M SOEST Dagen zijn ge Alleen achter een goede PUj naam staat N.V.M. In november tc '200 jaar Kam] 'The Oriëntal Sw in voor SOS Kinc Verrips Makelaardij o.g. SS NIEUW IN DE VERKOOP NVM Verrips Makelaardij o.g. W Vrijdag afscheidshulde J Speciale actie in Soesterberg WOENSDAG 25 AUGUSTUS 2004 SOESTER COURANT PAGINA 12 Parklaan Amersfoort Barcnman Wuytierslaan Nassaulaan Deze perfect onderhouden en sfeervolle recreatiebungalow ligt I op het luxe 5 sterren bungalowpark "Country Pare Midlands". Op loopafstand vindt u tal van recreatie mogelijkheden zoals bijvoorbeeld het bos, het Amersfoortse zwembad en het dierenpark Amerfoort. De bungalow is gelegen op 313 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 240m3. Indeling: entree, hal, toilet, sfeervolle woonkamer met massief houten vloer en open luxe keuken voorzien van alle denkbare apparatuur, schuifpui naar de veranda met veel privacy en een leuk uitzicht over de tuin. De luxe badkamer heeft een hoekbad, douchecabine, wastafel met meubel en design radiator. Twee slaapkamers en een ruime berging met opstelling voor de wasmachine/droger, CV opstelling ('01) en toegang tot de tuin. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein en in de tuin staat een blokhut voor de tuinspullen en fietsen. Parkkosten 37,50 per maand. Vraagprijs 159.000,- k.k. Soest In het centrum van Soest gelegen ruim tweekamer appartement met riant dakterras van ca 35m2 op het zuiden. BJ 1980. Indeling: entree, zeer ruime hal met toilet en vaste kasten, woonkamer met grote ramen en een sfeervolle erker met uitzicht over de gezellige Van Weedestraat. Open keuken voorzien van vaatwasser, kookplaat, dubbele spoelbak, oven en koel/vriescombinatie, badkamer met ligbad, separate douche en wastafelmeubel. De badkamer en apart 2e toilet zijn voorzien van vloerverwarming. Slaapkamer met klein zithoekje en grote kastenwand, vanuit de werk/logeerkamer is het dakterras via een trapje te bereiken. Het gehele appartement is voorzien van een laminaatvloer. Servicekosten 110,- per maand met actieve WE. Beneden staat een separate schuur. De verrassende en ruime indeling maken dit appartement, samen met de perfecte ligging, tot een uniek object. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 195.000,- k.k. Goudvink Centraal gelegen en ruim opgezet parterre appartement met eigen tuin en afzonderlijke berging. Ligging nabij openbaar vervoer en winkels. Indeling: entree, hal, toilet, tuingerichte woonkamer van 30 m2, half-open keuken voorzien van inbouwapparatuur, hal met badkamer met douche en wastafelmeubel en doorgang naar de ruime ouderslaapkamer (30 m2), separaat toilet, tweede slaapkamer aan de achterzijde. Het appartement is volledig geïsoleerd, voorzien van gas c.v. De servicekosten bedragen 35,- per maand. Vraagprijs 235.000,- k.k. Soest Op een levendig punt gelegen halfvrijstaand winkel/kantoor/ woonhuis met ruime garage/berging ca. 50m2 op 291m2 eigen grond. Indeling: winkel/kantoorruimte ca. 18m2. Woonhuis: entree, toilet, provisiekast, woonkamer met serre, dichte keuken. Verdieping: overloop, twee slaapkamers, badkamer, bergvliering. De woning is voorzien van lokale verwarming. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 245.000,- k.k. Soest Soest Van Weedestraat Koninginnelaan Haagwinde Centraal in Soest, nabij winkels en openbaar vervoer, gelegen ruim opgezet drie-kamer appartement op de vierde -tevens bovenste woonlaag met panoramisch uitzicht. Het balkon is vanuit alle kamers bereikbaar en is voorzien van zonwering en gelegen op het zuiden. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer van ca. 26m2 met aansluitend de open keuken met inbouwapparatuur en lichtkoepel, bijkeuken, twee slaapkamers, badkamer met ligbad en douche. Het appartement is voorzien van gas c.v. en volledig en optimaal geïsoleerd. De servicekosten bedragen 102,— per maand. Vraagprijs 265.000,- k.k. Ganzetrek In aantrekkelijke en kindvriendelijke woonomgeving gelegen modern uit gebouwd halfvrijstaand woonhuis met garage en een schitterend aan gelegde tuin op het zuidwesten. Indeling: entree, hal met granieten vloer, toilet, m.k., aparte garderobe, ruime L-vormige woonkamer met open G-vormige luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, aan gebouwde serre (totaal woonkamer serre ca. 55 m2) geheel voorzien van glas dus enorme daglichttoetreding, automatische zonwering en schuifpui naar de tuin. Gehele begane grond is voorzien van een massief blanke beuken par ketvloer. De tuin is diagonaal aangelegd met 2 vijvers en verschillende terras sen. Verdieping: overloop, ruime slaapkamer boven de garage met dakkapel, grote (22 m2) ouderslaapkamer over de gehele breedte van de woning met veel ramen en vaste kast, derde slaapkamer, garderobe/bergkamer, badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel, separate toilet. Vaste trap naar zolder, kamer met c.v. opstelling (2000) en aansluiting wasmachine/droger, ruime vier de kamer met dakkapel en veel bergruimte. De garage is van binnenuit bereik baar en is voor meerdere doeleinden geschikt. Kortom een ruim, geïsoleerd en goed onderhouden gezinshuis!! Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 495.000,- k.k. Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl Op een perfecte locatie gelegen robuuste en karakteristieke vrijstaande villa met garage, blokhut en diepe vrije tuin op het zuiden. De villa is recent geheel gemoderniseerd (o.a. elektrische installatie, keuken, badkamer etc.) maar met behoud van de originele details. Indeling: sfeervolle entree, hal met marmeren vloer, kelder, toilet, I dichte keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken met aansluiting wasmachine en droger, sfeervolle en ruime woonkamer (circa 55 m2) met parketvloer, erker en open haard en aan de achterzijde open- I slaande deuren naar de tuin. Verdieping: ruime overloop met glas-in-lood ramen, 3 slaapkamers, moderne badkamer met hoekbad, douche en wastafelmeubel, separaat toilet. Vaste trap naar zolder met 2 slaapkamers (dakkapel) en doucheruimte. Tevens bevind zich hier de opstelling van de c.v. ketel (1998). De woning is voorzien van dakisolatie en geheel voorzien van dubbel glas. Vraagprijs 745.000,- k.k. Soest Deze in 2002 geheel gerenoveerde zeer ruime (kantoor) villa kenmerkt zich door zijn statige en karakteristieke uitstraling met aan de voorzijde voldoende parkeermogelijkheden en een vrije besloten zonnige diepe achtertuin op het zuiden met ruim terras. Perceeloppervlakte 1.300 m2. Indeling: entree, vestibule, hal, toilet, twee (kantoor)kamers resp. 62 en 43 m2, zij-entree, ruime woonkeuken voorzien van allerlei inbouwapparatuur, bijkeuken. Verdieping: overloop, zes slaapkamers, twee badkamers met ligbad, douche en toilet, vaste trap naar ruime zolder met twee kamers. Voor zien van gas c.v. en geïsoleerd. Ideale kantoor en/of praktijkvilla! Aanvaar-ding in overleg. Op een prachtige lokatie aan de voet van de Eng gelegen half-vrijstaand woonhuis met schuur op 560m2 eigen grond. Indeling, entree, gang, toilet, kelder, woonkamer, dichte keuken, verd.: overloop, drie slaapkamers, badkamer. Vliering. Pand dient gerenoveerd te worden. Vraagprijs 330.000,- k.k. EB CO Braamweg Koopsom 945.000,- k.k. Op loopafstand van winkels, openbaar vervoer, scholen en vooral de bossen en duinen ligt deze helft van een dubbel woonhuis uit de dertiger jaren. Naast de woning staat een grote stenen garage met verwarming, water en elektra. De vrije diepe tuin (ca 20 meter) ligt op het zuidoosten. Indeling: entree, hal, toilet, trapkast, woonkamer met parketvloer, open haard, erker en openslaande deuren naar de tuin, woonkeuken (ca 12 m2) met toegang tot de tuin en CV-opstelling. Verdieping: overloop, badkamer met ligbad, douchecabine en vaste wastafel, slaapkamer met vaste kast en was tafel (ca 14 m2), tweede slaapkamer met vaste kast (ca 14 m2) en ruime waska mer met tweede toilet en de wasmachine opstelling (ca 6 m2), vaste trap naar de zolder met veel bergruimte en een slaapkamer met dakkapel. Voorzien van paneeldeuren, originele plafonds en gedeeltelijk thermopane beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 345.000,- k.k. Soest Eikenlaan Soest Vredehofstraat Nabij Paleis Soestdijk, in serviceflat "Oranjeparkflat" gelegen goed onderhouden tweekamer hoekappartement op de vijfde -tevens bovenste - woonlaag met berging. Het appartement heeft een prachtig, wijds uitzicht over tuinen, bossen en landerijen van het paleis. Indeling: hal, toilet, ruime woonkamer (ca 32 m2) met schuifpui naar balkon, half open keuken, slaapkamer, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. De servicekosten (inclusief o.a. stookkosten, water en warme maaltijd) bedragen ca 689,— per maand voor 1 persoon. De maaltijd kan ook (met-eventueel-gasten) 's avonds in het restaurant worden gebruikt. Er is de mogelijkheid om een garage (met automatische deur) bij het appartement te kopen voor 20.000,— k.k. Vraagprijs 155.000,- k.k. Soest Pokter Rupertlaan In een zeer gewild appartementencomplex, nabij het centrum gelegen, goed onderhouden 2-kamer appartement op de begane grond met berging. INDELING: entree, bergkast, toilet, zonnige woonkamer met aangrenzend een ruim terras, dichte keuken, slaapkamer en badkamer met wastafel en douche. BIJZONDERHEDEN Bouwjaar 1960, woonoppervlakte 70 m2. Grotendeels voorzien van isolerende beglazing. Servicekosten 180,- per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 175.000,-k.k. Op loopafstand van het winkelcentrum Soest-zuid, het openbaar vervoer en diverse scholen ligt dit uitgebouwde half vrijstaande woonhuis uit 1957 met oprijlaan voor 2 a 3 auto's en vrijstaande stenen garage (ca 45 m3) voorzien van op afstand bedienbare garagedeur van Centurion. Inhoud woonhuis ca 350 m3 en perceeloppervlakte 340 m2. Indeling: entree, m.k., kelderkast, toilet, L-vormige woonkamer met par ketvloer, erker en open haard, halfopen keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. Tevens voorziening aansluiting wasmachine. Vanuit de woonkamer en keuken heeft u toegang tot het terras en achtertuin. Eerste verdieping: overloop, slaapkamer met ruim balkon, ouderslaapkamer, voorslaapkamer met wastafel, badkamer met ligbad, vaste wastafel en tweede toilet. Alle slaapkamers zijn voorzien van vaste kasten. Tweede verdieping: vaste trap naar ruime over loop (vroeger in gebruik als 5e slaapkamer) met veel bergruimte en een dak raam, vierde slaapkamer met dakkapel. De woning wordt verwarmd d.m.v. luxe luchtverwarming (1996) en is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. De vrije tuin ligt pal op het zuiden en is ca 20 meter diep. Kortom een ideale gezins woning op een centrale locatie in het mooie Soest-zuid. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 395.000,- k.k. Soest Irenelaan Op loopafstand van scholen, winkels en het openbaar vervoer ligt deze middenwoning met zeer diepe tuin (ca 25 meter). Inhoud ca 375m3, opp. 231 m2. De woning is recentelijk gerenoveerd waarbij alleen de badkamer nog afgemaakt dient te worden. Indeling: entree, trapkast, toilet, woonkamer met laminaatvloer en openhaard, luxe nieuwe keuken met alle apparatuur (Miele). Verdieping: overloop, twee slaapkamers, huidige badkamer met douche en vaste wastafel, derde slaapkamer waar de voorzieningen al zijn aangelegd voor het gebruik van een badkamer, vaste kast met de aansluiting voor tweede toilet. Vaste trap naar zolder met over de hele breedte van de woning aan voor- en achterzijde kunststof dakkapellen eind 2002) met losse horren. Op deze zolder is er de mogelijkheid meerdere (slaap)kamers te maken. Voorzien van gas CV ('01). De zeer vrije tuin heeft een achterom en heeft niveauverschil. Achter in de tuin staat een stenen schuur. Kortom een ideale gezinswoning op een centrale en rustige lokatie in Soestdijk. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 269.000,- k.k. Soesterberg Versteeghlaan Soest Haagwinde Vooroorlogs vrijstaand woonhuis met bedrijfsruimte van ca. 200 m2 met een grondoppervlakte van 810 m2. Bedrijfsruimte geschikt voor opslag en auto en/of caravanstalling. Indeling: entree, gang, toilet, woon kamer met open haard, dichte keu ken, bijkeuken. Verdieping: overloop, drie slaapkamers, douche en zolder. Voorzien van gas c.v. en optimaal (geluid) geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 395.000,- k.k. Nabij allerlei openbare voorzieningen uitstekend en zonnig gelegen penthouse met voor, achter en zij balkon met een schitterend en verrassend uitzicht over de omgeving. Het kleinschalige appartementengebouw is voorzien van een liftinstallatie en intercomsysteem. Indeling: entree, hal, toilet, garderobe, woonkamer (ca. 35m2) met schuifpui naar terras met volledige privacy op het zuidwesten, luxe inbouwkeuken met allerlei apparatuur, bijkeuken met aansluiting wasmachine en droger, twee slaapkamers met toegang tot balkon, luxe badkamer met ligbad, wastafelcombinatie, designradiator en separate douche. Voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Servicekosten 125,40 per maand. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 295.000,- k.k. Soest Dokter de Voslaan Soest Klaarwaterweg In een rustige woonwijk gelegen halfvrijstaand charmant woonhuis met garage/schuur en een zeer fraai aangelegde en onderhouden - uniek - besloten tuin op het zuiden. Indeling: zij-entree, hal, toilet, trapkast, woonkamer ca. 30m3 met openslaande deuren naar de tuin, dichte keuken. Verdieping: 2 slaapkamers, douchekamer. De woning is voorzien van gas c.v. en thermopane beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 295.000,- k.k. Soest Torenstraat Aan een doorgaande weg gelegen karakteristiek en in 2002 geheel gerenoveerde vrijstaande villa met garage en een fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Bouwjaar 1936, inhoud 650 m3 (excl. garage) en perceeloppervlakte 516 m2. Indeling: vestibule, sfeervolle hal, toilet, studeerkamer, ruime woonkamer met parketvloer en originele schuifdeuren, doorgang naar de serre, complete nieuwe inbouwkeuken met kookeiland en allerlei apparatuur, bijkeuken met aansluiting wasmachine en droger, provisiekelder. 1e verdieping: Sfeervolle bordestrap naar overloop, 2 slaapkamers met toegang naar balkon, 3e slaapkamer. Alle slaapkamers zijn v.v. vaste kasten. Vernieuwde badkamer met ligbad, separate douche, 'toilet en luxe wastafelmeubel. Slaapkamers en overloop zijn v.v. originele Tapis parketvloer. Vaste trap naar zolder, 2 slaapkamers, elk afzonderlijk v.v. een molenaarstrap met extra zolderruimte, 1 zolderkamer met vliering (geschikt als 2e badkamer). Veel bergruimte. Ruime vrijstaande garage v.v. bergzolder. De woning is voorzien van gas c.v. (2001) en volledig geïsoleerd. Met name het uitstekende onderhoud, de authentieke details en de ruime inhoud maken deze woning tot het ideale gezinshuis. Aanvaarding in overleg. Maar liefst vijf volwaardige slaapka mers heeft deze helft van een dub bele villa uit 1988! Inhoud ca 535 m3, perceelsoppervlakte 266 m2. De rus tige ligging in Soestdijk (nabij uitvals wegen, winkels, scholen en bossen) en de vrije ligging van de tuin maken het geheel compleet! Indeling: entree, hal, toilet, m.k., L- vormige woonkamer (ca 42 m2) met parketvloer, aansluiting voor open haard, en veel ramen, woonkeuken (13 m2) voorzien van alle nodige apparatuur, bijkeuken (9 m2) met toegang tot de garage en de tuin, garage met elektra, verwarming en water. 