T ten! 'Vaarwel grote, vriendelijke reus' Cl O co op zaterdag 22 mei van 8 tot 12 VÉÉL VOOR DE HELFT Visser 31 UJjn kunt u i 15% KHFMEIMARTSDAG VI 1 Wilük i Keulen i ACTUEEL Soesterberger beschuldigd College discrimineert niet van moord op zijn vrouw - informa(ie aan Je raad Minder verkeersslachtoffers Subsidie voor hospice Volgende week inschrijven voor 23e avondvierdaagse Maatregelen voor betere leefbaarheid in Overhees PAGINA 2 1 WOENSDAG 19 MEI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 3 Meningen van lezers ouwen waard! Gerard v.d. Deijssel Overweldigende belangstelling bij afscheid Gerard van den Deijssel OM wacht op resultaat DNA-onderzoek 'Gelijke behandeling' van oppositie Koninginnelaan 22 3762 DE Soestdijk Tendens in provincie zet door Man opgepakt voor stelen bier Voor even een mooie camera 'Mack' Witte Boeddha Service voor alle merken Uw nieuwe bistro-set kost nu wel héél weinig Eii ontbijten bij de Kastelein op op 100 gram ..O.76 1.3S m ...O.89 i boterham 4 99 'OUCHE - AUPING tj ddelman heeft het ;n van uw aankoop. Jubbelop genieten! ;l naar de aktievoorwaarden delmanwonen.nl atie/onderhoud erken des-specialist ap alle merken el. 035 - 601 29 98 MEER cruise, tel. etc •n., etc soons v 3-drs n, Airco m, ecc, leer etc km, airco, cruise 14.750 15.500 10.950 8.250 4.750 8.950 7.950 4.250 6.950 automaat, 23.500 10.950 7.950 o9.450 7.950 6.950 17.750 12.950 13.950 2.950 11.950 9.950 17.950 ...8.150 100 km, ecc, lm, 7-pers14.950 i, airco, l.m. velgen co, 4x4 ecc, lm velgen ecc., etc i, Airco, 6 pers. ecc, 5-drs 10.950 6.450 er.nl Hefoon: 033-4650450 Ik las geschokt in het Soester Cou rant-bericht, dat ik als e-mail kreeg toegezonden door Aad Post, dat Gerard van de Deijssel is overle den. Iedereen, inclusief hijzelf, wist al jaren dat hij zeer ongezond was, maar toch komt zo'n bericht dan als een schok. In ieder geval bij mij. Voor mij was Gerard het ware ge zicht van de actievoerder en zeer gedreven om van Soest iets 'leef baars' te maken. We zaten gedu rende mijn raadsperiode tijdens de vergaderingen altijd naast elkaar. Twee verschillende politieke par tijen, maar met dezelfde ideeën en betrokkenheid om Soest 'Natuur lijk' te houden. Ik GroenLinks en Gerard Gemeentebelangen. Mi lieu, leefbaarheid en zorg om min derbedeelden stonden bij ons hoog in het vaandel. Als de vergaderingen langdradig waren en (soms...) niet om aan te horen, maakten, we grappen en vermaakten elkaar fluisterend met verhalen over onze reizen: We lachten om eikaars vriendschaps armbandjes, gekregen in verre oor den. We deelden niet alleen gezamenlij ke informatie hoe de Soester bos sen met 'gifvrij' gif vrij te houden van de vogelpest, maar deelden ook dropjes om onze kelen te sme ren om onze welgemeende infor matie aan collega raadsleden door te geven. Lik op stuk te geven of van repliek te dienen op, wat wij voelden, gezamenlijke opponenten in de commissie of raad. Gerard was letterlijk en figuurlijk het boegbeeld (voor mij) van een mens met het hart op de juiste plaats. Letterlijk pal staan voor belangen van de gemeente. Samen met Harry een van de oprichters van hun partij en altijd trouw ge bleven aan zijn idealen. Wars van enige opsmuk. Waar Harry het pak met stropdas aantrok, bleef Gerard rondlopen in zijn gewone kloffie. Tekenend voor hem. Soest en de Soester politiek missen een markant mens, een man recht voor z'n raap, zonder politieke vaagheden. Ik wens de familie, vrienden en GGS sterkte. Nel Koster, Lusaka, Zambia Hij was een reuzenkerel, een geweldige fijne vent, een actie voerder, een paljas, de man van de computers, een betrokken volksvertegenwoordiger die niet alleen praatte maar ook iets deed. Hij was vriendelijk, formidabel, behulpzaam, be langstellend, gul, bescher mend, maar onverschrokken