69 49 39 50 Stratema is een goede taxateur... Bos en Bovendijk ook... RUIN Paters ook... Visser VEEL VOOR DE HELFT!!! 0RDELIG! Laatste kans na lastigvallen vrouwen V g Sophia van Amersfoort 7 ACTUEEL t OBBELMAN r OF COLOR N Vrijwilligers welkom op Natuurwerkdag in Soest Broers Sevink nemen zieke kinderen mee naar Ajax Gewond paard niet meer te redden na botsing op weg Huisnummer goed zichtbaar voor bezorgers van de krant Zaterdag 30 oktober van S tot 12 uur 1BELING MAKREEL 5r )LSCH BIER FRISTI PERFECT OFFIEPADS ITTENVOER ERENKOOL UBLAPPEN Meningen j vanlezersl Vredehof en lof e Afsluiting Vereenzaamde Soester kan moeilijk weerstand bieden aan dwanggedachten Die Koos! Zaterdag 6 november in 'Soesterveen' Huisvuil naast de container: naar de rechter SOESTER KALENDER 't Maandelijkse nieuws van uw reinigingsbedrijf reinigingsbedrijf\ Bonnie Spoelder (15) ontroostbaar Aanrijding Werkloosheid daalt minimaal De Grootste Soester Aller Tijden II PAGINA g WOENSDAG 27 OKTOBER 2004 metsau^ jrote SOESTER COURANT PAGINA 3 t/m za. 30 okt. 2004 pak 1500 gram 1.66/kilo krat 24 flesjes a 30 cl 1.04/liter diverse smaken pak 1 liter OS j^7| diverse smaken M diverse sm 3S diverse soorten blik 400 gram 9 zak 250 gram 1.96/kilo i 4! )f voor de gemeente Soest en de uinemer Van Gelder en zijn on- jeraannemers! De Vredehofstraat echt mooi geworden. Even leek iet een overval te worden, toen de gemeente op 24 augustus annon- erde dat onze straat er voor vele ïken uit zou liggen en dat hinder in overlast niet te vermijden zou ten zijn. Omdat er geen nadere utleg in de annoncering stond, en ïmdat de werkzaamheden al op 31 augustus zouden beginnen, riep 'de brief veel vragen op. Op het ïmeentehuis kon de heer H.C. ïsen gelukkig vertellen, dat het jn grote lijnen ging om de realisa tie van het ontwerpplan uit 2000, de firma &Samhoud, in com binatie met het veranderen van het ïispunt Trier door de provincie Jtrecht. De gemeente had echter geen tijd gevonden om de bewo ners in te lichten, de herfst van 2003 heeft de pra irie een inspraakronde gehou- ïen, waarbij burgers hun zegje ïochten doen over de plannen jor het kruispunt Trier. Daarbij is iet gelukt om het aantal rijstroken boor het verkeer dat Soest wil in- jijden via de Vredehofstraat te be terken tot één in plaats van de voorgestelde twee. Tn vandaag is het klaar, het werk lan het kruispunt Trier en de Vre- iehofstraat. Ik wil namens een lantal bewoners, in ieder geval lamens diegenen die aan de in- iraakrondes hebben deelgeno- ïen, dank zeggen aan gemeente in aannemers. De overlast was loor goed overleg zeer beperkt en iet resultaat, onze vernieuwde fetraat, mag er zijn. Of de doelstel lingen ten aanzien van verkeers- ïoeveelheden en snelheden wor- len gehaald, is nog niet te zien. laarvoor is het nog te vroeg, /oorlopig (via dit medium) een iluim voor de gemeente en de aannemers. P. Nekkers Wegens het seksueel lastigval len van drie vrouwen is tegen een 36-jarige man uit Soest ne gen maanden voorwaardelijke gevangenisstraf met verplicht reclasseringstoezicht geëist. Dat hij ook een vierde vrouw zou hebben aangerand, vond officier van justitie mr. M. van Leent niet bewezen. Hoewel de verdachte al een keer eerder is veroordeeld voor soortge lijke feiten, wilde Van Leent de Soester nog een laatste kans geven vanwege diens persoonlijke achter grond. De man raakte op z'n twin tigste in een coma na een auto ongeval, met blijvend letsel tot ge volg. Daardoor is de man niet al leen vereenzaamd, maar kan hij, ondanks het gebruik van medicij nen en het volgen van therapie, ook moeilijk weerstand bieden aan dwanggedachten. Om die reden zou de verdachte vorig jaar april een tongzoen heb ben gegeven aan een vrouw in Soest die hem, nadat ze door hem