Blauwwitten staan nog in de grondverf Valse start WZ'49 bij CJVV reen hooggespannen verwachtingen bij BDC 't Vliegdorp voor het eerst aan het hoofd van ranglijst Onnodige en geflatteerde nederlaag SEC bij Olympia Keiharde leerschool Hees Ene doelpunt mooier dan andere bij gehavend SEC akelaardij.nl op valreep alsnog punt voor Soest tegen DCG VO E T B AL-zondag FUTSAL Firtina'93 viert debuut met klinkende zege Doelman Pascal Kamerbeek voorkomt grotere nederlaag VOETBALzondag Jonge spelers geïntimideerd: 9-2 soesterScourant, Kopij s.v.p. zo vroeg mogelijk aanleveren WIELRENNEN Van Oostende met ploeg 6e op achtervolging landballers tobben met blessures; concurrenten versterken zich 1DBAL Smeeing/BDC BDC zaterdag in Beukendal PAGINA 24 itaande villa met aaie zonnige tuin 00,- k.k. Je praktijkvilla uit ane grond een zee )0,- k.k. 12 MVQENSDAG 8 SEPTEMBFR 2004 SOESTER COURANT er jaren twee- ing, met carport, 0,- k.k. trtement op de en gemeenschap- 0,- k.k. 3 te Soestduinen staande villa De Korte Duinen". k.k. rberg 3t aangebouwde 3gde patiotuin met ■k.k. PAGINA 25 het duel verkondigde de pjetnve trainer Jan Boes dat Soest behoudend aan het nieu we seizoen zou beginnen. 'We mogen be llis! niet verliezen en geen bles sures oplopen. Ik heb gedo seerd getraind, om overbelas- lj„g te voorkomen'. Soest ac- Kerde zondag matig. Door een briljante treffer in de slotmi- uuut,van Michel Broodkoorn, trerd er tegen DCG toch nog op irelhaast Duitse manier een plJnt bemachtigd: 1-1. viaar duidelijk was dat Soest nog jj de grondverf staat en snakt om worden afgelakt. De personele problemen voor Soest waren groot. Gerdo Kuenen, Jordie Brouwer en Michel Broodkoorn zaten eigenlijk legen een blessure aan. Maar aan zien de spelers zelf hadden aan geven te willen en kunnen spe len, mocht het drietal toch opdra- n. Doelman Reijer Ran heeft ujgdrie duels te gaan. Daarna zal hij geholpen worden aan een bles je aan zijn hand, die hij vorig seizoen opliep in de uitwedstrijd legen Hercules. De verwachting is ithij daarna dit seizoen niet meer i actie komt. De zesde minuut van de thuiswed strijd tegen DCG was de belang rijkste. Nadat een kopbal van Ger- rio Kuenen rakelings over de dek- lat verdween, kwam in de tegen aanval de tegentreffer. Uit een loekschop scoorde Edwin Mei ehinderd: 0-1. Boes wond zich daar toch wel ver op. 'In deze klasse vallen de oals meestal uit dode momenten, fou, daar trainen wij veel op, naar dan moeten we tijdens de vedstrijd wel allemaal onze taak itvoeren'. Haast was het in de eerste helft alweer 1-1. Michel Broodkoorn tikte te zacht in en tergend lang zaam rolde het leder richting doel lijn, maar een Amsterdamse voet verstoorde een Soester feestje. Na rust probeerden de blauwwit- ten het wel, maar er was geen overtuiging in het spel. Nieuwelin gen Neil Mountney en Mo Chait die in de voorbereiding balgraag en dominant aanwezig waren, waren nu totaal onzichtbaar. Ali Kocygit, Nick Timmerman en Vincent Schokker werden nog ingebracht, maar brachten de Amsterdamse defensie niet in gevaar. Na 93 mi nuten voetbal, toen de 400 toe schouwers zich al verzoend hadden met een nederlaag voor Soest, kwam de gelijkmaker van Brood koorn uit de hemel vallen. Mark van der Lee kopte de bal door en de befaamde linker van Brood koorn deed zijn werk: 1-1. De doelpuntenmaker was blij met die treffer. Die ging er lekker in, maar die kans in de eerste helft, daar baal ik nog van. Ik kwam niet uit met mijn stappen.' Jordie Brou wer was minder opgewekt. 'Nee, ik ben niet echt blij. Echt voetballen hebben we vandaag niet gedaan. Maar we kunnen veel beter.' Jan Boes vond het punt terecht. 