BeSSI Visser en Topper pakken titel Wisselbeker voor De Werveling 'Meevliegen' met de duiven 27,50 DR EN iSPORTt ^aïërïjdë^ampïöënë^ Spö^rö^m^j 'Camping' op Bosstraat-Oost Ondernemingen detacheren 42 teams naar bedrijfssport SEC veilig in vijfde klasse Ongeslagen serie van MHC pagina 20 injSDAG 28 APRIL 2004 Bauers Kwintet Zlfmm 82.500.- 0.000.. kk. .000.. k.k. clubkampioenschappen bij Selby spannend SOESTER COURANT PAGINA 21 ELKE WEEK EEN V OETBAL-zondag BADMINTON KORFBAL Goed samenspel loont Eemvogels BEDRIJFSSPORT VOETBAL Twintigste voetbalkamp S.O. Soest Spanning valt af van geplaagde ploeg Gelijkspel voor dames- en herenteam HET GAAT GEBEUREN. y SEC bedwingt lijstaanvoerder Eemboys: 2-2 Eerste schoolteamcross: driehonderd deelnemers ATLETIEK Duiwnberichten| Competitie jarige De Zwaluw voor passieve leden en sponsors DUIVENSPORT Hees laat zich niet van beste kant zien: 6-0 KVO weet weer wat winnen is Poldertocht van Tempo Toer P.V. De Zwaluw Ton'jncarpaccio Witte wijnsoep Spoom Steak met roquefortsaus ***- Flensje met vanilleijs en sinaasappelsaus BURG. GROTHESTRAAT 55 SOEST - TELEFOON 035 - 601 25 16 E-mail. festaurant@bau6rs.nl website: www.bauers.nl Ook verkoop dinerbonnen Hel appartement heeft een woonopp. van ca. 105 mJ. Het 'e niet intercom en /anuit de woonkamer heeft v. houten vlonders Gesloten «nte. Gang met vaste kasten' smachineaansluiting, 3 aning met een tuin z/w, rov. 9-9-' Hal, toilet, aparte ^gelijkheid voor een open >uche, wastafel en 2° toilet wier) en opbergruimte. erne patio bungalow met Kleine voortuin en een 3n de voorzijde. Ind.: Hal, muien naar de patio. Zeer teuken. Deze ruimte is e beneden zowel een aapkamers, luxe te douche en een 'SS, ■S SS IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,- per half jaar! tel. (035) 6014152 I Harold Topper en Monique Visser hebben zich laten kro nen tot clubkampioen van Sel by. Zij wonnen zondag de fina les in de enkelspelen van de onderlinge strijd. Beiden wa ren ook succesvol in het dub belspel. Topper had in de eindstrijd van de singles weinig moeite om Mark Tabak van zich af te schudden (15- 8,15-3). Visser klopte ploeggenote Hooijer in drie games. Er was sprake van een spannende ont moeting: 11-7,10-13,11-9. Daarna dubbelde Topper met San- der Bosma en werden Han Broek huis en Jan Tervooren verslagen. Visser speelde de finale samen met Hooijer tegen Claire Blijleven en Lydia van den Deijssel. De laatste twee boden veel tegenstand, maar legden het toch af 15-13, 15-8. In de mix-finale nam Hooijer re vanche op Visser voor de neder laag in het enkelspel. Met Johan Meijer pakte ze de titel in deze categorie. Daardoor liep Topper een derde clubkampioenschap mis, want hij speelde samen met Visser. Na de nederlaag tegen Huizen 5 (12-6) moest Eemvogels winnen van RDZ 5 om nog enigszins aan sluiting te houden met Huizen en Altius 4. Dat lukte, al ging het in de eerste fase van de wedstrijd in Zeist gelijk op. Na een kwartier stond het 5-5, maar daarna lukte het de Soesters de wedstrijd naar hun hand te zetten. Het gevolg was een 6-10-ruststand en daarna ging het gestaag verder. Door goed sa men te spelen kwam iedereen aan scoren toe en werd een 10-16-zege geboekt. broeders Van de Kerkhof en na tuurlijk John de Wolf. Hij kreeg, midden jaren negentig, op de Bos straat-Oost