I Soest krijgt flinke draai om de oren Eerste punten voor VVZ'49 Heren MHC: 'onnozel en suf s.v. V.V.Z/49 Lelystad'67 Kansloze missie BDC bij DES Shot richt oog al op toekomst Kerklaan of Flushing Meadow Volleybalsters ruiken nu al aan (inter)nationaal niveau Soester broers reiken tot kwartfinale EK jeu de boules WOENSDAG 22 SEPTEMRFR 2004 SOESTER COURANT PAGINA 17 Haarlemse EDO verdient de volle buit op de Bosstraat: 1-4 'VpETBAL-zondagj PARALYMPICS Ammerlaan simpel verder SEC niet op scherp tegen zwakker VOP Gedisciplineerde groenwitten groeien met de week Verdediging van SEC staat als een huis Hockeydames samen met Arnhem koploper HOCKEY JEU DE BOULE 0800 - 0432 Soesters verliezen bal, inzet, bezieling en duel HANDBAL Eerste team wacht op aanstormende jeugdtalenten TAFELTENNIS Shot VOLLEYBAL Eltingh en Bogtstra luisteren feest LTV Soesterberg op TENNIS laan 22 DUBBELE VILLA I vlakte: 337 m2 lakte ca.: 125 m2 s: 6 445.000,- k.k. raat 68 D WOONHUIS (1912) vlakte: 560 m2 lakte ca.: 170 m2 s: 4 448.000,- k.k. impweg 18 ID WOONHUIS vlakte: 357 m2 lakte ca.: 130 m2 s: 4 449.000,- k.k. rmontlaan 9 TAAND WOONHUIS vlakte: 395 m2 lakte ca.: 150 m2 •s:5 489.500,- k.k. D HERENHUIS vlakte: 762 m2 akte ca.: 220 m2 s: 9 629.000,- k.k. teg 139 DE VILLA (1995) vlakte: 750 m2 akte ca.: 150 m2 s: 6 725.000,. k.k. ian 13-A DE VILLA (1983) vlakte: 190 m2 akte ca.: 320 m2 s: 8 865.000,- k.k. 16 DE VILLA (jaren '30) vlakte: 5.655 m2 akte ca.: 235 m2 s: 10 1.135.000,- k.k. U een voor neutraal publiek liet onaantrekkelijk duel heeft jjest zondag kansloos verloren jDhet Haarlemse EDO: 1-4. blijft trainer Jan Boes jjhzelf. 'We moeten nog ^eien. Maar vandaag verlo- wij van onszelf.' Daarmee 'helde bij op het niet goed uit eren van taken door diverse jelers. 'Er klopte vandaag te «inig\ vulde Boes nog aan. jj vond de uitslag terecht. vest begon verrassend met Ger- i Kuenen, Neal Mountney en jp ten Haaf op de bank. Voeg 'jar aan toe dat ook nog eens joen Dorrestein daar aanschoof, jhet ongeloof bij de 350 toe- iouwers was gekweekt. Boes aklaarde: 'die jongens zijn niet passeerd. Maar ik vind dat alle ders een kans moeten hebben, ben bezig met het definitieve Aal samen te stellen. Ik heb door ij'n groot aanbod van goede spe- i ïs gewoon een luxe probleem.' laaf het eerste fluitsignaal wer- ;<a de blauwwitten hevig onder rik gezet en het was aan het goe- xkeeperswerk van Reijer Ran te jaken dat Soest de gang naar het tet niet hoefde te maken. De gas paren feller en bal vaardiger, en |it wachten was dan ook op de jéste tegentreffer. Door veel over- jdingen aan Soester zijde bleef ■e nog even weg. Maar enkele anuten voor rust verschalkte iücbary Langguth toch Ran: 0-1. jide pauze had Boes nog gepro- .Verd met een donderspeech zijn Urnen op de rails te krijgen. fi)aar na rust was hetzelfde beeld fezien. Soest probeerde weliswaar bet duel te keren, maar het was iEDO dat het spel dicteerde. En de 11-2 was dan ook bitter voor Ran. jDe doorgaans betrouwbare sluit post beoordeelde een corner ver- [keerd en Langguth vond het verla ten doel. Hoop Boes reageerde met een drievoudi ge wissel. Kuenen, Mountney en Ten Haaf kwamen in het veld voor Ali Kocyigit, Vincent Schokker en Nico Verburg. EDO was verrast door zoveel wijzigingen. En dat gaf Soest even de ruimte, in de 65e minuut bereikte een lange pass van Mo Chait in de vrije ruimte Ton Edelbroek die de Soester aanhang nog_even hoop gaf; 1-2. Maar die was van korte duur, de Haarlemmers waren weer wakker. Nadat Jordie Brouwer nog twee pogingen had gedaan voor de ge lijkmaker, was het Donovan Mijn- als die het pleit beslechtte: 1-3. Dat de stand nog naar 1-4 getild werd was