tijdens het uitlaten van de hond was aangesproken, twee euro had gegeven voor de trein. Volgens de vrouw zoende ze aanvankelijk 'uit automatisme' mee, maar kwam ze na enkele seconden bij haar posi tieven toen de man haar borsten betastte. De Soester liep weg nadat hij haar zijn excuses had aangebo den. Trein De officier van justitie vond bo vendien bewezen dat de man vo rig jaar mei een vrouw had lastig gevallen in de trein van Baarn naar Utrecht. Na het uitstappen zoende hij haar op de wang. Daarnaast zou de verdachte in het voorjaar van 1994 in een snackbar in Soest de borsten en het kruis van een meisje hebben betast, en over haar wang, hals en decolleté hebben gelikt. Het slachtoffer deed vorig jaar pas aangifte. De Soester kan zich het voorval niet meer goed herinneren. Van Leent vroeg om vrijspraak voor een aanranding in de trein van Soest-Zuid naar Baarn op een augustusavond van dit jaar. Het slachtoffer herkende de Soester op een foto als de dader, maar vol gens haar droeg hij in de trein geen bril. Omdat de verdachte zonder zijn bril weinig kan zien, twijfelde' Van Leent echter over de schuld van de Soester. Ook al omdat de man 's avonds nooit de trein neemt. De officier van justitie hield in zijn eis rekening met het feit dat de man volgens gedragsdeskundigen verminderd toerekeningsvatbaar is, maar Van Leent waarschuwde de Soester om niet opnieuw in de fout te gaan. Dan dreigde TBS, aldus de aanklager. Van Leent eiste als bijzondere voorwaarde bij de voor waardelijke straf dat de man zich laat begeleiden door de reclasse ring en een kliniek in Utrecht, waar hij al onder behandeling staat. De Soester wil echter dol graag in therapie blijven en heeft al uit zichzelf zijn medicatie ver hoogd. Advocaat mr. S. Smeets vroeg om vrijspraak voor alle feiten omdat er geen sprake geweest zou zijn van dwang of van ontuchtige handelin gen. De advocaat vond het boven dien opmerkelijk dat niemand in de snackbar iets had gezien van de vermeende aanranding. Smeets kon zich echter vinden in de eis van de officier van justitie, mocht het tot een veroordeling komen. De rechtbank doet woensdag 3 november uitspraak. In de 'Vliegden' (oktober 2004) staat te lezen dat de bewoners van Soest Zuid bezwaar maken tegen de opheffing van de afsluiting van de spoorwegovergang Foekenlaan- Blieklaan. Nu ben ik ook bewoner van Soest Zuid en ben er niet op tegen, om de doodeenvoudige reden dat ik tegen iedere wegafsluiting ben. Het egoïsme viert hier hoogtij, want de zgn overlast wordt doorgeschoven naar de bewoners van andere we gen die niet afgesloten zijn. L. Zon Met grote instemming heeft het bestuur van de WD afdeling Soest/Soesterberg, bij monde van ondergetekende kennis geno men van de vrijspraak van de mi litair Eric O. U weet wel, de mili tair die in Irak onder dreigende omstandigheden per ongeluk een Irakees heeft neergeschoten. Inderdaad met instemming want het WD bestuur vindt dat de militairen in Irak en in al die andere explosieve landen waar zij, ver van huis en haard actief zijn, het al moeilijk genoeg hebben en niet zitten te wachten op dat ge neuzel in hun nek van een of an dere officier van justitie die van achter zijn veilige burootje in ons veilige landje zo nodig belangrijk wil zijn en die zonodig zijn gelijk wil halen. Zo-ie-zo lijkt het ons beter dat die officieren van justitie zich beter kunnen bezighouden met de pro blematiek in ons eigen landje. En daar hebben ze het al moeilijk ge noeg mee gezien de vele vrijspra ken en niet-ontvankelijk verklarin gen wegens vormfouten of ge woonweg onvoldoende bewijs. Je zou haast zeggen dat ze hun huis werk niet goed doen. Wat denkt u dat het proces van Eric O. de schatkist tot op heden heeft ge kost? Of al die andere