.nalyses in dagverzorging /toerkoop Reisburo Hagen iCULTUURt leerd "ursisten exposeren werk Poëziewandeling (10) Benefietconcert van SMG: ruim 300 euro voor hospice Rondleiding Soester Kring in KdK en klooster Cenakel Kleien en speksteen snijden Sigaren, oude Cadillacs, de salsa en de rumba! Eerste tuinentocht Groei en Bloei voor herhaling vatbaar Pitch Junior Soest na vijf lessen al op het podium Gezamenlijke zeiltocht politie en jongeren succes WOENSDAG 30 JUNI 2004 SOESTER COURANT 1 ^0est [Groot Engendaal ook in Oranjesfeer PAGINA 9 f en van ;ers. In ontmoetingscentrum De Klarinet m mi D WINKEL mm - Wierook in de Wereldwinkel Speciale workshop in De Hazelaar 0TLI6K0CK Whale Rider Warme maaltijd in Klaarwater Wie vergelijkt leest de Soester Courant Een nieuwbouwwoning kopen? ■de De"ische I Pvogvanhe'l d™ het aa,. do°r het ge. Soest start ora ocht door d gezien dek!e- I s. ongetwijfeld I wspel worden afgesloten me, I 's °P de Blaat 1 een slangen<je.' I vendelen et 'gen, de kefee,, insluitend »0,. I ijden gehoudej lende shows a I ,s deeretribum, I VO en e"1--1 ;r op zondag 211 15:00 uur, een Om 18:00 Ulif t van de Dutch I zet in Soest een inge carrière, n 19:00 uur de 1 lats. De speciaal I oud Peters ver- I t schilden worden I aan de verschil-1 'an de Brabantse I 9 juni 1954 het bejaarde gezel-1 zeereisje van een I arken. »t het lunchpakket I ken, werd vervol-1 ang door het gehe et, dat in zijn oude I dracht en folklore aezoeker spreekt. I ,ing langs de Vecht-1 irant ,,'t Zwaantje", I gewoonte getrouw, j eelnemers een con- >od, werd door de jes afscheid geno- ledacteur, (de verzoekt U t te willen reserveren i wel naar aanleiding J lerlijk schrijven der j le Kerk, opgenomen j Courant van Vrijdag J verbazing als erger- aarin een herderlijk icht aan die Gemeen- hun kinderen open- elbaar onderwijs laten I at we gelukkig in een nen, waarin ieder de ar eigen goeddunken en. sprake is van de be ier christelijke liefde, lij het wenselijk geen n ;e kweken. Deze is er tegenwoordig toch a! Voorbeschouwingen en nabe- prekingen, alsof het een tele visieprogramma betreft wor gen bij de dagverzorging van broot Engendaal alle wedstrij- len van het Nederlands elftal jeanalyseerd, geëvalueerd en jerbaal nog eens nagespeeld. Li voor de start van Euro 2004 werd de ruimte voor de dagverzor- jging aangekleed in oranje tinten. jDe stemming zit er dan ook vanaf de eerste aftrap in, zeker nu de se lectie van Dick Advocaat van pond de halve finale tegen Portu- i speelt. Zelfs de fitgym wordt fep (voetbal)muziek gedaan. Elke dinsdag en donderdag komen gemiddeld tien zelfstandig wonen de ouderen bij elkaar in het verzor gingshuis aan het Boekweitland. Onder professionele begeleiding wordt een dagprogramma aange boden en is er uitgebreid gelegen heid voor sociale contacten en een persoonlijk gesprek. In de aanloop naar het EK werd er gepoold en voorspelde iedereen de uitslagen. Bij elke bijeenkomst wordt de lijstaanvoerder van het klassement in het zonnetje gezet. De een heeft meer verstand van voetbal dan de ander of juist hele maal niet, maar dat kan de pret niet drukken. Iedereen praat deze Vlaggetjes, ballonnen, shirtjes en wat al niet meer is deze weken oranje bij de dagverzorging van Groot Engendaal. weken over de verrichtingen en kansen van onze jongens. Dat leidt soms tot hevige discussie, maar het zelfvertrouwen groeit en over één ding is iedereen het eens: Neder land bereikt vanavond ten koste van het gastland de finale. Overigens is er nog plaats voor zelfstandig wonende ouderen op de dagverzorging van Groot Eng endaal. Belangstellenden kunnen contact opnemen met de Stichting Zorgcentra, tel. 6099666. ;n der c_ :al ter catechisatie gaan I ;n dus het godsdienst J iet te ontberen, en verwacht dan ook, ■ijven tot resultaat roo- teleden danken U voor I