TJES 24,50 r fïieuw onderdak voor Michel Bij restaurant Ortobene kun je echt Italiaans eten SCHIPPER I mders anker chut^i zorg Voorlaatste wandeltocht Olympia op zaterdag 8 mei Eemlijn hervat toeristische lijndiensten langs de Eem LTC doet zichzelf te kort SEC kampioen gelijke spelen Li j Imistér 7 i;r jjJ^J 9iu au j Tri] i:j-u SCHOEMAKER WOENSDAG 5 MEI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 7 R°MEKAM6ub^'°pen huis' op 7 en 8 mei houdt, leestd 35) 601 41 52 i ma el Rietveld ENOVATIEWERKEN i.TEUNISSEN 3ktrotecbniek/ pïportuitslagerTjj ui VOETBAL SportprogrammaJ| Duivenberichtënfr 3 gangen keuzemenu VO E T B AL-zondag Voetbaljeugd strijdt om penaltytitel Niet Werveling maar Wegwijzer won wisseltrofee Adri van der Zon WANDELSPORT Broers Sevink Onderschatting kost tennissers punten TENNIS Ploeg put moed voor nieuw seizoen I VISSEN V OEITBAL-zaterdag Voorsprong SEC in tweede helft tenietgedaan Peter de Rond KvK organiseert seminar over BV's DEMONSTRATIE BIJ CKPerl (M) SCHOEMAKER Dennis Moerman KOM A.S. ZATERDAG 8 MEI VAN 11.00 TOT 17.00 UUR beien. Weteringpad en _S Complete eet'hoe?! liBietveld Woninginrichting 27-3761 CD Soesi i bben gezorgd .ndelingen. mensen met kanker igskans. k voor iedereen. Kankerbestrijding, jding.nl. RAAT- EN RIOOLWERK RHUUR VAN: :ft EN SHOVEL tanleg en onderhoud t zwakstroom installaties ulier en bedrijf >oest - Fax 035 - 58 85 376 5 Mobiel 06 245 592 94 in SOEST/BAARN. jks inschakelen voor: jke hulp en verpleging zorg (AndereZorg) ischoten-Spakenburg sfoon 033 - 299 46 69 iet komende weekeinde vrijdag 7 en zaterdag 8 mei - n bij Michel Rietveld Wo- iginrichting aan de Steen straat 50 de deuren wijd n voor een 'open huis', trmee wordt de verhuizing |n de zaak, die tot voor kort de Nieuwstraat gevestigd [s, feestelijk gevierd. Het pand aan de Steenhoffstraat - jBhet hoekje naast het St. Jozef- ipouw (museum Oud Soest/Ar- ock) - is bij veel Soesters on- 'ijfeld nog goed bekend als de :kerij van Van Senten. Het stond al jaren leeg, maar voor Mi chel Rietveld is het een prima plek voor zijn snelgroeiende bedrijf, dat hij nog maar nauwelijks twee jaar ^leden startte aan de Nieuwstraat. iij zit trouwens al jaren in het vak en werkte voor die tijd bij een an- (ere tapijtzaak in Soest. Ook zijn dewerker Berry Boute kent hij iarvan. Samen met Michels echt- >note Annet, die ook haar partij- jjé meeblaast in de verkoop, vor- "en ze een goed ingespeeld team. [et pand aan de Steenhoffstraat iedt naast de 'winkel' aan de 'Orkant - die als showroom [ordt ingericht - een grote hoe- ilheid ruimte voor opslag en dat ;omt Michel goed uit. In de afge- ipen jaren had hij een magazijn aan de Dorresteinweg, maar dat jjleek toch altijd een hele afstand kinaf de Nieuwstraat. 'Nu hebben we het bij elkaar, onder één dak, en dat is voor ons en voor de klan ten een stuk makkelijker.' Tapijt-aan-de-rol Het biedt in elk geval nu ook de mogelijkheid voor tapijt-aan-de- rol, maar er is méér vloerbedek king dan tapijt alleen, zoals vinyl. Michel: 'We verkopen veel vinyl met houtstructuur, wat meestal beter bevalt dan laminaat, omdat het mooier is, meer geluiden dempt en prettiger te onderhou den is.' Ook voor marmoleum en diverse producten op het gebied van horizontale en verticale jaloe zieën, rolgordijnen, vouwgordijnen (o.a. van 