Fancy Fiddlers spelen Bach, Schubert en Badings in Cabrio SPOED SLAS-poëziewandelingen op landgoed Pijnenburg Componist Adriaan Bonsel aanwezig bij concert SOY Met een lach en een traan... Wonnin samen c Ernst met pl: W0öMH\X [CULTUUR &WËIZUN l Open lessen in juni bij het Klein Soester Koor www.rabobankonline.com aruSKXK Gevarieerd repertoire van ensemble in De Klarinet sotsterScoürawt WOENSDAG 19 MEI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 8 Bijzondere programma's in openluchttheater Spektakel in Cabrio: Midzomernachtsdroom volgens Oberon SCHRAVEMADE B.V. BEZORGERS 'De paden op de lanen in' Herman van Veen: 'Chapeau' Inloopmiddag UW na verrassingstocht nu echt ter ziele Wijkvereniging speelt bingo Jazzconcert Olthuis en Van Veenendaal Filmhuis: 'Depuis qu'Otar est parti' WOENSDAG 19 E Zaterdag fees Eer voor So ELKEWEEKEEN x V IN DE BUS? De vierentwintig zeer getalent eerde leerlingen van Coosje Wijzenbeek treden zondag middag 23 mei op in open luchttheater Cabrio in Soest. Het koffieconcert begint om 12:00 uur. Coosje Wijzenbeek is docente aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. De gerenommeerde vioolpedagoge is gespecialiseerd in het opleiden van talent. Behalve in Den Haag geeft ze les in Zwitser land en de Verenigde Staten. Tot haar leerlingen behoorde de in middels beroemde Soester violiste Janine Jansen. Ook Saskia Viersen en Francien Schatborn kregen bij Wijzenbeek hun opleiding. De vierentwintig jeugdige talenten die zondagmiddag in Soest optre den, komen uit alle windstreken ieder weekeinde naar Hilversum om daar eerst individueel begeleid te worden en daarna het ensem- blespel të oefenen. De groep geeft regelmatig concerten en was in 2003 o.a. te horen in het Cenakel in Soesterberg. De Fancy Fiddlers gaan deze zomer naar een veer tiendaagse cursus in Zwitserland. Het ensemble speelt zondagmid dag werken van Bach, Schubert, Badings en het eerste deel van het pianokwintet van Schumann. Jan Hoytink begeleidt The Fancy Fid dlers op de piano. Aanvang: 12:00 uur. Kaarten: 7,00; kinderen 5,00, bij VW- Soest, CultuurPuntSoest (biblio theek) en aan de kassa van het theater. Vrijdag 28 mei en zaterdag 29 mei Eenzame Leden: 'De Tijdgeest' Of je nou in Soest woont of in Timboektoe. Je doet ze in het ge niep of zonder dat je het in de ga ten hebt öf juist heel overwogen: rituelen. Op vrijdagavond 28 en zaterdagavond 29 mei speelt de toneelvereniging Eenzame Leden uit Utrecht het stuk 'De Tijdgeest'. Het verhaal handelt over ons ge drag, over hachelijke situaties waarin wij kunnen geraken. In het dagelijks leven is het een komen en gaan van rituelen. Soms zichtbaar maar meestal niet. Soms gewild ook vaak ongewild. Soms stoffig, gepolijst, zweverig of materieel. Een voorstelling over prestige, neurose of verslaving. Slapstick, mime, vreemd taalgebruik en mu ziek worden gecombineerd met lachwekkende en kwetsbare mo menten. 'De Tijdgeest' laat een groot aan tal scènes zien op het thema rituele armoede. Eerst chaotisch maar meeslepend en toch ritmisch in de opbouw. Het brengt de kijker in verwarring door de kwetsbaarheid, de humor en de scherpte van de teksten. En de waarheid, de waar heid ligt ook hier in het midden. In een roes verlaat de bezoeker het theater. Een bijzondere ervaring rijker. Aanvang: 21:00 uur. Kaarten: 6,00, bij WV-Soest, Cultuur PuntSoest (bibliotheek) en aan de kassa van het theater. Zondag 30 mei Symfonieorkest en theatergroep Oberon uit Leiden voeren zondag middag 30 mei 'Een Midzomer nachtsdroom' van Felix Mendels- sohn en William Shakespeare uit met amateurs op hoog niveau. Het complete werk van Mendelssohn en delen van Shakespeare worden uitgevoerd in samenwerking met acteurs, dameskoor en solisten. Door het gebruik van feeërieke