Soest in blessuretijd genekt Shaken not Stirred Succesjaar duurt één toernooi te lang Cruciale duels StamSovoco naderen Smeeing/BDC buigt hoofd d'Oude Enghe Heren MHC hebben veel geluk EREN Vrouwe Fortuna helpt VVZ'49 VRIJDAG 5 NOVEMBER LIVE MUZIEK www.rabobankonline.com Beter Soest verrast door vermeend buitenspeldoelpunt VOETBAL-zondag FUTSAL Eerste zege SEC vanaf 22:00 uur in Bar - Eetcafé^ SEC noteert 5e opeenvolgende nederlaag: 2-3 SCHAATSEN Alieke Breure irmgeving SEC meldt zich lp vierde plek |n kijkt omhoog op rentree Idees loopt liegen ruime [nederlaag op -PAGINA 16 WOENSDAG 3 NOVEMBER^ÖnT SOESTER COURANT PAGINA 17 Mentale vermoeidheid kost Ammerlaan officieuze wereldtitel ROLSTOELTENNIS Ploeg moet punten pakken tegen Weert, Volco en WC Soester handballers hebben arbitrage niet mee [HANDBAL Dames hockeyclub blijven zonder puntverlies Half uur voldoende voor groenwitten 't Vliegdorp wint ondanks slecht spel VOLLEYBAL Bas van Doorn rekent toch HOCKEY DfllfllCftS INLICHTINGEN. OETBAL-zondag VOETBALzaterdag Zo mooi en oogstrelend WZ'49 zaterdag het eerste half uur speelde, zo beroerd werd de rest van het duel afge werkt. De ploeg van Ronald Heerschop won weliswaar met 3-2 van Argon, maar werd ge holpen door de gasten uit Mijd recht. Net op het moment dat WZ'49 totaal vast zat, tikte Argon verde diger Alex Zitvast de bal in het eigen doel. Heerschop sprak dan ook over een gelukkig tot stand gekomen overwinning. Op sportpark Zonnegloren begon nen de groenwitten elegant aan het duel. Met zeer aantrekkelijk voet bal werd de aanval gezocht. Er werd goed en snel gecombineerd en Argon werd volledig overklast. De kansen boden zich aan en na dat Gijs Schaap het leder net naast had gekopt, kwam de verdiende voorsprong. Een lange loepzuive re bal van Wobbe Jan Reitsma via Schaap op Saddy de Koning bete kende de 1-0. Even later zorgde Schaap zelf voor de 2-0. Een die pe bal van Eloy Kok knikte hij naar de verste hoek. Argon liep zich drie maal in de rondte, maar een knock-out bleef de Mijdrechters bespaard. Sterker nog, na dertig minuten was er niets meer over van het sprankelende spel van de Soesters en de gasten kwamen terug in de wedstrijd. Youri van Adrichem maakte wel heel erg gemakkelijk de aanslui tingstreffer, zodat WZ'49 toch nog ongemakkelijk de rust in ging. Uitgesproken Vlak na de hervatting kwam Johan Walen in het veld voor Eloy Kok, en even later moest Ferry de Sma len het veld ruimen voor Gerard Becker. Beide gewisselde spelers waren duidelijk niet tevreden met die actie van Heerschop. 'Daar is nog wel een woordje over gespro ken, de jongens mogen kwaad worden op mij, maar dan wel na de wedstrijd in de kleedkamer en niet en public. We hebben inmid dels alles al uitgesproken', aldus de oefenmeester. Vier VVZ-ers slagen er niet in om deze Mijdrechter van de bal te houden. De Soesters wonnen wel. Foto: Foto Bell Vlak na deze wissels kwam de op dat moment niet onverdiende ge lijkmaker. Het was weer Van Ad richem die het net achter Pascal., Kamerbeek wist te vinden: 2-2. Kamerbeek wist daarna tot twee maal toe erger te voorkomen. De 150 toeschouwers voelden de ne-\ derlaag aankomen, daarom was het ironisch genoeg dat Alex Zit vast een eigen doelpunt scoorde toen WZ'49 helemaal vast zat. 3-2. Het was daarna alleen nog maar billenknijpen voor de thuisclub en het eindsignaal was dan ook be vrijdend. De winnende coach Heerschop: 'we probeerden aan vallend voetbal te laten zien. In de rust heb ik nog aangespoord om te blijven aanvallen, maar we ver speelden het middenveld en kre gen een gat in het midden. Over de hele wedstrijd gezien, vind ik wel dat we verdiend gewonnen hebben.' In de derde minuut van de extra speeltijd stak grensrech ter Wil Gezgarz zijn