Woningaanbod WVS nrm Kinderboekenweekfeest bij Idea! jgels Groot korenfestival in Petrus en Pauluskerk Volgnummer 20 Lekkernijen B.V. in halve finale van winkelwedstrijd Middag- en avondconcert 9 oktober ELKE WEEK EEN Vervolg van pagina 8 kan tot inde dinsdag ankrant. Van woensdag 6 tot zaterdag 16 oktober Kledingbeurs in De Klarinet Popmuziektheater DieDrie: twee keer 'Drop of Dronder' Concert Nederlands Bach Ensemble Lezing weidevogels OnuUit evef ctt Sefitewfle* 50 facvi (Uóttuztt! Reclame deze week 2,75 TEAROOM BANKETBAKKERIJ WOENSDAG 29 SEPTEMBER 2004 SOESTER COURANT PAGINA 9 ien verder geen bijzondere voorwan uitzondering van enkele woninoën bijzonder karakter. In die gevallen?? -I lijzondere voorwaarden voor die "B ingen aangegeven. Het betreft hier G oren woningen, jongerenwoninqen fi gepaste woningen en woningen vnn, ngroepen. Voldoet u niet aan de i„de irtentie gestelde voorwaarden dan t het geen zin op de betreffende ,1|J ■ageren; uw verzoek wordt dan niet indeld. 1 gebeurt er met uw woonbon' in volledig en juist ingevulde wëon en worden behandeld. Bovendien L J ntroleerd of u aan alle voorwaarde iet. Per woningzoekende doen nooi dan drie reacties mee. Indien er n» I les zijn ingezonden worden alleen ifc 1 te drie meegenomen in de verdelino acties waarbij alles klopt worden L I in volgorde gezet. Als u bovenaan? datenlijst staat wordt de woning d jenaar/verhuurder aan u aangeboden I 'teert u de woning dan krijgt u via d, urder een huisvestingsvergunning va meente Soest, waarvoor u leaes nH 10,00 moet betalen. tie kandidaat I geselecteerd voor een woning, dan l' u binnen 5 werkdagen na het J ijken van de reactietermijn benaderd i Ie verhuurder. Zonder een H ïdingsbrief is het niet mogelijk de 1 Udn hinnnn m A 11im WUNI ^NGT U GEEN BERICHT!!! aten woningtoewijzing jltaten van de woningtoewijzinge i weergegeven in een overzicht. I wordt aangegeven hoeveel reac en woning zijn ontvangen en of de bij loting of aan een voorrangs- aat is toegewezen. u0p internet evens weergegeven op welke plaats immer) men is geëindigd." e woningzoekenden ïme gevallen is het mogelijk om op ie of sociale gronden een ■verklaring te verkrijgen. Slechts in beperkt aantal gevallen zal een ke verklaring, die slechts van ng is voor een flatwoning, worden t. Informatie hierover kunt u ?n bij WVS of op de internetsite: OnruimtPUPrdelina nl n onverhoopt een serieuze klacht ;bben over de woningtoewijzing, u die schriftelijk indienen bij istbus 276, 3760 AG Soest, ter /an de klachtencommissie. iog vragen heeft over het ^ysteem dan kunt u daarvoor J W VS, of op de internetsite: Qlüimteverdeling nl Zaterdag 9 oktober komt steeds dichterbij. Ruim 400 koorleden repeteren regelma tig voor zowel het'middag- als het avondconcert. Op 2 okto ber staat voor alle koren de gro te generale repetitie gepland. Dan nog één week om een en ander even bij te schaven en dan moet het maar gebeuren ook. Voofioest is het werkelijk uniek dat er twee totaal verschillende concerten op één dag door zoveel koren worden gegeven. Naast hun eigen repertoire wordt er zeer hard gewerkt aan de slotstukken voor zowel de middag- als de avonduit voering. Ook deze slotstukken zijn weer totaal verschillend. Degenen die allebei de concerten willen gaan