Van Breukelen heeft ze op een rijtje all v lan krijgt vaste plek op kalender Samenwerking bibliotheken We willen ruimte in Smitsveen' Streekplan: beantwoording zesduizend bedenkingen iACTUEEL I Zwembad zoekt naar atleten _PAGÏNaJ/OENSDAG 14 JULI 2004 SOESTER COURANT 4 juli 2004 5ij na 80 deelnemers 48 uur in touw achter beeldschermen in Beukendal PAGINA 5 urkse Vereniging komt misschien op straat te staan ï.995,-. Gedupeerde van diefstal krijgt ook nog pak slaag Herbestrating van fietspad Nieuweweg Intentieverklaring Idea en biebs Zeist en De Bilt Richting Hospice Meningen I ^^vanlezersl Dwaling Over pijn gesproken v Van Breukelen, vast goed! Makelaardij, hypotheken en assurantiën NIEUW IN DE VERKOOP (nog geen foto beschikbaar) ite Soest unicatie 609 34 55 2000@soest.nl oest.nl LAPVERGUNNINGEN met 8 juli 2004 ;en voor een kapvergunning zijn Achtenveertig uur lang hebben deelnemers, eentje meer dan vorig jaar, de tweede editie van YVallylan kleur gegeven. Sporthal Beukendal stond het hele weekeinde in het teken van computerspelletjes én: af en aan rijdende pizzabezor gers. Niet minder dan 46 pizza's werden bezorgd in de sporthal, waar tien- jen liefhebbers uit Soest en zeer [de omgeving elkaar, individueel teamverband, bestookten met Ier meer Counter Strikes, Un- Tournament 2004 en RTCW [emy Territory. apend met de zojuist genoem- lekkernijen uit de Italiaanse ken, oer-Hollandse bolletjes Zaterdagavond nog rolden er ngoballetjes, werd er gedanst gediscussieerd. Maar het odgebouw aan de Smitsweg d in september of oktober oeten verdwijnen. Voor de >oest aangevraagde kapvergunnin-ï irkse Vereniging en de Turk berken, 5 eiken - 1 es, 3 coniferen 2 berken 4 esdoorns, 1 eik met beleg, pakken melk en fris drank of een patatje of andere snack uit het restaurant van Beu kendal werd de 'digitale hand schoen' herhaaldelijk geworpen en opgeraapt. Voor eten en drinken gunden de 'generaals' zich amper de tijd. De consumpties werden dan ook veelal achter het beeld scherm genuttigd. De meeste spelers kwamen vrij dagmiddag binnen en verlieten de hal weer pas zondag na vijven, toen Wallylan ten einde was. De doorgewinterde deelnemers aan Local Area Network (LAN) pres teerden het om twaalf uur achter een te spelen, drie uurtjes te slapen en vervolgens meteen weer plaats te nemen achter de computer. 'De bezoekers waren veel actiever dan vorig jaar in het organiseren van competities', vond Jurriën Bloemen, net als in 2003, met Jeroen van Dijk het gezicht achter Wallylan. 'Een goede ontwikkeling en positief dat ze zo initiatiefrijk waren, want wij waren zelf druk met het stabiel houden van het netwerk, de controle van de inter netverbinding en de organisatori sche taken, zoals het binnenlaten en begeleiden van de deelnemers.' Bloemen en Van Dijk kregen hulp van Harm Renkes, Onno Ossen drijver, Ronald Potharst en Steve Seijmensbergen. Zij kwamen zelf nauwelijks aan spelen toe, maar de energie die dit zestal in het twee etmalen durende evenement stop te, was niet weggegooid. Er was weliswaar plaats voor maximaal honderd deelnemers, maar met 76 bezoekers scoorde Soest zeer hoog. Bloemen: 'De markt van LAN's is een beetje aan het verzadigen. De spons zit te vol met water. Er zijn wekelijks LAN's en vaak tegelij kertijd, waardoor er regelmatig bij eenkomsten worden afgelast. Daarom hebben wij niets te kla gen. Iedereen heeft een gezellige tijd gehad en iedereen verwacht dat we hiermee doorgaan. Het zit dus in de planning om volgens jaar weer een LAN in Soest te houden.' Kortom, Wallylan lijkt zich een vaste plaats op de Soester kalender te hebben verworven. Foto: Foto Bell Voor eten, drinken en slapen gunnen de deelnemers van Wal lylan zich amper tijd. afplaats) - 8 coniferen in hun belangen te worden