/VZ 49 draait rollen eens om fspoiïïi Hardste service, dertien titels ia Kopenhagen naar Canada 33 Kandidaten sportverkiezing ,cht tegen acht op 2 vierkante meter °.g. s s.v. V.V.Z/49 Roda'46 Aangename rentree heren StamSovoco in 3e divisie iflSi!! m 1 pagina ÜÓÉNSDAG 6 OKfOBÈR^2Ö04~ erechte winst dankzij twee treffers Hidde Reitsma SOESTER COURANT PAGINA 21 Sportuitslage^l Sportprogra^ Op 25e editie Soester tenniskampioenschappen BADMINTON jVaessen vertegenwoordigt Nederland op WK junioren iDMINTON Volgende week nominaties; uitslag op 29 oktober SPORTVERKIEZING Defensie Hees blundert opzichtig bij TABA: 3-2 BASKETBAL De Klerk schiet 't Vliegdorp inet 3 goals langs DS BADMINTON f jwmi és» Heren van Badso geven doorslag tegen Hoogland KORFBAL Geen strobreed wordt KVO in de weg gelegd Basketbalsters betalen tol in extra speeltijd Parklaan Braamweg oopafstand van winkels, openbaar oer, scholen en vooral de bossen uinen ligt deze helft van een bel woonhuis uit de dertiger i. Naast de woning staat een e stenen garage met verwarming, ;r en elektra. De vrije diepe tuin 0 meter) ligt op het zuidoosten, ling: entree, hal, toilet, trapkast, nkamer met parketvloer, open d, erker en openslaande deuren de tuin, woonkeuken (ca 12 m2) :oegangtotdetuin enCV- net ligbad, douchecabine en vastafel (ca 14 m2), tweede waskamer met tweede toilet en naar de zolder met veel doorzien van paneeldeuren, beglazing. Aanvaarding in Vraagprijs 345.000,- k.k. Eikenlaan aorziening aansluiting wasma- toegang tot terras en achter met ruim balkon, ouderslaapka- iet ligbad, vaste wastafel en vaste kasten. Tweede verdie- gebruik als 5e slaapkamer) mét ner met dakkapel. De woning 996) en is gedeeltelijk voorzien ■t zuiden en is ca 20 meter diep. locatie in het mooie Soest- Vraagprijs 395.000,- k.k. Ganzetrek ïkkejijJce en kindvriendelijke igeving gelegen modern iwd halfvrijstaand iis met garage en een id aangelegde tuin op het en. entree, hal met granieten et, m.k., aparte garderobe, ormige woonkamer met xmige luxe keuken voorzien :e inbouwapparatuur, aan- e serre (totaal woonkamer '5 m2) geheel voorzien van zonwering en schuifpui naar lassief blanke beuken 'ijvers en verschillende r boven de garage met lehele breedte van de amer, garderobe/ sstaH «parate toilet. 000) en aansluiting pel en veel bergruimte. De ere doeleinden geschikt. gezinshuis!! Aanvaarding Vraagprijs 495.000,- k.k. Torenstraat visiekelder, ie aapkamers met toegang vaste kasten. Vernieuwde wastafelmeubel. tvloer. Vaste trap naar aarstrap met extra le badkamer). Veel De woning is voorzien -t uitstekende maken deze Woning tot sgprijs 550.000,- k.k. UETBAL-zaterdag j„ seizoen begonnen de mvvitten met twee overwin nen, gevolgd door drie ne igen. De ouverture van dit oen is tegenovergesteld. Na verloren duels heeft de o van trainer Ronald Heer- p zich met drie afgeteken- genesteld in het linker /as zaterdag een makkelijke g in Scherpenzeel voor de :rs die probleemloos Vallei- aan de kant zetten: 0-2. |tslag waar Heerschop vrede iad. 