an Perenbomen weg door overlast Mooiste voortuin aan Plasweg Klaarwater kan nog beter PvdA kijkt rond in Soest-zuid 'Sinterklaas moet weer ouderwets Soester kinderfeest worden' iactueel r iKyiji£dHI Grote belangstelling voor concert Ronald Brautigam 'Kom en werk mee' op Natuurwerkdag Soest WOENSDAG 3 NOVEMBER 2004 SOESTER COURANT mvember 2004 Bewoners Bilderdijklaan krijgen hun zin wml HIJTr ROPVANG Groei en Bloei beoordeelt Soest-Zuid en Smitsveen Groei en Bloei denkt nu al Open dag KNO Meander Baarn op 6 november Meningen I van lezers! Grootste Soester 4800 voor behandeling brandwonden 'Huis Beukenlaan past wel in buurt' Kritische bewoners bezoeken symposium massaal PAGINA 5 Staten- en raadsfractie bezoeken winkelcentrum aan voorjaar Enthousiast team zet schouders eronder Richting Hospice JA! Ik kom naar het Grote Soester Sinterklaasfeest op 20 november! Soest catie >34 55 I0@soest.nl t.nl jders van Soest maken in», van de Gemeentewet en W wet bestuursrecht bekend zijn vergadering van 14 okto gWet Kinderopvang gemeen* In genoemde verordening stó vast. aordelijk voor het uitbetalen g in de kosten van kinderop. nderopvang genoemde doel. werking met ingang van lja. rdening en de beleidsnotitie r 2004, tijdens kantooruren :r ter inzage op het gemeente De perenbomen aan de Bilder dijklaan zullen na het voorjaar van 2005 worden omgezaagd. De bomen veroorzaken vol gens de bewoners veel overlast doordat veel peren uit de bo men naar beneden vallen. Zij zien de bomen daarom liever verdwijnen. De gemeente gaat hiermee akkoord. Niet alleen de Bilderdijklaan heeft te maken met de problematiek rond vallend fruit. Bewoners van de Oranjelaan en de Amnestylaan klaagden ook over troep op straat. Om de problemen met de bomen in de straten te verhelpen werd B&W geadviseerd eerst extra on derhoud aan de perenbomen uit te voeren. In een later stadium zou den er dan bomen zonder fruit voor in de plaats worden neerge zet. Voordat de bomen worden gekapt vindt er om het vuil op straat te minimaliseren eerst extra onder houd plaats. Deze extra snoei-, scheer- en veegbeurten van de straten brengen natuurlijk wel extra structurele kosten met zich mee. Bovendien hebben eerdere ervaringen met deze problematiek geleerd dat het effect van het snoeien vaak niet aan de verwach tingen voldoet. Ook is het zo dat bepaalde delen van de fruitboom niet goed tegen frequent snoeien bestand zijn. Desondanks wil de Foto: Soester Courant gemeente dat het onderhoud wordt uitgevoerd. In de Bilderdijklaan wordt in het vooraar van 2005 een einde ge-, maakt aan de vallende peren. De bomen worden dan gekapt. Tot die tijd draagt de gemeente zorg voor een intensiever onderhoud zodat de perenbomen niet te veel over last veroorzaken. Door de priori teitenlijst met betrekking tot de renovatie van straten kan er pas in 2007 worden begonnen met het herplanten van bomen. Wanneer bewoners van de Oranjelaan en de Amnestylaan ook contact opne men met de gemeente dan krijgen de bomen in hun straat dezelfde 'behandeling'. maakt bekend dat hij op basis .Igemene Plaatselijke verorde- ling heeft verleend ten behoe- iri het Prinsenbaf door de car- e Knollen op zaterdagavond kantine van Smeeing/BDC 3g 6 te Soest. :n binnen zes weken na be- jit een bezwaarschrift indie- Tevens kan er een verzoek ig worden ingediend. Het ver in bij de president van de tbus 13023, 3507 LA te ffierecht verschuldigd van rlijke persoon en 273,00 5 van de APV is het aan inrich- aal zes incidentele festivitei- Duden waarbij de geluidsvoor- preca, -sport en ieubeheer niet van toepassing eeft de inrichting Smeeing/ en van het houden van bo- istiviteit. Jers maken bekend dat zij de ader van de Wet milieube- cerstraat 5 Plaats Soesterberg •n bezwaar worden inge- igen zullen aan de algemene - betreffende algemene eten voldoen. 