Robin Ammerlaan simpel langs Hall Dominant Soest herstelt zich m Veel pijn en moeite bij BDC 't Vliegdorp geeft SEC het nakijken ft, er;ii# SEC doet zichzelf te kort het Bosch: 19-13 Verrassend succes Shot j ^5§NSDAG 29 SEPTEMBER PPiru ,500.- k.k. 000.- k.k. nline.com OIMS SOESTER COURANT PAGINA 17 China laat zitvolleybalsters weer voelen wat verliezen is paralympics soesttrBcoürant. Gewijzigd Hees pakt eerste punten Gewenst effect door goede organisatie VOETBAL Buitenboys mag het minst klagen VOETBAL-zondag vot.t.ryrat. I Zwaarbevochten zege op tweede team van Volendam Competitiestart van volleyballers week uitgesteld BADMINTON Selby opent met overwinning op Leusder BC: 5-3 ÊMl KORFBAL HANDBAL TAFELTENNIS KVO kan maar niet winnen van Geelzwarten na derby nog steeds zonder puntverlies et balkon op het bergkast. Dichte ner met loopdeur wand, luiting. ig en fraai uitzicht. lotuin en gemeen- pkamer aan entree- tein, woonkamer met met aansluiting was- vanat de voorzijde :reéren van extra 7.900 km 1998 5.250 4.100 km 2001 8.495 I.750 km 2003 8.750 3.100 km 2001 6 i.OOOkm 2002 12.995 '500 km 1999 .500 km 1999 3.100 km 1999 .200 km 1999 .800 km 2000 .900 km 2000 ï.100 km 2001 .700 km 2000 .200 km 2002 800 km 2001 >.100 km 2002 .800 km 2002 .OOQkm 2001 >100 km 2004 8.995 8.995 9.995 9.995 12.495 12.995 12.995 12.995 14.495 13.995 14.995 14.995 13.995 20.995 300 km 2000 11.995 900 km 2001 16.995 600 km 2001 16.995 000 km 2001 17.995 400 km 2001 17.995 300 km 2003 19.995 600 km 2001 20.995 800 km 2001 21.995 (Vervolg van voorpagina) Zelden zal Robin Ammerlaan io eenvoudig hebben gewon nen van David Hall. De Au straliër en de Soester wisselden dit jaar verschillende keren van positie op de wereldranglijst. Dat het tweetal elkaar nauwe lijks ontloopt, blijkt uit de stand. Ammerlaan voert de ranking aan met 2039 punten, precies eentje meer dan Hall. Het was daarom geen verrassing dat de als eerste en als tweede ge plaatste rolstoeltennissers zondag ia de finale tegenover elkaar ston den. Vanwege de regen duurde het even, voordat ze de baan op kon den, maar daarna was het vrij vlot gebeurd. Ammerlaan gunde zijn concurrent slechts drie games. Met nog meer gemak was hij vo rige week doorgedrongen tot de kwartfinale. De Zweed Nicolas Larsson en de Australiër Ben Weekes werden beiden met 6-0,6- 0 van de baan geveegd. Madji kwam niet verder dan één game- winst. Zo gemakkelijk liet Satosha Saida uit Japan zich niet elimine ren. Na een nipte setwinst (6-4) kwam Ammerlaan er in de volgen de niet aan te pas (3-6). Dat het verschil tussen goud en niets zeer gering is, bleek in de derde set die de Soester in de tiebreak (7-4) naar zich toe trok. Vervolgens stel de ook Steve Welch de nummer één van de wereld zwaar op de proef (7-5, 1-6, 6-4), maar Am merlaan hield zich staande. Vanavond landt het vliegtuig met daarin de Nederlandse Paralympi sche ploeg op Schiphol. Morgen zit Ammerlaan in Den Haag, waar koningin Beatrix de succesvolle sporters zal ontvangen. Komend weekeinde vertrekt de rolstoelten nisser alweer naar de Verenigde Staten, waar onder meer de US Open op het programma staat. Ammerlaan heeft zich ten doel gesteld dit tennisjaar als de num mer één af te sluiten. Vanaf 26 oktober verdedigt hij zijn titel van de Wheelchairs Masters in Amers foort. De acht beste heren en da mes van de wereld spelen dan om de officieuze mondiale titel. Zitvolleybal Marijke Roest en haar ploegmak- kers van het zitvolleybalteam gin gen voor goud naar de Griekse hoofdstad. Dat waren de wereld kampioenen ook aan hun stand verplicht. Net als rolstoeltennisster Esther Vergeer wisten ze nauwe lijks nog wat verliezen is. De Oek raïne, Finland, Slovenië en de Ver enigde Staten werden alle overtui gend met 3-0 geklopt. Ruim twee maanden voor