Lifestyle Event toont Soest drie dagen lang 'Het Goede Leven' ïjftigjarige Gouden Snaar gaat voorop in ontwikkelingen 1/ m Combikas terug bij ING Bank Nieuw uiterlijk voor Edskes Kinderen zijn de baas bij Boni Soest! 1 HANDEL WANDEL EUW LOTING KEY-CARD YYD wil zich in raad beter onderscheiden rvice 11e Nationale Opel Testdag ook bij Nefkens in Soest Mevrouw Spoor signeert boek over KNIL-generaal t Hik qtaM Tien Soester bedrijven presenteren zich bij Middelman Wonen 5 weg te Soest )PLEGGING. middelman Open avond vrouwelijke ondernemers pincode BANK Interieurzaak steekt afdelingen in nieuw jasje Jouden jubileum met interessante aanbiedingen iTOIMR thet 1 ;c hit Fout tijdstip Traditie wordt voortgezet Zaterdag bij Van de Ven 6 november WOENSDAG 3 NOVEMBER 2004 SOESTER COURANT Maar liefst tien gerenommeer- jze (pijnloos). jlt: 06-53372353 k. dl Soester bedrijven werken mee aan het gezamenlijke Li festyle Event, dat komende Kijdagavond, zaterdag en zon dag (5,6 en 7 november) te be- leven is bij Middelman Wonen aan de Birkstraat. Drie dagen lang tonen zij 'Het Goede Le ven': trends en noviteiten op Hipt gebied van wonen, leven en lieten. |et is voor de derde keer dat Mid- aan Wonen dit evenement or- Siseert. In de voorafgaande twee ties werd al vruchtbaar samen werkt met twee Soester topbe- |ven: Gommers Wijnimport en pert Schoemaker. Maar dit jaar iet nog grootser en indrukwek- ider wat het gezamenlijk op- kende Soester ondernemer lap op vrijdagavond, zaterdag zondag presenteert aan het ^fester publiek (en uit de verre Trtrek van Soest). Het is een fes- jjn waar men volop kan genieten i alles wat deze bedrijven samen iet gebied van wonen, leven en ieten te bieden hebben. Ieder- wordt uitgenodigd om zich te èn verrassen en zijn zintuigen te en prikkelen door tien toonaan- vende bedrijven uit Soest op het pied van Het Goede Leven. bi tipje van de sluier: diddelman Wonen presenteert ^nieuwste topcollectie slaapcom- t en de laatste trends op woon- f>ied. Bij Expert Schoemaker komt u In en ogen te kort bij de presen- van Bang Olufsen, het -speakersysteem en de nieuw- LCD- en plasmaschermen. Pol Soest Installatietechniek eft een sfeerimpressie van bad- ners en designradiatoren. [Bloemenhuis Jasmijn neemt u ee in de wereld van de orchidee toont u wat u met deze schitte rde tropische bloem allemaal Int doen. ÏVoordeelkeukens geeft een de- pnstratie op de 'RoIIs Royce Ider de fornuizen': de prachtige pretti. Laat u door uw neus lei- in... iMiddelman Mode zal een im- ■essie geven over 'de kleuren van forgen'. ÏHeeren van Brederode toont u met trots de originele kostuums uit dé films 'The Godfather' en 'The litanie' en een aantal exclusieve [effen, waaronder de favoriet van alvador Dali'. EVON houdt op dinsdag 9 no vember van 18:00 tot 21:00 uur een open avond in de Kamer van Koophandel in Amersfoort. EVON is hèt vrouwelijk onderne mers netwerk in de regio Eemland. Het telt vele leden met een grote diversiteit aan bedrijven. Voor iedere onderneming is het belangrijk een goed netwerk te hebben. EVON onderhoudt ook contacten met allerlei andere net werken en is hierdoor zeer interes sant voor veel vrouwen als kennis en informatiebron. De avond wordt verzorgd door Désirée Mur van Syntens. Met be hulp van een spel en een aanspre kende presentatie wordt er in de toekomst van een onderneming gekeken. Opgeven voor de open avond kan via het.evenwicht@tiscali.nl. De toegang voor leden is gratis; niet- leden betalen 10 euro. Locatie: Kamer van Koophandel Gooi- en Eemland, Printerweg 6, 3821 AD Amersfoort. Soester Courant elke woensdag een belevenis! PAGINA 11 Parfumerie Beauty-K schittert met sieraden en geeft een demon stratie hand- en nagelverzorging. Gommers Wijnimport neemt u mee in de ontdekking van uw smaak en vertelt u graag alles over herkomst van prachtige wijnen. De koks van Eet-VïIIa van den