'iflt dit keurig onderhouden 4- mwt. waarvan de keuken is v.v. o-a inbouwbofler en veel kast- ten badkamer zijn geheel gemoder- actterzijde is de flat (ZW) v.v. dubb. 'lek. zonwering. Ind.: Ruime hal, tóe-kast, aparte keuken (hoekop- 'ichte woonkamer met aangren- eer-/werkkamer met toegang tot 2 slaapkamers, badkamer v.v. wastafel en aansl. was-/droger en ie onderbouw aparte berging. De mooiste voortuin van de wijken Soest-Zuid en het Smitsveen ligt aan de Plasweg en is van de familie J. Meer- ding. Dat maakte de jury van Groei en Bloei maandagavond in het clubhonk 't Soester Stek kie bekend. Daarmee kreeg de Vtedstrijd zijn beslag. De tweede prijs kwam terecht bij #Jitoinette Ankoné, de derde bij Willemijn van Zuidam en Hans Troost. Deze prijswinnaars zijn buren van elkaar op de Ereprijs straat. De drie mooiste voortuinen werden bekroond met groenbon- nen ter waarde van 50, 40 en 30 euro. De eigenaars van de twaalf andere genomineerde tuinen ont vingen een aanmoedigingsprijs in de vorm van een bloembollenpak ket. Het leger keurmeesters en de vijf koppige jury zijn bepaald niet over een nacht ijs gegaan. In april vorm den acht keurmeesters van Groei en Bloei de voorhoede van de strenge selectieprocedure. Zij wer den in de twee wijken op pad ge stuurd met de volgende criteria: algemene indruk, bloei- en kleu rencombinatie, onderhoud. Zonder voorkennis van de bezit ters werden de tuinen vanaf de openbare weg beoordeeld. Na de eerste selectie bleven er 52 tuinen over, waarvan 23 in Soest-Zuid en 29 in het Smitsveen. Deze werden, inclusief de zomermaanden, alle maal 52 keer bekeken door de keurmeesters. Zij kozen vervol gens vijftien tuinen uit die werden x aomineerd en elk nog eens 21 er door een paar ogen werden soordeeld. De winnende tuin aan de Pias- De rapportage en de foto's van de keurmeesters werden vervolgens voorgelegd aan de jury, die werd gevormd door een hovenier, een tuindeskundige van de gemeente en drie ervaren amateur-tuiniers. Zij kozen uiteindelijk voor de tuin van de familie Meerding aan de Plasweg en kenden de tweede en derde prijs aan de tuinen aan de Ereprijsstraat toe. Het was de tweede keer dat Groei en Bloei een voortuinwedstrijd hield. Twee jaar geleden werden tuinen in 't Hart en de Boeren- streek onder de loep genomen. Om belangenverstrengeling uit de De prijswinnaars. Foto: Foto Bell weg te gaan, waren de tuinen van de keurmeesters en de juryleden uitgesloten van deelname. Wie belangstelling heeft in de af deling KNO van Meander Me disch Centrum kan op zaterdag 6 november een kijkje achter de schermen nemen in het Baarnse ziekenhuis. In aansluiting op de 'Week van het oor' wordt dan een open dag gehouden door de maat schap KNO (keel, neus, oor). De polildiniek aan de Molenweg 2 is van 11:00 tot 14:00 uur geopend voor mensen die meer willen we ten. Twee kno-artsen en twee assisten ten geven uitleg over onder meer ooronderzoek, oorsuizen en trom melvliesbuisjes. Er wordt een vi deofilm over slechthorendheid ver toond en een audicien laat hoor- toestellen zien. Tevens is er een tentoonstelling ingericht van aller lei KNO-instrumenten. Bezoekers kunnen hun eigen oor bekijken met een microscoop, een videoca mera en een beeldscherm. Daar naast kunnen ze vragen afvuren die op hun lippen branden. De polikliniek is te vinden in het A-gebouw van Meander aan de Molenweg 2 in Baarn. Geachte heer Visser, Niet tot mijn verbazing mis ik Har- ry Witte op uw lijst. Zo ging het ook landelijk met Prins Bernhard. Met hoogachting, Th.A. van Overbeek De Soester gemeenschap heeft 4800 euro geschonken aan de Ne derlandse Brandwonden Stichting. In de week van 10 tot en met 16 oktober gingen in