Waarschuwing! IsmTï MHC neemt voorsprong op zichzelf Accepteer geen hypotheekofferte voordat u met ons heeft gesproken. Bel (035) 609 63 19 Nominaties stromen binnen m Clubtitel Gemshoorn vergeven KVO start met overwinning WOENSDAG 8 SEPTEMBER 2004 SOESTER COURANT PAGINA 26 Sportieve en organisatorische impulsen voor herenteam Sportprogramm^j HOCKEY MHC Soest (H) MHC Soest (D) SKIËN Nieuwe sponsors voor SEC Dorien van Ettekhoven uitblinkster KORFBAL VISSEN Bekerwedstrijd Verkeerscontrole Frank de Groot AUTOSPORT Vader en zoon Stam eerste in klassieke rally i BADMINTON BRIDGE Bridgecursus bij ONI in De Rank Nominatie - Formulier Soester SDortverkiezing_2004 Sportverkiezing werkt naar climax toe Open dagen bij skiclub in Soesterberg WOENSDAG 8 SEPTEMBER De lopers van de week Open dag bij Badso zondag 12 september Open dag Selby op 11 september in sportzaal Idea Lotgenotengroep Steun bij Rouw Knutselmiddag Ben Rademaker wint na enerverende strijd JEU DE BOULE Duivenberichten| SportuitslageiJ •oester luisteraar vraagt Sadio Soest draait Het is tijd voor de Rabobank. Een serieuze poging gaan de heren van MHC Soest wagen om de eerste klasse te bereiken. Deze wens is gestoeld op de sportieve en organisatorische impulsen die het team kreeg. Bovendien hebben de hock eyers een voorsprong op zich zelf genomen door veel eerder en met meer intentie aan de voorbereiding te beginnen. Voor minder dan een promotie- plek wil Paul Jonker daarom niet gaan en de trainer weet de voltal lige spelersgroep achter zich. Trainer: Paul Jonker. Assistent: Jeroen van Tol. Selectie: Justin van den Bom» Gilles Collard, Pepijn Goed hart, Rein Jansen, Garreld Klaucke, Wouter van der Klink, Maarten van der Klink, Maar ten Weijburg, Robert Justus, Vincent Klomp, Frank de Laat, Aaron van der Looy, Rogier van der Meer, Wouter Pronk, Wouter van Rensen, Tim van Tol. Tweede klasse B: Haarlem, HBS, IJsseloever, Kraaien, Leusden, Nieuwegein, Nieuw koop, Reigers, MHC Soest, Spandersbosch, Strawberries, Weesp. Maarten van der Klink keerde na een jaartje Amstelveen terug aan de Bosstraat, Maarten Weijburg deed hetzelfde na een studie in Ita lië. Verder verwelkomde MHC Soest Robert Justus, die vorig sei zoen met Klein Zwitserland in de hoofdklasse uitkwam, maar nu als middenmidden aan de slag gaat in Soest. Alle drie zijn absoluut een versterking voor de ploeg', zegt Jonker. Tot zeer recente datum was er nog een groot keepersprobleem, maar met de komst van Jemie Hilligen en jeugddoelman David Millenaar zijn de zorgen daarover weggeno men. De trainer laat zich in tevre den bewoordingen over dit tweetal uit. Hij maakte vorig jaar zijn opwach ting bij de club. Na een redelijke start belandde MHC in een fase, waarin vaak werd verloren, maar na de winterstop kwam het ijzer- sterk terug. Omdat de achterstand inmiddels te groot was, kon het geen rol van betekenis meer spe len. Op basis van de laatste serie wedstrijden, de aanvulling van de selectie en de indrukken van de oefenduels zal dat dit seizoen an ders zijn. Titelkandidaat is Haarlem, meent Jonker, en verder zal het even af wachten zijn van welk niveau een aantal onbekende tegenstanders is. Maar optimisme voert de boven toon aan de