kostuums en de sfeervolle locatie van Cabrio draagt de productie een sprookjesachtig karakter. Om de voorstelling voor een breed pu bliek toegankelijk te maken is er voor gekozen dit stuk geheel in het Nederlands uit te voeren. Dat geldt ook voor de gezongen stukken. Zeven acteurs spelen alle rollen uit 'De Midzomernachtsdroom', dat De Fancy Fiddlers verzorgen op zondagmiddag 23 mei het eerste optreden in het Cabrio-theater. Kinderparadijs De Vrije Teugel] Vedelaarpad 53, tel. 6018136 tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. Ook voor ziekenfondsverzekerden. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 - Soest - Telefoon 035 - 602 02 49 De Soester Courant zoekt met spoed Bel snel 035-6014152 voor meer informatie. Ook invalbezorgers zijn welkom. betekent voor de acteurs snelle kostuumwisselingen. Orkest, koor, solisten en acteurs zijn allemaal actief op het toneel waardoor er geen scheiding is tussen toneel en muziek. Het koor bestaat uit der tig leden. Solisten zijn Marleen van der Weij, sopraan, en Rosalie Sloof, mezzosopraan. De voorstel ling staat onder leiding van Jeppe Moulijn, dirigent en Arne Postma, regie. Aanvang: 14:30 uur. Kaarten: 8,00; kinderen 7,00, verkrijg baar-bij VWSoest, CultuurPunt Soest (bibliotheek) en aan de kassa van het theater. Donderdag 3 juni Voor het eerst zal Herman van Veen optreden in het mooiste openluchttheater van Nederland: Cabrio-Soest. De voorstelling vindt plaats in het kader van 'Soest 975 jaar'. 'Chapeau' is een nieuw programma waarmee hij sinds fe bruari optreedt in de Nederlandse theaters. Hij wordt begeleid door een uitstekende groep muzikanten. Erik van der Wurff, piano; Edith Leerkens, gitaar en Wieke Garcia, percussie en harp. Herman van Veen zorgt voor zang, spel en speelt viool. In het voorprogramma treedt het Soester koor Chorus Line op. Het repertoire bestaat uit popmuziek, jazz, musicalmedleys en zo nu en dan een licht klassiek stuk. Voor deze avond heeft Chorus Line een speciaal programma samengesteld. Het neemt de bezoekers mee naar de wervelende wereld van de mu sical, doet swingende discotijden herleven, brengt Engelse popnum mers ten gehore die iedereen mag meezingen en vergeet ook het Ne derlandstalige lied niet. Kaarten: 25,00, verkrijgbaar bij VWSoest, CultuurPuntSoest (bi bliotheek) en aan de kassa van het theater. De kracht van de reclame ligt in de herhaling Voor het derde jaar organiseert de Stichting Literaire Activitei ten Soest (SLAS) een aantal spannende natuurwandelingen met gedichten. Ditmaal gaan de tochten over het privé-land- goed Pijnenburg van de familie Insinger. Onderweg vertelt de Soester au teur/bioloog/historicus Hans Kruiswijk biologische en histori sche bijzonderheden over het land schap en zijn directe otngeving. De wandelaars komen alles te weten over de landheer van Soekaboemi die heer van Pijnenburg werd, over de ijskelder, over de Charlottehoe- ve, Gerritshoeve en Andrieshoeve, en over de rijke flora en fauna van dit prachtige landgoed. Aan het begin van de wandeling worden de verzen op papier uitge reikt die onderweg door bestuurs leden van de SLAS worden gele zen. De rondwandeling begint en eindigt op het parkeerterrein naast restaurant 't Spiehuis aan de Bilt- seweg. (Trek een paar stevige wan delschoenen aan en neem wat te drinken mee, want er is onderweg geen uitspanning.) De drie voettochten staan open voor maximaal 20 deelnemers per keer en vinden plaats op: woensdagavond 2 juni, 19:00 uur; woensdagavond 16 juni, 19:00 uur; zondagmiddag 20 juni, 14:00 uur. Kosten: 5,00 per deelnemer; Vrienden van de SLAS en CJP: 2,50. Het 'grote huis' op het landgoed Pijnenburg. Sleenhoffslraat 46, tel. 601 95jl Zaterdag 22 mei en zondag 23 mei Jazzworkshop Session Extended In deze