Vier voorstellingen Circus Renz Markt moet Is gras wel oi Toon Herm bij ANWB-i "mTfflrifflgi Geen vergunning voor olieboilenkraam Soest gaat 1 januari meer vuurwerkafval verwijderen KRANTENBEZORGERS Onderzoek naar mog Soest moet huiswerk Geen Soesters bij prijswinnaars fotowedstrijd Wil je wat bijverdienen? Korting vanwege 975-jarig bestaan in Soest WOENSDAG 20 OKTOBER 2004 SOESTER COURANT PAGINA 4 WOENSDAG 20 OKTOBER De weekmarkt in Soest krijgt tie di nieuwe impulsen. Dat moet al- gelegi thans het vervolg zijn op een Groei breed onderzoek dat de ge- °ljr°r meente door een extern bureau DJe p| laat uitvoeren. Diverse locaties yyp komen daarbij onder de loep te De al liggen. de m koms Het onderzoek (kosten vijf- tot wil dj achtduizend euro) is aangezwen- de Ta geld door de WD. Als het aan de onde liberalen ligt, verplaatst Soest haar raad weekmarkt van de Smitsweg naar Voon de Van Weedestraat, tussen de ro- houd tonde en de kruising met de Stad- opdr; houderslaan. Eventueel opteert de zoek. WD ervoor dat de donderdag- markt in het Smitsveen blijft en dat ^en er op een andere dag een tweede De n markt in de noordelijke winkel- één v straat bijkomt. Als de winkeliers Van participeren, kan een braderieach- hield tige sfeer ontstaan, meent de WD voor. die haar initiatiefvoorstel mede liet een ingeven door de marktkooplui, van wink wie een zeer grote meerderheid pen weg wil uit het Smitsveen. stuui De PvdA wil onder geen beding over; dat de markt uit het Smitsveen ver- en d dwijnt. De kramen op de donder- verst dagmorgen zijn een bindend ele- loop ment voor de wijk, aldus deze firac- en ai Valt gras- en hooiland onder gras- het begrip akkerbouw? De ge- meente Soest zal de Raad van State ervan moeten overtuigen dat dit niet het geval is. De ^ch Kroon deed vorige week uit- Tenr spraak in de laatste twee be- Voet roepschriften over het gebruik Wetl van de gronden op De Eng. spra; miss De gemeente werd in het gelijk te k gesteld over het aspect, dat er geen verti paarden of andere dieren mogen Kroi lopen en grazen. Volgens het be- zijn stemmingsplan is het akkerbouw- De v gebied en daarin horen dieren niet te bt thuis. Blijft over de vraag of gras en hooi is hi akkerbouwproducten zijn. Zo ja, nog dan mogen de grondeigenaren het van als zodanig gebruiken. Zo nee, dan Luk moeten ze er een vorm van akker- groi bouw op realiseren. Volgens de om gemeente is het laatste het geval, maar van de motivering van Soest i> is de Raad van State -in tegenstel- ling tot de rechtbank- niet onder Onl de indruk. Daarom moet de ge- hou meente haar huiswerk op dit punt go opnieuw doen. voo In de praktijk betekent dit dat de en gemeente de twee bezwaarschrif- kof ten van grondeigenaren helemaal di 1 opnieuw moet beoordelen. Soest uur zal haar argumentatie over het dei Het Toon Hermans Huis Da Amersfoort, inloophuis voor eei mensen met kanker en hun He naasten, is van vrijdag 22 t/m kei zaterdag 30 oktober aanwezig tijdens de openingsweek van het ANWB tankstation in 76 Soest. Van 08:00 tot 18:00 uur sta zullen vertegenwoordigers van op het Toon Hermans Huis da Amersfoort bezoekers ontvan- ke gen en ze wegwijs maken met 8e tanken. Ook zullen ze de be- *e! zoekers attenderen op het Toon Hermans Huis Amers- m( foort waar mensen met kanker, z0 partners, familie en vrienden tei uit Soest ook van harte welkom Ta zijn. ee wc De ANWB helpt mensen op weg. ge Het Toon Hermans Huis Amers- da foort (THHA) doet eigenlijk het- ge zelfde. Daar worden mensen met bit kanker en hun naasten ook weer vo op weg geholpen na dat onheil- te spellende bericht waarmee één op de de drie Nederlanders ooit te ma- bij ken krijgt: u hebt kanker. Je wereld zo stort in. Natuurlijk doen artsen en ke verpleegkundigen alles om de ge ziekte te bestrijden en patiënten zo bc goed mogelijk te behandelen. Tl Maar voor aandacht van hun ang- ca sten en onzekerheden is helaas lit weinig tijd. Deze aandacht gaat al- d< tijd uit naar de ziekte zelf. Dat is II begrijpelijk.... maar niet genoeg, w Daarom opende het Toon Her- tii mans Huis dit jaar