NG Bank Soest richt het oog p de mens achter de klant ïsr** Open dag! Doe een Wens krijgt 975 euro Ook omwonenden zijn welkom in 'Spa' van Hilton Royal Pare Opening van verbouwd pand [8 Workshop Bewegend Beeld ING*) BANK j/OENSDAG 23 JUNI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 7 PAGiNAjjJaterdag 'open dag' in vernieuwd kantoor ES NIEUW €250,- 60.- -nu25, 100,- €450.- nv50- Zondag 27 juni LUIKSE VLOOIENMARKT e 1%- AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! a AUTOSCHADE STALENHOEF SOEST Voor film 'Soest, lintdorp op 8 mm' Expositie van [ennie en Coby i de Korte Duinen Fietsexcursies 'Betrap Eemland' Ook nieuwe donateurs door actie Winkelkring Van Weedestraat Zwembad, fitness, sauna, stoombad en buitenterras De Jong Van de Geest aan Nieuwerhoekplein Als u niets van Boesten Soesterberg wilt missen :RKOOp '"van kantoor attende de gebruik van ha berging en 2 >oest, I ie K nummer' aerende zaken aki erlijk Wetboek 1 sbruik bij de /erleg met aigen rekening en 3en. Algemene eilingen 1993 'ijzondere rwaarden liggen,er >or. tengerechtelijke jyements- en rm de AWE 1993 3 verkoop verklaring van hun hun financiële gaan, dient de kopal 1 onderstaande arantie c.q. bij :n bedrag voor de n in art. 9 lid 1 van de am Oe Visser Netwenl ostbus 3011 elefoon: 035-61 4SP 1EST/BAARN. schakelen voor: ''p 'pleging (AndereZorg) ten-Spakenburg 033 - 299 46 69 lancet 50 cm 50,- nu 125,- i verlichting, kussen 11.00: 16-13 06 37 24 150 deelnemers Evenemententerrein De Engh te Soest Entree 2,- 65+ 1,90 Inl. 0343-442962 I Ie Soester Courant iningruil rersen ndel 6,96 8,62 10,29 11,95 13,62 15,29 16,95 18,62 20,28 21,95 23,62 25,28 26,95 Courant, ït te worden betaald, isdag incl. BTW stalenhoef als één aanspreekpunt voor alle verzekeringen en schade-afwikkelingen. -/ vervangende auto direkt inzetbaar. GARANTTEBEORUF veilig en vakkundig autoschadeherstel, met 4 volle jaren schriftelijke Focwa topihsistel garantie. 1 REPARATEUR erkende hersteller nieuwste technieken spotrepair/ uitdeuken zonder spuiten. Ind. terr. Nieuwegracht 29 3763 LP Soest Tel. (035) 602 27 44 Fax (035) 602 74 56 let zijn de ménsen die het pen. Dat is wat de klant aan pn bank bindt. Dat zijn zaken in A tot Z goed geregeld wor- en. zodat hij niet dertig keer peft terug te bellen, en dat ze gjn vragen adequaat oppak- In, zoals de klant het mag ver- pchten.' ire de Lange, districtsdirecteur de ING Bank Midden-Neder- id (en daardoor ook van de fG-vestiging aan de Van Weede- jaat in Soest), legt graag de na- ik op de 'menselijke' factor in verstandhouding tussen de int en de medewerkers van de ik. 'We werken hier met een im van professionele mensen, ie natuurlijk een zakelijke instel- Ig hebben, maar ook het oog ge- :ht hebben voor het persoonlijke ment in die relatie. Alleen zo inen ze een goede adviseur zijn lor de particuliere klant en een ikundige sparring-partner voor ondernemer.' ING Bank in Soest heeft in de ;elopen weken een ingrijpende [randering ondergaan. Dat is van liten al te zien aan de nieuwe itree, die nu - aan de voorzijde het kantoor -'uitnodigend' cht is op de Van Weedestraat. (aar ook in het inwendige is er lel veranderd. Wie de bank bin- inkomt kan aan de open balie :ct contact maken met een van medewerkers en daar zijn wen- In als het ware 'op tafel leggen', lenstverlening en communicatie dat zijn volgens Claire de Lan de sleutelbegrippen waarmee ING-bank de klant graag tege- loet treedt. (e ING Bank Soest, relatief ge- iroken een van de grotere