alleen maar zuur voor de Soesters. Boes was nuchter: 'verdiend verlo ren en zeker niet geflatteerd, we dachten er vandaag te makkelijk over. We zouden ze kort houden, nou daar heb ik weinig van gezien. Onze hele organisatie stond van daag niet goed.' Ran was teleurgesteld, omdat hij zondag voorlopig zijn laatste wed strijd speelde 'Ik word binnenkort. Nico Verburg schermt de bal aj in het duel met EDO. De Haarlem mers beleefden een aangename middag op de Bosstraat-Oost. Foto: Foto Bell geopereerd aan mijn hand waar ik al geruime tijd ingetaped mee voetbal. Ik moet nu echt stoppen, anders wordt het van kwaad tot er ger'. Maar menigeen die Ran kent, weet dat het zomaar mogelijk is dat hij aankomende zondag tegen de Kennemers weer in het doel staat, om zo het in keepersnood verkerende Soest te helpen. Tot het ter perse gaan van deze editie waren de Soester deelne mers aan de vrijdagavond geo pende Paralympics nog niet veel in actie geweest. Alleen Robin Ammerlaan bereikte eer der deze week zeer eenvoudig de tweede ronde van het en kelspel. Hij gunde de Zweed Nicolas Larsson geen enkele game. Gisteren moest de num mer één van de wereld het op nemen tegen Ben Weekes uit Australië. De uitslag daarvan kon niet meer in dit artikel wor den meegenomen. In het dubbelspel kregen Am merlaan en zijn partner Erik Stuurman in de eerste ronde een 'bye'. Marijke Roest speelde gisteren, ook na de sluitingstermijn van deze krant, met het Nederlands zitvolleybalteam de eerste pou lewedstrijd. Tegenstander was de Oekraïne. Vanaf vandaag volgen nog onder meer Slove nië, China en de Verenigde Sta ten. De beste vier plaatsen zich voor de halve finale. Handbiker Cefas Bouman was tot gisteren evenmin in actie. Hij komt deze week uit in de wegwedstrijd en de tijdrit. V OETB AL-zondag VOETBALzaterdag SEC-zaterdag heeft twee punten laten liggen in de thuiswedstrijd legen het Amersfoortse VOP. De spitsen stonden niet op scherp en te vaak werd er voor eigen glorie gegaan. De Soesters moesten het doen zonder de vakantievierende laatste man Ed Hooijer. Zijn posi tie werd prima ingevuld door mid denvelder Wim Turksma. Ook het samenspel op het middenveld zag er redelijk verzorgd uit bij SEC. Het geluk en de finesse ontbraken echter in de voorste linie. Aan de doorgaans trefzekere spits Zaman Kundi waren twee opgelegde kan sen niet besteed. Bas Verheijen raakte de lat met een mooi ge plaatst schot. VOP stelde daar een uitgespeelde kans tegenover, die onschadelijk werd gemaakt door de goed keepende Yahja Dinler. In de tweede helft vonden de voor- waartsen van SEC elkaar nog niet. Het doek leek dan ook aan de an dere kant te vallen, toen VOP lis tig door de SEC defensie counter de en de bevrijdende 0-1 maakte. Lang konden de Amersfoorters niet nagenieten, want enkele minu ten later knalde Bas Verheijen dit maal wel overtuigend raak. Remi van der Pol verzuimde na een mooie actie de thuisploeg de vol le winst te bezorgen. VOETBAL-zaterdag De eerste punten zijn binnen voor de formatie van Ronald Heerschop. In Amersfoort werd Niemvland zonder par don opzij gezet: 0-3. De trainer was dan ook in zijn sas. 'Dit hadden we echt nodig. De pun ten zijn behaald met gediscipli neerd voetbal. Deze winst houdt de moraal in de ploeg.' In de eerste tien minuten zag het er niet naar uit dat WZ'49 een makkelijke middag zou krijgen. De Amersfoorters oefenden behoor lijk druk uit op het doel van Michiel Kok die de geblesseerde Pascal Kamerbeek verving. Kok deed dat overigens uitstekend, en mede door hem bleef de nul op het scorebord. De doelman was content met zijn invalbeurt. 