SoYoCo vol in onderhandeling Alles en iedereen bij opening Beukendal van stal gehaald Scholieren testen vaardigheid Soest succesvol vanaf de stip Wery en Muhren bij VVZ'4 9 Einde ongeslagen serie MHC SPOED Mountainbikeroute geopend SM [SPORT, Acht speelsters blijven, gesprekken met kandidaten VOLLEYBAL Sporthal 35 jaar geleden in gebruik genomen Van der Hucht Valeriaan weer het snelst in estafette ATLETIEK TENNIS KORFBAL Wind is lastiger voor KVO dan Wolderwijd: 5-10 DANSEN TRIATLON Annemarie Arkema ATLETIEK Gijs van Korlaar VRIJWILLIGERSHULP NODIG? Teleurstellend TV Soest-Zuid speelt gelijk Vijfde penaltykampioenschappen voor jeugd bij Hees Sportprogramma VOETBAL Ook Wijnstekers en De Jong werken mee aan clinic Echtpaar Voorn van Sepp pakt nationale titel VOETBAL Verdiend verlies heren; mazzelzege dames HOCKEY gjgQjtiïZöelililaH Jan Lievestro [^uivenberichteiiJl BEZORGERS De lopers van de week «Informatie over zelfbeschadiging Een programma van Piet Ekel en Thari Schröder WOENSDAG 19 MEI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 18 ^OÉNSDAG 19 MEI WASIE! JTNER Acht speelsters van Stam/ SoVoCo blijven bij de succes volle ploeg die naar de eredivi sie is gepromoveerd. Mirjam Tessemaker, Hanna Talacua en Michèle Fokkenrood, die >veinig speelminuten maakten, verlaten niet onverwachts de club. Gistermorgen was vrijwel zeker dat spelverdeclster Sanne Berculo van Sliedrecht Sport voor Stam/ SoVoCo kiest. Vandaag of gister avond zou trainer Derk de Saegh- er het afrondende gesprek met haar voeren. Albertine de Haan wil, na een jaartje Sliedrecht Sport, in ieder geval terugkeren op het Soester nest, maar de teamleiding voert ook nog besprekingen met een andere middenaanvalster. De Haan kwam het afgelopen seizoen nauwelijks aan spelen toe bij Slie drecht en is vanwege een kniebles sure niet honderd procent fit. De Saegher en manager Jaques Hardenberg hebben verder contact met enkele passer/lopers, onder wie Eveline van de Bosch van Vre- vok, en een speelster voor de bui- tcnaanval. Op die plek is de ploeg het meest kwetsbaar, volgens De Saegher. 'De komst van een goe de buitenaanvalster is het belang rijkst. Dat weet het team, want dat heb ik open en duidelijk gezegd. Woensdag (vandaag-red.) heb ik een gesprek met een speelster.' De afloop van de besprekingen met sommige kandidaten hangt mede af van de plannen voor de nationale selectie. De nieuwe bondscoach Avital Selinger wil met de damesplocg elke maandag, dinsdag en woensdag in Amster dam gaan trainen. Dat betekent dat de hofleveranciers hun interna tionals die dagen moeten afstaan. Dat kan gevolgen hebben voor de samenstelling van andere eredivi sieclubs met als indirect gevolg dat de overige speelsters wellicht voor een andere club kiezen. Stam/ SoVoCo is zelf overigens nog in gesprek met international Twinea Steenbergen. Geldkraan De Stichting Topvolleybal Soest (TVS) is ook druk aan het praten met onder meer de nieuwe hoofd sponsor voor het damesteam. Die zou de geldkraan verder open draaien, zodra Stam/SoVoCo de eredivisie bereikte. Bestuurslid Leo Verver wil daar in dit stadium niet over uitwijden, omdat de bespre kingen daarover nog gaande zijn. Uit welingelichte bron is vernomen dat 'het er goed uitziet'. Verder worden de 26 subsponsors, afgelo pen seizoen samen goed voor 20 duizend euro, deze weken ook be naderd met het verzoek of ze hun bijdragen eventueel willen verho gen. Na het sportieve succes in Gronin gen, anderhalve week, is er eigen lijk niets meer georganiseerd om de promotie te vieren. 