ge- :ntuele vergunning kunnen dit elijk binnen 4 weken na deze be- r maken bij de afdeling Wijkbe- structuur van de gemeente Soest, CA Soest, telefoonnummer 035- •ze termijn van 4 weken liggen de 'ergunningen ook ter inzage op de Groen en Infrastructuur in het ge- st. ERGUNNINGEN i met 8 juli 4 juli 2004, )est verleende kapvergunning: nr. 40 in plantsoen/gazon - 1 eik i/Kastanjelaan - 1 acacia >ude Tempellaan - 1 berk aarvoor aan de gemeente Soest /vordt verleend worden binnen 3 ublicatie gekapt. aren tegen het genomen besluit ïken na verzending van het besluit ïgediend bij het college van Iers van de gemeente Soest, Post- Soest. Culturele Vereniging heeft dat grote gevolgen, want voor hen is er geen ander onderko men. Dat betekent dat er straks veel Turken noodgedwongen straat zullen gaan hangen, orspelt een van de betrokke- lgens hem komt zeventig tot htig procent van de Turkse be ng regelmatig in het onderko- waar allerlei culturele activi- plaatsvinden voor jongeren, eren en vrouwen. 'Sommigen hier al dertig jaar. Als zij maal thuis moeten blijven zit- worden ze gek. Er zijn analfa- bij, er zijn er die thuis geen puter hebben. Ze moeten de r uit kunnen, maar als gemeen- je ze niet op straat zetten, aks hangen er vijftig jongeren straat, die anders door de ver ging worden opgevangen. Wat r problemen kan dat geven met rekking tot criminaliteit? Bin- de vereniging is er controle en rden de jongeren in de hand gehouden. Ook de wijkagent heeft aangegeven, dat het heel belangrijk is dat de Turkse Vereniging een gebouw tot haar beschikking heeft.' Met een gemeenschap van ruim vierduizend Turken in Soest vindt de vereniging, volgens de woord voerder, dat de gemeente haar een huurruimte zou moeten aanbieden. En dan het liefst in het Smitsveen-, waar de meeste T\irken of mensen met een Turkse achtergrond wo nen. De Plantage De vereniging was eerst in het multifunctionele wijkcentrum ge vestigd, maar dat werd gesloopt om plaats te maken voor het Breed Educatief Centrum De Plantage dat na de zomervakantie wordt geopend. Aan de overzijde van de straat werd een noodunit neerge zet, maar in verband met de aan leg van het parkje moet ook dat weg. Enkele maanden geleden zou door de gemeente zijn toegezegd dat de unit elders in Soest zou worden ge plaatst, maar dat plan is nu ook van de baan, laat een woordvoer der van de culturele vereniging weten. 'Het noodgebouw kost 18 duizend euro per kwartaal en dat vindt de gemeente kennelijk te veel, nu ze moet bezuinigen.' De gemeente heeft beloofd met welzijnsstichting Balans te zullen helpen zoeken naar een alternatie ve locatie, waar de vereniging haar scala aan activiteiten kan voortzet ten. Ook het Wijkbeheerteam Smitsveen heeft medewerking toe gezegd, vertelt de woordvoerder van de vereniging. Hij hoopt dat er snel een andere ruimte wordt ge vonden, zoals gezegd bij grote voorkeur in het Smitsveen. Zodat de culturele vereniging ver der kan met het organiseren van bijeenkomsten, zoals afgelopen zaterdag, toen er bingo werd ge speeld, gedanst en gediscussieerd. De vereniging wil regelmatig dit soort avonden beleggen met de bedoeling dat er ook veel Neder landers komen. Zodat het weder zijds begrip groeit. Overigens moet ook Vluchtelin genwerk het Smitsveen Verlaten. Voor deze organisatie heeft de ge meente echter ruimte gereserveerd in het gebouw van de Desmond Tutuschool aan de Molenstraat. Naar verluidt wil ook Vluchtelin genwerk liever in het Smitsveen blijven, omdat daar de meeste mensen uit haar doelgroep wonen. Foto: Foto Bell Zaterdagavond werd er nog ge danst in de noodunit van de Turk se Vereniging. Moeten de bezoekers straks op straat blijven staan? ïdrtion met Easy it u gewoon het onderweg liever adplaats de blits. www.ford.nl "kunstmeteengroteka.nl Het college van gedeputeerde staten van Utrecht heeft haar opvattingen kenbaar gemaakt over de 6000 bedenkingen die begin dit jaar tegen het Ontwerp Streekplan zijn ingediend. Deze opvattingen staan in een concept Nota van Beantwoording, die als advies naar provinciale staten (PS) gaat. Zij beslissen in de cember definitief over het Streek plan en over welke bedenkingen al dan niet leiden tot aanpassin gen. lil september en of oktober ok tober houdt de Commissie Ruim te en Groen van provinciale sta ten nog gedachtewisselingen met de indieners van bedenkingen en andere burgers of organisaties. Deze commissie adviseert daar over aan de voltallige Staten, ter finale besluitvorming in december. Eind juli hebben alle indieners van bedenkingen de Nota van Beantwoording in huis. Tegelijk ontvangen zij dan óok een uitno diging voor de gedachtewisseling met de Commissie Ruimte en Groen. Een uitgebreide procedure van inspraak is nodig, omdat het Streekplan het belangrijkste ruim telijke plan is van en voor de pro vincie Utrecht en haar inwoners. In het Streekplan wordt geregeld waar woningen of bedrijventerrei nen gebouwd mogen worden, éaar de natuur moet worden be- |hermd of meer ruimte moet krij- waar de landbouw zich kan htwikkelen en waar recreatie- liorzicningen kunnen komen, prn van het ruimtelijk beleid van provincie is beheerste groei. binnen een landschappelijk en cultuurhistorisch waardevol ge bied en een sterke stedelijke druk. Om deze dynamiek goed te gelei den is de rode contour een be langrijk sturingsinstrument. Per dorp of stad wordt duidelijk aan gegeven binnen welk gebied ver dere verstedelijking mag plaats vinden. De belangrijkste onderwerpen waartegen bedenkingen zijn inge diend, zijn de voorgestelde win denergielocaties. Alleen daartegen werden al 4500 bedenkingen op gestuurd. Ongeveer 500 beden kingen zijn binnengekomen tegen het opgenomen verbod op het scheuren en ploegen van grasland in het veenweidegebied. Dit had tot doel de bodemdaling tegen te gaan. Omdat veel agrariërs dit al gemene verbod niet terecht vin den, stellen GS nu voor het ver bod te schrappen, maar wel een beroep te doen op de eigen ver antwoordelijkheid van de agra- Veel bedenkingen gaan over de status van de Ecologische Hoofd structuur (EHS.) Agrariërs met gronden in de EHS vrezen voor beperkingen. De EHS status voor gronden die nu in agrarisch ge bruik zijn, levert echter geen be perkingen op voor het agrarisch gebruik en ook alle bouwrechten blijven bestaan. GS stellen voor dit duidelijk in het Streekplan op te nemen. De andere bedenkin gen betreffen kleinere locale wijzi gingen. De uitbreiding van een bedrijven terrein aan de zuidkant van Eem- nes, in de oksel van de Al en de A27, stuit ook op een aantal be zwaren, wegens aantasting land schappelijke waarden. GS wijzi gen hun standpunt niet, dat voor ziet in uitbreiding. GS vinden het binnen de regio de beste plek, na bij de A27. De economie zal weer aantrekken, zo wordt verwacht en er is dynamiek nodig in de regio. Een negentienjarige Soester is vo rige week geschopt en geslagen door een man, die kort daarvoor zijn fiets in de brand had gestoken. De jongeman merkte maandag avond omstreeks kwart voor tien dat zijn tweewieler was gestolen. Even later zag hij op het Choris- tenpad zijn voertuig branden en hij sprak de onbekende man bij de fiets aan. Tijdens de woordenwis seling die ontstond, begon de man te slaan en te schoppen, daarna verdween hij. De politie verzoekt getuigen zich te melden, tel. 0900-8844. Verspringen, hardlopen, hoog springen, het zijn geen activi teiten die je in een zwembad verwacht. Maar Spleasure Cen trum blijft op zoek naar atle ten, want in het complex aan de Dalweg zijn de Olympische Spelen al begonnen. Elke