niet eens de gelegen heid om tegen een bal te trappen, omdat gillende moeders naar zijn handtekening dongen en met hem op de foto wilden. Maar het gaat natuurlijk allemaal om de jeugd, ook dit jaar tijdens het Boernvoetbalkamp, zoals de editie van 2004 is genoemd. Er zal veel worden getraind, maar er staat tevens een groot aantal nevenacti viteiten op het programma, waar onder het melkquotum smokkel- spel, rugby en schapendrijven. Op 4 mei wordt er 's avonds stilge staan bij de dodenherdenking. De E- en de F-pupillen trappen maandag af en keren na inspan nende dagen op woensdag weer terug. Zij krijgen dinsdag gezel schap van de C-, B-, A- en dames junioren die op donderdag weer huiswaarts keren. Bij jubilea en lustra wordt er al tijd teruggekeken. Dat doet Peter Beijer van S.O. Soest dan ook vanwege het twintigste jeugdvoetbalkamp dat maan dag van start gaat en dan tot en met donderdag een aanslag zal doen op hef' uithoudingsver mogen van de tientallen vrij willigers en circa 250 voetbal lers. In het programmaboekje geeft Be ijer een overzicht van de rijke his torie van het kamp dat volgens kampvoorzitter Leo Rauch zo 'Soest-eigen' is. Legendarisch, al dus Beijer, zijn de bezoekjes van prominenten als bondscoach Thijs Libregts, de internationals Aron Winter, Gerald Vanenburg, de ge- balteams) zijn de hoofdleveran ciers op het toernooi, waarvoor de actieve belangstelling de laatste ja ren tanende is, maar waar dit jaar net zoveel deelnemers zullen zijn als in 2003. Het volleybaltoernooi is wederom gesplitst in twee klassen. Op don derdag 6 en 13 mei spelen de re creatieve teams en de vier poule winnaars mogen op 3 juni onder ling nog eens uitmaken wie het best is. Die dag komen ook de prestatieteams in actie. Het volley baltoernooi is georganiseerd door Jacques Hardenberg van Stam/ SoVoCo. Danny van der Heijden van SEC heeft de drie zaalvoetbalavonden in elkaar gedraaid. Op maandag 10 en 17 mei zijn er poulewedstrij den, op 24 mei gevolgd door de finales. De algehele leiding is in handen van Rinus Valk, terwijl de bedrijfs- sportcompetitie traditioneel wordt gehouden onder de vlag van de Soester Zakenkring. Overigens wordt op alle speelavonden om zeven uur begonnen met de eerste wedstrijd(en). richte in de verdediging, waar SEC één op één was gaan spelen. Een andere invaller, A-junior Ro- bert Reehorst, zorgde in zeventig ste minuut voor de gelijkmaker die veel opluchting in het Soester kamp teweegbracht. Daarna kreeg SEC nog kleine kansen. Achter veld liep toen al op het tandvlees en kwam niet meer in het hoofd stuk voor. Na de wedstrijd moes ten de Seccers nog tien minuten in spanning zitten, voordat definitief was dat WZA met 2-1 van Veen- endaal had gewonnen. Het duel in Achterveld was overi gens het laatste voor de hoofd macht van Antek Wojtkowski. Hij kan de laatste wedstrijd niet mee doen. Zondag wordt op de Bos straat-West nog afscheid genomen van de 38-jarige Ronald van Dor- restein. Hij stopt. Een andere rou tinier, Mark Boetekees, gaat lager spelen. De selectie zal worden aan gevuld met in ieder geval een aan tal jonge voetballers. Verder is het afwachten hoe in mei de ontwikke lingen op de transfermarkt zullen zijn. SEC is ook komend seizoen vijfde klasser. De door blessu res geplaagde selectie bewerk stelligde zondag handhaving