'Zover ik weet niet, maar ik heb wel begre pen dat we een beautydag aange boden hebben gekregen', aldus De Saegher. beoordeeld door een jury met on der anderen Dick Bruynesteyn en Victor Moll, terwijl Swiebertje, Saartje en Bromsnor de prijzen uitreikten. Sportcoryfeeën In de aanloop naar die feestelijke bijeenkomst werden er al vanaf begin april diverse wedstrijden, de monstraties en exposities gehou den. Het programma van zaterdag 17 mei 1969 is vandaag de dag nog nauwelijks denkbaar bij de inge bruikname van een openbaar ge bouw. Ted de Éraak presenteerde de activiteiten, optredens waren er van onder anderen het Cocktail lïio, Piet Ekel, jongleurs en diver se (drum)bands. Bokser Rudy Lubbers, gewichtheffer Piet van de Kruk en andere sportcoryfeeën van die tijd waren van de partij. Johan Hilhorst, naamgever van Beukendal, werd gehuldigd, tal van (sport)verenigingen verleen den op de een of andere manier medewerking. Rolschaatsers, acro baten, vlaggen, ballonnen, alles en iedereen werd erbij gehaald. De festiviteiten gingen daarna nog een week door met een kijkdag voor het publiek, demonstraties van de gebruikers, maar ook van bijvoorbeeld de sportschool van judoheid Anton Geessink. Het was de tijd dat de lokale tele foonnummers nog uit vier cijfers 1969: De voltooiing van sporthal Beukendal nadert. Bron: Programmaboekje feestelijke opening sporthal Beukendal Er werd heel wat van stal ge haald, toen op 17 mei 1969 Beukendal werd geopend. Kos ten noch moeite werden ge spaard om de eerste sporthal van Soest onder de aandacht te brengen. Voor die tijd was het dan ook wel wat, zo'n grote hal. Niet langer waren Soester sportclubs afhankelijk van de gastvrijheid van Amersfoort. Negentien jaar eerder was door de Soester Sport Federatie al een ac tie gestart om op gemeentebodem een sporthal van de grond te krij gen, maar die mislukte. Halverwe ge de jaren zestig stond het minis terie van CRM niet te springen om zijn fiat te geven aan 'pompeuze, peperdure' hallen. Maar de zaal sporten, vooral volleybal, handbal, badminton en basketbal, namen zo'n toevlucht dat Soest niet lan ger kon wachten. In 1967 werd een commissie sa mengesteld en met een lening van 900 duizend gulden en drie ton aan steun van het rijk, de provin cie en de Nederlandse Sport Fede ratie was de financiering rond. Op 28 mei 1968 werd een begin ge maakt met het bouwrijp maken van de grond op het perceel aan de Beukenlaan, waarna hoofdaanne mer N.V. Sportbouw te Kedichem aan de slag kon. Een klein jaar la ter vond de opening plaats. Met een hal van 43 x 27 meter, zeshonderd zitplaatsen, 150 staan plaatsen, vier kleedkamers met toi let-, douche- en wasgelegenheid, een EHBO-massageruimte, een reportagebox (wedstrijdhokje), een restaurant, een garderobe en twee toiletgroepen was vooral sportmin- nend Soest er rijker op geworden. Wie zegt dat kunst en sport niet hand in hand gaan, zou toen wel anders hebben gepiept. In samen werking met de toenmalige kun stenaarsvereniging Artishock werd voor de Soester jeugd van 4 tot en met 17 jaar een expressiewedstrijd