Soest 58 vrijwil ligers met een collectebus de straat °P- Mede dankzij de bijdrage van in woners van deze gemeente kan de stichting haar activiteiten voortzet ten. Ze doet dat op drie fronten: het voorkomen van brandwonden, het verbeteren van de behandeling (door onderzoek) en het bevorde ren van psychosociale nazorg en begeleiding. De Nederlandse Brandwonden Stichting is meer dan dertig jaar actief. Er is niets mis met de bouwver gunning die de gemeente Soest in augustus heeft verleend aan L. Arkema aan de Beukenlaan. De bestuursrechter in Utrecht wees vorige week dinsdag alle bezwaren af die omwonenden tegen die ver gunning hadden gemaakt. De buren vrezen dat het nieuwe huis in hun straat te hoog en te groot uitvalt en stapten naar de rechter. Ze vinden dat de bouw plannen totaal niet passen in de buurt. Volgens de gemeente past het bouwplan echter heel goed in het toekomstige bestemmingsplan. De rechter was het daarmee eens. Het symposium 'Wel Thuis Klaarwater' kon maandag avond rekenen op een grote be langstelling. De zaal van ont moetingscentrum Klaarwater in gebouw Honsbergen puilde uit van de geïnteresseerde wijk bewoners. De vooraf gehouden enquête had aangetoond dat de meeste mensen het wonen in Klaarwater als prettig ervaren. Tijdens het symposium bleek echter dat er ook nog veel pun ten voor verbetering vatbaar zijn. Wethouder Bert Krijger, een van de sprekers en voorzitter van het symposium was zichtbaar in zijn nopjes met de overweldigende be langstelling. 'Hierop hoop je voor af natuurlijk wel maar ik had het niet verwacht.' Toch was dit misschien een wat naïeve gedachte van de wethouder. Een eerdere enquête werd name lijk door 40% van de bewoners beantwoord. Voor een vragenlijst is dat een behoorlijk hoog percen tage. Dit rechtvaardigt dan ook de conclusie dat bewoners van Klaar water zeer betrokken zijn bij het wel en wee van hun wijk. Uitkomsten enquête Tijdens het symposium werd een aantal uitkomsten die uit de en quête naar voren waren gekomen aan het publiek gepresenteerd. Zo kwam uit de vragenlijst naar voren dat de meeste mensen prettig wo nen in Klaarwater. Gezinnen met kinderen zeggen minder prettig te wonen dan het gemiddelde. Dat de meeste mensen prettig wo nen in de kleine, vergrijsde wijk (3500 inwoners) betekent overi gens niet dat de wijk niet verbeterd zou kunnen worden. Zo maakte Madeion de Graaf van de Cliën tenraad Chronisch Zieken Soest (CCG-Soest) met haar dia-presen tatie duidelijk dat er nogal wat lo caties in Klaarwater ontoegankelijk zijn voor mensen met een fysieke beperking. Werkgroepen Na de dia-presentatie van De Graaf werd de zaal opgesplitst in vier zogeheten werkgroepen. Al deze groepen, bestaande uit bewo ners van Klaarwater, werden ge koppeld aan één van de vier hoofdthema's. De bewoners spra ken over voorzieningen, huisves ting, leefbaarheid en de openbare ruimte. Tijdens deze werkgroepen kwamen ook negatieve punten van Klaarwater naar voren. Er werd onder anderen geklaagd over het ontbreken van een postagentschap. Ook kwam naar voren dat het on derhoud van bomen en andere groenvoorzieningen sterk te wen sen over laat. Verder gaf menig Soester aan dat niet alle plekken in de wijk veilig zijn voor kinderen. Ook het gedrag van bromfietsers en zelfs motoren die over het voet pad rijden werd gelaakt. Verbeteren Er valt nog genoeg te verbeteren, zoveel werd in ieder geval duide lijk. Spreker Rolf Jobse temperde wel gelijk de hoge verwachtingen van de bewoners. 