door bij Achterveld het tiende gelijkspel van het seizoen te boeken. Veenendaal verloor en kan de Soesters nu niet meer achterhalen. Dat was precies het scenario dat trainer René Ribberink voor ogen had. Er viel dan ook veel spanning af van hem en zijn spelersgroep. In de rust van de wedstrijd stonden de zaken er geheel anders voor. SEC stond met 1-0 achter, terwijl Veenendaal met dezelfde cijfers verrassend leidde tegen WZA. Het was niet minder dan terecht dat de groenwitten langszij kwa men. Ribberink bracht in de twee de helft drie verse krachten binnen de gelederen, van wie de net her stelde Timo Timmer veel werk ver- Met een afgetekende 94-33-zege op Argon hebben de dames van Red Stars hun kampioensjaar afgesloten. Op de foto ontbreken Yvonne Smink, Antoinette van Eeten en Geraldine Melgert die niet konden mee doen. Drie junioren completeerden de ploeg die al zeker was van de titel, maar na afloop van het laatste duel in sporthal Beukendal werd gehuldigd Staand v.ln.r. Sofie Nauwelaerts d'Age, Martine Sanders, Angelica Bol werk (allen MA 1 jen Tessa de Bruin (aanvoerster); zittend v.ln.r. Moni que de Bruin, Suzanne Visser, Vanessa Vis en Margreet van Roomen. Aan de 42c bedrijfssportcom- petitie wordt meegedaan door 27 firma's. Zij detacheren twaalf zaalvoetbalteams en 31 volleybalploegen naar sporthal Beukendal waar tussen 6 mei en 3 juni zes avonden zijn gere serveerd. De Rabobank (twee zaalvoetbal en twee volleybalformaties) en Stam Autobedrijven (vier volley- afgekeurd. Het zuurgehalte van die beslissing werd nog hoger toen Alphen later op gelijke hoogte kwam. HOCKEY VOETBALzaterdag Voor de 20= keer in successie zal volgende week van maandag 3 mei t/m donderdag 6 mei het 4-daagse ongeëvenaarde Voetbalkamp van S.o.Soest plaatsvinden. Dit jaar met als titel 'BOERNV OETB ALK AMP' Uit naam van de 258 deelnemers, leiding en andere helpende handen willen wij graag alle sponsors die dit festijn mogelijk maken nu alvast van harte bedanken. We noemen in willekeurige volgorde: Procar B.V. -Soest, Aannemersbedrijf HDijkman 4 Zn.-Soest, Dupral BV-Soest, Gommers Wijnimport-Soest, Koenen Intern Transport-Soest, Stuboek BV-Soest, ABO Koeltechniek-Soest, Anoniem (tovdd)-Soest, Van Asch Infrastructuur- Soest, Automobielbedrijf Joop van der Pouw Kraan BV-Soest, Axio Systems Nederland BV-Soest, Beijer Transportbedrijf-Soest, Bemer IJssalon Nieuwerhoek-Soest, ETB Binnen en Buiten-Soest, BMU-Groep BV- Soesterberg, Kees en Hannie Boerkoel-Soest, Betonboringen T. Boulonois- Soest, Ben de Bruin Rijwielspecialist-Soest, BTZ Aannemingsbedrijf- Almere, Technisch Teken Bureau M. van de Burgh-Soest, Metselbedrijf E.B.M. van Dijk-Baarn, Esed Drukkerij-Soest, Extran, Foodmaster Nieuweweg-Soest, Bouwbedrijf v.d. Grift BV-Soest, Haringsma Bouwmaterialen BV-Soest, Groentespecialist Eduard van de Hoef-Soest, Hoka Snacks-Soest, Houtindustrie de Hoef BV-Amersfoort, Troefmarkt Harry Janmaat-Soest, Klup van 100 S.O. Soest, Koninklijke Landmacht, Koninklijke Luchtmacht, Kooy Baksteencentrum-Bilthoven, Kremon- Emmeloord, Bouwbedrijf Jan Kuenen-Den Dolder, Metselbedrijf Kuyer- Soest, Hastcrmatc Technische Groothondel-Amersfoort, Motex Promo Wear-Amersfoort, Van Oosten Fotografie-Soest, Optima Dakspecialist- Veenendaal, P.A. Schat Bakkerijen-Soest, Peko