vlag om hoog. Maar scheidsrechter Eckhardt negeerde het signaal, zodat twee Velsenaren pro bleemloos mochten oprukken naar Olaf van de Grift. Het eni ge doelpunt van de wedstrijd was in de maak. De verslagenheid was groot bij de spelers van Soest die voor de twee de keer dit seizoen in blessuretijd de bietenbrug opgingen. De blauwwitten konden zich niets ver wijten na de minieme nederlaag tegen Velsen. Eigenlijk hadden ze een goede wedstrijd achter de rug, maar was het slotakkoord uiterma te vervelend, om maar een under statement te gebruiken. Met vechtlust en een aanvallende koers illustreerde Soest het initia tief met een reeks van fraaie aan vallen en verschillende kansen. De bezoekers waren ervan overtuigd dat ze een strafschop zouden krij gen, toen Mo Chait werd gevloerd, juist toen hij de bal richting doel wilde schieten. Eckhardt wuifde de agerende spelers weg. Velsen liet zich niet van zijn meest brutale kant zien. Het formeerde z'n troepen voor het eigen doel en stak slechts af en toe het veld over. Als Soest bij de spaarzame uitval len te gretig reageerde, was Velsen zelfs gevaarlijk. Maar Van de Grift was deze situaties telkens meester. I Het spelbeeld was niet veel anders, in de tweede helft. Gerdo Kuenen, Neal Mountney en Jordie Brouwer hadden Soest naar een voorsprong kunnen schieten, maar de scherp te ontbrak bij hen. Tumultueus Nadat in de slotfase Van de Grift een uitval van Velsen onschadelijk had gemaakt, leek iedereen zich te verzoenen met de brilstand. Maar het duel kreeg toch nog een tame lijk tumultueus einde. Eckhardt vond dat Velsen de beslissende counter vanaf eigen helft had inge zet, zodat er geen sprake kon zijn van buitensignaal. Net zo resoluut zwaaide Gesgarz met zijn vlag, maar Eckhardt had daar geen boodschap aan. De teleurstelling en de frustratie over de onverwachte ommezwaai in de wedstrijd was groot. Jeroen Dorrestein was kennelijk te onge nuanceerd in zijn commentaar aan het adres van de leiding en kon met zijn tweede gele kaart van die middag inrukken. Meteen daarna kreeg Kuenen rood te zien, omdat hij volgens de scheidsrechter, maar tot verrassing van vrijwel iedereen een elleboogstoot zou hebben uit gedeeld. Na afloop van de wed strijd had Mountney de bittere pil nog niet doorgeslikt. Hij reageerde zich in de clubaccommodatie ver baal af op Eckhardt die daarvan melding maakte in zijn rapport. Kortom, Soest zal zondag de ge volgen voor een deel voelen, want Kuenen kan een schorsing tege moet zien. In de zaal heeft SEC de eerste overwinning veilig gesteld. De Soesters versloegen OZO met 7-2. Omdat irritaties bij de tegenstan ders leidden tot onderlinge ruzie, raakte SEC even uit zijn concen tratie. Het gevolg was een 1-2-ach terstand, maar daarna herpakte de thuisploeg zich. Dankzij goed sa menspel en een hechte defensie werd een soevereine zege geboekt. Middelwijkstraat 2 3764 CG Soest Telefoon 035 601 33 31 Geopend vanaf 16:00 uur - www.oude-enghe.iil Slecht gespeeld maar toch gewon nen. Dat was een beetje de korte samenvatting van het treffen tus sen 't Vliegdorp en SVP. Ondanks het vele balverlies en een discuta bele arbitrage trok de Soesterberg- se ploeg uiteindelijk aan het lang ste eind, 3-2. 