Brink Eetcafé Centraal zorgen voor de finishing touch met culi naire verrassingen om het genieten compleet te maken. Kinderen Verder is er ook aan de kleine mens gedacht. Er komt een enorm springkussen en bij slecht weer een groot filmscherm waarop leuke dvd's worden vertoond, zodat de vaders en moeders op hun gemak overal een kijkje kunnen nemen. Wedstrijd Verder is er een aantrekkelijke wedstrijd, waarbij de deelnemers kans maken op drie zeer interes sante prijzen: een Boretti barbecue ter waarde van 2500,00, een Philips LCD-televisie ter waarde van 1799,00, of een woonche- que ter warde van 1500,00. Daarvoor moeten ze een slagzin afmaken ('Mijn style van leven is...') op de bon die op de speciale flyer van het evenement is afge drukt. De bon kan ter plaatse wor den ingeleverd. Het pand van Middelman Wonen aan de Birkstraat is de ideale loca tie voor het evenement. Foto: Soester Courant Locatie geknipt ledereen is van harte welkom op vrijdag 5 november van 19:00 tot 22:00 uur, zaterdag 6 november van 11:00 tot 17:00 uur en zondag 7 november van 11:00 tot 17:00 uur. Het zou wel eens heel druk kunnen worden, daar aan de Birk straat 99. De locatie van Middel man Wonen, de grote meubelzaak, is daar geknipt voor. Er is voor alle deelnemende bedrijven zeker vol doende ruimte om zich op een aantrekkelijke manier te manifes teren. Het publiek kan op z'n ge mak een kijkje nemen bij de ver schillende presentaties. Wie liever niet zomaar wat rond dwaalt kan ook het programma volgen, dat gepresenteerd wordt door de Soester radio-presentator Robert Meedër - bekend van het sportprogramma 'Langs de lijn'. Alle bedrijven hebben hun 'eigen stek' in de zaak en vertellen daar ook hun 'eigen verhaal', legt initia tiefnemer Wout Middelman uit. Hij is bijzonder te spreken over deze unieke samenwerking, die volgens hem nog nergens in het land is vertoond. De raadsleden van de VVD zijn binnenkort in de raadzaal beter herkenbaar als WD-ers. De naambordjes van alle leden van de raad zijn op dit moment alleen voorzien van het logo van de gemeente Soest en de naam van het raadslid. Argeloze bezoekers die een raads- - vergadering en/of een commissievergadering bijwonen hebben daarom, normaal gespro ken, geen flauw idee wie wie is in de raad en voor welke partij men daar zit, vindt het WD-bestuur bij monde van voorzitter Hans Gerretsen. 'Juist ten behoeve van een betere herkenbaarheid - voor de bezoekers in de zaal - heeft de WD het idee geopperd om de - bordjes van haar zes raadsleden te voorzien van het WD-logo. 'Een kleine stap op weg naar nog meer openheid en duidelijkheid in de De kas is terug bij de ING Bank Soest! Op 28 oktober is bij de bank aan de Van Weedestraat de zogenaamde Combikas in gebruik genomen door ING-di- recteur drs. Claire de Lange en wethouder Bert Krijger van Soest. Vanaf nu kunnen zakelijke en par ticuliere relaties weer aan de balie van hun eigen bankkantoor geld opnemen en storten. 'De speciaal ontworpen Combikas is onderdeel van de nieuwe koers van de ING Bank. We willen onze klanten - weer grip geven op hun financiën door nadrukkelijker met hen mee te denken, onze kennis te delen én door nieuwe producten en dien sten zoals de Combikas te introdu ceren. We zijn daarmee de eerste bank die het directe contact met de klant weer herstelt', vertelde mevrouw Claire de Lange, direc teur retail ING Bank district Mid den-Nederland, tijdens de inge bruikname. Wethouder van Economische Za- ken Bert Krijger opende de kas. De allereerste opname werd ver richt door een speciaal voor deze opening gevraagde klant van de ING Bank, de heer R.P. Ruysse- naars, die op die manier als eerste het gemak van de nieuwe Combi kas kon ervaren. De Combikas is een kasautomaat waarmee de gelddiensten voor on dernemers en particulieren in de kleinere kantoren aanzienlijk wor den uitgebreid. Bankmedewerkers kunnen