NG Tiendaagse van Groot Gaesbeeker Gilde kan beginnen In de 'huwelijkstrekker' 1399,- Kaartverkoop bij gilde Gilde laat goede doelen delen in feestvreugde 399,- €9,- 1 ACTUEEL! Programma gildefeesten van Zijp Gildetraditie, dans, muziek, sport en spel, historie en algemeen vermaak op De Blaak Samenwerking leidt tot aanhouding winkeldieven Programma herfst/winter Programma WV Soest in de maand september Telefonische Hulpdienst start nieuwe opleiding Gevraagd: VASTE/en INVALBEZORGERS voor de Soester Courant PAGINA 4 augustus 2004 ED LAAPKAMER ATRAS OUDSET ÏS Gcspicierfeud ig .SIP* Optocht van oude trekkers Programma Vrije Gildedag Marilt Collectes tijdens vieringen Spirituele Kring Soest: Wandeling over het landgoed de Paltz Romantische tocht met de paardentram Als u niets van 5oesten Soesterberg wilt missen Soesters dreigen met alarmpistool tijdens vechtpartij Bruidspaar Richard Kok en Regina Zwanenburg (soesterScourant; Soest catie >34 55 0@soest.nl t.nl VERGUNNINGEN n met 12 augustus voor een kapvergunning zijn ken 1 ceder hun belangen te worden ge- ele vergunning kunnen dit binnen 4 weken na deze be- aken bij de afdeling Wijkbe- ctuur van de gemeente Soest, Soest, telefoonnummer 035- :ermijn van 4 weken liggen de unningen ook ter inzage op de )en en Infrastructuur in het ge- UNNINGEN en met 12 augustus jgustus 2004 4 bomen (coniferen, hulst, 2 coniferen 35 - 1 conifeer ;par verleende kapvergunning: santje thv. nr. 3 en 5 - den /oor aan de gemeente Soest dt verleend worden binnen 3 catie gekapt. n tegen het genomen besluit i na verzending van hët'hesluit diend bij het college van burge- van de gemeente Soest, Post- st. rstelbaar hoofdeinde, te plaatsen op houten or normaal matras algendoder Tel. 035 - 602 42 94 www.bodytone.nl WWW.EDSKES.INFO lid van de Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven TEL. 035-6019954 WOENSDAG 18 AUGUSTUS 2004 SOESTER COURANT PAGINA 5 Zaterdag 21 augustus 11:00 Oldtimer tractordag met rondrit en behendigheidswedstrij den. 15:00 'De Meester is gek', kindershow met Jochem van Gelder. Zondag 22 augustus 08:30 Gildedag voor 34 gilden met o.m. optocht, wedstrijden, pre sentatie en zilvertentoonstelling. Maandag 23 augustus 18:15 Recreatieve fietstocht Tempo Toer. Dinsdag 24 augustus 18:00 Avondwandeling Wandelcomité Jacob van Gaesbeek. 20:00 Internationaal Folkloristisch Dansfestival. Woensdag 25 augustus 18:30 Gildeloop AV Pijnenburg 21:00 Popconcert met Rowwen Hèze en in voorprogramma Black Tuxedo. Donderdag 26 augustus 20:00 Musical Highlights PVO met medewerking van diverse ver enigingen. Vrijdag 27 augustus 19:30 Feestavond voor gildeleden en -vrienden. Zaterdag 28 augustus 08:00 Toertochten Tempo Toer. 09:30 Volkspaardenfeest. 11:00 Kinderkennis. 11:30 Volksspelen. 13:30 Kampioen- en prijsschieten. 14:00 Oud-koningen kampen. 20:30 Feestavond met Greenlight Express, Diva's en Richard Hek- kert. Zondag 29 augustus 09:30 Eucharistieviering met gilde-eer Petrus en Pauluskerk. 12:00 Concert Eemlander Blaaskapel. 12:30 Kinderkennis. 13:00 Koningschieten. 13:30 Kampioen- en prijsschieten. 19:30 Afhalen nieuwe gildekoning. 21:00 Feestavond met Rob Donalds, Jannes en Roofgarden Par tyband. Maandag 30 augustus 14:00 Ouderencontactmiddag met Jan en Zwaan, Arne Jansen en Harmina. 