bezoeken krijgen dus twee totaal verschillende zanguitvoerin gen voorgeschoteld door verschil lende koren. De voorbereidingen zijn in volle gang. De programma's die bij de ingang van de kerk voor aanvang van de concerten worden uitgereikt liggen klaar voor de drukker. Het middagconcert begint om 14:00 uur (en duurt tot ca. 17:00 uur); het avondconcert start om 20:00 uur en duurt tot 22:45 uur. Beide concerten worden afge sloten met een grandioos slotstuk. larten De concerten zijn voor iedereen te leken. De kaartverkoop is in volle gang. De kaarten kosten 2,00 per stuk, inclusief een con sumptie die de bezoekers tijdens N DE BUS? Neem een abonnement: 9,- per half jaar! tel.(035)6014152 Kinder- en «T\ jongerentelefoon 0800 - 0432 Elke dag en nacht bereikbaar Je kunt bellen over: gepest worden verliefd zijn sexualiteit geslagen worden y Openingstijden kantoor SOESTERCOURANT ma. 9.00 - 17.00 uur di. 9.15 - 16.00 uur woe. 10.00 - 17.00 uur do. 10.00 - 16.00 uur vr. 10.00 - 15.00 uur TEL. 035 - 6014152 «tkn* W#f ontmoet#" de pauze wordt aangeboden. Kaar ten zijn te koop bij de VW, Steen- hoffstraat; Idea (voorheen Brede Bibliotheek), Willaertstraat, en bij de bibliotheek aan het Dorpsplein te Soesterberg. Ook kunnen de kaarten telefonisch worden besteld: J. Oepkes, 82 035- 602.51.98. Voor de bewoners van de verschil- lende zorgcentra zijn de kaarten te bestellen in de zorgcentra zelf. De bewoners hoeven er dus niet extra op uit om hun kaarten op te halen maar kunnen het als het ware 'in huis' regelen. De organisatie hoopt velen onder het motto 'Elkaar Actief Ontmoe ten' op 9 oktober in de Petrus en Pauluskerk te ontmoeten. Zo rond de 400 koorleden werken hard aan hun repertoire en het slotstuk. Het korenfestival wordt mogelijk ge maakt door 14 koren uit Soest en Soesterberg, de Stichting Comité Soest 975 jaar, het Prins Bernhard Cultuurfonds, Drukkerij Practicum en de Rabobank. Specialiteitenwinkel Lekker nijen Soestdijk, Burgemeester Grothestraat 6a, is genomi neerd voor de Trophique Supérieur. Deze prijs wordt ie der jaar vergeven aan de beste specialiteitenwinkel van Ne-, derland. Het feit dat Lekker nijen Soestdijk pas een half jaar bestaat maakt de nomina tie nog specialer. De specialiteitenwinkel uit Soest dijk is inmiddels al doorgedrongen tot de halve finale. In de winkel worden meer dan tien verschillen de productgroepen aangeboden. Het assortiment loopt uiteen van groente en fruit tot diverse noten mixen. Chef-kok Wim Bastiaanse heeft samen met Janneke Spruyt de dagelijkse leiding in de winkel van eigenaar Ben van der Linden. De negentien winkels die bij de UW H IG 'G i ies 1 WW W Buys Ballotlaan 37 Reactienummer0420124 A/ijk Soesterberg .Woningtype eengezinswoning Aantal kamers 4 fTOpp.woonkamer: 22 fEtage Begane grond Beschikbaar per: 01-10-2004 Netto huur 434,52 K Bruto huur 437,86 Subsidiab. huur434,52 Servicekosten 3,34 I Voorwaarden Bijzonderheden cv, tuin, woning voorzien van traplift, verhoogd toilet en douche zitje Portaal Eemland Buys Bailotlaan 43 Reactienummer 3 kening: worden niet in behandeling genomen. Reactienummer 0420117 Wijk Soesterberg Woningtype eengezinswoning Aantal kamers 4 Opp.woonkamer 22 Etage Begane grond Beschikbaar per 26-10-2004 Netto huur 435,26 Bruto huur 