'geweven hout') en voi- le-jaloeziën (eigenlijk lamellen met vitrage, die ook goed dienst kun nen doen als zonwering) is Michel Rietveld uitstekend voorzien. Gor dijnen, rails in alle kleuren, soorten en maten en roeden van modern tot klassiek, evenals spandraden, ontbreken niet. Lopers Een specialiteit die niet onge noemd mag blijven is zijn deskun digheid op het gebied van (trap)lopers. Hij zoekt trouwens ook graag naar producten op het gebied van de woninginrichting die een ander niet zo gauw in huis heeft: karpetten met twee kleuren bijvoorbeeld, 'een kleed op maat', en dan gaat het vaak al een beetje de artistieke kant op. In feite is al les voor de aankleding van de wo- Michel Rietveld, geflankeerd door zijn vrouw Annet en zijn me dewerker Berry Boute, bij het pand aan de Steenhoffstraat. Foto: Soester Courant. ning - aan de binnenkant, wel te verstaan - bij Michel Rietveld te vinden; ook rolgordijnen, jaloezie ën en plissés voor Velux-dakra- men. Breder assortiment Het assortiment in de nieuwe zaak is niet wezenlijk veranderd, maar wel een stuk breder geworden. Michel zit met zijn prijzen in het 'middensegment', zoals hij het omschrift. 'We zijn niet duur, maar we onderscheiden ons wel van de goedkope tapijthallen. Maar het belangrijkste vinden wij dan ook de service en een goed en eerlijk advies. Desgewenst komen we - op afspraak - ook graag thuis, en we hechten ook aan een goeie 'na zorg', aldus Michel. Wie belangstelling heeft is komen de vrijdag en zaterdag (7 en 8 mei) welkom tijdens het 'open huis', dat van 10:00 tot 17:00 uur wordt ge vierd met een hapje en een drankje aan oe Steenhoffstraat 50. Michel Rietveld Woninginrichting is daar straks geopend op vrijdag 10:00- 18:00 en 19:00-21:00 uur, zater dag 10:00-17:00 uur en op maai^ag 13:00-18:00 uur, en volgens afspraak via 5238324, fax 5238554, of mobiel: 06- 55756096. i de Soester Courant foningruil Jiversen tandel AV Pijnenburg ^Wegwedstrijd 10 km, Utrecht. Senio ren: 6. Erik den Oude 36.00, 7. André ^Jokland 36.49, 12. Werner Benzen- Jerg 40.23, 13. Bert Veldhuis 40.37; heren 40+: 5. Gerard Klifman 40.07; teren 45+: 4. Berend Drenth 38.26,7. Edgar Cukier 41.53; heren 50+ 7. Jan fcin der Lee 39.36,10. Dirk den Oude 4i5.20, 11. Ben Kersbergen 46.08; da mes 35+: 2. Esther van der Grift 45.46; dames 45+: 1. Adri van der gon 49.28; dames 50+: 1. Gerrie den fhide 43.44. lebrand, 3. Celine Koedijker; Meisjes 0.13: 1. Lisa de Knegt, 2. Wendy Spij ker, 3. Romy Spijker; Meisjes 0.15: 1. Eline Schoenmaker, 2. Maaike de Boer, 3. Anne Cukier; Meisjes o.17: 1. Jennifer Dijkmans, 2. Elize Stolze, 3. Martje van Velzen; Dames: 1. Sharon van 't Riet, 2. Hanke Schalkx. Talent 2004: 1 Anouk Goethals, 2. Wendy Spijker, 3. Sabine Stolze. Clubkampioen 2004: 1. Niels Schim mel, 2. Remko Hooft, 3. Brent Ele- mans. Recreatieve groepen. Jongens 94/95; 1. Mart van Leeuwen, 2. Koen Clevers, 3. Tino van der Laar; jongens 92/93: 1. Bret van Weeren, 2. Jassin El-Assati, 3. Davey Fonken; 6,96 8,62 10,29 11,95 13,62 15,29 16,95 18,62 20,28 21,95 23,62 25,28 26,95 courant, nt te worden betaald. tsdag incl. BTW )e Duinkikkers Dlubkampioenschappen 2004, wed- itrijdzwemmers. pfongens o.9: I. Simon van Hengstum; pïongens o.ll: 1. Niels Schimmel, 2. pas Ambergen, 3. Daryl Dekking ^Jongens 0.13: 1. Brent Elemans, 