Soest voetbalt maar drie kwartier n Spon Bekerfinalist geeft voorbeeld Bedrijfsteams op sportvloer Voorlaatste wandeltocht drul m DANK... Duinkikkers: 3 kampioenen Utrecht en nog 6 medailles ^ondagir parijse Droomdebuut Tommy de La Galeri^erkampioen^ Ongeveer 140 sporters in sportuitwisseling met Soest WOENSDAG 12 MEI 2004 SOESTER COURANT Nipte overwinning blauwwitten op Purmersteijn: 2-1 TENNIS VO E T B AL-zondag WÊtÊÊÈÊÈm Z' ZWEMMEN Soest-Zuid lijkt de beste achter landskampioen Openingstijden kantoor SOESTERCÖURAWT Jean Paul de Jong toont zich allrounder bij Soest SportuitslageiJ Olympia helpt 641 wandelaars op weg yQENSDAG 12 bondag 16 m PAGINA 3 WANDELSPORT HOCKEY Paul Jonker blijft toch bij MHC Soest wBSrn KORFBAL Eemvogels blijft in race door zege op Altius 4 Sportprogramma rn Duivenberichten| ■.I4H=IUJI.UJ!W Cultuurprijswi verslaat Cultuur Festiv: Dat de nacompetitie voor Soest spannend gaat worden, werd zondag wel duidelijk. Omdat de thuisclub vergat om voor de rust de Noord-Hollanders op grote afstand te zetten, wordt de return in Purnierend onno dig moeilijk. 'In de eerste helft vergeten wij het af te maken. Ik heb vandaag mijn team met twee verschillende gezichten gezien', aldus trainer Hans de Wit die doelde op onder meer de bijster slechte tweede helft van de Soesters. Zonder de geblesseerde Mark van der Lee en Ton Edelbroek, die in de warming-up last kreeg van een oude blessure, startten de blauw witten furieus aan het duel. De kansen kwamen voor beide teams die het allebei van de aanval moes ten hebben. Verdedigend waren ze op z'n minst kwetsbaar te noemen. De ruim 500 toeschouwers kregen dan ook een aantrekkelijke eerste helft voorgeschoteld. De openingstreffer van Jordie Brouwer in de 15° minuut was er een om in te lijsten. Een lange bal bereikte achter de verdedigingsli nie Brouwers befaamde linker: 1- 0. Doelman Bas Kok heeft de bal waarschijnlijk niet eens langs zien gaan. Nog geen minuut later mocht Richard Pietersen in buiten spelpositie doorgaan, zijn schot belandde via de doelman op de paal. De gasten deden ook af en toe wat terug, maar de uitstekende doel man Reijer Ran voorkwam enkele malen de gelijkmaker. Groot was de opluchting in het Soester kamp toen Gerdo Kuenen na een fraaie Nicky Timmerman torent boven een tegenstander van Purmersteyn uit. De beslissing van de eerste ronde van de nacompetitie valt evenwel pas zondagmiddag in Purmerend. Foto: Foto Bell voorzet van Pietersen vrij kon in koppen: 2-0. Angst Een cruciale fase brak aan voor de thuisclub, de mogelijkheid om de voorsprong te vergroten voor rust werd verzuimd. Iets waar de uitste kend spelende Peter de Wit zich over verbaasde. 'Ja, we hebben het in de rust er nog pver gehad, één goal erbij en we zitten op rozen. Maar zoals al meer dit seizoen ge beurd is, de angst sluipt er gewoon in. We gaan te veel de lange bal hanteren en komen zo onder druk te staan', foeterde De Wit nog even na. Na de thee was er, wat betreft de thuisclub, niet veel meer te bele- Vier dagen vol vreugde en voetbalplezier zorgden tijdens het 20* Voetbalkamp van S.O. Soest naast veel ontspanning en onderlinge vriendschap ook voor jarenlange fijne herinneringen. Dank namens: Ronald Tom Youri Jasper Bas -Michael Laurens Timo Robin Siebren Burak Niels Joeri Jeroen Vincent Renko Tom Tim Jesse Kenny Mare Remo Danny Jesper Mischa Simon Laurens Kenny Robbert Gido Wilmer Stefan