rii»! \h 2004 Van Breukelen heeft ze op een rijtje... un bij nland u Lil In gesprek met... drs. Ruud ter Beek Kledingbeurs voor Zambia ZENDERVERANDERING expert 'Mijn boodschap is dat het leven met God goed is...' Raad van Kerken biedt nieuwe bijbels aan 9 NOVEMBER MAAK SNEL EEN AFSPRAAK DAN WORDT U SNEL GEHOLPEN SCHOEMAKER iilton Nieuwe Bijbel nons www.serva-soest.nl SKreamiddag [Extra koopavond Ivoor nieuwe bijbel Vrijdagmiddag in Idea Boekenmarkt voor het zendingswerk Taakverdeling r.k. team Noor van Haaften op 'open ochtend' y Van Breukelen, vast goed! PAGINA^ Programma Op het programma van het eert van 7 november staan- u Bach - Toccata in G, BWy or'; L.v. Beethoven - Sonate nr 14 cis, op.27 nr.2 'Mondschein'-1 Chopin - 3 Valses brillantes od h en Ballade nr.1 in g, op.23. r Schubert - Sonate in Bes, D 9^ Aanvang: 15:00 uur. Kaarten U nen vanaf vandaag besteld wonk bij de Klassieke Vakhandel Gouden Snaar', Steenhoffstraat K waar het programma ook verkrii baar is (88035-601.21.32). Deen treeprijs voor belangstellenden k draagt 15,00, incl. een glaswjj, na afloop. Vrienden van de Stiel. ting kunnen met voorrang reserve ren bij de bekende reservering 1 adressen. Doelstelling van de Stichting Mu. ziekkring Eemland is om, vooj haar inmiddels 300 vrienden, sieke muziek van niveau te 'b gen, waarna er onder het gVUU( van een drankje met elkaar en del musici kan worden nagepraat. WOENSDAG 27 OKTOBER 2004 SOESTER COURANT PAGINA 11 i adres voor: creens olluiken larkiezen onneschermen olgordijnen lissé lle jaloezieën id prijsopgaaf en maat opnemen JAAR GARANTIE ersnellingsbak en aandrijfassen. v, leder alcanlara 07-97 146.000km 14.900- te, stof Ieder 0.V99 J55000km €16.91», ecc.dolbv-sunound 11-01 lU.OOOkm 23.900,- :c, I6"4mv, sportsL 07-'0l 53.000km €23.900, lak, I6"-Imv 0.V96 205 OOOkm 5.900, xc,cc, 15"-Imv, trekh. 05-95 262.000km 6.900, (trekhaak 01-95 I49.0Ö0km 8.900, iler. Geen garanlie 10-92 245.000km 3.500, c. lé'-lmr 02-04 24.000km €29.900,- '-Imv, mistl Voor 04-03 22,000km €21.900, slof/leder 03-00 llOOOükm 11-900, Imv 04-00 I33000km 11.900, Igen 01-97 I32000km 6.900, eler 06-02 34.000km 17.500, pdons 10-02 -tO.OOOkm €47.900, a, 16"(mv 03-00 7[ÖÖÖkm 11.500, khaak 12-96 204000km 5.900, ale vergr. 10-98 I80000km 10.500, -Imv 07-04 3l00km €39.500, "Imv 01-04 lO.OOOkm €38.900, .ccjrnv 01-98 2I4000km 12.900, v-IF 06-00 84000km 19.250, .Leder 01-00 98000km 14.750, \7, xenon verl. Cc, 06-03 9.500km €27.900, r mei. Airco 12-99 45000km 10.900, :lmv 10-00 70000km 13.750, roofraik 074)1 58.000km €2.3.909,- c: cruise control 8B, SOEST, 035-603 70 47 ekent tekent >cheiden betekent kent hte bieren 'He, we moeten ffbij-chatten, listen, ik heb gisteren cool gechilled met een vet wrede breezahdushi.' Op straat hoor je hoe het Nederlands - verandert. Dat gaat snel. Vorige week kwam ds. Mbewe, een predi kant uit Zambia, op bezoek in een jongerengroep. We spraken Engels. Het Nederlandse woordje 'cool'viel. I Cool, dacht ds. Mbewe? Vinden ze het dus koud om christen te zijn, of juist niet koud? Al snel werd hem de betekenis uitgelegd van 'cool'. Een week later ontmoette hij weer een groep jongeren. Onmiddellijk paste hij het woordje 'cool' toe. Met 'cool' maakte hij duidelijk waarom een kerk belangrijk is in je leven. Ik vond dat schitterend om te zien. Als je elkaar wilt begrijpen moetje eikaars taal spreken. Dat geldt voor iedereen, ook voorde Bijbel Laatst j gebruikten we met een groep de Bij bel. Ik pakte er een uit de kast in de kerkzaal waar we waren en las: 'Maar tot u die Mij hoort, zeg Ik: Hebt uw vijanden lief, doet wel de inen die u haten, zegent wie u '.rvloeken; bidt voor wie u smade- ik behandelen.Een heldere tekst? 