'Met bepaalde zaken is veel geld gemoeid. Be sluitvorming en uitvoering van kostbare projecten neemt altijd veel tijd in beslag. Soms gaan daar zelfs jaren over heen. Maar het is belangrijk dat u aangeeft wat er nog beter kan. Daar kunnen wij dan weer mee aan d<? slag,' Afgelopen zaterdag hebben de PvdA-fractie in de Staten van Utrecht en de raadsfractie van de PvdA uit Soest gezamenlijk een bezoek gebracht aan het winkelcentrum Soest-Zuid. De Statenfractie, met de fractie voorzitter Bas Levering en ge deputeerde Jan van Bergen, maakte reclame voor het gratis weekendmuseum in de provin cie. In het weekend van30 en 31 ok tober waren alle musea in de pro vincie Utrecht, en dus ook Mu seum Oud Soest, gratis te bezoe ken. Mede door steun van de PvdA-statenfractie hebben de Sta ten in meerderheid besloten om tweemaal per jaar de musea in de provincie gratis open te stellen. Dit initiatief is bedoeld om de inwo ners van de provincie kennis te la ten maken met al het moois dat in de musea wordt getoond. PvdA-staten- en raadsleden in gesprek met inwoners in Soest- Zuid. Een team van raadsleden en actie ve Soester leden legde de voorbij gangers ook nog de vraag voor wat èr hoognodig in Soest moet gaan gebeuren. Net als bij de vorige be zoeken aan de winkelcentra Hons bergen en De Smitshof scoorde ook hier het gemis aan betaalbare woningen hoog. Soesters geven hier topprioriteit aan. BLOEI Afd. SOEST De winter moet nog beginnen, maar Groei en Bloei denkt nu al aan het voorjaar. Daarom houdt ze op dinsdag 9 no vember een work shop nestkastje maken, waarmee straks kool- en pimpelmezen en andere vogels geholpen kunnen worden. Wim Loos geeft de workshop die wórdt gehouden in 't Soester Stek kie bij LTC Soestdijk aan de Schrikslaan. Er wordt voor mate: riaal gezorgd. Deelname kost 17,50 voor leden van Groei en Bloei en 20,00 voor anderen. Belangstellenden kunnen zich aan melden bij Machteld de Jong, tel. 6015408 (tussen 19:00 en 20:00 uur). Komende zondag (7 novem ber) treedt om 15:00 uur de in ternationaal bekende pianist Ronald Brautigam op voor de Muziekkring Eemland in het Hilton Royal Pare Hotel in Soestduinen. Gezien de grote belangstelling zal hét concert plaatsvinden in 'Het Paviljoen', de grote concertzaal van het Hilton. Ronald Brautigam zal gebruikmaken van de speciaal voor dit concert opgestelde Fazioli concertvleugel. Deze concertvleu gel, die geheel met de hand wordt gemaakt', wordt ook wel de Stradi varius onder de pianomerken ge noemd. Het programma bestaat uit: Bach - Toccata in G, BWV 916; Beetho ven - Sonate nr.14 in cis, op. 27 nr.2 ('Mondschein'); Chopin - 3 Valses brillantes, op.34; Ballade nr.1 in g, op.23; Schubert - Sona te in Bes, D.960.1828. Ronald Brautigam. Kaarten kunnen besteld worden bij De Gouden Snaar, Steenhoffstraat 15, SB 601.21.32, waar het pro gramma ook verkrijgbaar is. De kaarten voor belangstellenden kos ten 15,00, incl. een glas wijn na afloop. Vrienden van de Stichting kunnen met voorrang reserveren bij de bekende reserveringsadres sen. laars man.nl unieke landschap, waar nu nog bij zondere insecten, mossen, vlinders en planten voorkomen zoals klei- ne zonnedauw, witte en bruine snavelbies. De werkdag begint om 9:30 uur en eindigt om 15:00 uur. Regelma tig worden pauzes gehouden, waarbij gezorgd wordt voor koffie/ thee. De locatie 'Soesterveen' ligt aan de Wieksloterweg oostzijde. Trek stevige schoenen en goede werkkleding aan. Aanmelden: www.natuurwerkdag.nl; bij de coördinator in de provincie, Jaap Zaagman, SS 030-220.55.34, of de plaatselijke locatieleider, Stef van Helmondt, 88 06-55.82.51.26. Soesterveen is zaterdag 6 no vember één van de 150 werk plekken in Nederland waar en- thousiaste mensen meewerken in natuur en landschap. Voor de vierde keer wordt de Na tuurwerkdag georganiseerd door negen natuurorganisaties. In het oude hoogveengebied Soesterveen wordt op deze werk dag opslag verwijderd van grove den, berk, wilg en populier. Boom pjes worden getrokken, gestoken of gezaagd. De opslag wordt