als het ging om de belangen van een ander. Overweldigend was de belangstel ling na het overlijden van Gerard 'Mack' van den Deijssel. Bijna tweehonderd persoonlijke reacties op het condoleanceregister op de site van Gemeentebelangen Groen Soest, hartverwarmende brieven aan het adres van de familie; bij het condoleren een rij mensen waarvan pas na vijf kwartier het eind in zicht kwam; en honderden familieleden, collega's, vrienden en kennissen die vrijdagmiddag in Den en Rust in Bilthoven afscheid namen van Gerard. Gerard die al tijd interesse had voor anderen. Gemeende interesse, dat had hij van zijn moeder, vertelde broer Eric. Goede vriend en partijgenoot Har ry Witte gaf een bloemlezing van hetgeen hij de afgelopen zestien jaar allemaal meemaakte met 'Mack' en memoreerde onder meer aan het verzinnen van acties ('die we gelukkig niet allemaal ten uitvoer hebben gebracht'). Gerard was de man achter de actiegroep OH OH die zich inzette voor be houd van het Soester Natuurbad, en de actiekranten Soesterbij en Soest Alarm. Koekoekweg 10 was het redactieadres. Witte: 'wat een avonden waren dat. Met ouwe ome Jan van Veen die alle stukjes hardop voorlas. Als hij het niet snapte, dan was het niet goed. Aan het eind van de avond steevast drie borreltjes voor ouwe Jan met een sigaar.' In 1986 kwam Van den Deijssel met PAS enkele tientallen stem men te kort voor een raadzetel, vier jaar later lukte het wel met Gemeentebelangen Groen Soest, waarvoor hij ruim tien jaar in de raad zat. 'Hij verdiepte zich in de onderwer pen die mensen raakten en droeg feitelijk bij aan oplossingen voor mensen. Hij was een constructief kritisch raadslid met een grote ge drevenheid met betrekking tot de leefbaarheid en veiligheid', sprak burgemeester Koos Janssen vrij dagmiddag. Witte: 'in de fractie maakte Gerard de vergaderroosters, daar was hij erg streng mee, want wij waren niet zulke vergadertijgers. Maar Gerard nam wel de vrijheid om te claimen dat er niet op maandag werd vergaderd, want dan moest hij bowlen. Daar kwam niets tus sen, evenmin als op klaveijasavon- den.' Gerard was de enige man die mee mocht met de vrouwenuitstapjes van Hees en in sportzaal De Bunt stond tijdens de volleybalwedstrij den naast de tribune altijd een stoel voor hem klaar. Gerard was ook de man die anderen hielp bij het invullen van belastingformulie ren en zich serieus en vol overga ve stortte op het werk voor bewo nersvereniging 't Hart. Maar vrijwel alles wat Gerard deed, was doorspekt van humor, zelfs nog op de terugreis van een werkbezoek aan Engeland, die noodlottig voor hem zou eindigen. Witte: 'de gezondheid van Gerard was een steeds groter probleem. Hij zag zelf ook in dat hij niet oud zou worden, daar was hij wel eens verdrietig over, maar vervolgens pakte hij zijn moed weer bij elkaar en ging verder.' Zijn mateloze eetlust werd hem uiteindelijk fataal. Broer Eric: 'le gendarisch zijn zijn bezoeken aan de snackbar, waar de broodjes tar taar met extra zout niet aan te sle pen waren. Tot midden jaren tach tig bij de opkomst van de shoarma en Mack overstapte op het broodje shoarma. Toen hij de politiek wil de ingaan, was zijn eerste interview in een shoarmazaak.' Iedereen in zijn omgeving heeft geprobeerd zijn eetlust te temmen, zei Witte. 