de deuren aan in de Regentesselaan 39 (tegenover st het station), in Amersfoort. Naast het vergroten van de naams- bekendheid van het Toon Her- Ti mans Huis Amersfoort in Soest is w het doel van de aanwezigheid tij- ei dens de openingsweek van het Z ANWB tankstation ook fondsen- tc werving ter verdere exploitatie van ff het huis. Vertegenwoordigers van A het Toon Hermans Huis zullen be- v zoekers wegwijs maken met tanken k en attenderen op het hoe en waar- a om van het huis, de regionale cl functie (het inloophuis staat open p voor mensen met kanker en hun g naasten uit het Meander Zorgge- d bied, een gebied waar ook Soest d toe behoort) en de activiteiten die d er plaatsvinden. Voor de inzet van in hun diensten voor de ANWB ont- C vangen zij een financiële vergoe- S ding die normaal gesproken be- s taald wordt aan een professioneel b promotieteam tijdens de openings- d week van het ANWB tankstation, t: REFERENDABELE BESLUITEN 14 OKTOBER 2004 BESLUIT Conform Conform Op grond van artikel 22 van de Tijdelijke referendum wet en de referendumverordening kan over de volgen de raadsbesluiten een referendum als bedoeld in de wet en verordening worden gehouden: VOORSTEL RV 04-68; Verordening Wet Kinderopvang RV 04-71Subsidie-aanvraag ESF over het jaar 2003 Iedere kiesgerechtigde kan een inleidend verzoek indienen om over de genoemde besluiten een referendum in te dienen. Indiening geschiedt in persoon bij de afdeling Publiekszaken onder overlegging van een identi teitsbewijs (bijv. paspoort). Voor het indienen van het verzoek moet gebruik gemaakt worden van een formu lier dat door de afdeling Publiekszaken ter beschikking zal worden gesteld. De verzoeker ondertekent het for mulier ten overstaan van een medewerker van de afdeling Publiekszaken. Voor de honorering van een inleidend verzoek is vereist dat een verzoek wordt gedaan door 200 kiesgerech tigden. Indien een inleidend verzoek van 200 kiesgerechtigden wordt gehonoreerd, ontstaat de fase van het definitieve verzoek. Voor een definitief verzoek is vereist dat het inleidend verzoek wordt ondersteund door een ondersteuningsverklaring van tenminste 2.250 kiesgerechtigden. Nadere inlichtingen over de procedure kunt u verkrijgen bij de heer J. de Keijzer of mevrouw C. van Harten van de afdeling Publiekszaken, telefoon (035) 609 34 11 De uitslag van een eventueel referendum heeft een raadgevend karakter indien een voldoende aantal kiesge rechtigden daaraan heeft deelgnomen. Dat betekent dat de raad daarna opnieuw dient te besluiten. Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Besluit ad ministratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben door plaatsing van bord E6 van bijlage I van het RW-90 nabij de personeelsingang van het gemeentehuis Soest te Soest een al gemene parkeerplaats voor gehandicapten aan te geven. Bezwaar: zie onder BOSMARATHON OP 10 OKTOBER: VERBOD TOT STILSTAAN WIEKSLOTERWEG EN DOLDERSEWEG Burgemeester en wethouders van Soest maken in verband met de bosmarathon op 10 oktober a.s. en gelet op het bepaalde in artikel 26 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) be kend, dat zij besloten hebben: Op zaterdag 10 oktober 2004 van 06:00 uur tot 16:00 uur door middel van het plaatsen van het bord E2 van het RW-90 -verboden stil te staan- op de volgende wegen een verbod tot stilstaan in te stellen: De Wieksloterweg o.z. tussen de aansluiting Dolderseweg en het 15,15 Heezerlaantje, aan beide,zijden van de weg; >tjgg De Dolderseweg, tussen de aansluiting Den Blieklaan en het Berkenlaantje, aan de noordzijde van de weg. Bezwaar Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maatre gelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van 116,- voor een natuurlijk persoon of 232,- voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn de volgende vrijstellingen te verlenen, met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften: 1. het gebruik van het voorste gedeelte van de showroom van het pand Eigendomweg 2a als winkel voor tabak en tijdschriften (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening); 2. het uitoefenen van volumineuze detailhandel/garagebedrijf in het pand Industrieweg 20 (artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van vier weken, derhalve van donderdag 21 oktober tot en met woensdag 17 november 2004 eventuele zienswijzen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze bouwplannen betrekking hebbende stukken liggen ter inzage gedurende diezelfde termijn, dage lijks van 8.30 - 16.30 uur en op donderdagavond van 19.00 - 20.00 uur, in het gemeentehuis, afdeling Plano logie en Bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1 DE VOLGENDE BOUWAANVRAGEN ZIJN INGEDIEND OP DE AANGEGEVEN DATUM BOUWPLAATS NR REGNR BETREFT ONTVANGEN Bilderdijklaan 30 040444 inpandig verbouwen van een woonhuis 4-10-2004 Gemshoorn 34 040448 bouwen van een dakkapel in het voorgeveldakvlak 5-10-2004 Hofstedering 72 040446 plaatsen van een berging 6-10-2004 Insingerstraat 8 040447 verbouwen/uitbreiden van een woonhuis 5-10-2004 Molenstraat 135 040445 verbouwen/uitbreiden van een woonhuis 5-10-2004 De publicatie van de ingediende bouwaanvragen is ter informatie. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30 - 16.30 uur en op donderdagavond van 19.00 - 20.00 uur. DE VOLGENDE BOUWVERGUNNINGEN ZIJN VERLEEND Hofstedering 48 Industrieweg/hoek Vrijheidsweg Julianalaan 30 Korte Brinkweg 34 Stadhouderslaan 59 BOUWPLAATS NR REGNR BETREFT VERZENDDATUM Apollo 208 040326 bouwen van een dakopbouw 8-10-2004 Birkstraat 54 040345 vervangen van bestaande garage door een garage 4-10-2004 met kelder 040301 veranderen van de achterpui van een woonhuis 4-10-2004 040201 plaatsen van een ballenvanger 4-10-2004 040305 (her)bouwen van een serre 8-10-2004 040238 bouwen van een dakopbouw op een woonhuis 8-10-2004 040353 vervangen van een paardenstal door een paardenstal met opslag 8-10-2004 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan burgemees ter en wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na verzenddatum worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1afdeling Planologie en Bouwen (balie bouw zaken), geopend elke werkdag van 8.30 - 16.30 uur en op donderdagavond van 19.00 - 20.00 uur. VERLEENDE VRIJSTELLING EX ART. 19.3 WRO Burgemeester en wethouders hebben vrijstelling verleend voor het gebruik van het pand Amersfoortsestraat 3/Sterrenbergweg 24 voor volumineuze detailhandel in keukens en sanitair, (verzenddatum: 13 oktober 2004) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Wet Awb) kunnen belanghebbenden en gemotiveerd be zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan burgemeester en wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaar-schrift moet binnen zes weken na de eerder genoemde verzenddatum worden ingediend. Om ongelukken met niet afge gaan vuurwerk te voorkomen worden diverse straten in Soest op nieuwjaarsochtend schoon gemaakt. De gemeente acht het noodzakelijk dat er een extra veegronde plaatsvindt. De stichting consument en veilig heid heeft namelijk aangege ven dat door het opruimen van vuurwerkafval het aantal vuur werkslachtoffers met 20 pro cent kan afnemen. Het is onmogelijk om op één dag al het vuurwerkafval in de hele ge meente op te ruimen. Hierdoor is er voor een werkwijze gekozen waarbij de meest vervuilde plaat sen zuilen worden geveegd. Het is niet uit te sluiten dat er toch niet afgegaan vuurwerk op straat blijft liggen. Het risico op slachtoffers van vuurwerkongevaÜen is dus niet geheel weg te nemen. De inwoners van de straten zullen daarom ook hun eigen verantwoordelijkheid moeten nemen met het opruimen van de straten, vindt de gemeente. Vorig jaar werd voor het eerst een extra veegronde op nieuwjaarsoch tend ingelast. Ambtenaar H. Dil- lingh van de gemeente Soest: 'We hebben toen van tevoren een in schatting gemaakt waar het mees te vuurwerkafval zal komen te lig gen. Op basis van de ervaringen van politie, wijkbeheer en gemeen te, hebben we voor dit jaar een nieuwe veegronde uitgestippeld.' In totaal zijn er drie veegpunten aan de route van vorig jaar toege voegd. Dillingh: 'Het gaat om de skatebaan bij de Dorpsstreek, de afvalcontainer bij Soesterberg en om de hoek van het Hart met de Groen van Prinstererstraat.' Door de uitbreiding van het aan tal 'veegstraten' zullen de kosten, die vallen onder de post onvoor zien, wat hoger uitvallen dan vorig jaar. Naar verwachting zullen de kosten ongeveer 1200 tot 1300 bedragen. 