4 Oekraïense folklore in Soest Grote Fuchsia- Bonsaishow Water, water en nog meer water. mmxoed Zomerprogramma VW-Soest Neem de fietsboot naar het Eem- en duinpad! flueLS trnfturt- 'Verlies en nu verder!' W Rode Kruis organiseert bustocht voor rolstoelers r WOENSDAG 28 JULI 2004 SOESTER COURANT WOENSDAG 28 JULI 2l Zaporozhye Kozaki in Cabrio u SCHRAVEMADE B.V. Van 7 tot 12 augustus in Laren (N.H.) Olympische Spelen in Spleasure Centrum Volksuniversiteit Soest Communicatie kracht - NLP 'Betrap Eemland': mooie fietstocht onder begeleiding 0800 - 0432 Tweede inloopborrel 'Old Boy Netwerk' van Foxboro Romantische tocht met paardentram 'Naar de top!' Paardendag voor kinderen Fietsroute 975 jaar Soest Kinderfietsroute Historische wandeling expert (h) S (BELGEIV)COMP rRIATLON tachiel Ittmann 16e Ironman Zürich Een/ ongeluk zit uv een klein koekje/. t/MO Zal aan/ de/ OOSTEECjEACHT 1. www.rabobankonline.com Maandag 23 augustus ELKE WEEK EEN iiyiNKEL Al 35 jaar uw vertrouwen waard. Dat vieren wel* Kijk, dat is nog eens feestvieren! WASIEL STEITNER Cursus voor ouderen vanaf 60 jaar Vloerbedekking - Raamdecoratie - Slaapsystemen OS tel. 6023681 Honing van de Maya's Zomer op Soest Je blijft er voor thuis! omer op Soest PAUIINA 10| tandtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. CE gecertificeerd. -Tj-i Torenstraat 13 Soest Telefoon 035 - 602 02 49 -~rr- Een goed gevulde Cabrio-tribune heeft afgelopen zaterdagmiddag volop genoten van het optreden van de Zaporozhuye Kozaki, de folklore-dansgroep (uit de gelijknamige plaats in Oekraïne) die momenteel een tournee door ons land maakt. Het werd een prachtige voorstelling, waarin ook volop werd gezongen door de ca. 20 dansers en danseressen. Ze werden dan begeleid door een vijf man sterk orkestje. De liederen hadden vooral de liefde en de oorlog als thema. Met name in de dans legde de Oekraïense groep veel kunstzinnig heid aan de dag. Zo slaagden de dansers erin een bloem uit te beelden. Vaak traden ze gezamenlijk op, maar soms was de beurt alleen aan de mannen, die met veel verve allerlei spectaculaire kozakkendansen ver toonden. Het publiek genoot, mede door het schitte rende weer, van een perfecte show in het Soester open luchttheater. We gaan inmiddels de vijfde week in van de Olympische Spelen in Spleasure Centrum Soest. Op woensdag 4 augustus en vrijdag 6 augustus is er een voor het centrum wel heel be kent onderdeel: zwemmen! Dus heel veel water in de spelen van deze week. Water bij de Zwe- mestafette, bij de Olympische glij baanrace en bij het Medaille-zoek- spel. Beide dagen zijn de Olympi sche activiteiten tussen 13:30 en 15:30 uur. Laat zien hoe sterk je bent! Om deel te kunnen nemen aan de zwe- mestafette, vorm je in het zwem bad met een paar vriendjes of vriendinnetjes een echte estafette ploeg. Dan klinkt 'Op uw plaat sen...' en het startsignaal volgt. De eerste zwemmer van de ploeg duikt in het water en zwemt zo hart als 'ie kan een baantje, dan nummer twee, dan drie, tot de laatste. Welke ploeg tikt als eerste aan? Dan op naar de grote gladde glijbaan. Ga net als bij bobsleeën als een speer naar beneden. Mee- hangen in bochten, goed bijsturen en dan als eerste in de bak eindi gen! Geef je ogen goed de kost als je medailles gaat zoeken. Hoe be ter je kijkt, des te meer je er zal vinden. Maar let op, er liggen ook andere kapers op de loer. Dus moet je ook heel snel kunnen zwemmen, anders ben je te laat. De Olympische zwemmers kunnen zich uitleven op woensdag 4 au gustus en vrijdag 6 augustus. Bei de dagen tussen 13:30 en 15.30 uur. Iedereen mag en kan mee doen met de Olympische activitei ten. Daarnaast kan iedereen ook lekker zwemmen, zonnen en bij mooi weer spelen op het buitenter