Kraanverhuur-Soest, Pendulum Support-Soest, Robert Roest-Soest, Sanitair en Tegelcentrum Soesterberg-Soesterberg, Auto Smeeing-Soest, Drukkerij Smit BV- Amersfoort, Stalenhoef Belettering 4 Reclame-Soest, Stalhouderij Klein Middelwijck-Soest, Stichting Vrienden S.O. Soest, Aannemersbedrijf Nico Strumpel BV-Soest, Taxi Klomp-Soestduinen, Tuinadviescentrum 't Vaarderhoogt-Soest, Voskuilen Vleeswaren BV-Soest, 't Vleescentrum- Soest Schilderwerken Voortjes BV-Soest, VV Saestum-Zeist, Verhuurbedrijf Coen Werkhoven-Soest, Tegelzettersbedrijf Westland en Zoon-Huizen, Wonnink Zonwering-Amersfoort en al degenen die wij misschien zijn vergeten. PS: Iedereen is van norre wemom oan de Bosstraat Oost een kijkje te komen nemen! Commissie van het 20 5.0.-Soest Voetbalkamp Door toedoen van SEC heeft Eemboys de koppositie in de za terdag vijfde klasse C moeten af staan aan WA. In de derby in Baarn hielden de Soesters de favo rieten voor de eindzege op 2-2. Dat SEC dit seizoen op de zater dag weer met een standaardelftal in de competitie kan uitkomen, is voor een belangrijk deel te danken aan spelers uit Baarn. Zij maakten de overstap naar de Bosstraat- West en keerden in een groen shirt terug op hun oude nest. Daar ver zetten ze zich hevig tegen de aspi raties van de lijstaanvoerder. Eem boys kwam weliswaar met 2-0 voor, maar Remi van der Pol en Hans Veltmeijer schoten de voor sprong van Eemboys aan flarden. Met een serie van vijf wedstrij den zonder verlies tonen de hockeyers van MHC Soest aan dat ze best hoger op de ranglijst hadden kunnen staan dan de vijfde plaats die ze nu inne men. Tegen USHC, tweede en knokkend voor promotie, werd het 3-3. Op papier een fraai resultaat, maar Soest verzuimde zondagmiddag om de winst mee naar huis te ne men. In de laatste fase leek de 2- 4 te vallen, maar in plaats daarvan kwamen de gastheren terug tot 3- 3. Paul Jonker zag dat zijn team pro gressie heeft geboekt ten opzichte van een halfjaar geleden. 'Bij vla gen zag het er redelijk goed uit. Het begint lekkerder te draaien. Er wordt meer nagedacht in de op bouw. Doordat we niet meer steeds de lange bal spelen en be ter aansluiten, krijg je ook niet meer ineens een counter om je oren. Met name dat Is een grote verbetering', aldus Jonker. Dames Dertig punten luidde de doelstel ling van de hockeysters en die is inmiddels, met nog drie wedstrij den voor de boeg, bereikt. Tegen Alphen behaalde de damesploeg een 1-1 gelijkspel. 'We hadden moeten winnen, maar het scoren wilde niet lukken. Vooral in de eerste helft kregen we veel kansen', keek Jaccomijn Hilligenhekken te rug op de uitwedstrijd. Na de pauze opende Julie Corsmit wel de score en even later knalde ook Britt Dorrestijn de bal in het doel. Juist op dat moment had de scheidsrechter gefloten voor een strafcorner, zodat de treffer werd De F2 van 't Vliegdorp heeft zich ook verzekerd van het kampioenschap. Achterste rij v.ln.r. RolandStraver coach, Tom van Esseveld, Timo Mundt, Casper, Matt; middelste rij v.l.n.r. Lars, Raymond Campuzano, Tiemen Straver, Kirolos Soliman; voorste rij v.ln.r. Marlijn Huiden, Tim Jager. Een gezamenlijke warming-up, gevolgd door een spannende, sportieve strijd in verschillende categorieën. In alle opzichten groeide de eerste schoolteam cross uit tot een geslaagd initia tief. Niet minder dan driehon