idvies werkgroep over vliegbasis ictie voor referendum over scoduct gaat van start Derde plaats, ontvreemde beker en kans op WK-deelname Bezoek van 27 vooroorlogse MG's aan Luchtvaart Museum ERPE KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST j HULPVERLENING Computercursussen in De Drie Eiken Commandowisseling op luchtmachtbasis Tallil reen sluiting, wel afstoting vliegfunctie WOENSDAG 4 AUGUSTUS 2004 Streekplan zonder bebouwing op het Kamp van Zeist Peter Rietveld behendig beroepschauffeur SCHRAVEMADE B.V. Vandalen in kraag gegrepen KORTINGEN TOT 50% en bijzondere voorwaarden I van enkele woningen met rakter. In die gevallen zijn orwaarden voor die geven. Het betreft hier en, jongerenwoningen, ngen en woningen voor ^Idoet u niet aan de in de ;lde voorwaarden, dan n op de betreffende woninq verzoek wordt dan niet met uw woonbon? ?n juist ingevulde woon- Dehandeld. Bovendien wordt u aan alle voorwaarden ïingzoekende doen nooit eacties mee. Indien er meer ezonden worden alleen de genomen in de verdeling, rbij alles klopt worden door Ie gezet. Als u bovenaan de itaat wordt de woning door luurder aan u aangeboden, woning dan krijgt u via de huisvestingsvergunning van est, waarvoor u leges ad ït betalen. Jaat ;erd voor een woning, dan 5 werkdagen na het de reactietermijn benaderd der. Zonder een f is het niet mogelijk de ïen te bekijken. Het heeft ijds te informeren naar uw NIET IN AANMERKING EN VOOR EEN WONING GEEN BERICHT!!! ningtoewijzing in de woningtoewijzingen leven in een overzicht, angegeven hoeveel reacties g zijn ontvangen en of de g of aan een voorrangs- .■gewezen. uOp internet ;ergegeven op welke plaats rien is geëindigd/' igzoekenden illen is het mogelijk om op iale gronden een ing te verkrijgen. Slechts in t aantal gevallen zal een armg, die slechts van or een flatwoning, worden matie hierover kunt u A/S of op de internetsite: _te_verdelina.nl- loopt een serieuze klacht >ver de woningtoewijzing, schriftelijk indienen bij 276, 3760 AG Soest, ter klachtencommissie. agen heeft over het ïem dan kunt u daarvoor 5, of op de internetsite: ieverdelina.nl Reactienummer 3 den niet in behandeling genomen. Aantal toewijzing reacties via 99 Loting 39 Loting 63 Loting 5 Loting 56 Loting Garage G lil Achter Prof. Lorentzlaan Soesterberg 54,68 0,00 54,68 20 augustus 2004 geen OESTERBERGSE COURANT Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 /er de herbestemming van de iegbasis Soesterberg zal een tkgroep via het bestuurlijk itiorm Hart van de Heuvel ig advies uitbrengen aan het |k. Omdat de financiële ka- van Hart van de Heuvel- hierop niet van toepassing in, zullen hierover aparte treenkomsten worden geslo- i. Dit standpunt hebben Ge muteerde Staten (GS) inge- rnien in de concept-nota van m antwoord op de reacties op iOntwerp-Streekplan 2005- 15 van de provincie Utrecht. deputeerde Staten beamen dat |t niet zo is dat het terrein van de iegbasis vrijkomt. Er is over af- >ting ervan nog geen besluitvor- ng geweest. In dit stadium is al- •n nog sprake van opheffing van vliegfunctie. Er blijft een mili- ire functie aanwezig. Deze wordt mogelijk nog aangevuld met idere militaire functies. Even- leel vrijkomende delen kunnen [orden benut voor natuurontwik- ïüng dan wel voor 'rode functies' lebouwing) waarvoor anders an- ire plaatsen in het Hart van de [euvelrug zouden zijn aangewe- |)e vliegbasis ligt weliswaar binnen le groene omtrek van Hart van de f euvelrug, maar gelet op het feit t grote delen van de basis be- louwd en verhard zijn, is het rede- Ie om uit te gaan van een (gedeel- lëlijke) herbestemming en ander gebruik van zowel groene als rode Tincties. Het gaat te ver om al op Bit moment, nu nog niet bekend is welke militaire