workshop, geleid door Esmée Olthuis en Albert van Zaterdag 22 mei Cinema animatie cinema 2 Vanaf maart 2004 organiseert het Nederlands Instituut voor Anima tiefilm (NLAf) de animatietournee Cinema Animatie Cinema. Drie animatieprogramma's zullen tot eind september in Nederland en Vlaanderen te zien zijn. De tour nee bestaat uit twee avondvullen de programma's, met films van be kende Nederlandse animatoren zoals Gerrit van Dijk, Paul Dries- sen en vele andere. De program ma's bieden zowel humoristische als kunstzinnige films; de ene film is ambachtelijk met potlood gete kend, de ander met moderne com puteranimatie. Hiernaast is er ook een kinderprogramma, wat laat zien dat animatie, naast vermake lijk, divers van vorm kan zijn. De programma's bevatten zowel Ne derlandse animatiefilms als enke le buitenlandse bekroonde films. 1. The boy who saw the iceberg, Paul Driessen. 2. The case of the spiral stairca- se, Jacques Verbeek, Karin Belangstellenden kunnen zich opgeven bij Boekhandel Van de Ven, Zuidpromenade 1, SS 6012419, fax: 6020135, e-mail: info.vandeven@libris.nl. Neem een abonnement: 9,- per half jaar! tel. (035) 6014152 Liefdesliedjes, Engelstalige songs, een medley uit de Sound of Music, maar ook evergreens en wiegeliedjes van Brahms, Schubert. Dit gevarieerd reper toire is vrijdag 21 mei voor 55- plussers te horen in ontmoe tingscentrum De Klarinet. Het optreden is van Cantabile, een zangensemble van vijf vrouwen die worden begeleid door een pianist. Op enthousiaste wijze zingen zij de meest uiteenlopende nummers. Het concert begint om 14:00 uur en duurt ongeveer twee uur. Belangstellende 55-plussers kun nen vanaf 13:30 uur terecht in de zaal aan de Klarinet in Overhees. De toegang is gratis, dankzij de inzet van de werkgroep De Klari net van de Stichting Welzijn Oude ren Soest (SWOS). Het Klein Soester Koor houdt open lessen op de dinsdagen 1, 8 en 15 juni. Deze vinden plaats van 10:00 tot 11:30 uur in het Gildehuis aan de Steen- hoffstraat. Deelname hieraan is gratis. Het gezelschap is een vrouwen koor, bestaat sinds 1997 en telt vijftien tot twintig leden. Het staat onder de enthousiaste en vakkun dige leiding van dirigent Norien Siemons uit Soest. Het repertoire van het koor varieert van geestelijk tot wereldlijk, van oud tot nieuw, van luchtig tot ernstig en is afkom stig uit meerdere eeuwen klassieke muziek. Op het repertoire staan zoveel mogelijk werken die speci fiek voor vrouwenkoor zijn ge schreven. Deze koorstukken heb ben de speciale lichte en heldere klank die past bij een groep vrou wenstemmen. Zowel sopranen mezzo's als alten zijn welkom om het koor te ver sterken. De leden verrichten enig thuiswerk. Ze doen dat met be hulp van oefenbandjes en cd's, zo dat er op de repetities vlot kan worden gewerkt. Er wordt dan ook aandacht gegeven aan de ontwik keling van de stem, ademtechniek Het vrouwenkoor repeteert elke dinsdagmorgen in het Gildehuis aan de Steenhoffstraat en treedt re gelmatig op. etc. Het koor streeft naar uitvoe ringen op niveau. Het Klein Soester Koor heeft de afgelopen jaren meerdere uitvoe ringen gegeven in Soest en de re gio. In de kerstperiode zijn diver se uitvoeringen geweest. Ook zingt het koor op uitnodiging, zoals het geval was in Museum Flehite te Amersfoort en La Résidence te Soest. Op donderdag 29 januari was het koor op uitnodiging van dc SLAS te horen op de Nationale Gedichtendag in Soest in de raad zaal van het gemeentehuis te Soest. In maart heeft het koor deelgenomen aan de Kamermu ziekdag voor Amateurs in Kasteel Groeneveld. Het programma voor de komende periode bestaat uit een uitvoering van een Mis van Strategier op zon dag 30 mei in Kortenhoéf. Óp za terdag 9 oktober zal het koor deel nemen aan het Korenfestival 975 jaar Soest. Belangstellenden