Bosstraat, waar zon dag om 14:30 uur de eerste thuis wedstrijd tegen Leusden begint. Eerder dit jaar kondigde Jonker zijn vertrek aan. Zijn werk lag daaraan ten grondslag. De club vond een oplossing door Jeroen van Tol als assistent-trainer aan te trekken. Hij gaat de dinsdagtrai ning leiden en blijft nauw betrok ken bij de technische zaken. Met Francois Collard als manager wordt Jonker verder ook buiten het veld ontlast. Mede gelet op de doelstelling heeft hij er daarom wel oren naar om langer in Soest te blijven, maar vanwege de onvoor spelbare drukte van zijn werk houdt hij het vooralsnog op één seizoen. Dames Voor (valse) bescheidenheid is dit seizoen geen ruimte bij het dames team van MHC Soest. Kampioen worden is hetgeen waarom het op het sportieve vlak allemaal zal draaien in de komende 22 wed strijden. De optimistische kijk op de competitie heeft alles te maken met de indeling in de zogenaamde 'oostpoule' die kwalitatief lager wordt ingeschaald dan de teams die in Midden-Nederland spelen. Om het doel te bereiken, moeten alle speelsters wel kilometers vre ten, vaak voordat er één bal is ge speeld. Tot in Leeuwarden staan er uitwedstrijden op het programma. Reden voor het team van Hans Kroon om sponsors te gaan zoe ken die de reiskosten op zich wil len nemen. 'We hebben ook stu denten in het team. Die kunnen dat natuurlijk niet betalen', zegt Chris-Marije Sudmeier. Twee oude bekenden keren terug in de ambitieuze hoofdmacht. De 34-jarige Merion van Asch maakt opnieuw haar rentree (we zijn de tel kwijt-red.) en Carolien van der Meer is na een handvol passieve jaren terug van weggeweest. 'Ze ging eigenlijk voor het tweede elf tal, maar speelde zo goed, dat ze door de trainer bij het eerste is ge haald', verklaart Sudmeier. De mutaties zijn niet bij alle be trokkenen in goede smaak geval len. Voor Lotus Smink en Jacco- mijn Hilligenhekken moet de me dedeling, dat ze niet in de selectie zijn opgenomen, zuur zijn. Maar de trainer beslist en in de loop van het seizoen zal wel blijken of hij de juiste keuzes heeft gemaakt. De ploeg staat inmiddels op scherp na een aanloop van ruim vijf we ken. Sudmeier: 'we hebben er ont zettend veel zin in. Tijdens toer nooien hébben we ons al van onze goede kant laten zien en nu zetten we de puntjes op de i. Vorig sei zoen zijn we als een diesel op gang gekomen en hebben we in de tweede competitiehelft goed ge presteerd. We hebben een sterk team en gaan bovenaan eindigen.' Trainer. Hans Kroon. Selectie: Christine Corsmit, Julte Corsmit, Natalie Corsmit, Britt Dorresteiu, Wies Jansen, Lisanne Kok, Gonda Noppen, Mariëlle van Rensen, Janine Stalenhoef, Lisanne Sudmeier, Chris-Marije Sudmeier, My- rthe Steenhuis, Merion van Asch, Carolien van der Moer, Tweede klasse D: Arnhem, Dash, Ede, GHBS, HCM Kam- pen, Kromhouters, Leeuwar- den, Lochem, Quick, Stick, MHC Soest, Tempo'41. VRIJDAG 10 SEPTEMBER FutsaI 21:00 Firtina'93-Avanti (Splea- sure Centrum) Golf 12:00 Soester golfkampioen- schappen (Wijchen) ZATERDAG 11 SEPTEMBER Handbal 20:15 Smeeing/BDC (H)-White Demons (Beukendal) Voetbal 14:30 VVZ'49-Merinos (Eem- weg) 14:30 Hees-CSV Vitesse (V.O. Utrechtseweg) 14:30 't Vliegdorp-VOP (Ster- renberg) 15:00 CDN-SEC (Driebergen) Korfbal 15:30 KVO-Activitas (Kerklaan) ZONDAG 12 SEPTEMBER Hockey 12:45 MHC Soest (D)-Tem- po'41 (Bosstraat) 14:30 MHC Soest (H)-Leusden (Bosstraat) Voetbal 14:00 Stormv./Telstar-Soest (Vel- sen) 14:00 SEC-VVZA (Bosstraat- West) Futsal 20:55 DVS-Lieberg (Beukendal) Voetbalvereniging SEC is voor de komende drie jaar weer verzekerd van een hoofd- en een subsponsor. Tijdens een gezellige bijeenkomst sprak burgemeester Koos Janssen, in zijn functie als beschermheer van SEC, over het bestaansrecht van ook de kleinere verenigingen, zoals SEC. Hij noemde de vier pijlers, waar alles om draait in een club: de leden, de vrij willigers, de gemeente en de sponsors. Op de foto v.l.n.r. Wim Welleman, voorzitter, burgemeester Janssen, Evert Hooijer van hoofdsponsor Hooijer Bouw Techniek, hoofdsponsor, wethouder Harry Witte en Dirk Boshuis van subsponsor Profile Fietsen. KVO is de competitie prima begonnen met een 12-15-zege op SGV. In Culemborg hadden de Soesterbergers vrijwel de ge hele wedstrijd het heft in han den. Dorien van Ettekhoven blonk niet alleen uit door haar vier doelpunten, maar toonde tevens veel werklust. Na een periode van aftasten, waar in de ingestudeerde aanvalspatro- nen stroef liepen, werd KVO lang zaam de betere ploeg. De voor sprong slonk vlak voor rust, onder meer doordat SGV de posities on der de korf beter bezette: 5-6. In de tweede helft liep KVO vlot uit naar een voorsprong van drie doelpunten, maar toen SGV de touwtjes in de verdediging strakker aantrok, werd het toch weer span nend. Op 9-10 had het duel kun nen kantelen, maar toen was het KVO dat in de verdediging weinig ruimte weggaf. Een tussensprint zette de Soesterbergers op 9-14 en toen waren er nog maar tien minu ten te spelen. Daarin kwam KVO niet meer in gevaar. De korfballers uit Soesterberg heb ben nu eerst thuiswedstrijden voor de boeg tegen Activitas en Ter Leede. Daarna zal meer gezegd kunnen worden over de krachts verhoudingen in de poule. De Snoekbaars houdt zaterdag 11 september een bekerwedstrijd. De deelnemers gaan daarvoor om 6:30 uur in bootjes bij Scheendijk de Loosdrechtse Plassen op. Op geven voor de viswedstrijd kan bij John Hibbel, tel. 6029053, of Sjouk Rijksen, tel. 5423162. Tijdens een controle op de Soes- terbergsestraat en het Plein van Zuid werden dinsdag 31 augustus twaalf bekeuringen uitgeschreven. De controle werd gehouden van 10:00 uur tot 11:00 uur. Negen keer werd er een bekeuring uitge schreven voor het parkeren zonder blauwe parkeerschijf en drie keer voor het parkeren op een laad- en loshaven. Voor de tiende keer deed Frank de Groot mee aan de hele triatlon van_ Almere. De triatleet van de Schie ter was 28 minuten sneller dan een jaar eerder. Na 3,8 kilometer zwemmen, 180 kilometer wielren nen, 42 kilometer lopen had hij er - elf uur, 22 minuten en vijf secon den op zitten. In de kwart triatlon van Aalsmeer legde Machiel Ittmann beslag op de vierde plaats. Zijn eindtijd be droeg 1.54.30. Vierde werd ook clubgenoot Bart Rijborz, maar dan in de achtste triatlon van Apeldoorn: 1.08.46. Jan en Geerlof Stam zijn als twee de geëindigd in Scheveningen- Luxemburg-Scheveningen. Dat is een rally voor klassieke auto's van vóór 