Koninginnedag in Soest ilkamp lACTUEEL, SOESTinïSaJÜRAWT Inschrijven op 26 en 27 mei voor 23e avondvierdaagse Burgemeester krijgt eerste exemplaar jubileumwijn Voortuinwedstrijd Groei en Bloei in twee Soester wijken Conflict Palestina-Israël: een verschrikkelijk drama Ook tocht vanuit Soest op Landelijke Fietsdag Vanaf 1 juli hogere prijs voor vernieuwd zwembad 'Bosstraat verkeersonveilig' P AGIIMa 4 WOENSDAG 5 MEI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 5 ELKE WEEK EEN IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,- per halfjaar! tel.(035)6014152 Wandelevenement van 7 t/m 11 juni Jeugdnetwerk door subsidie zelfstandiger Versierde fietsen Discussieavond D66 Soest Stellingen Richting Hospice door Marjan Haak ELKE WEEK EEN Open brief aan gemeentebestuur Computer probleem? enpert 0 SCHOEMAKER :.nl kN GELDERSE VAL- )pavonden georgani- Vaaier in Ameron- ioskam/'Ons Ge- itie in de hal van het ie-utrecht.nl./rernn. <I|J Oranje gebak halen, misschien een (mierzoet) oranjebittertje erbij, even kijken wat de prinses sen dragen en welke halsbrekende toeren de prinsen dit jaar weer moeten uithalen. Een dag je anoniem in de Amsterdamse of Utrechtse massa of een rondje Soest. Keuze genoeg op Ko ninginnedag, zeker onder de prettige weersom standigheden van afgelopen vrijdag. Op ver schillende locaties in Soest stroomden de men sen samen om een typisch Nederlands feest te' vieren. Sommigen probeerden, 's middags een glimp op te vangen van koningin Beatrix of een van de andere leden van de koninklijke familie bij paleis Soestdijk, al was het daar niet zo druk NINGEN ril kapvergunning zijn •arren, 1 berk ■uis /raagde kapvergunnin- doorn n 82/88 - 2 zuileiken esdoorn angen te worden ge- unning kunnen dit 4 weken na deze be de afdeling Wijkbe- n de gemeente Soest, elefoonnummer 035- i/an 4 weken liggen de ;n ook ter inzage op de Infrastructuur in het ge- 4GEN 0 april 2004 ;nde kapvergunning: .13-1 acacia 1EC - 4 eiken, 5 berken, an de gemeente Soest leend worden binnen 3 gekapt :n het genomen besluit erzending van het besluit bij het college van burge de gemeente Soest, Post- aatste moment ontdekte dat ze verp' was. Het tweetal maakte en namen vervolgens, hoogge- het traditionele défilé af van de den de pupillen en junioren van bezig gehouden met allerlei 'iteiten. Foto: Foto Bell Traditioneel verrichten kinderen, bijgestaan door ouders en begeleid door de Prins Mauritsband uit Bus- sum en de Hilversumse mars- en showband Jong Bea trix, de aftrap van de oranje festiviteiten. Zoals gebrui kelijk de avond vóór 30 april verzamelden ze zich, dit maal bij het complex van LTC Soestdijk aan de Schrik- slaan, en staken ze hun lampionnen aan om vervolgens in een optocht door 't Hart te wandelen. De volgende morgen stond er andermaal een optocht, toen met ver sierde fietsen, op het programma. Die vond plaats in O verhees. Foto: Herman van Dam Je kon bijna over de hoofden lopen op het evenemen tenterrein De Eng. Zo druk was het weer op de Oran je Vrijmarkt, waar honderden zitplaatsen en kramen waren bemand en waar duizenden mensen op zoek waren naar een koopje of een praatje met een beken de. Oude spellen, afgedankte vazen, overbodig servies, ongebruikt speelgoed, tweede- óf derdehands stoeltjes, op zolder gevonden of bij een verhuizing boven water gekomen, vergeten spullen waren uitgestald met de in tentie er een nieuwe eigenaar voor te vinden. De ene bezoeker was gericht op zoek naar een spiegel of een Een 'koninklijke' modeshow was dit jaar een van de onderdelen van de kinderspelen aan de Dorresteinweg. Een 1 dols-verkiezing en een poppenkastvoorstelling waren andere hoofdpunten in het programma, waarin kinderen zich konden uitleven op onder meer de kart- Alle verwachtingen werden vrijdag overtroffen tijdens het feest op het Kerkplein. De vijf horecaondernemers, die borg stonden voor de organisatie, hadden gerekend op circa tweeduizend bezoekers, maar volgens Anto- nio van den Hengel werden dat er wel drieduizend. 