kunnen op 1, 8 en 15 juni vrijblijvend langskomen. Voor meer informatie: Anja van Vliet, tel. 6026456. Voetballen, zaklopen en nog veel meer spelletjes zijn woensdag 26 mei aan de orde van de dag in kinderparadijs De Vrije Teugel. Deze inloopmiddag heeft dan ook een sportief karakter. Er wordt om 14:00 uur begonnen en de activi teiten duren tot 16:00 uur. Vanaf 13:45 uur kunnen deelnemers (4- 12 jaar) het terrein aan het Vede laarpad op. De kosten bedragen 2,50. Concert: Soester Orkest Vereniging o.l.v. Stephan Pas. Adriaan Bonsel: Divertimento voor klein orkest; Hans Kox: Concerto pour Orchestre; Willem Pijper: Zes Adagio's; Hendrik Andriessen: Ricercare; gehoord in de Petrus en Pauluskerk op 14 mei 2004. Zelden kun je getuige zijn van het feit dat de componist bij de uitvoe ring van zijn werk aanwezig is. Adriaan Bonsel (*1918) was vori ge week aanwezig bij de uitvoering van zijn Divertimento voor klein orkest, in 1957 gecomponeerd ter gelegenheid van de toen 10-jarige NRU, later NOS. Het is een rit misch en harmonisch verrassend en speels werk, van het moderne genre (voorzover een werk van medio vorige eeuw nog modern mag heten). Best lastig en ambiti eus voor een amateurorkest. De strijkers worden meteen gecon fronteerd met een moeilijke start. Bonsel verrast ons met boeiende imiterende motiefjes, grappige dia logen, onder andere tussen violen en blazers en adembenemende spanningsvelden als in het Alle gretto grotesco, waarin op een rit mische basis van pizzicato celli en een trom steeds meer instrument- groepen bijvallen totdat het gehe le orkest tenslotte luidruchtig feest viert. De componist mocht na af loop tezamen met de SOV de wel verdiende publiekelijke hulde per soonlijk in ontvangst nemen. Bon sel was wel te spreken over de uit voering. 'Het laatste deel mocht wat sneller, maar liever aan de langzame kant dan slordig uitge voerd. Moedig voor een amateur orkest', verzekerde hij mij. De zaal was voor de helft gevuld, nog al tijd goed voor zo'n 200 bezoekers. Bonsel: 'Met het USO deed ik ja ren geleden ook zo'n avond met alleen moderne muziek en toen hadden we er maar 40 in de zaal'. Ademloos Werk van de getalenteerde Hans Kox 1930, zoals alle componis ten van deze avond van Neder landse bodem) ontbrak, evenals Bonsel, in mijn discotheek. Het Concerto pour Orchestre was (voor mij) een complete verras sing. We konden genieten van gro teske momenten waarop de blazers soleren met alleen de grote trom en verfijnde momenten als een dis- sonerende dialoog tussen de fluit en de klarinet. Het laatste deeltje (Danza) begint met een fascine rend syncopisch ritme van celli en de grote trom en ontwikkelt zich via successievelijk de strijkers, de houtblazers en tenslotte het koper tot een opzwepende exotische dans met een magistraal en abrupt slot. Pas dan ontdek je datje twee minuten vergeten bent adem te halen. En toen was het pauze, voor het eerst met gratis consumptie bon! (vanwege het moderne pro gramma?). Voor de Unie van Vrijwilligers in Soest zit het er nu echt op. Bij wijze van afsluiting van de festiviteiten ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan stapten onge veer veertig leden vorige week in de bus voor een ver rassingstocht. Over de Veluwe werd Hattem bereikt, waar de vrijwilligers op een boot stapten voor een tocht over de IJssel. Daarna keerde het gezelschap huis waarts en kwam definitief een einde aan de plaatselij ke afdeling. Er is in Soest te weinig te doen voor de UW, omdat er in Soest geen ziekenhuis meer is, de polikliniek in september wordt gesloten en andere in stellingen, zoals bejaardentehuizen, een eigen vrijwil ligers beleid voéren. Met een lach en een traan zwaai de het bestuur van de UW de leden vorige week uit. De thema's van