1976. Uiteraard reden de tel gen van de Renault dealer Stam in een Renault, de Alpine Al 10. Va der en zoon startten in de tourklas se, in een veld van een recordaan tal deelnemers op de boulevard van Scheveningen. Via de Bel gische binnenwegen kwamen ze in Brussel aan voor de eerste over nachting en de volgende dag werd er vroeg gestart voor het traject naar Luxemburg. Daar maakten Jan en Geerlof Stam meteen rechtsomkeert om 's nachts om half één terug te keren in de Bel gische hoofdstad. Door de zware regenval was er sprake van een zware rally, maar de Soesters lieten zich niet van de wijs brengen en namen na twee dagen de eerste plaats in. Doordat ze de laatste dag tussendoor een verkeerde route namen, liepen ze vijftig strafpunten op en verwaterden de kansen op een hoge eindklassering. Bij de huldiging bleek dat ze toch nog tweede waren geworden en uitein delijk werden ze zelfs uitgeroepen als overall-winnaar. De andere deelnemers hadden allen een fout gemaakt in de slotproef op Duin- digt. Volgend jaar wil het tweetal de titel verdedigen, maar dan in de sportklasse. 1 Tot 13 september kunnen begin nende spelers zich opgeven voor de bridgecursus bij ONI (Ont spanning Na Inspanning). Vanaf 12 september worden er op de dinsdagavond twaalf lessen gege ven door de gediplomeerde docent G.J. van Driel. Deze vinden plaats in gebouw De Rank aan de Soes- terbergsestraat, telkens van 19:30 tot 22:00 uur. De behandelde theorie wordt direct in de praktijk gebracht. ONI is blij dat de cursuskosten, inclusief cursusboekje, beperkt ge houden konden worden tot 60,00. Voor meer informatie en/of opgave kan contact worden opgenomen met G.J. van Driel, tel. 5431492, of M. Krol, tel. 5335142. Categorie: - Sporttalent Naam genomineerde(n): Leeftijd(enV. Tak van sport: Motivatie: (geef een heldere en duidelijke omschrijving waarom u vindt dat de sporter(s) of het team genomineerd moeten worden. (op bijlage) Sportman Sportvrouw Sportteam Formulier volledig ingevuld, vóór 1 oktober 2004, inleveren of insturen naar: Gemeentehuis Soest T.a.v. Sportverkiezing afd SOW Antwoordnummer 120 3760 VB Soest Dit formulier is ingevuld door: Naam:..- Adres:- PC Woonplaats:- Tel. Nummer- Mailadres: Skiclub Soesterberg start het nieu we seizoen met open dagen op za-| terdag 11 en zondag 12 september,1 beide keren van 10:00 tot 16:00 uur. Op en rond de banen op sportpark Kerklaan worden dan onder meer proeflessen skiën en snowboarden gegeven. Deze duren vijftig minuten en deelname kost 5,00. Vooraf inschrijven is noodzakelijk en kan telefonisch, tel. 0346-352674. Aan de proef lessen kan worden meegedaan vanaf driejaar. Juist voor kinderen zijn de open dagen een goede ge legenheid om op gezellige wijze in contact te komen met de skisport. 'Ouders staan er versteld van hoe snel de kinderen zich ontwikkelen op de borstelbaan en gewend ra ken aan de schoenen en latten', zegt hoofdtrainer Stephan Zoete lief. De cursussen beginnen in decem ber en Zoetelief verwacht een gro te toeloop. Daarom is het volgens hem verstandig om er vroeg bij te zijn. Het rendement is hoog, vol gens hem. 