woensdag en vrijdag zijn er speciale zomerspelen te doen van 13:30 tot 15:30 uur. Ook overmor gen dus. Volgende week worden de deelnemers uitgedaagd bij ver en hoogspringen, hardlopen en ko gelstoten. En op vrijdag 23 juli wordt ook de vijftien meter lange hindernisbaan weer vol geblazen met lucht. Wie kan er, ondanks de obstakels, zo snel mogelijk over heen zonder te vallen? Iedereen mag meedoen aan de Olympische Spelen in Spleasure Centrum. De tarieven zijn 3,25 voor kinderen tot en met 14 jaar en 65-plussers, en 3,95 voor 15- 64 jaar; kinderen tot 2 jaar mogen gratis naar binnen. Voor houders van een zomer-zwem-pas is de toegang eveneens kosteloos. Deze pas is tevens geldig in de andere baden van NV SRO, Sportfond- senbad, De Liendert, De Duker, Hoogland en Bosbad Amersfoort. Voor meer informatie kan de flyer worden opgehaald bij de receptie of worden gebeld, tel. 6027363. Deze week is een begin gemaakt met de herbestrating van het fiets pad van de Nieuweweg. Daarbij gaat het om het traject tussen de Parklaan en de Smitsweg. De ver wachting is dat de werkzaamheden eind volgende week worden afge rond, tenzij het weer tegenwerkt of er andere onvoorziene omstandig heden optreden. Fietsers zullen hinder ondervinden van de herbe strating, het autoverkeer niet, aldus de gemeente. Cultuurpunt Idea gaat nauw samenwerken met de openbare bibliotheken van Zeist en De Bilt. Bestuurders van de drie organisaties hebben dat be krachtigd door een intentiever klaring te ondertekenen. De bibliotheken verwachten elkaar te kunnen versterken, waardoor de dienstverlening verbreed kan wor den en de kwaliteit ervan toe neemt. De 'biebs' willen zich meer en meer gaan profileren als infor matieknooppunt en een culturele ontmoetingsplek zijn voor de bur gers. 'Tevens ontstaat er een ster ke regionale organisatie in het Utrechtse bibliotheeknetwerk', al dus een van de woordvoerders. Momenteel wordt onderzocht wel ke perspectieven de samenwerking kan bieden. Deze worden in kaart gebracht. Ook bekijken de onder zoekers welke organisatorische vorm het meest wenselijk is. Het eindrapport verschijnt in septem ber en een maand later zal de be sluitvorming plaatsvinden. De drie bibliotheken hebben el kaar gevonden in het kader van het landelijk vernieuwingsproces binnen de bibliotheeksector. Dit heeft zowel inhoudelijke als orga nisatorische vernieuwingen tot doel en vindt plaats onder regie van de provincie Utrecht. De on langs ondertekende intentieverkla ring heeft volgens de besturen de volledige instemming van de ge meenten Soest, Zeist en De Bilt. Idea in Soest is sinds kort de naam voor de bibliotheek, het theater en het kunstencentrum aan de Willae- rtstraat. Voorheen heette het de Brede Bibliotheek Soest, voor de fusie waren de openbare biblio theek en C-drie ieder nog zelfstan dig. Bestuursleden van de drie orga nisaties, onder wie links Sander Brunekreef van Idea, ondertekenen de intentieverklaring voor nauwe, regionale samenwerking. door Marjan Haak Als u deze column leest ben ik met vakantie. Met de tent naar Italië, even afstand nemen van een hoop drukte. Heel gezond om er weer even bij stil te staan dat de wereld gewoon doordraait, ook al bemoei ik mij er niet mee. Die ervaring heb ik overigens de laatste maan den op diverse fronten opgedaan. Neem nu thuisik maak hele lan ge dagen en toch eten we gewoon, we slapen en het is nog gezellig ook. En ik maar denken dat ik on misbaar ben. Zo gaat het ook met de werkgroep voor het hospice. Vóór ik in De Bilt aan de slag ging, besteedde ik enorm veel tijd aan het hospice. Nu hebben de anderen in het bestuur een groot deel van mijn taken over genomen. Het is even slikken voor mij, maar het gaat allemaal uitste kend! Nu ik toch aan het terugkijken