'Alleen jammer dat het geen thuiswedstrijd was, dan was ik misschien wel man of the match' geweest met de bijbehoren de dinerbon. Dus geen etentje voor mij', aldus een lachende Kok die mocht toezien dat Hidde Reits- ma in de zeventiende minuut op dat moment nog tegen de verhou ding de score opende. Het Amersfoorts offensief was na deze treffer gebroken. WZ'49 kreeg alle ruimte om de score uit te bouwen, maar de scherpte ont brak. Dat de rust werd behaald zonder kaarten was de verdienste van arbiter De Groot die overigens een grove overtreding op Gijs Schaap met de mantel der liefde bedekte. Op slot Na de hervatting ging Nieuwland even op jacht naar de gelijkmaker, maar zakte al weer snel terug op eigen helft. WZ'49 had Eloy Kok achtergelaten in de kleedkamer vanwege een oude blessure en moest met Stephah Toonen verder. In de 58e minuut kon het drietal Paul Hilhorst, Schaap en Hidde Reitsma onderling niet beslissen wie het duel op slot zou doen, er werd besluiteloos voor het doel gehandeld. Maar in de 61e minuut voltrok de doelman van de thuis club zelf het vonnis over zijn eigen ploeg. Bij een hoge voorzet ging hij de mist in en Schaap was er als de kippen bij om het presentje te verzilveren: 0-2. Heerschop bracht Gerard Becker in het veld voor Hilhorst en zijn elftal kon lekker terughangen en loeren op de counter. Dat Hidde Reitsma op die manier voor de 3- 0 tekende, was leuk meegenomen voor de Soesters. Er waren na af loop niet alleen blije gezichten. 'Wel leuk om te winnen, maar ik zou liever een wat aanvallender opdracht hebben. Nu moet ik te veel verdedigen, en dat vind ik ei genlijk niks', aldus een sombere Ferry de Smalen. Heerschop zelf was positiever. 'Na een onrustig begin hebben wij het spel bepaald. De taken werden goed uitgevoerd, ik hoop dat we deze lijn kunnen vasthouden, en een compliment voor Michiel Kok vind ik wel op zijn Vorige week scoorde de zondagse lectie van SEC vier keer. Afgelo pen zondag tegen 't Goy toonde het team zich een stuk minder doelgericht. Twee dotten van kan sen werden onbenut gelaten. Om dat de defensie van SEC zich uit stekend staande hield, eindigde de wedstrijd in een 0-0 stand. Trainer René Ribberink was vooral te spreken over de achterste linie van zijn ploeg. 'Van een jongen als Sander Veenendaal heb ik echt genoten. Normaal gesproken speelt hij op het middenveld maar nu moest hij, gedwongen door de blessure van Antek Wojtkowski, zijn debuut maken als laatste man. Hij heeft dat echt uitstekend ge daan. Samen met Timo Timmer en Mike van den Broek stond het po sitioneel uitstekend achterin.' Ook over de rest van zijn ploeg was de oefenmeester vol lof. 'Ik geniet van de jongens. We hebben een leuk team. Het enthousiasme van deze groep is enorm. Doordat we een zeer smalle selectie hebben is het moeilijk om automatismen in te bouwen. Maar tot nu toe ben ik zeer tevreden', aldus Ribberink. Eerste thuiswedstrijd gemist? Kom a.s. zaterdag dan zeker kijken! aanvang 14.30 uur op Sportpark Zonnegloren De wedstrijdbal wordt aangeboden door: Bouwbedrijf Van Den Hengel Hoofdsponsor: Brink Kantoorartikelen Co-Sponsor: Bosman Bedrijven B.V. €B Adviesgroep Kledingsponsor: Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Procar B.V. Bar Eetcafé Centraal Jeugdsponsor: René de Bruin Bouwbedrijf Overige selectie ondersteunende sponsors zijn: Bakker Bedrijfswagen Groep Van Hengstum Apparatenbouw B.V. Becker Int Transport Van de Meer Dakbedekkingen Bouwbedrijf Van den Hengel Van de Munt Automaterialen B.V. Deelen B.V. Makelaars Van der Wardt Horeca Amusement Harrie Toonen Assurantiën Van 't Net B.V. Verhuizingen linden Bedrijfskleding B.V. Wasiel Steitner Printkado Promotie/ Relatiegeschenken Witgoedspecialist De ambitieuze heren