'We zullen na de veegronde net als vorig jaar weer een evaluatie houden over hoe een en ander is verlopen. Misschien zijn er wel weer punten die we over het hoofd hebben gezien. Ik ben er overigens voor dat deze ac tiviteit structureel in een dienstver leningsovereenkomst wordt opge nomen. Wanneer de activiteit een structu reel karakter krijgt kan die name lijk in de begroting van het Reini- gingsbedrijf Midden Nederland (RMN) worden opgenomen. Dat werkt veel makkelijker', aldus Dil lingh. Er hoeven dan geen aparte dekkingsmiddelen meer te worden gezocht, zoals nu nog wel het ge val is. Onder de prijswinnaars van de fo towedstrijd Eemland bevinden zich geen Soesters. De eerste twee prijzen gingen naar inwoners van Bunschoten, de derde naar een Amersfoorter. De wedstrijd was georganiseerd in het kader van het landschapsont wikkelingsplan voor Eemland, waarvoor Soest en andere gemeen ten samenwerken met onder meer het Gewest Eemland. Vijfendertig inwoners van dit gebied stuurden in totaal 96 foto's in. De jury, waarin onder anderen de Soester bosbaas J. Tupker, vond de inzen ding van Hans Erkelens de mooi ste. Hij legde de schaapskudde op de Eemdijk vast. /^LJKEWEEKEEN^X SCK5TERÉKGUIUVNT DE BUS?_^^ Neem een abonnement: 9,- per half jaar! tel. (035) 6014152 WWW.RABOBANKONLINE.COM Op woensdagmiddag kunnen wij nog enkele gebruiken, vooral in Soest-Zuid. Voor vast of als invaller. Schrijf je bij ons in. Wie weet hebben we dan snel een krantenwijk voor je: tel. 6014152 woensdag 20 oktober 2004 VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 8 oktober tot en met 14 oktober Datum verzending 20 oktober 2004 - De Genestetlaan 7-2 coniferen, 1 larix - Soesterbergsestraat T 84 - T larix - Larixlaan 13-3 grove dennen, 2 berken - Margrietlaan 4 - 1 den, 1 conifeer - Aagje Dekenlaan 30 - 1 conifeer - Eemstraat 18-8 bomen - Buntweg 1 - 1 populier - Albert Hahnweg 26 - 1 berk, 2 sparren - Postweg 81 - 1 ceder - Van Hamelstraat 99-3 bomen Gemotiveerde bezwaren tegen het genomen besluit kunnen binnen zes weken na verzending van het be sluit schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Ook dit jaar mag er geen olie boilenkraam worden neergezet op het parkeerterrein van win kelcentrum Soest-Zuid. Er wordt geen vergunning ver strekt omdat de gemeente niet wil afwijken van het stand- plaatsenbeleid. Daarnaast zou het neerzetten van de kraam op de parkeerplaats tot een onac ceptabele verkeersdruk leiden. Vorig jaar werd door het college al besloten geen toestemming meer te verlenen voor een standplaats van een olieboilenkraam in het winkelcentrum. Hierdoor is er ook dit jaar geen ruimte om een ver gunning te verlenen. Het college van B&W liet verder blijken dat de kraam de parkeer- mogelijkheden ernstig zou beper ken. Het kraampje moet immers neer worden gezet op een parkeer terrein dat ter beschikking staat van het winkelend publiek. Daar bij komt dat het terrein juist in de feestmaand december, de periode waarin de aanvrager de oliebollen wil verkopen het drukst wordt be zocht. Dit komt niet alleen door het feit dat het om een feestmaand gaat, maar ook doordat de mees te mensen door het slechte weer met de auto zullen gaan. Omdat de aanvraag verworpen is zal de olieboilenkraam nu uitwij ken naar het privé-terrein van de ABN-AMRO. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode 8 oktober tot en met 14 oktober De volgende aanvragen,voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: - Larixlaan 14-1 ceder - Chr. Huygenslaan 99 - 3 coniferen Wf - Beukenlaan 65 - 1 wilg - Zwaluwenweg 6 - 1 hulst, 1 den - Neen/veg 11-1 Thuja I Door de Gemeente Soest aangevraagde kapvergunnin- - Ereprijsstraat Sv7 - 5 prunussen - Veenbesstraat/Ereprijsstraat Svl 1 - 4 lijsterbes, 4 sierkers, 1 berk, 1 valse Christusdoorn - Valeriaanstraat 10 Sv24 - 3 prunussen - Citer/Spinet - 4 magnolia's - Rademakerstraat - 6 bomen (kastanje, berk, eik) - Bakkeneslaan -1 prunus - Speelplaats tussen Turfstreek/Zonnedauw - 6 bo men (esdoorn, eik, prunus) - Speelplaats achter Schaepmanstraat - 10 meidoorns Degenen die menen in hun belangen te worden ge schaad door een eventuele vergunning kunnen dit mondeling of schriftelijk binnen vier weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling Wijkbe heer, Groen en Infrastructuur van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoon (035) 609 36 74. Binnen deze termijn van vier weken liggen de aan vragen voor kapvergunningen ook ter inzage op de af deling Wijkbeheer, Groen en Infrastructuur in het ge meentehuis van Soest. Uitgave gemeente Soest Afdeling Communicatie Raadhuisplein I 3762 AV Soest Telefoon: (035) 609 34 55 E-mail: postbus2000@soest.nl Zie ook: www.soest.nl Op uitnodiging van de gemeen te Soest geeft het Nederlands Nationaal Circus Herman Renz eind deze maand vier voorstellingen in Soest. In ver band met het 975-jarig bestaan van Soest is de entree aange past en afgerond op het toepas selijke bedrag van 9,75 (in plaats van 25 of 22). De korting voor de tribuneplaatsen is mogelijk dankzij de samenwer king met het Comité 975 jaar en de gemeente Soest. Op vrijdag 29 oktober is bovendien de tent gere serveerd voor het Sport- en Cul tuurcircus, waarbij de sportverkie- zing centraal staat en tal van Soes ter verenigingen hun kunnen mo gen tonen in de piste. Renz ver leent actief medewerking aan deze speciale bijeenkomst. 'Splash' heet de geheel vernieuw de show van Renz. In de 21c eeuw willen wij bewijzen dat het klassie ke circus altijd zal blijven bestaan, maar dan met alle moderne effec ten die in de tegenwoordige tijd tot onze beschikking staan', laat pr- manager Rogier Schol van het cir cus weten. Het belooft een 'spetterende' show te worden, want er zal bij elke tweeënhalf uur durende voorstel ling tienduizend liter water door de nieuwe koepeltent stromen. Verantwoordelijk daarvoor is de Nederlandse clown Milko die met zijn partner Frenky een nieuwe act heeft bedacht. Ook artiesten uit onder meer Duitsland, Hongarije, Roemenië, Moldavië, Italië en Rusland treden op. Olifanten, leeuwen, paarden, ezels, maar ook honden, geiten, kippen en nog veel meer diersoorten leveren een bij drage aan het vermaak van het 'hooggeëerd publiek'. Acrobatiek, trapeze, muziek en il lusie, jongleren en dressuur passe ren de revue. De acts variëren van huiveringwekkend tot komisch en van adembenemend tot verbazing wekkend. Rondreizende stad Circus Herman Renz noemt zich zelf wel een rondreizende stad. Jaarlijks legt het achtduizend kilo meter af om in vijftig gemeenten 450 voorstellingen te geven. Hier voor wordt gebruik gemaakt van zeventig transportcombinaties. Het wagenpark is zeer compleet, tot en met een eigen vuilniswagen en een 'mobiel stadhuis' aan toe. Ook beschikt Renz over een eigen stroomvoorziening. De tent is spiksplinternieuw, is opgetrokken aan vier masten en biedt plaats aan twaalfhonderd toeschouwers. De opbouw van het hele complex neemt zeven uur in beslag, de afbouw ongeveer drie uur. In het circus wonen en werken 85 mensen van vijftien nationaliteiten. Voor de kinderen is er een basis school ingericht in een van de wa gens. Voor de dieren worden spe ciale buitenkooien neergezet, zodat ze tijdens het verblijf in een stad of dorp bewegingsvrijheid hebben. Voorstellingen De voorstellingen die Renz in Soest geeft, zijn op donderdag 28 oktober (20:00 uur), zaterdag 30 oktober (15:00 en 20:00 uur) en zondag 31 oktober (14:00 uur). In de voorverkoop zijn kaarten ver krijgbaar bij de VW aan de Steenhoffstraat, op de dagen zelf vanaf 11:00 uur aan de kassa op het evenemententerrein De Eng. Het circus heeft ook een reserveer- lijn (0909-5030060 - 0,45 p.m). Voor meer informatie over het cir cus: www.renz.nl

Soester Courant | 2004 | | pagina 4