rein. En een ijsje eten of iets lek kers eten op het terras en in de horeca. Di Lassostaat 65% tel. 6022195 Op donderdag 30 september start bij Volksuniversiteit Soest een in troductiecursus Communicatie kracht - NLP. Neuro Linguïstisch Programmeren is een methode voor verandering van gedrag, ge baseerd op vaardigheden. NLP gaat over ons handelen en gedrag, over ons denken en spreken. Dat zijn de kanalen die de verbinding leggen met de anderen en de we reld. Het is een effectiever contact met anderen. Je leert te zien, te horen en aan te voelen hoe je zo goed mogelijk kunt afstemmen op jezelf en de ander. Mevrouw De Valk, van het bureau New Life Prospects in Eemnes, is gecertifi ceerd NLP-trainer/therapeute. Aansluitend op de introductiecur susstart op donderdag 18 novem ber een vervolgcursus Communi catiekracht - NLP. Bleef het tij dens de introductiecursus beperkt tot een kennismaking met Neuro Linguïstisch Programmeren en haar toepassingsmogelijkheden in het dagelijks leven; in deze ver volgcursus krijgt u nieuwe technie ken aangereikt om beter kennis te maken met uzelf (en daardoor ook met anderen!). U zult ontdekken dat u veel meer kracht en energie in u hebt dan u ooit dacht. U zult ervaren dat met die kracht en ener gie veranderen leuk is. Met als ge volg dat - wanneer anders voelt, doet en denkt - dit onvermijdelijk ook uw omgeving beïnvloedt. Ook als u niet heeft deel genomen aan de introductiecursus, maar u weet al wel het een en ander over NLP, kunt u zich voor deze ver volgcursus inschrijven. Wel is dan vooraf contact met de docente noodzakelijk. Beide cursussen bestaan uit zes lessen. Cursustijd is 19:00-22:00 uur. De cursusprijs is per cursus 75,00 en het lesmateriaal is ook per cursus 10,00. De Volksuniversiteit Soest is in ver band met de zomervakantie gesloten tot 23 augustus. Aanmelden voor cur sussen, lezingen of workshops kan door een ingevuld en ondertekend in schrijfformulier uit het cursusprogram ma op te sturen. Het programma is af te halen bij WV-kantoren en biblio theken in Soest, Baarn en Bilthoven, het gemeentehuis en boekhandels in Soest en bij verschillende supermark ten. Zie ook: www.volksunivcrsiteit.nl/ soest. Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 - 58 804 72 Openingstijden dinsdag vril dag Voor al uw verzekeringen - pensioenen - hypotheken - financieringen - beleggingen. Krommeweg 3A Soest Tel. 035 - 601 60 11 Fax 603 55 74 info: www.korenassurantien.nl e-mail: info@korenassurantien.nl Op zaterdag 31 juli gaat de tocht met 'Betrap Eemland' door de polder naar Eemnes waar de thee tuin/annex bloementuin wordt aangedaan. Na de thee gaat het verder via Blaricum en Laren over de Hilversumse heide terug naar Baarn. Daar kan men om 16:00 uur weer met de boot naar Amers foort varen. De tocht begint om 11:30 uur bij Eemlust in Baarn. Op zondag 1 augustus is er weer de aantrekkelijke tocht van 'Betrap Eemland' naar Lage Vuursche via de bossen van Pijnenburg. Na de pannenkoeken gaat het verder naar kasteel Groeneveld. Daar is er gelegenheid om een expositie of de fraaie engelse landschapstuin te bewonderen. De tocht begint om 11:30 uur bij Eemlust in Baarn en eindigt daar ook, zodat men met de boot van 16:00 uur naar Amersfoort kan varen. Op woensdag 4 augustus rijdt 'Be trap Eemland' om 11:30 uur van af Eemlust in Baarn door het mooie landschap van Hoogland- West. De fietsers bekijken de fraai gerestaureerde kapel van Coel- horst en de architectuur van Kat tenbroek, ronden de vijver van Emiclaer en nemen een kijkje in de middeleeuwen op het Centrum voor Natuur Milieu in het land goed Schothorst. De tocht eindigt bij de Koppclpoort in Amersfoort. Informatie: www.eemlijn.nl, of 38033-4802082 033-4809037. Extra