vesti- igen in de regio, is ook een van eerste kantoren die volgens de ;uwe ING-stijl - 'open en meer strokken', zoals Claire het om- irijft - zijn opgezet en ingericht, [e bank wil natuurlijk graag zo 'iciënt mogelijk werken, maar .arbij het persoonlijk contact met klant zeker niet verliezen. De [ant is dan ook zeer welkom in :t kantoor en wordt niet anoniem orverwezen naar afdelingen die or hem 'onzichtbaar' zijn. Het lat er juist om de afstand tussen bank en de klant zo klein mo- lijk te laten zijn. s komt terug! it blijkt ook uit de terugkeer van kas, waar de klant straks weer slf geld kan opnemen. Vorig jaar :rd de kas in het kantoor geslo ten en moesten de mensen voor storten en opnemen - afgezien van de geldautomaat - uitwijken naar het rayonkantoor in Amersfoort, iar binnenkort zal dat leed gele- :n zijn, verzekert Claire. Vanaf itember introduceert de ING ,nk Soest de nieuwe 'combikas', tarbij kashandelingen mogelijk J>e gezusters Hennie en Coby fle Koning houden vanaf mor- |gen een expositie in restaurant Be Korte Duinen. Ze zijn onder andere bekend van de aquarel- jroepen in Molenschot. aar er zullen geen aquarellen te ien zijn op de expositie. Ze zijn leze vorm van schilderen een tijd mtrouw geweest en hebben zich >p medium acryl gestort. Ze heb- icn samen op een doek geschil- Icrd en daar zijn verschillende •rachtige schilderijen uit voort ge- omen. aar eigen zeggen werd er in ver- ichillende gemoedstoestanden aan [deze gezamenlijke doeken ge- erkt. Hennie en Coby: 'Het werd een kwestie van doorzetten, zich inhouden, afwachten, kijken, luis teren en hopen op inspiratie'. Het resultaat van de samenwerking is vanaf morgen ingelijst en opge hangen te zien op de expositie 'De vermomming' in het restaurant de Korte Duinen aan de Birkstraat. zijn. De bank levert op die manier weer een duidelijke 'toegevoegde waarde' aan de producten. De Soester bank - vanouds de voortzetting van de NMB-bank ter plaatse - is niet alleen goed inge voerd op de particuliere markt, maar heeft van oudsher ook nog zeer veel binding met de plaatse lijke middenstand en het bedrijfs leven. Veel ondernemers regelen ook hun privé-bankzaken bij de ING Bank. Het 'productaanbod' van de bank wijkt in het algemeen niet veel af van de collega-bankin stellingen, al zijn er zeker wel nu ances, aldus Claire, zoals nieuwe hypotheekvormen en de spaarre kening die bekend staat als 'kwar- taal-plus-sparen'. De ING Bank Soest wil zich ook meer dan voorheen richten op de Soester samenleving en zal dan ook wat nadrukkelijker aan de weg gaan timmeren met locale activitei ten, bijvoorbeeld informatieavon den over de nieuwe wetgeving en wat de bank, al dan niet in samen werking met andere instellingen, voor de klant kan betekenen. 'Een beetje reuring, dat kan geen kwaad,' aldus Claire de Lange. Daarnaast hebben alle klanten on langs al het aanbod gekregen voor een 'Zomeronderhoud', een ge sprek waarbij de financiële zaken 'tegen het licht' gehouden kunnen worden. Het vaste team van de ING-bank Soest, met geheel rechts directeur Claire de Lange. Foto: Soester Courant. Revolutionair In het Soester kantoor zijn de me dewerkers ook goed ingespeeld op de nieuwe ontwikkelingen. De staf bestaat naast Ben Kitz, die de da gelijkse leiding heeft, uit Aldo van Broekhoven, Angelique de Graaf, Fatma Dagdeviren, Chris de With, Roy Slagter en Mandy van Dier- men. Het belangrijkste is ook voor hen het accent op het persoonlij ke contact met de klant. 