Veel extra's op Gildefeesten 2004 •f A SCHIPPER MEIAANBIEDINGEN Tijdens onze algemene vergadering geven de leden de toon aan DE wv: SÖësE5Ö^aar^ëiëdëiil Verdwenen Soest hervonden OP SOEST Tractoren, Brabanders, dansgroepen en musical l SOEST 975 /eer Rondje Soestdijk van! lotaryclub voor goed doel PAGINA 8 WOENSDAG 12 MEI 2004 SOESTER COURANT SPECIALE OVERHEMDEN korte mouw POLOSHIRTS PIQUÉ korte mouw SeArMttuatuuwEee^ Drie illegalen I VLEE opgepakt in restaurant Zeel activiteiten tijdens fietstocht -*§11 TAPIJTTEGELS PIET VAN HEUGTEN Geen verkoop aan de deur Het is tijd voor de Rabobank. PAGINA 9 ;n bijzondere voorwaarden, van enkele woningen met -akter. In die gevallen zijn irwaarden voor die leven. Het betreft hier 'n, jongerenwoningen, igen en woningen voor Idoet u niet aan de in de Ide voorwaarden, dan i op de betreffende woning verzoek wordt dan niet met uw woonbon? n juist ingevulde woon- lehandeld. Bovendien wordt u aan alle voorwaarden lingzoekende doen nooit racties mee. Indien er meer ;zonden worden alleen de genomen in de verdeling, 'bij alles klopt worden door e gezet. Als u bovenaan de taat wordt de woning door murder aan u aangeboden, woning dan krijgt u via de nuisvestingsvergunning van est, waarvoor u leges ad ;t betalen. laat :erd voor een woning, dan 5 werkdagen na het je reactietermijn benaderd der. Zonder een f is het niet mogelijk de len te bekijken. Het heeft ijds te informeren naar uw NIET IN AANMERKING EN VOOR EEN WONING GEEN BERICHT!!! lingtoewijzing in de woningtoewijzingen leven in een overzicht, angegeven hoeveef reacties g zijn ontvangen en of de g of aan een voorrangs- :gewezen. "Op internet tergegeven op welke plaats "nen is geëindigd." igzoekenden dien is het mogelijk om op iale gronden een ing te verkrijgen. Slechts in t aantal gevallen zal een aring, die slechts van or een fiatwoning, worden matie hierover kunt u /VS of op de internetsite: teverdelina.nl. oopt een serieuze klacht <ver de woningtoewijzing, schriftelijk indienen bij 276, 3760 AG Soest, ter klachtencommissie. agen heeft over het :em dan kunt u daarvoor 3, of op de internetsite: teverdelina.nl Aantal toewijzing reacties Voorrang Loting Loting Loting De Gih e Gildefeesten van dit jaar zullen in het teken staan van 'Soest 975 jaar' en de Brabant se Gildedag. Laatstgenoemd evenement zorgt ervoor dat de feesttent op de Blaak er dit jaar twee weekenden staat. Dat opent de mogelijkheid om het Soester lustrumjaar verder te verrijken met o.a. een Oldtimer Tractor dag, een kinderprogramma, een Folkloristisch Dansfestival en Musical Highlights, een avond vullend programma met musi calhoogtepunten. Van zaterdag 21 augustus tot en met maandag 30 augustus zullen er op en om het feestterrein 'de Blaak' aan de Ferdinand Huyck- laan te Soest allerlei activiteiten Worden gehouden op cultureel, |portief, muzikaal en folkloristisch gebied. Dit alles gebeurt rondom het koningschieten van de gilde- tëroeders van het Groot Gaesbee- ker Gilde. Zoals gebruikelijk lordt er op de laatste zondag van gustus door middel van het lieten op de houten vogel (pa- :gaai) bepaald wie de opvolger koning John van Kempen fordt. Een fors draaiboek, waar in de ervaring van jaren is ver werkt, dient ervoor te zorgen dat de Gildefeesten soepel verlopen, "ankzij de bereidwilligheid van inderden vrijwilligers en de [eskundige medewerking van an- [ere verenigingen kan het Gilde- :stuur met vertrouwen de ko- ende feesten tegemoet zien, 'aarin ontspanning en gezellig- (eid de boventoon voeren, iet verdere programma nader :licht: Zaterdagmorgen 21 augustus fanaf 10:00 uur zullen vele tien- allen oldtimertractoren op de Jlaak het decor vormen van een lostalgisch tafereel. Tegen twaal- ren vertrekken zij voor een op- ocht door Soest, om ruimte te naken voor Jochem van Gelder, lie van 