'Iedereen is daar op enig moment mee opgehouden, omdat het geen zin had en Gerard en je zelf er alleen maar chagrijnig en ongelukkig van werd.' Afscheid nemen van deze enorme kerel die ieder van ons op zijn ei gen onnavolgbare wijze met zijn Met partijgenoot en goede vriend Harry Witte volgt Gerard van den Deijssel de uitslagen van de raads verkiezingen van 2002. Gemeente belangen Groen Soest, het politie ke kind van 'Mack', zo i de groot ste fractie van Soest worden. Foto: Soester Courant hartelijkheid, belangstelling en gul heid voor zich wist in te nemen. Ieder van ons heeft daar zijn of haar eigen herinnering aan, en dat maakt dit afscheid voor ons een trieste zaak. Nooit meer Gerard die met een of ander geintje de vrolijkheid wist te wekken.' Hoewel de familie natuurlijk wist dat Gerard in brede kring geliefd was, was ze overdonderd door de belangstelling en het grote aantal reacties na het overlijden. Broer Ben: 'na de condoleance en deze plechtigheid begrijpen wij dat wij allen moeten condoleren met het verlies van Gerard.' Een reus van een vent was hij, met een groot hart dat altijd op de goe de plaats zat; het hart dat hem op 48-jarige leeftijd in de steek liet. Mack liet nooit iemand in de steek. Een 54-jarige man die in fe bruari in Soesterberg zijn 44- jarige echtgenote heeft ge wurgd, wordt door het Open baar Ministerie beschuldigd van moord. Dat bleek dinsdag tijdens de eerste behandeling van de zaak bij de rechtbank in Utrecht. De zaak tegen de man werd nog niet inhoudelijk be handeld omdat het DNA-on derzoek nog niet is afgerond. Na een huwelijk van meer dan twintig jaar kregen de Soesterber ger en zijn vrouw relatieproble men. De man logeerde elders, maar ging begin februari naar de echtelijke woning toe voor een ge sprek met de vrouw. Na dat onder houd belde hij de politie dat hij zijn vrouw iets had aangedaan. De politie trof de vrouw gewurgd aan. De man had lichte verwondingen. Het openbaar ministerie legt moord ten laste waar een gevange nisstraf van twintig jaar op staat. Raadsman H. Veen betwijfelt ech ter of er sprake is van voorbedach te rade. Veen is ervan overtuigd dat zijn cliënt, 'die veel van zijn vrouw hield', in een opwelling heeft gehandeld. De man is ook niet eerder met justitie in aanra king gekomen en heeft zichzelf aangegeven. Daarom was raadsman Veen het niet eens met het verzoek van de officier van justitie om DNA-on derzoek te mogen doen. Officier E. Lodder benadrukte dat de Soester zijn bekentenis kan intrek ken en dan is er geen ander bewijs. Dat onderzoek is inmiddels uitge voerd, maar de resultaten van die DNA-test zijn nog niet bekend. De zaak wordt binnen drie maan den voortgezet. Het College van B. en W. maakt bij de informatie aan de raad geen enkel onderscheid tussen coalitie- en oppositie fracties. En als dat onverhoopt toch wél gebeurt mag de poli tiek de burgemeester direct aan zijn oor of zijn jasje trekken. Zeker nu ook in het plaatselijk bestuur het dualisme is ingevoerd mag er geen enkel verschil meer zijn in de behandeling van de 'be vriende' en de 'vijandelijke' frac ties. Toch hebben de oppositiepar tijen vaak wel de indruk dat zij te genover hun collega's van de coa litie een kennis-achterstand heb ben. Ze willen alle 'politiek-rele- vantie' informatie van het College krijgen die ook de coalitiepartijen ontvangen. 'Er moet wel iets gebeuren op dat Voor Vroege Vogels! vlak,' meende Paul Lemmen (PvdA) maandagavond in de raadscommissie Bestuur Midde len, die zich over deze kwestie boog aan de hand van een notitie (die overigens niet aan de pers was verstrekt). Lemmen beschouwde het als een kwestie van 'cultuur'. 'Je merkt aan de ingenomen standpunten soms duidelijk dat de coalitiefracties al contact hebben gehad met hun wethouder. Ze zijn het soms ook opvallend snel met elkaar eens.' Volgens Peter van der Torre (WD) was dat maar een gevóel van Lemmen. Deze had nog een treffend voorbeeld van de informatievoorziening aan de raad, althans aan hem. Hij had in januari een vraag gesteld aan een ambte naar en na enige herhalingen pas in mei antwoord gekregen, name lijk de mededeling dat de ambte naar met vakantie ging en in juni terug zou zijn... Ook volgens Wim Roest (D66) is er wel degelijk een informatie-ach terstand voor de