'Als je het centrale nummer van de bank belt en je vraagt naar iemand van het kantoor in Soest, word je ook di rect naar hem of haar verbonden.' Desgewenst komen de medewer kers ook bij de klant - particulier of ondernemer - aan huis voor een gesprek. Volgens Claire is die persoonlijke aandacht inderdaad een beetje tegen de huidige trend van verzakelijking in. 'Je mag dat best een beetje revolutionair noe men. Wij gelóven daarin...' De 'nieuwe' ING Bank aan de Van Weedestraat 10 is elke dag van 9:00 tot 17:00 uur geopend. Ko mende zaterdag (26 juni) is er een 'open dag', waar iedereen welkom is om een kijkje in het kantoor te komen nemen. In het weekend van 3 en 4 juli organiseert de Stichting Bewe gend Beeld een 8mm film workshop. De workshop wordt gehouden in het kader van het project 'Soest; lintdorp op 8nnn', waarmee de stichting probeert zoveel mogelijk ama teur-filmbeelden van Soest en Soesterberg te verzamelen. Te vens is filmmaker Allard Faas uitgenodigd om daaruit een film samen te stellen. Om het verband tussen het heden daagse Soest en het verleden te leggen nodigt hij de inwoners van; Soest en Soesterberg uit om deel te nemen aan de workshop. Tijdens het weekend krijgen deelnemers de kans om weer eens op echte film te draaien. Omdat de popula riteit van het 8mm materiaal weer toeneemt heeft Kodak besloten weer een aantal nieuwe soorten films, die tot voor kort alleen voor het grote speelfilmformaat 35mm te verkrijgen waren, ook op 8mm uit te brengen. Speciaal voor de workshop heeft Kodak een aantal van deze films beschikbaar gesteld. Op de eerste dag krijgen de deel nemers per twee een kleuren- en een zwartfilm, met de opdracht een korte impressie te maken van één van de vier stations die Soest rijk is. De volgende dag zal dit ma teriaal worden bekeken en geana lyseerd. 's Middags gaan de deel nemers op pad met de speciale kleurenfilm om een scène voor de U bent Van Harte Welkom op zaterdag 26 juni van 11.00 tot 15.00 uur. VAN WEEDESTRAAf I0. SOEST. TEL. 0800-70II. onderdeel van ING J^i) film 'Lintdorp op 8mm' te draaien. De kosten van de workshop bedra gen 85,00 p.p. Iedere deelnemer krijgt zijn kleuren- of zwartfilm mee naar huis en een DVD van het hele project, waarop ook de sta tionsfilm te zien zal zijn. Enige er varing is niet nodig, nieuwsgierig heid en inzet wel. Startlocatie van de workshop is de filmzaal van Artishock aan de Steenhoffstraat. Men kan zich opgeven per e-mail: workshop@bewegendbeeld.nl, of telefonisch: 88 020-6681001. In de komende week biedt 'Betrap Eemland', een onderdeel van de bekende fietsboot van de Eemlijn, weer aantrekkelijke begeleide fiets excursies aan. Zaterdag 26 juni: Hoogland- West/Park Schothorst/architec tuur Kattenbroek. Het vertrekpunt is Taveerne Eem- lust in Baarn (Eemweg 72) en de vertrektijd is 11:30 uur. Passagiers van de fietsboot kunnen mee, om terug te fietsen naar Amersfoort; maar ook voor inwoners van Soest en Baarn, die Hoogland-West wil len ontdekken is dit een leuke tocht. De overgang van het slagen landschap naar het hoevenland- schap wordt duidelijk. Aan de Slaagseweg nr. 4 wordt de geiten farm aangedaan. Waar geiten in een zgn. 