12 tot 14 uur in de tent :en kinderprogramma zal bren- ;en onder de titel 'De meester is ;ek'. Hij wordt op zijn beurt weer ifgelost door de terugkerende tactoren, die de hele, middag op iet veld te bewonderen zullen rijn waarbij er tevens ruimte wordt gemaakt voor tractorbe- ïendigheidswedstrijden. Zondag 22 augustus iluim dertig gilden uit het Bra- lantse en Gelderse zullen te gast 'zijn in Soest en de Blaak kleurrijk «bevolken. Na een optocht in de /omgeving van het feestterrein, ke- Keukens, Maatwerk-kasten, Parketen Lamelplafonds Voor sfeer, ontwerp, aandacht en kwaliteit Industrieweg 12 Soest 035-6029468 www.schipper-soest.nl INDUSTRIEWEG Q 2 KONINGSWEG i ren zij daar terug voor een altijd imponerende Massale Opmars om zich daarna in sportieve broe derschap te meten in wedstrijden geweer- en kruisboogschieten, vendelen, standaardrijden, ba zuinblazen en trommen. Rond 18:00 uur is er een optreden van de Dutch Boys, gevolgd door de prijsuitreiking, waarna de tent tot 21:00 uur open zal zijn. Maandag 23 t/m woensdag 25 augustus Voor de Recreatieve Fietstocht, Avondwandeling en Gildeloop worden vele honderden deelne mers verwacht in de schaapskooi. Dinsdagavond 24 augustus Een comité van de Soester Boe- rendansgroep verzorgt een Folk loristisch Dansfestival van inter nationale allure. Dansgroepen uit binnen- en buitenland zullen een avondvullend programma verzor gen en daarbij uiteraard uiteenlo pende dansstijlen ten tonele voe ren. Woensdagavond 25 augustus Het podium wordt vrijgemaakt voor Rowwen Hèze, een oude bekende voor velen, die op veler verzoek, waaronder van henzelf, weer naar Soest komt. Aansteke lijke Tex-Mex-feestmuziek, afge wisseld met fraaie ballads. Zou hun geduld eindelijk ten dele be loond worden en in ieder geval de hele Soester gildetent in onver valst Limburgs Americaans mee zingen? Donderdagavond 26 augustus Deze avond staat in het teken van de al jaren uitermate popu laire musical. Een aantal Soester koren en muziekverenigingen zul len in wisselende combinaties fragmenten uit diverse musicals ten gehore brengen en wie anders dan een comité van PVO kan zo'n stortvloed aan muzikaliteit in de juiste banen leiden? Vrijdagavond 27 augustus Deze avond is voor de gildeleden en gildevrienden zelf. Eerst zal de gildekoning John van Kempen met zijn echtgenote Joke worden afgehaald vanaf zijn huisadres in Soesterberg, daarna begint het feest in de feesttent met een eu charistieviering met Gilde-eer waarin ook de nieuwe gildebroe- ders worden geïnstalleerd. Zaterdag 28 augustus De zaterdag is inmiddels de ver maarde dag waarop heel Soest el- Je tocht is dit jaar 30 km lang en s uitgezet in de omgeving van Pa- eis Soestdijk. Fietsers komen langs icht locaties waar van alles te be- even is. De deelnemers bepalen telf bij welke van deze 'tussen stops' ze de tocht beginnen. Bij ilke stop ontvangen ze op de deel- ïemerskaart een letterstempel. wie met de letters het goede Woord raadt, maakt kans op prach- :ige irijzen. Het Baarnsch Lyceum, één van de ocaties, wordt een centrum van nuziek en cabaret, met aan het einde van de middag een optreden van cabaretier Vincent Bijlo. In de ooms-katholieke kerk in Eemnes worden concerten gegeven door iet Barokorkest Colenso Consort. Verder kunnen de deelnemers bij Taveerne Eemlust wat eten en drinken. De Rotary Jazzband geeft lier optredens met een repertoire bestaande uit Dixieland, Blues, Latin en Swing. De Eemlandvaar- ders, dit keer van de club Soest- Baarn, zingen bekende zeemans liedjes en volksliederen. De fietstocht gaat ook over nei ter rein van één van de meest gespe cialiseerde boomkwekerijen van Europa, Boomcentrum Nederland in Baarn. Hier bevinden zich meer dan 700 boomsoorten in verschil lende variaties. Bij het dagrecrea tieterrein Drakenstein kunnen kaar kan ontmoeten