lang open In de zomermaanden zijn de ope ningstijden voor het recreatief zwemmen in Spleasure Centrum Soest extra lang. Door de week is het bad dagelijks geopend van 12:00 uur tot 21:00 uur en in het weekend van 10:00 uur tot 17:00 uur. Tarieven: Kinderen tot 2 jaar gra tis; kinderen t/m 14 jaar/65+ 3,25; 15 jaar en ouder 3,95. De Zomer-zwem-Pas is in Spleasure Centrum Soest geldig en dus is de toegang voor Pashouders gratis. De Zomer-zwem-Pas is ook geldig in het Sportfondsenbad Amersfoort, zwembad Liendert, zwembad de Duker, zwembad Hoogland en Bosbad Amersfoort. Meer informatie? Bel met de re ceptie van Spleasure Centrum Soest (ffi 035-602 73 63), of kom even langs bij het zwembad aan Dal weg 181 en neem de speciale flyer mee. Kinder- en jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Het Foxboro Old Boy Network - waarin oud-medewerkers van Fox- boro-Soest nog regelmatig contact met elkaar onderhouden - organi seert op vrijdagavond 30 juli a.s. een tweede inloopborrel bij restau rant Fusions, Burgemeester Gro- thestraat 37. Belangstellenden zijn vanaf 19:00 uur welkom. De bor rel is vrij toegankelijk voor ieder een, ook voor niet-leden, en ook de partners zijn van harte uitgeno digd. De eerste inloopborrel (op 27 april jl.) was een geweldig succes. Meer dan 100 mensen hadden aan de oproep in deze krant gehoor gege ven. Men verwacht nu wat minder belangstelling, in verband met de vakantieperiode, 'maar dat hoeft het beslist niet minder gezellig te maken', aldus Ray Schlunk, een van de organisatoren. Zaterdag 7 augustus, 13:30 uur Een rit met een echte paardentram door de mooiste plekjes van Soest. Duur: ongeveer 1,5 uur. Startplaats: VW Soest, Steenhoffstraat. Prijs: 7,50. Zaterdag 14 augustus/woensdag 25 augustus, 14:00/14:30 uur Onder begeleiding van een gids beklimt u de toren van de Oude Kerk in Soest. U krijgt daarbij van alles te horen over dit prachtige bouwwerk. En op de top een prachtig uitzicht! Duur: ongeveer 30 minuten. Start plaats: de Oude Kerk, Torenstraat. Prijs: volwassenen 4,00; kinde ren 2,50. Woensdag 18 augustus, 13:30 uur Een tocht met een paardentram, een bezoekje aan De Paardenkamp en een lekker glas limonade! Duur: ongeveer 2,5 uur. Startplaats: De Paar denkamp, Birkstraat. Prijs: 5,00. Extra Gratis af te halen bij VW Soest: Een fietsroute speciaal voor het 975-jarig bestaan van Soest. Fietsen langs de grenzen van de historie. Nieuw: Kinderroute van ongeveer 15 km langs Soester attracties. Prijs: 1,00. Woensdag 25 augustus, 13:30 uur Wandeling met gids door historisch Soest. Duur: ongeveer 1,5 uur. Start plaats: VVV Soest, Steenhoffstraat. Prijs: 4,00 Voor informatie en aanmelding: VW Soest, S8 035-6012075. De afdeling het Gooi, Eemland en Vechtstreek van de Neder landse Kring van Fuchsiavrien den organiseert in de tuinen van de Stichting Johanniter Te huis Theodotion, Laren, van zaterdag 7 t/m donderdag 12 augustus een grote show van door de leden van de vereni ging gekweekte fuchsia's. Was de show van 2002 in de tui nen van het Zorgcentrum Zuider- heide, Hilversum, al een groot suc ces, deze keer belooft de show nog spectaculairder te worden. Wat kan men allemaal verwachten? Allereerst een veelheid aan allerlei verschillende fuchsia's in diverse verschijningsvormen, struiken, hangers, kroonbomen, piramides. Bij de Nederlandse fuchsiakwekers zijn meer dan 4000 soorten fuch sia's te koop. Die zijn niet allemaal bij Theodotion te bewonderen, maar de verscheidenheid zal groot zijn. In een aparte stand zullen botani sche fuchsia's te zien zijn. Dat zijn de fuchsia's die in de vrije natuur voorkomen en waaruit door krui sing de duizenden verschillende soorten zijn voortgekomen. Men kan tijdens de show niet alleen