gehouden. De resultaten werden Ver- en hoogspringen, sprin ten, balgooien, kogelstoten en hordelopen. Het waren enkele van de onderdelen op de alge mene vaardigheidsdag van AV Pijnenburg. Leerlingen van maar liefst zeventien basis scholen krioelden donderdag over het complex van de atle tiekvereniging. Na een gezamenlijke warming-up <^an de W^ksloterweg werden de negen nummers afgewerkt. Als laatste op het programma stond de estafette (4 x 60 meter). De win naars van de vier series kwamen uiteindelijk in de finale terecht. Die werd gewonnen door de Van der Huchtschool Valeriaan in 37.12 seconden. Deze school mocht daarom, net als vorig jaar overi gens, de wisselbeker in ontvangst nemen. De Ludgerusschool ein digde als tweede (37.64), voor de Carolusschool (37.70) en De Bron (39.20). Voor alle finalisten lag bij de finish een medaille klaar. Op het onderdeel verspringen kwam De Egelantier (Desmond Vooraf was de uitwedstrijd van KVO tegen Wolderwijd al van alle spanning ontbloot. De vraag was alleen nog met welke cijfers de Soesterbergers het voorlaatste competitieduel zouden winnen. Het werd 5-10, na een ruststand van 1-6. Veel gescoord werd er dus niet en dat kwam met name door de straffe wind. De spelers hadden zodoende moeite met de afstandsschoten. KVO slaagde er niet in het lengteoverwicht uit te buiten. Topscorer werd Folko de Raad met vier treffers. Overigens speelde KVO reeds gis teravond haar laatste wedstrijd te gen Minerva. Het duel zou aan vankelijk aanstaande zaterdag heb ben plaatsgevonden. bestonden en dat ter kennismaking in de restauratie boven voor een kop koffie met gebak slechts een gulden werd gerekend. De exploi tatie van het restaurant werd in 1973 overgenomen door Rinus Valk die er nog steeds de scepter zwaait. Hij is het ook die aan deze krant het programmaboekje van de feestelijke opening van weleer ter beschikking stelde. Een kopje kof fie bij Valk kost nu overigens 1,25. Inmiddels beschikt Soest ook over Spleasure Centrum en de Ban- ninghal in Soesterberg en over kleinere sportzalen, zoals De Bunt en die van Idea (v/h o.m. C-drie). Maar Beukendal is (nog steeds) de thuisbasis van onder meer hand balvereniging Smeeing/BDC, bas ketbalvereniging Red Stars en de futsalclubs. In 35 jaar zijn er grote successen afgewisseld met teleurstellende re sultaten. Duizenden sporters heb ben er dierbare herinneringen op gedaan en zijn er met elkaar opge groeid. Beukendal mag een oude hal zijn, voor de meeste (oud)ge- bruikers is hij niet weg te denken. Op de halve triatlon van Kruinin- gen is Annemarie Arkema als der de geëindigd bij de dames van 40 jaar en ouder. Voor de 2500 me ter zwemmen, 80 kilometer fietsen en 20 kilometer lopen had ze za terdag een fractie minder dan vijf uur nodig: 4.59.13. Zondag verschenen vier clubgeno ten van de Schieter in Ter Aar aan de start van een kwart triatlon. Erik den Oude werd negende in 1.53.08, Dennis Moerman twintig ste in 1.58.00 en Jan Stehouwer 22e in 1.58.47. Opvallend was de rentree van Arie Henzen die na een langdurige ziekte de triatlon in 2.36.30 aflegde. In de voormalige hoofdstad van het Poolse rijk, Krakau, was Gijs van Korlaar onlangs de enige Ne derlandse deelnemer aan de mara thon. Het was de 32c keer dat de Soester de 42.195 meter overbrug de. Het parkoers was