20:00 Radio 538 Drive-in show. Voor zeven activiteiten tijdens de gildefeesten moeten toe gangskaarten worden aange schaft. De feest- en dansavond op zaterdag 28 augustus is al enkele maanden uitverkocht, voor de overige onderdelen zijn, zo ver bekend, nog plaat sen vrij. Het gaat daarbij om de show van Jochem van Geldèr (zaterdag 21 augustus), het Internationaal Folk loristisch Dansfestival (dinsdag 24 augustus), het concert van Row wen Hèze (woensdag 25 augus tus), Musical Highlights (donder dag 26 augustus), Hollandse Nieu we (zondag 29 augustus) en de ouderencontactmiddag (maandag 30 augustus). Zolang de voorraad strekt kunnen plaatsbewijzen wórden aangeschaft op de volgende voorverkoopadres sen: WV aan de Steenhoffstraat 9, Primera de Beer aan de Tamboe rijn 9, Primera Zuid, Zuidprome nade, Tabaksspeciaalzaak R. Bon aan de Laanstraat. Eventueel kan ook nog op de dag zelf een kaartje aan de kassa wor den gekocht. Wie de Radio 538 Drive-In show op maandag 30 augustus wil bij wonen, kan op die dag vanaf 19:30 uur aan de ingang van de tent te recht. De minimumleeftijd is 13 jaar. Alleen bezoekers die via legi timatie kunnen aantonen dat ze 16 jaar of ouder zijn, krijgen een pols bandje. Zonder polsbandje is het niet mogelijk alcoholhoudende dranken te kopen. De optocht van de Oldtimers Tractordag begint zaterdag om 13:00 uur. De honderd voertui gen leggen de volgende route af: De Blaak, Peter van de Bree- merweg, A.P. Hilhorstweg, Eemweg, Lange Brinkweg, Korte Brinkweg, Stadhouders- laan, Nassauplantsoen, Nassau- laan, Soester Engweg, Verleng de Talmalaan, Albert Cuyplaan, Molenstraat, Molenweg (tus senstop op de Eng), Veldweg, Kerkstraat, Peter van de Bree- merweg, De Blaak. 08:30 Ontvangst. 09:30 Eucharistieviering. 10:45 Broodmaaltijd. 11:30 Aanbieding erewijn. 13:00 Start optocht: De Blaak, Ferdinand Huycklaan, Van Lenneplaan, Bil- derdijklaan, Birkstraat, Kerkstraat, Torenstraat, Neerweg, Peter van de Breemerweg, De Blaak. 14:15 Massale opmars, ope ning gildedag, hernieu wing Eed van Trouw, presentatie en slangen- defilé. 14:45 Diverse wedstrijden (tot 18:00). 15:00 Demonstraties. 18:00 Muzikaal entertainment in tent. 19:00 Prijsuitreiking. 21:00 Afsluiting. Gildefeesten is niet alleen feest vieren, maar ook anderen in deze feestvreugde laten delen. Door de jaren heen heeft het Soester Gilde dat laten merken aan diverse instellingen in de Soester samenleving en daar buiten. Ook in 2004 wil het Gilde naast feestvieren ande ren laten delen. Op 28 en 29 augustus staat er op het feestterrein een kraam waar meer informatie verkrijgbaar is over het Hospice Soest in oprich ting. Tijdens de drie gildevieringen zal ook de inzameling voor een. goed doel bestemd zijn. In de viering van 22 augustus is de opbrengst bestemd voor het pastorale werk in Soest, zeg maar het 'omzien naar elkaar'. Op vrijdagavond 27 augustus wordt er gecollecteerd voor twee juwelier Official dealer van o.a: Horloges: Sieraden: Bouchard Cheté I.aroche Chronotech Diamonde Guess Finish Maurice Lacroix Jeunesse Swatch Martinshof Tack Gybe Monzario Tissot Ti Sento Tevens sieraden uit eigen atelier Van Weedestraat 145, Soest - Telefoon (035) 602 06 70 De tiendaagse van het Groot Gaesbeeker Gilde kan begin nen. De tenten en schietmasten staan op De Blaak waar gilde- traditie, historie, dans, muziek, sport en algemeen vermaak el kaar de komende anderhalve week afwisselen. Ter gelegen heid van het 975-jarig bestaan van Soest is het gebruikelijke programma uitgebreid met veel grote activiteiten die ongetwij feld veel publiek zullen trek ken. De aftrap is zaterdag 21 augustus, om 10:00 uur, met de Oldtimers Tractordag. Ongeveer honderd oude beestjes vormen dan een de cor dat van nostalgie zal zijn door spekt. Om elf uur begint de op tocht die via de brinkwegen, Soest- dijk naar de Eng zal leiden, waar een tussenstop wordt gemaakt. Na terugkeer op de Blaak doen 25 chauffeurs mee aan een behendig heidswedstrijd en zijn er demon straties rogge dorsen met oude landbouwmachines. De jeugd kan zich vermaken in de traptrekkers- race, waarvoor men zich ter plaat se kan opgeven. Om