Ricky Maarten Hessel Robin Kevin Mario StefBrian Roland Niels lex Kevin Simone Frank Bas Marcel Ricardo Michael Ramé Steven Mason Jeffrey Rayendall Skye- Esmee Shirley Roan Mika Jeffrey Mike Jesper Douwe Sander Bart 5ven Sander Miles Stijn Inqvar Daan Arjan Tom Robert-Jan Robbert Bas Tim Richie Tim- Nick Jinara Joost Roberto Nardi Michel Jurgen Feiko- Chantal Sonny Elana Yunus Thom Hayrullah Paul- Ruben- Sven Lonneke Rowan Marti jn Daniël Wesley Som Suzanne Esmee Max Timo Erik Henny Thomas Jaime Nicky Jander Denise Kevin Quint Chuck Renzo Henk Mare Danny Daisy Mosche Kenny -Tim Robert Roel - Nick Davy Olav Tijmen Boudewi in Jeannot Lennart Koen Job Michiel Thymo Wouter Daan Mike Joey Marciano Kevin Jordi Timo Mitchel Maroussia Gijs Max Bianca Jeffrey Ricardo Dave Tim Bob Dennis Dave Wouter Laska Jeroen Aloys Josettc Jaimy Niek Dylan Tim Ismail Nick Timo Kimberlev Joep Jeroen Chris Bram Thecla Thomas Jelle Sascha Mustafa Tarick Coen Mitchell Ramon Tijme Rosalie Milan Jaap Luuk Jelle Brian Lars Menno Kevin Robin Jens Patrick Davy Michiel Alexander Thom Bas Cody Jari Duco Sam Stef Guus Dennis Sharon Simon Falco Edwin Kai Keith Ricky Thijs Martijn Erik Fedde Meivin Delano Teun Leon Lennart Wesley Michael Joël Stijn Olaf Mark en Bas aan alle leiders, leidsters, vrijwilligers en organisatoren die dat mogelijk hebben gemaakt. Uiteraard dank aan alle Sponsors die op financiële én/of materiële wijze het voetbalkamp, voor de 20e keer alweer,tot een onvergetelijk succes hebben gemaakt t.w.: Procar B.V. -Soest, Aannemersbedrijf H.G. Dijkman Zn.-Soest, Dupral BV-Soest, Gommers Wijnimport-Soest, Koenen Intern Transport-Soest, cemland Diervoeders Rijk van Doorn-Soest, Stuboek BV-Soest, ABO Koel techniek-Soest, Anoniem ftovdd)-5oest, Van Asch Infrastructuur-Soest Automobielbedrijf Joop van aer Pouw Kraan BV-Soest, Axio Systems Nederland BV-Soest, Beijer Transportbedrijf-Soest, Bemer IJssalon Nieuwerhoek-Soest, ETB Binnen en Buiten-Soest, BMU-Groep BV-Soesterberg, Kees en Hannie Boerkoel-Soest, Betonboringen T. Boulonois-Soest, Bende Bruin Rijwie.1- specialist-Soest, BTZ Aannemingsbedrijf-Almere, Technisch Teken Bureau M. van de Burgh-Soest, Metselbedrijf E.B.M. van Dijk-Baarn, Gemeente Soest, Esed Drukkerij-Soest, Extran, Foodmaster Nieuweweg-Soest, Bouwbedrijf v.d. Grift BV-Soest, Haringsma Bouwmaterialen BV-Soest, Groentespecialist Eauard van de Hoef-Soest, Hoka Snacks-Soest, Houtindustrie de Hoef BV-Amersfoort, Troefmarkt Hariy Janmaat-Soest, Klup van 100 S.O. Soest, Jean Paul de Jong- FC Utrecht, Koninklijke Landmacht, Koninklijke Luchtmacht, Korlaar Recycling- Soest, Koov Baksteencentrum-BiIthoven, Kremon-Emmeloord, Bouwbedrijf Jan Kuenen-ben Dolder, Metselbedrijf Kuyer-Soest, Mastermate Technische Groothandel-Amersfoort, Motex Promo Wear-Amersfoort, Alex Muller-Soest, Van Oosten Fotografie-Soest, Optima Dakspecialist-Veenendaal, Ouders die hun kindfêren) weer hebben opgehaald, Loodgietersbedrijf G. van den Pol-Soest, Ponywagenrijdsters Huisman-Soest, Redactie en correspondenten Boernvoetbal- kampnieuws-Soest, P.A. Schat Bakkerijen-Soest, Peko Kraanverhuur-Soest, Pendulum Support-Soest, Reijer Ran-Utrecht, Frank Rasch-Soest, (onderhoud www.so-soest.nl), Rob Sakkers CS-Soest, Robert Roest-Soest, Sanitair en Tegelcentrum Soesterberg-Soesterberg, www.autosmeeinq.nl -Soest, Drukkerij Smit BV-Amersfoort, Soester Courant-Soest, Stalenhoef