'Een uurtje op de bor stelbaan staat gelijk aan een hele dag lessen tijdens de wintersport. Skiën op een borstelbaan vereist een veel betere techniek dan in de sneeuw.' Van volleybal tot schaken en rolstoeltennis, van badminton tot handbal en voetbal. Een groot aantal takken van sport is nu al vertegenwoordigd in de sportverkiezing die de komen de zeven weken langzaam, maar zeker tot een climax zal komen. Tot 1 oktober kunnen Soester sportmannen, -vrouwen, -ploegen en -talenten worden genomineerd en op vrijdag 29 oktober worden de winnaars bekend gemaakt in de tent van Circus Renz die dan op het evenemententerrein de Engh staat. Erica Terpstra, voorzitter van het NOC*NSF reikt de prijzen uit tijdens dit sport- en spelcircus, waarvan twaalfhonderd mensen getuige kunnen zijn. De nominaties stromen al binnen. Bij de ploegen gaat het om onder meer de dames van Stam/SoVoCo die in mei naar de eredivisie pro moveerden. Ook de heren van Smeeing/BDC, die zeer verras send voor de dag kwamen en pas op de drempel van de eredivisie een halt werd toegeroepen, staan op de voorlopige lijst. Net als Fir- tina'93 (naar eerste divisie), WZ'49 en S.O. Soest. Voetballer Robert Roest, tegen woordig met AG OW uitkomend in de eerste divisie, is genomi neerd. Hij werd in 1991 uitgeroe pen tot Soester sportman. Een jaar later, tijdens de tweede en laatste verkiezing, moest hij die titel af staan aan honkballer Ralph Milli- ard. Die reisde daarna naar Flori- da, ging bij de profs Spelen en was met het Nederlands team vorige maand te zien op de voor de honk ballers teleurstellend verlopen Olympische Spelen. Tot zover nu bekend krijgt Roest ditmaal concurrentie van de zeven tienjarige Daniël Stellwagen die onlangs de jongste Nederlandse schaakgrootmeester werd, atleet Dick van den Broek, autocoureur Pim Hoekzema en rolstoeltennis ser Robin Ammerlaan die dit jaar lange tijd nummer één van de we reld was en deze week afreist naar Athene om zijn Olympische titel in het dubbelspel te verdedigen en mogelijk nog meer eremetaal gaat verzamelen. Hetzelfde gaat Marijke Roest doen met het Nederlands zitvolleybal- team. De Europese en wereldkam pioen is opgegeven voor de verkie zingsstrijd bij de dames. Neder lands jeugdkampioene Ilse Vaes- sen behoort inmiddels ook tot de kanshebbers. Bij de talenten loopt de nominatie nog geen storm. Tot dusver is Ti- mon Sloos, de tienjarige turner die in zijn categorie Nederlands kam pioen werd, de enige kanshebber in deze categorie. 'De start is er, maar ik heb het ge voel dat er nog veel meer sporters- uit onze gemeente te halen zijn, die- een kans maken', zegt Marlon van Zal. De bewegingsconsulent is, evenals Rachel Wouters en Piet Hoogendoorn, namens de ge meente betrokken bij de organisa tie van de sportverkiezing. De Sportfederatie Soest en het Comité - Soest 975 participeren eveneens1- hierin. Formulier Nomineren kan met behulp van- het formulier dat op deze pagina is afgedrukt. De reeds genoemde' ploegen en sporters hoeven niet' opnieuw te worden aangemeld, want het gaat niet om het aantal nominaties. De sportverkiezing heeft de volgende spelregels: Voor sportmannen en -vrouwen geldt dat ze in Soest moeten wo-' nen en per 1 januari van dit jaar 16 jhar of ouder waren. Talenten uit Soest mochten per 31 december vorig jaar niet