't Vliegdorp ging dankzij een schit terende kopbal van Richard van Velzen met een 1-0 voorsprong de rust in. Gerust op een goede af loop waren de Soesterbergers aller minst. Daarvoor was het spel in de eerste helft veel te rommelig. Hoe wel het spelbeeld van de tweede helft niet veel anders was, ver grootte 't Vliegdorp in de persoon van Olaf van Amstel de score tot 2-0. Hierna vond de scheidsrech ter het nodig zich in het stuk te mengen. Eerst kreeg SVP volko men onterecht een strafschop toe gekend, die feilloos werd binnen geschoten; 2-1. Daarna zorgde Joey Knapen er uit een corner voor dat de Soesters wat meer lucht kregen; 3-1. Alles leek hier mee in kannen en kruiken, maar na een minuut kwam SVP alweer terug tot 3-2. De scheidsrechter liet vervolgens veel te lang door- spelen, maar dit kon niet verhinde ren dat 't Vliegdorp met de drie punten aan de haal ging. VOETB AL-zaterdag De zaterdagvoetballers van SEC zijn er niet in geslaagd de negatie ve spiraal om te buigen. In de thuiswedstrijd tegen Sterrenwijk werd voor de vijfde opeenvolgen de maal verloren: 2-3. De Soesters leken weinig geleerd te hebben van de fouten van een week eerder tegen Cobu Boys. Want ook zaterdag keek SEC al na enkele minuten tegen een achter stand aan, na onoplettendheid en weifelend optreden in de verdedi ging. Toen aanvaller Zaman Kun- di even later na een vloeiende aan val de gelijkmaker aantekende, kreeg de thuisclub weer hoop. Maar de volgende domper volgde al snel toen een vrije trap ineens achter keeper Yahja Dinler ver dween. Ondertussen veroorzaakte de warrig leidende scheidsrechter veel irritatie, bij beide ploegen maar vooral bij de tobbende Soes ters. In de tweede helft zag de ditmaal in de spits opererende Hans Velt- meijer een uitgelezen kans vanaf elf meter gekeerd door de sluitpost van Sterrenwijk. Nadat de Utrech ters inmiddels naar 1-3 gecounterd waren, kregen de Soesters weder om een strafschop. Deze werd wel verzilverd door voorstopper Eddy Hooijer. Carl Verheijen draait ook nog steeds zijn rondjes bij SV Eemland. Met tal van andere leden van de Soester club verscheen hij zater dagavond op de Utrechtse ijsbaan. Daar verbeterde hij tijdens zijn training het baanrecord op de 3 kilometer: 3.51.4. Alieke Breure snoepte respectieve lijk negen en tien seconden van haar pr's op de 500 en 1000 me ter af. Jelmer van Velzen en Wietse Koppenaal doken twaalf seconden onder hun beste tijd op de 1500 meter. De goede resultaten worden toegeschreven aan het trainings kamp in Heeren veen. "Ji.HI.UIJIÜIJ.l.ffim pt vooral in de eerste helft goed P verzorgd voetbal heeft SEC Mag de volle winst behaald te- |n Achterveld. Door de 4-2-zege %rd een groot gat geslagen met [Onderste regionen, ride ploegen kozen niet voor de jPVal-1° de 15e minuut kwam de |Sle kans voor de Soesters. Yu- IKavas miste na goed voorberei- Jfflid werk van Wesley Ribberink. us wmU^ vo'gende corner werd door Mike van de Broek ingekopt: jl-0. Achterveld antwoordde snel, ^et een afstandsschot werd doel kan Fred Kentie verrast: 1-1. De luisclub kwam weer op 2-1 uit F strafschop van Cihan Sag. pen vlak voor rust Van de Broek ijn tweede doelpunt aantekende, [ek de strijd gestreden. Na rust sunde SEC achterover en liet het ichterveld komen. Va een uitval frerd het zelfs 4-1 door Kavas na bed werk van Ribberink die zon- lag zowel op links als rechts de i>ngen uit zijn lijf liep. De 4-2 |ven later was voor de statistieken, /an de Broek: 'Het loopt gewoon ricker dit seizoen. We zijn aanval- snd sterker geworden en trainen jcel serieuzer. Ik denk zelf dat we loch naar de vierde klasse moeten, k hoop dat we door de vierde Hek van nu misschien toch wat positiever worden bekeken in het lorp.' Ijloch nog onverwacht rekent \yZ-er Bas van Doorn op een ïtugkecr op de velden. De ver leger die vorig seizoen tegen HCSC in Den Helder een ern- age nekblessure opliep en aan dwarslaesie ontsnapte, is emiddels geopereerd. Er zijn alen plaatjes in de nekwervels plaatst. la een gesprek met de arts werd sin te kennen gegeven dat hij fdmag gaan voetballen, maar koppen uit den boze was, «adat het risico van het breken plaatjes te groot was. Maar afgelopen vrijdag heeft de Scester een gesprek gehad met «tweede arts die hem gehol- paheeft, en hem