Belettering Reclame- Soest, Stalhouderij Klein Middelwijck-Soest, Stichting Vrienden S.O. Soest, rijf Nico Strump* centrum 't Vaarderhoogt-SoesT, Voskuilen Vleeswaren BV-Soest, 't Vleescentrum- Soest, Schilderwerken Voortjes BV-5oest, VV Saestum-Zeist, Verhuurbedrijf Coen Werkhoven-Soest, Tegelzettersbedrijf ^Jes\\and en Zoon-Huizen, Wonmnk Zonwering-Amersfoort, www.schoonnatuurvlees.nl Tupker-Soest, Huib van der Zouwen-Soest en al degenen die (helaas) zijn vergeten. Commissie van het 20* 5.0. Soest Voetbalkamp De zeventienjarige Ruben de Clippelaar van de Duinkikkers is provinciaal kampioen gewor den op de 50 meter vrije slag. Zijn leeftijdgenoot Remko Hooft presteerde hetzelfde op de 200 meter schoolslag en Sven van Zanten (14) pakte de Utrechtse titel op de 200 meter vlinderslag. Het bleef voor de Soester zwem vereniging niet bij deze gouden oogst. Tijdens de kringkampioen schappen, afgelopen weekeinde, werden nog zes medailles gewon- ven, de blauwe leeuwen verbleek ten in het felle zonlicht. De gasten dicteerden de wedstrijd, Soest stond met de rug tegen de muur. Met man en macht werd er verde digd. Dat leverde de nodige vrije trappen op. In de 69° minuut leid de één daarvan tot de aansluitings treffer. Ferry Noordhuis liet van zestien meter Ran kansloos: 2-1. Even later was er nog bijna een eigen doelpunt van Koen Sueters, maar de bal strandde op de paal. Intussen hadden Jaap ten Haaf en Patrick Gierveld al geel ontvangen van de uitstekend leidende arbiter Wever. De slotfase was bijzonder span nend voor de thuisclub, doelman Ran verrichtte nog enkele miracu leuze reddingen en liet de gelijk maker niet toe. Toch kreeg Kuenen in de toegevoegde tijd nog de kans om een van de schaarse kansen te benutten, maar zijn kopbal beland de in de handen van de doelman. Goed gevoel Met een 2-1-overwinning op zak gaan de Soesters zondag naar Purmerend. Een gelijkspel zal ge noeg zijn om naar de volgende ronde te gaan. Peter de Wit, die volgend seizoen weer bij zijn oude club Loosdrecht gaat spelen, heeft een goed gevoel. 'Ik zie het wel zit ten, ik ga in ieder geval mijn best doen. Ik doet het voor het team, maar ook voor mij zelf, want daar doet iedereen het tenslotte voor. Trainer Hans De Wit deelde het optimisme van zijn naamgenoot. 'Deze ronde moeten wij kunnen doorkomen, die gasten moeten er twee maken.' En over de wedstrijd zelf: 'we kregen wel heel erg mak kelijk veel vrije trappen tegen. Maar we maakten het ons zelf wel heel erg moeilijk.' Achter regerend landskampioen Doelen dat veel te sterk is voor de poule, is TV Soest-Zuid nog steeds verwikkeld in een spannen de dans om de tweede plaats. De ploeg schaarde zich zaterdag naast Shot door de onderlinge confrontatie met 4-2 te winnen. In drie singles was er sprake van spannende partijen. Xander de Groot won met 7-6, 6-4, Danny Egter deed hetzelfde in een grillig verlopen wedstrijd (6-7, 6-0, 7- 6). Maarten Zoetelief kon zijn goede spel net niet verzilveren en ging onderuit in drie sets, waar van de laatste werd beslist in de tiebreak. De debuterende Step- han Zoetelief was daarentegen kansloos, zodat de Zeisters de stand in evenwicht trokken: 2-2. Uiteindelijk besliste Soest-Zuid de wedstrijd vrij eenvoudig in haar voordeel. De Groot en Maarten Zoetelief ondervonden weinig tegenstand (6-3, 6-2) en Koos Steenbakkers en Martin Jonkheim deden het in 6-3, 6-1. Soest-Zuid gaat zaterdag op be zoek bij Domstad, dat op niet al te grote achterstand volgt, en ont vangt een week later Heksen- meppers dat de twijfelachtige eer heeft de beheerder van de rode lantaarn te zijn. ma. 9.00 - 17.00 uur di. 9.15 - 16.00 uur woe. 10.00 - 17.00 uur do. 10.00 - 16.00 uur vr. 10.00 - 15.00 uur TEL. 035 - 6014152 'Ajax\ klonk luid uit tientallen kelen toen Jean Paul de Jong de voetballers van S. O. Soest vroeg voor wel ke club ze zijn. 