'intig paar ogen keken mij vra- \gend, of al afgehaakt aan. Kwam Jezus van Mars? Of sprak i'k een litenaards dialect? A ls je veertien font en je volgt een opleiding auto- ichniek en je wilt iets met Jezus, wat heb je dan aan deze tekst? Wie is 'u'? Wat is 'doet wel'? Wat is Smadelijk'? Dat begrijp je gewoon niet. Het is zeker niet cool. Mis schien is deze zin van Jezus wel Isuperbelangrijk voor je. Maar het Jederlands is vreemder dan de in- \oudL *eze week komt een nieuwe bijbel ertaling uit, die daar iets aan wil doen. Er zijn al tientallen bijbelver- ilingen. Hele ouderwetse en hele 'lotte en vage. Steeds weer beden- ten mensen dat grote stukken van de Bijbel in de volkstaal geschreven zijn. In de lijn van de opzet van de Bijbel moet er steeds ook weer een 'volks-versie' van de Bijbel zijn. 'eker als de taal verandert. In de lieuwe vertaling klinkt de aange holde zin: 'Tot jullie die naar mij listeren zeg ik: heb je vijanden lief, 'ees goed voor wie jullie haten, ze gen wie jullie vervloeken, bid voor wie jullie slecht behandelen.Duide lijk? Een gesprek over de Bijbel kan eerder over de inhoud gaan, lan over vreemde woorden. Maar er is nog iets. Aan deze nieu- >e vertaling hebben tientallen ker ken samen meegewerkt. Dat is voor het eerst en het is een voordeel Bijbelgebruik neemt af. Voor jon geren die de Bijbel lezen is het goed om vrienden en vriendinnen te \hebben die dezelfde teksten kennen. 'Ook al zijn ze van een andere \kerk. Vrijdagmiddag 29 oktober "presenteren we de Nieuwe Bijbel vertaling in de Openbare Biblio theek. Alle kerken in Soest zijn uit genodigd Voor iedere kerk ligt een jexemplaar klaar. ds. Pieter van Winden, predikant Emmakerk en voorzitter Raad van Kerken Redactie-adres voor berichten en lof tips): Gerrit van der Veenstraat 93, 3762 XK Soest, e-mail: w. vd. dool@planet.nl, •&602.06.31. Deze rubriek verschijnt eens per twee weken onder verantwoordelijkheid van de Raad van Kerken Soest. |Op woensdag 3 november is er weer een krearniddag in gebouw 'Schuilplaats', Parallelweg 1. Alle kinderen in de basisschoolleeftijd zijn dan van half drie tot half vijf welkom met hun vriendjes en I vriendinnetjes om te zingen, te knutselen en te luisteren naar een verhaal. Het thema is: danken en delen, omdat het die woensdag j'dankdag' is. De kinderen mogen I daarom een voorwerp meenemen waarmee ze heel blij zijn (of een foto of tekening daarvan wanneer El het meenemen lastig is). Informa- Itie: 88 035-602.24.18 of 601.79.90. Vandaag verschijnt de Nieuwe Bij- Ibel Vertaling. Het eerste exem- Iplaar wordt overhandigd aan ko- Iningin Beatrix. De verkoop start ■vanaf 16:00 uur. De evangelische ■boekwinkel De Fakkel, Soester- Ibergsestraat 74, is speciaal open ■tot 21:00 uur! Er zijn verschillen- Ide edities verkrijgbaar. Wat voor gemeente is de Gerefor meerde kerk (vrijgemaakt)? "Een gemeente met allerlei soor ten mensen, van jong tot oud, in totaal zo'n driehonderd. Daarvan komen er ongeveer 220 elke zon dag naar de icerk. Deze gemeente is uit een fusie ontstaan. In 2000 zijn de gemeenten van Baarn en Soest samengevoegd. Onze ge meente is een echte streekge- meente. De leden wonen van Eemnes tot Maartensdijk." Wat