heeft verze- Iffil dat hij volkomen vrij kan pi voetballen. Een opgetogen k 'Nog een paar weekjes rust a dan ga ik looptrainingen Jien. Na de winterstop ga ik leer met de jongens trainen. (De angst om te koppen ga ik Iproberen 'te overwinnen en ik denk dat ik volgend seizoen 'weer beschikbaar ben.' I VO ETBAL-zaterdag ■Hees kreeg zaterdag een zware - liederlaag te verwerken. Van kop loper Nita werd met 0-5 verloren. ■Hoewel de uitslag een ongelijke Istrijd doet vermoeden was de rea liteit anders. I Trainer Jan Bos vond de eindstand I zwaar geflatteerd. Wel is er een Ipunt dat hem zorgen begint te ba- Iren. 'We geven de goals veel te ■makkelijk weg. Er worden zoveel ■individuele fouten gemaakt. Het ■wordt tijd dat de jongens wakker lgaan worden. Het is geen Al |meer, het is seniorenvoetbal.' |Met name in de eerste helft bood JHees goed partij. Deze werd afge floten met een 0-1 achterstand. Tos: 'In de eerste helft lopen we lilstekend mee te voetballen. Die Irainer van Nita zegt na afloop ook legen me dat hij het niet kan be- «rijpen dat we onderaan staan. Dat legt toch wel wat.' Toewei er dus goed werd gevoet bald liep Nita in de tweede helft ■och nog relatief eenvoudig uit laar 0-5. Dit was met name te wij len aan het geklungel in de defen- fevan Hees. hopen valt dat er komende za- g minder fouten worden ge taakt, dan moet Hees aantreden tgen Sloterpark dat puntloos on- leraan staat. ledesie (Mxemiday. i*t de &ua wm* vfuuvi fr&i bztfauvi. TELEFOON 035 - 601 41 52 Van Weedestraat 227 - 3761 CD Soest E-mail: soestcrt@wanadoo.nl Mentale vermoeidheid kostte Robin Ammerlaan niet alleen de winst op het officieuze we reldkampioenschap, maar ook de nummer één positie op de mondiale ranking. De rolstoel- tennisser strandde letterlijk en figuurlijk in het zicht van de haven. Op drie continenten had hij dit jaar successen aaneengeregen met als hoogtepunt de gouden medaille op de Paralympics van Athene. Op een steenworp afstand van zijn wo ning kon hij afgelopen weekeinde zijn hoofddoel realiseren: het jaar afsluiten als de beste van de we reld. Daarvoor moest hij alleen even zijn officieuze wereldtitel pro longeren en anders in ieder geval David Hall achter zich houden op de Wheelchair Masters in Amers foort. In de laatste poulewedstrijd voel de de Soester al dat het niet goed zat. Drie sets en de grootste moeite had Ammerlaan nodig om groeps winnaar te worden en een confron tatie met Hall in de halve finale te -mijden. Het maakte niet uit, want in de halve eindstrijd sloeg Jere- miasz de ambities van de Paralym pisch kampioen aan diggelen. 'Normaal win ik acht van de tien keer van hem, maar mentaal lukte het niet meer. Bovendien stond hij goed te spelen. Dat eist vechtlust en dan moet je voor elke bal gaan. Het lukte gewoon niet, ik kon het niet meer opbrengen.' Geblokkeerd Zelfs de drang om het jaar als de beste van de wereld af te sluiten, hielp Ammerlaan niet meer. 'Je bent toch geblokkeerd. Niet fysiek, maar in je hoofd.' Vreemd genoeg nam de teleurstelling na de uit schakeling geen buitengewone pro porties aan. 'Het is tweeledig. Aan de ene kant wil je er alles aan doen om je doel te bereiken, maar ik had geen plezier meer op de baan. Ik was in eerste instantie blij dat ik me niet nog een keer hoefde op te laden. Het is een lang jaar geweest, dat heeft z'n tol geëist.' Voor 2005 stelt Ammerlaan zich geen doelen. Het wordt een tus senjaar, zegt de rolstoeltennisser die zo'n beetje alles won wat er te winnen valt, maar ook zo graag eens op het tennisgala in Parijs op het podium geroepen zou worden voor de huldiging. Door die doel stelling heeft hij voorlopig een streep gezet. Weliswaar gaat Am merlaan in januari Down Under voor de eerste toernooien, waaron der de Australian Open, maar hij zal volgend jaar niet eens aan alle Grand Slams deelnemen. 