1e Verdieping: overloop, slaapkamer (11 m2) met vaste wastafel, slaapkamer (12 m2) met bal kon, ouderslaapkamer (16 m2), badkamer met ligbad, douche, toilet en 2 vaste wastafels. 2e Verdieping: overloop, bergkast, waskamer met CV opstelling, vier de slaapkamer (12 m2) en vijfde slaapkamer (12 m2) met een vliering. De wo ning is optimaal geïsoleerd en ziet er van binnen keurig uit! Kortom deze wo ning is uw bezichtiging meer dan waard! Vraagprijs 397.000,- k.k. Soest Nassaulaan Vraagprijs 550.000,— k.k. Soest Vosseveldlaan Op een uitstekende lokatie in "het Vosseveld" gelegen karakteristieke half-vrijstaande villa met garage, aparte berging en een zeer vrije besloten tuin op het zuidwesten. Indeling: entree, ruime hal, toilet, provisiekelder, L-vormige woonkamer en suite (ca. 50m2) met open haard, parketvloer en openslaande deuren naar terras, dichte keuken, bijkeuken. Verdieping: ruime overloop, drie slaapkamers (resp. 18m2, 12m2 en 8m2), waarvan 2 met balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar zolder met kamers en veel bergruimte. Voorzien van gas c.v. en deels dubbele beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 585.000,— k.k. www.verripsji) Deze vrijstaande woning uit 1960 met garage, ca 350 m3 inhoud en 389 m2 grond ligt aan de mooie Nassaulaan in Soestdijk. Openbaar vervoer, scholen en winkels zijn op loopafstand te vinden. Door de speelse indeling biedt de woning meer mogelijkheden dan de buitenkant doet vermoeden! Indeling: entree, hal, trapkast, toilet, lichte woonkamer met parketvloer en open haard, tuingerichte woonkeuken met allerlei apparatuur en doorloop naar de tweede hal (met aparte ingang), badkamer op de begane grond met ligbad, toilet, wastafel, wasmachine en droger opstelling en een studeerkamer. Eerste verdieping: overloop, ouderslaapkamer met vaste kast, slaapkamer met toegang tot balkon, badkamer met douche en vaste wastafel, derde slaapkamer met vaste kast. De zolder is nu te bereiken d.m.v. een vlizotrap, maar het is mogelijk om hier een vaste trap voor te maken en dan op zolder nog kamers bij te maken. De vrije tuin is sfeervol aangelegd. De woning is voorzien van gas c.v. en gedeeltelijk thermopane beglazing en is door de aparte ingang ook zeer geschikt voor een praktijk aan huis. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 437.500,-k.k. M Soesterberg raakt deze week ;en 'koninklijke' inwoner «wijt. Niet door verhuizing, waar doordat hij zijn titel moet ifstaan. Op het oog wereld- ichokkend nieuws, maar bin ten het Groot Gaesbeeker Gil- ie de normaalste zaak van de ivereld: de schutterskoning mag de titel een jaar voeren. Dat geldt dus ook voor John van Kempen, de eerste Soester- bergse koning ooit van liet Soester gilde. De koning van over de bult'. Dat cal men in Soest vaak gezegd heb ben, veronderstelt Van Kempen. Want wie zou ooit gedacht hebben dat een lid uit Soesterberg koning zou worden van het Groot Gaes beeker Gilde?' Hij kijkt met plezier terug op de periode dat hij de koningstitel voerde. 