ouder zijn dan 15 jaar. In de strijd bij de ploegen kunnen alleen standaardteams van.' Soester clubs meedoen. De leeftijd' en de woonplaats van de teamle- - den spelen geen rol. De jury zal in de loop van oktober per categorie drie kanshebbers- nomineren voor de grote finale op 29 oktober. Graadmeter zijn de resultaten van het seizoen 2003- 2004. d Inmiddels zijn de 'lopers van de week' een begrip in Soest. Onze bezorgers maken er een erezaak van. Op school zijn ze er trots op. En het is ook niet niks: acht weken helemaal zonder één klacht de Soester Courant bezorgen, door weer en wind, winter en zomer. De Soester Courant is met recht trots op deze jongens en meis jes, die daarom een extraatje verdienen. Deze week krijgen de volgende bezorgers een bonus: Daniël Rademaker Elise Olthof Levi Schouten In sportzaal De Bunt op de hoek van de Oude Utrechtseweg en de Ossendamweg houdt Badso zon dag 12 september een open dag. Tussen 13:00 en 15:00 uur speelt de badmintonclub demonstratie- wedstrijden en kunnen de bezoe kers zelf ook tegen een shuttle slaan. Daarom wordt geadviseerd sportkleding en -schoeisel mee te nemen, Badso zorgt voor materi alen. Speciaal voor de jongere deelnemers aan de open dag wordt het programma voorzien van een, olympisch tintje. Leden van de club voorzien belangstellenden van informatie. Voor meer inlichtingen kan contact worden opgenomen met Maarten den Otter, tel. 5822132, of Rob Kalkhoven, tel. 6022362. De thuiswedstrijden voor de competitie speelt Badso allemaal in de Banninghal in Soesterberg. Of er zich in Soest Mia Audina's bevinden, zal mogelijk zaterdag 11 september blijken. Badmintonclub Selby houdt dan. van 10:00 tot 15:00 uur een open dag in de sportzaal van Idea aan de Willae- rtstraat. Belangstellenden kunnen gratis in actie komen en daarbij gebruik maken van materialen van de ver eniging. Tussendoor geven de le den demonstraties. Wie besluit lid te worden, hoeft geen inschrijfgeld te betalen. Uiteraard kan men za terdag tevens informatie inwinnen over Selby. Bij de club kunnen de leden elke maandag, donderdag- en vrijdag avond vrij spelen. Daarnaast zijn er trainingen, kan men competitie- spelen en aan diverse toernooien deelnemen, Alle activiteiten vin den plaats in Idea. Het lidmaat schap staat open voor kinderen vanaf acht jaar. Humanitas start bij voldoende deelname een gespreksgroep voor mensen die onlangs een dierbaar familielid door overlijden hebben verloren. De lotgenotengroep is bedoeld voor nlensen, die samen met anderen willen praten over hun verlies en de betekenis daar van. Contact en steun van anderen die ook een rouwproces doorma ken kan helpen het eigen verlies een plaats te geven. Door onder linge herkenning van situaties, het uitwisselen van ervaringen en het i van gevoelens kan men el kaar tot steun zijn. Tijdens de acht bijeenkomsten worden er verschillende onderwer pen rond verlies besproken zoals: Heb je afscheid kunnen nemen van de overledene? Hoe heb je de uit vaart/crematie-rituelen ervaren? Kun je omgaan met de reacties van mensen uit je omgeving? Hoe ga je om met herinneringen? Hoe zorg je voor jezelf? Hoe ziet de toe komst er uit? De groep gaat van start bij mini maal acht