'potstal' verblijven. De kapel van Coelhorst wordt beke ken en de tocht gaat via landgoed Schothorst, de architectuur van Kattenbroek en rond de vijver van Emiclaer naar het Centrum voor Natuur- en Milieueducatie. De tocht eindigt ca. 14:30 uur via de Koppelpoort bij de aanlegsteiger van de Eemlijn. Zondag 27 juni: Rondrit Baarn- Baarn. Onderweg fietst men een stukje langs de Eem en vandaar verder door de mooie bosrijke omgeving rond Baarn. De tocht begint bij Taveerne Eemlust in Baarn (Eem weg 72) om 11:30 uur, de aan komst van de fietsboot. De fiets tocht voert langs de Naald en Pa leis Soestdijk, door de Lage Viiur- sche en naar Kasteel Groeneveld. Daar is gelegenheid om een van de tentoonstellingen in het kasteel te bekijken, de kruidentuin te bezoe ken of een wandeling door de kas teeltuin te maken. Na een uur wordt de terugtocht naar Taveerne Eemlust hervat, waar de fietsers die dat willen om 16:00 uur weer met de fietsboot naar Amersfoort kunnen terugvaren. Woensdag 30 juni: Rondrit Soest-Soest. De tocht vertrekt om 10:45 uur vanaf de aanlegsteiger Soest en gaat via de Naald in Baarn naar paleis Soestdijk. De tocht gaat ver der door de bossen om het paleis heen en via het Soesterveen, de Lange en de Korte Duinen naar Amersfoort. Maar veel leuker is het natuurlijk om weer naar de aanlegsteiger terug te rijden en met de boot van 16:45 uur naar Amersfoort te varen. Aan de actiedag van de Win kelkring Van Weedestraat heeft de Stichting Doe een Wens 975 euro overgehouden. Daarnaast kon ze vijftien een malige donaties noteren en nog eens twaalf mensen registreren die jaarlijks een bijdrage zullen overmaken op haar rekening. Iets meer dan 150 kinderen kniel den zaterdag om te gaan straatte kenen. De winkelkring had toege zegd vijf euro per deelnemer te doneren aan Doe een Wens en vul de dat bedrag aan tot 975 euro. De actiedag vond immers plaats in het teken van Soest 975 jaar. De rijbaan was tussen de rotonde en de kruising met de Stadhou derslaan afgesloten voor verkeer, zodat de Charity Band uit de Ver enigde Staten onbezorgd muziek kon maken in de winkelstraat. Ook de Big Band Blow van PVO speel de belangeloos voor het goede doel. Tegelijkertijd kon Doe een Wens, dat wensen vervult van kin deren met een levensbedreigende ziekte, zich profileren aan het pu bliek. Bij aanvang hield burgemeester Koos Janssen een welkomstwoord aan iedereen en gaf hij er blijk van dat hij de stichting een warm hart toedraagt. Met een donatie aan Doe een Wens gaf hij het voor beeld aan het publiek. Volgens Emile Wortmann van de winkelkring was de stichting zeer te spreken over de opbrengsten. 'Het is in de tijd van economische teruggang steeds moeilijker voor stichtingen om vaste donateurs te vinden, maar Doe een Wens heeft zaterdag beter gescoord dan ge middeld. Dat komt omdat we ze in het zonnetje wilden zetten. Nu was Doe een Wens niet een van de stichtingen die op een braderie stond.' Goede doel Het was nadrukkelijk niet de be doeling van de winkelkring om een braderie of andere commerciële activiteit te houden. 'Het was ons puur te doen om het goede doel en het straattekenen, waarmee we datzelfde goede doel ondersteun den. Dat een aantal winkeliers erop insprongen door een terrasje in te richten of hun waren uit te stallen, was aardig, maar niet onze insteek', aldus Wortmann die na afloop symbolisch het bedrag over handigde aan Sylvia Salomons van Doe een Wens. Van haar, maar ook van dirigent Danny Lieberman van de Charity Band kreeg hij niets dan enthou siaste reacties over de actiedag. De Charity Band maakt een tournee door Europa om benefietconcer ten voor Doe een Wens te geven. De jonge muzikanten kwamen rechtstreeks uit Oxford en speel den zondag alweer in Schevenin- gen. Kortom, de betrokkenen waren te vreden over het verloop. 