'Volkomen verdiend. te hadden meer moeten dat is nog ons manco.' |ad de oefenmeester gelijk '49 had teveel kansen no- name Gijs Schaap stond [scherp, de vaak onnavolg- Its was zaterdag grossier in jen van de mogelijkheden, strijd begon spectaculair, teepaTtlsc)!oten van de weer fit- stranrtrf Dorrestein, die echter strandde op de uitmuntende doel- zewndplbe,rt PaSt°°r- Maar in de mak F^TUUtWaS het dantoch resteiif v ™JC traP van Dor restein kwam via het hoofd van SaaPblJ Hidde Reitsma, en die bedacht zich geen moment: 0-1 Daarna hadden de Soesters het karwei moeten afmaken, er boden vo !eg,°van kansen aan, maar de voorhoede verzaakte. Op het middenveld en de achter hoede viel zaterdag niets aan te merken Ahmed Sahraoui die de taak had om de altijd lastig te be- spe en Enk van Veldhuisen van VaUeivogels af te stoppen, voldeed bekwaam. Sahraoui: 'Dat is best wel een lastige tegenstander, maar met een beetje trekken en duwen kom je een eind. Dat kostte mij wel een gele kaart. Het was een van de vele prenten die de warrig leidende arbiter Sukkel uitdeelde. Vadervogels trainer Jan van de Heuvel haalde uit voorzorg zijn pupil Cor Bos naar de kant om een rode kaart te voorkomen. De speler speelde met vuur in de duels met Ferry de Smalen, die al leen maar horizontaal langs zijn opponent kon komen. De tweede helft werd WZ'49 wat terug gedrukt, wat ruimte gaf voor de counter die de 0-2 opleverde, Dorrestein bereikte met een sublie me pass Hidde Reitsma, die een voudig kon scoren. Het werd nog even spannend toen Alemdar Kurt een strafschop veroorzaakte. Doel man Pascal Kamerbeek pareerde de ingeschoten bal. Doelpuntenmaker Reitsma: 'Twee goals, dat gebeurt me niet zo vaak. Het ging lekker vandaag, ik was scherp. Deze zege is goed voor de sfeer in de groep.' Heerschop had een verklaring voor de duidelijke zege:' Andere ploegen hebben twee brekers op het middenveld, maar wij hebben met Zeki Kurt en Dorrestein twee voetballers. We hebben de hoge voorzetten op die lange spits vanaf de flanken goed kunnen voorkomen, en dat is een compliment voor Johan Walen en Eloy Kok. Foto: Foto Bell inaand vertegenwoordigt bessen uit Soest ons land 1 WK badminton voor ju li. Daarvoor zal ze van 18 ■met 31 oktober in Cana- lblijven. Maar eerst gaat [meervoudig nationaal kampioene naar Kopen- ii deel te nemen aan de Ih Junior Cup. peense hoofdstad zal ze veel s uit Europa tegenkomen en n is het toernooi een ideale i naar de krachtmeting met bte badmintonners van de loop op een gunstige loting, i ik niet meteen tegen een ■ese moet. Anders heb je zegt de achttienjarige sport- I Ook bij de jeugd staan in pintonkringen de Aziatische het hoogst aangeschreven, n Europa zijn de Denen en Ëngelsen favoriet, lichmond, Canada, dubbelt Use Issen met Eefje Besselink uit «dringen en speelt ze de mix 1 Haarlemmer Jorit de Ruiter, ■eerste tegenstanders zijn nog I bekend, maar omdat de inter- ionale ranking mede bepalend joor de loting van de dubbels en ■en, is de kans groot dat Vaes- I meteen aan sterke opponenten Jrdt gekoppeld. In het landen- Irnooi moet Nederland het op pen tegen Taiwan en India. piningen Jl voorjaar