kenmerkt de gemeente? "Dichtbij de Bijbel willen leven op een manier die bij deze tijd hoort. We zijn niet bang voor een discus sie, we zoeken graag samen uit hoe we dit kunnen doen. Zo denken we op dit moment na over de plaats van de jeugd in onze gemeente en hun rol in de eredienst. We hebben dit jaar een aantal diensten gehouden waarin jongeren een eigen bijdrage lever den en gaan dat binnenkort eva lueren. We vinden een verant woorde liturgie belangrijk, met goede muziek, we stellen prijs op kwaliteit. Ook willen we graag het evangelie van Jezus Christus uit dragen in onze omgeving." Waar staat 'vrijgemaakt' eigenlijk voor? "Dat gaat terug op de Vrijmaking. In 1944 nam de synode van de Gereformeerde Kerken in Neder land bepaalde besluiten en daar van hebben we ons 'vrijgemaakt'. De vrijgemaakten wilden het bij de drie gereformeerde belijdenis geschriften houden die we al hadden, de synode van toen had nog een paar extra uitspraken verplicht gesteld. Die moest je ondertekenen als je predikant wilde worden. Inmiddels onvoor stelbaar... Wij zien onszelf als voortzetting van de gereformeer de kerken. Om verwarring te voor komen schrijven we tussen haak jes 'vrijgemaakt' achter onze naam. Destijds zijn er ruim 70.000 mensen met de Vrijma king meegegaan, nu hebben onze kerken een kleine 130.000 leden." Wat vindt u van het ontstaan van de Protestantse Kerk in Neder land? "Zelf vind ik het wel min of meer voor de hand liggen. Inhoudelijk was het verschil tussen de her vormde kerk en de gereformeerde kerken niet zo heel groot meer. Wel heb ik naar deze fusie geke ken met een soort van hoop. Ik hoopte dat de gereformeerden in de Nederlandse Hervormde Kerk en de orthodoxe groep in de Ge reformeerde Kerken in Nederland erdoor gedrongen zouden wor den kleur te bekennen. Dat is voor een deel wel gebeurd, maar er is een fors gereformeerd smal deel meegegaan de Protestantse Kerk in. Toch kan het ontstaan van de Hersteld Hervormde Kerk en van de voortgezette Gerefor meerde Kerken belangrijk worden voor de eenheid van de gerefor meerde gelovigen in Nederland. Daar bidden we wel voor." Komende vrijdag (29 okto ber) presenteert de Raad van Kerken Soest de Nieuwe Bijbelvertaling (NBV), die deze week voor het eerst ver schijnt. De bijeenkomst heeft een feestelijk tintje en vindt plaats in Idea om 13:30 uur. Namens de Raad van Kerken wordt een exemplaar van de nieuwe bijbel overhandigd aan burgemeester Koos Janssen. De regiocoördinator van het NBG (Nederlands Bijbelgenoot schap), Wilam van der Veen, zal de bijbel na de verwelko ming door RvK-voorzitter ds. Pieter van Winden toelichten. Uit diverse vertalingen worden enkele bekende bijbelteksten gelezen door Loes Paul-Visser en Harpert Tromp. Daarna wordt de nieuwe bijbel plechtig binnengedragen door de bode van het Groot Gae- sbecker Gilde, Gijs Kok, bege leid door tromgeroffel, waar mee het Gilde uitdrukking geeft aan de belofte in de 'eed van trouw' om de kerk te bescher men. Daarna wordt de bijbel aan de burgemeester overhan digd en worden de eerder gele zen teksten opnieuw gelezen, maar nu uit de nieuwe verta ling. Ten slotte zullen pastor Jan Beekman en ds. Pieter van Winden - 'als een moderne Petrus en Paulus' - exemplaren van de bijbel uitreiken aan ver tegenwoordigers van de diverse kerken. Ter afsluiting is er een expositie van diverse bijbeluit gaven, verzorgd door de plaat selijke boekhandels. Merkt u dat mensen