op het Gilde- terrein de Blaak. De Kinderkennis, de Volksspelen met naar ver wachting weer 72 teams, het Oud-koningenkampen, de schiet wedstrijden en het Volkspaarden- feest. De dag wordt afgesloten met een feestavond met 'huisor kest' Greenlight Express, dat op twee momenten hun plaats op het podium zal afstaan voor een extra act. Vroeg op de avond zullen dat de Diva's of Dance zijn, samen goed voor tientallen hits gezien de samenstelling: Anita Doth (2- Unlimited), Des'Ray (2 Brothers On The 4th Floor) and Linda Estelle (T-Spoon). Later op de avond zal Richard Hekkert zijn faam als aanstormend Ahoy-aspi- rant waarmaken in een ongetwij feld uitverkochte Gildetent. Zondag 29 augustus Deze zondag is voor de gildebroe- ders het absolute hoogtepunt van het verenigingsjaar. De dag zelf begint in de Petrus en Pauluskerk met een viering met gilde-eer. Na het middaguur verzorgt de Eem-* lander Blaaskapel een concert en vult de tent zich met o.a. veel gii- debroeders, die zich opgeven voor het koningschieten. De spanning De Gildendag die in 1996plaats vond op het Gildeterrein in Soest. Archief Gilde bouwt zich vanaf dan op naar het moment van het koningsschot, dat rond de klok van 16:00 uur wordt verwacht. De nieuwe gilde- koning zal dan 's avonds om 19:30 uur van zijn huisadres worden af gehaald. Vervolgens zal de nieu we koning met zijn gevolg, de eregast zijn bij de feestavond waar onder het motto 'Hollandse Nieuwe' Robbie Ronalds en Jan nes, samen met de Roofgarden Party Band het vaderlandse reper toire ruimschoots de kans zullen geven. Maandag 30 augustus Op maandag worden de Gilde feesten 20ö4 vervolgd met een ouderencontactmiddag, waar Jan en Zwaan, Harmina en Arne Jan sen een afwisselend programma voor honderden Soester senioren zullen brengen, 's Avonds is om 20:00 uur de Radio 538 Drive-in voor een duizendkoppig jeugdig publiek, hetgeen de Gildefeesten 2004 zal afsluiten. Info: www.gildesoest.nl. Wie zoekt ziet dat er nog zat over is van Zoys, zoals Soest duizend jaren terug begon, het wilde water door het Eemdal vrij bewoog, de helling van de Engh droog opliep in de zon. Zowat eenieder was wel werker op het land. De Bisschop was de baas zolang het duurde, want regelmatig vloog het dorpje in de brand, daar Zoys zijn paradijsje nooit ommuurde. Het malse gras, de akkers zo zij lagen vatten geen vlam, zij bleven fel begeerd. Da's logisch want gij hoorde uwe magen knagen. Veerkrachtig Zoest, gij hebt u vaak bezeerd. Het klooster Mariënburg, de Birgittijnse corporatie. Jacob van Gaesbeeck koos het dorp der dorpen uit - Soest is er langer vóór dan na de Reformatie - het jonge gild mooi in de schoot geworpen buit. In meerderheid de Oude Kerk uitgedreven, nóg metselde gij schielijck beeldjes in zijn wand en op gezag moest gij een poosje anders leven, maar buiten hield vol van verstande Babiloontje stand. Kolonialen waren moeilijk uit te leggen, zo verschijnt de nouveau riche parmantig uit de stad of uit die handel op de West, wie zal het zeggen met Middelwijk of Bleyendaal, villa's voor het gemak. Niet dat zij zich de rest van Soest bemoeiden zoals in 't veen, waar stumperds turven staken of in het duin, waar wind met duinzand stoeide: 'In Leiden, tuinman, kopen wij ons laken'. Nóg bergen Lange Brink en Birkt de sporen van zorgen om de ziel in soberheid. Nóg kunt gij zondag op het Kerkpad horen of Wokken 't hadden bij het rechte eind. Bij wat er nog van over is, scoort toch de Engh heel hoog: De moeite waard dat wij met zoveel zorgen letten op dat unieke stukje rust dat eeuwen zo bewoog, dat wij beleefd beletten die goed bedoelde kolossale molenette. JanM. JacTissot,normaal35,-/st. qq nu2voort JacTissot,normaal 19,95/st. nu 2 voorJ man mode Zuidpromenade 12 Soest 035-602 35 30 Uit de Soester Courant van Dinsdag 11 Mei 1954 Exclusief