'Werkbezoek aan Engels vliegveld was helemaal geen snoepreisje' Loopt U de Nijmeegse Vierdaagse? Vi§ser Kritisch kijken naar de medicijnvoorraad Veel jongeren bij herdenking SACTUEEL In memoriam: Gerard 'Mack' van den Deijssel Burger mag meepraten over offertes voor streekvervoer Hond bijt joggende vrouw Kijk dan op www.ikloopvoorunicef.nl en loop de 88c Vierdaagse voor Unicef! WOENSDAG 12 MEI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 3 Provincie stelt klantenpanel samen Krol weerspreekt geheimzinnigheid rondom 'excursie' ELKE WEEK EEN IN DE BUS? MedicijnConsult bewijst waarde Bazin fietst door; wondje valt mee Brandstichting in oude boerderij is opgelost Zowel vriendin als vriend onder invloed in auto Een slokje te veel Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Witgoed specialis SOEST Service voor alle merken Restauratie Contact Saskia Ferket Tel 024-3 54 02 55 E- mail info@ikloopvoorunicef.nl Zeg!! Hallo daar!!! Even aandacht!! Kijk!! Attentie attentie!! Ja, ja f, ii daar!! Gerard van den Deijssel, bij ve len in Soest bekend als Mack, is overleden. Als geen ander heeft Gerard zich laten kennen als een sociaal figuur die zeer be trokken was bij het reilen en zeilen in Soest. Iemand die hielp waar nodig en vocht tegen onrecht. Gerard was ook ie mand waar je mee kon lachen, baldadig en met een groot ge voel voor humor. Hij was een echt verenigings mens. Hij was altijd geïnteres seerd in de prestaties van de sportverenigingen in Soest. Alle zaterdagen bij w Hees, 's avonds nog vaak even bij SoVo- Co of Red Stars. Op allerlei klaverjasavonden was Gerard vaak van de partij. Namens de FNV hielp hij jaarlijks veel mensen bij het invullen van de belasting formulieren. In Bewonersvereniging het Hart was hij de drijvende kracht om de belangen van de bewoners van het Hart te vertegenwoor digen. Hij was ook zeer actief in de huurdersvereniging van Por taal, vaak zeer kritisch en lastig voor het bestuur. Gerard zat namens de huurders belangenvereniging in de Huur- commissie Utrecht ressort Amersfoort. Gerard had een sterk ontwik keld wantrouwen tegen het ge zag en een uitgesproken hekel aan bobo's en arrogante men sen. Hij voelde zich het meest thuis bij de gewone mensen. Zijn acties tegen de verkoop van het Soester Natuurbad met de actiegroep Oh Oh brachten hem in contact met andere ac tievoerders in Soest. Daar heeft Gerard het idee gekregen om een lokale politieke partij op te richten. Hij heeft heel wat moe ten afpraten om het zover te krijgen, maar uiteindelijk is zijn geesteskind, Gemeentebelan gen Groen Soest, opgericht en in de gemeenteraad gekomen. Gerard genoot van het succes van zijn partij en had er alles voor over. Ondanks zijn slech te gezondheid wilde hij van geen ophouden weten. Zijn laatste reis was een tweedaags werkbezoek van de gemeenten Soest en Zeist, naar een verla ten vliegveld in Engeland. Hij heeft het daar reuze naar zijn zin gehad, zoals gebruike lijk met iedereen pratend en met veel vragen. Op de over tocht van Harwich naar Hoek van Holland is Gerard ziek ge worden, en ondanks alle medi sche hulp overleden. In het har nas gestorven. Gerard heeft ons veel te vroeg moeten verlaten. Wij en vele anderen in Soest, zullen zijn sympathieke verschijning en in zet enorm missen. Fractie en bestuur van Ge meentebelangen Groen Soest Het busstreekvervoer in Oost- Utrecht, waaronder ook Soest valt, zal door de provincie wor den aanbesteed. Om mede te bepalen welke vervoermaat schappij de beste en gunstigste offerte uitbrengt, wordt gezocht naar burgers uit dit gebied, die willen plaatsnemen in een zo genoemd klantenpanel. In totaal vijftien inwoners van het gebied zullen deel uitmaken van het panel dat een advies mag uit brengen aan gedeputeerde staten (GS). Vandaag komen de offertes binnen bij de provincie. De aanwe zigheid van het klantenpanel is ge wenst op woensdag 26 mei