vertrek naar Athene wees Roest al op de kracht van China dat over vier jaar gastland is van de Olympische Spelen en de Paralympics. Maar dat de rollen zo zouden zijn omge draaid, daar had waarschijnlijk nie mand op gerekend. In de poule wedstrijden trakteerden de Chine zen Oranje op een 1-3-nederlaag. Er was toen'nog niets aan de hand, want als nummer twee ging Neder land onbedreigd door naar de hal ve finale, waarin de VS voor de tweede keer binnen enkele dagen met 3-0 werd afgeschud. Maan dagavond trok China de gouden medaille echter definitief naar zich toe. Het was andermaal te sterk voor Nederland: 25-15,23-25, 25- 15, 25-17. VOETBAL-zaterdag r ELKE WEEK EEN V^IN DE BUS1^^. Neem een abonnement 9,- per half jaar! tel. (035) 6014152 Cefas Bouman kwam één en an derhalve seconde 'te laat'. Dehand- biker moest tweemaal genoegen nemen met een vierde plaats. Foto: Soester Courant Handbike Een knip met de vinger, een klap met de handen, meer verschil in tijd zat er niet tussen de vierde plaatsen van Cefas Bouman en de medailles. De onlangs van Soest naar Dieren verhuisde handbiker reed in Athene voor wat hij waard was. Vorige week, in de wegwed strijd, maakte hij deel uit van een vier man sterke kopgroep die de overige deelnemers op een achter stand van zeven minuten zette. In de eindsprint moest Bouman zijn meerdere erkennen in zijn drie medevluchters. De Oostenrijker Johan Mayrhofer klopte op de meet Alejandro Albor en een se conde daarachter moest Bouman zijn landgenoot Johan Reekers la ten voorgaan. Enkele dagen later spoedde Bou man zich in 18 minuten en twintig seconden naar de finish van de tijdrit op een wat hij noemde 'a- sociaal zwaar parkoers'. Een poos je dacht hij dat hij een zilveren medaille kon gaan ophalen, maar toen kwam de eindstand binnen, met daarin verwerkt de tijdcom- pensaties voor deelnemers met zwaardere handicaps. Zo werd Bouman teruggeworpen naar de vierde plek, achter de Tsjech Mar cel Pipek, Mayrhofen en de Zwit ser Nietlispach. De achterstand op de laatste twee bedroeg respectie velijk twee en vier seconden. Bouman, die wist dat er verschil lende klassen waren gecombi neerd, was kwaad over deze rege ling. Pipek, die geen buikspieren heeft, kreeg maar liefst twee minu ten gekort op zijn tijd. Zelf nam Bouman zich niets kwalijk. 'Ik heb voor mijn doen een superrace en een goede tijdrit gereden', aldus de handbiker die in 2008 (Peking) en 2012 weer aan de Paralympics wil deelnemen. Binnenkort vertrekt hij eerst naar Zuid-Afrika. De Nederlandse ploeg behaalde in Athene vijf gouden, elf zilveren en twaalf bronzen medailles; een to taal van 28, twee minder dan in Sydney, en neemt daarmee de 27e plaats in. China spande met 141 medailles de kroon, gevolgd door onder meer Groot-Brittanië (93), de Verenigde Staten (88) en Cana da (70). Een gouden en een zilveren me daille van de Nederlandse buit kwamen in Soest terecht. Ammer laan had dus al eens goud gewon nen en de zwemmer Vincent Maassen veroverde ruim tien jaar geleden zeven medailles. Het heeft even geduurd, maar de eerste punten van Hees zijn nu toch echt binnen. Met een ruime overwinning (5-2) op Muiden werd eindelijk de weg omhoog in geslagen. Trainer Jan Bos voerde voor deze wedstrijd flink wat wijzigingen door. Met name het inbrengen van spits Bunyamin Baskaya pakte goed uit. Hij nam hoogstpersoon lijk drie treffers voor zijn rekening. Bos: 'Ik vond het voor deze wed strijd nodig om wat aanpassingen door te voeren. Een aantal spelers is uit vorm, daarom heb ik vier spelers vervangen. Het inbrengen van Baskaya bleek een goede be slissing, samen met Erik van Mou- rik speelde hij een erg sterke wed strijd.' Bos is blij met de eerste drie pun ten van het seizoen. Het woord 'opluchting' vond hij echter wat te zwaar. 