functies vrijkomen, gen definitieven norm voor rode groene functies vast te leggen. [Vel vinden GS een verplaatsing n het militaire museum naar het |iiegbasis-terrein gewenst. T)ok speelt nog de uitbreiding van |et bedrijventerrein Soesterberg- Noord. De capaciteit hiervan gaat peel uitmaken van het project her- Bestemming vliegbasis Soesterberg pn kan op een alternatieve locatie p de basis terechtkomen. Överigens maakt basis Soesterberg deel uit van het project Hart S/an de Heuvelrug. Spelregels die liiervoor gelden, zijn dus niet van ■oepassing op de vliegbasis. Wel is Vrijdag 6 augustus t/m zondag 8 augustus Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Vrijdag 14:30 pastor G. Claassens; viering in de Heybergh Zondag 10:30 pastor F. Overbeek; communieviering; gemengd koor PKN, Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 09:30 ds. J.T.R. Drop, Putten Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 drs. Z. Hageman-Vos' World Outreach Church (info locatie: 880346-350458) 10:30 H.D. Gosseth het de bedoeling om met alle over- heidspartijen te komen tot een her bestemming van de basis en hier bij in te haken op Hart van de Heuvelrug. Voor de herbestemming van de vliegbasis vindt een aparte studie plaats door een werkgroep onder de paraplu van het Bestuurlijk Platform Hart van de Heuvelrug. Met deze nieuwe ontwikkelingen is rekening gehouden in het Ont- werp-Streekplan. Bij de herbe stemming van delen van de vlieg basis gelden wel de bedoelingen hiermee, maar niet de spelregels van het project Hart van de Heu velrug. Voor de financiële afwikke ling hiervan zullen aparte spelre gels worden opgesteld. In de visie voor het gebied is er rekening mee gehouden dat de vliegbasis langere tijd zijn functie zou behouden. Er is evenwel ook uitgegaan van het behoud van het groene karakter van het gebied, gebaseerd op de hoge ecologische kwaliteiten ervan. Daarnaast zijn GS van mening dat de geplande groene corridor oostelijk van Soesterberg, op de grens met Amersfoort, niet gemist kan wor den, omdat op deze plaats de meest hoogwaardige groene strook gerealiseerd kan worden, vooral ten behoeve van het edelhert. Overigens is ook zo'n groene strook, evenals ten oosten van Soesterberg inclusief een wildover- steek (ecoduct), ter hoogte van Huis ter Heide geprojecteerd. Het belang hiervan komt echter op de tweede plaats. Het is mede daar door mogelijk woningbouwplan nen te realiseren op het terrein van Abrona (Sterrenberg). Dit is het kader van de vermaatschappelij king van de zorg. Bij het maken van plannen voor aanvullende wo ningbouw op het terrein van Ster renberg is van het begin af reke ning gehouden met het vrijhouden van ruimte voor de ecologische verbinding langs de westzijde van het Sterrenberg-terrein. De bebou- wingsgrens is daarom nog verder opgeschoven naar het oosten, rich ting Soesterberg. Er bestaat vol gens GS dan ook geen enkele aan leiding om de bebouwingsgrens Sterrenberg verder te beperken ten gunste van het verruimen van de groene corridor. Dat de groene strook ter hoogte van Huis ter Heide geen even hoogwaardige verbinding kan vor men als die ten oosten van Soester berg, is een gevolg van de beper- Een luchtopname van het mili tair vliegterrein Soesterberg zoals het er in 1926 uitzag. Sindsdien is het aanzienlijk uitgebreid. Hoeveel militair terrein er overblijft na het opheffen van de vliegfunctie staat nog niet vast. Foto: archief Ecmland Pers kingen door de relatief intensieve verstedelijking ter hoogte van de vliegbasis. Volgens GS zijn de be langrijkste kostendragers voor de aanleg van de ecoducten oostelijk en westelijk van Soesterberg de verstedelijkingsplannen in de ge meente Zeist. Deze zijn overigens