van het kijken genieten, er zijn ook veel planten en plantjes te koop, tegen heel aantrekkelijke prijzen, die zo laag kunnen zijn omdat de planten door de leden zelf uit stek zijn opgekweekt. Maar kijken en kopen is lang niet alles. Tijdens de show zijn er leden aanwezig om op alle vragen over het kweken en verzorgen van fuch sia's een passend antwoord te ge ven. Zij kunnen vertellen hoe men moet bemesten, snoeien, hoe de planten de winter door kunnen komen, enz. Er is een winkeltje waar men allerlei aan de fuchsia verwante artikelen kan aanschaf fen, er wordt een aantal prachtige, volwassen planten verloot. Kort om, een bezoek aan de show is meer dan de moeite waard. En niet alleen voor de fuchsia's! Naast de fuchsiashow is er ook een tentoonstelling van bonsaiplanten, georganiseerd door de Bonsaiver eniging Midden Nederland. Bonsai ziin dwergboompjes die niet van nature klein zijn, maar door spe ciale snoeitechnieken klein worden gehouden. Dat is een secuur en geduld vragend werkje. Er is ca. tien jaar nodig om een mooie, klei ne bonsai te kweken. Resultaten van die noeste arbeid kan men tij dens de show bewonderen. Het adres van Theodotion is Werkdroger 1, Laren (N.H.) De show is op zaterdag 7 augustus vanaf 11:00 uur geopend voor het publiek en op zondag 8 t/m don derdag 12 augustus vanaf 10:00 uur. De sluiting is iedere dag om 17:00 uur. Auto's van bezoekers kunnen niet op het terrein van Theodotion worden geparkeerd. De toegang is gratis. P.V. De Vrie De tweede jongeduivenvlucht oiiti 156 km vanaf Strombeek p'ijssel was eerste met de li msabtiebednjlPAv/d Dijssel 184,6 2 LojJjetersbednj! C Hopman 163,7 3 Qecr Hetsdmgen Aannemerstedn/t 1628 4 H^en Zekerheid 142,8 5 BatoOpenhaarden 2 1325 5 Grioom De Droom 1325 7 Aliï 130,7 g Hkonen Assuranbèn 128,5 9 gi'd Linden Wijnhandel 1255 10 J Itegenf Restauratie 1175 li Wandel 1 Hoekje 102,1 12 ylfengstum Apparatenbouw 2 93,4 13 öfirt Schoenmaker 93,4 4 GflagB V. 93,3 15 BWilla v/d Brink 912 16 pelsen Bandenservice 901 17 fles v Schaik tegelzetterbedr. 89 18 MoschadeP. Stalenhoef 88,9 19 ti Poel 86,8 D örComlort Systems 85,6 1 Sar/restaurant 1 Luilge 845 2 ?et's Place 812 gSijterij T.v.d. Linden 80,2 q Oe Oude Enge 78 51 Hengstum apparatenbouw 1 75,8 6 Haarmode RempeWeesp 70,3 7 Mijhof Bouw en Woonwaren 69,2 8 Stomerij Primeur 64,8 9 Foodmaster Nieuweweg 63,6 C MusicShop 60,4 C Reijerse loodgieterbedrijf 46 i Parkieten kwekerij de Bonte Pop 45 i Koenders Amusement 40,6 MT0 Baarn 40,6 Veevoederhandel Eemland 36,2 T.0F. Speciaaldrukkerij B.V. 34 Verdonk Trappen 24,1 Bar Eetcafé Centraal 23 %-A GESTROOMLIJND HERSTEL VAN AUTOSC JAN,.VAN ZAL Oostergracht 1 (Industrieterrein De Grachten) Tel.: 035 - 6011018. www.vanzal.nl Op maandag 23 augustus orga niseert het Rode Kruis-Soest/ erberg een dagtocht (per auto bus) voor mensen die in een rolstoel zitten of daarvan ge bruikmaken. De excursie is met name bedoeld voor men sen die op een andere manier niet of zelden op vakantie kun nen gaan. De deelnemers worden op maan dag 23 augustus met een kopje koffie ontvangen in Molenschot (Dalplein). Om 10:30 uur stappen ze in de bus, die richting Harder wijk zal rijden. Daar wordt overge stapt op een boot, die drie uur op het Wijdewolderbiik zal varen. Aan boord wordt de lunch ge bruikt. Na de vaartocht wordt er weer aangemeerd om langs een toeristische route terug te gaan naar Soest. Daar wordt de bus omstreek 17:00 uur weer ver wacht. Voor informatie en opgave voor deze bijzondere dagtocht bij Jackie van Soest, 035-6013235, of Nel Pelzer, 38 035-6020538. Breekt het mooie zomerweer aan? Voor een avontuurlijk tochtje dicht bij huis is het ei genlijk altijd wel goed weer. De fietsboot beschut met zijn luifel tegen