konden Vaessen en geen potten breken tijdens de K in Zweden. De beperkte trai- pgsfaciliteiten van de bond wa- i volgens haar mede oorzaak de tegenvallende resultaten, niddels staan ze vrijwel dagelijks p de baan. Eenmaal per week traint ze met haar clubteam ELO United uit Hengelo, waarmee ze in de eredi visie uitkomt. Ilse is een van de jongste spelers op dat niveau. Elke dinsdag- en woensdagavond is ze te vinden in het toptalentencen trum in Haarlem. Op donderdag morgen oefent ze met Mia Audi- na, die op de Olympische Spelen zilver won, en de andere Oranje klanten. In de avonduren volgt een sessie met de jeugdselectie. 'Op vrijdag fitness ik en op zaterdag moet ik spelen en ga ik soms 's morgens nog trainen.' Ondanks de tijd en energie die de jonge badmintonster in haar sport investeert, blijft er tijd over voor een studie. Aan de Hoge School in Utrecht loopt ze nu rond als twee dejaars Sociale Pedagogische Hulpverlening. 'Maar ik woon nog lekker thuis. Je zit hier centraal en sinds kort- heb ik mijn rijbewijs, dus ben ik mobieler. Ik hoef niet meer zo vaak een beroep op mijn ouders te doen.'En inderdaad, het eten staat klaar, maar ik kook soms ook zelf.' Ilse is volgend seizoen ook nog ju nior en hoopt dan in ieder geval op het EK hogere ogen te gooien dan de afgelopen keer. Aan de trai- ningsarbeid zal het niet liggen. De waardering is er ook. In Hengelo, waar ze eredivisie speelt, werd ze uitgeroepen tot sportvrouw van het jaar 2003. In Soest is ze nu ook aangemeld voor de sportverkie- zing. Maar mocht ze worden geno mineerd voor deze titel, dan zal ze verstek moeten laten gaan op het sport- en cultuurcircus op 29 ok tober. Want dan speelt ze het WK in Canada. Overmorgen eerst nog even naar Kopenhagen. Met een service van 166 kilo meter per uur zette Martijn van de Hoek de hardste service neer tijdens de Soester tennis kampioenschappen. Bij de da mes liet Jorinde de Boer (142 km/uur) die noteren. Het was misschien mede daarom niet verwonderlijk dat dit tweetal in de A-poule de lokale titel in de gemengde klasse veroverde. In de finale klopten ze Ada en Jan Jan sen met tweemaal 6-3. Ook in het herendubbel was het de organisatoren gelukt om de 25c editie van de titelstrijd op te luis teren met spelers uit de categorie ën drie tot en met vijf. Erwin van Dijk en Benno Sjoerds eisten de eerste plaats op door in de eind strijd de broers Noorman in twee sets te verslaan. Bij de dames gingen Anneke Ver meulen en Daniëlle Buis met de eer strijken. Diny Booij en AJber- tien Kers kwamen er niet aan te pas: 6-4, 6-1. De finales van de tenniskampioen schappen vonden zondag plaats bij LTC Soestdijk. Dat gebeurde na dat er twee weken lang op ver schillende parken op gezette tijden poulewedstrijden waren gespeeld. Op sportpark Schrikslaan werd in dertien categorieën (dubbels en mix) een finale gespeeld. Over het algemeen waren de krachtsver schillen redelijk groot. Slechts in drie partijen was een derde set nodig. Gouden medaillewinnaar Robin Ammerlaan reikte, samen met bur gemeester Koos Janssen, de prij zen uit. Voorafgaand