van MHC Soest morsten dure punten bij Strawberries. Volkomen onno dig liepen ze met open ogen in het mes van de gastheren. Die counterden zich naar een on verdiende 2-1-overwinning. Gelet op de verhoudingen tussen beide teams was de nederlaag makkelijk afwendbaar geweest, maar in tactisch opzicht maakten de withemden beginnersfouten, wat trainer/coach Paul Jonker in zijn mondeling verslag van de wedstrijd de termen 'onnozel en suf' ontlokte. Het ging de Soester hockeyers aanvankelijk voor de wind. Reeds in de vijfde minüut knalde Pepijn Goedhart bij een strafcorner de bal tegen de plank. 'Er was geen Vuiltje aan de lucht. Hier en daar oogde het rommelig, maar tot de rust was er niets aan de hand', al dus Jonker. Toen Strawberries in de 45c mi nuut via een uitval op gelijke hoogte kwam, stormde iedereen van Soest naar voren om de voor sprong in ere te herstellen. Het gevolg was dat negen Soesters in de '23' stonden en bij balverlies van de laatste man kon Strawber ries een tegenstoot plaatsen en een 4 tegen 1 situatie behendig uitspe len: 2-1. In het resterend kwartier werd er niet meer gescoord, ook niet uit de strafcorners die Soest mocht nemen. Jonker: 'Absoluut onnodig. Het probleem was dat we het spel wel domineerden, maar we konden de cirkel niet inkomen. Daar speelden zij op, want ze loerden op de coun ter. Ze zijn verder niet gevaarlijk geweest, maar winnen dus wel. Geen schande overigens, hoor. Strawberries is niet een ploeg van prutsers en met een gelijkspel had ik nog wel vrede gehad.' Dames De dames maakten geen fouten met vervelende gevolgen. Door de 1-3-zege op Ede staan ze nu, sa men met Arnhem dat een iets be ter doelsaldo heeft, met de volle buit op de eerste plaats. 'We zijn er hartstikke blij mee. Hier krijg je spirit en vleugels van', jubelde Chris Marije Sudmeijer die het tweede doelpunt voor haar reke ning nam. Michael en Thomas Deelen zijn mede verantwoordelijk voor de beste prestatie ooit die het Nederlands juniorenteam boekte tijdens het Europees kampioenschap. In Luxem burg werd het tweetal met twee landgenoten vijfde. In de poulewedstrijden werden België (13-0) en Israël (13-3) re soluut aan de kant geschoven. Er volgde een nederlaag tegen Est land (1-13), maar door een zege op Zwitserland (13-10) stelden de tweelingbroers en hun teamgeno ten toch de tweede plaats veilig en die was goed voor een plaatsbewijs in de kwartfinale. Daarin werd hen de weg naar de halve eindstrijd geblokkeerd door Spanje (5-13) dat later in de fina le zijn meerdere moest erkennen in Frankrijk, het land van deze bals- Kinder- en jongerentelefoon Elke dag en nacht bereikbaar Niet alleen de bal verloren de heren van Smeeing/BDCin de eerste helft van de uitwedstrijd tegen DES'72. Ook de inzet en de bezieling die hen een week eerder aan de onverachte zege op titelfavoriet White Demons hadden geholpen, waren ze kwijtgeraakt. Daarom was er in Papendrecht sprake van een kansloze missie: 25-20. Voor de rust was het pleit beslecht. DES'72 maakte handig gebruik van het balverlies van de Soesters en spoedde zich binnen tien minu ten naar een geruststellende voor sprong van 6-2. Nog geen kwartier later was de koers gelopen: 14-6. Smeeing/BDC was geen schim van de ploeg die zeven dagen eer der sporthal Beukendal had doen trillen. Goed, het team wordt ge kweld door een groot aantal bles sures, maar trainer/coach Paul van den Deijssel weigerde dat gegeven als excuus voor het tegenvallende optreden te gebruiken. Het deed hem goed hoe de hand ballers uit Soest in de tweede helft zich van hun andere en betere kant lieten zien. Het herstel werd direct ingeleid door treffers van Pieter de Vries en Koen