2. £onnor Elemans, 3. Joris Kooy; Jon- 'gens o.15: 1. Sven van Zanten, 2. Mar- tijn Smcets, 3. Sander Pastink; Jongens 0.17: 1. Remko Hooft, 2. Niels Vlug Heren 1. Robbin Blokpoel, 2. Fabian Versteeg, 3. Micheal Maassen; Meisjes o.ll: 1. Sabine Stolze, 2. Amber Hel- Vedvlucht: Niergnies; afstand: 1 '265 kilometer; wind: zuidwest. DE ZWALUW V. Es Rijksen 1; R. v. Hornsveld 2; H. Huisman 4; A. Teunnissen 7; iComb. van Egdom 9; Patrick Ingrid 10; E. v.d. Brakel Znn 12; H. Too- nen Zn. 15; Th. Wigtman 16; C. Kamphorst 19; Gebr. de Bruin 21; J. vd Brakel Zonen 24; V.d. Brakel- I Osseweyer 26; H. Vos 33; J. de Jong 1 34; S.v.d. Heiden 35; G.M. Schimmel 44; V. Ginkel Kanters 51; P. Kan- I tcrs 56; De Bruin V. Arnhem 59; R. I Voskuilen 64; J. Benschop 66; R. v. 't 1 Net 68; Comb. de Bes- de Bree 69; I Th. Post 76; J. van Dijk 80; H. Vonk 185; H. Woudstra 91; Weldink/v. I Hengstum 97; M. van Rouwendaal 99; H. Wolfsen 106. Jubileuinvlucht Voor niet spelende leden sponsors. Hcnsies aantal deelnemers 80; 1 H. van Groenestein, 2. Bouwbe drijf Rob de Jong, 3. Stukadoors- bedrijf de Goudsbloem. 4. Dieren speciaalzaak de Hoofdstad, 5. Het Vleescentrum, 6. Slagerij Rob Pouw, 7. L. van Hornsveld, 8 Foodmaster Cafetaria Laanstraat, 9 Metselbedrijf H. Vos, 10 Barten constructie- en montagebedrijf. DONDERDAG 6 MEI Bedrijfssporf 19:00 Bedrijfsvolleybal (Beuken dal) VRIJDAG 7 MEI Futsal 20:10 Nieuwland 2-SEC (Amersfoort) ZATERDAG 8 MEI Korfbal 15:30 KVO-Ter Leede (Kerk- laan) 15:30 Eemvogels-Altius (Sta ringlaan) Tennis 10:30 TV Soest Zuid-Shot (Bos straat) Volleybal 20:00 Donitas-Stam/SoVoCo (D), p/d (Groningen) Wandelsport 08:00 47c Natuurwandeltocht Olympia, 5/10/15/20/30/40 km (Wieksloterweg) ZONDAG 9 MEI Handbal 15:30 Smeeing/BDC (H)- DES'72, nacompetitie (Beuken dal) Hockey 12:45 MHC Soest (D)-Voordaan (Bosstraat) 14:30 MHC Soest (H)-Kraaien (Bosstraat) Tennis 10:00 LTC Soestdijk-Bilthoven (Schrikslaan) MAANDAG 10 MEI Bedrijfssport 19:00 Bedrijfsvoetbal (Beuken- dal) ORTOBENE PIZZERIA Reserveren is gewenst Tel. 035-6021044 Steenhoffstraat 57 - Soest De fietsboot, de zogenaamde Eemlijn, hervat zijn toeris tische lijndienst over de Eem en het Eemmeer. Tot en met 13 juni wordt deze lijndienst geva ren op iedere woensdag, zater dag en zondag. Vanaf 15 juni tot en met 15 september wordt de lijndienst iedere dag uitge voerd. Vorige zomer hebben ruim 10.000 passagiers vanaf het zonnedek van de fietsboot de onbekende rivier De Eem verkend. Ze hebben ge noten van de natuur rond de rivier en van de weidse uitzichten op de Eempolders en over het Eemmeer. De bemanning van de fietsboot verheugt zich op de ontvangst van nieuwe passagiers. De prijzen van de fietsboot zijn aangepast: sommige trajecten zijn voor volwassenen 0,25 duurder geworden, maar daar staat tegen over dat kinderen van 2-12 jaar nu maar de helft van het volwasse nentarief betalen. De dienstrege ling is vrijwel ongewijzigd, alleen vanuit Spakenburg vertrekt de boot vijftien minuten later. De vertrekplaatsen en vertrektij den van de fietsboot zijn: Amers foort (Kleine Koppel, tussen de Brabantstraat en de Gelderse straat) 10:00 uur; Soest (Verleng de Hooiweg, bewegwijzerd vanaf de Oude Kerk aan de Torenstraat) Tientallen pupillen en junioren van de vier Soester voetbalverenigin gen gaan woensdag 