iets aan hun geloof hebben? "Ja, dat merk ik vaak, met name in crisissituaties zoals bij ziekte en sterven. Ik merk bijvoorbeeld bij mensen die voor een operatie ko men te staan dat dan de schrik hen om het hart kan slaan, het kan rust geven als je dan met die schrik naar God toe kunt. Ook bij sterfbedbegeleiding merk ik dat mensen veel aan hun geloof heb ben. Het kan ruimte geven. Als ik met stervenden praat, dan merk ik aan hen dat ze weten dat er meer is dan alleen het leven nu. Hun wereld is groter dan hun sterfbed, zij beseffen dat Gods wereld niet ophoudt bij een graf. Dat doet ook de achterblijvenden goed. We blijven met elkaar verbonden. Ook al weten we niet precies hoe we elkaar weer terug zullen zien." Op woensdag 3 november houdt uw gemeente Dankdag, wat houdt dat in? "Dan houden we een avond- Drs. Ruud ter Beek (met fami lie); hij is sinds twee jaar voorgan-~ ger van de Gereformeerde kerk vrijgemaakt van Soest-Baarn. dienst, helemaal bestemd om God te danken voor de oogst, voor de opbrengst van het werk van onze handen, voor de wel vaart, voor alles wat daarmee te maken heeft. Tegelijk bidden we ook voor de mensen die het moeilijk hebben, mensen die zon der werk zijn komen te zitten, vluchtelingen, mensen die moe ten inleveren vanwege de bezuini gingen. Deze dankdienst is een van de drie speciale gebedsdien sten die onze gemeente elk jaar houdt. In maart is er Biddag. Dan wordt er een dienst gewijd aan het gebed voor de landbouw en de veeteelt. We doen God het verzoek voor voldoende levens onderhoud te zorgen. Ook de oudejaarsdienst is een gebeds dienst. Dan kijken we terug op De werkgroep Zending van de Calvijnkerk Baam houdt op zater dag 30 oktober de jaarlijkse boe kenmarkt bij Leertouwer Brom fietsen in Soest (Zuidergracht 1) van 9:00 tot 15:00 uur. Veel soor ten boeken, grammofoonplaten en cd's zijn er te koop. Tevens is er erwtensoep en broodje worst te koop. De opbrengst is voor het zendingsechtpaar Tanno en Caro line Verboom, die in Tapachula (Mexico) bijbels onderwijs geven aan voorgangers en gemeentele den. Ondanks de veranderde opzet - twee ochtenden in plaats van één hele dag - was de 34e kleding beurs in de Open Hof vorige week» een groot succes. Vele handen maakten ook dit keer licht werk en de organisatoren mogen terugkij ken op een prettige periode met een geweldige opbrengst van 3700,00. Dat bedrag zal ge bruikt worden voor het ontwikke lingswerk in Zambia. Graag bedankt de commissie kle dingbeurs haar sponsors: Neop- rint, Davos, Smeeing, D. Keetbaas, D. Buytenhuys. Ook alle mensen die kleding in ontvangst namen, alsook alle andere vrijwilligers die bij de kledingbeurs betrokken wa ren, worden bedankt. Zonder hen was er geen kledingbeurs geweest. Foto: Soester Courant Zaterdag 6 november vindt de volgende activiteit plaats ten bate van het diaconaal jaarproject 2004 (ziekenhuisvervoer in Zam bia). In De Open Hof zal dan een grote rommelmarkt worden ge houden; openingstijden 10:00- 15:00 uur. het voorbije jaar en vragen God of Hij het goede mee wil nemen en het verkeerde wil wegdoen. We leggen dat jaar in Gods han den, het is een moment van te rugkijken. Tegelijk vertrouwen we ons leven ook voor de toekomst aan zijn zorgen toe." Is er nog iets dat u kwijt wilt? "Laat wie normen en waarden belangrijk vindt, komen zoeken bij de bron. De Bijbel heeft ook de mensen van vandaag veel te zeg gen." Wie een keer een gereformeerd- vrijgemaakt