op hopen gezet om broeiplaatsen te creëren voor de aanwezige ring slangten). Door de opkomst van de vele boompjes dreigen delen van dit gebied volledig dicht te groeien. Dit gaat ten koste van het www.rabobankonline.com Oplettende lezers van de Soes ter Courant hebben vorige week al de eerste aflevering van een spannend feuilleton ('De inbraak bij Sinterklaas') kun nen lezen, dat deze week wordt vervolgd. Het is één van de ini tiatieven van een groepje jonge en ondernemende Soesters die het Sinterklaasfeest in Soest nieuw leven willen inblazen. Het kersverse Sinterklaasteam - bestaande uit Antoinette Dorres- tein, Manon Smeeing, Merel Brou wer en Frans Davelaar - heeft on langs de koppen bij elkaar gesto ken en de handen ineengeslagen. De drie dames manifesteren zich onder de titel 'A Few Good Ladies' en hebben vervolgens Frans Dave laar gestrikt om mee te werken. Zij organiseren met z'n vieren op za terdag 20 november, aansluitend aan de officiële intocht van de Sint op het Raadhuisplein, het Grote Soester Sinterklaasfeest. 'We willen wat anders,' legt Dave laar uit. 'Het lijkt Vvel of het Sin- terklaasgebeuren in Soest de laat ste jaren een beetje ingeslapen is, terwijl er toch zo veel van te ma ken valt, vooral voor de kinderen.' Het nieuwbakken Sinterklaasteam heeft daarom links en rechts ge vraagd naar de 'Sinterklaasbele ving' in Soest en geconstateerd dat de tijd rijp is voor een nieuwe im puls: Het Grote Soester Sinter klaasfeest. Sint-gelovig Na de intocht op 20 november or ganiseren ze, met de medewerking van een groot aantal Soester colle ga-bedrijven en -winkeliers een groot kinderfeest in de sporthal Beukendal. Het feest is vooral be doeld voor de Sint-gelovige kinde ren van de groepen 1 t/m 4 van de basisschool, dus tot pakweg een jaar of 7 (maar ouder mag ook). In principe zijn ook hun broertjes en zusjes en zelfs hun (groot)ouders welkom, al zal de sporthal dan waarschijnlijk algauw gaan uitpui len. 'Ook kinderen die he-Ie-maal niet meer in Sinterklaas geloven, behalve als-ie voor hun neus staat, zijn welkom,' aldus Frans Dave laar, die de Sint persoonlijk goed kent. In het voorprogramma zullen allerlei leuke dingen worden opge nomen, maar dat wordt in de ko mende weken nog duidelijker. Het Soester Sinterklaasteam vindt dat Soest - en vooral de jeugd - recht heeft op een gezellig ouder wets feest, 'Van Soest voor Soest', zoals Frans Davelaar het om schrijft. Het feest krijgt geen 'com mercieel' karakter (hoewel de or ganisatie uiteraard graag een be roep doet op de sponsorbijdragen van bedrijven en winkels). De scholen zijn inmiddels op de hoog te gesteld en krijgen allemaal kleurplaten waarmee de kinderen leuke prijzen kunnen winnen. Bon Het belooft een heel spektakel te worden, daar in Beukendal op 20 november. De entreeprijs is vastge steld op 5,00 en kaarten kunnen besteld worden door gebruik te maken van de speciale bon die bij dit artikel is afgedrukt. Als er geld overblijft, aldus Frans Davelaar, zal het Sinterklaasteam daarmee an dere speelse activiteiten (voor kin deren) in Soest ondersteunen. Tot nu toe zijn de reacties allemaal heel positief. Davelaar: 'Er gebeurt weer wat in Soest, dat krijgen we te horen. Iedereen weet natuurlijk heus wel dat Sinterklaas een mid- denstandsfeest is, maar het is nu eenmaal een van de weinige Ne derlandse tradities die we nog heb ben. Wees nou eerlijk, iedereen kijkt toch uit naar de intocht van de Sint...? In de komende weken volgen na dere mededelingen. De Pietenclub is alvast ook op zoek naar spon sors en vrijwilligers om het feest te ondersteunen. Op welke manier dat gebeurt mag men zelf kiezen. Informatie daarover is te vinden op www.soestersinterklaasfeest.nl. Men kan zich ook melden bij Het Grote