438,60 Subsidiab. huur 435,26 Servicekosten 3,34 Voorwaarden Bijzonderheden tuin, cv Verhuurder Portaal Eemland Aantal toewijzing reacties via 216 Loting 26 Loting 38 Loting 53 Loting 45 Loting 15 Loting 18 Loting 53 Voorrang 18 Loting Klarinet 347 Reactienummer Wijk Woningtype Aantal kamers Opp.woonkamer Etage Beschikbaar per Netto huur 466,44 Bruto huur 562,56 Subsidiab. huur 490,84 Servicekosten 96,12 0420100 Overhees flat met lift 2 29 Tweede etage 01-11-2004 Voorwaarden Bijzonderheden Leeftijd minimaal 50 jaar. Type A, vijverkant, lift, alarme ring, recreatiemogelijkheden in bijbehorend ontmoetingscen trum. Woning is gerenoveerd. Huuringang onder voorbehoud. SBBS Reactienummer0420103 Wijk Overhees Woningtype flat met lift- Aantal kamers 2 Opp.woonkamer: 29 Etage Eerste etage Beschikbaar per: l5r10-2004 Netto huur 470,00 Bruto huur 566,12 Subsidiab. huur494,40 Servicekosten 96,12 Voorwaarden Leeftijd minimaal 50 jaar. Bijzonderheden Lift, alarmering, huismeester, recreatiemogelijkheden in bij behorend ontmoetingscentrum. Woning is intern gerenoveerd. Huuringang ovb. Type A, schoolkant Verhuurder SBBS Reactienummer0420102 Wijk Overhees Woningtype flat met lift Aantal kamers 2 Opp.woonkamer: 29 Etage Eerste etage Beschikbaar per: 15-10-2004 Netto huur Bruto huur Subsidiab. huur Servicekosten Voorwaarden Bijzonderheden 470,00 569,23 494,40 99,23 Leeftijd minimaal 50 jaar. Lift, alarmering, huismeester, recreatiemogelijkheden in bij behorend ontmoetingscentrum. De woning is intern gerenoveerd. Type A, binnenplein. SBBS Reactienummer0420107 Wijk Overhees Woningtype flat met lift Aantal kamers 2 Opp.woonkamer: 29 Etage Eerste etage Beschikbaar per: 15-10-2004 Netto huur 475,43 Bruto huur 571,55 Subsidiab. huur499,83 Servicekosten 96,12 Voorwaarden Leeftijd minimaal 50 jaar. Bijzonderheden Lift, alarmering, huismeester, recreatiemogelijkheden in bij behorend ontmoetingscentrum. Woning is gerenoveerd. Type A, binnenplaats. Verhuurder SBBS Reactienummer0420108 Wijk Overhees Woningtype flat met lift Aantal kamers 2 Opp.woonkamer: 29 Etage Begane grond Beschikbaar per: 01-10-2004 Netto huur 475,47 Bruto huur 571,72 Subsidiab. huur499,87 Servicekosten 96,25 Voorwaarden Leeftijd minimaal 50 jaar. Bijzonderheden Type A, lift, alarmering huis- meester, recreatiemogelijkheden, in ontmoetingscentrum. Woning is gerenoveerd. Huuringang ondervoorbehoud Verhuurder SBBS W. Beckmanstraat 233 Reactienummer0420105 Wijk Klaarwater Woningtype flat met lift Aantal kamers 3 Opp.woonkamer: 20 Etage Derde etage Beschikbaar per: 15-10-2004 Netto huur 478,'52 Bruto huur 580,06 Subsidiab. huur502,38 Servicekosten 101,54 Voorwaarden Bijzonderheden Leeftijd minimaal 50 jaar. Lift, alarmering, huismeester, recreatiemogelijkheden in bij behorend ontmoetingscentrum. De woning is intern gerenoveerd. Type A+, achterzijde SBBS Reactienummer0420104 Wijk Overhees Woningtype flat met lift Aantal kamers 2 Opp.woonkamer: 29 Etage Tweede etage Beschikbaar per: 15-10-2004 Netto huur 484,06 Bruto huur 580,18 Subsidiab. huur508,46 Servicekosten 96,12 Voorwaarden Bijzonderheden Leeftijd minimaal 50 jaar. Lift, alarmering, recreatie mogelijkheden in bijbehorend ontmoetingscentrum. De woning is intern gerenoveerd. Type A, ingang plein. SBBS