nog niet zover uitgewerkt dat ze nu al in een plan van groene en rode projecten kunnen worden opgeno men. Het is aannemelijk om te veron derstellen dat met een intensive ring van het gebruik van het terrein Sterrenberg de uitstraling hiervan op de westelijke groene corridor zal toenemen. Om dit effect te compenseren, zal in de steden bouwkundige uitwerking van het Sterrenbergterrein de ontsluiting hiervan vanaf de Amersfoort- sestraat in oostelijke richting wor den verlegd. Dit opent tegelijk kansen voor een oostelijke ontslui ting van het woonwagencentrum Beukbergen. Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, ffi0900- 4301430. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorent- zlaan 76, @030-6995952. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; P.J.J. Theuns en C.J. Schievink, Kampweg 50, 88352467; in an dere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Eemland, 24 uur per dag, @033-4220500; van 's avonds 17:00 tot 's morgens 08:00 uur en in de weekeinden alleen voor spoedeisende situaties. Christelijke Thuiszorg Voor alle aanvragen: @033-2994669; dag en nacht bereikbaar. Een op Een Thuiszorg AWBZ- en particuliere thuiszorg Soest e.o., 24 uur per dag huishou delijke hulp, verzorging en verpleging, 035-5412016; buiten kan toortijden voor spoedeisende gevallen: 0900-2025501. Politie (Kon. Marechaussee) Veldm. Montgomeryweg 2; werkdagen 12:00-13:00 uur; centra le meldkamer: 0900-8844; alarmnummer: 1.1.2. Vrijwilligershulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp; werkdagen 09:30-11:00 uur, ffi 035-6031119. Vrijwillige Terminale Zorg Extra hulp voor mantelzorgers. Coördinator: Marijke van den Berg, 06-30189317. Hulpdienst Stichting Hulpdienst Soesterberg, aanvragen dagelijks 09:00-10:00 uur, ffi 351940, b.g.g. 351658 of 351346. Overige Huisvesting De Drie Eiken, mevr. D. Elie, ffi 352391. Grof vuil, ffi 0800-7662000. Het terrein van het militaire Kamp van Zeist valt binnen de ecologi sche hoofdstructuur van het Ont- werp-Streekplan 2005-2015. Daar door is in het kader van het pro ject Hart van de Heuvelrug een natuurontwikkeling één van de opties. Dat schrijven Gedeputeerde Staten in een reactie op de bedenkingen die zijn binnengekomen naar aan leiding van het Streekplan. Overi gens wijzen zij erop dat het Kamp van Zeist al een paar jaar onder werp van discussie is over wijzi gende gebruiksvormen. Dat heeft echter nog niet geleid tot een eind conclusie. In het kader van Hart van de Heu velrug wordt nader bepaald welke richting het op gaat met Kamp van Zeist. Ook vanuit dit gezichtspunt is er volgens GS op dit moment geen aanleiding om voor het Kamp van Zeist een 'rode contour' (be bouwing) op te nemen. Wie de stap wil nemen en zich wil bekwamen op de computer, kan met ingang van woensdag 29 september terecht in ontmoetingscen trum De Drie Eiken aan het Dorpsplein, Dan starten nieuwe computercursussen voor beginners. Omdat het voor degenen die niet eerder met een computer in aanraking zijn geweest het binnengaan van een nieuwe wereld betekent, bestaat de eer ste les uit het kennismaken met de computer zelf. Daarna vol gen het leren werken met de tekstverwerker, onderhoud computer, eenvoudige pro bleemoplossingen en kennisma ken met Internet. De cursus bestaat uit acht lessen van elk anderhalf uur. De kosten be dragen 46,00 inclusief lesma teriaal. Tevens start er een cursus E- mail/internet. Deze duurt per les eveneens anderhalf uur. Er zijn vier lessen. De kosten hier van bedragen 26,00 inclusief lesmateriaal. Voor deelname aan deze cursus is enige kennis van de computer noodzakelijk. Voor deelname aan één van beide cursussen kan men zich laten informeren of nu al opge ven in het ontmoetingscentrum