oppositie. Hij vond dat de voorzitter van de raad (en van het College) - namelijk burgemeester Janssen - daarover zou moeten waken. Hij ging ove rigens uit van de 'goede trouw' bij B. en W. maar, aldus Roest, 'het gaat om de cultuur-in-de-koppies'. De meeste andere fracties waren wel tevreden over de manier waar op het dusver allemaal ging, zeker nu er 100 ambtenaren op cursus zijn gestuurd om te leren hoe ze de informatie moeten doorgeven (als of ze dat tot dusver steeds ver keerd deden). Eenduidig 'We nemen de informatie aan de raad zeer hoog op,' antwoordde burgemeester Janssen. 'Ik zeg u oprecht en open: dit moeten we perfect doen, en we zijn er ook elke dag mee bezig. Er is de afge- Het aantal verkeersslachtof fers in de provincie Utrecht is het afgelopen jaar verder gedaald tot 2744. Sinds 2000 (3500) is er sprake van een afname. Deze tendens is ook terug te zien in Soest. In deze gemeente nam het ver keer vorig jaar één leven. Daar naast moesten 24 mensen naar het ziekenhuis en raakten nog eens 73 mensen (licht) gewond bij een ongeval. Een jaar eerder vielen in Soest 116 slachtoffers, in 2001 nog 125. In de provincie kwamen vorig jaar 54 mensen om in het ver keer, een toename van tien pro cent. Van de 2744 gewonden moes1- ten 745 in het ziekenhuis wor den opgenomen of daar ten minste worden behandeld. In Utrecht vielen de meeste slacht offers (691), gevolgd door Amersfoort (368), Zeist (158), Veenendaal (116) en Woerden (112). Soest neemt achter Maarssen (99) de zevende plaats in op de provinciale lijst van verkeersslachtoffers. Landelijk steeg het aantal dode lijke slachtoffers van 987 naar 1028. In werkelijkheid zijn dat er nog meer, omdat mensen die een maand of later na het onge val alsnog overlijden, niet alle maal als verkeersslachtoffer worden geregistreerd. Voor zo ver bekend, bezweken vorig jaar nog eens zestig mensen na minimaal een maand aan hun verwondingen. t> Vervolg van pagina 1 burgemeester zal er, ook na de ver hoopte gemeentelijke bijdrage, geen sprake zijn van een structure le subsidierelatie. 'Dit is nodig om het grote gat te dichten. Als wij bereid zijn tot deze eenmalige steun zal dat in de komende maan den een groot positief effect heb ben en dan kan het huis gekocht worden.' Het bestuur heeft overigens nog steeds geen geschikt pand kunnen vinden, liet mevrouw Zwart na mens de stichting weten. Dat moet nu wel snel gaan gebeuren. De fi nancierende fondsen stellen het geld alleen maar ter beschikking voor de huisvesting en de inrich ting van het hospice, en niet voor de exploitatiekosten. Die moeten gedekt worden door de bijdragen van de bewoners, maar ook dona ties en giften zullen hard nodig zijn. Instellingen als de Rotary en de Soester Zakenkring willen best een bijdrage leveren, maar vragen ook hoe het dan met de gemeente zit. Erop of eronder Volgens mevrouw Zwart is het be stuur aangeland in een cruciale fase van de ontwikkeling van het hospice. 'Het is nu echt: erop of eronder.' Wim Roest wees er nog op dat een 'nee' tegen het verzoek dus eigenlijk een 'nee' tegen het hele hospice-plan zou kunnen zijn, maar ook hij ging niet zo ver om dan maar gelijk 'ja' te zeggen. El len Huberts vroeg langs haar neus weg nog even wat de gemeente Baarn (het hospice is officieel be doeld voor Soest én Baarn) eigen lijk zou gaan bijdragen (nog niets, aldus mevrouw Zwart, 'want we kloppen eerst bij Soest aan') en Chris van Vuuren adviseerde het bestuur nog eens aan te kloppen bij de diaconieën van de kerken in Soest. 