wedstrijd betrokken zijn worden in de maand september beoordeeld door een zware vakjury. In oktober wordt er een volgende nominatie bekendgemaakt. Begin november volgt er dan opnieuw een bezoek van de finale-vakjury, die vooral het gevoerde beleid nog eens kri tisch doorneemt, en van een con sumentenjury, die zich vooraf niet bekendmaakt. De eerder dit jaar op meer dan 120 punten kritisch beoordeelde en gecertificeerde kandidaten ko men uit het hele land en behoren tot de top van de Nederlandse kaas- en delicatessenwinkels. Zij strijden om de eretitel 'Beste spe cialiteitenwinkel van Nederland 2005'. De winnaar wordt op dins dag 16 november bekend gemaakt en in het zonnetje gezet in evene mentencentrum Hart van Holland te Nijkerk. Dat gebeurt tijdens een feest voor de hele kaas- en delica- tessenbranche. Tussen woensdag 6 oktober en zaterdag 16 oktober is het Kin derboekenweek. Een heel bij zondere Kinderboekenweek, want dit jaar bestaat de Kin derboekenweek vijftig jaar. Daarom heet het de Gouden Kinderboekenweek. Idea biedt veel feestelijke activiteiten tij dens de Kinderboekenweek. De eerste Kinderboekenweek in 1955 was nog een bescheiden par tijtje op een paar plekken in het land. En met weinig kinderen. Nu in 2004 is het een megafeest voor iedereen die van lezen en boeken houdt. Daarom is ook gekozen voor een feestelijk thema: Muziek. Omdat bij een feest muziek hoort en waar muziek klinkt is het feest. Daar wil je bij zijn. Iedereen! Toch? Overal in het land is het feest. Op zondag 26 september worden de Griffels en Penselen uitgereikt aan de auteurs en illustratoren van de mooiste kinderboeken. Op dins dagavond 5 oktober is het Kinder boekenbal in de Amsterdamse schouwburg. En omdat het feest is wordt het Kinderboek der Kinder boeken gekozen uit alle boeken die tussen 1955 en 1971 bekroond werden met de Gouden Griffel. Bij Idea is tijdens de Kinderboeken week van alles te beleven in het theater en in de bibliotheek. Idea opent de Kinderboekenweek met een spetterend openingsfeest op 6 oktober vanaf 14:00 uur! Het Openingsfeest, woensdag 6 oktober Kinderboekenweektrein In Soest rijdt een eigen kinderboe kenweektrein, hierin kun je meerij den als je tussen de zes en twaalf jaar oud bent. De trein gaat naar het Museum Oud Soest. In het museum is een bijzondere tentoon stelling van poppen die van Konin gin Juliana geweest zijn. Vergeet niet jouw favoriete boek mee te brengen, want dan krijg je bij het museum nog een leuke verrassing! De trein vertrekt om 14:00,15:00 en 16:00 uur bij Idea, dus mis hem niet! Je kunt alvast een kaartje bij de bibliotheekbalie vragen, zodat je zeker een plaatsje hebt. Het kinderboekenweektreintje start op 6 oktober vanaf Idea. Muziek in de bibliotheek Kinderen van de muziekschool uit Soest komen in de bibliotheek op treden. Of ze op de dwarsfluit spe len, op de trommel slaan of zelfs op de trompet blazen is nog ge heim, maar kom vooral luisteren naar de leuke muziek. Kleurplaten inleveren in Soest Soesterberg Natuurlijk is het leuk als de bibli otheek tijdens de kinderboeken week vrolijk is versierd. Daarbij kun jij helpen. Haal een kinder boekenweekkleurplaat in de bibli otheek en maak er wat moois van. Als je de kleurplaat op de ope ningsmiddag van de