VERHUISD Geen hoogges Wij hebben de zomer niet stilgezeten en zijn eindelijk PAGINA 24 WOENSDAG 8 SEPTEMBER 2004 SOESTER COURANT iandballers tobben met Vanuit ons nieuwe en volgens onszelf ook prachtige kantoor kunnen wij onze klanten en relaties nog beter van dienst zijn. Wij nodigen u van harte uit zelf eens te komen kijken op ;dbal Braamweg 28 Prins Bernhardlaan 28 Maar duidelijk was dat Soest nog in de grondverf staat en snakt om je worden afgelakt. De personele problemen voor Soest waren groot, perdo Kuenen, Jordie Brouwer en giebel Broodkoom zaten eigenlijk tegen een blessure aan. Maar aan gezien de spelers zelf hadden aan gegeven te willen en kunnen spe len, mocht het drietal toch opdra ven. Doelman Reijer Ran heeft Haast was he pog drie duels te gaan. Daarna zal alweer 1-1. b lij geholpen worden aan een bles- tikte te zacht i gure aan zijn hand, die hij vorig zaam rolde het Seizoen opliep in de uitwedstrijd lijn, maar een tegen Hercules. De verwachting is verstoorde een flat hij daarna dit seizoen niet meer in actie komt. Na rust probec ten het wel, i De zesde minuut van de thuiswed- overtuiging in 1 'strijd tegen DCG was de belang- gen Neil Mour rijkste. Nadat een kopbal van Ger- die in de voortx do Kuenen rakelings over de dek- dominant aanv lat verdween, kwam in de tegen- nu totaal onzicf aanval de tegentreffer. Uit een Nick Timmeri loekschop scoorde Edwin Mei Schokker werd ingehinderd: 0-1. maar brachten Jan Boes wond zich daar toch wel defensie niet in jver op. 'In deze klasse vallen de nuten voetbal, pais meestal uit dode momenten, schouwers zich t lou, daar trainen wij veel op, met een nede: laar dan moeten we tijdens de kwam de gelijk /edstrijd wel allemaal onze taak koorn uit de ht itvoeren'. van der Lee ko] Verzorgde half vrijstaande villa met 6 slaapkamers en fraaie zonnige tuin op het westen. Vraagprijs: 429.000,- k.k. Moderne vrijstaande villa met dubbele caravanhoge garage en zonnige 20 meter diepe tuin. Vraagprijs: 679.500,- k.k. Ruim vrijstaand gerenoveerd woonhuis van ca 630 m3 met werkkamer op de begane grond. Vraagprijs: 595.000,- k.k. Royale perfect verbouwde en onderhou den half vrijstaande jaren dertig villa met garage en schitterende tuin. Vraagprijs: 735.000,- k.k. Schoutenkampweg 81 Eigendomweg 58 Comfortabele, optimaal geïsoleerde en vergrote, Zweedse houtskeletbouw- woning. Vraagprijs: 354.500,- k.k. Sfeervolle vrijstaande praktijkvilla uit 1928 met op de begane grond een zee van ruimte. Vraagprijs: 649.000,- k.k. Schrikslaan 42 Schoutenkampweg 12 De eerste thuiswedsl komt dat zien!!! a.s. zaterdag op sportpark Zon aanvang 14.30 uur: De wedstrijdbal wordt aangebor SMURFIT MERCURIUS Hoofdsponsor: Brink Kantoorartikt Co-sponsor: Bosman Bedrijven B\ €B Adviesgroep Kledingsponsor: Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Eng Procar B.V. Bar Eetcafé Centraal Jeugdsponsor: René de Bruin Bouwbed Overige selectie-ondersteunende sponsors Bakker Bedrijfswagen Groep - VanHengshimAppart Bedcer Int. Transport - Van de Meer Dakbede Bouwbecfeijf Van den Hengel - Van de Munt Automat! Deelen B.V. Makelaars Soest/Nijkerk Harrie Toonen Assurantiën - Van der Wardt Horect Linden Bedrijfskleding B.V. - Van't Net B.V. Verhu Printkado Promotie/ - Wasiel Steifner Relatiegeschenken - WrtgoedspedaSst Gerenoveerde dertiger jaren twee onder-een-kap woning, met carport, tuinkamer en berging. Vraagprijs: 332.500,- k.k. Dertiger jaren villa, type 2/1 kap, met nog diverse stijlkenmerken en mooi aangelegde tuin. Vraagprijs: 429.500,- k.k. Veldlust 9 en 15 Torenstraat 25 Nog twee vrijstaande villa's met garage in het kleinschalige nieuwbouwproject "Van Oest" Koopsom 537.500,-/€ 555.000,- v.o.n. Fraai driekamerappartement op de 1e woonlaag, berging en gemeenschap pelijke binnentuin. Vraagprijs: 174.500,- k.k. Hartweg 25 Van Beuningenlaan 8 te Soestduinen In 1994 gebouwde half vrijstaande villa met grote garage v.v. bergzolder en zonnige tuin. Vraagprijs: 429.000,- k.k. Uniek gelegen halfvrijstaande villa achter grenzend aan "De Korte Duinen' Vraagprijs: 645.000,- k.k. Beckeringhstraat 35 Beukenlaan 9 Insp. Schreuderlaan 230 Hermes 32 te Soesterberg Bedrijfshal met kantoorruimte en/of showroom, Totaal ca 204 m2. Volop parkeerruimte. Huurprijs: 1.450,- p/mnd excl. BTW en servicekosten Wonen en werken! Uiterst charmant perfect onderhouden vrijstaand woonhuis en verrassend ruim kantoorgebouw (ca 400 m2). Prijs op aanvraag Ruim driekamerappartement met zonnig balkon op de 2e verdieping in Residence Souveraine. Vraagprijs: 292.500,- k.k.

Soester Courant | 2004 | | pagina 24