'Die kunnen ook nog wel eens wat doen, tegen aantrekkelij ke voorwaarden...' De politiek heeft tot 3 juni de tijd om zich op het verzoek van de stichting te beraden. Dan vindt de gemeenteraadsvergadering plaats. Of de subsidie wordt toegekend staat dus nog lang niet vast, maar er zijn ongetwijfeld creatieve gees ten in de politiek die wel een uit weg uit het dilemma zullen weten te vinden. De avondvierdaagse nadert met rasse schreden. Op woens dag 26 en donderdag 27 mei bestaat de mogelijkheid tot in schrijving voor het wandeleve nement dat van maandag 7 tot en met donderdag 10 juni plaatsvindt. Beide inschrijfavonden kan men van 19:00 tot 20:00 uur terecht bij Arkemeyde (voorheen De Lasen- berg) aan de Hellingweg 1. Leden van de plaatselijke regelingscom missie zitten dan klaar om de deel nemers te registreren. De kosten bedragen 3,50 per persoon. Wie zich pas op maandag 7 juni aan meldt, dient een euro extra te be talen. De avondvierdaagse start dit jaar alle avonden vanaf de Bosstraat- Oost, het sportcomplex van S.O. Soest. Er zijn vier tochten, zowel voor de deelnemers aan de 5 als die aan de 10 kilometer. De eerste drie avonden kan er worden ge start tussen 18:00 en 19:00 uur, op de laatste avond gaat iedereen om 18:00 uur op pad. Onderweg ver zamelen de wandelaars zich op het evenemententerrein De Eng, van waar iedereen tegelijkertijd ver trekt voor het défilé langs het ge meentehuis. Voor informatie over de avond vierdaagse: Carl en Marjo van Dorresteijn, tel. 6026289, of Henk en Mieke Krops, tel. 6238801. lopen twee jaar al veel verbeterd, en als u toch merkt dat het niet goed gaat, dan mag u mij aan mijn oor of mijn jasje trekken.' Volgens Janssen moet, zeker in het dualis me, de positie van het College te genover de raad, absoluut 'eendui dig' zijn. Ook zijn alle raadsleden welkom bij het wekelijks College- beraad - 'de poort staat open' - behalve als het om de begroting gaat, zoals Teun Middelkoop (Soest 2002) inmiddels had onder vonden. Maar dat waren toch maar twee saaie dagen geweest, wist deze inmiddels. Hij wilde trouwens wel eens van de coalitiepartijen horen hoe vaak 'hun' wethouders daar op de fractievergaderingen verschenen. Alleen wethouder Bert Krijger (WD) ging daar op in: hooguit één op de drie keer. Ans Mann (GroenLinks) merkte op dat ze soms wel eens 'stikja- loers' was op de Collegepartijen. 'Als je dicht bij het vuur zit...' Vol gens haar was het vaak ook een kwestie van 'nestgeur'. Wim Roest (D66) was helemaal niet jaloers. 'We moeten ook niet meer praten in termen van 'hunnie en wij'. Hij constateerde dat de coalitiefracties ook niet meer klakkeloos achter het College aanlopen, dus het gaat de goede kant op. De politie heeft afgelopen zater dagmiddag aan het einde van de middag een 32-jarige man uit Zeist aangehouden. Hij had bier gestolen uit een winkel aan de Tamboerijn en was door het perso neel in de kraag gevat. Vervolgens werd de Zeister overgedragen aan de politie, die hem een proces-ver- In Overhees zal een aantal maatregelen worden uitge voerd of onderzocht om de leef baarheid en de veiligheid te verbeteren. Dat is de uitkomst van een wijkschouw van bewo ners en vertegenwoordigers van gemeente, politie en woning corporatie Portaal. Zij gingen onlangs gezamenlijk te voet door de wijk en daarbij wer den knelpunten aangestipt en an dere zaken aangekaart. Zo is het de bedoeling dat in 2005 de con tainers in het winkelcentrum aan de Tamboerijn worden vervangen door ondergrondse afvalbakken. Bij de pinautomaten in dit centrum komen er heilinkjes, zodat de trot toirs beter te bereiken zijn voor rolstoelen en kinderwagens. Om auto's makkelijker te kunnen la ten in- en uitrijden, worden de trottoir banden van het parkeerterrein wat 'afgescherpt'. Enkele andere besproken maatre gelen zijn: aanleg van een zebra pad en plaatsing van een straatju weel op de Willaertstraat ter hoog te van Idea (bibliotheek) om het oversteken veiliger te maken; ver lichting op de achterpaden van het Fazantpad (Portaal gaat haalbaar heid bekijken); plaatsing