'En waarom speelt Ajax geen bekerfi nale en wij wel,'was de vragende reactie van speler van FC Utrecht. De Jong staat deze maand voor de derde achtereenvolgende keer met zijn club in de eindstrijd van het bekertoernooi, maar was vorige week dinsdag nog de prominente gast op het jeugdvoetbalkamp. Op de Bosstraat-Oost toonde de prof zich een allrounder. Niet alleen verzorgde hij trainingen, ook verdedigde hij het doel tijdens een strafschoppenserie. Plet optreden van De Jong was een van de vele activi teiten tijdens het vierdaagse voetbalkamp dat inmiddels is afgesloten. De twintigste editie stond in het teken van de boerderij en daarom was er op de plek waar het oude clubhuis stond zelfs een minifarm ingericht. Het voetbalkamp was opnieuw een grandioos succes voor zowel de ruim 250 deelnemers als de tientallen mede werkers. nen. Robbin Blokpoel (200 meter vlinderslag), Fabian Versteeg (50 meter vrije slag) en Ruben de Clippelaar (50 meter rugslag) Fi nishten als tweede. Voor Sven van Zanten was er ook nog een bronzen medaille. Deze verdiende hij op de 50 meter rugslag. Eveneens als derde ein digden Brent Elemans (50 meter vrije slag) en Martijn Smeets (200 meter schoolslag). Een week eerder waren de Ut rechtse kampioenschappen lange afstanden gehouden. Tijdens die wedstrijden pakten Jenifer Dijk- mans en Robbin Blokpoel brons op respectievelijk de 400 meter wisselslag en de 1500 meter vrije slag. Op sportieve wijze is donderdag de bedrijfssportcom- petitie van start gegaan. Elf volleybalteams speelden in twee poules om vier plaatsen in de finaleronde op 3 juni. In Beukendal komen morgenavond vanaf zeven uur nog eens dertien ploegen in actie om hetzelfde te doen. Op 3 juni verschijnen ook zes meer prestatiege richte bedrijfsteams op de sportvloer. De organisatie van het volleybaltoernooi is in handen van Stam/ SoVoCo. Ook van hetfutsaltoernooi is de aftrap ver richt, eveneens in Beukendal. SEC liet daar eergiste ren het eerste fluitsignaal klinken. Voetbal in bedrijfs verband is ook nog te zien op de maandagen 17 en 24 mei (finaleronde), telkens vanaf zeven uur. Het is de 42' keer dat de bedrijfssportcompetitie wordt gehou den. Foto: Herman van Dam SO Soest A-junioren: SO Soest Al - Wouden berg Al 1-4; SO Soest A2 - WZ'49 A2 11-1; SO Soest A3 - VRC A2 3- 0; A-junioren meisjes: Hoogland MA1 - SO Soest MA11-0; NVC MA2 - SO Soest MA1 4-2; B-junioren: Hui zen B2 - SO Soest BI 0-3; SO Soest B2 - Altius BI 7-0; SO Soest B3 - Roda'46 B6 4-4; C-junioren: Hoog land Cl - SO Soest Cl 2-6; SO Soest i Cl - Maarssen Cl 3-0; SO Soest C2 - Huizen C2 6-2; Valleivogels Cl - Soest C2 6-0; Hoogland C4 - SO Soest C3 1-5; D-pupillen: SO Soest Dl - IJsselmeervogels Dl 1-0; Was- meer Dl - SO Soest D2 2-1; SO Soest D2 - Huizen D2 1-2; SO Soest D3 - WZA D3 6-3; SO Soest D4 - Hoog land D4 1-1; SO Soest D6 - Roda'46 D9 5-1; Baarn sv D4 - SO Soest D6 0-4; E-pupillen; SO Soest E5 - Quick 1890 AFC E5 0-3; F-pupillen: HVC F2 - SO Soest