de Zes Adiago's van Willem Pijper (1894-1947) direct na de pauze zijn muzikaal verwand waardoor ze een logisch geheel vormen. Ze laten wisselen de indrukken achter: soms roman tisch of cerebraal, soms modern en dan weer haast klassiek (het eerste adagio blijft keurig in C-Dur), quasi passacaglia en quasi fugato (vormen van herhaling van melo die) en dan weer met een jazzy tussenslot a la Miles Davis in het Largo. Wat een contrast. Geweldi ge muziek. Hoe zou Pijper, ooit zelf een niemand ontziend muziek criticus van de Utrechts Dagblad, over deze uitvoering van zijn ada gio's hebben geoordeeld? Ik vond het prachtig zoals de Soester Or kest Vereniging ze bracht en Step han Pas ze dirigeerde: alsof hij voor het London Symphony Or- chestra stond. De avond werd be sloten met de Ricercare van Hen drik Andriessen (1892-1981). 1\is- sen typisch begin 20c eeuwse stijl elementen vlecht Andriessen op magistrale wijze het B.A.C.H. the ma als om ons eraan te herinneren wie de muziek heeft uitgevonden. Geen tranen Toen dit 'eigentijdse' concert vorig jaar werd aangekondigd dacht ik: 'Als dat maar goed gaat'. Welnu het ging voortreffelijk. Alle geko zen werken waren gelukkig van tonale aard, dus goed te beluiste ren en een logisch vervolg op al die heerlijke romantiek van de SOV van voorgaande jaren. Dit keer dus geen romantische tranen maar wel bewondering 'wegens moed, be leid en trouw'. Een zeer geslaagd eigentijds concert dus. En toch blijf ik stilletjes hopen op die ove rige 15 Slavische Dansen van Dvo rak. Na afloop van het concert konden we in Artishock tekeningen van Chris Korsmit bewonderen die hij maakte van musicerende orkestle den van de SOV. De expositie is een absolute aanrader en loopt tot en met 21 mei. Jan Slagt De wijkvereniging Overhees houdt zaterdag 22 mei weer een bingo avond in De Klarinet. Er wordt om acht uur begonnen, maar de zaal van het ontmoetingscentrum aan de Klarinet gaat een uur eer der reeds open. Er worden elf ron den gespeeld. Een bingokaart kost 3,50 voor leden en donateurs van de wijkvereniging en het dub bele voor andere deelnemers. Er wordt ook een loterij gehouden. yèenendaal, met als thema samen spel en improvisatie, wordt mate riaal behandeld dat bij jamsessies wordt gebruikt. Aftellen, soleren, samenspelen, schema's bijhouden en een stuk spelen dat je eigenlijk niet kent, komen allemaal aan de orde. Nadere inlichtingen en aan melding voor deelname bij jazzworkshop@artishock-soest.nl of 88 6031398. Tijd: 13:00 tot 17:30 uur. Pu- bliekspresentatie: zondag 17:30 uur. Wiertz. 3. The end of the world in four seasons, Paul Driessen. 4. De gouden vis, Marten Toon der, Harold Mack. 5. De karakters, Evert de Beijer. 6. The village of idiots, Eugene Fedorenko en Rose Newlove. 7. Museum, Petra Dolleman. 8. Stop the greenhouse effect, Paul en Menno de Nooijer. 9. Car craze, Evert de Beijcr. 10. When the day breaks, Aman da Forbis en Wendy Tilby. Een compleet animatieprogramma in de filmtheaters en bioscopen is iets bijzonders. Het NIAf hoopt naar aanleiding van deze tournee meer soortgelijke programma's in de filmtheaters te kunnen plaatsen. Niet als bijprogramma of voorfilm, maar in een avondvullend pro gramma. De tournee is tot stand gekomen met steun van het VSB Fonds, het Ministerie van OCW en het Filmfonds. Aanvang: 20:30 uur. Entree: 5,00; CJP/65+ 3,50. Reserve ren alleen op de dag van de voor stelling, 10:00-13:00 uur, S8 6029367. Meer informatie op in ternet: artishock-soest.nl Zaterdag 22 mei Twee eigenzinnige gerenommeer de muzikanten, Esmée Olthuis (saxen) en Albert van Veenendaal (piano), brengen hun improvisatie talent en jarenlange ervaring sa men en spelen eigen composities, die zich Kenmerken door een hoog improvisatiegehalte, speelsheid, subtiliteit, krachtige