'Op het drukste moment waren er vijftienhonderd mensen. We denken dat veel mensen die overdag ergens anders waren, vroeger naar Soest zijn teruggekomen.'Van den Hengel en collega's waren volkomen verrast door de grote toeloop. 'De eerste twee jaar op de Eng is het feest verregend, vorig jaar was het al druk, maar dit sloeg alles. We hebben natuurlijk enorm geluk gehad met het weer. Als je ziet wat er in het zuiden is gebeurd en hoe het bij ons was.' De sfeer in en rond de tent op het Kerkplein was goed te noemen. Optredens van dj's, een band en een zan ger zorgden voor een extra goede stemming. Positieve reacties vielen de organisatoren na afloop ten deel. Van den Hengel: 'Het Oranje Comité, de Rabobank, de ge meente, iedereen was blij en heeft geweldig meege werkt. Het is kennelijk een succesformule, er blijkt behoefte te zijn aan een feest als dit en als het aan ons ligt, gaan we er volgend jaar weer voor. We zullen dan voor meer toiletvoorzieningen zorgen en als horeca zullen we ons nog beter moeten voorbereiden met zo veel mensen op de been. Onze excuses voor het lauwe bier, het was op een gegeven moment niet aan te slepen met zoveel bezoekers.' De avondvierdaagse (7-11 juni) krijgt dit jaar opnieuw een andere uitvalbasis. De Bos straat-Oost, het complex van S.O. Soest, vormt elke avond het begin- en eindpunt van het wandelevenement dat voor de 23e keer in Soest plaatsvindt. Voor aanmelding voor de avond vierdaagse moeten de deelnemers naar De Lasenberg (Arkemeyde) aan de Hellingweg 1. Daar kan ^men zich op zowel woensdag 26 als donderdag 27 mei tussen 19:00 en 20:00 uur laten inschrijven. Deelname kost 3,50. Wie zich pas op maandag 7 juni, vlak voor de eerste tocht laat registreren, moet 4,50 neertellen. Zoals gebruikelijk zijn vier wande lingen van 5 en vier van 10 kilome ter op papier gezet. In februari is daarvoor een groep vrijwilligers op pad gegaan. Dit jaar zullen de wandelaars door onder meer Pij nenburg, De Paltz en de Korte Duinen lopen. Uiteraard is er op donderdag 11 juni het défilé. Van af de Bosstraat gaat het dan eerst via Klein Engendaal en de Molen weg naar het evenemententerrein De Eng. Na verzameling vertrek ken de deelnemers dan, onder be- ontbrekend exemplaar in de collectie smurfen. Een ander trok spontaan de portemonnee bij het ontwaren van iets leuks, voor hem/haarzelf of als een cadeautje voor iemand anders, de derde liet zich gewoon opgaan in de menigte en bleef eens even staan bij een ontmoe ting met een kennis. De vrijmarkt is ongetwijfeld een niet meer weg te denken activiteit op Koninginnedag, maar die status had ze al jaren geleden verdiend. De Hopman Mosselman Groep kan ook nu weer terug zien op een geslaagd evenement. Foto: Herman van Dam baan en het luchtspringkussen. tegenover tuincentrum 't Vaarderhoogt werden verder ballonnen opgelaten. Het is nog even afwachten welke kaartjes worden ge retourneerd. Foto: Herman van Dam Speciaal voor het 975-jarig be staan van Soest zijn er twee wij nen uitgebracht met een exclu sief etiket voor de gemeente. 1 Angelique van der Linden van Slijterij-Wijnhandel Ben van der Linden aan de Burgemees ter Grothestraat, heeft afgelo pen woensdag de eerste fles wijn overhandigd aan de burge meester. In februari heeft het college van burgemeester en wethouders vele wijnen geproefd en beoordeeld. Het leverde een felle discussie op waarin het karakter van de ver schillende wijnen aan bod kwam: zoet en zuur, fruitig en bloemig, tannine rijk en bitter. Het college heeft uiteindelijk unaniem gekozen voor de 'Cuvée exeptionelle' van Domaine de 1' Arjolle uit de Cö- tes de Thongue, Zuid-Frankrijk. De wijnen zijn