Sinterklaasfeest, postbus 238, 37609 AE Soest, of e-mail soestersinterklaasfeest@hotmail.nl. door Marjan Haak De afgelopen tijd stond helemaal in het teken van de slag om Baarn. Vanaf het moment dat we vorig jaar startten met onze acties voor het hospice hebben we het over Baam gehad. Toch besloten we eerst maar eens voet aan de grond in Soest te krijgen. Per slot van re kening was het initiatief in Soest ontstaan en we gaan ervan uit dat het hospice ook in Soest zal komen staan. Maar stel je nu eens voor dat er in Baarn ook een aantal enthou siaste mensen aan de gang gaan, dan krijg je toch een rare situatie. En dus kwam de discussie over Baarn steeds weer terug. Wil Zwart kwam met de informatie dat een aantal clubs best actie voor ons wilden voeren onder voorwaarde dat we ook in Baam actief worden. Die clubs hebben zowel leden in Baarn als in Soest. De Baarnse le den hebben niet per se behoefte zich druk te maken voor een pro ject in Soest. De provincie Utrecht bemoeide zich er ook mee. Er werd door de provincie een flink bedrag toegezegd omdat er nog behoefte is aan een Bijna Thuis Huis, maar dan wel voor de regio Eemland. De provincie gaat in zijn berekeningen uit van een voedingsgebied van ze ker tachtig duizend inwoners voor een hospice met vier bedden. Dit voorjaar besloten we dan ook dat het de hoogste tijd was om ons ook op Baam te gaan richten. We heb ben als eerste stap de burgemeester van Baam mevrouw Wolterink en de huisarts Jens gevraagd lid van ons Comité van aanbeveling te worden. Vervolgens hebben we op de nieuwe folder de naam veran derd in Hospice Soest-Baarn e.o. Daarna kon de aanval op Baarn beginnen. Ik heb zelden iemand ontmoet die zo zonder enige blijk van twijfel op zijn doel afgaat als Ab Revoort. Hij is verantwoordelijk voor de publici teit en dat doet hij dan ook. We krij gen allemaal onze opdrachten en hebben het hart niet om te zeggen dat we geen tijd hebben. Daar hebben we trouwens ook weinig behoefte aan want we zien gewoon dat het geweldig werkt. Om een voorbeeld te noemen; de donateurs. Van andere hospicebestuurders hoorden we dat je daar niet al te veel van moet verwachten. Het beste voorbeeld dat we kennen is een hospice met rond de vijftig do nateurs. Wij hebben er al ruim honderdveertig. Die donateurs leveren met elkaar meer dan vijf duizend euro per jaar! Dat komt alleen door de onvermoeibare acties van Ab om overal waar het maar kan de folders onder de aandacht van mensen te brengen. Zo is kort geleden de nieuwe folder, met de nieuwe naam, ook op grote schaal in Baarn verspreid. Dat leverde ons een dikke stapel teruggestuurde en ingevulde aanmeldingskaarten op. Aanmeldingen van zowel dona teursals vrijwilligers. Ook zijn Wil en ik eens met de gemeenteraad van Baarn gaan praten. De gemeente raadsleden, die overigens allemaal net een folder in de bus hadden ge kregen, waren opvallend enthou siast. Onze laatste stap was een be zoek aan Eemland Wonen in Baarn. Het zou mooi zijn als deze woningbouwvereniging iets kan betekenen voor de aanschaf van een huis. Weer volop ontwikkelingen en nieuw enthousiasme dus. Maijan Haak is voorzitter van de ini tiatiefgroep voor het hospice in Soest. Informatie op www.hospicesoest.nl of 88 603.76.54. Antoinette Dorrestein (l.en Manon Smeeing van het Sinterklaasteam. Mijn naam: Mijn adres: Mijn telefoonnummer: Graag bestel ikkaart(en) De kaarten kosten 5,00 per Stuk, dus ik maak in totaal het be drag over van op bankrekening: 39.48.50.971 t.n.v. het Soester Sinterklaasfeest te Soest. Zodra het geld is overgemaakt zullen de kaart(en) naar het bovenstaande adres worden verstuurd. Knip de bon uit en stuur deze naar 'Het Sinterklaasteam', Post bus 238, 3760 AE Soest.

Soester Courant | 2004 | | pagina 5