niet makke lijk en bestond uit onder meer eeu wenoude steentjes, heuveltjes en paden langs de Wisla. Uiteraard kon Van Korlaar de Afrikaanse deelnemers, die ook op de Olym pische Spelen zullen starten, niet bijbenen, maar een maand na de marathon van Leidsche Rijn (3.26) was hij zeer tevreden over zijn eindtijd van 3.38. Sprinten, ver- en hoogspringen, ballen gooien en nog vijf onderde len stonden op het programma van de algemene vaardigheidsdag voor scholieren bij AV Pijnenburg. Een groot aantal scholen deed mee. Foto: Foto Bell Tbtu en De Klimop) als beste uit de bus met een gemiddelde af stand van 3.24 meter. Het leverde deze openbare school een fraaie beker op. Als tweede eindigde de Carolusschool (3.22), als derde de Insingerschool (3.19) en als vierde de Da Cos^aschool (3.11). Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Soest - Soesterberg Het herenteam van Soest-Zuid verkeerde zaterdag niet in grootste vorm. Bovendien ontbrak Xander de Groot, meestal goed voor twee punten, op het appèl. Het gevolg was een teleurstellend gelijkspel van de nummer twee tegen Dom stad: 3-3. In de vorm van de dag waren de spelers uit Soest en Utrecht zeer aan elkaar gewaagd. Vijf van de zes partijen werden beslist in de derde set. Koos Steenbakkers en Martin Jonkheim, die eerder bei den hun single hadden verloren, capituleerden in de derde set van het dubbelspel in de tiebreak. De drie punten van Soest-Zuid werden in de uitwedstrijd binnen- geslagen door Maarten Zoetelief (4-6,6-1,6-1) en Danny Egter, de enige die aan twee sets genoeg had: 6-3, 6-4. Met broer Stephan zorgde Maarten Zoetelief ook voor het derde punt. Het tweetal won in een gelijkopgaande partij met 4-6, 7-5, 7-5. Het totaalklassement van de Soester penaltykampioen- schappen is gewonnen door de jeugd van S.O. Soest. De fina listen van deze club scoorden gezamenlijk 101 strafschop pen, die van WZ'49 85, van SEC 72, van Hees 65 en van 't Vliegdorp 64. Het kampioenschap dat zich rond de stip afspeelde werd voor de tweede keer georganiseerd door Hees dat er in 2000 ook mee was begonnen. Van de F-pupillen tot en met de A-junioren mochten de vier Soester clubs en de Soester- bergse voetbalvereniging vijf spe cialisten naar de Verlengde Oude Utrechtseweg afvaardigen. Zij na men de doelverdedigers van de clubs onder vuur, waarna per leef tijdsgroep de vijf besten van alle categorieën werden geselecteerd voor de finale. Voor de eindstrijd had René Ponk van FC Utrecht zijn tenue en handschoenen aangetrokken. Hij nam plaats in een van de doelen van het hoofdveld, waar tribunes waren opgebouwd rond het toneel van de penaltykampioenschappen dat was versierd met ballonnen. Hij kreeg een spervuur van ballen op zich afgevuurd, wat het volgen de resultaat had. F-pupillen 1. Stef Uyland (Soest), 2. Anil Kabri (SEC), Jeffrey Wesseling (WZ). E-pupillen 1. Marciano van Leijenhorst (Soest), 2. Michael Pot (Soest), 3. Jeffrey Brons (Soest). D-pupillen 1. Glen Merkeny (SEC), 2. Yunus Unla (Soest), 3. Tim Kramer (SEC). Foto: Foto Bell C-junioren 1. Kevin Ramselaar (Soest), 2. Jimmy Looysen (Hees), 3. Patrick Tammer (SEC). B-junioren 1. Niels van Mourik (Hees), 2. Lex van Rouwendaal (Soest), 3. Ricar- do Vogel (Soest). A-junioren 1. Rachid Azzouzi ('t Vliegdorp), 2. Harmen Bos (VVZ), 3. Oscar Kooy (VVZ). Volgens Claudia Looysen van Hees is afgesproken dat 't Vlieg dorp volgend jaar de organisatie voor haar rekening neemt. Omdat de jonge vereniging nog niet be schikt over een geschikte accom modatie heeft Hees haar complex ter beschikking gesteld. Dat bete kent dat de zesde editie van de penaltykampioenschap ook aan de Verlengde Oude Utrechtseweg zal plaatsvinden. Bij Danscentrum Sepp was er weer reden voor een feestje, want Eric en Charlotte Voorn werden dit weekeinde Nederlands kampioen. Het echtpaar, dat overigens niet in Soest woont, toonde zich de beste in de standaardklasse bij de senio ren. Tijdens de titelstrijd in Den Bosch was er ook succes voor Frans en Roellie Kerstens. Dit paar legde beslag op de derde plaats in de vierde klasse bij de senioren. Henk Wery, aanvaller van het legendarische Feyenoord dat als eerste Nederlandse club de Europa Cup 1 won ('70). Ger- rie Muhren die met het meest succesvolle Ajax-elftal drie maal ('71-'73) de beker met de grote oren veroverde. Het waren niet de minst gelauwer de prominenten die donderdag avond les gaven in de voetbal- school van VVZ'49. Ook voorma lig international en ex-prof Bennie Wijnstekers (Feyenoord) en Jean Paul de Jong van de huidige lich ting van FC Utrecht waren aan de Eemweg aanwezig om de jeugd van de Soester voetbalclub te trai nen. De clinic vormde de afsluiting van het seizoen. De circa 75 groenwit- ten werdén verdeeld in vier groe pen en telkens door een andere (ex)prof onder handen genomen. V.l.n.r. laten Henk Wery, Bennie Wijnstekers en Gerrie Muhren zien dat ze het nog niet verleerd zijn. Foto: Herman van Dam Eric Toonen, de opvolger van Hans Renes bij de voetbalschool, zag tevreden toe dat alles vlot ver liep. Na afloop kregen alle jeugd spelers een diploma, uiteraard on dertekend door Wery, Muhren, Wijnstekers en De Jong. In Almere werd de ongeslagen serie van MHC Soest doorbro ken. Na zeven wedstrijden ver loren ze eindelijk weer eens: 3- 2. Gelet op de kansenverhou- ding sprak Paul Jonker na af loop van een verdiende neder- laag. Almere kwam snel op 1-0 en ver dubbelde iets later de voorsprong. Toen bij een pass van een Soester de bal bij toeval tegen de paal ket ste, kon Pepijn Goedhart deze simpel intikken. In de tweede helft had de warmte zijn weerslag op het spel. Beide ploegen hanteerden de lange bal, omdat de linies steeds verder uit elkaar kwamen te liggen. Uit een strafcorner werd het 3-1, maar Garreld Klaucke scoorde snel tegen. Het beoogde slotoffensicf van Soest kwam niet uit de verf, omdat de ploeg te slap acteerde. Zondagmiddag speelt het heren- team de laatste competitiewed strijd tegen Vïanen. Dit duel begint om 14:30 uur aan de Bosstraat. Na het laatste fluitsignaal wordt af scheid genomen van de twee doel verdedigers Maarten Schneijder en Aarnout Boehmer. Zoals het er nu naar uitziet blijven de overige hockeyers bij de selectie die Jon ker wil uitbreiden met enkele jeugdspelers. Daarnaast is hij op zoek naar een of twee versterkin gen. Ook van de dames blijft in princi pe iedereen volgend seizoen be schikbaar voojr de selectie. De ploeg presteerde dit jaar beter dan vorig jaar toen tot het eind tegen degradatie werd geknokt. Nu staan de hockeysters uit Soest op een degelijke vijfde plek. De overwinning op hekkensluiter Alkmaar kwam