aan het toer nooi hadden alle deelnemers een fles wijn met speciaal toernooi-eti- ket ontvangen ter herinnering aan de 25" editie. Sandra Zevenboom was de meest gelukkige bij de ver loting. Zij mag met iemand een vierdaagse reis naar Platja de Aro maken en daar enkele tennislessen Met een eenvoudige 4-0-over- winning hebben de heren van StamSovoco na bijna tien jaar een aangename rentree ge maakt in de derde divisie. Din- to, degradant uit de tweede di visie, kwam er in De Bunt niet aan te pas. Alleen in het eerste duel van de eerste set liep StamSovoco tegen een achterstand te spelen. Toen de ploeg op 16-16 langszij was geko men, nam ze afstand om vervol gens niet meer in de problemen te komen: 25-22, 25-21, 25-20, 25- 22. De sleutel naar het eerste succes was de passing van Marcel Swart, Björn Schmitz en Gerlof Verstoep, vond coach Jurjan van Slooten. 'Daardoor konden we gemakkelijk de side-out binnenhalen en op een gegeven moment bouwden we ook de servicedruk op.' Ondanks de afwezigheid van drie geblesseerde spelers nam StamSovoco telkens een voor sprong om die niet meer uit han den te geven. 'We hebben een, moeizame voorbereiding achter de: rug, omdat we moesten wennen, aan het niveau. Maar we zijn ken nelijk precies op tijd klaar', aldus Van Slooten. Hij hoopt dat Ri- chard van Rouwendaal volgende week weer inzetbaar is. Het herstel van Dauwe Wildevuur en Remco Holterhues zal enkele weken lan ger op zich laten wachten. Elf mannen, vijf dames, negen talenten en acht ploegen zijn aangemeld voor de Soester sportverkiezing. De in schrijftermijn is inmiddels ver streken. In de loop van volgen de week beslist de jury welke drie kandidaten per categorie worden genomineerd. Een opvallende sporter die is aan gemeld is ongetwijfeld Gerard Be- ijer. De 59-jarige Soester is nog actief als voetballer. De oudste uit het rijtje namen is overigens atleet Hans Kleinekoort (65); de jongste is de negenjarige Vera den Breejen, lid van triatlonvereniging de Schieter. Zoals eerder aangegeven wordt vrijdag 29 oktober bekend ge maakt wie de sportman, de sport vrouw, de sportploeg en het sport talent van het jaar worden. Dat gebeurt tijdens een gala in de tent van Circus Renz op het evenemen tenterrein De Eng. De winnaars ontvangen hun prijs uit handen van Erica Terpstra, voorzitter van het NOC*NSF. Hieronder een overzicht van de sporters en teams die tot nu toe zijn aangemeld voor de verkiezing. Mannen Freddy Forger (tennis), Robin Ammerlaan (rolstoeltennis), Hans Kleinekoort (atletiek), Daniël Stel- lwagen (schaken), Gerard Beijer (voetbal), Pim Hoekzema (auto sport), Evert Davelaar (dammen), Michael en Thomas Deelen (bei den jeu de boules), Robert Roest (voetbal) en Dick van den Broek (atletiek). Vrouwen Marijke Roest (zitvolleybal), Son- ja Huizinga (tennis), Ilse Vaessen (badminton), Joleen Hakken (roeien), Sanne Delfgou (schaat sen). Talenten Kevin Parinussa (golf), Timon Sloos (turnen), Vera den Breejen (triatlon/duatlon), Christian Rasch (atletiek en tennis), Dominique Andriessen (atletiek), Bryan van Leyenhorst (atletiek), Marloes