van het memorabe le oogstjaar 2003, dat zeker voor de wijnbouw klimatologisch gezien De gemeente Soest heeft het Jeugdnetwerk een subsidie van 1600 euro toegekend. Zo heeft de jongerenvereniging meer zelfstan digheid omdat ze nu zelf kunnen inschatten wat voor mogelijkheden er zijn om activiteiten te organise ren. Jeugdnetwerk moet bij grote re uitgaven van het beschikbaar gesteld budget eerst in overleg met de gemeente. De uitslag van de wedstrijd van de mooist versierde fiets op Konin ginnedag luidt: 3-4 jaar: 1. Joelle Koning; 2. Fleur van Dun; 3. Jasmijn Hendriks en Peter Voerman; 5-6 jaar: 1. Camilla Vos; 2. Sidney Broerse; 3. Isa van Scheijndel; 7-11 jaar: 1. Demi Koning. Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Krommewes 3A Soest Tel. 035 - 601 60 11 Fax 603 55 74 info: www.korenassurantien.nl e-mail: info@korenassurantien.nl geleiding van muziekkorpsen, in de richting van het gemeentehuis, waar onder anderen burgemeester Koos Janssen de stoet aan zich voorbij zal zien gaan. In de afgelo pen jaren is gebleken dat velen hem een hand willen schudden. Om opstoppingen en onderbrekin gen, van de stoet te voorkomen, stelt de organisatie van de avond vierdaagse voor, dat de deelnemers alleen naar hem zwaaien en dat hooguit een kleine delegatie per groep hem de hand schudt. Verder adviseert de plaatselijke regelingscommissie iedereen zo veel mogelijk met de fiets naar de Bosstraat te komen. Omdat niette min veel autoverkeer op de Bos straat wordt verwacht, adviseert de commissie de fietsers nadrukkelijk om via de Wieksloterweg naar het terrein te komen en ook via die weg weer huiswaarts te keren. Ze hoopt dat iedereen zich aan de voorgestelde regels houdt, zodat er geen gevaarlijke situaties ontstaan. Nadat de Mavo Soest werd afge broken, werd het startbureau van de avondvierdaagse vorig jaar ver plaatst naar de Koningsweg. Uit het oogpunt van verkeersveiligheid werd naderhand besloten, dat deze locatie niet geschikt was. Groei en Bloei houdt momen teel een voortuinkeuring in het Smitsveen en in een deel van Soest-Zuid. Na een eerste rondgang zijn zeventig tuinen nader bekeken en daarvan wor den er in juni en juli dertig nog een keer beoordeeld. De helft daarvan zal worden geno mineerd en in november maakt Groei en Bloei tijdens een feeste lijke avond bekend wat de mooiste voortuin is. De keuringen die tot dusver zijn gehouden en nog zul len volgen, worden in het 'geheim' vanaf de openbare weg uitgevoerd. De bewoners worden ingelicht. De potentiële prijswinnaars krijgen straks wel bericht en een uitnodi ging voor de slotavond. Omdat er veel (voor)tuinen in Soest zijn, heeft de afdeling Soest/ Soesterberg zich dit jaar beperkt tot twee wijken binnen de gemeen te. Tien keurmeesters, allen leden van Groei en Bloei, zijn vorige maand op pad geweest. Ook een vijfhoofdige jury, bestaande uit een ervaren hovenier, een tuindeskun- dige van de gemeente en drie mensen met tuinervaring, hebben zich met de keuring bemoeid. Zij bepalen uiteindelijk wie er in aan merking komen voor een prijs. Bij de beoordelingen van de tuinen wordt gekeken naar de algemene indruk, de bloei- en kleurencom binatie en het onderhoud. Van de vijftien genomineerde tuinen wor den foto's gemaakt. Deze zijn te zien tijdens de presentatie op de feestavond. een bijzonder jaar is geweest. De rode wijn is uitsluitend van merlot- druiven gemaakt. Doordat de vruchten zeer rijp zijn geworden, is, er een fruitige volle en zachte wijn| ontstaan. De witte wijn is gemaakt! van verschillende druivensoorten: Sauvignon Blanc, Chardonnay, Ugni Blanc en Muscat. Tezamen zorgen zij voor een elegante en zuivere smaak. Aan de flessen hangt een boekje over het thema van Soest: 'Elkaar actief ontmoeten'. In het boekje staan foto's van typische Soester kenmerken als de gildefeesten en de