en - afhankelijk van het aantal reacties- eventueel ook op donderdag 27 mei. Dan lichten de vervoermaat schappijen hun offertes toe. Leden van het panel geven daarna punten aan elke offerte. Enkele dagen later doet het beoordelings team, bestaande uit vertegenwoor digers van verschillende organisa ties, zoals reizigersvereniging ROVER en senioren bon den, het zelfde. De beoordelingen van zowel het klantenpanel als het beoordelings team leveren samen eindcijfers op, die als advies aan GS zullen die nen. GS nemen eind juni een be sluit. Indien daartegen geen be zwaar wordt ingediend, volgt zes weken later de definitieve gunning. Per 12 december van dit jaar zal de betreffende vervoermaatschappij dan haar dienstregeling laten in gaan. Behalve Soest vallen Amerongen, Baarn, Bunschoten, Doorn, Eem- nes, Leersum, Leusden, Maarn, Renswoude, Rhenen, Veenendaal en Woudenberg binnen het streek vervoer Oost-Utrecht. Belangstellenden voor het klanten panel kunnen zich tot 17 mei aan melden, onder vermelding van naam, postadres en een korte mo tivatie, bij: Provincie Utrecht, dienst WW, t.a.v. mevrouw M. de Lijster, kamer J04.41, Post bus 80300, 3508 TH Utrecht; of per e-mail: margret.de.lijster @provincie-utrecht.nl Op 19 april gaven de apothe kers het startsein voor het Me- dicijnConsult. Iedereen werd uitgenodigd om 'alle medicij nen uit de kast te halen' en dit pakket eens rustig met de apo theker door te spreken. Een service die standaard voor de apotheek is, maar die nog eens extra onder de aandacht wordt gebracht. De gesprekken zijn positief ont vangen en leverden de patiënten toegevoegde waarde. De vragen zijn onder te verdelen in drie cate gorieën. Geven van een second opinion: 'Kan ik pijnstillers (of andere medicijnen) die zonder re cept verkrijgbaar zijn zomaar inne men? En hoe vaak mag ik ze inne men?' Een tweede categorie zijn vragen afkomstig van chronische patiën ten. Zij gebruiken al jaren dezelf de geneesmiddelen en vragen zich af of er nieuwe en betere middelen zijn. Zo was er een patiënt die al ruim 30 jaar lang verschillende medicijnen gebruikt voor psychi- BAR, GRILL RESTAURANT Onze ongeëvenaarde spareribs? Onze beroemde spies van een meter onze geweldige satéschotels? Onze Hollandse aspergeschotel? Al onze andere vlees- en visspeclaliteiten? Het blijft genieten! (al onze gerechten ook om af te halen) STEENHOFFSTRAAT 47 SOEST 035-6018252 www.luykje.nl Er is volgens COA-wethouder Bart Krol absoluut geen sprake van dat het College van B. en W. en de gemeenteraad het werkbezoek aan Engeland, waarbij afgelopen week het GGS-raadslid Gerard van den Deijssel overleed, bewust uit de pers hebben gehouden. Krol zegt dat het juist de bedoeling was om daarover deze week in de (afgeblazen) vergadering van de raadscommissie voor Ruimtelijke Ordening-Ver- keer-Miliei: te discussiëren. Krol bestrijdt heftig de indruk dat het werkbezoek aan de voormali ge vliegbasis Greenham Common, zo'n 150 kilometer ten westen van Londen, waar een gemeentelijke delegatie van Soest en Zeist vori ge week donderdag en vrijdag ver bleef, gekenschetst moet worden als een 'snoepreisje'. Waarom de excursie in de voorafgaande weken dan zo hardnekkig uit de pers werd gehouden is volgens hem slechts een kwestie van een ambtelijke onzorgvuldigheid. 'We waren heus wel van plan om er mededelingen over te doen. Het is volstrekt toe val dat het nu, na het overlijden van Gerard van den Deijssel, pas in de openbaarheid is gekomen.' Donderdagmorgen vertrok in alle vroegte - al om vijf uur 's morgens - een afvaardiging van de gemeen te Soest met de bus en de boot (via Hoek van Holland) naar Green ham Common. De vliegbasis daar - in de roerige jaren tachtig nog een van de omstreden 'atoomvlieg velden' van Groot-Brittannië, waartegen veel actie werd gevoerd door de anti-kernwapenbeweging - is een aantal jaren geleden ont manteld. Het initiatief