'We waren nog niet in beste doen, sommige spelers waren onzicht- Gerdo Kuenen speelt zijn man uit, maar zal niet scoren. Dat deed Broodkoorn pas, vlak voor tijd. Foto: Foto Bell baar. Maar waar we beter op moe ten reageren, is tegenslag, niet ge lijk de koppies omlaag. Mijn tac tiek is om met 18 man fit te blij ven, en we hebben veel talent dat is de basis.' Het debuut van Firtina'93 in de eerste divisie is opgefleurd met een 6-9-zege op Kleurrijk. De Soester ploeg was structureel beter dan de tegenstander uit Rheden en had met groter verschil kunnen winnen Kleurrijk verkeerde kennelijk in de veronderstelling dat 'het groentje' in de eerste divisie wel even aan de kant geschoven kon worden, maar kwam bedrogen uit. Firtina'93 ('storm') wakkerde aan en toonde aan dat het in de eerste divisie ze ker geen slecht figuur zal slaan. Fatih Halici, Zeki Kurt, Hakki Gursoy en Suleyman Guntepe scoorden tweemaal. Ook Saban Aksit deed een duit in het zakje. VOETBAL-zaterdag 'Slaperig, lamlendig.' Zo werd er na de verloren wedstrijd in Amersfoort tegen CJW door diverse spelers van WZ'49 ge schamperd. De teleurstelling droop van de gezichten af, maar de groenwitten hadden de 1-0-nederlaag volledig aan zichzelf te wijten. CJW dat na 37 jaar terugkeerde in de twee de klasse was beter dan WZ'49, maar dat was gezien het ronduit matige spelpeil van de formatie van trainer Ronald Heerschop niet moeilijk. VOETBAL-zaterdag De eerste thuiswedstrijd, komt dat zien!!! a.s. zaterdag op sportpark Zonnegloren aanvang 14.30 uur: s.v. V.V.Z.'49 - de Merino's De wedstrijdbal wordt aangeboden door: SMURFIT MERCURIUS Hoofdsponsor: Brink Kantoorartikelen Co-sponsor: Bosman Bedrijven BV €B Adviesgroep Kledingsponsor: Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Procar B.V. Bar Eetcafé Centraal Jeugdsponsor: René de Bruin Bouwbedrijf Overige selectie-ondersteunende sponsors zijn: Bakker Bedrijfswagen Groep - Van Hengstum Apparatenbouw B.V. Bedcer Int. Transport - Van de Meer Dakbedekkingen Bouwbedrijf Van den Hengel - Van de Munt Automaterialen B.V. Deelen B.V. Makelaars Soest/Nijkeric HarrieToonen Assurantiën - Van der Wardt Horeca Amusement Limlen Bedrijfskleding B.V. - Van 't Net B.V. Verhuizingen Printkado Promotie/ - Wasiel Steitner Relatiegeschenken - WrtgoedspedaBst Langs de lijn stond René Rib- berink 25 minuten lang te ge nieten. SEC speelde precies zo als de trainer het wilde, ont wikkelde mooie kansen. Het ontbrak aan de afronding en uiteindelijk won Olympia'25. met 4-1. De uitslag was geflatteerd, de ne derlaag onnodig. Na een sterk openingsoffensief van SEC waren het de Hilversummers die jjiet een van richting veranderd schot for tuinlijk op voorsprong kwamen. Die werd nog voor rust verdub beld, omdat de geheel vernieuwde defensie de zaken niet onder con trole had. SEC, dat twee dagen voor de com petitiestart spits Yucel Kavas zag afhaken, moest na rust zonder Mike van den Broek verder, maar zette Olympia'25 niettemin onder druk. Het leverde snel de hoopvol le aansluiting op, want Wesley Ribberink -met Jeffrey Hoed de beste Soester- rondde een fraaie actie knap af. Olympia'25 kwam pas onder de druk uit, toen Farouk Auguin (vol in gericht geraakt door een voet) en Ramon Heijnen (achillespees) uitvielen. De twee goals die het in de laatste tien minuten maakte, waren te veel van het goede. 