bepaald niet zon der geluk tot stand. De Soesters hadden moeite met het water- kunstgrasveld, waarop de bal soms zomaar bleef liggen en voor de rest veel meer hobbelt dan op normaal kunstgras. De gastvrouwen open den de score binnen tien minuten Futsal 20:55 Firtina'93-Westlandia, pro motiewedstrijd (Beukendal) Voetbal 14:00 WSV'30-Soest, nacompc- titie (Wormerveer) Handbal 20:00 Kolping-Smeeing/BDC (H), promotiewedstrijd (Alk maar) Korfbal 15:30 Eemvogels-DÓS 4 (Sta ringlaan) Tennis 10:30 TV Soest-Zuid-Heksen- meppers (Bosstraat) ZONDAG 23 MEI Hockey 12:45 MHC Soest (D)-Kieviten| (Bosstraat) 14:30 MHC Soest (H)-Viancn| (Bosstraat) Tennis 10:00 LTC Soestdijk-Bastionj (Schrikslaan) Voetbal 14:30 Soest-WSV'30 (Bosstraat-I Oost) MAANDAG 24 MEI Bedrijfssport 19:00 Finale futsaltoernooi (Beu-1 kendal) Groot was de voorsprong van Janl Lievestro, de winnaar van de der-" de wedstrijd in de zomercompeti tie van de Snoekbaars. Niemand I kwam maar in de buurt van de| 9.87 meter vis die hij uit de Naar-[ dervaart haalde. Gert van Drie I kwam niet verder dan 5.32 meter, maar dat was voldoende voor de I tweede plek. Op de derde plaats I eindigde Ab Dekker met 5.13 me- f ter. Wedvlucht: Pont St. Maxence; afstand: 373 kilometer; wind: noordwest. DE ZWALUW Comb. van Egdom 1; Patrick Ingrid 2; J. v.d. Brakel Zonen 4; R. v. 't Net 5; Th. Post 10; H. Toonen Zn. 11; C. Kamphorst 12; A. Teunissen 17; V. Es Rijksen 20; R. v. Hornsveld 22; H. Huisman 24; S. v.d. Heiden 27; v.d. Brakel-Osseweyer 31; H. Vos 33; H. Woudstra 37; Gebr. de Bruin 43; E. v.d. Brakel Znn 47; H. Vonk 57; G.M. Schimmel 75; J. de Jong 102; V. Ginkel Kanters 122; Comb. de Bes- de Bree 132; H. Wolfsen 142; M. van Rouwendaal 172; P. Kanters 186; Wel- dink/v. Hengstum 189; J. Benschop 203. Jubileumvlucht Strombeek I. Sjoe Schoenmakerij (s); 2. Stuka- doorsbedrijf de Goudsbloem (s); 3. De Lasenberg afd. de Schakel (s); 4. B. v.d. Deijssel (nsl); 5. Sportvereniging SEC (s); 6. Jonkman Meubelen (s); 7. Bouwbedrijf Rob de Jong (S); Food- master Cafetaria Nieuweweg (s); 9. T. Verwoerd (nsl); 10. Dierenspeciaal zaak de Hoofdstad (s). Jubileumtocht Niergnies 1. Ballotage Commissie SEC 4 (s), 2. Jair Godschalk (s), 3. Van Heeren en Hovelingen Meubelen (s), 4. Onder houdsbedrijf M. van Rouwendaal (s), 5. G.J. van den Burg (s), 6. RVC B.V. (s), 7. Hooijer Bouw Techniek (s), 8. L. van Hornsveld (nsl), 9. De Lasen berg afd. de Schakel (s), 10. Bar Grill 't Luykje (s) en het duurde een kwartier voor dat Britt Dorresteijn haar team weer op gelijke hoogte bracht. Hoewel Alkmaar veel betere kan sen kreeg, trok Soest aan het lang ste eind dankzij een toevalstreffer. Nathalie Corsmit bereikte de cir kel, maar viel toen ze uithaalde, waardoor de bal niet richting doel verdween. Via een speelster van Alkmaar werd de koers evenwel veranderd en bleef de keepster uit eindelijk met een beteuterd gezicht achter; 1-2. De Soester Courant zoekt met spoed Bel snel 035-6014152 voor meer informatie. Ook invalbezorgers zijn welkom. Wethouder Witte en wethou der Lieberwerth van de ge meente Baarn hebben afgelo pen zaterdag de mountainbi keroute 'Utrechtse Heuvelrug- Noord' officieel geopend. Met de opening van de route gaat een diepgewortelde wens van Mountainbike Club Midden- Nederland (MBC) uit Soest in vervulling. De route