daarmee voor klanten bil jetten opnemen en storten. Met de Combikas kunnen klanten tot 3.500,- opnemen van hun eigen (spaar)rekening en biljetten storten tot maximaal 15.000^ Kiezen 'Met de Combikas laten we als ING Bank zien actief mee te den ken met onze klanten. Zij kunnen nu kiezen: de nachtkluis of de geldautomaat gebruiken of aan de balie geld storten of opnemen. Door voortdurend naar onze klan- ten te blijven luisteren, blijven we ING-directeur Claire de Lange biedt wethouder Bert Krijger een speciale pinpas aan, waarmee hij geld kan opnemen uit de nieuwe Combikas. Foto: Herman van Dam. onze dienstverlening continu ver beteren', aldus Claire de Lange. Wethouder Krijger stelde ver heugd vast dat Soest weer een bank terug heeft in het dorp, al wees hij erop dat er bij de Foeken- laan inmiddels twee 'ING-banken' - zitbanken wel te verstaan - staan. Op dezelfde dag was een team na mens de ING Bank actief met de actie 'Graag gedaan!'. Om de uit breiding van de dienstverlening van de bank te symboliseren was dit speciale team aanwezig bij Su permarkt Albert Heijn en tanksta tion Avia; het zette zich in om ser vice letterlijk te laten ervaren door te trakteren op een paar bijzonde re diensten: voor mensen te tan ken, hun boodschappen te dragen en in de winkelstraten autoruiten te wassen. VVD-raadslid Peter Hoebee. politiek en een nog beter contact met de burgers,' aldus Gerretsen. 'Welke partij volgt?' - v ElpcironicPartner S~" straks bij de Gouden haar - de bekende audio/vi- eozaak aan de Steenhoffstraat r binnenloopt zal verrast op ijken. De 'balie' waarachter 9enk Wegewijs, de muziek-ex- lert en cd-kenner bij uitne mendheid, altijd de vertrouw de verschijning is die alle bin- enkomenden vriendelijk oet, is verplaatst. En dat is al leen nog, het direct zichtbare ^n de veranderingen aan de boravond van het gouden jubi leum. De meeste Soesters weten inmid dels wel dat de Gouden Snaar dit jaar vijftig jaar bestaat. In de laat ste week van oktober 1954 startte Jac. Meeder de muziekwinkel die in de loop der tientallen jaren zou Uitgroeien tot de meest vooraan staande cd-winkel én een van de meest toonaangevende tv-, video en audiozaken van Soest. Zijn op volger Michael Sajet, die het be drijf enkele jaren geleden heeft •gvergenomen, voelt zich intussen net zo thuis in Soest als zijn illus tere voorganger. In dit jubileumjaar zijn er diverse ontwikkelingen die de moeite van het signaleren waard zijn en met de verbouwing die de Gouden Snaar in de winkel pleegt wordt daarop adequaat ingespeeld. Door de ver plaatsing van de balie (naar rechts, meer naar de cd-afdeling) komt de wand tegenover de ingang beschik baar als het 'eerste gezicht' van de zaak. Daar worden de nieuwste novatieve producten getoond, zoals de nieuwste snufjes op HiFi- gebied: de netwerkkoppelingen rossen computer en de geluidsin stallatie, die de komende tijd vol op onder de aandacht van het pu bliek worden gebracht. De Gouden Snaar volgt al deze, loms revolutionaire ontwikkelin gen op de voet, en loopt daarmee ook al enigszins vooruit op de in troductie van het 'mediacenter' [van Microsoft, waarin computer en Afspeelapparatuur voor muziek, films en foto's volledig geïnte greerd zijn. 'Netwerk-entertain- nent', zo vat Michael Sajet deze nieuwe producten onder één noe- fmer samen. 