De Drie Eiken, Dorpsplein 18, 3769 VA Soesterberg, ffi 0346- 351402. |Ik heb zoveel ondersteuning Adressen op de Veluwe lopen in plaats van /gekregen dat ik zeg: dat moet Qm ZQ yee| ,ijk steunbetui. het de gelegenheid te geven te lukken.' Soesterberger gingen VOor het referendum te krij- gaan zwerven, is de mening van ii van Keulen is optimistisch gen, zijn de ondersteuningsformu- Keulen. [over het aantal mensen dat lieren over verschillende adressen poch tar,dtechnisch laboratorium Voor al uw reparaties en adviezen. CE gecertificeerd. Torenstraat 13 Soest Telefoon 035 - 602 02 49 hem en degenen die hem van het begin af bijstaan wil steu nen om aan 2.250 handteke ningen te komen voor het hou den van een referendum. Dit gaat, ruwweg, over de aanleg een ecoduct over de \mersfoortsestraat in Soester berg ter hoogte van Sauna Soesterberg. oewel er vooral in Soesterberg actie wordt gevoerd, ligt het zwaar tepunt van de inzameling toch in Soest. 'In Soesterberg zullen we procentueel wel hoger scoren, maar ook in Soest moet de over tuiging groeien dat onze motieven goed zijn. Het is niet zo dat we te- §en ecoducten in het algemeen zijn. Het is ook zeker niet zo dat we mijn belang verdedigen (ook de woning van Van Keulen wordt op geofferd aan het ecoduct, red.) want ik red me wel en ik hou het ang genoeg vol om er te blijven zitten zolang ik ongeveer wil. Maar iet gaat er vooral om dat we wil- en voorkomen dat in deze tijd van bezuinigingen op elk gebied zoveel geld wordt uitgegeven aan een twijfelachtig doel. Dat kan gewoon niet,' Inmiddels is de handtekeningenac tie sinds maandag in volle gang. Nadat de eerste noodzakelijke 240 steunbetuigingen zijn gehaald, zijn 2.250 vervolgverklaringen nodig om het referendum inderdaad te kunnen laten doorgaan. De verkla ringen kunnen op twee manieren ingeleverd worden: door het per soonlijk en onder overlegging van een legitimatiebewijs af te geven op het gemeentehuis of het op te sturen met een kopie van het legi timatiebewijs. Gedurende zes we ken kan men het formulier inleve ren. De uiterste datum is 10 sep tember. Hoewel de gemeente de formulie ren niet zelf verspreidt, kan men ze wel telefonisch aanvragen op het gemeentehuis. Ze worden dan toe gestuurd. Overigens is het ook mogelijk het formulier te downloa den via de gemeentelijke website www.soest.nl. Inleveren op de hulpsecretarie in het Dorpshuis in Soesterberg is niet mogelijk omdat de balie in verband met vakantie pas in september weer open is. in de gemeente verspreid, vooral in supermarkten (Plus in Soesterberg, AH in Soest en Soestdijk en C 1000 in Soest-Zuid en Overhees), bij de autodealers in Soest, bij au- tomaterialenhandel Van de Munt en bij Expert Schoemaker in Soest, in het postkantoor en de biblio theek en bij drogisterij Sukking, tabakszaak Cornershop, sauna Soesterberg en ontmoetingscen trum De Drie Eiken in Soester berg. Dat er actie voor een referendum wordt gevoerd, wordt in Soester berg en ook elders in de gemeen te duidelijk doordat er niet alleen affiches zijn opgehangen, maar ook billboards zijn aangebracht op strategische plekken. Verder is het de bedoeling om 'thermometers' te plaatsen die de stand van het mo ment aangeven. Voor degenen die hun steun wil len betuigen aan de actie is in Soesterberg een postbus geopend: Referendum Ecoduct, Postbus 104, 3769 AS Soesterberg. Voor morele support is bovendien een e-mail adres beschikbaar: eemlease@planet.nl. 