drie uur 's middags zal de tent zijn volgestroomd met kinderen voor 'De Meester is gek' van Jo chem van Gelder. De NCR V-pre sentator geeft een twee uur duren de show. Een toegangskaart kost 3,50 maar wie er bij wil zijn, moet snel handelen, want de voor verkoop verloopt als een speer. Vrije Gildedag Ze komen uit onder meer Door nenburg, Sint Hubert, Geijsteren, Huisseling, Sambeek en Beugen. In totaal 34 gilden, alle van de Kring van Schuttersgilden Land van Cuijk, geven zondag 22 augus tus acte de presence op de Vrije Gildedag. Ze komen vroeg in de ochtend aan voor een dagvullend programma. Voorafgegaan door PVO, de standaardrijder van Land van Cuijk en het Groot Gaesbee ker Gilde vormen ze om 13:00 uur een lange stoet voor een optocht door Soest-Zuid en de Kerke- buurt. Voor het volledige program ma van de Vrije Gildedag zie het kader op deze pagina. Bewegen In de daaropvolgende dagen kun nen belangstellenden zelf ook op allerlei manieren bewegen. Niet meer weg te denken is de recrea tieve fietstocht van Tempo Toer (inschrijfkosten 2,00; start van af 18:15 uur) op maandagavond, waarbij trappend zo'n 25 kilome ter wordt afgelegd. Hetzelfde geldt voor de avondwandeling van 5 of 10 kilometer 1,50; 18:00 uur) op de dinsdagavond, waarvoor het Jacob van Gaesbeek Comité ga rant staat. Beide activiteiten heb ben als vertrekpunt de Schaaps kooi van de familie Van de Grift aan de Ferdinand Huycklaan. Deze is te vinden aan de overzij de van de ingang van het gildeter- rein. Ook hardlopers komen aan de beurt, zoals gebruikelijk op de woensdagavond. AV Pijnenburg heeft een parkoers van 3.333 me ter uitgezet, dat een, twee of drie maal kan worden afgelegd. Vanaf 17:30 uur kan iri de Schaapskooi worden ingeschreven voor de ver schillende wedstrijden voor jeugd, senioren en veteranen. De starttij den zijn vervroegd in verband met een bekerwedstrijd van WZ'49 aan de Eemweg. Deze weg is in het parkoers opgenomen. Deelna me kost 2,00 (t/m 16 jaar) of 4,00. Dansfestival Maar op deze werkdagen is er veel meer aanleiding voor ontspanning. Zoals tijdens het Internationaal Folkloristisch Dansfestival op dins dag 24 augustus. Dat begint om acht uur, zodat normaal gesproken de wandelaars weer zijn terugge keerd. Naast de Soester Boeren- dansgroep en de volksdansgroep Radost en andere Hollandse for maties zijn dansgroepen uit Burun di, Oezbekistan en Spanje te zien. 'Het festival verbroedert culturen', zegt de stichting die de organisatie op zich heeft genomen. De onder linge band krijgt al gestalte door dat de buitenlanders worden on dergebracht bij gastgezinnen. Het Spaanse Portitxol symboliseert in zijn optreden de vereniging van verschillende bevolkingsgroepen sinds 1600. De jongerendansgroep Assalom Kuyosh uit Oezbekistan grossierde reeds in (internationale) prijzen en laat de toeschouwers kennismaken met nationale volks dansen. Daarnaast brengt Batimbo de Bujumbura, op de klanken van slagwerken, de Afrikaanse cultuur naar het boerendorp dat Soest van oorsprong was. Het festival krijgt een spectaculaire finale, waarin alle dansgroepen een kleurrijk en wervelend slotstuk op de planken brengen. De entree bedraagt 7,50. Rowwen Hèze In het begin van deze eeuw kreeg Rowwen Hèze de gildetent al plat. De Limburgse groep paste uitste kend in het rijtje topbands dat door het gilde naar Soest was ge haald. Het streven was om dit jaar Blof op het podium te krijgen, maar die poging mislukte. Row wen Hèze mag daarom op herha ling en zal woensdag 25 augustus zijn opwachting maken met aan stekelijke Tex-Mex feestmuziek en fraaie ballads. Het concert begint om 21:00 uur met in het voorpro gramma Black TUxedo, gefor meerd door jonge Soesters die een uur lang