processen die niet eens voor de rechter ko men. Ik durf het u niet te zeggen maar ik denk dat we daar in onze gemeente een behoorlijk feest van kunnen organiseren. Ongetwijfeld zal ook 'onze' Koos Spee, de bijna loco-burgemeester van Soesterberg, die zich de ver volging van al die criminele 5 km. te hard rijdende automobilisten tot zijn levenstaak heeft gemaakt, zich zwaar gepikeerd voelen dat hij door de rechters van Eric O., die gelukkig WEL met beide voeten in de werkelijkheid staan, zo in zijn hemd is gezet. U weet het vast nog wel. Enige maanden geleden gaf ik al ongezouten mijn mening over enige zaken in onze samenleving waaronder de aanhouding en ver volging van Eric O. Onze Koos meende daarop in deze krant te moeten reageren als een echte theoretische burcaujurist. Neen, schande! Als het aan hem lag ging Eric O. voor jaren het cachot in. ('In Amerika waren dit soort pro cessen zelfs aan de orde van de dag', zo stelde hij.) Zou je hem niet even in je armen nemen en een heerlijke knuffel geven, de lie verd? Stel je voor zeg, in een oorlogsge bied, onder dreigende omstandig heden, iemand per ongeluk dood schieten. Hoe triest dat natuurlijk ook is. Het is nu eenmaal, helaas, een feit dat in een oorlogsgebied slachtoffers vallen. En dan rede neert Eric O. heel natuurlijk door de keuze te maken: liever zij dan wij. Heel begrijpelijk en niets mis mee dus. Koos, veel succes en welkom in de harde werkelijkheid die het leven heet. Hans Gerretsen Voorzitter WD Soest/ Soesterberg Het gebied 'Soesterveen'- aan de Wiekslotervveg is op za terdag 6 november één van de 150 werkplekken in Nederland waar enthousiaste mensen meewerken in natuur en land schap. Voor de vierde keer wordt de Natuurwerkdag geor ganiseerd door negen natuur organisaties. Dat zijn Landschapsbeheer Neder land, Nederlandse Jeugdbond voor Natuurstudie (NJN), Vereniging Natuurmonumenten, Jeugdbond voor Natuurstudie (JNM), Staats bosbeheer, Koninklijke Natuurhis torische Vereniging (KNNV), Vo- bula, Scouting Nederland, IVN Vereniging voor natuur- en milieu educatie. In het oude hoogveengebied Soesterveen wordt op deze werk dag opslag verwijderd van grove den, berk, wilg en populier. Boom pjes worden getrokken, gestoken of gezaagd. De opslag wordt op hopen gezet om broeiplaatsen te creëren voor de aanwezige ring slangen). Door de opkomst van de vele boompjes dreigen delen van dit gebied volledig dicht te groeien. Dit gaat ten koste van het unieke landschap, waar nu nog bijzonde re insecten, mossen, vlinders en planten voorkomen zoals kleine zonnedauw, witte en bruine sna- velbies. De organisatoren in Soesterveen doen een oproep aan iedereen die lekker in de buitenlucht wil werken om op zaterdag 6 november te ko men. Zij verzekeren de deelnemers van een welbestede en nuttige dag buiten in een schitterend gebied. Samen met andere mensen een paar uur fysiek bezig zijn, genieten van de frisse buitenlucht en moe maar voldaan weer naar huis. De werkdag begint om 09:30 uur en eindigt om 15:00 uur. Regelma tig worden pauzes gehouden, waarbij gezorgd wordt voor koffie/ thee. De locatie 'Soesterveen' ligt aan de Wieksloterweg oostzijde. Trek stevige schoenen en goede werkkleding aan. Aanmelden: www.natuurwerK dag.nl; of bij de coördinator in de provincie, Jaap Zaagman, S5 030- 220.55.34; of de plaatselijke loca tieleider, Stef van Helmondt, S8 06-55.82.51.26. Vier Soesters moeten zich vanmid dag voor de rechter verantwoor den, omdat ze zakken of dozen met vuilnis naast een afvalcocon achterlieten. Ook een Amersfoor- ter, die voor hetzelfde vergrijp in Soest werd betrapt, verschijnt voor de rechtbank. Het gaat om een 45-jarige vrouw en drie mannen (25, 34 en 41) uit Soest en een 39-jarige inwoonster van Amersfoort. Bij controles in februari en maart werden de vijf afzonderlijk betrapt, toen ze hun huisvuil naast de containers dump ten. Dat is verboden en staat aan gegeven op borden die de gemeen te bij de cocons heeft geplaatst. Vervolg van pagina 1 Dinsdag 2 november 19:30 Gemeenteraad, behan deling (meerjarenbegro ting, gemeentehuis, Raadhuis plein 1. 