Smeeing (2) die de achterstand verkleinden tot 16-10. Vechtlust Kennelijk verkeerde DES'72 in de veronderstelling dat de overwin ning al een feit was, maar de Pap- endrechters verkeken zich op de vechtlust die Smeeing/BDC nu ineens weer wel etaleerde. De achttienjarige Diemers verrichtte goed keeperswerk en De Vries (2) en Remco Hofstede snoepten aan de voorsprong van de gastheren: 19-15. Met nog bijna twintig minu ten te gaan, was de situatie voor de Soesters niet meer uitzichtloos. In de gekantelde wedstrijd wist DES'72 niet meer hoe het Smeeing/BDC moest stoppen en daarom werd vaak aan de nood rem getrokken. Het leverde de ploeg acht tijdstraffen op. Omdat Smeeing/BDC niet goed om sprong met de numerieke meerder heid haalde het er nauwelijks ren dement uit. Het verschil bleef daardoor intact en DES'72 kwam in het laatste kwart met de schrik vrij: 25-20. Intussen heeft Van den Deijssel zijn hoop gevestigd op het herstel van enkele handballers. Michiel van der Horst en Jos Lans hervat ten deze week de training en waar schijnlijk kunnen ze zaterdag hun rentree maken. Smeeing/BDC ontvangt om 20:40 in sporthal Beukendal het tweede team van Volendam. Deze ploeg stuurde af gelopen weekeinde na een doel puntrijk duel (38-33) Hurry Up met lege handen naar huis. Degraderen in de najaarscom petitie en promoveren in het voorjaar was vorig seizoen het lot van Shot. Met hetzelfde team gaat de tafeltennisclub nu proberen een vaste plek in de hoofdklasse te veroveren. Daarbij wordt al met één oog ge keken naar 2006, want dat moet het jaar worden, waarin .de aan stormende jeugd op seniorenni veau doorbreekt. Het eerste jeugd- team komt dit jaar uit in de lande lijke klasse en de vereniging is niet alleen trots, maar heeft ook hoge sportieve verwachtingen, ook op de langere termijn. 'We wachten op hun komst, want dan kunnen ze onze plaatsen innemen en heb ben we weer een team dat de der de divisie aankan', zegt Marcel Jansen, voorzitter van de club en speler van het eerste team. Zijn bestuursfunctie ligt nog wel eens in de clinch met zijn training smogelijkheden, maar ondanks dat moet Shot in staat worden geacht zich te handhaven. Een jaar gele den hadden de tafeltennissers de pech dat er een zwaardere degra datieregeling gold. Nu worden in december in principe niet meer dan twee teams veroordeeld tot de Selectie: Martin Fransen, Hans van Gooi, Marcel Jansen, Paul Roest. Hoofdklasse; SVE 3, Shot, Good Luck, Victoria 3, Quick'32, SVO. eerste klasse af. Jansen meent dat Good Luck en SVO afgeschud moeten kunnen worden. Voor Shot begint de competitie op za terdag 25 september met een uit wedstrijd tegen SVE 3. Veel illu sies over een overwinning op een van de favoriete voor de eindzege maakt Jansen zich niet. 'Het stre ven is de derde of de vierde plaats, ik verwacht dat we vierde worden.' Meer nog dan naar het eerste team gaat veel aandacht van Shot uit naar de jeugd. Deze afdeling is in drie jaar tijd verdubbeld naar ruim zestig leden en vormt daarmee de helft van het totale bestand. Er is geïnvesteerd in trainers, er worden veel activiteiten georganiseerd en die inspanningen werpen nu hun vruchten af. De medaille heeft echter ook een keerzijde, want Shot dreigt in het Orlandogebouw uit haar jasje te groeien. 