'Die integratie tussen pc en HiFi wordt steeds belangrij- i ker. Om de HiFi-kwaliteit te waar- F borgen heb je dan goeie spullen Op woensdag 10 november, van 13:00 tot 17:00 uur, zijn kinderen de baas bij Boni Soest. Zij kunnen dan onder begeleiding in de winkel diver se activiteiten doen. Jaarlijks wordt er bij de 32 winkels van Boni een winkel wedstrijd ge houden. In totaal zijn er zeven ron den waarbij ieder filiaal kans maakt om winnaar te worden. In februari zal de winnaar bekend zijn van de gehele wedstrijd. De wed strijd gaat er om welke Boni het beste 'winkeltje' kan spelen. En wat is er dan niet leuker om ook kinderen de gelegenheid geven dit te doen. Winkeltje spelen in een echte winkel. Al sinds vorige week worden bij de kassa en de slagerij kleurplaten uit gedeeld aan de kinderen. Als ze die op woensdag 10 november tus sen 13:00 en 17:00 uur inleveren mogen zij (onder begeleiding) hun eigen patatje bakken en natuurlijk ter plekke opeten. Daar krijgen zij uiteraard wat lekkers bij te drin ken. Voor de kinderen die wel eens wil len helpen in de winkel bestaat de mogelijkheid om dat te doen. Ze zullen onder begeleiding van een van de medewerkers 'helpen' met vakken vullen of kassa draaien. Voor de grote kinderen onder ons is er op donderdag 18 november De interieurzaak Edskes inte- rieurdecorators aan de Soester- bergsestraat 28-30 is in een nieuw jasje gestoken. De win kel van Cor en Jaqueline Eds kes beschikt vanaf nu over een nieuwe presentatie van de afde lingen zonwering en waterbed den. Hierdoor is een beter overzicht ontstaan van alle pro ducten die Edskes verkoopt. Vooral op het gebied van binnen- zonwering heeft de interieurwinkel veel te bieden. De merken Luxaf lex, Sunway, Cooccopandora en Gardisette zijn allemaal onder één dak te vinden. Waar nodig ver zorgt de winkel advies op allerlei gebieden. Ook de presentatie van de buiten zonwering mag er zijn. Van het Door een misverstand was in de Soester Kalender van vorige week het aanvangstijdstip van de lezing van afgelopen zondag in de NPB- kerk foutief vermeld. Ook in de rubriek Kerkdiensten was dat niet juist aangegeven. Onze veront schuldigingen aan mensen die ver- geels naar de 'bijzondere bijeen komst' kwamen. Soester Courant veel gelezen veel geprezen de mogelijkheid om in het filiaal hun cholesterol te laten meten on der begeleiding van een verpleeg kundige. merk Rainbow is er een keuze uit honderd doeken van goede kwali teit die tegen een scherpe prijs worden aangeboden. Naast de veranderingen op de zon- weringafdeiing heeft ook het wa terbedden-gedeelte een metamor fose ondergaan. Hier zijn de mer ken Vïtenzo en Bodytone ruim schoots vertegenwoordigd. Beide merken hebben een goede naam en worden tegen scherpe prijzen aangeboden. Op de afde ling wordt ook het nieuwste water- bed van Vïtenzo gepresenteerd. Dit bed is licht van gewicht en het hoofdeinde is elektrisch verstel baar. Op dit moment houdt Eds kes een actie: wanneer iemand een compleet waterbed koopt, krijgt hij daar een gratis tv-dvd combinatie bij cadeau. Uiteraard kan men bij de familie Edskes ook nog steeds terecht voor de stoffering van het huis of het kantoor. De winkel kent een ruime keuze aan tapijt, vinyl, mar- moleum, laminaat, overgordijnen, inbetweengordijnen en vitrage. De winkel importeert diverse mer ken uit België, Frankrijk, Engeland en Duitsland. Deze merken zijn vaak niet overal te vinden. Maar wel bij Edskes. Het is altijd moge lijk om vrijblijvend een kijkje te nemen. De winkel staat ook open voor afspraken buiten de winkeltij den om. nodig. De Gouden Snaar hééft die spullen en kan de klanten goed van advies dienen. Het gouden jubileum - Michael heeft 1 november daarvoor als min of meer officiële startdatum geko zen - gaat uiteraard gepaard met een (wisselend) aantal aantrekke lijke aanbiedingen. Die zijn o.a. terug te vinden op de 'banieren' aan weerszijden van de bedrijfs naam aan de gevel, zoals een goe de fles wijn bij aankoop van pro ducten voor minstens 50,00 of extra interessante kortingen. Die aanbiedingen blijven in principe het hele jaar geldig, 'tot we iets anders bedenken', aldus Michael. Hij wijst ook op de inmiddels ver nieuwde cd/dvd-spaarpas van de Gouden Snaar. 