regen en felle zon. De Eem en het Eemmeer zijn zéér de moeite waard. Amersfoort aan zee! Als alle pol ders zouden vollopen, lag Amers foort aan zee. Nu moet men eerst 18 kilometer de Eem afvaren om bij de voormalige Zuiderzee te komen, nu het Eemmeer. De dui nen liggen dichter bij Amersfoort dan bij het Eemmeer. Het Centrum voor Natuur- en Mi lieu Educatie in Amersfoort heeft samen met het Nivon een mooi boekje gemaakt 'Eem- en duin pad', met daarin beschreven een natuurwandeling van 18 kilometer: beginnend in Amersfoort, langs de Eem, door Soest en terug naar Amersfoort. Het boekje bevat bij zonderheden over het landschap, een duidelijke routebeschrijving, een kaartje, foto's en verwijst naar recreatiemogelijkheden zoals roeien, Paardenkamp en horeca. Omdat de route langs de opstap plaats van de fietsboot in Soest komt, kan men ook ongeveer hal verwege de route aan het Eem- en duinpad beginnen. Als de fietsboot stopt in Soest heeft de wandelaar de keus om de beschrijving vanaf dat punt te gaan volgen, de wan delafstand is dan nog ongeveer 10 kilometer via Soest en de Soester duinen naar Amersfoort. Maar de wandelaar kan er óók voor kiezen om het eerste stuk van de wandel route in omgekeerde richting te Een bijzonder leuke manier om de eigen omgeving eens anders en be ter te leren kennen: varen op de fietsboot en 8 of 10 kilometer wandelen langs het Eem- en duin- IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,- per halt jaar! tel. (035) 6014152 fi\\ Steenhoffstraat 9\ tel. 602 8132 Elke tweede eenpersoons cream-comfort latex matras van Dunlopillo kost nu maar 75,00. Op elke tweede Eastborn jubileum matras, de "SamsenKnight", krijgt u maar liefst 50% korting. Op beide acties geeft Wasiel nog eens extra 10% korting. 035 601 96 00, Lange Brinkweg 38, Soest Kijk ook eens op www.wasiel-steitner.nl Vraag naar de actievoorwaarden. SLAAPSTUD 10 T A P IJ T Project Vereenzaming Ouderen Soest I De cursus 'Verlies en nu ver der!' wordt georganiseerd door twee beroepskrachten van Amant maatschappelijk werk en de Stichting Welzijn Oude ren Soest, werkgroep VOS. De cursus is bedoeld voor senioren vanaf 60 jaar die verdriet heb ben over het verlies dat hen overkomen is. Het verlies van een dierbare op la tere leeftijd is een ingrijpende ge beurtenis. Ook langere tijd daarna is het moeilijk om het dagelijkse leven weer op te pakken. Vaak leidt dit tot het wegvallen van de sociale contacten. Juist dan is het zinvol om in contact te komen met leeftijdgenoten die in een soortge lijke levensfase verkeren. Aspecten die tijdens de cursus aan de orde komen zijn o.a.: onderlinge kennismaking; uw persoonlijke ervaringen; uw verdriet; contacten met vrienden, familie of kinderen; het alleen zijn; de vrijetijdsbesteding; het opzetten en onderhouden van netwerken; de toekomst. Info-bijeenkomst Voordat de cursus start is er een informatiebijeenkomst op woens dag 4 augustus in het ontmoetings centrum 'Klaarwater' van de SWOS, Wiardi Beckmanstraat 475. Daarin krijgt men een uitge breide uitleg over de opzet en de inhoud van de cursus. Belangstel lenden zijn op 4 augustus van har te welkom en kunnen zonder aan melding vooraf langskomen. In totaal zijn er 8 sessies gepland op een woensdagmorgen van 10:00 tot 12:00 uur. De cursus groep bestaat uit ongeveer 10 deel nemers. Bij voldoende belangstel ling zal de cursus starten op 6 ok tober 2004. Het cursusgeld be draagt 25,00. De plaats waar de cursus gehouden wordt is het ont moetingscentrum van de SWOS 'Klaarwater', Wiardi Beekman- straat 475. Voor nadere informatie en aan melding kan men bellen met: Jel- ly van Buuren van Amant maat schappelijk werk, ffi 035-603 68 00, of Margöt Bultink van de SWOS-werkgroep VOS, 88 