aan de bak mogen. Een entreebewijs kost 16,00. Musical Highlights Daar blijft het echter niet bij. De volgende avond (26 augustus) wordt het podium vrijgemaakt voor koren, muziekgezelschappen en (stijl)dansers uit Soest en mu sici die net zijn afgestudeerd aan het conservatorium in Utrecht. Zij nemen het publiek mee in een reis langs hoogtepunten uit diverse musicals. Chorus Line, het Julianakoor, ac cordeonvereniging Animato, het Soester Kinder Koor, Toont Goed, de demogroep van de Springbok- ken, Dansschool Gerla, PVO en de solisten verlenen hun medewer king. PVO-dirigent Peter Rieken heeft verschillende muziekstukken be werkt tot medley's en regisseur Ab Faas heeft er een geheel van ge maakt. Te horen zijn stukken uit een groot aantal musicals, waaron der 'The Phantom of the Opera', 'Les Miserables', 'Hameien', 'West Side Story', 'The Lion King' en 'My Fair Lady'. Musical Highlights begint om 20:00 uur; een kaartje kost 2,50 voor kinderen tot en met 12 jaar en 7,50 voor anderen. Gildeweekeinde Op vrijdag 27 augustus is er even rust in de tent. Hoewel, het Groot Gaesbeeker Gilde heeft deze dan voor zichzelf gereserveerd. Het korps, dat zich zondag 22 augus tus in nieuw kostuum zal presen teren, en de gildeleden en -vrien den komen dan bijeen voor een besloten avond. Nadat koning John van Kempen bij zijn woning in Soesterberg is opgehaald, begint het programma om 19:30 met een eucharistieviering met gilde-eer. Daarna staan muziek en de onder linge ontmoetino centraal. Dan volgt het tweede weekeinde met het volkspaardenfeest, de volksspelen, de kinderkennis, de toertochten, de feestavond op za terdag met tal van artiesten, nog een feest- en muziekavond op de zondag en natuurlijk de verschil lende schietwedstrijden, waaron der het koningsschieten op zon dagmiddag. De ouderencontact middag en de Radio 538 Drive-In show op maandag 30 augustus vormen de afsluiting van de tien- Assalom Kuyosh uit Oezbekistan is een van de drie buitenlandse groepen die dinsdag 24 augustus optre den tijdens het Internationaal Folkloristisch Dansfes tival. Het gezelschap bestaat uit jongeren tussen de 16 en 25 jaar en sleepte al verschillende (internationale) prijzen in de wacht. Het krijgt gezelschap van dansers uit Spanje, Burundi en Nederland, de Eemlander Blaaskapel en het Visserskoor uit Bunschoten. 'De cul tuurverschillen zijn duidelijk zichtbaar, maar in de gro te finale verbroederen deze', aldus de organisatie. Alle informatie over de festivitei ten, die dit jaar mede in het teken staan van Soest 975 jaar, is te vin den in het programmaboekje dat onlangs huis aan huis is verspreid, en via internet: www.gildesoest.nl Foto: Toine Aretz Met behulp van winkelperso neel, buurtbewoners en skaten- de jeugd Is de politie er maan dagmiddag in geslaagd twee winkeldieven aan te houden. Het betreft een 33-jarige Hil versummer en een 21-jarige vrouw uit Roemenië die geen vaste woon- of verblijfplaats heeft. Het tweetal had artikelen gestolen uit een supermarkt aan de Tam boerijn. Bij hun vluchtpoging zet ten medewerkers de achtervolging in, maar ter hoogte van de Dorps- streek verloren zij de verdachten uit het oog. De inmiddels gewaar schuwde politie verscheen toen ook ter plekke en op aangeven van omstanders kon ze de twee winkel dieven aanhouden. In de directe omgeving stond ook de auto waar in het tweetal naar Soest was ge komen. In de wagen lagen bijna dertig tubes tandpasta die waren gestolen. Tegen beide is proces verbaal opgemaakt. De Roemeen se vrouw werd overgedragen aan de vreemdelingendienst. doeleinden: dicht bij huis het fonds Jubilea 2000, dat Soesters steunt die tussen wal en schip dreigen te vallen en nergens anders meer een uitweg