'We hadden zeker niet hoeven te verliezen. De eerste fase waren we goed, na rust hebben we mentali teit getoond. Alleen de verdedi ging baart me zorgen, die moet nog groeien. En we moeten nu maar afwachten hoe snel de geb lesseerde spelers herstellen. Maar over het algemeen heb ik, afgezien van de nederlaag, een goed gevoel overgehouden aan de wedstrijd', aldus trainer Ribberink. Voor het eerst in de ruim twee jarige geschiedenis staat 't Vliegdorp aan kop van de rang lijst. Natuurlijk is de rangschik king na één speelronde zeer be trekkelijk, maar een betere start hadden de Soesterbergers zich tegen Sterrenwijk niet kunnen wensen. De eerste helft werd gekenmerkt door een veelheid aan kansen aan beide kanten, 't Vliegdorp sprong daar beter mee om en kwam via de nieuwe spits Joey Knaapen aan scoren toe. Hij maakte met een kopbal 0-1 en sprintte later naar 0- 3. Tissendoor had Olaf van Am- stel laten zien, dat hij ook een aan winst is. In de tweede helft maakte 't Vlieg dorp de fout om zich te ver en te vaak te laten terugzakken. Een golf van aanvallen van Sterrenwijk was het gevolg en een tegentreffer kon niet uitblijven. Die viel halverwe ge de tweede helft. Vijf minuten voor tijd maakte San- der Waare na goed voorbereidend werk van Sander Jaarsma een ein de aan alle onzekerheid. De doel puntenmaker: 'We staan hoger dan ooit, de voorbereiding heeft tot dusver zijn vruchten afgeworpen.' De koppositie wordt, op doelsal do, gedeeld met Cobu Boys en Delta Sport. Het was zaterdag op het sportpark Vermeerkwartier een slaapwek kende vertoning. Ook de Utrecht se arbiter Karakaya, die te vaak floot, wenste niet aan een vlot tempo mee te werken. Het kleine beetje snelheid wat er soms was, haalde hij er acuut uit. WZ'49 begon zonder de gebless eerde Eloy Kok, Peter Wolfsen, Bas van Doorn en de op vakantie zijnde Alemdar Kurt. De 200 toe schouwers moesten tot de 22c mi nuut wachten om het eerste ge vaarlijke moment voor het doel van CJW te zien. Nieuwkomer Ferry de Smalen trof vanuit vrije positie doelman Robert van der Kuil. Daarvoor hadden zich al di verse hachelijke situaties afge speeld voor het doel van Pascal Kamerbeek, die als enige een rui me voldoende haalde bij de Soes- ters. Hoogtepunt van de eerste drie kwartier was dan ook drie reddin gen binnen vijf tellen van de Soes ter doelman. 'Ik heb wel lekker gespeeld, maar het resultaat was er niet naar. We hadden vandaag een hele nieuwe verdediging, maar er werd slap verdedigd en aangeval len, dus dat kon gewoon niet goed Ahmed Sahraoui, die deze zomer van CJW naar WZ'49 kwam, had zijn handen vol aan zijn voor malige ploeggenoot Robin Harde- man. De Amersfoorter declasseer de in de 53c minuut zijn bewaker en deponeerde het leer buiten be reik van Kamerbeek tegen de tou wen: 1-0. Intussen waren Ferry de Smalen en Johan Walen al terecht met geel geconfronteerd. Heer schop moest toen ook nog eens lijdzaam toezien dat spelbepaler Patrick Dorrestein geblesseerd af haakte. De groenwitten kwamen door in valler Gerard Becker met name de eerste tien minuten van de tweede helft terug in de wedstrijd, maar niemand kon in de voorste linie een vuist maken. CJW veerde weer op en vergat mede dankzij Kamerbeek het duel voortijdig te beslissen. Het publiek was eigenlijk de grootste verliezer, het niveau dat een derby verdiend, werd niet gehaald. Een somber kijkende trainer Heer schop vond het een verdiende zege voor CJW. 'Zij waren scherper en sterker en hadden meer loopver mogen. Mijn groep is smaller ge worden door de vele blessures.' Nadat de oefenmeester nog een groot compliment aan Kamerbeek had gegeven, vulde hij nog aan: 'we moeten zien dat we eerst alles voetballend op een rijtje krijgen, dan pas ga ik naar de ranglijst kij ken. Maar we speelden vandaag nog slechter dan dat de grasmat was.' VOETBAL-zaterdag ELKEWEEKEEN IN DE BUS? Neem een abonnement: 9,-per half jaar! tel. (035) 6014152 Nu de zomervakantie achter de rug is, stromen de persberichten weer in toenemende mate bin nen bij de redactie van de Soes ter Courant. Veel activiteiten zijn ruim van tevoren bekend bij de organisatoren, maar worden pas op het laatste moment aan gekaart bij de redactie van deze krant. De redactie verzoekt alle 'leve ranciers' vriendelijk doch drin gend kopij en andere persbe richten zo vroeg mogelijk