'Nee, opgelucht ben ik niet. Kijk, we hebben nog een hele jon ge ploeg. Op een gegeven moment begint het dan aan die jongens te knagen dat de punten uit blijven. In de voorbereiding op de wed strijd heb ik erop gehamerd dat we eerst maar eens onze duels moeten gaan winnen. Pas dan kan je na melijk ook aan voetballen toeko men. En dat bleek ook wel. Zowel in de persoonlijke duels als in het voetballende gedeelte waren we sterker dan Muiden. De jongens hebben het goed opgepakt.' Soest heeft zich tegen de Ken- nemers uitstekend hersteld van de pijnlijke 1-4 nederlaag te gen EDO. Nog niet eerder zag trainer Jan Boes zijn man schappen 'zo dominant' voet ballen. Behoudens enkele fleg matieke momenten speelde Soest een sterke wedstrijd die resulteerde in een 2-4 overwin ning. Het verlies tegen EDO had Boes niet van zijn stuk gebracht. Het had hem slechts wijzer gemaakt. 'We zijn gewoon op dezelfde voet verder gegaan. Dat wil zeggen dat we niets hebben veranderd aan ons systeem. De nederlaag tegen EDO had duidelijke oorzaken. Onze or ganisatie stond in die wedstrijd gewoon niet goed. Daar zijn we op dinsdag, in de oefenwedstrijd te gen Spakenburg, al mee aan de slag gegaan.' Dit vriendschappelijke duel be wees in de wedstrijd tegen de Ken- nemers zijn nut. 'We speelden dit keer juist heel goed vanuit de or ganisatie. Wel vond ik dat we te slap aan de wedstrijd begonnen. In de negende minuut gaven we ge woon een goal weg.' Na het slappe begin herpakte Soest zich weer. Al voor de thee pauze werd de achterstand door inzetten van Ton Edelbroek en Neal Mountney omgebogen in een 1-2 voorsprong. Boes: 'Ik heb mijn ploeg in de rust wel gezegd dat we de tweede helft niet zo slap moes ten beginnen als de eerste. Want dan zouden we het heel moeilijk krijgen.' De woorden van Boes hadden het gewenste effect. Soest toonde zich na de pauze daadkrachtiger. In de 53e minuut draaide spits Ton Edelbroek zich knap vrij, het schot dat volgde kon door keeper Bos niet afdoende worden gekeerd. Neil Mountney was er als de kip pen bij om de 1-3 in te tikken. Hierna kreeg Soest nog legio mo gelijkheden om de wedstrijd in het slot te gooien. Door verkeerde keuzes werden enkele grote kansen om zeep geholpen. Ondanks het dominante spel bespeurde Boes ook wat gemakzucht bij zijn ploeg. 'Ik vond ons bij momenten wat flegmatiek spelen. Het is voor het eerst dat ik dat bij mijn team heb gezien. Als je voetballend beter bent dan je tegenstander, dan moet je het jezelf makkelijk maken. We hebben daar zeker de kansen voor gehad.' Nadat de Kennemers in de zestig ste minuut nog even dichtbij kwam (2-3) bracht Ali Kocygit in de 75e minuut de eindstand op 2-4. 'Dit was een echte teamprestatie. Ik ben zeer content met deze over winning. Kennemers werd vorig jaar nog derde en wij winnen daar als promovendus van. Dat is knap.' Vooraf tekende iedereen bij SEC voor een punt tegen Bui tenboys, maar de 150 toe schouwers zagen zondagmid dag al gauw dat de groenwitten niets te vrezen hadden van kop loper Buitenboys. Sterker nog, als de voorwaartsen van de thuisclub wat zorgvuldiger met de kansen waren omgespron gen, had de volle winst zeker mogelijk geweest. De gasten begonnen weliswaar lu- rieus aan het duel en zonder dat de thuisclub maar wat had kunnen doen, lag de bal al in het Soester doel. Jerry Zechiel profiteerde van onzeker verdedigen: 0-1. Vreemd genoeg was daarna de eerste helft SEC de dominerende ploeg. Er kwamen kansen, Danny van Oost- rom kreeg twee dotten van kansen, maar vond de doelman op zijn weg. Bijna werd het op slag van rust nog 0-2, maar het aluminium Jiielp doelman Fred Kentie 3U0km 2001 8.995 500 km 2003 18.995 19.995 27.995 26.995 36.995 36.995 37.995 39.995 36.995 37.995 38.995 800 km 2003 300 km 2003 800 km 2003 600 km 2003 000 