natuur. Dankzij de medewer king van Werner Paans en drukke rij Essed is het boekje tot stand gekomen. De wijnen zijn verkrijgbaar bij: Slijterij-Wijnhandel Ben van der Linden en Specialiteitenwinkel Lekkernijen, beide aan de Burge meester Grothestraat. Ook zullen nog andere zaken die wijn mogen verkopen worden benaderd. Een fles wijn kost 6,50 euro, bij 6 fles sen 5,95 euro per fles. D66 Soest organiseerde de vierde bijeenkomst over het Is- raël-Palestina conflict. De voorafgaande drie lezingen hadden respectievelijk de ge schiedenis, de visie van het Pa lestina Komitee (pro Palestina) en die van het CIDI (Centrum Informatie en Documentatie Israël, pro Israël) tot onder werp. Deze vierde bijeenkomst stond in het teken van het debat. Ook nu weer waren de landelijk bekende sprekers bereid in Soest hun uitleg te komen geven. Er werd echter niet op de gewone manier gede batteerd maar D66 had een nieu we formule bedacht. Immers 'ge woon' debatteren over deze kwes tie loopt al snel uit op een 'welles - nietes' heen en weer gepraat waar geen mens meer wijs uit kan wor den. En D66 wil nu juist dat ieder een zelf een besluit kan nemen nadat men de visie van de verschil lende partijen in het conflict heeft gehoord. Het publiek speelde dan ook de hoofdrol. De aanwezigen konden uit 24 stellingen de drie kiezen die zij het belangrijkste von den. Vervolgens konden de verte genwoordigers van het CIDI en het Palestina Komitee er hun toe lichting op geven. Een deskundig panel zag erop toe dat de sprekers zich beperkten tot de stelling. Voordat de stelling aan de orde kwam kon het publiek met een rode en groene kaart laten weten hoe men dacht over de stelling. Nadat de sprekers hun visie had den gegeven en eventuele vragen uit het publiek of van het panel waren beantwoord kon men nog een keer zijn mening geven. Al met al een zeer interactieve en in teressante avond. Velen gaven dan ook aan dat men de 'discussie' erg waardeerde en waren blij dat het geen enkele keer uit de hand liep. Uit de zaal werd als commentaar gegeven dat de stellingen meer pro-Palestina waren dan pro-Israël. Het bleek echter de bedoeling te zijn dat een bepaalde stelling al of niet verdedigd werd door de ene partij en dat de andere partij daar dan weer commentaar op leverde. Dat bleek o.a. bij de stelling dat religieuze gevoelens geen rol mochten spelen in de politieke dis cussie. Zowel het Palestina Komi tee, dat ervoor koos deze stelling te verdedigen, als het CIDI waren het roerend eens. De praktijk in Israël is echter een andere dan de bijeenkomsten hier. Stellingen over de vraag of een twee-staten-oplos- sing beter was dan één 'Israsina' leidden echter tot felle discussie. Door de discussie kwamen helaas slechts enkele stellingen aan bod. D66 Soest is blij dat er door ver schillende groepen die ook actief zijn op dit onderwerp positief op deze reeks is gereageerd en dat zij ook bij de bijeenkomst aanwezig waren. Men hoopt ook dat er op deze manier een vervolg kan ko men om iets te doen aan deze ver schrikkelijke situatie. D66 gaat de lezingenreeks voortzetten met ais onderwerp de Europese verkiezin gen. Daarover volgt binnenkort meer informatie. Ook vanuit Soest kan op de Landelijke Fietsdag (zaterdag 8 mei) een tocht worden gere den. Het startpunt is het kan toor van de VVV/ANWB aan de Steenhoffstraat 9b. In totaal zijn er 440 startpunten. In samenwerking met het NBTC heeft de VW twee routes uitge stippeld. Voor volwassenen is een tocht van 40 kilometer uitgezet. In verband met het thema 'architec tuur en design' wordt onderweg de aandacht gevestigd op huizen en gebouwen. Een speciale tocht van 22 kilome ter is er voor kinderen. De route voert langs verschillende attracties, zoals Kasteel Groeneveld, kinder paradijs De Vrije Teugel en De Paardenkamp. Bij de startpunten in Soest en