derd basisscholieren versche nen aan de start, nabij de Lan ge Duinen. Voor deze locatie als verzamelplek was gekozen, omdat er aan het complex van AV Pijnenburg nog wordt gewerkt. Daar werden onder leiding van bewegingsconsulente Marlon van Zal en sportcoördina- tor Rachel Wouters de spieren op gerekt en warm gemaakt. Daarna liepen de leerlingen duizend meter door het bos en de duinen, deels over het parkoers van de Sylvester- cross. De elf deelnemende scholen vorm den in totaal 56 teams die werden onderverdeeld in de categorieën meisjes, jongens en gemengd. Bij de meisjes eindigde de De Drie sprong als eerste, voor de De Wer veling en de Montessorischool. De jongens van de Insingerschool wer den winnaar voor de Ludger- usschool 3 en de Professor J. Wa- Op de beat van Beyoncé en Kate Ryan warmden driehonderd basis scholieren zich op onder leiding van bewegingsconsulente Marlon van Zal en sportcoördinator Rachel Wouters. Foto: Herman van Dam Wedvlucht: Hensies; afstand: 222 kilometer; wind: noord. DE VRIENDSCHAP B.G. Schimmel 1; Altenaar/Reijerse 2; Vaessen/Veenendaal 3; H.H. v.d. Veen 4; R.W. Grift 6; H. de Bree 7; H.C. Rauch 8; Mevr. Altenaar Zn. 9; R. Eimers 10; D. Krol 11; Z.K.H. Pr. Bernhard 15; A. Dijkstra 18; J. Kortland Zn. 25; B. v. Gardingen 31; G. Rietveld 33; Groenenstein/ Westerveld 45; P. Foekens 46; C. Wij- nands 67; R. Reiling 70. DE ZWALUW V. Es Rijksen 1; H. Vonk 2; R. v. Homsveld 3; J. v.d. Brakel Znn 6; Comb. de Bes-de Bree 8; H. Wouds tra 10; R. v. 't Net 12; J. de Jong 15; H. Vos 16; Th. Wigtman 17; De Bruin v. Arnhem 18; C. Kamphorst 19; H. Huisman 20; Gebr. de Bruin 22; Comb. van Egdom 23; H. Toonen Zn. 24; Patrick Ingrid 30; A. Teu- nissen 33; H. Wolfsen 38; G. M. Schimmel 42; T. Voskuilen 46; S. v.d. Heiden 47; M. van Rouwendaal 62; v. Ginkel Kanters 73; P. Kanters 74; Th. Post 80; V.d. Brakel -Osseweyer 90; Weldink/v. Hengstum 100; J. Ben schop 109; J. van Dijk 245. Lustrumcompetitie Strombeek: 1 Jan v.d. Burg (s), 2 Fast Henkie (s), 3 Tegelzettersbedrijf Gebr. v.d. Brakel (s), 4 Het Vleescentrum (s), 5 L. v. Homsveld (nsl), 6 Sportvereni ging SEC (s), 7 R. van Arnhem (nsl), 8 Slagerij Rob Pouw (s), 9 T. Verwoerd (nsl), 10 Bouwbedrijf Rob de Jong (s) Duffel: 1 Dc Lasenberg afd. de Scha kel (s), 2. T. Sevink (nsl), 3 Schilders bedrijf H. v.d. Schepop (s), 4 L. v. Homsveld (nsl), 5 Jair Godschalk (s), 6 Loodgieters-dakdekkerbedrijf C.J. Hoebee (s), 7 Het Vleescentrum (s), 8 Ton Klomp (nsl), 9 De Wiekslag (s), 10 Fast Henkie (s). Voor 'niet-spelende' leden en sponsors houdt De Zwaluw dit seizoen een speciale competi tie. De circa 65 deelnemers vliegen als het ware mee met de postduivenhouders, want zij krijgen allemaal een duif ter beschikking, die toch al mee doet aan de wedvluchten. Het is ter gelegenheid van het 85- jarig bestaan dat De Zwaluw deze competitie in het leven heeft geroepen. De club telt tientallen leden die niet meedoen aan de reguliere wedvluchten, omdat ze bijvoor-, beeld geen tijd of faciliteiten heb ben. Het weerhoudt hen er niet van om regelmatig hun neus om de hoek te steken in het Duivenzaal- tje, het clubgebouw aan de Ooster gracht. Sommigen van hen deden in hun jeugdjaren nog mee aan competities, maar ontbreekt het nu aan tijd. Voor hen en voor de sponsors heeft De Zwaluw nu een methode bedacht, waardoor zij toch het wedstrijdelement aan den lijve kunnen vinden. 