kerkdienst bij wil wo nen is van harte welkom. Er zijn kerkboeken voor gasten en er is altijd iemand die antwoord wil geven op. vragen. Op zondag zijn de diensten om 10:00 en 17:00 uur. Ze vinden plaats in gebouw 'De Schuilplaats' aan de Parallel weg 1 in Soest. De dienst op woensdag 3 november begint om 19:30 uur en zal ongeveer een uur duren. Wie vergelijkt leest de Soester Courant Het team van r.k. pastores in Soest, vorig jaar met enkele be noemingen weer op sterkte geko men, werkt sinds kort met een nieuwe taakverdeling. Tot team leider is benoemd pastor Frans Overbeek. De taken zijn verdeeld als volgt: liturgische zaken, begeleiding en toerusting: Jan Beekman; cathechese, doopvoorbereiding, vormsel: Huguette Adriaanse en Rini Bouwman; jongerenwerk: Bart Tieman; diaconale zaken: Bart Tieman; bestuurlijk-organisatorische za ken, communicatie: Frans Over beek; leiding pastoresconvent: Bart Tieman; vertegenwoordiging Raad van Kerken en Oecumenisch Beraad: Jan Beekman. BURG. GROTHESTRAAT 9, SOEST - TELEFOON 035-6010344 Volgende week dinsdag (9 no vember) vindt in de Schuil plaats aan de Parallelweg 1 de jaarlijkse 'open ochtend' voor vrouwen plaats, die georgani seerd is door een werkgroep van vrijwilligsters uit diverse kerkelijke richtingen binnen Soest. De bedoeling is het ge sprek op gang te brengen over het Evangelie en de betekenis daarvan in ieders leven. Het thema is 'Hoop voor de toe komst'. Noor van Haaften, de schrijfster/ journaliste uit Soest, die sinds en kele jaren als spreekster Europa rondreist, zal over dat onderwerp met de vrouwen spreken en in dis cussie gaan. Het onderwerp is haar uit het hart gegrepen. 'Hoop voor de toekomst - dat slaat niet alleen op de vraag waar je als mens per soonlijk staat, maar ook op wat er in de wereld aan de hand is. Er is zo veel zorg, wanhoop en angst en veel mensen betwijfelen of het ooit nog goed komt. En inderdaad, als je zo in de wereld om je heen kijkt stemt dat je niet bepaald hoopvol. Veel mensen vragen zich af of ze nog wel kinderen op de wereld durven zetten...' Dat wordt dus op 9 november een heel somber verhaal? 'Helemaal niet!' antwoordt ze met veel over tuiging. 'Er is uitzicht - iets dat nog niet zichtbaar is, maar waar van ik vast geloof dat het zichtbaar zal wórden, een perspectief. Niet op iets of op een mens, maar op Iemand die groter is dan wijzelf, en die ons een belofte heeft gedaan, zoals Hij dat vroeger, lang geleden, ook aan Abraham heeft gedaan.' Het is geen nieuw verhaal, geeft ze toe, 'maar het is jammer genoeg zo dikwijls niet geloofd en beleefd. Het Verhaal - met een grote V - is naar de achtergrond gedrongen. Het is een verhaal met een kleine v geworden, terwijl het toch histo rische realiteit is die van beslissen de invloed is op heden en toe komst.' Zoals velen heeft Noor die rotsvas te overtuiging niet met de paplepel ingegoten gekregen. Pas toen ze 18 jaar was kwam ze tot geloof. Ze studeerde toen orthopedagogiek in Utrecht en vond het christelijk ge loof iets voor mensen die niet al te diep nadachten.' Tot ik een gehan dicapt meisje ontmoette die een le vensvreugde had die ik niet kon rijmen met haar situatie. 'Wat heeft zij dat ik niet heb, vroeg ik me af...' Haar ontmoeting met een Engelsman die enthousiast over de apostel Paulus en zijn boodschap sprak deed de rest. 