'Want als het werkelijk tot een re ferendum komt, dan willen we wat breder gedragen de markt in gaan. In plaats van zulke kostbare ver bindingen tot stand te brengen, kunnen we beter bepaalde gebie den versterken.' Laat het het maar Vier jongemannen, van 18 en 19 jaar, zijn zaterdagmorgen rond vier uur betrapt op het vernielen van verkeersborden en lichtarmaturen op de Amersfoortsestraat. Een getuige had het viertal aan het werk gezien en seinde de politie in. Die zag een van de verdachten een tuin in lopen en hield hem daar aan. Uiteindelijk werden ook de drie anderen opgespoord. De po litie stelde vast dat verschillende verkeersborden omver waren ge trokken en lichtarmaturen van een bedrijf waren vernield. Het viertal, afkomstig uit Soesterberg, Leus den en Blaricum, werd meegeno men naar het bureau en na ver hoor met een proces-verbaal we gens openlijke geweldpleging weer heengezonden. Bij de Nederlands kampioen schappen behendigheidsrijden voor bedrijfsautochauffeurs, gehouden in Spijkenisse, heeft Peter Rietveld uit Soesterberg de derde plaats behaald. De vreugde over dit resultaat werd enigszins getemperd doordat bij de prijsuitreiking bleek dat de prijs, een beker, was ont vreemd. Daarom werd voor de officiële uitreiking de beker van een andere categorie 'ge leend'. Niet minder dan 27 vooroor logse MG's brengen zondag een bezoek aan het Militaire Luchtvaart Museum aan de Kampweg in Soesterberg. Het bezoek vindt plaats in het ka dervan de 4e Dutch Internatio nal SVW Meeting. Het gezel schap heeft een internationaal karakter. Behalve uit Nederland zijn de deelnemers aan deze meeting af komstig uit Engeland, Duitsland, België, Zwitserland, Denemarken en zelfs Nieuw-Zeeland. De 27 MG's zullen arriveren rond 14:00 uur bij het museum. Ze parkeren op het middenterrein. Dit betekent dat de overige bezoekers van het Militaire Luchtvaart Museum ook de kans krijgen de prachtige MG's te bewonderen. De SVW Club, onderdeel van de MG Car Club, houdt zich bezig met het conserveren en in rijden de staat houden van vooroorlogse MG auto's. MG staat voor Morris Garages, omdat de MG's uit een aantal componenten opgebouwd zijn, afkomstig van het moeder concern Morris Motors Ltd. Aan staande zondag zijn er drie ver1 schillende MG-modellen te zien, de SA, VA en WA. Van de totale productie van SVW's (ruim 5500 stuks) zijn er voor zover bekend 733 bewaard gebleven. Daarvan zijn er 26 in Nederlands bezit. Van die 26 zijn er 18 nog in rijdende staat. Theatervoorstelling De MG's zijn niet de enige attrac tie op zondag 8 augustus. In de Snijdershal wordt om 13:00, 14:00 en 15:00 uur de theatervoorstelling 'Bob Salt'' opgevoerd. Tijdens de voorstelling die ook wel 'Van Stae- veren vlieginstructie' wordt ge noemd, neemt het Militaire Lucht vaart Museum de bezoekers mee terug naar de jaren dertig toen Een MG geparkeerd voor een militair toestel bij het Militaire Luchtvaart Museum. Zondag zijn er 27 vooroorlogse MG's te bewon deren. Foto: Militaire Luchtvaart Museum. vlieger Bob van Staeveren met zijn Fokker D-21 de meest gewaagde capriolen uithaalde. Hij checkt be zoekers op hun vliegwaardigheid en verhaalt over vliegtuigen en de luchtvaartromantiek van zijn tijd. 'Bob Salto' wordt begin augustus op woensdag en zondag opge voerd om 13:00 uur, 14:00 uur en 15:00 uur, op 8, 11 en 15 augus tus. De voorstellingen zijn gratis te bezoeken. Het Militaire Luchtvaart Museum is op dinsdag t/m vrijdag geopend van 10:00 uur tot 16:30 uur en op zondag van 12:00 uur tot 16:30 uur. Het museum is gesloten op maandag en zaterdag. De toegang is gratis. Vorige week kreeg Rietveld de hem toekomende prijs, hem bij zijn werkgever, de firma De Kleijn in Den Dolder, uitgereikt door Willem Bos uit Soest, voorzitter van de organiserende OSC, de Overkoepelende Stichting Chauf feursactiviteiten. Rietveld liet bij dit gelegenheid weten te proberen door deelname aan en resultaten in voorronden een plaats te krijgen in het Nederlands team voor deelna me aan