km 2003 000 km 2003 .100 km 2002 100 km 2002 500 km 2004 200 km 2003 *5 01 820 10TORS.NL Het herenvolleybalteam van StamSovoco is zaterdag niet in ac tie gekomen. Door een foutje in de programmering van de wedstrijd leider kon de wedstrijd tegen US 2 geen doorgang vinden. De ploeg start nu zaterdag 2 oktober aan de competitie met een thuiswedstrijd tegen Dinto. Dit team wordt om 17:00 uur in De Bunt verwacht. Fans van het damesteam van Co- nesco/StamSovoco moeten nog een week langer geduld hebben. De volleybalsters maken op zater dag 9 oktober hun debuut in de eredivisie. In Spleasure Centrum wordt dan om 20:00 uur begonnen tegen Pollux. Volgende week een voorbeschouwing in deze krant over de eerste Soester sportploeg die in de eredivisie uitkomt. Na de thee zette Buitenboys even aan, maar al snel nam SEC het ini tiatief weer over. De gasten kregen geen cadeaus meer van de uitste kende verdediging. Sander Veen- endaal en Timo Timmer gaven geen krimp en op het middenveld speelde Faruk Augun een puike partij, hij was aanspeelbaar en bal vast. Voorin waren Cihan Sag en Wesley Ribberink een plaag voor de Almeerders. In de zeventigste minuut haalde Ron van Sassen de doorgebroken Sag neer. Arbiter Burgers nam zo'n beetje zijn eni ge goede beslissing van de wed strijd en gaf rood. Chag nam twee minuten later sportief wraak, nadat hij perfect was aangespeeld door Ribberink: 1-1. Daarna zakten beide teams terug en namen kennelijk genoegen met een puntendeling. Na afloop was er toch iets te proeven van dat er meer ingezeten had. Trainer Rib berink: 'we begonnen slap en kre gen een schijtgoal tegen. Daarna herstelden we goed, we gaven niets meer weg. Ook de arrogantie van Buitenboys heeft ons geholpen. Net als vorig jaar begon Selby de competitie met een thuiswedstrijd tegen Leusder BC 5. Ook nu werd het 5-3 voor de Soester badmin tonners. Het spelverloop was evenwel anders. Bij Selby maakte Johan Meijer na een herniaoperatie zijn rentree. Ruim een jaar na zijn laatste com petitiewedstrijd vierde hij die met een zege in het enkelspel. Het was de enige partij die drie sets duur de en de zege droeg bij aan een 3- 1-voorsprong, waarmee Selby aan de dubbels begon. Jolanda van Cleef en Monique Visser wonnen ook, maar Harold Topper ging onderuit. In de dubbels liet Meijer de eer aan Marcel Pas en Topper die er niet in slaagden te winnen. Gerdie Hooijer en Visser hadden niet te klagen over de hoeveelheid geluk en straften de fouten van hun te genstandsters af: 4-2. Van Cleef en Meijer waren kans loos in hun mix (10-15, 4-15), maar Pas en Hooijer sloegen een voudig de eindzege binnen. Het tweetal speelde als vanouds een prima dubbel: 15-3, 15-12. Met veel pijn en moeite wurm de Smeeing/BDC zich zater dagavond langs het jonge, tweede team van Volendam: 27-25. Goed handbal leverde de wedstrijd meestal niet op, maar door de zwaarbevochten overwinning doen de handbal lers uit Soest vooralsnog goede zaken in de eerste divisie. Omdat de hoofdmacht van Volen dam op hetzelfde tijdstip verplich tingen in de eredivisie had, ver schenen de Noord-Hollanders niet in hun sterkste opstelling in sport hal Beukendal. Hetzelfde gold voor de Soester formatie die vijf handballers miste en daarom een beroep deed op Michel Roest (35) en Richard van den Hoef (39). De ontmoeting leek aanvankelijk veel op een hardloopwedstrijd met schotpogingen die meestal ver van hun eindbestemming verwijderd bleven. De Volendammers testten de muur en klimrekken van Beu kendal, Koen Smeeing opende met nul uit vijf. Verdedigend scoorde Smeeing/ BDC een 'dikke onvoldoende', vond Paul van den Deijssel. De trainer moest vluchten in een time- out om zijn spelers tot de orde te roepen. Tot dat moment ontbrak het aan samenwerking in de defen sie en kon met name