'Ik dacht: hij is gek, óf het is waar'. Vanaf dat mo ment begon ze zich serieus in het geloof te verdiepen en de bijbel te lezen. Ze spreekt in dat verband zonder schroom van haar 'beke ring'. Ommezwaai Het betekende inderdaad een om mezwaai in haar leven. Ze besloot in Engeland een tweejarige oplei ding theologie te gaan doen en trad vervolgens in dienst van een internationale organisatie voor christelijk studentenwerk die haar uitzond naar Oostenrijk. Een paar jaar later stapte ze over naar ds Evangelische Omroep, waar ze o.a. radio- en televisieprogramma's maakte, eerst voor vrouwen, later ook voor een breder publiek. Daarnaast schreef ze enkele boe ken en artikelen in diverse tijd schriften, zowel in Nederland als daarbuiten, en in de tussentijd trad ze talloze malen op als spreekster op bijeenkomsten en conferenties over zeer uiteenlopende onderwer pen. Op de vraag welke boodschap ze nu precies wil uitdragen antwoordt ze bedachtzaam: 'Dat het leven met God goed is. Dat er Iemand is die ons leven in Zijn hand heeft en die ons de moeite waard vindt om met ons op weg te gaan. Toen ik zelf tot geloof kwam kreeg ik ein delijk grond onder m'n voeten en een dak boven m'n hoofd. Maar ook dat er iets van ons wordt ge vraagd: leven zoals God het be doeld heeft, ook in de 'gewone' dingen van het leven en in de we reld waarin we wonen, want als we vrede met God hebben, dan werkt dat iets uit in ons eigen leven en naar de omgeving.' Haar lezingen brengen haar - als een moderne Paulus - door heel Europa en incidenteel ook naar Eurazië. De ene week is ze bij voorbeeld in Armenië en een paar dagen later in Noord-Ierland. Ze geniet van het werk en van de con tacten die ze legt met allerlei men sen. En heeft ze ook succes, hoe vreemd dat in dit verband dan misschien ook mag klinken? Noor: 'Het is fantastisch om mee te ma ken dat een mensenleven veran dert en dat iemand weer op de been komt. Maar ook als dat niet zo is, als er verdriet is, kun je een band met mensen voelen. Dan kun je samen huilen... En ook dan blijft de boodschap van de hoop van het Evangelie overeind.' 'Zonsverduistering' 'Een leven in dienst van het Evan gelie', dat vindt ze te hoogdravend klinken. 'Maar het Evangelie zit mij wel hoog!' Ze beperkt haar rei- Noor van Haaften (r.) enAnne- lies Polderman van de werkgroep die de 'open ochtend' organiseert. Foto: Soester Courant. zen bewust tot Europa, omdat ze zich grote zorgen maakt over de geestelijke ontwikkeling van het continent. 'Het christendom heeft dit werelddeel veranderd maar is nu op de terugloop. Een soort zonsverduistering, noem ik het. Met het opgeven van christelijke normen en waarden verarmt en verzwakt ons continent. Ik hoop dat Europa zijn christelijke wortels vasthoudt...' Het optreden in Soest ('een thuiswedstrijd') is wel een beetje eng, vindt ze. 'Je treedt dan zo uit de anonimiteit. Ik woon hier in Soest juist zo lekker rustig.' Het is overigens niet de eerste keer dat ze op een 'open ochtend' aan treedt. In de dertien jaar dat deze bijeenkosten bestaan is ze vaker te gast geweest. De 'open ochtend' wordt georga niseerd door een werkgroep van christenvrouwen uit Soest, legt Annelies Polderman van het comi té uit. Na de bijeenkomst kunnen vrouwen die dat willen doorgaan in zgn. Hart Hand-groepen (tweewekelijks, met een bijbelstu die en een creatieve activiteit) of een basiscursis over het christelijk geloof volgen met de titel 'De Mens die 't leven zin geeft'. De bij eenkomst wordt muzikaal opge luisterd door de Soester zangeres Berna Kousemaker