'Het was een prachtig jaar met veel optredens. Er waren voor mij veel hoogtepunten, maar het meest bijzonder was toch wel dc Agatha-vicring in Soesterberg. Het binnentreden van je eigen kerk die speciaal voor die gelegenheid met bloemen in de kleuren van het Gil de was versierd en dc muziek door het gildekorps waar je normaal zelf in speelt bezorgden me echt kip penvel. De reacties van de parochi anen en de aanwezigheid van veel mensen uit Soest maakten het feest compleet,' z Ook zijn deelnai aan de historisch» ter gelegenheid bestaan van de j drukwekkend. V> voorbereiding voi men met de ou indrukwekkend, nog te horen krr ningspaar samen in een koets in i rijdt, voel je je éc De .opmerking 'd leeft' in Soesterbe beweerd wordt, Kempen duidelijk ken: 'Als je zag h< vorig jaar bij de I bewees dat toch u Het voelde in iedt Ik denk dat allee gen dat gevoel kunnen brengen, dig.' Hoog in hef va Van Kempen vc avond weer een d als hij om 18:15 i Gemini wordt afi hij zijn eerste ai ondergaat. Het f sluiting in van wal koningsjaar heeft i leuk zijn als er vr veel Soesterbergc zodat we kunnen I het gilde hoog in I Het Militaire Luchtvaart Mu seum opent begin november de expositie 200 jaar Kamp van Zeist. Om het materiaal dat voor deze expositie nodig is te completeren, doet het museum een oproep aan iedereen die hieraan een bijdrage kan leve ren, interessant materiaal (ob jecten of fotomateriaal) over het Kamp van Zeist beschik baar te stellen. De expositie 200 jaar Kamp van Zeist' belicht de geschiedenis van het Kamp van Zeist. Hoewel deze teruggaat tot de zeventiende eeuw, heeft men als aanleiding gekozen de legering van Franse troepen van generaal Marmont oprichting van dc Austerlitz in datzelf leiding te nemen. In de negentiende ei de twintigste eeuw van Zeist een oefen Nederlandse leger. Wereldoorlog nam Luchtmacht bezit v Anno 2004 is het N vaart Museum er ge wordt een deel van bruikt als detentiec» Medewerkers van Luchtvaart Muscui moment hard bezij 200 jaar Kamp van bereiden. Om het ei aal zo compleet moj Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl De organisatie van Fine Eas- tern Restaurants (FER), waar bij ook The Oriëntal Swan in Soesterberg is aangesloten, heeft een passende manier be dacht om het twintigjarig be staan te vieren: met een bene fietdiner. De opbrengst ervan, minimaal 27.000 euro, komt ten goede aan de 55-jarige, we reldwijde organisatie SOS Kinderdorpen, speciaal voor de weeskinderen in negen dor pen in China. In de twintig jaar dat de FER nu bestaat, is deze uitgegroeid tot een organisatie waarbij 27 Chinese res taurants in de 'eredivisie' van oos ters culinair Nederland zijn aange sloten. Voor het jubileumfeest op woensdag 15 september is een bij zondere locatie gekozen: het RA1- gebouw in Amsterdam. Onder de genodigden voor het benefietdiner is de beschermvrouwe van SOS Kinderdorpen in Nederland, prin ses Margriet. Ook minister Bot van Buitenlandse Zaken heeft een uitnodiging gekregen. Gratis diner Het echtpaar Mok van The Oriën tal Swan in Soesterberg heeft geen moment geaarzeld om een steen tje aan het jubileumfeest bij te dra gen. Niet alleen heeft het cén van de 27 tafels van tien couverts a 100 euro ner couvert voor z'n re kening genomen, he dien in het eigen r actie georganiseerd groot mogelijk bedrt krijgen. Wie er in de oktober komt eten, e kaart koopt a 10 et een slagzin invult, n één van dc vijf dine De slagzinnen wordt door een deskundige naars krijgen bericht een die een kanskaar als dank hiervoor in i dessert gratis. 'Om een zo groot mt voor de wecskindere elkaar te krijgen, zo tisch zijn als elke gas meedoet', zegt het cc Voor wie niet sterk is van slagzinnen en to< ge wil leveren, staat rant naast de bus v< kaarten een speciale bus. Voor het diner op 15 de RAI is een bijzt gekozen. De 27 deeli taurants staan finat voor dc couverts. Er van elk tien stoelen a couvert. Elk restaura tafel voor zijn rekeni dus neer op minima van 27.000 euro. Benefietveiling Nu al staat vast dat eindbedrag is. Tijdci fietdiner is er namelii

Soester Courant | 2004 | | pagina 12