Deelnemers kunnen op 8 mei van af 9:00 uur opstappen en tot uiter lijk 17:00 uur hun medaille opha- ien bij het VW-kantoor. Voor meer informatie, tel. 6012075. Baarn (bij de VW aan het Sta tionsplein) worden door de Rabo bank wielertasjes met inhoud ge schonken. Een paar leden van onze initiatief groep zijn de laatste tijd heel druk bezig met de 'fondsenwerving'. Ik heb dat van het begin af aan een mysterieuze bezigheid gevonden. Wat zijn die fondsen, wie zit daar achter en waarom zouden ze geld geven aan een onbekend initiatief? Snel viel ook al de term 'fondsen boek een dik boek met allemaal namen en adressen van fondsen die benaderd kunnen worden. Het boek kost een kapitaal, maar dat is een goede investering. Wil, Rian en Ab hebben eerst een selectie uitge voerd naar fondsen die opereren op het grensvlak van zorg en wonen. Daarna hebben ze een mooi pak ket samengesteld met het beleids plan, de begroting, onze folder en nog een paar stukken die de be trouwbaarheid van ons initiatief moeten aantonen. Dat hele pakke tje is naar de uitverkoren adressen verstuurd en het eerste bedrag is al binnen. Andere fondsen sturen nog wat formulieren die ingevuld teruggestuurd moeten worden, waarna we in de molen gaan. Mijn echtgenoot ziet dat hele gebeu ren met verbazing aan. Hij is al ja ren voorzitter van een club die in Roemenië managementadviezen aan bedrijfjes geeft. De grootste geldschieter achter dit project stopt met de financiering. Dat dit een keer zou gebeuren zat er van de start afin. Mijn man is dan ook met zijn bestuur al jaren bezig met de jacht op nieuwe sponsoren. Met enige jaloezie ziet hij hoe voor het hospice aanzienlijke bedragen bin nen komen. Als het hospice er is, kunnen jouw bestuursleden dan niet eens voor mijn club aan de gang?', is zijn laatste voorstel. Dat moment zal nog wel even op zich laten wachten. Voorlopig hebben we voor het hospice al onze energie nodig. Een paar weken geleden werd Rian Zwart gebeld door een meneer uit Baarn. Hij had een stuk in de Baarnse Courant gelezen over het hospice en was op zoek gegaan naar de initiatiefnemers. Hij belde in zijn rol van voorzitter van het bestuur van een stichting voor wo ningbouw. Dat bestuur beheert een fonds en hij dacht dat wij daar wel eens voor in aanmerking kon den komen. Inmiddels hebben we een aanzienlijk bedrag uit dat fonds toegezegd gekregen. Dat is natuur lijk prachtig, maar onze verbazing blijft groeien. Kennelijk bestaan er naast het dikke boek met bekende fondsen nog een minstens zo grote hoeveelheid onbekende fondsen. Toevallig dat deze meneer een stuk je in de krant las anders had nie mand geweten dat wij bij dat fonds konden aankloppen. Je zou er ze nuwachtig van worden. Intussen groeit onze financiële basis gestaag. De start van het hospice komt zo steeds dichterbij. Maar mocht u nog een onbekend fonds beheren óf kennen, dan horen wij dat graag! Marjan Haak is voorzitter van de ini tiatiefgroep voor het hospice in Soest. Informatie op www.hospicesoest.nl of 88 6037654. IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,- per half jaar! tel.(035)6014152 De vijfjarige Camilla Vos was een van de prijswinnaars bij de op tocht met versierde fietsen. Haar tweewieler was omgetoverd tot een grote gatenkaas, waar de smikke lende en smullende muisjes uitkro pen. Camilla werd eerste in de leef tijdscategorie 5-6 jaar en ging naar huis met een golf set die ze zelf van de prijzentafel had uitgezocht. Mijne heren, Met verbaring heb ik in de Soes ter Courant van 28 april gelezen, dat de afsluiting Foekenlaan en de Den Blieklaan niet wordt opgehe ven. Het college heeft zich, volgens de krant, laten leiden door louter verkeerskundige argumenten. Er wordt zelfs overwogen aan weers zijden van de overweg een fysieke barrière op te werpen in de vorm van een hydraulisch bediende