'Ik wil weer leuk tennissen in plaats van me doelen te stellen', aldus de Soester die zich vanaf 2006 op Peking gaat richten, waar twee jaar later de Paralympics plaatsvinden. VOETB AL-zaterdag Het door blessures gehavende Smeeing/BDC is er zaterdaga vond niet in geslaagd een punt je te pakken in Zevenbergen. Tegenstander Groene Ster leek op voorhand een ploeg uit vorm. Maar uitgerekend tegen de Soesters herstelden de Ze venbergers zich van vier neder lagen op rij. Hoewel Smeeing/ BDC zeker een punt had ver diend, ging het in de slotfase nipt ten onder: 21-20. Door de vele blessures moet trai ner/coach Paul van den Deijssel zich vaak in allerlei bochten wrin gen om een team op de been te brengen. In. de eerste helft tegen Groene Ster w^s .dit niet anders. Bij een 7-3 voorsprong voor de Zevenbergers zag de geplaagde oefenmeester zich genoodzaakt om zijn 46-jarige assistent Cleem Dieroers in de ploeg te brengen. Dit had niet eens zo'n slechte uit werking op het Soester team, want de eerste helft werd afgesloten met een respectabele 11-8 stand. Hoewel Robert Wijnen met zeven doelpunten zeer trefzeker was leid de hij in het begin van de tweede helft bijna de ondergang van zijn ploeg in. Hij gooide drie ballen weg waardoor Groene Ster via snel uitgevoerde counters naar een 17- 12 voorsprong uitliep. Bob van den Bergen bracht de Soester formatie via drie verzilver de strafworpen terug in de wed strijd: 17-15. Met slechts twee doelpunten verschil sloop de on rust weer in de ploeg van Smeeing/BDC. Het scheidsrech terlijke duo was hier mede debet aan. In een spannende slotfase weigerde het een glaszuivere straf- worp aan de Soesters toe te ken nen en stuurde Koen Smeeing voot.non-verbaal gedrag voor 2 minuten naar de kant. De stand was toen 20-19. Ondanks de negatieve invloed van de scheidsrechters gaf Smeeing/ BDC zich nog niet gewonnen. Tot op het laatste moment bleef de ploeg knokken voor wat het waard was. Dit kon echter niet verhinde ren dat Groene Ster via Geerten Segers door een strafworp uitliep naar 21-19. Robert Wijnen hield de hoop levend door snel de 21-20 binnen te kogelen. De resterende tijd was te kort om de gelijkmaker nog te kunnen produceren. De trainer van Groene Ster, Jan Weerden, was uiteraard blij met de twee punten. Paul van den Deijs sel bleef achter met een enorme kater en hekelde na afloop vooral de slechte arbitrage. Naar zijn me ning konden de twee leidsmannen hun heil maar weer beter in de hoofdklasse gaan zoeken. De eer ste divisie was voor hen duidelijk te hoog gegrepen, aldus de teleur gestelde coach. Wel was hij tevre den over de vechtlust die zijn ploeg aan de dag had gelegd. Smeeing/BDC staat op dit mo ment op de tiende plaats. Komen de zaterdag treft het in sporthal Beukendal om 20:40 uur Hurry Up. Deze ploeg staat op de elfde plaats en is dus een echte concur rent. Martinus pakte zaterdag ook de tweede en de derde set (25-18, 25- 22) en nestelde zich daarmee aan kop van de ranglijst van de eredi visie. StamSovoco staat met Sneek op de gedeelde achtste en negen de plaats. Beide teams hebben na vier duels twee punten, een meer dan WC, maar twee minder dan Volco. De volleybalsters, vrijdagavond uitgeroepen tot Soester sportploeg van het jaar, zullen de komende drie wedstrijden wel moeten sco ren. Tegen Weert, zaterdagavond te gast in Spleasure Centrum, ligt de lat nog niet eens zo hoog, maar daarna moeten Volco en WC er aan geloven. Gebeurt dat niet, dan dreigt StamSovoco in een vroeg stadium achter de rest te moeten aanrennen. 