melodieën en veel energie. Een kleine band met een groot geluid! Speciale gast: Patrick Votrian, meester-tubaist. Aanvang: 21:00 uur. Entree: 7,00. Esmée Olthuis en Albert van Veenendaal. Maandag 24 mei 'Depuis qu'Otar est parti' Iaat, vlak na de Sovjet-omwenteling, een ge zin zien van drie vrouwen in de hoofdstad van Georgië in een klein, maar sfeervol huis. De oudste van de drie generaties fran- cofiele en belezen vrouwen, Eka, wordt gespeeld door de 91-jarige Poolse actrice Esther Gorintin, die pas sinds enkele jaren acteert en sindsdien in zes Franse films te zien was. Talent werd herkend. Het is de kleindochter Ada (Dina- ra Dronkarova) waaraan regie-de butante Julie Bertucelü zich voor al spiegelt. 'Zij sust voortdurend de ruzies tussen haar oma en moe der. Dat deed ik thuis ook.' De vraag of de film autobiografisch is beantwoordt ze in het Parool met: 'Ik moet uit mijn ervaring putten.' Haar liefde voor Georgië ontstond toen ze er zes maanden werkte als regie-assistente van Iosseliani. Zijn nostalgische, aristocratische sfeer heeft Bertucelli soms overgeno- men, maar haar personages heb ben meer psychologische diepte, praten meer. Otar is de zoon van Eka en haar oogappel die haar al tijd belt en schrijft en geld opstuurt uit Parijs, waar hij illegaal werkt als bouwvakker, en Eka een succesvol immigrantenleven voorspiegelt in het rijke Westen. Als hij van een steiger valt en overlijdt, schrijven dochter Marina (Nino Khomason- ridze) en Ada voortaan zelf de brieven en verkopen stilletjes boe ken uit hun antiquarische verzame ling, uit liefde voor Eka, die met een te slecht hart kampt voor de waarheid. Onverwacht besluit Eka dat ze Otar in Parijs gaat opzoe ken. Marina en Ada moeten wel mee. (Frankr./Belgrë 2003, kleur, 102 min.) Aanvang: 20:30 uur. Entree: 5,00; CJP/65+: 3,50. Reser veren alleen op de dag van de voorstelling, 10:00-13:00 uur, 6029367. Meer informatie op in ternet: artishock-soest.nl. Scène uit 'Depuis qu'Otar est parti'. Zaterdag 22 mei a.s. is op de Nieuvveweg 66 t< Het bekende zonwerinj Wonnink, onder bez leiding van Ries de Joi samenwerken met het s lende team van Wc Jeannette Ans de G dat moet gevierd worc deze dag is er gelegenl tussen 10:00 en 17:0(1 geheel vernieuwde wi bekijken. Tevens kun bezoekers hun voorde door de speciale ver ties. 'De combinatie is ideaal', enthousiaste team. De p van Wonnink, zonwering 'Verguld' zo zou j week de gemoedstoes Ernst van der Vecht kunnen omschrijven, architect van het Soe werp- en projectburet Bouwsupport (gevestij Molenstraat) hoorde i dat hij de Utrechtse tuurprijsvraag 'Van V tot Lombokplein' hai nen. Ernst (35) werkt sinds bij Denta Bouwsupport, kele jaren geleden onde: in het voormalige SC\ (vroeger Sint Jozef) aan straat. Daarvoor was hij bij Arc2-architectuurstu< men met zijn collega uit Gert-Jan de Jong, met w samenwerkte bij de n van het Spoorwegmusei hij meegedaan aan de Dat deden ze overigei vrije tijd, naast het gev overdag. Tot hun vreugd ze volgens de jury met ontwerp voor de dag. De bedoeling van de was een plan te maken richting van het Lombi de Domstad. Het verke huidige Westplein (En daar toevallig zelf) moet komst ondergronds gaa vrijkomende ruimte is bokplein - ca. 100 x IC gesitueerd. De prijsvraa zet door de Initiatiefgroi bare Leidsche Rijn, die het verbinden van deze de singels in de Utrecht stad. De jury wees de inze Ernst en Gert-Jan, die verbeelding sprekenc 'Lombok Beach', als be totaal 44 ontwerpen) aa dig plan, spetterend, vormgegeven. Ambitieu invulling voor het plei verschillende sferen ei Sterk concept met de d ven, gerelateerd aan fin ter en verbinding,' staal ryrapport te lezen ove werp, dat is neergele; boek met driedimensic ningen.

Soester Courant | 2004 | | pagina 8