'Door de regenbuien hadden we een valse start. Anders waren er meer kin deren op het straattekenen afgeko men, maar met meer dan 150 deelnemers was het toch nog druk en veel mensen zijn blijven staan bij de bands. De muziek werd op prijs gesteld', aldus Wortmann. 'Hilton Royal Pare Soestduinen maakt dit jaar een aantal ge zonde ontwikkelingen door. Zo worden onze huidige leisure faciliteiten uitgebreid met een prachtig Health Leisure Spa met een Livingwell Express eentre,' zegt general manager Erwin Verhoog. Op hetzelfde moment introduceert het Soestduinense hotel 'Hilton Meetings', met een tweetal nieuwe Hilton Meeting Executive breakoutrooms, zes extra board rooms en een Hilton Meetings bu siness desk. 'Hilton Meetings' is een speciaal concept voor vergade ringen, waarbij de zalen zijn voor zien van o.a. ovalen vergadertafels met aansluitingen voor telefoons en laptops, met verrijdbare leren stoelen, een fax en een espresso- koffieautomaat. Onderdeel van deze spannende ontwikkelingen zijn ook de 36 nieuwe hotelkamers, ontworpen naar de wensen van de hedendaag se zakengast, met een ruime werk plek en aandacht voor ontspanning in een ruim opgezette (32 in2) om geving. Daarnaast worden alle nieuwe en bestaande hotelkamers voorzien van airconditioning. Het duurt nog even, maar per 1 september opent ook het 'Health Leisure Spa' zijn deuren. Het 'Health Leisure Spa' van Hilton Royal Pare Soestduinen beslaat maar liefst 450 m2 en is een unie ke faciliteit in de hele provincie Utrecht! Dit prachtige en rustge vende complex bestaat uit een 150 mz zwembad, een ruim 100 m2 Livingwell Express Fitness (onder deskundige begeleiding), behande lingsruimten, Turks stoombad, sauna, beautyruimte en een bui tenterras op het zuiden. Hotelgas ten kunnen gedurende hun verblijf kosteloos gebruik maken van de faciliteiten van het Health Leis ure Spa. Lidmaatschap Voor omwonenden - uit Soest en omgeving - is een zeer aantrekke lijk lidmaatschap samengesteld. Op basis van dit lidmaatschap - kosten slechts 60,00 per persoon Zo gaat het 150 m2 zwembad in het Health Leisure Spa van Hil ton Royal Pare eruitzien. per maand - kan men ongelimi teerd gebruik maken van het zwembad, de fitness, de sauna, het Turkse stoombad en het buitenter ras - zeven dagen per week, van 07:00 uur 's morgens tot 22:00 uur 's avonds. 'Als lid van onze Heal- thclub staat u onder persoonlijke begeleiding van één van onze ge certificeerde instructeurs -die sa men met u een bewegingspro gramma ontwikkelen. Gebruik van de luxe kleedkamers met locker en één groot badlaken per bezoek zijn ook inclusief,' legt Erwin Verhoog uit. Op 18 juli en 15 augustus organi seert Hilton Royal Pare open da gen voor iedereen die geïnteres seerd is in een lidmaatschap van de Health Club. Wie zich wil opgeven voor één van deze twee open da gen kan contact opnemen met Pa- tricia Haages, 88 035-6038311. Bij haar is ook een uitgebreide infor matiefolder verkrijgbaar. Van Weedestraat 227 3761 CD Soest Telefoon (035) 601 41 52 E-mail: soestcrf@wahadoo.n! Peter de Jong en Corne van de Geest toosten op de opening van hun geheel vernieuwde pand aan het Nieuwerhoekplein 4. Hun relaties kunnen voortaan terecht in een modem en volledig aan de eisen van deze tijd aangepast kantoor. De Jong Van de Geest levert financiële diensten, zoals verzekeringen, hypotheken en pensioenen. Onder hetzelfde dak van het onlangs heropende pand zijn ook een makelaardij, een boek- houdbureau en een automatiseringsbedrijf gehuisvest.

Soester Courant | 2004 | | pagina 7