F5 2-2; Baam SV F4 - SO Soest F5 0-2; SO Soest F7 - SO Soest F6 1-4; SO Soest F9 - SO Soest F10 2-9; SO Soest FU - Hooglander veen F7 1-5. i Foto: Foto R Niet minder dan 641 mensen zijn zaterdag afgekomen op de 47e en voorlaatste Natuurwan- deltocht van Olympia. Dat le verde, een dag nadat de par- coursbouwers drijfnat waren te ruggekeerd, aangename verba zing op bij de organisatoren. Zij hadden niet verwacht dat er 114 meer deelnemers dan in 2003 zouden komen, ook al stond er toen geen tocht van 40 kilometer op het programma. Uit het hele land verschenen wandel liefhebbers in Soest voor een van de zes afstanden. Lopers uit Alk maar, Rijssen, Zaltbommel en zelfs uit Groningen wisten de weg te vinden naar de Wieksloter- weg, waar op het complex van AV Pijnenburg het startbureau was in gericht. Ook waren er groepen uit onder meer Zwammerdam en Medemblik. De langere tochten over 20, 30 en 40 kilometer brachten de meeste Een mooier debuut kon Tommy de La zich niet voorstellen. Na een kwartier mocht hij invallen in de hoofdmacht van MHC Soest en bij zijn eerste balcon tact was het meteen raak: 2-0; en de volgende keer dat hij de bal raakte, werd het 3-0. duels en ook naar volgend sei zoen toe. De hockey trainer blijft namelijk toch bij de Soester club. Hij kan de activiteiten voor MHC eigenlijk niet combineren met zijn werk, maar nu er in de persoon van Jeroen van Tol een assistent is gevonden, die de dinsdagtrai ningen gaat verzorgen, en er een teammanager wordt gezocht die andere taken van Jonker kan overnemen, is het praktische pro bleem verholpen. 'Ik heb het hier naar mijn zin en stoppen na een jaar is wel heel erg vroeg. Vandaar dat we over deze oplossing zijn gaan praten en binnen een week waren we er uit.' Dames Ook de dames wonnen de voor laatste thuiswedstrijd met 3-1. Slachtoffer aan de Bosstraat was Voordaan. Julie Corsmit opende -tegen de verhouding in- de sco re voor het vrouwenteam. De ge lijkmaker van de gasten was ver diend en in het begin van de tweede helft dreigde Soest onder uit te worden gelopen. De paal en een stick op de doellijn hielden de ploeg in de race, waarna de kansen zich keerden. Britt Dorres- tein en Mariëlle van Rensen be nutten er elk één. De La was een van de drie A-ju nioren die voor de thuiswedstrijd tegen Kieviten bij de hoofdmacht was gehaald. Jonker miste ver schillende spelers wegens werk en vakantie en moest dus een beroep doen op de jonge garde. De wedstrijd ging redelijk gelijk op, maar Soest was scherper bij de kansen. In de tweede helft bleek dat het tempo bij de senio ren toch nog wel hoog ligt voor junioren. Mede daarom konden de withemden na rust niet door drukken. Het duel kabbelde voort en de gasten maakten nog een te gentreffer. MHC Soest bleef voor de zevende achtereenvolgende maal ongeslagen. Jonker hoopt die lijn te kunnen doortrekken in de laatste twee T V: Het derde elftal van 't Vliegdorp heeft het seizoen afgesloten met het kam pioenschap. De groep bestaat uit de volgende personen: Ap Oostema (lei der/coach), Juns Foulan, Karei Foulan, SjefLutgens, Sjang Lulgens, Arie Twigt, Edsard Dijkhuizen, Andries de Jager, Peter Drenth, Rene van Es sen, Hans den Uil, Henk Pater, Mare Oostema, Jörge Smit, Linnie Ger- rits, Jan Gerrits, Toon Gerrits, Alex van de Voort, Jos Kenter, Eduard Gerrits en Willem Huisman. Sepp Landelijke NADB-wedstrijd Amstel veen. Eric en Charlotte Voorn: 1° in