12 mei straf schoppen nemen. Vanaf vijf uur staat op het complex van Hees aan de Verlengde Oude Utrechtseweg het lokale penaltykampioenschap op het programma. Dan mogen van alle clubs per leeftijdscatego rie de vijf strafschopspecialisten plaatsnemen achter de bal en pro beren de doelverdedigers van SEC, Soest, WZ'49 en Hees te passeren. Per leeftijdsgroep wor den de drie beste van het totale deelnemersveld toegelaten tot de finale die om zeven uur 's avonds zal begonnen. Dan posteert keeper René Ponk van bekerhouder en - finalist FC Utrecht zich tussen de palen. Ere wie ere toekomt. Niet De Wer veling, zoals vorige week in deze krant werd vermeld, maar De Wegwijzer won twee weken gele den de wisseltrofee tijdens de eer ste schoolteamcross. De bokaal werd uitgereikt aan de school die percentueel de meeste deelnemers afvaardigde naar het evenement dat was georganiseerd door bewe- gingsconsulente Marlon van Zal en sportcoördinator Rachel Wouters van de gemeente Soest. Volgend jaar volgt de tweede editie. Wel licht dat De Werveling dan wel met de eer gaat strijken. Dit keer was dat De Wegwijzer. Waarvan acte. In een wegwedstrijd over 10 kilo meter hebben Adri van der Zon (45+) en Gerrie den Oude (50+) de eerste plaats behaald. In Utrecht waren de twee Pijnenbur gers in respectievelijk 49.29 en 43.44 sneller dan de overige deel nemers in hun leeftijdscategorie. Clubgenote Esther van der Grift (35+) besloot haar race in de Domstad met een tweede plaats (45.46). De snelste van de dertien Pijnenburgers was Erik den Oude, die bij de senioren in 36 rond als zesde eindigde. (Zie ook uitsla- gen). Met het elfde gelijkspel in 22 duels heeft SEC de competitie afgesloten. De ploeg had een week eerder handhaving veilig gesteld en kon daardoor onbe vangen spelen tegen HVC dat aan een punt genoeg had om kampioen te worden. Dat lukte door de 1-1, maar de Amers- foorters kwamen met de schrik vrij. HVC kwam niet zonder angst naar de Bosstraat-West en werd zeker in de eerste helft vastgenageld door de groenwitten. Een succes volle stift van Ramon Heinen, na 34 minuten, gaf dan ook een juis te weerspiegeling van de stand van zaken. De doelpuntenmaker liet zich in de rust wegens een blessure ver vangen door A-junior Jeroen van Fulpen. Een kwartier voor tijd kwam ook jeugdspeler Robert fende als de goed getrainde wan delaar uit de voeten kan komen. Het start- en finishbureau is geves tigd in het clubgebouw van AV Pij nenburg aan de Wieksloterweg. Wie 40 kilometer wil afleggen, kan tussen 8:00 en 9:00 uur beginnen, degene die 30 kilometer lopen, kunnen tot 10:00 uur starten, en de deelnemers aan de 20 kilome ter tot 11:00 uur. Voor de overige afstanden is de uiterste starttijd 13:00 uur. Tot 17:00 uur is het bureau bemand. Op zaterdag 8 mei houdt Olympia voor de 47e keer haar Natuurwandeltocht. Het zal te vens de voorlaatste editie zijn, want na volgend jaar stopt de wandelsportvereniging met het organiseren van tochten. Dat bericht werd enkele weken geleden verspreid door Olympia. Een tekort aan vrijwilligers, de hogere kosten en de steeds com plexere regelgeving zijn de voor naamste oorzaken van dat besluit van de leiding van de club die vol gend jaar het vijftigjarig bestaan viert. Dit jaar gaat het wandelevene ment, voorheen bekend onder de naam Paleis