'En we willen ook hun betrokkenheid met de vereni ging onderstrepen', zegt Wim van Dorrestein. Van de meeste van de 35 'vliegen de' leden zijn een of meer duiven toegewezen aan iemand die aan de speciale competitie deelneemt. De spelregels zijn eenvoudig; het re sultaat van de betreffende duif geldt niet alleen voor de eigenaar, maar is tevens bepalend voor de rangschikking in de speciale com petitie. De passieve leden en de sponsors hoeven er verder eigenlijk hele maal niets voor te doen. Maar vol gens Van Dorrestein zou het leuk zijn als ze geregeld langskomen en op de prijsuitreikingen hun gezicht laten zien. De extra competitie bestaat uit ongeveer twintig vluchten en is anderhalve week geleden van start gegaan met de Vitesse (zeven vluchten tot en met 250 kilome ter). Daarna volgen de Midfond (250-500 kilometer), de Dagfond (500-700 kilometer) en de Natour (tot en met 200 kilometer voor jonge en oude duiven). Na de af ronding van elke klasse wordt een klassement opgemaakt en vindt er een prijsuitreiking plaats met een huldiging van de drie hoogst geëindigde deelnemers. Na het sei zoen, dat tot medio september duurt, komt er ook nog een totale rangschikking. De Lasenberg werd winnaar van de eerste speciale vlucht van De Zwaluw. De werkmeesters Gerard de Clippelaer (rechts) en R. van Homsveld namen de prijs in ont vangst uit handen van voorzitter Hans van Dijk (links). terinkschool, terwijl bij de ge mengde teams de zege naar de De Achtbaan ging. Hier werd de Lud- gerusschool zowel tweede als der de. Daarnaast werd er nog een indivi dueel klassement opgemaakt. Bij de meisjes won Richel Klarenbeek (Driesprong) in 3.48.3. Iris van Breukelen (Werveling) werd twee de in 3.53.4 en Lotte van Setten (Montessori) derde. Tim Suijker- buijk (Werveling) finishte als eer ste jongen in 3.24.6, op de voet gevolgd door Hasan Bayraktar (Waterink) en Jelmer (Insinger). De wisselbeker kwam echter te recht bij De Werveling, omdat deze school omgerekend het hoog ste percentage deelnemers afvaar digde. Namens de gemeente dagen Van Zal en Wouters daarom nu alvast alle basisscholen uit om vol gend jaar te proberen het grootste aantal crossers in te schrijven. ZATERDAG 1 MEI Fietssport 08:00 Poldertocht Tempo Toer, 40-80-120-150 kilometer (In dustrieweg) Handbal 20:30 Swift-Smeeing/BDC (H) (Arnhem) Tennis 10:30 Vreeswijk-TV Soest-Zujd (Vreeswijk) Voetbal 14:30 DCG-VVZ'49 (Amster dam) 14:30 Hees-DOSC (V.O. Utrechtseweg) 14:30 SEC-Cobu Boys (Bos straat-West) Volleybal 19:00 Stam/SoVoCo (D)-WC, promotiewedstrijd (De Bunt) ZONDAG 2 MEI Tennis 10:00 Iduna-LTC Soestdijk (Utrecht) Voetbal 14:00 RKDES-Soest 14:00 SEC-HVC (Bosstraat- West) Spelers en supporters van Bun- nik'73 beleefden een aangename zaterdagmiddag op hun sportpark. Bezoeker Hees hield er open huis, wat resulteerde in een 6-0-over- winning voor de thuisploeg. De wisselvalligheid van het ver jongde Hees viel zaterdag weer eens in negatieve zin op. Het ge volg is wel dat de ploeg van Jan Bos moet oppassen voor degrada tie. Hekkensluiter Odin pakte een punt bij Renswoude en staat nu nog maar één punt achter op de Soesters. Aan de andere kant heeft Hees nog UW in het vizier (twee punten) en dus is er komend weekeinde voldoende