tedoeling, die intussen j gaat, doch wensen ecb- Jorschrift waar en hoe I aderen willen opvoeden n <ol laten gaan. le voor de plaatsing van j ld, hoogachtend, E. C. BARTSTRA i bijv. bejaardengymnas- i men, yoga, biljarten, ke- wling, tafeltennis, bad- 1 etsen, volksdansen, stijl- j kenen en schilderen, cur- igels en Frans, bridge, toneelclub enz. ene informatie: alplein 6,3762 BP Soest, *1; er, Wiardi Beckmanstraat st, 326010607; net, Klarinet 39, Soest, 39; Eiken, Dorpsplein 18' erg, ®0346-351402. enraad ïgenschapsorgaan voor van de SWOS. Voorzitter Broerze, 886022224; se- mevr. H. Banki. renbus tie en opgaven: elke l 09:00-16:00 uur, lurende noodhulp: g Hulpdienst Soester- 880346-351940, b.g-g- en 351346. niging Groepswonen m Soest (GOS) A. Burgers-Schuring, K°* k 56, 3766 AK Soest, orenvoorlichting •5+-ers met een beperkt in* i, die vragen hebben op he van de sociale voorzieniD' ubsidies, kwijtscheldingsre" en, of een gesprek willen, verkdagen 9:00-12:00 uur, .7997. retariaten Ouderenbonden 3-Soest: dhr. J. Schreuders, lesstraat 630, 3765 l6528. O-Soesterberg: dhr. G. Dus- >ten, Plesmanstraat erberg, 820346-353338. wmam 'Stillevens, landschappen, die- en, bloemen, abstracte schil derijen en tekeningen. Van al- ",es en nog wat is momenteel te zien op de expositie in De Kla- jrinet. Werken van 55-plussers hangen daaraan de muur. Ze hebben deze gemaakt tijdens He cursus schilderen en tekenen jyoor ouderen, die in het afgelopen jïar door de werkgroep Klarinet [van de SWOS was georganiseerd. De betrokkenen spreken van een feoeiend en afwisselend geheel, omdat er uiteenlopende technie ken zijn gebruikt. je een werkte met acryl, de ander iebruikte houtskool, een derde stak de pen in een potje met inkt en ging aan de slag. Ook aquarel len werden gemaakt tijdens de les- en, waarin tevens aandacht werd |esteed aan het mengen van kleu- en. Tekenen en schilderen is voor ve len een uitstekend middel om op en rustige manier uiting te geven van creativiteit', zegt een van de or- aisatoren van de cursus en de «positie. 'Met weinig middelen fcan men uitdrukking geven aan dingen die in en buiten iemand le ven.' Daarom wordt na de zomervakan tie weer een cursus schilderen en tekenen voor 55-plussers gegeven. Onder leiding van een beeldend kunstenaar worden dan diverse technieken behandeld. De eerste van tien lessen is in september. Ze vinden allemaal plaats op maan dagmorgen van half tien tot half twaalf of 's middags van half twee tot half vier, in het ontmoetings centrum aan de Klarinet. Deelna me kost 55 euro, inclusief materi aal. Voor meer informatie of opga ve, tel. 6023139. Koud buffet Op dinsdag 20 juli wordt in de Klarinet een koud buffet geser veerd voor ouderen. Om 12:00 uur gaat de zaal open en om 12:30 uur kan men 'aanvallen'. De kosten bedragen 4 euro. Opgeven voor deze gezamenlijke maaltijd kan vanaf morgen bij het ontmoetings centrum, tel. 6023139. De cursisten van De Klarinet kunnen nu ook hun eigen werk be wonderen. De expositie is voor ie dereen toegankelijk. Steenhoffstraat 9A, tel. 602 81 32 De Nepalese en Tibetaanse wie rook is van een mengsels van krui den gemaakt. Op basis van formu les uit verschillende oude bronnen maakt men mengesels van schors, stam, hars of bloemen van bomen, wortels en grassen die in het Hi- malayagebergte voorkomen. Men kan de wierook gebruiken bij de meditatie, maar ook gewoon omdat het lekker ruikt. De wie rook kan soms wel uit twaalf ver schillende ingrediënten samenge steld zijn. In deze samenstelling kan één bepaald ingrediënt licht overheersen, bijvoorbeeld sandel hout. Er zijn twee varianten wie rook, geperst en los. De twee stok jes geperste wierook zijn vooral voor de export bestemd. Het losse wierook poeder wordt in nog vochtige rijstvelletjes gedraaid die vervolgens dubbel getordeerd