Soestdijktocht, nog gewoon door. De experts van de club hebben routes van 5, 10, 15, 20, 30 en 40 kilometer samenge steld, zodat zowel de minder geoe- Met voldoening kijken de broers Eddie en Marco Sevink terug op hun respectievelijk zestiende en vijfde marathon. In de Maas Ma rathon in België snoepte Marco drie minuten van zijn eigen record af: drie uur en 35 minuten, Eddie kwam vier minuten later over de meet. Het tweetal zal op 7 novem ber de route van de Olympische marathon in Athene lopen en zet zich dan weer in voor een goed doel. te 10:45 uur; Baarn (Taveerne Eem- lust, Eemweg 72) 11:30 uur; Eem- dijk (100 meter ten noorden van de veerpunt, vanaf het gemeente lijk recreatieterrein) 12:30 uur; Spakenburg (puntje van de pier, bereikbaar via de Havenstraat) 14:00 uur; Eemdijk 15:00 uur, Baarn 16:00 uur, Soest 16:45 uur en terugkeer in Amersfoort 17:40 uur. Kaartverkoop op de boot, vol is vol. Tip: ga eerst fietsen en neem de fietsboot terug naar huis. Op woensdag 5 mei wordt de rondrit Baarn-Baarn verreden. De tocht begint bij Taveerne Eemlust in Baarn om 11:30 uur. Om 16:00 uur kan men de fietsboot nemen om weer terug te varen. Zaterdag 8 mei is er een fietstocht voor mensen die hun uithoudings vermogen op de fiets willen testen. De start vindt om 10:00 uur plaats bij de opstapplaats van de fiets boot in Amersfoort. Om 14:00 uur kunnen de mensen Spakenburg verkennen of de fietsboot terug naar huis nemen. Op zondag 8 mei wordt de tocht Vathorst/stoomgemaal gereden. Vertrekpunt: fietsboot in Amers foort 10:00 uur. Eindpunt fiets- boot in Spakenburg 14:00 uur. Deelnemers kunnen er wederom voor kiezen om naar huis te fietsen of de fietsboot te nemen. Op woensdag 12 mei wordt Hoog land West verkend. Het vertrek punt is Eemlust in Baarn om 11:30 uur. Als je in Soest echt Italiaans 'wilt eten, dan moetje bij Orto bene aan de Steenhoffstraat 57 zijn. Sinds 1 april zijn er twee nieuwe eigenaren in het restau rant, Gino en Giorgio. Zij wil len de Soester kennis laten ma ken met de echte Italiaanse keuken. De meeste Nederlanders denken bij Italiaans eten snel aan pasta en pizza. Daar kun je natuurlijk bij het restaurant ook voor terecht, maar Italië heeft ook overheerlijke vis- en vleesgerechten. Wat te den ken van zeetong gebakken met boter en citroen of gegrilde ossen haas met champignons, gorgonzola en roomsaus? Antonio, de chef-kok van Ortobe ne draait zijn hand er niet voor om gerechten voor te schotelen uit heel Italië. Zelf is hij afkomstig uit Sardinië, maar hij is van alle mark ten thuis. Van Sicilië tot het zuiden van Italië tot het noorden van het land. Het maakt Antonio allemaal niet uit, zolang hij de klanten maar van de echte Italiaanse keuken kan laten proeven. Iedere week stelt de chef-kok een speciaal driegangen menu samen. Speciaal voor de kleintjes is er nu ook een kindermenu. Voor een verfrissing bij warm weer kan er genoten worden van overheerlijk Het team van het Italiaanse res taurant. Foto: Foto Bell Italiaans schepijs, dat aan het ter ras aan de voorzijde van het res taurant wordt verkocht. Achter het restaurant bevindt zich een zonnig terras waar de maaltijden genut tigd kunnen worden. Ortobene, vernoemd naar een be roemde berg op Sardinië, bevindt zich aan de Steenhoffstraat 57 en is zeven dagen per week geopend. Lunch