voor de trip was afkomstig van Hans Kampf, voorzitter van de Soester advies commissie Milieubeheer, in het dagelijks leven werkzaam bij het ministerie van Landbouw (en daar volgens ingewijden werkzaam aan 'robuuste ecologische verbindingen op Europees niveau', waarvan ook de verbetering en de uitbreiding van de Ecologische Hoofdstruc tuur in Nederland een belangrijk Bart Krol onderdeel vormt). Kampf had de gemeente via amb tenaar Piet Klandermans, hoofd van de afdeling Groen, erop geat tendeerd dat zich daar interessan te ontwikkelingen hebben voorge daan. Greenham Common is im mers - net zoals in 2007 mogelijk het lot is van de vliegbasis Soester- berg - na de opheffing grotendeels 'teruggegeven aan de natuur', een operatie die overigens bekostigd kon worden door een deel van het 500 hectare grote vliegveld om te zetten in nieuw bedrijfsterrein. Dat is daar dus mooi uitgepakt voor de natuur én voor de werkgelegen heid. Volgens Kampf zou het goed zijn als de gemeenten Soest en Zeist van die ontwikkeling eens ter plaatse kennis zouden nemen. 'Gevoelig' Het voorstel werd door Klander mans doorgespeeld aan de poli tiek, die er tot dusver echter slechts achter gesloten deuren over heeft gesproken. Daaruit valt af te leiden dat de politici het een tame lijk 'gevoelig' onderwerp vonden, waarover dan ook werd afgespro ken dat er niets van naar buiten zou worden gebracht. Krol weer spreekt echter met klem de sugges tie dat het reisje wellicht nooit aan het licht zou zijn gekomen als zich tijdens de terugreis (in de nacht van vrijdag op zaterdag) het sterf- Neem een abonnement: 9,-per halfjaar! tel.(035)6014152 sche stoornissen en wilde weten welke nieuwe medicijnen geschikt zouden kunnen zijn en misschien het aantal medicijnen zou kunnen verminderen. De laatste categorie vragen heeft betrekking op de (mogelijke) wis selwerkingen tussen medicijnen. Een voorbeeld is een patiënte die door het alternatieve circuit voe dingssupplementen aanbevolen had gekregen en graag zeker wil de weten dat dit geen probleem opleverde met haar huidige medi cijnen. Deze bleken wel van nega tieve invloed op elkaar te zijn en de combinatie zou gevaarlijke ge volgen kunnen hebben. De door elke apotheek bijgehou den 'medicatiehistorie' is essentieel bij dergelijke gesprekken. De apo theker kan snel zien wat de klant gebruikt en in welke dosering en het apotheeksysteem ondersteunt hem bij de signalering van even tuele (ongewenste) wisselwerkin gen. Bewust blijven omgaan met medicijnen is en blijft essentieel. De apothekers adviseren u regel matig door uw medicijnkastje te gaan; ze assisteren daar graag bij. Een 39-jarige vrouw uit Soest is in het Pijnenburgbos gebeten door een herdershond. De ernst van het wondje valt alles zins mee, maar de vrouw is ver bolgen over het feit dat de ba zin van de hond zomaar door- fietste. Het slachtoffer was woensdag morgen aan het joggen in het bos. Vlakbij de Verlengde Oude Utrechtseweg kwam een hond op haar afgerend. De vrouw, niet bang voor honden, liep gewoon door en op een gegeven moment keerde het huisdier weer om naar zijn ba zin die kwam aangereden op een mountainbike. Meteen daarna ren de de hond weer op de joggende vrouw af, maar ditmaal sprong hij met open bek tegen haar aan. 'Ho, dit is niet om te spelen, dacht ik toen en daarom deed ik een stap achteruit. Vlak daarna beet hij me van achter in mijn kuit. Ik gilde, want het deed behoorlijk pijn, maar het enige wat de bazin kon zeggen was: dan had je maar niet moeten stoppen. Ik zei nog dat haar hond me had gebeten, maar ze fietste zonder om te kijken door. Al had ze maar sorry gezegd of verteld dat die hond dat anders nooit doet, dan was het al goed geweest, maar dit is asociaal.' Omdat een tand van de hond door haar huid was gegaan, heeft de vrouw zich later met het open wondje gemeld bij de huisarts. www.rabobankonline.com geval van