20:00 Spirituele avond, de Ontmoeting, het Horusoog, Birkstraat 101A, 12,50. Woensdag 3 november 10:00 Lezing P. v.d. Krogt over oude kaarten, Soester Kring, NPB-kerk (ingang P. de Hoog- hlaan), 3,00. 14:30 Kreamiddag voor kinde ren, Schuilplaats, Parallelweg 1. 20:00 Lezing Guus Kruis, ho meopathie en hoofdpijn/mi graine, Smitsweg 44A, 4,00. 20:15 Najaarsconcert Soester Orkest Vereniging, Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2, 9,00/1000. MIDDEN NEDERLAND Herfst, blad-val en blad-afval Een prachtig seizoen om de bossen in te trekken en te genieten van de heerlijke herfstgeur en de prachtige herfsttinten terwijl de bladeren neerdwarrelen. ...Of een periode van ergernis vanwege de regenbuien en straffe wind waarbij het blad de tuin ontsiert en de straten vervuilt. Eén nachtvorst in combinatie met wat wind en het blad komt massaal naar beneden vallen. Een goede reden om met hark en bezem aan de slag te gaan en het blad op een hoop te vegen. Waarheen met al dat BLAD IS GFT-AFVAL en kan naar: de compostbak Blad is uitermate geschikt om te composteren dus heeft u een hoekje hiervoor ingericht in de tuin dan kunt u het gemakkelijk kwijt. Overigens geldt nog steeds het aanbod van de gemeente vooreen financiële bijdrage bij de aanschaf van een compostvat. Bel voor informatie hierover naar RMN. Maar dan blad? de GFT-container Huishoudens laagbouw hebben de beschikking over een GFT- container met een inhoud van 140 of 240 liter. Het eenmalig laten omruilen voor een ander formaat is gratis. RMN kan u ook een extra container leveren. Dit brengt wel extra kosten met zich mee. Informeer bij RMN naar de mogelijk heden. Het afval uit de GFT- containers wordt afgevoerd naar een composteerinrichting. het afvalbrengstation Daar staat een container voor tuinafval waarin u ook het blad kwijt kunt. RMN zorgt voor afvoer naar een composteerbedrijf. Blad is GFT-afval en geen grof afval 7 Nogmaals de omschrijving van grof afval: Grof huishoudelijk afval dat qua afmetingen niet in het normale inzamelmiddel past. Bladafval hoort hier niet bij. Blad dat wordt aangeboden in vuilniszakken kan niet worden gecomposteerd en komt zo niet terecht waar het hoort. Daarom mag blad dat in zakken wordt aangeboden bij grof afval niet worden meegenomen door de medewerkers van RMN. Zet u het toch aan de straat, dan riskeert u een boete van de milieupolitie. Afvaldaar waar het hoort Samen met u wil RMN zorgen voor uw schone en veilige woonomgeving. Er zijn immers al te veel milieuproblemen in ons land. Daarom vragen wij u met klem de regels voor afvalscheiding nauwkeurig na te leven. Soms is het even slikken als het handhavingsbeleid wordt aangescherpt of wanneer een nieuwe regel van kracht wordt. Bedenk dan dat wij met ons allen inspanningen moeten verrichten om het leefklimaat beheersbaar te houden. Dus, afval... daar waar het hoort. RMN gaat er voor. Samen met u! Vragen over afval? Schrijf, mail of bel naar RMN. Postbus 203, 3760 AE Soest Telefoon 035 - 603 92 22 E-mail: info@rmn2000.nl Eddy en Marco Sevink, die hun deelname aan marathons altijd koppelen aan een goed doel, zijn woensdag in de Amster dam ArenA met 23 zieke kin deren getuigen geweest van de 3-0-zege van Ajax op Maccabi TelAviv. Het uitje begin met een buffet in een luxe hotel in Badhoevedorp, waarna de kinderen een presentje kregen aangeboden door de direc tie van Hotel Ajax. Vervolgens