kinderboe kenweek weer inlevert, blijft hij de hele kinderboekenweek in de bibli otheek hangen. Als bedankje mag je dan grabbelen in de grabbelton. Wat zou daar in zitten? Theater Drop of Dronder Een voorstelling in het Idea Thea ter. In dit gloednieuwe programma word je door DieDrie meegeno men in de spannende maar soms ook meedogenloze wereld van de reality- en talentenprogramma's. In een alles-of-niets-poging hebben zij zich ingeschreven voor de suc cesvolle talentenshow Drop of Dronder. Een show die lijkt op het soort programma's als Big Brother, Starmaker en Idols. Vele soorten muziek in een echte show met licht- en rookeffecten. Kom zien hóe het gaat in de wereld van de popmuziek en het hele circus daar omheen. Er zijn twee voorstellin gen: 14:00-15:00 en 16:00-17:00 uur. Toegang 5,00. Reserveren bij de theaterkassa. Leeftijd: vanaf 7 jaar. DieDrie: 'Drop of Dronder'. Workshop Musical, zaterdag 9 oktober Vind je het leuk om in een musi cal mee te doen en ben je 10,11 of 12 jaar, dan is dit jouw kans. In deze workshop ga je één scène van een verhaal leren spelen. Eigenlijk bestaat het verhaal uit drie delen,1 maar het is ook heel leuk om aan één stuk mee te doen. Aan het ein de van de workshop wordt de mi- nimusical direct opgevoerd in het Idea Theater voor ouders of ande re familie en bekenden. Je wordt live begeleid aan de piano. De andere twee workshops zijn op zaterdag 2 en zaterdag 30 oktober 11:30-14:30 uur. Prijs: 22,50 per workshop. Inschrijven kan via het inschrijfformulier bij de recep tie van Idea. (Bij intekening voor drie workshops ineens geldt een korting van 10 op het totaalbe drag) Leeftijd: 10-12 jaar. De workshop gaat door bij voldoende deelname. Kinderboekenfeest in Soesterberg, zaterdag 9 oktober In Soesterberg is het feest van 14:00 tot 17:00 uur. Knutsel/spelletjesmiddag Bij muziek en feest horen natuur lijk ook spelletjes. Kom je verma ken met jukebox, haakse sjoelbak, kikkerspel, schminken, muziekin- strumentje maken, op de foto, ver siering maken, springerig hapje en drankje. Je kunt een strippenkaart kopen voor 2,00 en alle activi teiten langsgaan die je leuk vindt. Feest van de 1001 kinderboeken, zaterdag 16 oktober Idea sluit de Kinderboekenweek af met het 'Feest van de 1001 kinder boeken'. Knutsel/spelletjesmiddag: Jukebox, haakse sjoelbak, kikkers pel, schminken, muziekinstrumen- tje maken, op de foto, versiering maken, springerig hapje en drank je, én... leer de fantastische dans! Je kunt een strippenkaart kopen voor 2,00 en alle activiteiten, langsgaan die je leuk vindt, van 14:00 tot 17:00 uur. Theatervoorstelling 'Het Slotak koord' Een boek komt tot leven! Schilde rijen blijken te praten, klepjes gaan spontaan open. Een rare vogel woont in het bos en een brommer scheurt door het decor. Deze grap pige voorstelling speelt in een le vensgroot Pop-up boek, waarin! tekeningen tot leven komen. Voor kinderen van 4 tot en met 7 jaar. Toegang volwassenen 6,50 en kinderen 5,50, van 16:00 tot 17:00 uur. Theo Olthuis komt! Theo Olthuis heeft veel gedichten geschreven, zoals 'een hele bad kuip vol', maar ook is hij bekend doordat hij liedjes heeft geschreven voor bijvoorbeeld Sesamstraat, Herman van Veen en Kinderen voor Kinderen. Ben je benieuwd hoe deze schrijver