aan te leveren, indien mogelijk bij voorkeur minimaal een week voor de gewenste plaatsingsda tum. Op die manier kan worden voorkomen, dat berichten als gevolg van tijdgebrek blijven liggen en de kolommen van de krant niet bereiken. We rekenen op uw begrip en medewerking Redactie Soester Courant VOETBAL-zaterdag ter werd door routinier Ed Hooijer beheerst verzilverd. Na twintig minuten spelen -toch- weer op achterstand. Halverwege de eerste helft liet Zaman Kundi zich echter weer gelden. Een solo rondde hij behendig af. Een paar minuten voor het rustsignaal kwam VSC na wat verdedigend geschutter bij de Soesters voor de laatste keer op voorsprong. Maar nog voor de rust bracht Bas Ver- heijen met een wonderschone hal ve omhaal SEC weer langszij. In de tweede helft schoten Kundi en Remi van der Pol de Soesters naar de zege. De zaterdagelf van SEC heeft het maximale resultaat uit de competitieouverture gehaald. Tegen het Utrechtse VSC boek ten de gehavende groenwitten een 5-3 thuiszege. De aanloop was allesbehalve ide aal. Door blessures, vakantie en schorsingen zag de nieuwe trainer Cees Kuipers de vaste waarden Wim Turksma, Arno Bons, Hans Veltmeijer en Hasan Yilmaz weg vallen. Omdat ook het tweede elf tal met afzeggingen kampte, was hij daardoor genoodzaakt zijn as sistent Ed van Grinsven op de rechtsbackpositie te posteren. Dat pakte goed uit: de 50-jarige speel de een foutloze partij. Vanaf het beginsignaal van scheidsrechter Gomez ontspon zich een open en doelpuntrijke wedstrijd. De gasten uit Utrecht troffen als eersten doel. Maar SEC beschikte zaterdag over een balvast en gevaarlijk spitsenduo: Bas Vér- heijen en Zaman Kundi. De laat ste brak door en liet zich slim on deruit kegelen in het strafschopge bied. Het buitenkansje van elf me- VRIJWILLIGERSHULP NODIG? Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Soest - Soesterberg Ze voelden zich misschien als brugklassers die voor het eerst kennismaken met de 'andere' wetten op het plein. Met een gemiddelde leeftijd van amper 21 jaar beleefde Hees een har de leerschool bij het geslepen NSA. De intimidatie van de Portugese Amsterdammers won het van de Soester onerva renheid: 9-2. Tegen de nummer twee van vorig seizoen leek het goed te gaan. Wel licht een 'tikkie' tegen de verhou ding kwam Hees in de twintigste minuut zelfs op 0-1 (eigen doel punt), maar toen veranderde NSA op slag de tactiek. Tegen de fysie ke werkwijze werd onvoldoende opgetreden door de scheidsrech ters en de roodwitten wonnen geen persoonlijk duel meer. In plaats van naar de bal te kijken hielden ze hun tegenstander in de gaten, uit angst voor een confrontatie. In de rust likte Hees de wonden: 5-1. Trainer Jan Bos hamerde op de organisatie en zowaar had dat tij delijk effect. Wouter Leeflang ver kleinde de achterstand en even la ter werd het zelfs 5-3, ware het niet dat de scheidsrechter de tref fer -onterecht, zoals hij later toe gaf- afkeurde wegens een duwtje. Hees bezondigde zich daarna weer aan te individualistisch spel en zak te zwaar door het ijs, zoals Bos vertelde. 'Vooral door angst, ter wijl sommige jongens toch al een vol jaar in het eerste hebben ge speeld. Als jonge ploeg zullen we nog wel vaker een tik krijgen, maar we zullen toch uit een ander vaat je moeten tappen. Ik hoop dat de jongens hiervan hebben geleerd.' De trainer beschikt momenteel over een smalle selectie, omdat een aantal spelers geblesseerd is. 