Gerard van den Deijssel niet zou hebben voorgedaan. Aan het werkbezoek - waartoe volgens Krol de politiek in een eer der stadium 'unaniem' besloten heeft - werd deelgenomen door hemzelf en zijn collega Harry Wit te (GGS), en door de raadsleden Gerard van den Deijssel (GGS), Reinier Bordewijk (WD), Mar- greet van Roomen (CDA), Gert Nijhoff (Soest 2002) en Cees Ver kerk (PvdA). Rolf Jan Sielcken (geen raadslid, wel fractieassistent van D66) zou eigenlijk ook mee gaan, maar bleek zich bij het ver trek verslapen te hebben. Alleen de fracties van GroenLinks en van Christen-Unie/SGP bleven thuis, om waarschijnlijk uiteenlopende redenen. Wel gingen nog enkele gemeentelijke medewerkers mee - de ambtenaren Klandermans, Hut- tinga en Stufkens - evenals uiter aard initiator Hans Kampf en nog een ander lid van de commissie Milieubeheer. Daarnaast was er een ongeveer even grote Zeister delegatie die het reisje meemaak te. 'Beulen' Volgens Klandermans was het be slist een nuttige reis, al moest er in 48 uur ook hard gewerkt worden ('beulen' is het woord dat Klander mans in dit verband gebruikt). Over het feit dat er aan het tripje totaal geen ruchtbaarheid was ge geven wil Klandermans niets zeg gen. 'Daar doe ik geen uitspraak over. Dan moet u bij de verant woordelijke wethouder zijn.' Hij geeft toe dat er achter gesloten deuren wel over gediscussieerd is, 'maar kennelijk vond de politiek het niet wereldrijp'. Krol liet afgelopen maandag enigs zins gepikeerd weten dat er wat hem betreft 'helemaal niks te ver bergen' was. 'Onze externe contac ten zijn altijd openbaar, en dat was nu ook heus de bedoeling wel.' Krol zegt dan ook dat hij serieus van plan was geweest de zaak in de commissie RVM van gisteren (dinsdag) te bespreken, maar die is juist uitgesteld in verband met het overlijden van Van den Deijssel. Hij wijst er nogmaals met nadruk op dat de commissie eerder una niem positief had gereageerd op de uitnodiging van Kampf. Dat er al leen achter de schermen over ge discussieerd werd had volgens Krol juist te maken met het feit dat 'nut en noodzaak' van het uitstapje voor iedereen duidelijk moesten zijn. Dat betekent volgens hem echter nog niet dat daaruit de con clusie mag worden getrokken dat daaraan getwijfeld werd. 'Niks stiekem' Krol onderstreept dat er op alle ambtelijke en bestuurlijke niveaus - 'ook bij de provincie' - in alle onbevangenheid gesproken is over het werkbezoek. Dat de pers en de bevolking van Soest van niets wis ten vindt hij zo vreemd niet. 'Ik vertel jullie toch ook niet voortdu rend bij welke vergaderingen ik al lemaal zit? Dat interesseert toch niemand?' Dat een raadsuitstapje naar een voormalig Engels vlieg veld wel iets van een andere orde is dan een gewestvergadering geeft hij overigens wel toe, maar hij be strijdt met grote beslistheid de sug gestie dat het College en de raad door het 'plotselinge sterfgeval in verlegenheid zijn gebracht. Hij be treurt het wel dat hij de kwestie nu opeens op zijn bordje geschoven krijgt. 'Wij hebben niks stiekem gedaan. Nee, het is helemaal geen gevoelige kwestie. Dat de zaak tot dusver in beslotenheid is bespro ken is niet mijn verantwoordelijk heid. Het is de raad die zijn eigen agenda en de orde van de vergade ring vaststelt. Daar sta ik helemaal buiten.' De politie heeft drie mindeijarige verdachten uit Amersfoort aange houden voor de brandstichting in de 200 jaar oude leegstaande boer derij aan de Peter van den Brcc- merweg. De boerderij met rieten kap brandde volledig uit. Omwo nenden vertelden dat er regelma tig jongelui in en om het pand rondhingen. De recherche heeft een onderzoek ingesteld dat uit eindelijk leidde tot de aanhouding van de drie. De jongens, respectie velijk 10,13 en 16 jaar oud, beken den dat ze het leegstaand pand met benzine in brand hadden ge stoken. Ze konden de politie geen reden geven voor de brandstich ting, wel zeiden