hebben; en voor de actie van het Soester Vredesplatform: 'Fietsen voor wapens' (Lever je wapen in en je krijgt een land bouwwerktuig terug). Op zondag 29 augustus is de opbrengst bestemd voor Memiva, een organisatie die zorgt dat artsen in ontwikkelingslanden transport middelen hebben. Al met al weer een aantal doelen waarmee feestvierend Soest ande ren kunnen laten meevieren. Voor Soesters die niet aanwezig zijn, maar die een van deze doelen toch willen steunen stelt de Raad van Kerken Soest bankrekening 359953387 open. Als u vermeldt voor welk doel uw gift bestemd is, zorgt de Raad van Kerken dat het bij de juiste instelling komt. De Spirituele Kring Soest orga niseert reeds enige jaren the ma-middagen die door velen met belangstelling worden be zocht. Bijeenkomsten van be zinning op levensvraagstukken in een sfeervol trefpunt waar het gewoon fijn is elkaar te ont moeten en met elkaar over be paalde thema's na te praten. Zo is de Spirituele Kring Soest ook bedoeld, een ontmoetings plaats voor een ieder die zich met zingeving, spiritualiteit en levens vraagstukken bezighoudt in een besef van wederzijdse gelijkwaar digheid en respect voor ieders ei gen beleving. In de Spirituele Kring Soest worden thema's be handeld waarvoor externe inlei ders zijn uitgenodigd. Elk thema wordt vooraf in de plaatselijke kranten middels een korte be schrijving aangekondigd. De Spirituele Kring Soest wil een open podium zijn voor verschillen de religieuze, maatschappelijke en spirituele personen en groepen. Voor deelname is geen lidmaat schap vereist. Iedereen is van har te welkom en kan gewoon als be langstellende binnenlopen (gezien de grote belangstelling en de be perkte ruimte is het aan te raden tijdig aanwezig te zijn). De themabijeenkomsten vinden plaats in ontmoetingcentrum 'De Deel' (achter de Oude Kerk) aan de Kerkstraat 11B. Bezoekers zijn welkom vanaf 15:00 uur. Er wordt gezorgd voor een kopje koffie of Üiee. Om 15:30 uur start de inlei ding, waarna er gelegenheid is tot het stellen van vragen. Rond 17:00 uur volgt er een informeel samen zijn, waarbij nog een glaasje kan worden gedronken. De bijdrage in de onkosten bedraagt 7,00 (incl. consumpties). De prijs mag overi gens de deelname nooit in de weg staan. Het programma voor het komen de seizoen (herfst/winter 2004) bestaat uit de volgende inleidin gen: Zondag 19 september: Floris Aukema, 'Reiziger op het spiritue le pad'; ervaringen onderweg. Zondag 24 oktober: Peter Too- nen, 'De natuurlijke tijd'; lezing over de Maya-kalenders voor de nieuwe tijd. Zondag 21 november: Nell Gre- ven, 'Wat heeft de Griekse goden wereld ons te vertellen?'. Zondag 19 december: Hans We- werinke, 'Licht dat over allen schijnt'; van Jezusbeeld naar Christuservaring. Informatie: Marijke en Bert Smit: ffi 035-601.98.15. Woensdag 1 september De Paltz heeft een lange histo rie; het landgoed is aangelegd tussen 1867 en 1880. Het park op het landgoed is ontworpen door de bekende tuinarchitect Copijn. Het landgoed is alleen te bezichtigen met een gids. Henk Gerth zal veel mooie ver halen vertellen over dit bijzon dere stuk natuur. Duur: onge veer 2 uur. Start: ingang de Paltz, Van Weerden Poelman- weg, 14:00 uur. Prijs: 4,00. Aanmelden: WV Soest, SS 035-601.20.75. Zaterdag 4 september Een rit met een echte paarden tram door de mooiste plekjes van Soest. Duur: ongeveer 1 Vi uur. Start: WV Soest, Steen hoffstraat, 11:00 uur. Prijs: 7,50. Aanmelden: WV Soest, SS 035-601.20.75. Zaterdag 11 september 'Naar de top' Onder begeleiding van een gids wordt de toren van De Oude Kerk beklommen. De deelne mers krijgen daarbij van alles te horen over dit prachtige bouw werk. En op de top een prach tig uitzicht! Duur: ongeveer 30 minuten. Start: Oude Kerk, Torenstraat, 14:00 uur. Prijs: volwassenen 4,00; kinderen 2,50. Aanmelden: WV Soest, 035-601.20.75. WV/ANWB Soest, Steen hoffstraat 9b, 3764 BH Soest, 88 035-601.20.75. De SOS Telefonische Hulp dienst is alle dagen van de week, 24 uur per etmaal be reikbaar voor persoonlijke en vertrouwelijke gesprekken. Er wordt gebeld over relatievra- gen, werk, onderdak, verlies van een partner, discriminatie, eenzaamheid, zwangerschap, seksualiteit en verslaving. Eind september 2004 start de SOS Telefonische Hulpdienst een nieu we opleidingsgroep voor telefo nisch hulpverlener. Dit werk geeft voldoening aan telefonisten omdat zij op belangrijke momenten iets kunnen betekenen in het leven van hulpvragers. Hiervoor zoekt de SOS-TH een aantal deelnemers. De hulpdienst biedt een open en steunend werkklimaat, teamwork met gemotiveerde collega's, een op individuele kwaliteit gerichte op leiding gedurende vier maanden (in groepsverband worden com municatieve- en hulpverlenings vaardigheden verder ontwikkeld), een werkomgeving met moderne apparatuur, de mogelijkheid om bijzondere maatschappelijke erva ring op te doen, met een verbeterd perspectief op de arbeidsmarkt, een op vakbekwaamheid en per soonlijke ontplooiing gerichte op leiding en begeleiding en een reis kostenvergoeding. De SOS THD te Hilversum vraagt, afgezien van begeleiding en reistijd, een inzet van 6 uren per week. Wie belangstelling heeft om bij de SOS-Telefonische Hulpdienst te gaan werken, of meer informatie wenst, kan bellen of schrijven naar de SOS-THD Eemland, 't Gooi en Z.O. Flevoland, S8 (kantoor) 035- 621.54.14, Postbus 1031, 1200 BA Hilversum. Veel informatie over het werk en de organisatie van de SOS Telefonische Hulpdienst is ook te vinden op internet. Via de website (www.sos-thd- hilversum.nl) kan men zich ook rechtstreeks aanmelden. www.soestercourant.nl Van Weedestraat 227 3761 CD Soest Telefoon (035)601 41 52 E-mail: soestcrt@wanadoo.nl Twee Soesters en een Amersfoor- ter zijn donderdagmiddag in de cel gestopt, omdat ze in het bezit wa ren van twee alarmpistolen en munitie. Daarmee zouden ze op de iKamperfoeliestraat hebben ge dreigd tijdens een vechtpartij. Het drietal was na dat handgemeen in een auto weggereden, maar werd even later in Amersfoort aange houden door de politie. Die nam de wapens en de munitie in beslag en sloot de drie mannen (van 18 en 20 jaar) in en zou ze later ook verhoren. Overigens werd tijdens de aanhouding in Amersfoort ook een vierde man aangehouden. Deze passant voldeed niet aan het bevel van de politie om weg te gaan. ELKE WEEK EEN IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,- per halfjaar! tel.(035)6014152 Richard Kok en Regina Zwanenburg zijn vrijdag niet in het huwelijksbootje, maar in een -trekker ge stapt. Het bruidspaar werd 's middags aangenaam ver rast toen ze nietsvermoedend in de Dorresteinweg en kele oldtimers zagen komen aanrijden. Deze trekkers, die ongetwijfeld op 21 augustus zijn te zien tijdens de tractordag bij het gilde, waren 'geregeld' door een fa milielid van de bruidegom. Die wist dat Kok een lief hebber is van oude voertuigen. Rond één uur mochten Regina en Richard instappen in de 'grijp bak' van een trekker. Voor de familie en an dere bruiloftsgasten waren plaatsen gereserveerd in de huifkarren die door andere trekkers werden voortge trokken. Zo ontstond een opzienbarende stoet die hen naar het gemeentehuis aan het Raadhuisplein bracht, waar om half twee een ambtenaar van de burgerlijke stand het huwelijk voltrok. Daarna volgde de kerkelijke inzegening in de Petrus en Pauluskerk. Foto: Foto Bell AANMELDEN: TELEFOON 035 601 41 52

Soester Courant | 2004 | | pagina 5