'Als wij vroeger op de eerste trai ning verschenen, hadden wé al wat kilometers erop zitten, maar tegen woordig zijn de meeste voetballers slecht voorbereid. Dat zal de tijd geest wel zijn. Je houdt er rekening mee op de training, maar toch zie je bijna overal dat er veel blessu res voorkomen.' Jorg van Oostende is op het Ne derlands kampioenschap ploegen- achtervolging als zesde geëindigd. De 21-jarige Soester is een van de vier renners van de Domrenner, een Utrechtse studentenploeg, die in Alkmaar aan de start verscheen. Gezien de geringe ervaring op de baan kwam deze hoge klassering als een verrassing. Van Oostende rijdt voornamelijk wegwedstrijden. Omdat het resultaat in Alkmaar naar meer smaakt, heeft hij zich inmiddels ingeschreven voor ver schillende onderdelen van de NK op de baan voor individuele ren- t het meest succesvolle jaar Pt de clubgeschiedenis staat heren van Smeeing/BDC fn zwaar seizoen te wachten. lanhang zal de hoogge- pannen verwachtingen na de ?'sgelopen promotie naar de Iredivisie radicaal moeten bij- ïhroeven, waarschuwt trai- fer/coach Paul van den Deijs- fe' een week voor aanvang van e competitie. [oelstelling is en blijft het linker 1'je van de eerste divisie, waarin •crtien teams uitkomen. Maar de ■aliteit ontlokt Van den Deijssel uitspraak dat Smeeing/BPC let vijf andere ploegen zal moeten tokken om het hoofd boven wa- lfte houden. Ach wat, zal de op dist denken, vorig jaar waren de 'oruitzichten nog somberder. [jton verraste Smeeing/BDC zich- •lf in de eerste drie wedstrijden et een maximale score en werd basis gelegd voor een memora- -1 handbaljaar. 'Zelfvertrouwen, 'isschien kun je het ergens bij de totheker kopen, maar het is bijna ndoenlijk om het over te brengen P spelers. Maar uit die drie over- 'inningen hebben ze heel veel elfvertrouwen geput', blikt de andbaltrainer terug. De uitgangspositie is nu anders. Op de transfermarkt werd amper gescoord. De komst van Michiel van der Horst en Dragan Rado- jevic betekende verbreding van de selectie, maar versterkingen die doorslaggevend kunnen zijn, kwa men er niet. Pogingen om Patrick Kersten langs een maatschappelijk aanbod binnen te halen, mislukten. Zeer recent wierp Van den Deijs sel zijn hengel uit in Duitsland, waar Rob de Pijper (broer van Bas) op het punt stond terug te - keren naar zijn vaderland. Hij zal dit seizoen in onder meer Soest spelen, het Duitse Soest wel te ver staan. 'Ja, waarom lukt het niet? Er wordt hier niet met geld gewerkt en de vijver is blijkbaar leeg. Kam pioen UDSV heeft er maar één speler bij gekregen. En nu Nieu- wegein naar de eerste divisie is gepromoveerd, blijven die spelers ook daar', verklaart de trainer. Wrang is het dat DES'72, Swift en Groene Ster -uitgerekend de clubs die Smeeing/BDC in de nacompe- titie achter zich liet- de kwaliteit van hun selectie wel omhoog wis ten te krikken. Het feit dat White Demons -op 11 september de eer ste tegenstander- hetzelfde deed omdat het zo snel mogelijk wil te rugkeren naar de eredivisie, maakt de Soester ploeg ook al geen favo riet. En dan zijn er nog vier tweede teams van eredivisieclubs, die in veel wedstrijden spelers uit de hoofdmacht kunnen inzetten. Het optelsommetje leert dat er zes teams overblijven, die op papier zeer aan elkaar gewaagd zijn. 'De tien wedstrijden tegen deze tegen standers zullen we niet allemaal winnen en toch heb je, denk ik, twintig punten nodig om erin te blijven', zegt Van den Deijssel. Trainer/coach: Paul van den Deijssel. Assistenten: Cleem Dieniers en Edwin Zoetelief. Selectie: Manasse Wisse, Bas Tolboom, Bob van den Bergen, JÓs Lans, Charles van Kordel- aar, Richard van de Hoef, Rem- co Hofstede, Ajan Roest, Michiel van der Horst, Robert Wijnen, Pieter de Vries, Dennis Dieniers, Patrick Versteegh, Koen Smeeing, Wisse de Blaanw, Arjan Schrik, Dragan Radojevic, Jordie Kemme, Mare Hofstede, Michel Roest, Willem-Jan Ruder, Erik Da- vids, Guus Tourné, Wouter Ja cobs. Eerste divisie: Smeeing/BDC, White Demons, Hurry Up, DES'72, Groene Ster, Volen- dam 2, De Gazellen, Swift, Bevo 2, Nieuwegein, Quintus 2, BDC'90, Aalsmeer 2, Gemini. Lappenmand