kan zingen, dichten en toneelspelen, kom dan naar deze muzikale voorstelling! De Stichting Literaire Activiteiten Soest heeft de komst van deze schrijver mogelijk gemaakt. De toegang is gratis, van 17:00 tot 18:00 uur. Feest! Het feest kan losbarsten. Als af sluiting van deze jubileumkinder- I boekenweek gaan we muziek ma ken en dansen. De laatste kans om die spetterende dans nog één keer tje te doen. Mis het niet! Idea bibliotheek, 18:00-19:00 uur. En er gebeurt nog meer tijdens de Kinderboe kenweek Raad het muziekje! In de bibliotheek zie je overal mu- Het Nest met 'Het Slotakkoord'. Kinder Wj boeken* week 2004 ziek. De noten vliegen om je oren. Je kunt de instrumenten zelfs ho ren. Misschien kun je zelf wel een instrument bespelen. Dan weet je wat de muzieknoten betekenen. Op het grote bord bij de jeugdin- gang staat een heel bekend melo dietje. Kun je de muzieknoten ont cijferen en weet je welk liedje het is, schrijf dit dan snel op een pa piertje. Is het goed, dan mag je grabbelen in de kinderboeken weekgrabbelton! Kinderboekenweekquiz Doe mee met de kinderboeken weekquiz. Als je goed kijkt, zie je instrumenten in de lucht zweven. Die hangen daar natuurlijk niet voor niets. Bij elk instrument vind je een vraag van de quiz. Wil je meedoen, haal dan een quiz bij de balie. Alle vragen opgelost? Dan mag je grabbelen in onze kinder boekenweekgrabbelton Kom kijken bij Idea! Zoals je ziet is er genoeg te doen tijdens de kinderboekenweek! In de bibliotheek ligt een kleurrijke folder klaar met alle informatie. Hier kan je ook de strippenkaarten kopen voor de spelletjesmiddag en een kaartje ophalen voor het trein tje. Haal de kaartjes op tijd, want er is veel belangstelling voor. Tij- .dens de Kinderboekenweek ligt ook de Kinderboekenmolen weer klaar, vol leuke boekentips. Voor de peuters en kleuters is er de Voorleesgids, een boekje over prentenboeken. Meer informatie over de kinder boekenweek vind je op www. ideasoest.nl. en www.kinder boekenweek.nl. De kinderboeken week bij Idea wordt mede moge lijk gemaakt door JKautomatise- jring uit Soest. In de grote zaal van ontmoetings centrum De Klarinet, Klarinet 39, wordt op zaterdag 2 oktober een kinderkledingbeurs gehouden. De verkoop begint om 10:00 uur en duurt tot 12:00 uur. Er zal kleding vanaf maat 74 t/m maat 176 wor den verkocht. Ook wordt positie kleding te koop aangeboden. Ver der zijn er speelgoed, wandelwa gens, wipstoeltjes, boxen en andere babyspullen te verkrijgen. Zestig procent van de verkoopopbrengst is bestemd voor de inbrengers van de kleding. Een ander deel wordt geschonken aan Babyhuis Ruama in Mozambique. Op de kleding beurs is ook informatie beschik baar over dit babyhuis. Een maand later, in november, staat er nog een beurs op de agenda. Ditmaal be treft het een speelgoedbeurs. Men sen kunnen daarvoor hun speel goed inbrengen. Verkoopnummers zijn aan te vragen tijdens de aan staande kledingbeurs of bij een van onderstaande mensen. Manuel en Lianne van den Berg S8035 6025534, of Michel en Marion Bloemendal §2035 60246446. Woensdag 6 oktober In deze nieuwe show (aan het be gin van de Kinderboekenweek (thema Muziek) neemt DieDrie de kinderen mee in de spannende, maar soms ook meedogenloze we reld van de reality- en talentenpro