Jan Bond zich uitleven. Bond, ooit het groot ste talent van de club, schoot voor rust zesmaal raak. Met Michel Roest als middenop bouwer en Robert Wijnen op zijn vertrouwde plek aan de linker kant van de opbouw herpakte Smeeing/BDC zich en werd met KVO heeft zijn eerste nederlaag te pakken. Na twee overwinningen en een gelijkspel moesten de Soester- bergers hun meerdere erkennen in Het Bosch. Evenals vorig seizoen was de ploeg uit Lexmond te sterk. Aanvankelijk hield KVO gelijke tred met de opponent, maar na 4- 4 liep Het Bosch weg naar 10-6. Nog voor de pauze klampte KVO aan (10-8) en daarna werd het ver schil verder teruggebracht: 12-11. KVO, dat Yvette van de Hoek miste en een beroep deed op Eva van Rooijen, liet toen veel steken vallen bij het achterverdedigen. De thuisploeg uit Lexmond kon daar door ten tweede male uitlopen en zette KVO op een achterstand van zes doelpunten. Met een onverwachte overwin ning op SVE 3 is Shot verras send goed uit de startblokken gekomen. De tafeltennissers waren al blij geweest met een gelijkspel, maar kregen meer: 4-6. 'We hebben goed gespeeld. Het is lang geleden dat we er in de eer ste wedstrijd meteen stonden', zei Marcel Jansen. Om de overwin ning binnen te halen, moesten de Soesters in Utrecht een 4-2-achter- stand ongedaan maken. Jansen en Martin Fransen hadden gewonnen van Robert Bod, maar Jansen en invaller Erik Merkus waren niet opgewassen tegen ex-derde divi siespeler René Arlon. Omdat Mer kus ook in een spannende partij van Roelofs verloor en het dubbel in de vijfde game naar SVE ging, kwam de stand ietwat geflatteerd op 4-2. In de laatste vier partijen maakte Shot dat op indrukwekkende wij ze goed. Jansen en Fransen ver sloegen de taaie Roelofs en Mer kus liet tegen Brood zien, dat hij het niveau van de hoofdklasse aan kan. Fransen bleef ongeslagen door zeer knap te winnen van Ar lon. Dat Smeeing/BDC niets cadeau kreeg, blijkt wel uit de manier waarop Jordie Kemne wordt aange- P"k'Foto: Foto Bell gevarieerd aanvalsspel de opgelo pen schade gerepareerd. Drie tref fers van Wijnen en twee van de ingevallen Van den Hoef brachten de stand op 14-14. Omdat Volen dam in de slotfase van de eerste helft knullig balverlies afstrafte, leidde het halverwege toch weer met 15-17. Slangenmens Daarna tapte Smeeing/BDC de fensief uit een ander vaatje en omdat Volendam een andere ver dedigingstactiek hanteerde, kon slangenmens Pieter de Vries van zich laten spreken. Hij wrong zich overal tussendoor en scoorde het ene na het andere doelpunt (vijf in totaal). Een kwartier voor tijd kwamen de Soesters voor het eerst op voorsprong in de slechts matig gevulde Beukendal. Intussen had Bond zijn meeste krachten verspild en was er bij Smeeing/BDC steeds wel iemand die zich met de score bemoeide. Nu was het Volendam dat een ach terstand moest wegpoetsen, maar de gasten liepen tegen tijd straffen op en de Soester ploeg buitte die situaties goed uit. Dat Van den Hoef geen zestig minuten meer in de eerste divisie kan spelen, maar nog wel degelijk van waarde is voor het team, bewees hij in de slotfase met twee treffers. Smeeing/BDC pakte zodoende zijn tweede zege in drie wedstrij den en deelt nu de vierde plaats met Nieuwegein, DES'72 en Quintus 2. Alleen Groene Ster en de tweede teams van Bevo en Aal smeer hebben de volle buit be haald en voeren de ranglijst aan. Alle ogen zijn gericht op de bal tijdens de gemeentelijke derby 't Vliegdorp-SEC (2-0). I VQETBAL-zaterdag j In de eerste onderlinge derby heeft t Vliegdorp ook SEC aan de zegekar gebonden. Iets waar trainer/speler Chris van den Hoek zeer verheugd over was. 'Twaalf punten uit vier duels, daar kun je alleen maar van dromen.' De 42-jarige trainer stond zaterdag zelf licht gebles seerd onder de lat bij de Soes- terbergers. 