worden. Deze wierook is vooral voor de lokale markt bestemd. De basissamenstelling van de wierook bestaat uit machiluspoeder, ge maakt van de machilusboom die zijn bast afwerp. Deze bast wordt verzameld en tot poeder gemalen. De wierook bestaat voor 50 pro cent uit dit poeder; aangevuld met de andere tot poeder gemalen in grediënten. Op 1000 gram massa wordt ongeveer 30 gram gekaard rijstpapier toegevoegd om een kneedbare massa te verkrijgen. De massa wordt daarna door een soort gehaktmolen geperst. De Wereldwinkel bevindt zich aan de Steenhoffstraat 9a en is maan dag geopend van 13:00 uur tot 17:30 uur en van dinsdag tot en met vrijdag van 09:30 uur tot 17:30 uur; zaterdag: 9:30 uur tot 17:00 uur. (Landgoed Pijnenburg, juni 2004) Tot volgend jaar zullen we moeten wachten totdat de SLAS ons weer gastvrij verrast met nieuwe wandelingen vol gedachten, in dichterlijke regels opgetast; tot Hans ons van de Soester voorgeslachten vertelt, van de natuur, heel enthousiast, totdat de frisse lucht weer levenskrachten pompt in ons bloed en onze ribbenkast. Loop volgend jaar eens mee als u wilt weten, hoe dat nu zit met houtwal en De Kooi dikbil, navel van Soest niet te vergeten, springbalsemien, naaktzadig, en héél mooi, de meidoorn en lupine in hun tooi loop méé, wie u ook bent, hoe u mag heten! Kond le Bisck Dankzij het Soester Muziek Gezelschap (SMG) heeft de Stichting Hospice 309,45 euro meer op haar rekening staan. Het is de opbrengst van het be nefietconcert dat de muzikan ten zaterdagavond in het gilde- huis gaven. De luisteraars werden onthaald op een muzikale reis. De muziek die het enthousiaste orkest speelde, bood een gevarieerde kijk op een aantal landen, culturen en volken. Elk jaar kiezen de orkestleden een goed doel uit. Dit jaar kozen ze voor het hospice (een huis waar zorg wordt geboden aan mensen in de laatste fase van hun leven). 'Ook dicht bij huis kun je licht puntjes aanbrengen in het leven van mensen die dat het meeste nodig hebben', zo stond het ver meld in het programmaboekje. In de pauze vertelde Rian Zwart, be stuurslid van de Stichting, over het hospice en over de huidige stand van zaken. Tevens werd een loterij georgani seerd, waarvan de opbrengst ten goede kwam aan het hospice voor Soest, Soesterberg en Baarn. Tus sen de verschillende muziekstuk ken door volgde een zeer geani meerde verloting van de prijzen. Na het met vuur gespeelde 'On the Band Stand' werd door Ank van den Berg van het SMG, bekend gemaakt dat de loterij 309,45 had opgebracht. Door deze bijdra ge is het realiseren van het hospi ce weer een stukje dichterbij ge bracht. Initiatieven zoals deze creë ren een steeds breder draagvlak voor het hospice binnen de lokale samenleving. Op woensdag 7 juli brengt de Soester Kring een bezoek aan het Kontakt der Kontinenten (KdK) aan de Amersfoort- sestraat in Soesterberg. Het is in 1961 ontstaan in het Missie huis St. Jan en heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een ontmoetingsplaats voor vele maatschappelijke groepe ringen. Het KdK heeft als voornaamste doelstelling groepen en individuen actief en bewust deel te laten ne men aan de multiculturele samen leving v-aarin wij leven. In 2000 werd het naastgelegen klooster Cenakel verworven. Sinds 1939 was dit in gebruik geweest bij de Congregatie van de Dienaressen van de Heilige Geest van de Al tijddurende Aanbidding. Bezoekers worden ontvangen met koffie in de lounge, waarna een rondleiding volgt door beide in stellingen. Fietsers verzamelen om 9:00 uur op de parkeerplaats aan de Pieter de Hooghlaan bij de NPB-kerk, vertrek 9:15 uur (afstand 7 kilo meter). Auto's met medepassagiers vertrekken van daar 9:30 uur. Kos ten 5,00 euro (incl. koffie). Klei en speksteen waren zon dag in ruime mate aanwezig op De Hazelaar. Daar konden kinderen zich uitleven