JO VERBOUWINGS LEEGYERKOOP 1 stuk 2 stuks 3 stuks 30% korting 40% korting 50% korting Heeren van Brederode »iignnrtnTiiii'iiirnini pQ www.soest.nl gWi thuiszorg Autobedrijf A. van Keulen WOENSDAG 30 JUNI 2004 SOESTER COURANT PAGINA 4 WOENSDAG 30 JUNI 2 woensdag 30 juni 2004 5fHUU:1=»Bls|s iiu i sm SOESTERBERG WEBSITE SOEST: o0 Bauers Kwintet 27,50 U overweegt de aanschaf van laminaat of parket? NIEUW: UW VLOER TOT IN HET DETAIL Soester Courant - Reclamekrant APK Reparatie/onderhoud alle merken Mercedes-specialist Verkoop alle merken Beetzlaan 65 - 3762 CB Soest - Tel. 035 - 601 29 98 KONINGINNELAAN 24 - SOESTDIJK Geslaagden Uitgave gemeente Soest Afdeling Communicatie Raadhuisplein I 3762 AV Soest Telefoon: (035) 609 34 55 E-mail: postbus2000@soest.nl Zie ook: www.soest.nl De volgende bouwaanvragen zijn ingediend op de aangegeven datum- BOUWPLAATS NR REGNR BETREFT 11 040283 plaatsen van een blokhut 81 040289 uitbreiden van de entree van een woonhuis ONTVANGEN 11-6-2004 14-6-2004 De publicatie van de ingediende bouwaanvragen is ter informatie. De stukken kunt u inzien in het gemeente huis, Raadhuisplein 1, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30 - 16.30 uur en op donderdagavond van 19.00 - 20.00 uur. VASTSTELLING WELSTANDSNOTA De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 3 juni 2004 vastgesteld de welstandsnota gemeente Soest. De welstandsnota bevat welstandscriteria ten behoeve van de toetsing van bouwaanvragen en sluit aan op de gewijzigde landelijke bouwregelgeving. De welstandsnota kunt u inzien in het gemeentehuis bij de balie van de afdeling Planologie en Bouwen. De balie is geopend dagelijks van 8.30 tot 16.30 uur en op donderdagavond van 19.00 tot 20.00 uur. Telefonisch kunt u inlichtingen krijgen over de welstandsnota bij de heer J.P.G. Loogman, telefoonnummer 035-6093797 of de heer W. Verhart, telefoonnummer 035-6093620. DE VOLGENDE BOUWVERGUNNINGEN ZIJN VERLEEND BOUWPLAATS Schoutenkampweg van Lyndenlaan Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van vier weken, derhalve van donderdag 1 juli tot en met woensdag 28 juli 2004 eventuele zienswijzen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze bouwplannen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30 -16.30 uur en op donderdagavond van 19.00 - 20.00 uur, in het gemeentehuis, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. In verband met een trainingsactiviteit is het gemeentehuis op vrijdag 2 juli om 15.00 uur gesloten. Ook de te lefooncentrale is na 15.00 uur niet meer bereikbaar. MELDING NR REGNR BETREFT VERZENDDATUM 23 030529 verbouwen/uitbreiden van een woonhuis 17-6-2004 8 040061 bouwen van een bergruimte 14-6-2004 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemees ter en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De publicatie van de ingediende bouwaanvragen is ter informatie. De stukken kunt u inzien in het gemeente huis, Raadhuisplein 1, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30 - 16.30 uur en op donderdagavond van 19.00 - 20.00 uur. VOORBEREIDINGSBESLUIT RECREATIETERREINEN SOEST De burgemeester maakt ter uitvoering van artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat door de raad van de gemeente Soest bij zijn besluit van 24 juni 2004, nr. RB 04-50, is besloten dat: I. het bij zijn besluit van 31 maart 2004, nr. RB 04-20, genomen voorbereidingsbesluit voor het gebied gele gen aan weerszijden van de Amersfoortsestraat ter hoogte van de Laan Blussé van Oud Alblas tot aan de gemeentegrens met Amersfoort, gedeeltelijk wordt ingetrokken voor wat betreft de percelen Amersfoort- se-straat 91 (Bungalowpark De Meijerij), kadastraal sectie E, nummer 04524 en voor Amersfoort sestraat 126b (Bungalowpark Het Jachthuis), kadastraal sectie E, nummer 04658, voorzover niet zijnde het deel waar de Wet voorkeursrecht gemeenten voor geldt, zoals dit op de bij dit besluit behorende te kening als zodanig is aangegeven; II. een bestemmingsplan in voorbereiding wordt verklaard voor de recreatieterreinen, zoals deze op de bij dit besluit behorende tekening als zodanig zijn aangegeven. Bij dit voorbereidingsbesluit zijn voorschriften gegeven als bedoeld in artikel 14 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (aanlegvergunningen) ter voor koming dat de terreinen minder geschikt worden voor de verwezenlijking van de aan deze terreinen te ge ven bestemming. Dit besluit is in werking getreden op vrijdag 25 juni 2004. Vanaf deze datum ligt het besluit voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), op werkdagen dagelijks van 8.30 - 16.30 uur en op donderdagavond van 19.00 - 20.00 uur. VERGUNNINGEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn de volgende vergunningen te verlenen, met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften: 1het uitbreiden van een woonhuis en het aanbouwen van een garage/berging, Bartolottilaan 29; (artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. het uitbreiden van een balkon (achterzijde), Ereprijsstraat 79; (artikel 19 lid 3 van de wet op de Ruimtelijke Ordening) 3. het verbouwen/uitbreiden van een bedrijfsgebouw, Sterren bergweg 50; (artikel 19 lid 3 van de wet op de Ruimtelijke Ordening) 4. het uitbreiden van een balkon op een uitbouw, Valeriaanstraat 181; (artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 5. het wijzigen van een te bouwen woonhuis (van type c naar b), Veldlust 9. (artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij de volgende melding in het kader van de Wet milieube heer hebben ontvangen: Besluit woon- en verblijfsgebouwen milieubeheer - Van Hoogevest Beheer bv De Beaufortlaan 28 Soest Besluit inrichting voor motorvoertuigen milieubeheer - Autobedrijf NEWO Weteringpad 10 Soest Tegen de melding kan geen bezwaar worden ingediend. Genoemde instellingen zullen aan de algemene voorschriften gesteld bij de betreffende algemene maatregel van bestuur moeten voldoen. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode 18 juni tot en met 24 juni De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: - Heideweg 48 - Insp. Schreuderlaan 7 - Molenstraat 28 - Steenhoffstraat 32-34 - Van Straelenlaan 25 - Bakkeneslaan 21 - Rademakerstraat 5 - Kampweg 5 2 berken 1 cedrus atlantica 1 berk 8 beuken 2 berken, 1 naaldboom 1 berk 1 berk 22 eiken, 2 beuken, 9 dennen, 4 acacia's, 1 kastanje Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling Wijkbeheer, Groen en Infrastructuur van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035- 6093674. Binnen deze termijn van 4 weken liggen de aanvragen voor kapvergunningen ook ter inzage op de afdeling Wijkbeheer, Groen en Infrastructuur in het gemeentehuis van Soest. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 18 juni tot en met 24 juni Datum verzending 22 juni 2004 - Van Lenneplaan 65 - 1 rode beuk - Meidoornweg 22 - 1 conifeer Aan de gemeente Soest verleende kapvergunning: - Soesterengweg (naast bouwkavel) - 2 eiken Gemeentebomen waarvoor aan de gemeente Soest een kapvergunning wordt verleend worden binnen 3 maanden na deze publicatie gekapt. Gemotiveerde bezwaren tegen het genomen besluit kunnen binnen 6 weken na verzending van het besluit schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA Soest In de maanden juli en augustus is de hulpsecretarie Soesterberg gesloten. Op woensdag 30 juni en woensdag 7 juli, op beide da gen van 19.00 tot 20.00 uur, is er echter een extra openstelling van