na men ze, omhangen met Ajax-sjaal plaats op de tribune om het Cham- pions Leagueduel bij te wonen. Ze genoten met volle teugen. De avond met de kinderen, die alle maal verblijven in het Wilhelmina Kinder Ziekenhuis, was volgens Eddy Sevink een indrukwekkende gebeurtenis. Hij en zijn broer Marco doen op 7 Jop en Joep genieten in de Am sterdam ArenA van het Champions Leagueduel tussen Ajax en Macca bi TelAviv. november mee aan de marathon van Athene. Met een deel van het sponsorgeld dat ze hiervoor ver gaarden, werd het uitstapje naar Amsterdam mogelijk gemaakt. Eddy Sevink loopt niet alleen voor dit soort doelen, maar heeft ook een deel van zijn startbudget voor zijn nieuwe sportzaak in Zwolle gereserveerd voor zieke kinderen. Hij schonk het Mappa Mondo huis, een gezinsvervangend huis voor kinderen (0-16 jaar) met een levensbedreigende ziekte, geld zo dat materialen en attributen kun nen worden aangeschaft. 'Mappa Mondo is een stip op de kaart, maar voor kinderen met leukemie, aids of kanker een complete we reld', aldus Sevink. Incredible Kick was de dierbaar- Soest. Een ongeval werd de viervoe- ste vriend van Bonnie Spoelder uit ter vrijdag noodlottig. Bonnie Spoelder uit Soest is ontroostbaar, nadat vrijdag avond haar zesjarige paard In credible Kick is ingeslapen. De hengst liep zware verwondin gen op bij een aanrijding op de Biltseweg en was niet meer te redden, zo bleek 's avonds in de Utrechtse Paarden Kliniek. 'Het komt erop neer dat Kick mijn leven heeft gered en tot mijn aller grootste verdriet heeft hij het niet mogen halen. Nu ben ik mijn dier baarste vriend kwijt', treurt de vijf tienjarige Soesterse. Om half zes 's middags was er nog niets aan de hand. Zoals wel vaker ging Bonnie een stukje rijden met Kick. Zoals gebruikelijk stapte ze zo in de berm langs de Biltseweg. Een opvüegende eend bracht Kick aan het schrikken. Door de vreemde sprong die het paard naar links maakte, viel Bon nie op de rijbaan. Ze denkt dat het paard heeft voorkomen, dat zij - werd aangereden. 'Wat er allemaal gebeurde, weet ik niet echt precies, omdat het zo snel ging. Ik weet wel dat ik een vrachtwagen zag aanko men en dat ik Kick voor me zag. De rest weet ik niet en toen ik weer keek, stond Kick net op, midden op de weg. Hij hield zijn achterbeen omhoog, had overal wonden en keek erg bang.' Bonnie vindt het erg dat de vracht wagenchauffeur is doorgereden. Een aantal automobilisten stopte wel, maar stapte niet uit. Met haar paard liep Bonnie, zo goed en kwaad als dat ging, terug naar Stal Willemshoeve aan de Jachthuis laan. Daar aangekomen, werd pas dui delijk hoe erg de verwondingen waren. Bonnie: 'De vrachtwagen moet over het been zijn heen ge reden, want de hele hoef was, in clusief hoefijzer, verbrijzeld en ver bogen.' Kick werd vervolgens naar de kli niek in Utrecht gereden, onderwijl hevig bloedend en amper in staat om op zijn benen te blijven staan. Met moeite strompelde hij de kli niek binnen, waar de specialisten mede op grond van zeven röntgen foto's tot de trieste conclusie kwa men, dat Incredible Kick niet meer te helpen en te behandelen was. 'Mijn mooie Kick is om 22:20 uur ingeslapen, met zijn hoofd op mijn schoot. Ik zal hem nooit vergeten en we zijn hem heel dankbaar dat hij me heeft gered', aldus Bonnie Spoelder. Is uw huisnummer vanaf de straat goed zicht- en lees baar? Ook als het schemert of de zon al heeft plaatsge maakt voor de maan? Voor de bezorgers van de Soester Courant is het uitermate be langrijk dat ze de cijfers kunnen ontdekken. In de herfst en de winter wordt het vroeg donker. Vanaf het trottoir zijn de huisnummers dan vaak niet te zien. Het ge beurt ook dat een boomtak, een struik of iets anders het huis nummer uit het zichtveld houdt. Nu