de wereldkampioenschap pen in 2006. Deze worden waar schijnlijk in Turijn gehouden, bij de Iveco-fabriek. In de kampioenswedstrijden wordt in vier categorieën gereden: bak- wagen, bakwagen met aanhangwa gen, trekker-oplegger en bus. In het NK parcours moeten de deel nemers zestien oefeningen uitvoe ren, zoals file parkeren, garage par keren, slalom rijden, en breedte-, afstands- en bochtproeven. Meni ge Soester(berger) zal zich deze proeven nog wel herinneren van de Militaire Truckersdag op het Kamp van Zeist te Soesterberg. De 24-jarige Peter Rietveld deed mee in de categorie Bakwagen. Dat is binnen het kampioenschap de grootste groep deelnemers, on geveer 30 van de in totaal 60 deel nemers. De Soesterberger heeft drie jaar zijn C-rijbewijs (vracht wagen). Hij is sinds twee jaar werkzaam bij firma De Kleijn in Den Dolder. Manoeuvreren Rietveld: 'Ik heb vorig jaar voor het eerst aan behendigheidswed strijden meegedaan op het Truck star Festival op het Circuit van Assen. Het gaat hier juist niet om snelheid, maar om het manoeuvre ren op de vierkante centimeter. Ik werd in Assen vijfde. Omdat ik het leuk vond om te doen, ben ik bij de Trucks Eindejaarsmarkt in de Brabanthallen (Den Bosch) gaan proberen mij te plaatsen Voor het NK. Ik ben twee dagen geweest. De eerste dag ging het wat minder, maar de tweede dag werd ik vier de. Ik was in de veronderstelling dat ik me niet had geplaatst, maar het bleek dat degene die als twee de was geëindigd zich al in een an dere wedstrijd had geplaatst. Daar door mocht ik alsnog meedoen aan het NK in Spijkenisse.' Op de wedstrijddag was hij best zenuwachtig, maar na zijn parcours Peter Rietveld uit Soesterberg ontvangt uit handen van organisa tor Willem Bos uit Soest de prijs die hij met zijn derde plaats won bij de behendigheidswedstrijden voor be roepschauffeurs. bleek hij op de eerste plaats te staan. 'Omdat er toch nog wel zo'n twintig deelnemers moesten rijden, onder wie een aantal oudgedien den, was het nagelbijten, maar uit eindelijk werd ik toch derde. En dat is toch niet niks, voor de eer ste keer'. Dat Rietveld bij de prijsuitreiking een geleende beker kreeg had het publiek niet in de gaten. Voor de Soesterberger werd een nieuwe beker besteld, die hij inmiddels heeft gekregen. Op de voormalige Irakese luchtmachtbasis Tallil heeft luitenant-kolonel Peter Har- denbol de leiding over het heli kopterdetachement overgedra gen aan luitenant-kolonel Jan Willem Westerbeek. Door de grote hitte werd de ceremonie in de ochtenduren gehouden. Na een korte toespraak door over ste Hardenbol, gevolgd door een stevige handdruk aan zijn opvol ger, werd de overdracht een feit. Nadat een mars ten gehore was ge bracht, sprak de nieuwe detache mentcommandant overste Wester beek het personeel toe. Met het ten gehore brengen van het Wilhel mus kwam een eind aan de plech tigheid. De drie Chinook transporthelikop ters van het 298-Squadron van vliegbasis Soesterberg zijn inmid dels vervangen door drie Cougar transporthelikopters van het 300- Squadron, ook afkomstig van vliegbasis Soesterberg. Ter bescherming van de Neder landse battlegroup zijn op Tallil ook nog zes Apache gevechtsheli kopters actief, afkomstig van het 301-Squadron van de vliegbasis Gilze-Rijen. In Tallil zijn op het ogenblik 220 mannen en vrouwen van de Koninklijke Luchtmacht werkzaam. Luitenant-kolonel Jan Willem Westerbeek is afkomstig van de vliegbasis Gilze-Rijen en was tot voor kort werkzaam bij het 302-Squadron. www.rabobankonline.com do lonnige kant van de schaduw Raamdecoratie rechtstreeks van de fabriek Sterk in kwaliteit, service en scherpe prijzen www.erpezonwering.nl Tel. 0346 - 35 11 79 Sterrenbergweg 15-A

Soester Courant | 2004 | | pagina 9