van 11:00 tot 16:00 uur, di ner van 17:00 tot 22:00 uur, bezor ging van 17:00 tot 21:30 uur. Reehorst binnen de lijnen om de 38-jarige Ronald van Dorrestein af te lossen. Hij stopt en kreeg een publieks wissel. Inmiddels zette HVC alles op al les om de score gelijk te trekken en het was routinier Cees van Ee die na een fraaie actie de 1-1 binnen schoot. Er waren daarna nog twaalf minuten te spelen en in die slotfase kroop HVC door het oog van de naald. Vijf minuten voor tijd zette Reehorst voor en kopte Van Fulpen rakelings over. Trainer René Ribberink zette met trots een punt achter het moeiza me seizoen. 'We hebben onze sportieve plicht jegens WZA (tweede in de eindrangschikking) vervuld. Tegen de topclubs hebben we goede resultaten behaald en dat geeft moed voor het nieuwe sei zoen. De geblesseerde spelers ke ren terug en als we minder tegen vallers hebben, kunnen we gewoon in het linker rijtje meedoen.' Behalve Dorrestein stapt ook Mark Boetekees uit de selectie. Hij gaat lager spelen. Antek Wojt- kowski blijft wel beschikbaar. Misschien dat de beperkte voorbereiding (i.v.m. koningin nedag) een rol heeft gespeeld, maar het moet vooral onder schatting zijn geweest waarom LTC Soestdijk uiteindelijk met moeite een gelijkspel uit het vuur sleepte bij Iduna. De ploeg had gerekend op een rui me zege. Door het tegenvallende resultaat zag LTC Soestdijk de titelkansen zodanig slinken, dat er een micro scoop aan te pas moet komen om weer uitzicht op het kampioen schap te krijgen. 'Het hele team speelde ondermaats', zei Brian Re- ijngoud. Hij zelf gaf geen thuis in het dub belspel met Aijan de Bruijn die daarvoor nog zijn eerste enkelzege had geboekt. De heren dubbel van Soestdijk stokte evenwel en ver loor onverwacht in drie sets. Daar mee werd een van de sterkste wa pens van LTC uitgeschakeld. In de dames enkel kreeg LTC Soestdijk alle kansen van de we reld, maar er werd niets mee ge daan. In het dubbel speelden Ka ren van Koningsbruggen en Nan- da Reems wel als vanouds (6-1, 6- 0), maar de Soestdijkse ploeg had inmiddels averij opgelopen en stond met 4-2 achter tegen de hek kensluiter uit de derde klasse. In de mix-partijen werd het lek nog wel gedicht. Zowel Reijn- goud/Van Koningsbruggen als Van Dijk/Reems hadden daarbij aan twee sets genoeg, maar het gelijkspel was toch een forse streep door de rekening. 'Dit mag gewoon niet, klaar. We hadden moeten scoren. Een ver klaring? Ik denk toch dat er spra ke was van onderschatting', analy seerde Reijngoud. 'Nu moet je de andere wedstrijden niet alleen win nen, je moet de tegenstanders ook vegen. LTC Soestdijk speelt zondag thuis tegen Bilthoven, een week later uit bij Kei ten woud, de twee topploe- gen in de poule. Soestdijk zal bei de wedstrijden met minimaal 6-2 moeten winnen om nog een greep te kunnen doen naar de eindzege. Dan moet in het laatste weekein de ook nog worden uitgehaald te gen Bastion. Keukens, Maatwerk-kasten, Parket en Lamelplafonds Voor sfeer, ontwerp, aandacht en kwaliteit Industrieweg 12 Soest 035-6029468 www.schipper-soest. nl INDUSTRIEWEG S l KONINGSWEG Met een 2-4-nederlaag tegen Cobu Boys heeft SEC-zaterdag afscheid genomen van trainer Paul Muller die zal worden opgevolgd door Kees Kuipers. In de thuis wedstrijd leidden de Soesters hal verwege nog met 2-0 dankzij doel