Faddegon (schaatsen), Simone van Dorresteijn (schaatsen), Roel Hoe- demakers (golf). Ploegen StamSovoco dames (volleybal), Springteam De Springbokken (air- tumbling), Soester SchaakClub (schaken), Smeeing/BDC heren (handbal), KVO welpen (korfbal), StamSovoco heren (volleybal), DVSB (dammen), Firtina'93 (fut- sal). In totaal hebben 153 mensen een sporter aangemeld bij de organisa tie. VOETB AL-zaterdag Persoonlijke fouten in de defensie zorgden ervoor dat Hees tegen TABA een kleine nederlaag leed: 3-2. De eerste helft hadden de mannen van trainer Jan Bos nog afgesloten met een 0-1 voor sprong. Toch ging de trainer niet met een gerust hart de kleedkamer in. 'Ik zag aan het einde van de eerste helft al een zekere verslap ping. Ik heb de jongens daar in de rust nog op gewezen.' De woorden van Bos bleken ech ter aan dovemansoren gericht. Na amper vijf minuten in de tweede helft stond het alweer 2-1 voor TABA. 'Daar gingen wel een paar grote fouten van ons aan vooraf.' Na de 2-1 ging Hees wat meer druk zetten. Na weer een defensie ve blunder vergrootte de club uit Amstelveen de voorsprong tot 3- 1. Bos: 'Ook de scheidsrechter speelde voor ons een negatieve rol. Alle twijfelgevallen gaf hij aan de tegenstander. Maar deze nederlaag is vooral te wijten aan persoonlij ke fouten. De scheids schopt ze er immers niet in bij ons.' Tien minuten voor tijd kwam Hees via Robert Schadee nog wel terug tot 3-2. Tot twee keer toe werd een bal van Hees van de lijn gehaald. Tot overmaat van ramp werd ook nog een geldig doelpunt afge keurd. Bos: 'Ik weet zeker dat de scheidsrechter hem andersom ge woon had goedgekeurd. Maar goed, het heeft geen zin om je daarover op te winden. Ik denk dat dit een onnodige nederlaag was. TABA is echt geen bijzondere ploeg. Ik denk dat we ze thuis op vreten.' AV Pijnenburg Marathon Berlijn. Gerrie den Oude 3.26.36, Dick den Oude 2.59.40. De Schieter Marathon Amersfoort. Frank de Groot 3.56.15, Ed van Renswouw 3.39.13. In het gedrang om de bovenste plaats van de vijfde klasse heeft 't Vliegdorp uitstekende zaken ge daan. De rechtstreekse confronta tie met medekoploper Delta Sports eindigde in een 2-4-over- winning voor de Soesterbergers. De Utrechters zetten 't Vliegdorp weliswaar voor het eerst dit sei zoen op een achterstand, vlak voor rust nam Gerard Gerrits de twijfel bij zijn ploegmakkers weg door de gelijkmaker te scoren. De speech die volgde in de kleed kamer was vooral bij de voor rust onzichtbare Guido de Klerk goed doorgedrongen. Binnen tien minu ten rondde hij eerst een steekpass van Jöey Knapen af en verzilverde hij een vrije trap van Gerrits: 1-3. Protesten van 't Vliegdorp over de manier waarop Delta Sports de marge verkleinde, leverden geen resultaat op. Waarop de Soester- bergse voetballers op een andere manier antwoordden. Olaf van Amstel zette De Klerk vrij voor de keeper en die maakte vervolgens zijn derde doelpunt van die mid dag. 