Hij en zijn assistenten leven in het besef dat de lappenmand vol zit. De 36-jarige Charles van Kordel- aar, de spil in de aanval, werd vo rige week weer geveld en zal zeker zes, zeven weken nodig hebben om van zijn knieblessure af te komen. De nieuwelingen Van der Horst en Dragojevic houden hem voorlopig gezelschap, evenals Bas Tolboom en Patrick Versteeg. Hoe anders ging het vorig seizoen, toen Smeeing/BDC nauwelijks met tegenslagen had te kampen. Van den Deijssel: 'verstandelijk gezien moet je de voorbereiding twee weken verlengen en mag je hopen dat in de derde wedstrijd' Volendam ons eerste slachtoffer zal worden. De eerste weken zul len we heel lang met onze basiszes moeten spelen. Pas daarna ver wacht ik een aantal geblesseerde jongens terug op het niveau dat ik wil.' Waarschijnlijk vaker dan gepland zal een beroep gedaan moeten worden op de routiniers Michel Roest, Richard van den Hoef en Willem-Jan Ruder. 'Ze zijn be schikbaar, maar ik had gehoopt zonder hen te kunnen spelen.' Een lichtpuntje is dat Arjan Roest na anderhalf jaar blessureleed het gaat proberen in het tweede team. Volgens Van den Deijssel is een rentree in het eerste echter voorals nog geen optie. 'Een paar jaar stil zitten gaat je niet in de koude kle ren zitten.' Ontwikkeling Maar, voor wie dat inmiddels zou gaan denken, het is niet allemaal kommer en kwel. Koen Smeeing, vorig seizoen vijfde op de topsco- rerslijst van de eerste divisie, en de andere jonge handballers zijn in een schier onstuitbare ontwikke ling, ook nu in de intensieve voor bereidingsperiode met wekelijks drie trainingen en een driekamp of toernooi. Bovendien heeft de ploeg met Manasse Wisse en Den nis Dieniers twee hele knappe keepers in huis. En, niet onbelang rijk, de sfeer binnen de groep is nog steeds zo uitstekend als vorig seizoen. Als je wint heb je vrien den, maar met een vriendenploeg kun je ook winnen. Er zijn spelers bij die naar een andere club had den kunnen gaan. Toch kozen zij voor de uitdaging om met Smeeing/BDC wederom hoge ogen te gooien. Achter de schermen wordt hard gewerkt om de voorwaarden te scheppen, die nodig zijn om de uit gesproken ambitie (op termijn naar de eredivisie) gestalte te ge ven. En ondanks de minder posi tieve vooruitzichten voor de korte termijn, belooft Van den Deijssel een competitie die veel spannen- Voor aanvang van de competitie kampt Smeeing/ BDC met vijf blessures. Trainer Paul van den Deijssel is daarom zeer bescheiden in zijn prognose. 'Verstan delijk gezien moetje de voorbereiding met twee weken verlengen en mag je hopen dat in de derde wedstrijd Volendam ons eerste slachtoffer zal zijn. Foto: Foto Bell der en boeiender zal zijn dan de vorige. Publiek ,'Die was cijfermatig niet interes sant. Maar dit jaar zal de kam pioen geen straatlengte voorsprong hebben en zijn de degradanten niet vroeg bekend. Toch was het pu bliek vorig seizoen vaak de grote winnaar. Er zat van alles in de wedstrijden en dat zal nu weer het geval zijn. Soms denk ik wel eens dat er driehonderd coaches op de tribune zitten. Het mag wat mij betreft best luidruchtiger. Daar kun je thuiswedstrijden door win nen. Scheidsrechters zijn geen ro bots. Als de toeschouwers drie, vier keer ergens om schreeuwen, kun je er op wachten dat er geflo ten gaat worden. Dat het publiek weer terug is, zelfs bij een oefen wedstrijd zat er laatst een man ol vijftig, is een van de dingen waar ik trots op ben. Dat hebben we toch maar met z'n allen gedaan.' Smeeing/BDC begint de com petitie tegen White Demons, op zaterdag 11 september in sport hal Beukendal. Daar worden dit seizoen alle thuiswedstrijden op zaterdagavond gespeeld. Aan vang van het eerste duel is 20:15 uur (daarna telkens 20:40 uur).

Soester Courant | 2004 | | pagina 25