vlees per pakket van I 12,5-25 kg of meer (voor uw vriezer) I B.S.E.vrij j GERDA T1IPKER TEL. 035-6016991 I www.schoonrLatuurvlees.nl I De regionale vreemdelingendienst heeft afgelopen vrijdag bij een controle van een Chinees restau rant aan de Burgemeester Gro- thestraat drie illegalen aangehou den. Een van de verdachten, een 28-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats, bleek een uitge procedeerde asielzoeker te zijn. De andere twee, een 15-jarige jongen en een 61-jarige man uit Zwolle konden zich niet legitimeren of de juiste documenten tonen en wer den ingesloten op het politiebu reau. de succesvolle fietstocht in 002, waaraan meer dan 600 ïetsers meededen, organiseert lotaryclub Soestdijk op zater- lag 5 juni een nieuw Rondje öestdijk. Wie meefietst steunt itichting Dark Light Blind Jare. Deze organisatie zet zich n voor visueel gehandicapten in Azië en Afrika. ,-..v HOOGPOLIGE fV\ Sinds 1956 Alsmede zuiver scheerwol en kprojecttapijttegels Méér dan 560 kleuren en dessins Kom naar onze toonzalen bi| de tapijtfabriek van DE ZOON VAN DE UITVINDER VAN HEUGA TEGELTAPIJT Utrechtseweg 4, RENSWOUDE Ook bij niet aanschaf van Kela lapijttegels in onze 1000 m2 lapijltegelshowroom, worden binnen Nederland uw benzinekosten vergoed. www.vanheugten.nl Bel 0318-571225 voor gratis tapijtkleureninfo! Kom naor onze afdeling speciale aanbiedingen TAPIJTTEGELS. Altijd 200.000 tapijttegels In voorraad! reeds v.a. l,9S p.t soxso cm BENZINETANK VAN BRAN DEND MOTORRIJWIEL ONT PLOFTE. GARAGEHOUDER ERNSTIG GEWOND. Gisteravond, te ongeveer 8 uur heeft de zoon van de garagehouder J. van Dolderen ernstige brand wonden opgelopen, toen de benzi netank van een in brand geraakt motorrijwiel uit elkaar vloog en het slachtoffer de brandende benzine over zich kreeg. Op genoemd tijdstip verzocht een motorrijder aan de garagehouder de tank van zijn motorrijwiel te vullen. Toen de motorrijder zijn voertuig startte geraakte de motor in brand, waarop getracht werd de brand met zand te blussen. Daaf deze pogingen zonder succes ble ven waarschuwde men de brand weer. Voordat de nevelspuit ter plaatse was verscheen de comman dant van de brandweer met een schuimblusapparaat, doch toen hij uit de auto stapte ontplofte de benzinetank van het motorrijwiel met een hevige knal. De heer C. van Dolderen, die met de rug naar het brandende voer tuig gekeerd stond, kreeg een ge deelte van de brandende benzine over dit lichaamsdeel, waardoor zijn kleding vlam vatte. Zijn vader rukte hem de brandende kleding van het lichaam en liep daarbij eveneens brandwonden op. Zijn zoon bleek ernstige brandwonden opgelopen te hebben en werd per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. De brand werd in enkele minuten geblust. Van de motor bleef niet veel over. NEVELSPUIT WAS ENIGSTE MOGELIJKHEID. In de nacht van Zondag op Maan dag moest de brandweer uitrukken voor een brand, welke woedde in een grote schuur achter het huis van de landbouwer Dorresteijnweg aan de Vaarderhoogtweg. De nevelspuit, die zeer snel aan wezig was, zoals gewoonlijk, was het vuur spoedig meester. Volgens deskundigen zou de om vang van deze brand niet te over zien zijn geweest, als de nevelspuit niet aanwezig was geweest. De dichtstbijzijnde brandkraan was n.1. meer dan een kilometer van de brand verwijderd. BINNENKORT WEER SPORT WEEK. Op de ledenvergadering, welke de Soester Sport-Federatie Vrijdag avond in het Oranje-Hotel hield, werd besloten de bestaande contri butie-regeling te laten vervallen, zodat de aangesloten verenigingen niet meer per lid contributie ver schuldigd zijn. Iedere vereniging betaalt als entreegeld een bedrag van f 15,- en daarna niets meer. De voorzitter, de heer W. van Schaffelaar, sprak de verwachting uit, dat de verenigingen bij sport evenementen ook de kas van de