't Vliegdorp moet nu alleen CDN nog naast zich dulden, dat overi gens een beter doelsaldo heeft. De twee koplopers ontmoeten elkaar op 20 november in Soesterberg. Soester Bowling Vereniging Maandag: Fysio and fitness - de Rode Duif 4-1, SNS - Danger-zone 0-5, de Keuntjes - Big Splitters 4-1, Briljantjes - Teamwork 3-2, Pinshakers - the big Lebowski's 3-2, Outsiders - Strajk 4"1- Dinsdag: Toverbal - BB-tjes 5-0, Just us - TNT 5-0, Missfits - Pinkillers 1- 4, de Noten - B4 5-0, Man bijt hond - Big Brothers 5-0, Just for fun - Hep- pie Hoekers 0-5. Sepp NADB wedstrijd Amstelveen. Senio ren 1 hoofdklasse: 1. Eric en Charlot- te Voorn; senioren 2 klasse A stan daard: 3. Piet en Ronny Hoogland, 5. Klaas en Anja Hofman; senioren 2 klasse B standaard: 1. Toon en Roelie Schrijvers. Kampioenschap Finales Soester tenniskampioenschap pen. Gemengd E: Offergeit/Offergelt- Hooft/Hooft 6-4, 7-5; Gemengd D: Tessers/Van Maarsseveen-Ambergen/ Jongma 6-3, 6-4; Heren D: V.d. Dik- kenberg/Riekers-Bos/De Groot 6-4, 1-6, 6-3; Dames D: Dtegenga/Vet- kamp-V.d. Velden/Van Dijk 6-2, 6-1; Gemengd C: Wielaard/Speerstra-Ka - pelle/Kapelle 3-6, 6-2, 6-2; Heren C: V.d. Lienden/V.d. Lienden-Altenaar/ Van Netten 3-0, opgave Altenaar; Da mes C: Vroege/Selles-Badescu-V.d. Giessen 6-1, 4-6, 6-3; Gemengd B: Lebon/Bouwman-Eerkens/V.d. Lugt 6-1,6-3; Heren B: Pijpers/Mente-Van Essen/Bouwman 7-5, 6-3; Dames B: Tolboom/Wildschut-Bannink/Beyler 6-2, 6-4; Gemengd A: Boer/V.d. Hoek-Jansen/Jansen 6-3, 6-3; Heren A: Van Dijk/Sjoerds-Noorman/Noor- man 6-2, 7-5; Dames A; Vermeulen/ Buis-Esmeijer-Booij/Kers 6-4, 6-1. De Snoekbaars Koppelwedstrijd. 1. W. Koenen/J. Hibbel, 2. A. Dekker/G. van Drie, 3. J. Lievestro/W. van Zoeren, 4. M. van Twillert/N. Fischer, 5. M. van Loe- nen/H. van Loenen, 6. C. Looijsen/B. van Keulen, 7. A. de Harder/P.J. de Harder, 9. W. van de Kraats/P. de Rond, 10. T. Bosman/M. Bosman. SO Soest A-junioren: SO Soest Al - Huizen A2 1-1; Eemdijk Al - SO Soest A2 7-0; B-junioren meisjes: SO Soest MB1 - Woudenberg MB1 6-0; B-junioren: SO Soest BI - Odijk BI 5-3; SO Soest B3 - Hoogland B6 3-1; C-junioren: DOVO Cl - SO Soest Cl 3-0; SO Soest C2 - CJW Cl 0-4; Eemdijk Cl - SO Soest C3 3-2; Hoogland C6 - SO Soest C4 2-1; SO Soest C5 - Roda C8 3-5; D-pupillen: SO Soest Dl - Waterwijk Dl 0-2; SO Soest D2 - Baarn Dl 0-9; Hoogland D4 - SO Soest D3 0-6; Hoogland D6 - SO Soest D4 3-1; SO Soest D5 - APWC D2 5-3; D-pupillen meisjes: SO Soest MD1 - Achterveld MD3 16-1; E-pu- pillen: SO Soest El- CJW El 6-2; Nieuwland E2 - SO Soest E2 2-1; Baarn E3 - SO Soest E3 1-8; SO Soest E4 - Roda E6 8-0; SO Soest E5 - WZA E6 4-4; SO Soest E6 - H'landerveen E2 11-1; Hoogland E10 - SO Soest E7 2-6; SO Soest E8 - Hoogland E13 10-1; SO Soest E9 - Spakenburg ME3 3-6; F-pupillen: SO Soest F1 - Quick F1 3-3; SO Soest F2 - TOV F2 4-0; APWC F2 - SO Soest F3 0-3; SO Soest F4 - Roda F5 4-0; H'landerveen F4 - SO Soest F6 0-7; Nieuwland F8 - SO Soest F7 1-8; SO Soest F8 - SO Soest F7 1-8; SO Soest F8 - WZ'49 F8 1-2; SO Soest F9 - KWA F5 2-1; Roda F12 - SO Soest F10 15-0; ïl. 035 - 6030025 Acht tegen acht op twee vier kante meter. Alle ogen gericht op de bal, al heeft de helft van de kinderen op deze foto ogen schijnlijk het rode speeltuig