punten van Hassan Yilmaz en Hans Velmeijer, maar in de twee de helft stond een herboren Cobu Boys op het veld, dat nog viermaal zou scoren.' SEC beëindigde de competitie op de elfde plaats. Het behaalde in haar eerste seizoen sinds de herstart negentien punten in 24 duels. De wedstrijdvissers van de Snoek baars hadden zaterdag veel werk te verrichten. In de Vecht hapten de vissen gretig toe. De meeste deel nemers hadden tientallen keren beet. Peter de Rond spande de kroon met 86 exemplaren en met 18.65 meter won hij de tweede zomerwedstrijd, voor Gerrit Ka- sius (opnieuw tweede) met 18.25 meter en Gert van Drie met 18.06. John Hibbel, winnaar van de eer ste wedstrijd, bleef zaterdag steken op de dertiende plek, maar ving nog wel 9.70 meter vis. Overigens werd winnaar De Rond voorbijge streefd door Sjaac van der Bliek (18.74 meter), maar hij komt uit in de tweede divisie van de viscom- petitie. Het is voor iedere ondernemer nuttig om regelmatig na te denken over de ideale rechtsvorm voor zijn onderneming. Verschillende rede nen kunnen hierbij een rol spelen. Daarom organiseert de Kamer van Koophandel op maandag 17 mei het seminar: 'BV, Alternatief voor U?'. Tijdens deze avond wordt behan deld wanneer het voor onderne mers financieel, fiscaal of juridisch aantrekkelijk kan zijn om een een manszaak of vennootschap onder firma om te zetten in één of meer BV's. Hierbij komen verschillende punten aan de orde. Zoals welke financiële en fiscale aspecten spe len een rol? Hoe verloopt het tra ject van een eenmanszaak of VOF naar een BV? Wat houdt een BV in en hoe komt deze tot stand? Wie is aansprakelijk in deze rechts vorm en hoe zit het met de posi tie van de directeur of aandeelhou der? Is het mogelijk om de BV weer op te heffen? Zijn er meerde re rechtsvormen interessant? Daar bij moet er ook nagedacht worden over de oude dag en hoe een be drijf zijn continuïteit behoudt. Het is de bedoeling dat onderne mers na deze avond kunnen kijken en vergelijken. De kosten voor dit seminar zijn 100,00. Voor meer informatie of aanmelding: tel. 033- 4535700 of kijk op www.kvk.nl/ vooijaar in Amersfoort. SCHOEMAKER ALTIJD IETS BIJZONDERS Deelname aan de Natuurwandel tocht kost 3,00, inclusief een herinnering. Wie geen prijs stelt op een medaille met een lintje, kan volstaan met twee euro. Op ver toon van een lidmaatschapskaart van een erkende wandelsportbond krijgt men vijftig cent korting. Voor meer informatie over de wandeltocht kan contact worden opgenomen met G.J. van den Hoed, tel. 6018270 (na 19:00 uur) of W. van Steendelaar, tel. 06- 22011122. Dennis Moerman werd zaterdag vijfde bij de veteranen in de kwart triatlon van Breukelen. Zijn eind tijd van twee uur, vijf minuten en dertien seconden was bovendien goed voor de negentiende plaats in het algemeen klassement. Daarin legde Jan Stehouwer, eveneens van De Schieter, beslag op de 21e plaats. Hij kwam binnen in 2.05.28. Er waren 140 deelnemers aan de 1 kilometer zwemmen, 40 kilometer fietsen ep 10 kilometer Kom kijken en we laten U zien dat strijken sneller én beter kan. Het Laurastarstrijksysteem is uitgerust met alle professionelefuncties. Zo krijgt u een meer dan perfect resultaat in een veel kortere strijktijd. BURG, GROTHESTRAAT9, SOEST-TELEFOON 035-6010344

Soester Courant | 2004 | | pagina 7