het loket Soesterberg. Dit uitsluitend ten behoeve van het inleveren van ondersteuningsfor mulieren naar aanleiding van het initiatief van de heer A. van Keulen te Soesterberg om te komen tot (een in leidend verzoek voor) een referendum. Het gaat hierbij om het raadsbesluit tot aanwijzing van gronden ter weerszijden van de Amersfoortsestraat waarop de Wet voorkeursrecht gemeenten van toepassing wordt ver klaard. De formulieren moeten uiterlijk 7 juli ten overstaan van een ambtenaar onder vertoon van een geldig legitima tiebewijs worden ingeleverd. Inlevering kan derhalve ook op het gemeentehuis plaatsvinden op werkdagen van 08.30 tot 16.30 uur. AANWIJZING PARKEERPLAATS GEHANDICAPTEN Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Besluit administratie ve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: Door plaatsing van bord E6 van bijlage I van het RW-90 met onderbord ZK-87-RG aan de achterzijde van de woning Torenstraat 31 in de Kerkstraat te Soest een parkeerplaats voor gehandicapten aan te geven. N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit be zwaar maken bij het college van burgemeester en wet houders binnen zes weken na de datum van de be kendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maatre gelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschul digd van 116,- voor een natuurlijk persoon of 232,- voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. Gerookte entrecote met pestosaus Tomatenbouillon Greenshell-mosselen Zeewolffilet met paprikasaus Vanille-ijs met kersen Burg. de Grolhesiraal 55. 376t CL Soest Tel: 035 601 25 16, E-mail: reslaurant@baucrs.nl Website www.bauers.nl, Ook verkoop dinerbonnen Cliristellike Brganisatie voor zatg en Helzim Wij bieden zorg in SOEST/BAARN. U kunt ons dagelijks inschakelen voor: Alphahulp Huishoudelijke hulp Verzorging en verpleging Particuliere zorg (AndereZorg) Nachthulp Oppas Rayonkantoor Bunschoten-Spakenburg Zuidwenk 80 telefoon 033 - 299 46 69 Zeer uitgebreide, uiterst scherp geprijsde collectie! Wordt desgewenst vakkundig door ons gemonteerd. Wij bieden de mogelijkheid om bij u thuis leg- en kleuradvies te geven, alsmede een prijsopgave te doen. Dit alles uiteraard geheel vrijblijvend. Dezelfde vloer elders goedkoper gezien? Wij betalen het verschil aan u terug! Informeer naar uw mogelijkheden. Tel./fax: (035) 542 02 52 mA ACCPn Mob.1 06-10906906 (maandag t/m zaterdag, ook's avonds) jljjntcneur advies Prof. Buyslaan 21, 3741 DA Baarn Parky vloeren met een echte houten toplaag o.a. ebbenhout, wen gé, purperhart, bamboe en Zebrano waarlijk droomvloereitïlU JWK TEL. 035 - 6035744 Griftland College Vmbo Christiaan Aartsen, Baarn; Tho mas Aartsen, Baarn; Serhan Ak- dag, Soest; Joyce Baar, Soest; Na- than Bade, Baarn; Yeasr Bar, Soest; Melahat Baskay, Soest; Umit Baskaya, Soest; Stephanie van Beek, Soest; Naima Belali, Baarn; Simon van den Berg, Baarn; Marcel Bikker, Soest; Ma- jelia Blom, Soest; Mara Bloo, Baarn; Tamara van den Bor, Baarn; Luuk Bos, Baarn; Mounia Bouhraua, Soest;Veer Bouma, Soest; Niels van Breukelen, Baarn; Erik ten Brinke, Baam; Stephan van Broeckhuysen, Baarn; Mark van Brummelen, Soest; Kerem Cabri, Soest; Ronny van Dijk, Soest; Denise Dijkema, Soest; Ca- rien Doyer, Soest; Pim Duijst, Bunschoten; Evert Jan van Duin kerken, Soest; Menno van den Engel, Soest; Denise Esser, Baam; Linda van Foeken, Soest; Rutger Fugers, Soest; Sebastiaan Groart, Soest; Twan den Haan, Baarn; Philine Hatzmann, Soest; Jinnah Henke, Soest; Michiel Hillige, Eemnes; Benno Hoefakker, Soest; Niels Hoogendoorn, Baarn; Rosanne Hoogland, Soest; Bibiche Huisman, Baarn; Sophia van Huy- gevoort, Soest; Sezer Ilhan, Soest; Diêm Jansen, Soest; Jord Kinder dijk, Baarn; Daisy