ben; ik vind het moeilijk me te realiseren dat we pas ruim een jaar bezig zijn. Vorig jaar hadden we net voor de zomer ons bestuur rond. We had den al een enkel gesprek gevoerd met wat zorginstanties. Maar het echte werk is pas na de vakantie begonnen. Er is in een jaar heel wat gebeurd. We hebben veel geld binnen gekregen, zodat het zoeken naar een pand kan beginnen. Maar wat nog veel belangrijker is; een groot deel van Soest kent en steunt ons project. Toen we een paar we ken geleden op de 'goede doelen- markt' stonden, bleek het grootste gedeelte van de mensen die we spraken, van ons initiatief op de hoogte te zijn. En de reacties waren heel positief. Ook mijn columns worden goed gelezen. Dat weet ik omdat er regel matig mensen bellen om te reage ren. Pas schreef ik over problemen die er met de buurt kunnen ont staan als er een hospice komt. Daarna kreeg ik verschillende tele foontjes. Zo was er iemand die ver telde een hospice te kennen, die recht tegenover een school ge bouwd is. Dat geeft daar geen en kel probleem! Het komende jaar staat ons ook heel wat te wachten. We moeten nu duidelijk ons werkterrein gaan ver breden naar Baarn. We hopen zo snel mogelijk een pand te vinden. Daarvoor zullen we ook nog wat geldschieters moeten mobiliseren. En dan is het een kwestie van de zorg op poten zetten. Actief vrijwil ligers werven, cursussen organise ren, zorgen dat alle afspraken op schrift staan, het huis inrichten en starten. Snel opgeschreven, maar een hele hoop werk. Eerst maar even vakantie houden en energie verzamelen. Dan er weer tegenaan Marjan Haak is voorzitter van de ini tiatiefgroep voor het hospice in Soest. Informatie op www.hospicesoest.nl of tel. 6037654. Met stijgende verbazing en toene mende ergernis heb ik het artikel 'De Open Hof mogelijk in be roepin de Soester Courant van woensdag 7 juli, gelezen. In het artikel wordt mijn naam een paar keer genoemd en de indruk ge wekt alsof ik geïnterviewd ben door een journalist van de Soester Courant. Dit is echter niet het ge val, ik ben nimmer door een jour nalist of een persoon die vertelde dat hij in de Soester Courant ging publiceren benaderd. Ik vind het dan ook onbegrijpelijk dat dit artikel, dat dus 'zo maar uit de lucht komt vallen', wordt ge plaatst. Is dit artikel afkomstig van een journalist die in dienst is van de Soester Courant of van een freelance journalist? Hoe het ook zij, er is sprake van een ernstige journalistieke dwaling, omdat ik niet met iemand van de Soester Courant heb gesproken. Vervol gens meent de schrijver op grond van haar of zijn informatie ook nog eens de conclusie te kunnen trekken dat als de plannen door gaan dit dan mogelijk zal leiden tot het uiteenvallen van de Protestant se Kerk in Soest'. Het moge duidelijk zijn dat deze conclusie enkel en alleen voor re kening komt van een bijzonder slecht geïnformeerde journalist. Ik roep de schrijver van dit artikel op zich bij mij te melden. Ook voor een journalist geldt: liever ten halve gekeerd, dan ten hele ge dwaald. Bert Groothuis Voorzitter a.i. De Open Hof Naschrift redactie: U hoort van Op 30 juni lees ik in mijn krantje: Soest lijdt door inkrimping de meeste pijn, voor clubs zit hieraan ook een pijnlijk kantje, maar burgers hoeven minder bang te zijn. Wél zullen zij ook nu weer moeten wennen aan stijging van wat kosten hier en daar, maar sussend geven raadsleden te kennen...: "We sparen u hoor, burgers, reken maar!" Dus ben ik mij tot rekenen gaan zetten en daar werd ik helaas niet vrolijk van; als Soest op één ding, mensen, niet wil letten, is het de beurs van Jan en alle man! In drie jaar is de OZB gestegen, met op een haartje na twintig(l) procent; de Zalmsnip kom je niet meer zichtbaar tegen, hij doet nog mee, maar hoe is niet