S.S.F. zouden gedenken en stelde K.P.S. ten voorbeeld, die op de Bevrijdingsdag een voetbalwed strijd heeft georganiseerd ten bate van de S.S.F. De sportweek neemt vastere vor men aan en op dit ogenblik is het navolgende raamprogramma reeds klaar: Donderdag 1 Juli: Ope ningsmars. Vrijdag 2 Juli: Motor- polowedstrijd, Zaterdag 3 Juli: Sportdag K.P.S. en gymnastiek- demonstraties. Maandag 5 Juli: halve competitie volleybal. Dins dag 6 Juli: Wielerwedstrijd voor bakkers, slagers e.d. doch ook een wedstrijd voor wielrenners van „Tempo", Pedaalridders", „Ade laar" e.d. verenigingen. Woensdag 7 juli, Jeugd-sportdag. Donderdag 8 juli: Loop door Soest, korfbal wedstrijden voor junioren en se nioren en voetbalwedstrijden. Vrij dag 9 Juli: Zwemwedstrijden en motorsport. Zaterdag 10 Juli: Mo tor-behendigheidswedstrijden. Het slot van de sportweek zal 'n con cours hippique zijn van nationale allure, welke op Zaterdag 17 Juli zal worden gehouden. Vincent Bijlo, te zien in het Baarnsch Lyceum deelnemers houthakken, stammen zagen en hout brandmerken. Ook aan de kinderen is gedacht. Voor de jonge fietsers is een kortere fietstocht uitgezet en op de par keerplaats tegenover paleis Soest dijk worden allerlei creatieve be zigheden en spelletjes gehouden. Dark Light Blind Care probeert met gerichte preventie, behande ling en scholing, blindheid te gene zen of te voorkomen. Rotaryclub Soestdijk helpt de kliniek hierbij door het houden van de fietstocht. De opbrengst van de deelnemers en sponsors van het Rondje Soest dijk gaat in zijn geheel naar een project in Afghanistan. De Dark Light kliniek wil met het geld uit rustingen, opleidingen, personeel en operaties in gebieden met veel vluchtelingen bekostigen. Folders voor aanmelding zijn aan te vragen op www.rondjesoest dijk.nl en verkrijgbaar bij de VVV- kantoren in Soest, Baarn en Hil versum. Het programmaboekje en de deelnemerskaart worden een week van tevoren thuis bezorgd. Het inschrijfgeld bedraagt 10,00 voor volwassenen 5,00 voor kin deren vanaf 6 jaar. Kinderen tot en met 5 jaar mogen gratis meedoen. 90GST&V-K NIEOWBRÜOBK In Hervonden Soest van 11 fe bruari jl. schreven we de herin neringen van de heer Hans van Doorne die in zijn jeugd aan de Van Straelenlaan woonde en zijn jonge jaren rond de Nieuwerhoek doorbracht. Hij schreef ons een brief van vier kantjes, waarin ook een paar herinneringen vanuit de oor logstijd. Van Doorne ziet veel dingen nog als een film voor zich en heeft ze opgeschreven. Op de hoek van Nieuwerhoek en de Koninginnelaan woonde in de oorlog slager Zoetelief en daar naast Flapper, een sigarenzaak. Later had Stien Flapper, de doch ter, daarbij een fotozaak. Naast Flapper de banketzaak van Euwe, later Regnery met de bekende ijs- salon. Voor Regnery en Euwe had elektricien Visman daar zijn zaak en daarnaast was er in de oorlogs jaren een bloemenzaak gevestigd van een NSB-er, van wie in de zo mer van 1941 de etalageruit werd ingegooid. Deze daad was vooraf al weken bekend en natuurlijk verraden aan de Duitsers, die tussen het struik gewas een soldaat van de Feldgen- darmeriq hadden verborgen, die een van de daders (kwajongens ei genlijk) aan de ingang van de Re- gentesselaan (toen geheten Nieu- werhoekstraat) door het hoofd schoot. Verzet De toen jonge Hans van Doorne behoorde niet tot de kwajongens- groep, maar was van de schietpar tij ooggetuige. 