spanning jn de staart van de vierde klasse. Odin speelt in de laatste competi tieronde op 1 mei thuis tegèn UW, terwijl Hees visite krijgt van DOSC. KVO weet weer wat winnen is na het bezoek aan SGV in Culem- borg. Daar boekten de Soesterber- gers een zwaar bevochten 8-10- overwinning. SGV had aanvanke lijk het beste van het spel, maar KVO kwam langzamerhand bo vendrijven en sloot de eerste helft af met een minimale voorsprong (4-5). Het leek erop dat KVO zou doordrukken, toen het de marge vergrootte tot drie treffers, maar het was juist SGV dat terugkwam tot 8-8. In de laatste tien minuten was KVO weer sterker en door twee doelpunten van aanvoerder Remco van Woudenberg kon de ploeg de zege veiligstellen. Met nog optredens tegen de drie staart- ploegen ziet KVO mogelijkheden om aan het einde van de rit de der de plaats in te nemen. Fietsliefhebbers kunnen zaterdag 1 mei deelnemen aan de Poldertocht van Tempo Toer. De zeer geoefen de fietsers kunnen een afstand van 150 kilometer afleggen, maar de wielervereniging heeft ook routes van 40, 80 en 120 kilometer uitge stippeld. Deze zijn onderweg aan geduid, maar de fietsers krijgen daarnaast een gedetailleerde be schrijving mee. Start en finish bevinden zich bij het clubgebouw van Tempo Toer aan de Industrieweg. Voor de 40 kilo meter kan tussen 10:00 en 12:00 uur worden gestart, voor de 80 ki lometer tussen 9:00 en 11:00 uur, voor de 120 kilometer tussen 9:00 en 10:00 uur en voor de 150 kilo meter tussen 8:00 en 9:00 uur. Deelname kost 2,50 (40-80 ki lometer) of 3,00 (120-150 kilo meter). Leden van de NTFU en KNWU krijgen een euro korting. Sponsors en niet spelende leden Competitie Aantal deelnemers 80 Sponsor Sneaky Tegelzettersbedrijf Gebr. v.d. Brakel Ballotage Commissie SEC 4 Dierenspeciaalzaak de Hoofdstad G.J. van de Burg Metselbedrijf H. Vos De Lasenberg afd. de Schakel Renovatiewerken A. Teunissen AFCO Grafisch afwerkingsbedrijf Timmerwerken M. Kanters Metselbedrijf van de Goede Loodgieters - dakdekkerbedrijf C.J. Hoebée C1000 Supermarktde Graaf G. Buizer Eemland Diervoeders Bouwbedrijf Rob de Jong Voskuilen Vleeswaren Foodmaster Cafetaria Laanstraat Jair Godschalk Foodmaster Cafetaria Nieuweweg Delavast H. v.d. Schepop Schildersbedrijf Firma 5 Kronen Jonkman Meubelen Ben de Bruin Fietsenspeciaalzaak Ben Fugers Meubelen Groenbeheer Laar Harrie T oonen Assurantiën Broodje vanToontje/Eetcafë Centraal Van Heeren en Hovelingen Meubelen Barten constructie- en montagebedrijf B B Imports Ton Bouloriois Betonboringen Stukadoorsbedrijf de Goudsbloem Sponsor zonder naam Huidverzorging Miranda De Wiekslag H. van Es Niet spelende leden Autobedrijf A. Beyer J. Kanters VDT Import Export T. Klomp Onderhoudsbedrijf M. van Rouwendaal A.C. Kok Fast Henkie E. de Lang DAVO Doe het zelf centrum R. v.d. Mast Het Vleescentrum H. v.d. Schepop Mevr. C. van Homsveld - Kamphorst T. Sevink Fam. Bosman T. Verwoerd Dijkstra Verhuizingen R. van Arnhem RVC B.V. J. Croon Sjoe Schoenmakerij B. v.d. Deijssel Slageri| Rob Pouw G. v. Drie Drankenhandel S. Rademaker J. v. Groenestein Hooijer Bouw Techniek H. v. Groenestein Bakkerij Bertjan v.d. Heijden A. Hoefkens Bar Grill 't Luykje P. Hogers Tupker Schoon natuurvlees van eigen fokkerij L v. Homsveld Sportvereniging SEC Dhr. Catsman

Soester Courant | 2004 | | pagina 21