hoofdklasse; Hans en Coletta Alma: 5C in A-klasse standaard. NVAD-wedstrijd Hilversum. Dick en Mieke van Kuijck: 2C 60+ standaard; Toon en Roellie Schrijvers: 2C open klas senioren standaard; Walter en Roos Hofman: 5e deb. 4 standaard en lc deb. 4 latin; Jasper van Schaik en Lorraine Voorn: le deb. 4 standaard en 4C deb. 4 latin. Ongeveer 140 jonge sporters en een delegatie van de ge meente reizen vrijdag 3 juni naar Soest Duitsland. Daar vindt tot en met zondag 5 juni de sportuitwisseling plaats. Drie bussen vertrekken die vrijdag om 13:00 uur vanaf sporthal Beu kendal en zullen naar verwachting vier tot vierenhalf uur later arrive ren bij het Schulzentrum aan de Paradieserweg, een plek die bij veel oud-deelnemers ongetwijfeld herinneringen oproept. Op het sportieve programma van de uitwisseling staan negen takken van sport. Hockey (MHC Soest) is afgevallen, maar daar tegenover staat de rentree van LTC Soestdijk dat ervoor zorgt dat er voor het eerst sinds meer dan tien jaar ook weer een tennisontmoeting plaats vindt. De andere deelnemers ko men van Smeeing/BDC (hand bal), Red Stars (basketbal), Stam/ SoVoCo (volleybal), VVZ'49 (voetbal), Shot (tafeltennis), de Knickerbockers (softbal), Dans centrum Sepp en Tempo Toer (fietsen). De dansers komen vrijdagavond al in actie, terwijl de andere wedstrij den op zaterdag worden afgewerkt. De fietsers stappen zaterdagmor gen vroeg in Nederland op en leg gen dan, met leden van het Duit se Hansa, de ruim 250 kilometer per fiets af. Hun aankomst in de Duitse bestemming wordt aan het eind van de middag verwacht. Verder wordt er ook getekend. Dat onderdeel wordt ingevuld door leerlingen van het Griftland Colle ge en leeftijdgenoten van een school uit de Bördestadt. Het exacte programma heeft de gemeente Soest nog niet ont vangen, maar zal volgens Piet Hoogendoom een dezer dagen ongetwijfeld in de bus vallen. Per soonlijk contact met het gemeen tebestuur van het Duitse Soest is er overigens alweer op 20 mei, want dan brengt een afvaardiging daar van een bezoek aan de Oude Am bachtenmarkt in de Kerkebuurt. Op vrijdag 3 juni zal in Duitsland door burgemeester Koos Janssen en zijn Duitse collega een docu ment voor een officiële stedenband worden ondertekend. mensen op de been (respectiev lijk 129, 134 en 132). De 5 kil< meter werd afgelegd door 76 pe sonen, de 10 kilometer door en de 15 kilometer door 79. Olympia kijkt terug op een gi slaagde wandeltocht en kan zie nu in alle rust voorbereiden op laatste winterwandelingen die zal organiseren. De eerste is op november. Volgend jaar zal oo nog een Natuurwandeltocht wo den gehouden, daarna stopt c vereniging met de organisatie va wandelingen. Door thuis met 13-11 te winnei van Altius 4 blijft Eemvogels vol ledig meedoen om de titel. D Soesters pakten de tweede plaat af van de Hilversummers, maa leven in het besef dat Altius eet wedstrijd minder heeft gespeeld Datzelfde geldt voor koplope Huizen dat twee punten meer be zit dan Eemvogels. Huizen er Altius treffen elkaar nog, dus dt strijd blijft spannend. Eemvogels nam aan de Staring- laan in de eerste helft een 7-3- voorsprong. Na de hervatting kwamen de gasten snel terug tol 7-6, maar een belangrijk doelpunt van Daniëlle Ras gaf de Soesters weer moed. Tot 10-9 werd er om de beurt gescoord, toen tilden Joachim Terra en Ward Steffem de marge naar drie en was de be slissing gevallen. Bedrijfssport 