'Ik heb niemand an ders' was zijn reactie. Het was zaterdag een uiterst spor tief duel in Soesterberg. 't Vlieg dorp dat pas aan het derde seizoen bezig is, krijgt steeds meer vormen. Door een aantal versterkingen ziet het er naar uit dat de hoofdmacht dit jaar hoge ogen kan gaan gooien. Maar SEC werd beslist niet weggespeeld. Integendeel, de gasten uit Soest schuwden de aan val niet, en zo werd het een aardi ge wedstrijd om te zien. De ploegen waren aan elkaar ge waagd, en er kwamen mogelijkhe den aan beide kanten. Maar de geelzwarten waren de eersten, die doel troffen. In de 26e minuut scoorde Sander Waare met een droge schuiver in de rechterhoek. Waare had zichtbaar genoten van het lokaal onderonsje. 'Leuk om te scoren in zo'n wedstrijd. Ik wist eerst niet dat een derby indruk zou maken op mij, maar hoe dichter de datum naderbij kwam, voelde ik toch wel de spanning. We speelden vandaag niet slecht, maar we kun nen veel beter. Dat komt nog wel, het belangrijkste vind ik dat de sfeer in de groep goed is', aldus Waare die na veertien jaar zijn kicks weer aantrok voor 't Vlieg dorp. Buitenspel De thuisclub vergat daarna om een ruime voorsprong te nemen, en zo met vertrouwen de thee te kunnen nuttigen. Na de rust was het SEC dat twintig minuten het spel dic teerde. Daarom was het bitter dat de overigens goed leidende scheidsrechter Rekers uit Amers foort in de 75e minuut zijn enige fout maakte. Hij negeerde de Soester grensrechter en liet in bui tenspelpositie Joey Knaapen de 2-0 aantekenen. SEC-trainer Kees Kuipers vond dit een cruciaal moment in de wed strijd. 'Dat was jammer. Net op dat moment hadden wij recht op de gelijkmaker. Maar die treffer brak eigenlijk alles.' De trainers had totaal geen derbygevoel. 'Dit doet mij niets. Maar ik woon dan ook in Baarn.' De derby was gespeeld, en de fans probeerden met vuurwerk nog wat sfeer te maken, maar binnen de lij nen was het kruit op. Na het eind signaal was er een geelzwart feest je. In het groenwitte kamp was men minder uitgelaten, Hans Velt- meijer reageerde teleurgesteld. 'Die tweede goal gaf ons de nek slag, onbegrijpelijk dat die arbiter gewoon de grensrechter negeerde. We waren vandaag behoorlijk ge handicapt, vanochtend belden er nog drie jongens af. Daarom stond vandaag de 50-jarige Ed van Grinsven weer eens opgesteld.' De blonde middenvelder had wel iets gemerkt van de derbysfeer. 'Die was duidelijk aanwezig. Daar om ben ik teleurgesteld over de uitslag. Ik ben 39 jaar, en ga nog wel even door, want ik vind het spelletje nog steeds leuk.' Zijn trainer Kuipers wilde wel kwijt dat hij een gehavend team tot zijn beschikking had, ik ben al blij dat ik elke week weer elf spelers heb. Maar er had meer ingezeten, het was jammer dat de voorhoede te weinig balvast was. Mijn achter hoede moet ik een groot compli ment geven, want die was vandaag ijzersterk. Maar ik ben wel teleur gesteld, een gelijkspel was ver diend geweest.' Nodig De reacties bij het winnende team waren vrolijker. Sander Waare, de beste man van het veld: 'we heb ben nu al twaalf punten, en die hadden we vorig seizoen in het to taal. Da's best een lekker gevoel'. Trainer Chris van den Hoek was een tevreden man: 'dit heeft de club nodig. Ik heb twee seizoenen meegemaakt die bitter slecht wa ren. Dit seizoen hebben wij ons versterkt, en je ziet het resultaat. Tekenend was dat mijn jongens vandaag in dit treffen beslist in de basis wilden staan. Er zijn erbij die zich gewoon fit getraind hebben. En dat doet me goed', aldus de speler/coach, die nog even kwijt wil dat 't Vliegdorp een groeiende vereniging is met 250 leden, en een aanstormende jeugd. 'Ja, dan zul je toch een goed draaiend vlag genschip moeten hebben om de jeugd te stimuleren'. r

Soester Courant | 2004 | | pagina 17