even uit het oog verloren. Schoolvoetbal is kluitjesvoet bal en vreemd van elke vorm van tactiek; alle goedbedoelde aanwijzingen vanaf de zijlijn ^n fanatieke ouders lossen Ongehoord op in de lucht. Dertienhonderd basisscholieren Probeerden vorige week woensdag te scoren en anders wel om dat el kaar te beletten. Voetbal in zijn meest maagdelijke vorm, zonder kwade bijbedoelingen of belem merende afspraken. Voetbal, waar bij bijna elke wedstrijd nog leuk is om naar te kijken. Zelden is het zo druk op een sportaccommodatie als die mid dag, toen de auto's tot aan de Den Blieklaan en de Wieksloterweg geparkeerd stonden. Ouders laten de fiets bij voorkeur staan. Het leger vrijwilligers van sportor ganisatie Soest leverde een top prestatie, waarbij de leukste, maar tevens moeilijkste taak was wegge legd voor de scheidsrechters. In de bestuurskamer waren ook mensen die de resultaten registreerden, zo dat na afloop de poulewinnaars op schrift gesteld konden worden. De kans bestaat dat deze teams over enkele maanden nogmaals worden opgetrommeld om uit te maken wie zich kampioen van Soest mag gaan noemen én wie er misschien mag deelnemen aan de regionale finale in Utrecht. Gemeenten, provincie en KNVB overwegen om in juni, tijdens de FIFA WK voetbal onder 20 jaar, Foto: Soester Courant een dag in te ruimen voor de bes te basisschoolploegen. Namens de gemeente Soest zijn sportcoördina- tor Rachel Wouters en bewegings consulent Marlon van Zal daar druk over in de weer. Op dit mo ment is er nog geen duidelijkheid of een en ander doorgaat. 'Het bevindt zich allemaal nog in een beginstadium en er moeten nog diverse problemen worden opge lost', zegt Wouters. Misschien komt er ook een finaledag voor het voortgezet onderwijs. Op de tweede speeldag boekte Badso ten koste van Hoogland een overwinning. De club uit Soester berg won met 5-3. Rob Stomp en Eric Creutzberg kenden weinig problemen en wonnen beiden in twee games. Minder succesvol wa ren Inge Houtman en invalster Maijan Rossewij die werden over klast door hun tegenstanders. Niet anders waren de verhoudin gen in de dubbels. Badso pakte een punt bij de heren, maar moes ten bij de dames capituleren. Stomp en Creutzberg gaven in de mix-partijen de doorslag. Stomp en Kaspers hadden het aanvanke lijk zwaar in hun eerste mix, maar wonnen wel: 13-15, 15-11, 15-2. Creutzberg en Houtman klaarden de klus sneller: 15-5, 15-4. WOENSDAG 6 OKTOBER Futsal 20:55 Firtina'93-LZV, 2C ronde beker (Beukendal) VRIJDAG 8 OKTOBER Futsal 19:30 Baron 2-SEC (Huizen) Tafeltennis 20:15 Victoria 3-Shot (Hilver sum) ZATERDAG 9 OKTOBER Badminton 13:00 Selby-Netwerk (Idea) 14:00 Dronten-Badso (Dronten) Basketbal 18:00 Red Stars (D)-River Ti-ot ters (Beukendal) Handbal 20:40 Smeeing/BDC (H)-Swift (Beukendal) Korfbal 15:30 Huizen-KVO 15:30 Eemvogels-Huizen 4 (Sta ringlaan) Voetbal 14:30 VVZ'49-Roda'46 (Eem- weg) 14:30 Hees-Eemboys (V.O. Utrechtseweg) 14:30 SEC-SVP (Bosstraat- West) 15:15 Vliegdorp-WOO (Abro- na) Volleybal 20:00 Conesco/StamSovoco (D)-Pollux (Spleasure Centrum) 16:30 Compaen 2-StamSovoco (H) (Oostzaan) Waterpolo 19:15 Amer 2-Duinkikkers (H) (Amersfoort) 21:30 DAW 2-Duinkikkers (D) (Alkmaar) ZONDAG 10 OKTOBER Basketbal 18:00 Red Stars (H)-New Stars (Beukendal) Hockey 12:45 MHC Soest (D)-Leeuwar- den (Bosstraat) 14:30 MHC Soest-Kraaien (Bos straat) Voetbal 14:00 DWS-Soest (Amsterdam) 14:00 SEC-Hooglanderveen MAANDAG 11 OKTOBER Futsal 20:00 SEC-NVC 4 (Beukendal Waarom De Maaskanters de rijen sluit in de poule van KVO werd zaterdag in De Banninghal snel duidelijk. Geen strobreed werd de Soesterbergers in de weg gelegd. Een spannende wedstrijd kregen de bezoekers, onder wie burge-. meester Koos Janssen, dan ook niet voorgeschoteld. KVO leek de opponent aanvankelijk te willen sparen, want de 6-3-ruststand was mager in vergelijking met het krachtsverschil tussen beide ploe gen. Na de hervatting had KVO twintig minuten nodig om uit te lopen naar 10-4, waarna het uit eindelijk 12-5 werd. Folko de Raad en Dorien van Ettekhoven waren met elk drie treffers het pro ductiefst aan Soesterbergse zijde. Met hun teamgenoten gaan ze za terdag naar Huizen, waar de onge slagen koploper Huizen staat te wachten. Wil KVO een rol van betekenis blijven spelen in de veld- competitie, dan mag het in ieder geval niet verliezen. Een verlenging was vrijdagavond nodig om het verschil te maken tussen de dames van Red Stars en Silvertown Lions. In die extra vijf minuten trokken de gastvrouwen uit Schoonhoven aan het langste eind: 56-54. Zo spannend was het nooit ge weest als de basketbalsters uit Soest iets zuiniger met de bal wa ren omgesprongen. Het aantal ke ren dat die werd weggegooid, was niet meer bij te houden en daar mee was volgens Jan Mulders de nederlaag verklaard. Na een goede start (4-12) bokste Red Stars in het derde kwart tegen een achterstand aan, die maximaal acht punten bedroeg. Met nog vier minuten officiële speeltijd waren de rollen weer omgedraaid (45- 49), maar toen bleef Red Stars lan ge tijd droog staan en met een driepunter in de slotseconden kwam Silvertown Lions op de val reep enigszins fortuinlijk langszij om het vervolgens in de verlenging af te maken. Niettemin sprak Mulders van een 'nuttige wedstrijd'. 'Als ze hebben opgelet, weten ze nu wat ze niet moeten doen.' Oude rivalen komen elkaar aanstaande zaterdag weer tegen in de 2e Klasse: aanvang 14.30 uur op Sportpark Zonnegloren De wedstrijdbal wordt aangeboden door: Keurslager Rob Pouw Hoofdsponsor: Brink Kantoorartikelen Co-Sponsor: Bosman Bedrijven B.V. €B Adviesgroep Kledingsponsor: Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Procar B.V. Bar Eetcafé Centraal Jeugdsponsor: René de Bruin Bouwbedrijf Overige selectie ondersteunde Bakker Bedrijfswagen Groep Becker Int Transport Bouwbedrijf Van den Hengel Deelen B.V. Makelaars Harrie Toonen Assurantiën Unden Bedrijfskleding B.V. Printkado Promotie/ Relatiegeschenken sponsors zijn: Van Hengstum Apparatenbouw B.V. Van de Meer Dakbedekkingen Van de Munt Automaterialen B.V. Van der Wardt Horeca Amusement Van 't Net B.V. Verhuizingen Wasiel Steitner Witgoedspecialist

Soester Courant | 2004 | | pagina 21