is circa 24 kilometer lang en kan op diverse punten worden i gestart. Men kan zowel bij recrea tieterrein 'De kuil van Drakesteyn' in de Lage Vuursche als op recrea tieterrein 'De Bergjes' op de Soesterhoogt de tocht beginnen. Het onderhoud van de markering van de route Heuvelrug-Noord is in handen van MBC. Voor de route is een aantal nieu we tracés gemaakt, zodat bestaan de wandelpaden ontzien worden. Voor een deel wordt wel gebruik gemaakt van wandelpaden. Het traject is in twee richtingen gemar keerd met bordjes, waarop behal ve het internationaal bekende 'Blo- so'-teken ook een mountainbiker op te zien is. Mountainbikers moe ten gebruik maken van de paden Foto: Foto Bell die zijn aangegeven als mountain bikeroute, op andere plaatsen in de natuurgebieden is mountainbiken niet toegestaan. Dat wil zeggen dat het fietsen beperkt is tot de aange geven 'gewone' fietspaden. jnmiddels zijn de 'lopers van je week'- een begrip in Soest. Onze bezorgers maken er een erezaak van. Op school zijn ze er trots op. En het is ook niet niks: acht weken helemaal zonder één klacht de Soester Courant bezorgen, door weer en wind, winter en zomer. De Soester Courant is met recht trots op deze jongens en meis je die daarom een extraatje verdienen. Deze week krijgen de volgende bezorgers een bo nus: Maikel Fagel Marco Valk Michael Huisman #Ton Hilhorst Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 - 58 804 72 Operr/ngst/Jden: dinsdag Vm vrlldag '•O uur lot 19.00 uur aurdag van 9.00 uur lot 17.00 i Familieleden, partners en directl (rokkenen worden uitgenodi voor een informatiebij eenkor over zelfbeschadiging op maant 7 juni aan de Oude Arnhemsev in Zeist. De avond wordt geor; niseerd door RIAGG Amersfot Labyrint-In perspectief en Altre Preventie in samenwerking r Steungroep Zelfbeschadiging. informatie worden gege^ over oorzaken en gevolgen van stoornis. Ook zal worden ingeg; op de vraag hoe om te gaan i zelfbeschadiging bij een naa: Daarnaast wordt er genoeg rui te gegeven om vragen te steil Op de bijbehorende gespreks eenkomst op maandag 28 j kunnen mensen in kleine groei verder praten over hun ervarin; met zelfbeschadiging en borde ne-problematiek. Beide bijeenkomsten worden houden van 19:15 uur tot 21 uur. Aanmelding is verplicht deelname is gratis. Voor aanc ding of informatie bel: tel. 0 6999150. Veertigste uitzendingen 'n Luisterrijk verleden Wij nodigen u uit om limeric te zenden met als thema Sc Soesterberg, in de uitzending den de leukste limericks voor zen en is er voor de allerlei een prijs. Soester Limerick wedst Een limerick is een gedicht va regels, met in de eerste meestal de naam van een pers dier met een plaatsnaam. De regels 1, 2 en 5 rijmen. De kortere regels 3 en 4 r ook. De 5e regel is meesta "uitsmijter". Een voorbeeld: Soest kent zijn tehuis voor bejaarden/ Een plek waar ze goed ki aarden/ Het mooiste van al Is voor ieder een stal Want de Paardenkamp is er voor paarden. Inzendingen moeten binne voor zaterdag 12 juni Adres: Radio Soest t.a.v. Piet Ekel Postbus 3062 3760 DB Soest fn de uitzendingen van vrije juni en dinsdag 29 juni won winnaars bekend gemaakt. Robin Ammerlaan Luister maandagmiddag n: Derde Helft. Dan heeft Ro *er een gesprek met drie Sporters die gaan deelnem Paralimpics

Soester Courant | 2004 | | pagina 18