pira mide. Toe maar. Er zijn in Soest wel méér sluiproutes waar de be woners een paar uur per dag wat overlast hebben van extra verkeer. Ik heb niets gelezen over de ver keersveiligheid, dus die zal niet in het geding zijn. Dus waar maken we ons eigen druk over? Nee, dan is het een klein eindje verder om de hoek van bovenge noemde straten andere koek. In de weekeinden wordt de Bosstraat, vanaf de kruising met de Den Blieklaan, een gevaarlijke straat, vooral voor en door de jeugd. Het idee om al die sportverenigin gen daar bij elkaar te voegen was natuurlijk al belachelijk, gezien de zee van ruimte die er is bij WZ'49, maar daarbij een gevaar lijke verkeerssituatie te veroorza ken, is zelfs onverantwoordelijk. Er rijn wel extra parkeervakken gemaakt, maar mensen willen toch dicht bij de ingang (van SEC en MHC) parkeren, zodat de Bos straat nog maar een smal straatje wordt. En een paar honderd auto's en fietsers willen daar dan door heen.' Ikzelf heb al een paar keer bijna een jeugdige sporter geschept die met een rotgang op zijn/haar fiets langs de auto's scheerde. Ik heb nooit begrepen waarom er geen extra uitgangen zijn gemaakt aan het Eerste Heezerlaantje, de* Dolderseweg en/of de Wieksloter weg. En als er op de atletiekbaan van Pijnenburg ook nog iets te doen is, is het helemaal feest. Dus: wat is dat voor gezeur van die Foeken- en Blieklaners. Kom op zaterdag en zondag maar eens aan het eind van de Bosstraat kijken! Ik vrees dat daar elk ogenblik on gelukken kunnen gebeuren. En als het eerste (jeugdige) slachtoffer in het ziekenhuis ligt, ga ik het ge meentebestuur en de gemeente raad van Soest verantwoordelijk stellen voor het opzettelijk creëren van een gevaarlijke verkeerssitua tie. Die op te lossen verdient pas écht aandacht en prioriteit. Meer dan het investeren in controleap- paratuur en een hydraulisch sy steem in Soester straten waaraan wat villa's staan. Met vriendelijke groeten Peter Koelewijn Naar verwachting zal de toe gangsprijs van het Spleasure Centrum Soest, nadat de ver bouwing is voltooid, stijgen. Per 1 juli zullen de bezoekers van het zwembad 8 procent meer moeten betalen om te mogen zwemmen. Verder wil exploitant SRO per 1 januari 2005 nog een prijsverhoging van 5 procent invoeren. Dat de tarieven worden opge schroefd, heeft te maken met ver schillende factoren. Tijdens de ver bouwing rijn er diverse voorzienin gen bij gekomen. Op dit moment worden het buitenbad en de speel weide gerealiseerd. Hierdoor zijn straks meer badmeesters nodig, terwijl de regels die worden gesteld aan toezicht bij een zwembad zijn verscherpt. De prijsverhoging is noodzakelijk om deze kosten te kunnen dekken. Op 1 mei werden de aangepaste en nieuwe voorzieningen in gebruik genomen. Wanneer de nieuwe speeltoestellen rondom het bui tenbad zijn neer gezet, zal de toe gangsprijs worden verhoogd. Tij dens de verbouwing daalde het aantal bezoekers, omdat sommige bassins tijdelijk niet gebruikt kon den worden. De verwachting is, aldus SRO, dat de recreatieve zwemmers in de zomerperiode weer massaal terug zullen komen. De exploitant van het Soester zwembad heeft ook voorgesteld om de tarieven per 1 januari 2005 met nog eens 5 procent te verho gen. Hier wordt in oktober over gesproken in een bestuurlijk over leg met de gemeente. De exacte verhoging van de tarieven zal mede af.iankelijk rijn van het aan tal bezoekers in de komende maanden. SRO doet momenteel onderzoek of het mogelijk is om tijdens de onrendabele uren de deuren voortaan dicht te houden. Daar mee zouden de kosten van het zwembad kunnen worden gedrukt. Service desk onbereikbaar? Expert Schoemaker heeft vakmensen. Wij komen, indien nodig aan huis, uw probleem oplossen. Geniet zorgeloos van uw computer. Burg. Grothestraat 9 - Soest Tel. 035 - 601 03 44

Soester Courant | 2004 | | pagina 5