en maximaal tien perso nen. De leiding is in handen van ervaren groepswerkers die weten wat een rouwproces kan beteke nen. De kosten voor de acht keer bedragen 35,00. Belangstellenden kunnen zich aan melden bij coördinator Rouw, Do rien Campagne, 88 0342-47.65.15, of bij Humanitas Eemland, Lien- dertseweg 112-1, 3815 BJ Amers foort, IS 033-479.08.40. Op kinderboerderij De Veenweide wordt woensdag 15 september ge knutseld. Kinderen van 4 tot en met 12 jaar kunnen tussen 14:00 en 16:00 uur meedoen aan de we kelijkse inloopmiddag. Tussendoor worden er spelletjes gedaan en kunnen de deelnemers dansen. De kinderboerderij aan het Vedelaar- id zorgt voor drinken en wat oep. Deelname kost 2,75. De kassa gaat om 13:45 uur open. FotoFoto Bell Ben Rademaker is de nieuwe clubkampioen van De Gemshoorn. De wedstrijdse cretaris versloeg zondag in de masterfinale nipt het bestuurs lid Arie Albers. In de strijd om de derde plaats klopte Leandra Wuring voorzitter Nico Mar- seille. Op het terrein aan de Henriëtte Blaekweg begonnen 's morgens twintig toppers van de club aan de voorronde. Die ging over vijf par tijen, waarna de acht besten van het gezelschap doorgingen. Er was sprake van enerverende clubkam pioenschappen, waarbij de jeu de boulers elkaar vaak weinig ontlie pen. De omstandigheden waren ideaal. Voor Rademaker was het de eerste keer dat hij de clubtitel in de wacht sleepte. De finalisten van vorig jaar, Tho*. mas en Michael Deelen, konden, hun posities niet verdedigen. De eeneiige tweeling bereidde zich, voor op de Europese titelstrijd voor triplettes. Die vindt vrijdag tot en met zondag plaats in Dude-. lange. In de Luxemburgse plaats spelen ze samen met de nationale' kampioenen triplette Bob van der Stappen en Bram Pokelaar. Op het laatst gehouden NK werden de Soester broers tweede. Wedvlucht: Niergnies; afstand: 265 kilometer; wind: zuidwest. DE VRIENDSCHAP D. Krol 1; H. de Bree 4; Altenaar/ Reijerse 8; B. v. Gardingen 10; R.W. Grift 13; H.H. v.d. Veen 20; B.G. Schimmel 30; Mevr. Altenaar Zn. 38; J. Kortland Zn. 63; Reiling Ats- ma 64; H.C. Rauch 65; DE ZWALUW Van Es Rijksen 1; Comb. van Eg- dom 2; H. Toonen Zn. 4; G.M. Schimmel 9; S. v.d. Heiden 11; R. v. Hornsveld 13; M. van Rouwendaal 37; i Patrick Ingrid 44; H. Woudstra 47; R. v.'t Net 49; J. de Jong 69; E. v.d. Brakel Znn. 71; H. Vos 107. Jubileumvluchten Ablis: 1. Autobedrijf A. Beyer; 2. Met selbedrijf H. Vos; 3. Sportvereniging SEC; 4. H. van Groenestein; 5. Bal lotage Commisie SEC 4; 6. Fam. Bos man; 7. Tegelzettersbedrijf Gebr. v.d. Brakel; 8. De Lasenberg afd. de Scha kel; 9. Onderhoudsbedrijf M. van Rouwendaal; 10. G. Buizer; Hensies: 1. Sportvereniging SEC; 2. Metselbedrijf H. Vos; 3. RVCB.V.; 4. J. van Groenestein; 5. De Lasenberg afd. de Schakel; 6. Sponsor zonder naam; 7. Foodmaster Cafetaria Nieu- weweg; 8. T. Klomp; 9. Dierenspe ciaalzaak de Hoofdstad; 10. Fast Hen- kie. SO Soest A-junioren: TOV Al - SO Soest Al 1-1; Spakenburg A2 - SO Soesl A2 10-1; B-junioren meisjes: Saestum BI - SO Soest MB10-16; B-junioren: SO Soest BI - Saestum BI 1-2; Nieuw- land BI - SO Soest B2 2-2; C-junio- ren: Abcoude Cl - SO Soest Cl 3-2; SO Soest C2 - Hoogland C2 1-5; SO Soest C3 - HVC C3 