van (verkeers)borden op verschillende locaties. Verder wordt onder meer onderzoek gedaan naar de drem pels op de Sweelinckstraat. Som migen daarvan zijn volgens de be woners te hoog. Een 38-jarige inwoner uit Amers foort heeft vorige week dinsdag slechts kort mogen genieten van een door hem ontvreemde came ra. De man was rond het middag uur een fotozaak aan de Van Weedestraat binnengelopen om daar een exclusieve digitale fotoca mera ter waarde van 1200 euro te bekijken. De verkoper gaf de geïn teresseerde klant de camera, die het vrijwel meteen op een lopen zette. De medewerker van de fo tozaak rende hem achterna, maar gaf de achtervolging op toen de dief de camera achterliet op straat. De politie heeft de cameradief uit eindelijk toch weten te arresteren met behulp van een getuige. Deze had de man gezien op de Korte Melmweg. Hij is meegereden met de politie en ze zagen hem rijden op de A.P. Hilhorstweg. Hij werd aangehouden en bekende vrijwel meteen de camera te hebben ge stolen om aan geld te komen. Een 'reuzenkerel' had burgemees ter Koos Janssen vrijdagmiddag als titel boven zijn speech gezet bij de crematieplechtigheid in Biltho ven van Gerard 'Mack' van den Deijssel. Een terechte aanduiding die letterlijk en figuurlijk geldt voor de stevige pilaar van Ge meentebelangen Groen Soest, die op 8 mei plotseling op 48-jarige leeftijd is gestorven in Hoek van Holland. Volks en humoristisch past bij hem de uitdrukking 'Mack', waar mee Gerard zijn leven lang geëti ketteerd werd door vrienden, ken nissen, huurders, milieuactivisten,' sporters en kiezers in alle lagen van de Soester bevolking. Op de rouwkaart staat: -'Gerard, de man die overal op in en bij zat en probeerde voor iedereen alles te regelen kon zijn vroegtijdig af scheid niet voorkomen'. Harry Witte hield een bevlogen verhaal over zijn vriend, partijge noot en medeoprichter van G.G.S., die in 1991 in de gemeen teraad plaatsnam. Een treffende schets met anekdotes en grappige voorvallen over de markante Soes ter uit 't Hart waarin de woorden betrokkenheid, eerlijkheid en vro lijkheid centraal stonden. Twee naaste familieleden lieten merken aan de zeer vele toehoor ders in 'Den en Rust' hoe groot het verlies is van deze broer, zwager en oom, die bekend stond om zijn vriendelijkheid, eetlust, een groot sociaal gevoel en een kwetsbare gezondheid. Hij lunchte tussen de middag vaak lekker en gezellig in de kantine van het gemeentehuiswaar de hele afgelopen week op zijn plek aan tafel 1 een bos witte bloemen stond met het kaartje: 'Deze plek zal altijd voor je blijven, Gerard.' Mack was geen gehaaide politicus zoals dat meestal toch gebruikelijk is in onze democratie, maar een pure volksvertegenwoordiger zo als je nog maar zelden tegenkomt. Soest is verdrietig en zal hem niet snel vergeten. Dat hij in Hoek van Holland uiteindelijk aanmeerde from the green side of fifty en dat oh oh het noodlot hem harteloos opwachtte als een kille bolleboos dat de laatste grap hem over kwam en wegebde in de zee de dood hem uitverkoos en dat allen in de tijd hem mogen gedenken als een Ver lichte reus in de eeuwigheid. www.rabobankonline.com SOEST Eigen technische dienst met 24-uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. Soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60 Let goed op vroegerikken. Komt u op Hemelvaartsdag tussen 07.00 - 08.00 uur dan n/yi/ ontvangt u op ALLES wat u koopt een korting van £\JsO Tussen 08.00 - 09.00 uur ontvangt u een korting van Ronde tafel 2 stoelen van 89,- voor Rechthoekige tafel 4 stoelen van 99,-voorbisf" U ontvangt bij binnen komst een bewijs dat u recht heeft op korting en kunt dus rustig de tijd nemen om te winkelen. ca 3 "TC Dorresteinweg 72 b Soest 035 6012883

Soester Courant | 2004 | | pagina 3