'Eigenlijk wil ik de volgende twee wedstrijden een punt of vijf halen. Verlies je ze allebei, dan staat je vijf punten achter op Volco. Die is dan weg, dan houd je nog maar drie teams voor de onderste twee plaatsen over', waarschuwt De Saegher. Hij gelooft wel dat zijn speelsters mentaal klaar zijn voor de belang rijke weken. Volco en WC zijn de directe concurrenten en dus is er sprake van cruciale wedstrijden. 'Over drie weken hebben alle kan didaten voor degradatie onderling tegen elkaar gespeeld. Dan kun je al voorzichtig de stand opmaken.' I.EDERODE Martinus uit staat niet op het jstje van wedstrijden, waarin e punten moeten pakken.' ;0gal laconiek incasseerde onesco/StamSovoco de enigs- ns voorspelbare 3-0-neder- ug bij Martinus, de ploeg die jljaar bij de top twee wil ein- igen en een plaats in de beker de ambieert. Ut zijn andere uitgangspunten die van StamSoVoCo dat yadhaving met hoofdletters (hrijft- 'Van de tien keer dat je bij jfjitinus speelt, verlies je negen keer. Vooraf had ik gehoopt op een setje. Dat hadden we in de eerste moeten doen, maar Molly O Brien had op het midden veel moeite, Floortje Kok eindigde in' de min en Meike kwam er ook al niet door', aldus Derk de Saegher over de met 27-25 verloren set. De conclusie was simpel te trek ken: StamSovoco komt te kort te gen een team als Martinus. 'We missen iemand aan de buitenkant die de bal tegen de grond kan beu- ken. Elke ploeg heeft zo'n speels ter, wij niet. Dan moet je heel goed verdedigen en passen en netjes spelen om te compenseren, en moet alles kloppen. We zijn niet zo groot als de tegenstanders en dan kom je aan het net te kort.' Na de 0-2 achterstand waren de mannen van de Soester ploeg toch wat geschrokken van de kracht van de tegenstander. Tim van Tol trok zich hier echter weinig van aan en tekende opnieuw uit een strafcor- ner voor de 2-2. 'Ik had in die fase meteen mijn handtekening onder een gelijkspel gezet, zeker weten', bekende Jonker. Robbert Justers dacht daar kenne lijk anders over. Met nog tien mi nuten speeltijd op de klok bracht hij de 3-2 eindstand op het score bord. Jonker: 'Een 2-2 gelijkspel was een reëlere afspiegeling van de wedstrijd geweest. Maar wij waren de gelukkigste ploeg. Wel hebben Het was even slikken voor trai ner Paul Jonker van MHC Soest. Na twintig minuten spe len stond zijn ploeg op een 0-2 achterstand tegen HBS waarop volgens de oefenmeester Svei- nig viel af te dingen'. Tim van Tol bracht uit een benutte straf- corner weer wat hoop op een goede afloop. Jonker: 'Over ge luk hadden we deze wedstrijd niet te klagen. Zij lieten enkele counters onbenut terwijl wij de kansen wel benutten.' Dames Waar de heren over geluk niet te klagen hadden, ontbrak het bij de dames vooral in de afronding te gen Kampen aan het nodige for tuin. Wel kwamen ze al na vijf mi nuten via Britt Dorresteijn op voorsprong. Chris-Marije Sudme- ijer: 'Aan het begin kon je heel dui delijk zien dat we er veel zin in hadden. Iedereen was bereid om voor elkaar te vechten.' Tien minuten na de openingstref fer trok Kampen de stand weer gelijk. De uitblinkende Lisanne Kok, die keer op keer stijlvol door de vijandelijke verdediging soleer de, bracht de bal bij Chris-Marije Sudmeijer die knap scoorde; 2-1. Britt Dorresteijn bracht de marge tot twee doelpunten. Hierna ver slapte de concentratie bij de Soes ter dames die Kampen onnodig terug lieten komen tot 3-2. In deze stand kwam geen verandering. MHC staat nu vijf punten los van de nummer 2. 'Dat gaat de goede kant op', aldus een gelukkige Sud meijer. we keihard gewerkt. Onze keeper Jaimie van Hillighekken heeft ons er bovendien een aantal keer goed doorheen gesleept.' Van alle kanten wordt de spits van MHC Soest belaagd door troe pen van HBS. Pas laat in de wed strijd stelde Soest de zege veilig. Foto: Foto Bell

Soester Courant | 2004 | | pagina 17