ze dat ze spijt had den van hun daad. Tegen de jon gens is proces-verbaal opgemaakt. Een 33-jarige Soester heeft afgelo pen zaterdagnacht niet veel geleerd van de bekeuring die zijn vriendin, eveneens uit Soest, kreeg voor het rijden onder invloed. De man zat in eerste instantie als bijrijder in de auto van de 23-jarige vrouw. Zij werd gecontroleerd op de Amster damsestraatweg en bleek te heb ben gedronken. De man wilde hierop zelf naar huis rijden, maar doordat zijn adem naar alcohol rook werd dat niet toegestaan door de politieagenten. Uit een adem test bleek dat ook hij te veel had gedronken om auto te rijden. Tij dens de afhandeling van het pro ces-verbaal van zijn vriendin, bleef de Soester op het politiebureau wachten om rond vijf uur zondag morgen met haar huiswaarts te keren. Een half uur later zag de politie de twee in dezelfde auto rij den, maar dit keer was de man de bestuurder. Hij werd aangehouden en bleek twee keer de toegestane hoeveelheid alcohol te hebben ge dronken. Ook hij heeft nu een pro ces-verbaal en kan zich binnenkort samen met zijn vriendin verant woorden voor de rechter. Ook deed ze aangifte bij de poli tie. Die zou haar geadviseerd heb ben om op dezelfde tijd vaker te gaan joggen. Mocht ze de vrouw weer tegenkomen, dan zou ze maar naar haar naam moeten vra gen, zodat de politie haar zou kun nen opsporen. De bazin van de herdershond reed, volgens de 39-jarige Soesterse, op een mountainbike. Ze was onge veer 25 tot 30 jaar, droeg een paar se broek en outdoor jas en een donkere pet. Het slachtoffer schat de rasherder op een jaar of twee, drie. Een automobilist bleek vorige week donderdagnacht te veel te hebben gedronken. De politie con troleerde de 40-jarige bestuurder op de Koningsweg. De man is aan gehouden en meegenomen naar het bureau. Ademanalyse wees uit dat hij anderhalf keer zoveel alco hol in zijn bloed had, dan is toege staan. Tegen de Soester is proces verbaal opgemaakt en hij kreeg een rijverbod van drie uur. Ondanks het onaangename weer was er vorige week dins dag (4 mei) veel belangstelling tijden de traditionele doden herdenking in Soest. Bij het monument aan het Verzets- plein verzamelden zich - velen nadat ze eerst hadden deelge nomen aan de stille tocht vanaf het Nassauplantsoen - enige honderden Soesters, onder wie ook nu weer opvallend veel jongeren. 'Tot op de dag van vandaag zijn er slachtoffers van geweld, oorlog en onderdrukking op vele plaatsen in' de wereld,' aldus burgemeester Janssen in zijn toespraak, gewijd aan het thema 'Vrijheid is kiezen én delen'. Hij wees op de onmoge lijke keuzes die velen in de Twee de Wereldoorlog moesten maken. 'Maar geldt dat ook voor jongeren en ouderen in deze tijd in Neder land? Vrijheid in de zin van lekker je eigen zin doen en je niets aan te trekken van een ander, of zonder je te houden aan regels en wetten, leidt tot onvrijheid van anderen,' aldus de Dat gold volgens hem in alle situa ties. 'Voor vrijheid kiezen is je be trokken voelen bij een ander, je verantwoordelijk voelen voor en in de samenleving. Voor vrijheid kie zen is per definitie vrijheid delen; juist daardoor breng je vrijheid en vrede dichterbij.' Janssen waar schuwde tegen vooroordelen over culturen, godsdiensten, gewoonten en gebruiken..'We moeten elkaar de kans geven echt te delen. Een samenleving waar het recht van de sterkste, de slimste of de rijkste overwint is geen samenleving...' Apollo zong 'Wees ons nabij' en na de 'Last Post' en de gebruike lijke twee minuten stilte volgden de twee coupletten van het Wilhel mus, gevolgd door de kranslegging door achtereenvolgens de burge meester, het Voormalig Verzet, het 4/5-mei-comité en het Griftland College. De plechtigheid werd af gesloten met het traditionele défi lé langs het monument. Scholieren van het Griftland College leggen bloemen bij het mo nument voor de gevallenen. Foto: Herman van Dam. In de Oude Kerk vond min of meer aansluitend een 'herden kingsmoment' plaats, waar het Nederlands Motet en Madrigaal- koor in samenwerking met de so praan Berna Kousemaker enkele goed gekozen stukken ten gehore bracht van Fauré, Bach, Handel, Purcell en Mendelssohn. De ver der sobere bijeenkomst in de - overigens matig bezette en om on duidelijke redenen nogal duister gehouden - kerk was geopend met de voorlezing van een aantal stro fen uit het indringende gedicht 'Het lied der achttien doden' van Jan Campert. Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten, Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60 'Ik vind deze tentoonstelling een prachtig cadeau voor mijn vijfen tachtigste verjaardag in septem ber', zei de Soesterbergse kunst schilder Engelbert L'hoëst vrij dagavond bij de opening van zijn expositie in de YVitte Boerderij op de noordelijke Eng. Burge meester Koos Janssen sprak in zijn speech van een 'eerbetoon' aan de man die eigenlijk zijn le ven lang Soest en Soesterberg als thuisbasis beschouwde voor zijn landschapscreaties. Topstuk van deze festivaltentoon stelling is mijn inziens het schit terende tableau 'Sneeuw op de Eng'. De gemeente Soest zou dit moeten aankopen en het Cul tuurplatform zal dan ook offici eel een verzoek daartoe indienen bij het College van Burgemeester Wethouders. Engelbert kan op dit schilderij precies aanwijzen waar zijn woning en atelier ston den achter het Koloniehuis op de zuidelijke Eng. Daar brandden op tweede kerstdag 1959 al zijn bezittingen af in Villa Pictura. Van de gemeente kreeg hij des tijds geen vergunning om een nieuw huis te bouwen en dus ver huisde hij naar Soesterberg. Beide trauma's is hij eigenlijk nooit te boven gekomen. 'Drie schilderijen van L'hoëst uit de BKR-periode zouden zich in gemeentebezit moeten bevinden, maar helaas niet meer te trace ren', meldde Hans Kruiswijk, die vrijdagavond een gedegen inlei ding hield over het werk en het leven van de exposant. 'Maar nu is de maestro terug en kunnen we terecht spreken van een restaura tie. Welkom thuis op de Eng', al dus Kruiswijk. Voordat Marijke te Vaarwerk en kele Ierse ballades zong heette Werner Paans de talrijke geno digden welkom in de Witte Boer derij van Jan Smeeing, aan de vooravond van het tweede Cul tuur Festival. 'We hebben als Cultuurplatform het gevoel weer een citotoets voor de gemeente raad te moeten maken alvorens zeker te zijn van een volgend fes tival'. Als mogelijke datum noemde hij zaterdag 21 mei 2005, met als aanloop de al vast gestelde uitreiking van de ge meentelijke Rinke Tolman-poë zieprijs op vrijdagavond 20 mei 2005 door burgemeester Jans sen. Op de tentoonstelling, die deze week nog elke middag van 2 tot 5 uur gratis te bewonderen is in de Witte Boerderij, hangen 24 schil derijen waaronder een zelfpor tret, twee impressies van de vlieg basis, stillevens en enkele schet sen. Zijn meeste doeken zijn ver spreid over de hele wereld, meest al in handen van particulieren. Van 26 augustus tot 16 oktober is van L'hoëst een grote overzicht stentoonstelling te zien in het Duitse Borken-Gemen onder de titel 'Hollandische Himmel' (1950-2003). De catalogus ver meldt: 'Die im Depot Haus Gra- fenwald gezeigten Biider sind bisher noch nicht ausgestellt wor den'. Op de laatste dag van de expositie in de Witte Boerderij op zondag 16 mei van 2 tot 5 uur is de Soes terbergse kunstenaar zelf aanwe zig. Nooit eerder stond er j bod op óns tuincentrum; planten, heesters, bomen, grassen, zomergoed, enzovoorts genoeg om er kilometers tuin mee aan te leggen. Gewoon te veel om te kunnen kiezen. Toch maar even proberen deze week. Dinsdagavond 18 mei OPMAAKAVOND Kom dinsdagavond langs met bakken, potten en manden. Samen maken we er prachtige creaties van. Onze hulp is gratis, de grond die u gebruikt ook! Dorresteinweg 72 b Soest 035 - 6012883

Soester Courant | 2004 | | pagina 3