstrijd tegen DES'72 Voor de cirkel wordt Richard van den Hoef getorpedeerd. BDC mis te enkele strafworpen, maar won toch van Groene Ster. Foto: Foto Bell (15:30 uur). De avond daarvoor ontmoeten Groene Ster en Swift elkaar, zodat de Soester handbal lers weten welk resultaat ze moe ten neerzetten. Mochten ze misgrijpen, dan is er geen man overboord, meent Van den Deijssel. 'Het belangrijkste is dat we hiervan wat opsteken. An ders zou je nu stilstaan of niets betekenende oefenpotjes spelen. Kwalitatief was het zondag drama tisch, maar hier leren ze alleen maar van.' Stand nacompetitie: 1. Swift 4-6 (+3), 2. Smeeing/BDC 4-5 (+6), 3. Groene Ster 4-5 (+2), 4. DES'72 4-0 (-11). Mayke Eichholtz, Esther Beukema en Tjerk Egtberts hebben zich ge plaatst voor de Nederlandse kam pioenschappen dubbelminitramp. In de halve finale in Oss eindigden zij respectievelijk als derde, vijfde en zesde in hun leeftijdscategorie. Door een mislukte sprong viel Ro bin Broekhuis net buiten de groep die werd geselecteerd voor de lan delijke eindstrijd. De NK zijn op 15 mei. Een spectaculaire slotfase heeft Soest alsnog de volle winst opgeleverd. Hercules uit Utrecht, dat in degradatiege vaar verkeert, had zich met de 0-1-voorsprong al rijk gere kend. Maar in de laatste minu ten van het duel bogen de blauwwitten de stand in amper negentig seconden om in een 2- 1-zege. Door dit resultaat blijft Soest op twee punten afstand van koploper DCG dat de laatste wedstrijd uit tegen Hercules speelt. Soest zelf treft RKDES in Kudelstaart en zal daar voor de titel gaan. Grijpen de Soesters mis, dan ligt er toch nog een periodetitel in het verschiet. Er waren ruim 300 toeschouwers gekomen om de formatie van trai ner Hans de Wit het op papier zwakkere Hercules te zien ver slaan. Soest moest Gerdo Kuenen en Jelle Huizenga missen wegens schorsingen. De Wit had zijn op lossing klaar. Jordie Brouwer schoof naar de punt en Vincent Schokker naar links. Robbie Werk hoven moest Huizenga doen ver geten, maar de kleine verdediger kwam ditmaal niet uit de verf. Geknoei Vanaf de kick-off werd al gauw duidelijk dat de gasten voor een punt waren gekomen. Soest mocht komen en er kwamen riante moge lijkheden voor de thuisclub, maar Ton Edelbroek en Brouwer waren niet scherp genoeg. De Utrechters hadden aan één kans genoeg. Na geknoei op het middenveld bereik te de bal Werkhoven die te zacht op doelman Reijer Ran terug speelde, de spits van de gasten was er als de kippen bij: 0-1. Dat dit ook de ruststand zou wor den, was een wonder. Edelbroek en Koen Sueters misten alleen voor de doelman, iets waar de Wit zich over verbaasde. 'We hebben wel zeshonderd procent kansen gehad en geen één gaat er in.' Na de hervatting kwam Michel Broodkoorn in het veld voor Werkhoven. Soest voerde de druk maar weer eens op, en er ontston den enkele hachelijke momenten voor het Utrechtse doel, maar ook die leverden niets op. AJi Kocyigit verving Sueters, en de geblesseer de Brouwer maakte plaats voor Nick Timmerman. Maar de tijd begon te dringen voor de thuis club. Met nog twee minuten op de klok prikte Mark van der Lee de verdiende gelijkmaker tegen het net: 1-1. Een minuut later lag de bal op stip, arbiter Govers had een handsbal gezien, tot grote woede van de spelers van Hercules. Ri chard Pietersen hield zijn hoofd erbij, ondanks alle commotie, en scoorde beheerst: 2-1. Nog geen minuut later floot de arbiter af en hevig teleurgestelde spelers en supporters van Hercules wilden de man bejegenen, iets wat niet op een voetbalveld thuishoort. Onder begeleiding werd de arbiter in vei ligheid gebracht. Zware taak Matchwinnaar Pietersen die de zware taak had om de strafschop te nemen, keek niettemin vrolijk. 'Toch maar gewonnen. Die straf schop zou ik eigenlijk niet nemen, maar alle jongens deden een stap achteruit, dus ik moest wel.' Trainer De Wit was tevreden. 'Het is een gelukkige, maar verdiende overwinning. Hercules heeft bijna geen kansen gehad, en de enige te gentreffer kwam voort uit een fout. We hebben eens een keer geluk, maar dat hoort erbij als je boven in staat, heb ik wel eens gehoord.' De stand bovenin: 1. DCG 21-42, 2. Soest 21-40, 3. NVC 21-37, 4. Kon HFC 21-33. Foto: Foto Bell Ton Edelbroek is verwikkeld in een fel duel met een tegenstander van Hercules. Soest moet zondag hopen op een misstap van DCG en zelf winnen van RKDES.

Soester Courant | 2004 | | pagina 17