035- 602 36 81. De oorspronkelijke bewoners vanj Mexico zijn de Maya-indianen i Nog steeds worden zij onderdruk! en leven aan de rand van de sa menleving. Als ze, om aan werk te, komen, naar de grote stad trekken komen ze meestal in de sloppen wijken terecht. De zwerfkindcrer in Mexico-stad b.v. zijn nagenoei allemaal afkomstig van het platte land. In 1975 is een Mayaproject gestart om de emancipatie van de Maya indianen te bevorderen. In dit pro ject zijn de belangen van de Maya imkers georganiseerd. De Mexi caanse imkers hebben naast hun gewone werk op een koffie- of si- naasappelplantage een ambachte- 'cfoon en bel, gebruik de e-mai ltJlr on ti-_ fo@rarUncnr>»;t nl nf nOP heten lijk en seizoensgebonden bijen teelt. Met deze bijenteelt bekosti gen zij een gedeelte van hun le vensonderhoud. Ze ontvangen nu een hoger loon, zodat ze nu zeil een invulling aan hun leven kun nen geven. Een belangrijk gegeven is dat rij geen bestrijdingsmiddelen gebrui ken, omdat zij de overtuiging heb ben dat pesticiden hun dierbare grond vergiftigen. Maya-honing is een product van hoge kwaliteit Ook voor de kaneelkoeken van de Wereldwinkel is deze Maya-honing gebruikt. Wereldwinkel, Steenhoffstraat 9A, 886028132; openingstijden: maan dag 13:00-17:00 uur; dinsdag t/m zaterdag 09:30-17:00 uur. ndag 25 juli jl. vond in Zwitser- id de Ironman Zürich plaats. Bij :ze hele triatlon over de afstand in 3,8 km zwemmen, 180 km [ielrennen en 42 km hardlopen :rschenen meer dan 1300 dcclnc- ers aan de start. Voor TV de ihieter deed Machiel Ittmann ee en wel met een zeer goed re- Itaat! Het zwemondcrdcel, dat :rd afgewerkt in dc Zürichsce, •Ibracht hij in 54.56 min. Het ietsonderdeel over 180 km legde ij in 5.06 uur af om tot slot 3.10 over de marathon te doen. lopen naar Amersfoort. Die af-^ijn eindtijd: 9.14.33 uur, was stand is ongeveer 8 kilometer. Wiegoed voor de 16e plek overall. In het boekje 'Eem- en duinpad' opzijn leeftijdscategorie H35 finishte de fietsboot koopt 3,00) vindt hij als eerste, daarin als service van de fietsboot j. een duidelijke routebeschrijving^ voor dat 'omgekeerde' stuk van wandelroute. eciaal voor de uisblijvers en hun gasten mer op Soest is de titel van een ieuw Radio Soest-programnia jt sinds eind juni op alle werk dagen wordt uitgezonden. Met dat programma richt Radio Soest zich op de thuisblijvers, op dege nen die al op vakantie zijn ge weest en op de gasten die op va kantie zijn in Soest. Het program ma Zomer op Soest wordt dage lijks uitgezonden lussen 8.00 en 13.00 uur. De redactie van Zomer op Soest PSobeert de luisteraar actief bij het programma tc betrekken. En dat lukt in toenemende mate. kleine informele enquête :ft duidelijk gemaakt dat een :nemend aantal Soesters luis- naar dit actuele zomerpro- imma van dc lokale omroep, de programmakolommcn hier- [ast ziet u welke onderwerpen (gelijks aan de orde komen. Het u niet verbazen dat vooral de Tman van Radio Soest, Klaas jker, met grote aandacht wordt olgd. Zijn weersvoorspellin- i, dagelijks te beluisteren om 15 iSnuten voor het hele uur, zijn Jjoral gericht op het midden van Int land en zijn dus vaak nauw- Huriger dan die van dc weer- Iwnnen en -vrouwen van het I 3S-journaal. aar ook de rubriek Raad waar (it staat zet veel luisteraars aan het puzzelen en de jury beloont Ce meest correcte oplossing dan fa >k dagelijks met een bijzondere entie. Weet u waar de afbecl- ig die wekelijks in deze krant lat gemaakt is? Aarzel niet en '1 ook eens 035 609 38 51. f heeft u iets te melden? Pak de fo@radiosocst.nl of, nog beter: 3M EENS LANGS BIJ RADIO JEST! de kelder van het gemeente- »s. Daar kunt u zelf aan hel oord komen, ier ons telefoonnummer: >35)609 38 51

Soester Courant | 2004 | | pagina 10