zal de doorgewinterde be zorger van de Soester Courant zijn klanten wel kennen, maar voor invallers en nieuwe bren gers levert het problemen op als het nummer van de woning aan het oog wordt onttrokken. Vandaar het verzoek aan de abonnees van de Soester Cou rant er eens naar te kijken of hun huisnummer goed zicht baar is vanaf de weg. Hoewel de krant in de deurbus moet worden bezorgd, kan het al hel pen indien op de groene PTT- bus duidelijk het huisnummer is aangegeven. Een goed zicht baar nummer kan klachten over de bezorging voorkomen. Mede namens onze ruim zestig bezorgers bij voorbaat dank voor uw medewerking. Afdeling bezorging Soester Courant Vorige week dinsdag is een 54-ja- rige fietsster gewond geraakt bij een ongeval. Een 52-jarige auto mobilist uit Soesterberg reed rond vier uur 's middags uit de richting van de Birkstraat over de Eiken laan. Op de kruising met de Soes- terbergsestraat gaf de man geen voorrang aan de fietsster. Dit had een aanrijding tot gevolg. De au tomobilist verklaarde de fietsster door de laagstaande zon niet te hebben gezien. De vrouw werd met kaakletsel per ambulance naar het MC Meander, locatie De Lich tenberg, in Amersfoort gebracht. Het aantal werkzoekenden, dat geen baan heeft, is in september iets gedaald. Het CWI Soest/ Baarn sloot vorige maand af met 2436 geregistreerde mensen. Vorig jaar om deze tijd bedroeg het aan tal werkzoekenden 2114, in sep tember 2002 waren dat er nog slechts 1580. Het gaat hierbij om de cijfers van de gemeenten Soest en Baarn. In Soest zitten nu bijna zestienhonderd mensen thuis, die willen werken maar geen baan hebben. Aan 't eind van alle festiviteiten in dit jubileumjaar stel ik voor, met dank aan de KRO, vast te stellen wie de Grootste Soester Aller Tij den is. Met 'aller tijden' bedoel ik uiteraard de periode van 975 jaar Soest en Soesterberg tussen 1029 en 2004. Volgende keer publiceer ik uit on derstaande lijst van 100 personen de tien genomineerden, die voor deze eretitel in aanmerking ko men. U kunt reageren. De week daarop volgt de uitverkiezing. Robin Ammerlaan S.P.GJ. van Angeren H.A. Banning Jacoba Victoria Bartolotti J.G.A. Batenburg Mr. S.P. Baron Bentinck P. Beekman Dr. Berkelbach v.d. Sprenkel Toni Boltini Ds. J.J. Bos Joop v.d. Brakel Peter van den Breemer Ria Bremer J.W. ten Broeke Cees van Brummelen Dr. R.B.H. Buss Mr. J.M. Corver-van Haaften A.O. Dammers G. Deketh Sebo Detmers André van den Deijssel Anton van den Deijssel P.J. van Doorn Mr. Jan van Doorne Lia Dorana JeanDulieu Piet Ekel Evert van de Flier P.O.W. Foeken Henk Gerth Bob van der Goen P.J. van der Griend Evert Grift Willem Groart Klaas de Haan René van Hal A.J. 't Hart 'Zwarte' Willem v.d. Heuvel E. Heupers A.P. Hilhorst Dirkje Hilhorst A.H. Hoegen Dijkhof Meester Horvers A.H. Insinger J.H. Isings Janine Jansen Ben Joosten Wim de Kam Peter Koelewijn Maarten Kooij Hans Kraal Frans Kuyper Mevr. S.G. Landweer-de Visser Engelbert L'hoest Jan Pieter Lokker Jac. van Looy C.J.W. Loten van Doelen Grothe J.A. Luyf Henk Meutgeert Jan Muis Anneke de Muynck Frans de Munck Aart van 't Net Dora Odinot Jan Willem Ooms Felix Ortt Th.M. Peet Piet Pieren Rien Poortvliet Koos Postema Otto Prinsen E.S. Raatjes Pastoor E.L. Rademaker Dr. 'Boebi' Roelofs Dokter J.H.A. Rupert Wim Schimmel Inspecteur A.F. Schreuder Piet Schrijvers JanSmeeing Pastoor Smit Jan Staal Pastoor Willem Steenhoff Milly van Stiphout Dokter Stroband Willem Stuut G. Sukkel Tammer W.C.Tenssen Wijnand Top Chris Uiterwijk Herman van Veen Notaris Van Veeren Anton Verkerk Conny Vink Dokter De Vos Benny Vreden H. van Weerden Poelman Juffrouw Westra Generaal Winkelman W.G. van Zadelhoff. De kracht van de reclame ligt in de herhaling

Soester Courant | 2004 | | pagina 3