en duurt van 9:15 tot 11:15 uur (koffie vanaf 8:45 uur). Er is ook kinderoppas en een boekentafel. Informatie: Germa van Stralen, 88 602.18.09, of Annelies Polderman, S5 603.10.33, e-mail: openochtend filternet.nl; www.interkerkelijk vrouwenwerksoest.tk. Soester Courant overal thuis in Soest en Soesterberg 229.000,- k.k. Valeriaanstraat,Soest In rustige en gezellige woonomg. gel midden dnve-in won. met extra gr achter tuin. Indeling, gang. m.k., inp.gar., rme tuink leverdieping, hal, toilet, cv-ruimte, woonk. met balk. aan achterzijde, mod. Am. Kitchen met balkon aan voorzijde. 2e verdieping: overl, twee slaapk (voorh 3), en badk met ligb en 2e toil. Alg deze won verk. in goede st. v. onderh. en is o a v.v.. nwe koz. met dubb glas, plav. vloer woonkamer, houten vloeren, gedeeltelijke gestofdiepe achtertuin op het zuiden. Aanvaarding in overleg. 469.000,- k.k. Beukenlaan, Soest Deze sfeerv vryst. won met een rme gara ge en fraai aangei. tuin ligt aan een doorg. weg in Soestdijk. Deze woning is ree. geh geren, en ligt op een perc. eigen grond van ca 600 mInd.: hal. toil., m.k., gr. Ik vorm. woonk., mod. eetk m inb.app. (o.a, koelk., vriesk.. vaatwasm,, elektr. oven, gaskookpl en afz.kVerd overlbadk. m. bad en douche, 2e toil., v.w.t., ap. wasr m. aansl wasm. en droger. 2 rme slpk w.v. 1 slpk. m. gr. balk. Zolder. Bergz m vlizotrap. Alg.. Deze won. verk. in uitst. st. v onderh. en is v.v. o.a. mod. keuk en luxe san Aanv. in overl. 329.000,- k.k. Nachtegaalweg, Soest Aan een rdst.. kindvflaan in Soestdijk, staat deze karakt. helft v.e. dubb. woon huis. Deze won. ligt op een perc eigen grond van ca. 24Zm' en aan de vóór- en achtert is veel aandacht besteed. Ind. hal, kelderk., mk, toil., rme L-vorm woonk v.v. parketvl. m open haard, mod. eetkeuk. met inb.app. (koelkvrieskoven, afz.kap. vaatwasm., gaskookpl en ingeb. friteuse) en aansl. wasm./droger. 1e Verd.- overl., ap 2e toil., 3 rme slpk waarvan 1 slpk, m. gr. balkbadk. m. douche en vaste w.t. Zolder: zolder m. vaste trap en veel bergr., c v opst. met ap boiler. Alg.: deze won verk. in goede st. v. onderh. en is o.a. vv. ged dubb glas, rme berging en veel extra Kastruimte Aanv, in overleg. €219.000,- k.k. Weteringpad, Soest Op modern bedrijventerrein, nabij uitvals wegen, gelegen bedrijfshal (bj 1998) van ca 240 m' (beg. grond ca 120 en ver dieping ca 120 m') en 2 parkeerplaatsen De bedrijfshal Is o.a. v.z v krachtstroom- installatie, toiletgroep met keuken, ver- lichtingsapparatuur en alarminstallatie. B.T.W regeling van toepassing. Aanvaarding in overleg iaia TE HUUR 25.638,58 Wieksloterweg Oostzijde, Soest Multifunctioneel bedrijfspand op ruim 3000 grond. Bjj deze prijsstelling is uitgegaan van een door koper te opteren BTW-belaste levering. 147.500,- k.k. Colenso, Soest In rust. woonomg., nabjj paleis Soestdijk, 2-k.part.app. (ca 50 m') m gr. tuin op het z. Ind.: hal, bjjkeuk. m. aansl wasm, droger, mod. keuk. met inb.app (koelk., vriesk ker kookplt), woon-eetk., slpk. m. deur n achtert en douchecel m toil. - Alg.: dit app. verk. in goede st. v onderh. en is o.a vv,: laminaatvlkunst-st. koz„' dubb. glas en gr. tuin. Serv.k. 89,- p m. (incl. o a. brandverz., glasverz., voorsch. gas c,v„ watergebr., onderh. en-', opbouw reserve). Aanvaarding in overleg.- Makelaardij, hypotheken en assurantiën www.vbo.nl Koninginnelaan 40, Soest Tel. 035 - 60 17 962 info@vanbreukelenvastgoed.nl

Soester Courant | 2004 | | pagina 11