'We hebben meer zaal ruimte nodig, maar dat is in Soest moeilijk. Er is gebrek aan, ook an dere clubs zijn op zoek.' Angst dat de talenten te zijner tijd de wijk nemen naar clubs die op een hoger niveau spelen, leeft niet bij Shot. Jansen: 'Wij zijn heel erg bezig met het sociale karakter. De mensen binden zich aan de vereni ging. Gezien ons beleid denk en verwacht ik dat de meeste leden bij: ons willen blijven. We zien dat aan spelers die ver weg gaan studeren,, maar toch bij Shot blijven spelen.' De dames van Conesco/ StamSovoco hebben aan een grensoverschrijdend volleybal niveau kunnen ruiken. Op het internationaal toernooi van DOK, met deelname van zes tien vaderlandse, Duitse en Belgische topteams werden ze verdienstelijk zevende. Na winst op DOK legde de Soes ter ploeg, die over ruim twee we ken in de eredivisie debuteert, het zaterdag net af tegen de Belgische titelkandidaat Asterix Kieldrecht. Van regerend kampioen Longa'59 snoepte StamSovoco wel een set af (1-1) en een gelijkspel werd tevens behaald tegen SCU Emlicheim en Vfb Suhl, beide uit Duitsland. De resultaten leverde StamSovoco de derde plaats in de poule op, zo dat de volgende morgen Pollux de tegenstander was in de kruisfinale om de plaatsen 5 tot en met 8. Pollux is op zaterdag 9 oktober te vens de eerste tegenstander in de competitie (aanvang 20:00 uur in Spleasure Centrum). De Soester club is gewaarschuwd, want ze ver loor met 2-0 (25-18, 25-22) In de strijd om de zevende en achtste plaats was andermaal Suhl de tegenstander. Ditmaal won StamSovoco met 2-0 (25-18, 25- _22). Voor rust rondde Britt Dorrestein met een backhandslag een straf corner af. Het spel was daarna te ongeorganiseerd, wat zichtbaar werd in de lange klappen van Soest. De beraadslagingen in de rust leid de tot meer overleg in het spel en behalve Sudmeijer drukte ook Li- sanne Kok dat uit in een doelpunt. Zij scoorde kort nadat Lisanne Sudmeijer een strafbal onbenut had gelaten. In de slotfase geloofden de hock- eysters het wel en pakten ze in. Zodoende mocht Ede nog de eer redden. port. Er deden in Dudelange ne gentien nationale teams mee, waarvan twee uit het organise rende land Luxemburg. De Nederlandse tripletteploeg be stond uit vier spelers. De Soester broers kwamen zo goed voor de dag, dat ze elke partij werden op gesteld. Thomas deed ook nog mee aan de individuele schietwed strijden, waarbij van wisselende afstanden van zes tot tien meter een bal uit een cirkel moet worden gegooid. Ook hierin reikte hij tot de kwartfinale. Voor de jeu de boulers zit het sei zoen er nu nagenoeg op. Begin ok tober doen ze nog mee aan selec tiewedstrijden voor het Nederland se belofteteam (17-23 jaar). Volle, lawaaierige tribunes, muziek en overscherende vlieg tuigen. Publiek en deelnemers van de tennisclinic van LTV Soesterberg waanden zich za terdag bij een Davis Cupwed strijd op de banen van Flushing Meadow. Dat kwam vooral ook door de aanwezigheid van Jacco Eltingh en Davis Cup captain Tjerk Bogtstra die het dertigjarig bestaan van de club opluisterden. Ondersteund door twee clubtrainers en twee ge talenteerde spelers van LTV scho telden de prominente gasten ieder een een gevarieerd programma voor. Ongeveer zestig jeugdige tennissers deden mee aan de eer ste clinic die het duo gaf. Daarna speelden ze een demonstratiewed strijd met en tegen twee clubkam pioenen om vervolgens ook de se nioren onder handen te nemen tij dens een clinic. De jubilerende tennisvereniging had haar accommodatie, op sport park Kerklaan omgetoverd tot een tennistempel. Alle ingrédiënten waren aanwezig voor een zinde rende dag en dat werd het ook, ondanks dat het weer af en toe spelbreker trachtte te zijn. 'Het was een fantastische dag met alles wat daarop aanwezig hoort te zijn. Heel veel mensen hebben meegeholpen aan dit onvergetelij ke feest', aldus organisator Richard Bouma van LTV Soesterberg. Davis Cupcaptain Tjerk Bogtstra en de jeugdige deelnemers aan de tennisclinic trappelen van ongeduld tijdens de warming-up. Foto: Foto Bell AJA. ■h

Soester Courant | 2004 | | pagina 17