gramma's. In hun vorige show mochten de bandleden van Die- Drie ruiken aan de roem, maar een echte doorbraak bleef uit. In een alles-of-niets-poging hebben zij zich nu ingeschreven voor 'Drop of Dronder', een succesvolle talenten show die voortborduurt op het succes van tv-programma's als Big Brother, Starmaker en Idols. De kinderen zien het dappere drie tal strijden om een finaleplaats. Maar er zijn nog volop andere kandidaten, waaronder een paar hele maffe. En de jury is keihard... En wat te denken van die aalglad de presentator en die wijsneus van een 'carrièrecoach'? Gaat alles wel even eerlijk? 'Drop of Dronder' is een sterk in teractief programma dat inhaakt op de actualiteit. Vele soorten muziek en teksten die de kinderen aanspreken in een hilarische show met licht- en rookeffecten. Een kennismaking met alle facetten van de popmuziek en het hele circus daaromheen! Aanvang: 14:00 én 16:00 uur. Duur: 60 minuten. Leeftijd: 7 tot 12 jaar. Toegang: 5,00. Zaterdag 16 oktober Muziektheater Het Nest speelt: 'Het Slotakkoord' Een boek komt tot leven! Schilde rijen blijken te praten, klepjes gaan spontaan open, een rare vogel woont in het bos en een brommer scheurt door het decor. Pien, onze held, neemt de toeschouwers mee en laat fictie werkelijkheid worden. Het uitgangspunt van deze muzi kale familievoorstelling is een le vensgroot pop-up boek, waarvan de illustraties bewegen. Het boek vormt een sprookjesachtig decor. De bladzijden die door Pien wor den omgeslagen zorgen ervoor dat zij steeds weer in een nieuwe we reld staat. Elke bladzijde bevat meerdere verrassingen, waardoor een levendige entourage ontstaat. Aanvang: 16:00 uur. Duur: ca. 50 minuten. Leeftijd: vanaf 4 jaar en ouder(s). Toegang: kinderen 5,50; volwassenen: 6,50 Kaarten reserveren bij de theaterkassa: SS 035 609.58.29, dinsdag t/m vrijdag 11:00-17:30 uur en een uur voor aan vang van de voorstelling. Gereserveer de kaarten dienen uiterlijk een half uur voor de voorstelling opgehaald en be taald te zijn, anders worden ze ver kocht. Op maandag zijn theaterkassa, receptie en bibliotheek gesloten. Het Nederlands Bach Ensemble o.l.v. Krijn Koetsveld geeft op donderdag 7 oktober een a capel- la concert van Angelsaksische mu ziek in de Sint Aegtenkapel, 't Zand 37, Amersfoort. Als solist treedt op David van Ooijen (luit). Op het programma staan werken van John Taverner (1490) en zijn 20e-eeuwse naamgenoot, Henry Purcell, James Macmillan, William Byrd en Samuel Barber. Aanvang: 20:15 uur. Kaarten a 12,00 (CJP/Pas65 10,00) o.a. ver krijgbaar via 82 023-527.04.94. De heer Theunissen uit Bathmen geeft op maandagavond 1 novem ber met behulp van de video een lezing over weidevogels. Belang stellenden kunnen de lezing gratis bijwonen. De zaal is vanaf acht uur geopend. De lezing begint rond half negen. De lezing zal worden gehouden in verenigingsgebouw Vogelzang aan de Parallelweg 7b. Alle vogelliefhebbers uit Soest en omgeving zijn van harte welkom. iedere vrij dagavond koopavond vanaf 2oktober iedere zaterdag oliebollen Banket Brood Hartige hapjes Bruidstaarten Tearoom Lunch op bedrijf of kantoor Van Weedestraat 76, 3761 CH Soest, Tel.: 035-6012823 Fax: 035-6026142 e-mail:bb.lex.verkley@planet.nl

Soester Courant | 2004 | | pagina 9