19:00 Volleybaltoernooi (Beu| kendal) ZATERDAG 15 MEI Handbal 20:15 Smeeing/BDC (H)-Kol| ping, promotiewedstrijd (Beul kendal) t Korfbal 15:30 Wolderwijd-KVO (Zeel wolde) 14:00 HKC 6-Eemvogel| (Utrecht) Tennis 10:30 Domstad-TV Soest-Zui<| (Utrecht) ZONDAG 16 MEI Hockey 12:45 Alkmaar-MHC Soest (D)| 14:30 Almere-MHC Soest (H) Tennis 10:00 Keltenwoud-LTC Soest dijk (Bennekom) Voetbal 14:30 Purmersteyn-Soest, na-| competitie (Purmerend) Bedrijfssport 19:00 Zaalvoetbaltoernooi (Beu-| kendal) Wedvlucht: Strombeek; afl stand: 156 kilometer; wind| noordwest; DE ZWALUW Patrick Ingrid 1Comb. van Egdon 3; H. Vos 6; E. v.d. Brakcl Znn 1 V. Es Rijksen 8; Th. Wigtman 9 Comb. de Bes-de Brec 10; R- v Hornsveld 12; J. v.d. Brakel Zonei 18; Gebr. de Bruin 19; H. Woudstri 26; H. Toonen Zn. 27; J. Benscho] 29; v.d. Brakel-Osseweyer 30; C Kamphorst 49; Th. Post 61; M. vai Rouwcndaal 62; G.M. Schimmel 72 S. v.d. Heiden 85; J. van Dijk 86; v Ginkel Kanters 92; J. de Jong 105 H. Vonk 146; R. v. 't Net 164. Altcnaar/Reijerse 1; B.G. Schimme 2; Mevr. Altcnaar Zn. 3; R. Eirocri 4; H. de Brce 7; D. Krol 12; Vaessen- Vccnendaal 13; A. Dijkstra 18; R.W Grift 33; H.C. Rauch 40; J.C Wijn ands 41; H.H. v.d. Veen 51; B. v. Gar- dingen 53; Z.K.H. Pr. Bernhard 90. Op zondag 16 m 15:30 uur staan in de de H. Familie, St.Will straat, twee van d( Kwartetten van Geor Telemann op het pr< lande Nederlandse C: Op uitnodiging van ee Parijse muziekvirtuozen de uit Blavet (fluitist), (violist), Forcroy (gai Edouard (cellist) brac Philipp Telemann in 17: zoek aan Parijs. In de a den waarin Telemann bleef componeerde hij eminente muziekgezels twaalf 'Nouveaux Quat 1738 na verleend konin lege in druk verschenen De Parijse kwartetten k zich door een grote let waarin de musici op ii kende wijze van hun mogelijkheden blijk ki ven. Tijdens het slotcc het seizoen 2003/2004 solisten uit het Barokt de Muziekkring De Ni Cantorij het eerste en vi tet tot klinken brengen, certbezoeker in Dord schreef het concert van van de Nederlandse C volgt: 'Men waant zie 18e-eeuws banket bij e familie in Parijs met vi strumentalisten die de ziek verzorgen.' Uitvoerenden zijn: Har vily, traverso; Arjen de rokviool; Piëta Gardiei gamba; Peter Klopstn en Maarten Kooij, conl Radio Soest leverde zate een prestatie van form 11.00 uur in de ochtent uur deed de lokale rac van het tweede Cultui Soest. De coördinatie y den van Karin de Lang< Tevreden? Meer dan! Vaak is het vrijwilligers naast hur werkzaamheden voor R ook nog in te zetten werk, maar iedereen voor het Cultuur Festiv Een gevolg van de Culti kijk dat weet ik niet medewerkers heb ik i benaderd en niemand Dus er waren er een Maar het zou best k Je prijs net dat extra Mopje was dat de mc hebben gewaardeerd. dat nou een reden c Vummering wat aan te, *}]K daar ga ik niet ove vind wel dat Radio ®eer in contact moet 1 Je luisteraars en zo'n ais zaterdag was een n Eenheid. We kregen o< Van mensen die we b VOor een gesprekje, pos "es zo van, leuk dat juli die niet kunnen ko hoogte houden. En urlijk ook onze taak I °mroep. problemen gehad. ja, als je het teruj k! Je sommige dinger 7ter gedaan willen hel ie tevredenheid overhi "ut. We gaan met alle ers aan die dag binn Pr°gramma evalueren. aen we vast veel van 1 Ha i 1j een volgende g ge 'lasteraars nog bet Gwanl »an den D ?'*rteden, plotselin ™es, verliet in hem supporfer.

Soester Courant | 2004 | | pagina 30