Klepper, Soest; Martin Koekkoek, Baarn; Johnny Kooij, Baarn; Valentijn Kracht, Soest; Pepijn Krikke, Baarn; Ha- bip Kurt, Soest; Hüseyin Kurt, Soest; Ibrahim Kurt, Soest; Ties Kweekei, Soest; Esmeé Leijen, Baarn; Sjors Lettinga, Soest; Men no van Leusden, Baarn; Mark Lina, Soest; Melissa Mackaay, Baam; Eva Marx, Soest; Henk Jan Matthijssen, Soest; Annelieke Meilink, Soest; Bauke Menheere, Baam; Sandra Moolenaar, Baarn; Tim Mout, Soest; Michiel Nieu- wenhuis, Baarn; Bob Offergeit, Soest; Hatice Onay, Baarn; Caro- la Oosterbroek, Baam; Marleen de Oude, Baarn; Rukiye Özdemir, Baam; Oscar Paur, Soest; Amber Pothoven, Soest; Thijs Roest, Soest; Kevin de Ruijter, Baarn; Menduh Sahingöz, Soest; Pierre Sarian, Baarn; Karin Simons, Soest; Emre Soy, Soest; Mariska Spelt, Soest; Rick Stevens, Baarn; Sanne Stouwdam, Baarn; Ali Te- ker, Soest; Lincy Tiggelaven, Soest; Patricia Vastenburg, Baarn; Marco van 't Veld, Soest; Susanne Veldhuizen, Sóest; Sjoerd Ven- rooy, Soest; Mark Verwoerd, Soest; Sebastiaan de Vlaming, Soest; Dagmar Vrugteveen, Soest; Sarah van der Weij, Soest; Natha- lie Wijnands, Soest; Anita Witte, Soest; Kristel van Zetten, Soest. Vwo Maarten van Aken, Veenhuizen; Wieke Akkerman, Soest; Brigitte Bethlehem, Soest; Marjolein Blok ker, Baarn; Floor van der Boon, Soest; Jonathan van den Broek, Soest; Marleen van Dalen, Soest; Mark Dreef, Soest; Jan de Graaf, Bunschoten; Kirsten van Hall, Baarn; Luuk van Hees, Soest; Marijn Hendriks, Soest; Maxine Hilhorst, Soest; Sigrid van den Hoek, Soest; Barry Hoolwerf, Eemdijk; Robin Hoolwerf, Eem- dijk; Robbert van der Hulst, Soest; Martijn Kneefel, Bunschoten; Ti- mon Kooima, Soest; Desiree van der Meijden, Baarn, Joey Molloy, Soest; Stefania Prekpalaj, Soest; Hanke Schalkx, Soest; Dominique Schokker, Soest; Manon Schoone- beek, Bunschoten; Tamara Schut te, Soest; Sander van der Steeg, Soest; Frank Steur, Soest; Suzan- ne UijJand, Soest; Tres Verbeek, Baarn; Gerlof Verstoep, Soest; Judith van Voorthuizen, Baarn; Anouk van der Weiden, Soest; Xander Woodhouse, Soest; Mar- grieta Zijl, Bunschoten. Havo Lana van Asch, Soest; Brenda Baars, Baarn; Gerben Bakker, Baarn; Assiye Baskaya, Soest; Lisa van ter Beek, Baarn; Jorien Berkhout, Eemdijk; Tom Blokker, Baarn; Hanna Blom, Soest; Ma- riëlla Bos, Soest; Sanne Bos, Baarn; Laura van den Brakel, Soest; Renate Brandt; Baarn; Ma- rian van Bruggen, Soest; Bram Buurma, Soest; Tjakko Cazander, Bunschoten; Iko Claassens, Baarn; Ruben de Clippelaar, Soest; Mar jan Dekker, Baarn; Dennis van Dijk, Baarn; Anouk van Doren, Soest; Leonoor Dressel, Soest; Lotte Drouen, Soest; Jos Elbertse, Soest; Maarten Faddegon, Soest; Rick Frantzen, Baarn; Carmen Gaarenstroom, Baarn; Sandra Gaasbeek, Soest; Marco van Gel der, Baarn; Lisette van Gent, Baarn; Venyce Glenn, Soest; Hil- bert de Graaf, Bunschoten; Jordi Griffioen, Soest; Jan-Paul de Groot, Soest; Ingeborg van Haagen, Soest; Michèle Hamelink, Soest; Michiel Hanekamp, Soest; Remon van den Heuvel, Soest; Robin van den Heuvel, Soest; Erik Houtman, Soest; Pim van den Hoven, Baarn; Maarten Hoving, Baarn; Emily Janssen, Soest; So- phie Janssen, Soest; Bart de Jong, Baarn; Debby van de Kasteele, Baarn; Michiel Klomp, Soest; Alinda Koelewijn, Bunschoten; Joriene van der Kolk, Soest; Da- niëlle Koster, Soest; Tabitha Land man, Soest; Nadine Lankrcijer, Soest; Lotte Laurijsen, Baarn; Harmen van Lith, Soest; Tiffanj Macey, Soest; Cristina Malestein Bunschoten; Nars Malestein, Bun schoten; Joleth Meewis, Eemdijk Niels van Mourik, Soest; Jorinc Muller, Soest; Sjoerd Nieuwenhui zen, Baam; Pim Nijdam, Zeist Olga Oostindiën, Baam; Kee: Oostinjen, Soest; Ferdy Oudebeek Baarn; Lucas Pesie, Baam; Sjoerc

Soester Courant | 2004 | | pagina 4