met bei de materialen. Onder profes sionele begeleiding namen ze deze 's middags onder handen. Eerst wat onwennig, maar al snel borrelden al doende de ideeën. De één maakte een gezicht, de an der beeldde een olifant uit, een derde een vlinder en weer iemand anders een poes. In totaal waren ongeveer 25 kinderen op de spe ciale workshop afgekomen. Nieu> i r i ste eil Nieuwsgierig geworden? Check dan bij ons in voor Cuba, het groot eiland in de Caribbean en proef de ongedwongen sfeer. Cuba was voor mij een unieke belevenis, op het vliegveld, in de bus, bij de hotels, in cafés, restaurants en op straat, overal spelen bandjes en klinkt vrolijke muziek. Een wandeling door de hoofdstad Havana is bijna een magische ervaring. De prachtige barokke kerken, paleizen en musea, voor het merendeel vervallen, doen denken aan het koloniale verleden. Smalle straat jes die uitkomen op imposante pleinen. Een mojito drinken bij Marieke Hagen. Toerkoop Reisburo Hagen La Bodequito del Medio (de bar waar Hemingway in de jaren 30 kwam) is een absolute must. Vele beroemdheden lieten hier hun handtekening achter op de muren. Slenteren over de Malecon boule vard hoort bij de stad die door de Unesco tot wereld erfgoed is verklaard. Langs bananenplantages, tabaks en suikerrietvelden naar Bilthoven Het eiland is te mooi om uit sluitend in een all-in resort aan het strand te verblijven. Cuba van oost naar west is maar liefst 1500 km lengte en het eiland ontdek je pas door een rondreis te maken. Dit kan in groepsverband per bus, maar ook individueel per jeep of auto. De Cubanen zijn vrolijk en gastvrij. De steden zijn schilder achtig uit de tijd van de Spaanse kolonisten. Koetsjes, zij-spans en Amerikaanse oldtimers vullen het straatbeeld. Een prachtige stad bijvoorbeeld is Trinidad, het centrum is net een openlucht museum van koloniale gebouwen, klinkerstraatjes en rode tegel daken. Op Cuba reist de lokale bevolking in oude Nederlandse stadsbussen. Het is dan ook een vreemde gewaarwording om hier een bus te zien rijden met de bestemming "Bilthoven" op de voorzijde. Kortom, volop genieten op Cuba van natuur, cultuur en strand met watersporten zoals snorkelen, duiken of zelfs zwemmen met dolfijnen! Wilt u meer weten over Cuba, aarzelt u niet en kom even langs op ons reisburo, ik zal u graag vertellen waar u moet zijn voor de mooiste plekjes! Soesterbergsestraat 22, 3768 EJ Soest Telefoon 035 6022803, www.toerkoophagen.nl Initiatiefneemster Ank Maer- tens van Groei en Bloei kan te vreden zijn. Met nog vier me dewerkers was zij verantwoor delijk voor de organisatie van de fietspuzzeltocht op de open tuinendag en die mondde uit in een groot succes, ondanks het slechte weer in de aanloop naar het evenement. De storm en de stortregens dreven de eigenaren van de tuinen soms tot wanhoop. Veel planten waren neergeslagen en moesten worden opgebonden. Vrijdagavond werd nog veel werk verzet om de tuinen weer een fraai aanzien te geven. De weergoden waren de organisa toren en deelnemers zaterdag aan zienlijk beter gezind. Ruim 150 mensen meldden zich bij 't Soester Stekkie om na een kopje koffie en een gevuld Groei en Bloeitasje op weg te gaan. Via landelijke wegge tjes kon men zeventien tuinen be zoeken. Een veel gehoorde reactie was dat men niet wist dat er in Soest zul ke fraaie tuinen zijn. Daarbij werd vaak de vraag gesteld of er volgend jaar weer een tuinentocht georga niseerd kan worden. Bij terug komst van de fietstocht werd vele malen opgemerkt dat men nu op plaatsen had gefietst, waarvan men het bestaan niet wist. De meeste bezoekers kwamen uit Soest, maar er werden onder anderen ook Baarnaars, Appingedammers, Leusdenaren en Rozendalers be groet. Na het puzzelen met de gevonden letters kwam de plantennaam 'muskuskaasjeskruid' tevoorschijn. De winnaar van de eerste prijs kreeg een (gekweekt) exemplaar en een plantenbon. Ook de ande re prijswinnaars kregen een bon. Muskuskaasjeskruid stond in enke le van de open tuinen maar was ook volop te zien langs de fietsrou te in de bermen. Al met al was het een mooi initia tief, met een prachtige tuinenrou- te, waarop niet alleen de deelne mers, maar ook de 45-jarige Groei en Bloei met genoegen kan terug kijken. Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 I Maandag 5 juli: De Hazelaar zorgde voor begelei ding en gereedschappen en dank zij het goede weer kon de activi teit, georganiseerd in het kader van .Soest 975 jaar, buiten worden ge houden. De creaties van speksteen werden geschuurd of gepolijst, daarna ingesmeerd met was en tot slot uitgepoetst. Alle deelnemers konden daarna met hun kunstwerk op de foto. Na ruim drie uur werken mochten de creatieve kinderen hun creatie mee naar huis nemen. Volgens de organisatoren kan ge sproken worden van een geslaagd initiatief dat wellicht een vervolg krijgt. De eerste Pitch Junior lichting uit Soest en de Pitch junior groep van ROC Utrecht heb ben zich vorige week gepresen teerd in het gebouw van de Ho geschool voor de Kunsten in Utrecht. Pitch Junior startte op 19 mei met de eerste les in Idea kunstencentrum, theater en bi- bliotheek onder begeleiding van docente Sevil Aydin. 'Ik sta echt versteld van het feit dat deze groep zich zo snel ontwikkelt. Ze hebben vijf intensieve lessen van anderhalf uur achter de rug en leveren dan zo'n geweldige presta tie! Het klikt echt in de groep en we willen dan ook na de zomer weer met elkaar verder', aldus Ay din die zelf afstudeerde aan de Hoge School in Utrecht. De groep Pitch Junior Soest be staat uit Nevra Cabri, Kim Vasten- burg, Volkan Zihni, Ömer Gülec en Yvonne van Essen uit Soest en Batuhan Özturk (Hilversum), Jeroen Verschoof, Jonna Genuit (beiden uit Baarn), en Varida Haarloo uit Rotterdam. Tijdens de presentatie stond er een enthousiaste groep spelers op het podium die samen een serieus en tegelijkertijd humoristisch eigen werk uitvoerden van sprankelende Pitch 'op de planken'. monologen, afgewisseld met snel samenspel. De middag werd afgesloten met het stuk 'Een kogel aan mijn string' van Pitch op Maat en werd gespeeld door Rosita Boedhoe, Marieke Helmus, Ouarda Bouzbib en Myrthe Pijma. Dit stuk gaf een goed beeld van hoe talentvolle Pitchers zich kun nen ontwikkelen. De zeer eigen tijdse teksten van Nisrine Mbarki gingen vooral over seks, uithuwe lijking, geloof, liefde, vriendschap en multiculturele vraagstukken. De huidige Pitch groep zal na de zomer de cursus vervolgen, maar ook nieuwe deelnemers worden uitgenodigd zich aan te melden. Pitch Junior is een theatercursus voor jongeren vanaf 16 jaar met een multiculturele achtergrond. Pitch is een initiatief van de facul teit Theater van de Hogeschool van de Kunsten Utrecht en biedt een unieke mogelijkheid om ken nis te maken met de vele onderde len van theater (acteren, zingen, dansen, schrijven en drama) onder begeleiding van professionele do centen. Belangstellenden voor Pitch Junior kunnen contact opne men met Karen Jong van Idea, tel. 6095818 of www.pitchjunior.nl Paikea in Wahle Rider. Koro is leider van een Maori-stam in Australië. In zijn visie zal zijn aanstaande kleinzoon hem opvol gen. De kleinzoon overlijdt echter bij de geboorte. Zijn tweelingzus je Paikea redt het wel, maar een meisje kan nooit de nieuwe leider worden. Daarom besluit Koro een heilige school op te richten. Daar onderwijst hij de jongens uit het dorp in de tradities van zijn volk, in de hoop zo een geschikte opvol ger aan te kunnen wijzen. De ster ke en eigenzinnige Paikea groeit achter de schermen stiekem uit tot beste leerling. Daarboven heeft ze de opmerkelijke gave om te kun nen communiceren met walvissen. Steeds opnieuw