'Front' De wand tegenover de ingang - het 'front' van de zaak - wordt flexibel ingedeeld. Naast nieuwe producten worden er bijvoorbeeld ook showmodellen getoond en is er ruimte voor een 'koopjeshoek'. Het is dus altijd de moeite waard om er een blik op te werpen, maar niet te lang, want ook de rest van de winkel is uiteraard het bekijken waard. Met de verbouwing hoopt Michael de zaak in elk geval en stukje 'toegankelijker' te maken voor het publiek, dat op z'n gemak wil kijken wat er allemaal te koop is, zowel op cd-gebied als op het terrein van de apparatuur, en de accessoires, 'de kabeltjes en de stekkertjes', zoals Michael het noemt. Het moet eens te meer duidelijk maken dat de Gouden Snaar 'net zo goed is als een ander, maar ze ker niet duurder', aldus Michael. 'We hebben soms de reputatie dat we mooie maar dure spullen heb ben, maar dat is beslist niet waar. Wel hebben we, in vergelijking met de collega's in de regio, een aantal exclusieve merken, zoals B W, Kef, Piega, Marantz, Denon, NAD, Canton en Yamaha.' Hij wijst verder op de ma nier waarop de Gouden Snaar zijn website actief 'invult' (www.goudensnaar.nl), o.a. met een maandelijkse nieuwsbrief - waarvoor iedereen zich kan in schrijven - speciale aanbiedingen, occasions en winkelnieuws. Ook treft men er rubrieken aan als 'con tact', 'gastenboek' en 'assortiment', met een groot overzicht van alle merken en producten. Het is ove rigens geen 'koopsite', dus wie iets wil bestellen zal daarvoor toch een kijkje in de winkel moeten komen Het team van de Gouden Snaar; v.r.n.l. Henk Wegewijs, Frans Tho massen, Michael Sajet en Richard Prior. Foto: Herman van Dam. Home Entertainment Wat een bezoek aan de Gouden Snaar ook interessant maakt is de Home Entertainment Show, die in de maand december op het pro gramma staat. Dan staat vooral de 'home cinema' met dolby surround in het centrum van de aandacht, met een fors aantal 'bioscoop aan huis'-sets die kant-en-klaar 'beluis- terbaar' zijn en met extra voordeel aan de man worden gebracht. Daarnaast wordt een aantal regel matige klanten uitgenodigd voor een productpresentatie van o.a. Sony met uitleg over de nieuwste snufjes op het gebied van plasma schermen, harddisk-recording en DIVX, etc. Kortom: wie de ontwikkelingen wil volgen en bovendien wil profi teren van de know-how en de ser vice van de Gouden Snaar, moet dezer dagen beslist even binnen stappen in de winkel aan de Steen hoffstraat. Komende zaterdag (6 novem ber) zal mevrouw M. Spoor- Dijkema aanwezig zijn bij boekhandel Van de Ven, Zuid promenade 1, om haar boek 'Achteraf kakelen de kippen - herinneringen aan generaal KNIL S.H. Spoor' te signeren. Mevrouw Spoor is daar van 15:00 tot 16:00 uur. Weinig Nederlandse militairen maakten zo'n bliksem-carrière als Simon Hendrik Spoor. In maart 1942 verliet kapitein Spoor als laatste KNIL-officier Bandoeng, om in Australië in de rang van majoor te worden belast met de leiding van de afdeling algemene intelligente van de NEFÏS, de in lichtingendienst der Nederlandse strijdkrachten. Begin 1944 werd hij als luitenant-kolonel benoemd tot directeur NEFIS. Na de capitula tie keerde hij met de rang van ko lonel in deze functie terug naar Nederlands Indië. In januari 1946 werd Spoor benoemd tot Indisch Legercommandant en hoofd van het departement van Oorlog in de rang vap luitenant-generaal. Als zodanig stond hij voor de zware taak het leger in Indië van de grond af op te bouwen en tijdens met name de Politionele Acties het tweeslachtige beleid van de rege ring ten opzichte van de Indonesi sche nationalisten door te voeren. Twee dagen voor zijn dood werd Spoor benoemd tot generaal en postuum tot Commandeur Militai re Willems-Orde. Generaal Spoor genoot bij zijn troepen een groot prestige en een immense populari teit. Zijn weduwe, mevrouw Mans Spoor-Dijkema, beschrijft in deze openhartige herinneringen haar leven aan de zijde van Spoor tij dens diens laatste, bewogen le vensjaren. Met verve en kennis van zaken beschrijft ze de opeenvol gende gebeurtenissen, waarbij ze haar verhaal onderbouwt met tal loze niet eerder gepubliceerde do cumenten. 