'Toch was dit rui tengooien een daad van verzet te gen de NSB en ik beschouw het 17-jarig slachtoffer Dorresteijn als de eerste verzetsdode van Soest. Deze gebeurtenis wordt al jaren weggemoffeld in officiële kringen, want die jongen was geen dokter en geen politie-inspecteur, maar een gewone volksjongen. Is dat niet de moeite waard om daar aan dacht aan te schenken?', schrijft hij. De heer Van Doorne had als jon gen grote belangstelling voor de auto's van het garagebedrijf op Nieuwerhoek, waarschijnlijk een der eerste autobedrijven van Soest. De eigenaar, de heer Stam was een groot man, had geraced en zijn automerk was 'OM' wat dat dan ook mocht betekenen. De racerij was eens voor hem verkeerd afge lopen, hij had daaraan wat litte kens overgehouden en daarmee was een einde gekomen aan de hardrijderij. Een autozaak was een rustiger bestaan en ook Bugatti was een beroemd merk dat toen door Stam werd vertegenwoor digd. In zijn zaak was een groot model Bugatti te zien, die op ac cu's werd voortbewogen en be stuurd kon worden door een kind van 10 jaar. Als jongen van die leeftijd vond ik dat iets prachtigs. Als ik stond te kijken, kreeg ik uit leg van de oude heer Stam en werd nooit weggejaagd. De autohandel in de oorlog zou waarschijnlijk wel op een laag pitje hebben gestaan in die jaren. Stam werd opgevolgd door zijn zoon Geerlof. Dramatisch Dramatisch in de oorlog is het ver loop geweest van hotel 'De Drie sprong' en 'Herensociëteit' geves tigd naast garage Stam. Dit ge bouw werd eind 1944 als wraak, met nog andere gebouwen in Soest, door de moffen opgeblazen met alles er in en er op. Ook daar van was Van Doorne ooggetuige. Zo ging het archief van het hotel, maar ook dat van de herensociëteit tot de.laatste snipper verloren. De hotelier en zijn gezin mochten niets meenemen en konden niets anders doen dan een veilig heen komen zoeken. Het gebouw werd opgeblazen en de puinhoop in brand gestoken. In het boekje Soester Politie His torie lezen we iets van de voorge schiedenis van deze wraakactie: Door het verzet was er een tele foonkabel doorgeknipt en dat moest op een gegeven moment gewroken worden. De affaire staat bekend als 'de wraak van Uhlme- ijer', een gevreesde oorlogsmisda diger, een aan de drank verslaafde Oberleutenant der Kriegmarine. Er zouden als represaillemaatregel een paar gebouwen in brand wor den gestoken. De huizen moesten, om de Soesters af te schrikken, op opvallende plaatsen staan. Op 24 oktober 1944 werd de boerderij van de weduwe Kok aan de Lan ge Brinkweg in brand gestoken. De mensen kregen een halfuur om het huis te verlaten. En de volgen de dag was De Driesprong op de Nieuwerhoek aan de beurt. Er bleef niets van het mooie gebouw uit 1890 over. Verschrikkelijke ge beurtenissen in het laatste steeds grimmiger en boosaardiger wor dend oorlogsjaar. De Driesprong is na de oorlog niet meer herbouwd. Op deze plaats staat nu de showroom van garage Stam. Dit waren weer enkele min dere prettige hervonden zaken uit Soest. We danken de heer Van Doorne voor de informatie. De foto is afkomstig uit de fotoverza meling van de gemeente Soest. U kunt reacties kwijt op tel. 6012158. De politie heeft afgelopen vrijdag avond een venter bekeurd op de Haverweerd. De man van Poolse afkomst liep langs de deuren om tekeningen te verkopen, maar bleek niet in het bezit te zijn van een ventvergunning. De 24-jarige verdachte deed afstand van zijn kunst en kreeg een bekeuring. Bij Rabobank Soest Baarn Eemnes geven Hieronder vindt u de verkorte agenda Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2003 Decharge Mededelingen en rondvraag leden de toon aan. En 26 mei 2004 hebben zij de kans om daadwerkelijk iets van zich te laten horen. Tijdens onze algemene leden vergadering. Vanaf 19.30 uur zijn zij van harte welkom in Restaurant Groot Kievitsdal, Hilversumsestraatweg 19 te Baarn. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, de jaarrekening 2003, het jaarverslag 2003 en de overige stukken kunnen leden vanaf vandaag inzien op ons kantoor aan het Kerkplein 9 te Soest. Geeft u als lid van onze bank 26 mei de toon aan tijdens onze algemene vergadering? Coöperatieve Rabobank Soest Baarn Eemnes U.A. gevestigd te Soest. Rabobank

Soester Courant | 2004 | | pagina 9