wordt duidelijk dat Paikea meer in zich heeft dan welke jongen ook, maar Koro houdt voet bij stuk. Dan wordt de stam overvallen door een natuur ramp, waarbij Paikea een bijzonde re rol speelt. Kan Koro nog langer om Paikea heen? Whale Rider is gebaseerd op een boek van de Nieuw-Zeelandse schrijver Witi Ihimaera, die zelf een Maori-achtergrond heeft. Ver schillende thema's zijn door de film verweven: de kracht en waarde van oude rituelen, de magische schoonheid van de natuur en de emancipatie van de vrouw. Caro trapt niet in de valkuil om te veel te romantiseren, maar kiest een simpele, pure manier van filmen. Daarmee komen de talenten van de acteurs uitstekend tot hun recht, zeker van de 11-jarige Keisha Castle-Hughes, die schittert in de rol van Paikea. Gebruik makend van de prachtige landschappen als decor, slaagt Caro er zo in een pakkend magisch-realistisch ver haal te vertellen, met personages waarin zowel onschuld als wijsheid te ontdekken valt. Op het afgelo pen Filmfestival Rotterdam won ze daarmee de Canal+ Audience Award. Aanvang 20:30 uur; entree 5,00 - /65+ 3,50. Reserveren alleen op de dag van de voorstelling (10:00-13:00 uur), 88 6029367. Meer informatie op internet: artishock-soest.nl In ontmoetingscentrum Klaarwa ter wordt dinsdag 13 juli om 12:30 uur een warme maaltijd voor 55- plussers geserveerd. Meloen met ham dient als voorgerecht, daarna kunnen de deelnemers zich te goed doen aan onder meer kip, ge bakken aardappelen en salade om vervolgens af te sluiten met ijs. Aanschuiven mag, maar kost 4,00. Opgeven voor de gezamen lijke maaltijd kan tot 9 juli, 12:00 uur, bij het buffet van het ontmoe tingscentrum aan de Wiardi Beck manstraat. Enkele politieagenten en wat stap geweest. Dit keer gingen ze jongeren van Marokkaanse en met vier boten van de Paltz- en Turkse afkomst uit Soest zijn Eemgeuzen, de zeeverkenners onlangs weer met elkaar op uit Soest, de rivier de Eem op. De zeilochtend was wederom ge organiseerd in samenwerking met Matchpoint Soest. Volgens Philip van Tienhoven was het een succes. Onder leiding van bootslieden en leidinggevenden van de zeeverken ners werd er eerst wat geroeid om in te komen. Hierna werden de zeilen gehesen en gingen ze rich ting de Eemdijk. Van Tienhoven: 'Het weer was er goed voor, er stond een lekker windje, alhoewel er buien in de lucht hingen. Maar dankzij de ster ke bries ging het allemaal in een goed tempo.' De weersvoorspellingen waren dus slecht en het onvermijdelijke ge beurde. Net voordat de zeilers- rond het middaguur terugkwamen, begon het te regenen. De bui was jammer voor de dag, maar ieder een die meedeed was positief over het zeiltochtje. Philip van Tienhoven vond het leuk om te zien, dat er 's ochtends bij het warm roeien van de spieren al een kleine competitie ontstond tussen de politie en de jongeren. 'Ze hebben het allemaal leuk ge vonden, alleen het weer vonden ze minder. Maar ja, dat is Nederland zullen we maar zeggen', aldus een tevreden Philip van Tienhoven. Vot-al vflfMR Ri teren wj de volgende hypotheekrente voor alle nieuwbouwwoningen; Rente aar vasten toch flexibel vanaf 2,90% Loop bij ons binnen voor voorwaarden en de overige scherpe tarieven. Dit tarief geldt tót wederopzegging. Oe rentebetaling is maandelijks en achter.!?. Een nieuwbouwwoning kopen wordt nu nog eenvoudiger met het Rabobank Niouwbouwpakket. Hiermee regelt u ih één keet al uw wönfngzaken. Van de perfecte hypotheek tot en met precies de juiste verzekeringen. Bovendien bieden wij u een gratis lidmaatschap van de Vereniging Eigen Huis aap. Geen tijd te verliezen dus. Maak nu een afspraak met uw hypotheekadviseur van de Rabobank Soest Baarn Eemnes of bel (03|i 6096319. Vraag naar dé voorwaarden Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank

Soester Courant | 2004 | | pagina 9