'Achteraf kakelen de kippen - herin neringen aan generaal KNIL S.H. Spoor', 304 blz. 29,50. Op zaterdag 6 november is het weer zo ver. Opel organiseert voor de elfde keer de Nationa le Opel Testdag. Iedere Opei- rijder kan die dag geheel gratis zijn auto uitgebreid laten con troleren door een erkend Opel- dealer naar keuze. In de werk plaats wordt de auto op maar liefst 18 punten gecheckt, zo dat de Opel-rijder met een vei lig gevoel de winter tegemoet kan gaan. Na deze test weet men exact wel ke punten aan de auto nog onder houd verdienen. Daarbij ontvangt men een indicatie van de kosten die eraan verbonden zijn. Als de Opel-rijder ter plaatse een onder- houdsafspraak maakt, kan hij of zij rekenen op aantrekkelijke kortin gen op eventueel te vervangen on derdelen. Als de gecontroleerde punten in orde bevonden zijn kan het Opel Winterplan Certificaat aangeschaft worden. Dat certifi caat biedt de garantie dat de Opel zonder technische problemen de winter zal doorkomen. Mocht er. dan onverhoopt toch iets misgaan met de gecontroleerde onderdelen, dan wordt de reparatie daarvan gratis uitgevoerd. Het Opel Win terplan Certificaat geeft tot april 2005 zekerheid en kan voor slechts 17,50 aangeschaft worden. Men is er dan zeker van dat men zich met de Opel in ieder geval niet op glad ijs bevindt deze winter. Ook dit jaar zal de belangstelling ongetwijfeld enorm zijn. Naast het nuttigen van een hapje en een drankje kan men ook meedoen met de inmiddels traditionele Opel Testdag Quiz, waarbij er uiteraard hele mooie Opel-prijzen te winnen zijn. Bovendien maakt men kans op een droomarrangement of toe gangstickets voor Disneyland Re- sort Paris. In totaal worden er 10 arrangementen en 100 tickets toe gekend. Uiteraard worden in en om het dealer bedrijf nog allerlei andere gezellige activiteiten georganiseerd zodat de Nationale Opel Testdag een feest wordt voor het hele ge zin. Het hele gezin, omdat de ere gasten binnen de bedrijven op deze dag de kinderen zijn. Zij kun nen zich niet alleen uitleven bij de speciale kinderattracties, maar ook zijn er voor hen speciale Disney- kleurplaten aanwezig. En natuur lijk zullen zij die dag niet thuisko men zonder een feestelijke atten tie! Testrit Naast het gratis laten controleren van de Opel is de Nationale Opel Testdag voor u natuurlijk dé dag om eens een testrit te maken in de nieuwe Opel Astra Stationwagon, de Opel Tigra TwinTop of een ge bruikte Opel naar uw zin. Vanzelf sprekend kan er op deze dag ook een afspraak gemaakt worden voor een uitgebreide proefrit op een andere dag. Daarvoor kan men te recht bij één van de gastvrouwen of -heren. De Nationale Opel Testdag zou de Nationale Opel Testdag niet zijn als er niet te profiteren viel van veel aanbiedingen. Die zijn dit ook dit jaar weer extra aantrekkelijk! Het zal niemand verbazen dat het cijfer 10 daarbij regelmatig terug komt. Zo geldt bij aankoop van één of meer artikelen uit een selec tie winter accessoires 2 x 10% kor ting en kunnen een aantal winter- gevoelige Opel kwaliteitsonderde len, zoals accu's en uitlaten met maar liefst 4 x 10% korting aange schaft worden. Ook is er op deze dag een mooi en extra feestelijk aanbod voor men sen die op zoek zijn naar een goe de gebruikte Opel. Bij aankoop van een gebruikte Opel uit de OK Quality Car selectie wordt er gra tis een comfortabele armsteun met opbergmogelijkheid meegeleverd. Een functioneel geschenk met een gemiddelde waarde van ruim 150,00. Omdat er deze dag vooral voor de gratis 18-puntentest weer grote belangstelling wordt verwacht is het verstandig om Opel-dealer Nefkens tevoren even te laten we ten dat u komt. Zijn adres en te lefoonnummer: Birkstraat 30, 88 6012364. Zonder afspraak langs komen is deze dag uiteraard ook mogelijk.

Soester Courant | 2004 | | pagina 11