bekend. Moeten wij voor rioolrecht meer betalen? En óf, in één jaar tijd, liefst tien procent! En afvalstoffen dan? Nou, ook al balen...: haast vijf procent, geen fluitje van een cent! Wie lijdt er nu gemeente wil ik vragen, van ons dan wel de allermeeste pijn? Dat moet toch wel in deze bange dagen, die uitgeperste burger van u zijn. Zij die van inkomens of spaargeld leven, die bijna nimmer zijn geïndexeerd, die moet u niet de zwartepiet gaan geven...: dat is niet juist, dat is totaal ver keerd! Wanneer u écht de mééste pijn wil lijden, zo u ons onwaarachtig weten laat, dan moest u maar eens in de kosten snijden, van uw gemeentelijke apparaat. Kond !e Bisck 147.500,- k.k. Colenso, Soest In rust. woonomg., nabij paleis Soestdijk, 2-kmr part. app. (ca. 50 m') met grt tuin op het z. Ind.: hal, bijkeuk. met aansl. wasm. droger, mod. keuk. met inb.app, (koelk., vriesk., ker. kookplt), woon-eetk., slpk. met deur naar achtert. en douche cel met toil. Alg.: dit app. verk. in g st. v. onderh. en is o a. v.v.: lam.vl., kunstst. koz., dubb. glas en gr tuin. Serv.k.: 89,- p.m. (incl. o.a. brandverz., glasverz., voorschot gas c.v., watergebr., onderh. en opbouw reserve). Aanv in overleg. 499.000,- k.k. Kerkpad Noordzijde, Soest In rust. woonomg. met fraai uitzicht, op loopafst. van centr. ligt deze vrijst. semi- bung. met gar., tuinkas en vrije achtert. (ca. 541 m') Ind.: entr., hal, m.k„ woon- k. met o.h., keuk. met inb.app (vaatw., koelk. met vnesv., elektr. kookpl.), badk. en toil., ouderslpk. met schuifpui naar zonnige achtert. Verd.: overl2 gr. slpks., extra bergr., c.v-opst. Alg.. deze wo-ning verk. in g. st, v onderh. en is o.a. v.v.. ged. dubb. glas, velux dakramen, uitbreidingsmog.. Aanv. in overleg 389.000,- k.k. Nieuwstraat, Soest Dit sfeervolle vrijstaande woonhuis ligt aan een doorgaande weg in Soestdijk. Deze woning is recentelijk gerenoveerd en fors uitgebouwd, waardoor er veel praktische woonruimte is bijgekomen. Deze woning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Aanvaarding in overleg. 239.000,- k.k. Valeriaanstraat, Soest In rust. en gez. woonomg. gel. midden drive-in woning met extra gr. achtert. (ca. 26 m) met berg. Ind.: gang, m.k.., inp. gar., ruime tuink. 1e Verd.: hal, cv ruimte, toil., woonk. met allesbr. en schuifp. n. balk., Am. Kitch. met schuifp. naar balk. 2e Verd.: overl., rme ouderslpk. (v.h. 2 slpk2e slpk., badk. met ligb., vaste w t. en 2e toil. Alg.: deze won. verk. in g. st. v onderh, en is o.a. v.v.: nwe koz. met dubb. glas, pl. vloeren, houten vloeren, ged. stoffdiepe achtert. (z), blokhut en n.we gar.deur. Aanv. in overl. 395.000,- k.k. Van Weedestraat, Soest Pal in het centr. gel., op de 1e woonl., zr luxe mais. met zeer ruim dakterras en berg. in de onderb. (bj 2002). Ind.. hal, m.k., toil., luxe keuk. met inb.app. (o.a. combimag., koelk., vriesk., afw.-mach., afz.k., gran. aanrechtblad) en opensl. deuren naar terras. Gr. woonk. met erker (ca. 46 m')- Verd.: overl., rme ouderslpk. met erker en v. kastenw., 2 slpk., zr luxe badk. m. 2e toil., whirlp., w.t.comb., ap. douche m. mass.-unit. Alg.: deze mais. is afgew. met zr luxe mater. o.a. plav. vl., spachtelputz, decorwanden, luxe san. en tegelw., dubb.glas etc. Goed.-/pers.lift aanw. Serv.k. 75,- p.m. 219.000,- k.k. Weteringpad, Soest Op modern bedrijventerrein, nabij uitvals wegen, gelegen bedrijfshal (bj. 1998) van ca 240 m' (beg. grond ca 120 m' en ver dieping ca 120 m') en 2 parkeerplaatsen. De bedrijfshal is o.a. v.z.v. krachtstroom installatie,toiletgroep met keuken, ver- lichtingsapparatuur en alarminstallatie. B T.W. regeling van toepassing. Aanvaarding in overleg. www.vbo.nl Koninginnelaan 40, Soest Tel. 035 - 60 17 962 info@vanbreukelenvastgoed.nl

Soester Courant | 2004 | | pagina 5