3-1; Roda'46 C6 - SO Soest C4 2-7; SO Soest C5 - TOV C4 5-1; D-pupilien; SO Soest Dl - Geinootd Dl 0-2; Hoogland D3 - SO Soest D2 9-3; CIW D4 - SO Soest D3 4-2; WZA D5 - SO Soest D4 9-1; SO Soest D5 - Roda'46 D7 2-9; E-pupillen: Hoogland El - SO Soest El 2-6; CJW E2 - SO Soest E2 1-6; SO Soest E3 - HVC E2 12- 1; SO Soest E4 - Eemdijk E2 15-0- Nieuwland E6 - SO Soest E5 3-5: II Vogels E7 - SO Soest E6 5-1; S0, Soest E7 - KWA E4 6-4; Achterveld' E3 - SO Soest E8 16-1; SO Soest B9, - Nieuwland E10 0-2; F-pupillen: S0, Soest F1 - Roda'46 F1 2-1; WZA F2 - SO Soest F2 0-0; Baatn F3 - S0 Soest F3 1-6; SO Soest F4 - WZA, F3 2-1; SO Soest F5 - CJW F4 10- 0; CJW F5 - SO Soest F6 2-4; S0 Soest F7 - KWA F3 1-7; WZ'49 WZ'49 Al - Zandvoort Al 5-0;, WZ'49 BI - Jonathan BI 1-5; Roda'46 B3 - WZ'49 B2 5-0;,, WZ'49 Cl - Huizen Cl 2-2;, WZ'49 C2 - TOV C3 15-0; WZ'45 C3 - Nieuwland C3 5-2; Woudenberg Dl - WZ'49 Dl 4-1; WZ'49 D2 - WZA D3 2-2; Spakenburg D3 - WZ'49 D3 2-1; AFC Quick 1890 Dd - WZ'49 D4 2-2; WZ'49 El - SV Baatn El 3-1; WZ'49 E2 - WZA E3 4-3; WZ'49 E3 - Cobu Boys E3 6-3; SV Baatn E4 - WZ'49 E4 1-8; Hoogland E8 - WZ'49 E5 7-4; SV Spakenburg F1 - WZ'49 F1 3-3; WZ'49 F2 - SV Baatn F1 5-0; WZ'49 F3 - APWC F2 2-1; WZ'49 F5 - Roda'46 F8 14-0!' Nieuwland F8 - WZ'49 F6 0-12; WZ'49 F7 - AFC Quick 1890 F6 3-' 4; Hooglanderveen F6 - WZ'49 F8 1-4; HVC F1 - WZ'49 F9 4-1. Radio Soest is driftig op zoek naar log meer luisteraars. En niet zon der resultaat, zo blijkt. Want de oproep van onze operette- en trtn- iicalmedewerker Paul Sparnaaij 'lijft niet zonder gevolgen. Maar Heb jij al een briefje gestuurd met een verzoek? Nee, hoezo. Moet dat dan? Niks moet, maar ik vind het wel ïeinig op de radio mijn naam en rijn muziekkeuze te horen. Wat zou jij dan vragen? feu, als ik zo oud was als bijvoor- die mensen die in een Ver- igshuis of -flat wonen dan zou ik leuke operettemuziek aan jagen, zoals lm weissen Rossl of fel der Schónen Blauen Donau. "oet er niet aan denken, die zoet- iaPP«ge liedjes. fe nee, dan moet het zeker pop of fcat zijn met van die onverstaan- •are teksten, vet cool en zo. felemaal' niet. Maar ik zou wel dtkere popmuziek, Nederlands- alige eigentijdse muziek en zo rillen horen. Weet je wat jij zou moeten doen. Ie zou met een paar jongens of ^iden naar Radio Soest moeten "aan. to dan? Nou, voordat je daar naartoe gaat aarijf je samen op wat voor een lr°gramma jij als jongere zou wil- ri horen, of wat voor programma e zou willen maken op onze lokale zender. 5® zien me aankomen. jongen, daar vergis je je in. Ze ^'len het hartstikke leuk vinden "s er jongeren met een program- ffla-idee aankloppen bij de pro- rimmaleider van Radio Soest, •"dat werkt, denk jij. a> dat weet ik zeker. Kijk je kunt e' lopen zeuren dat je de pro- rinima's niks vindt en dat het an- ris zou moeten, nou doe dat dan. Ja eens bij jouw in de buurt pra- met een paar leeftijdgenoten, '"at zou jij dan voorstellen? feu ik zou bijvoorbeeld bij die go- ri uit Marokko en dat meisje uit ^malië, je weet wel wie ik bedoel, ^an praten en dan lekkere Turk- 7 muziek en Afrikaanse muziek 7 dat zou mij wel lijken, fine s belle met Radio Soest? •609 3 8 51

Soester Courant | 2004 | | pagina 26