IGEN IGEN Rust bewaren parool bij BDC Situatie rooskleurig voor Shot VVZ kan wonden gaan likken Slotfase speelt ongelukkig Soest weer eens parten Volleybalsters timmeren aan de weg AN6 de ectie Geflatteerd verlies voor StamSovoco in topduel Einde zegereeks Vliegdorp 'Solide zege' basketbalsters GftfHS söestekScourwmt VOLLEYBAL VOETBAL-zondag FUTSAL Fatih Halici grote man bij irtina'93 Geen nervositeit na vijfde achtereenvolgende nederlaag SEC wint van fysiek sterke tegenstander HANDBAL SCHAATSEN Sanne Delfgou VOLLEYBAL weede plaats na tweede zege op SVE BASKETBAL TAFELTENNIS Arbiter eist dubieuze hoofdrol op VOETBAL CDN nu alleen aan de leiding Hees verliest onnodig van hekkensluiter Heerschop nog een vierde jaar trainer WZ'49 Blauwwitten zitten in de hoek waar de klappen vallen 'Jonkies' Red Stars nemen initiatief V OETBAL-zondag PAGINA I WOENSDAG 10 NOVEMBER 2004 üonesco/StamSovoco doet tot dusver wat het moet doen in eredivisie SOESTER COURANT PAGINA 19 400m* s h o wroomj RUIME PARKEER [gelegenheid] '"ELKE WEEK EEN"" V IN DE BUS? Type Philips Leusderweg 198 3817 KS Amersfoort Tel. 033-476 68 93 ;lk soort wasgoed wordt )0 toeren automaat met /erbruik, extra grote ïl en natuurlijk 'made in Gewaagde uitspraken slikt perk de Saegher meestal niet i. 'Als we zaterdag ook van Ommen winnen, kun je zeggen dat we in de eredivisie moeten blijven. Dat zou dan ook ver diend zijn', aldus de damestrai- ner van Conesco/StamSovoco. iv_ aanschouwen van de eigen aanhang timmerden de volleybal lers zaterdagavond de eerste 3-0- uverwinning in elkaar. De zesde plaats is voorlopig de beloning ,T3or de debutant, maar als ook Ommen en WC in de volgende pen dagen aan de zegekar worden £ebonden, kunnen sommige teams opeen schier onoverbrugbare ach terstand worden gezet. Tegen die tijd zitten er immers zeven van de zestien wedstrijden alweer op. Wat er ook gebeurt, tot dusver doet StamSovoco wat het moet doen en is de algemene opinie niet voor niets dat het team een aanwinst is voor het hoogste platform. Weert behoort niet tot de top van de eredivisie en kwam zaterdag bovendien verzwakt naar Spleasu- re Centrum. Het hielp de gasten niet bepaald dat hun beste aanval - ster halverwege de tweede set uit viel. Op dat moment had de thuis- 'clabde eerste set (25-20) al naar zich toegetrokken en leidde het met ruim verschil in de actuele set. Met 25-15 en 26-24 maakte StamSovoco het karwei af. Tevreden was De Saegher vooral over het optreden van Floortje Kok en Meike Martijn. 'Meike is onze belangrijkste aanvalster, maar Molly O 'Brien bestookt de speelhelft van Weert Foto: Foto Bell ze zat in een dip. Ik heb haar ver teld dat ze een eredivisiespeelster is en gewoon lekker moet gaan volleyballen en dat ging echt goed.' Evenals Martijn deed ook Kok het zowel aanvallend als blokkerend prima. 'Dat was het verschil met vorige wedstrijden. Verder speelde niemand super, maar we maakten weinig fouten. En, Weert is heus niet zo'n sterk team', keek De Sae gher terug. Doordat Tamara Smit geblesseerd en Elske van Diepen ziek was, kwam de coach -in tegenstelling tot in voorgaande duels- nauwe lijks aan wisselen toe. Sanne Ber- culo had de laatste twee trainingen overgeslagen, voelde zich vrijdag avond nog belabberd, maar moest 24 uur later op 17-17 in de eerste set toch Ysabel Maréchal vervan gen om niet meer van het strijdto neel te verdwijnen. Gulzig werd de 3-0-zege opge slokt, maar De Saegher keek al weer vooruit. 'Zaterdag wordt het pas echt een cruciale wedstrijd. Als je die verliest, ben je weer net zo ver als vorige week. Win je, dan ben je eindje weg.' Conesco/ StamSovoco, de enige club met in haar naam een verwijzing naar twee sponsors, gaat dan op bezoek bij Ommen en krijgt een week la ter hekkensluiter VVC op bezoek. 'Het zou volgens De Saegher wel uniek zijn als zijn ploeg negen punten in drie wedstrijden behaalt. WC is in zijn ogen de slechtste ploeg in de eredivisie. Ook tegen Ommen ligt de winst voor het grij pen, al bieden de drie overwinnin gen op deze ploeg in de voorberei ding geen garanties nu het echt om de knikkers gaat. 'We zijn beter, maar dat moeten we wel eerst la ten zien.' De stand in de eredivisie volleybal dames: 1. Longa'59 5-14, 2. Slie- drecht Sport 5-12, 3. Martinus 6- 12,4. AMVJ 5-11, 5. Pollux 5-10, 6. Conesco/StamSovoco 5-5, 7. Ommen 4-4, 8. Weert 4-4, 9. Sneek 6-2, 10. WC 5-1. In de eerste divisie heeft Firtina'93 zich in de middenmoot gemeld. De Soester club passeerde in ieder geval de Snetselaar op de ranglijst door deze ploeg met 4-5 te klop pen. Omdat met name Zeki Kurt en Alemdar Kurt veel kansen om zeep hielpen, moest Firtina'93 vrij dagavond in Ede telkens een ach terstand repareren. Dat gebeurde vooral dankzij aanvoerder Fatih Halici die zou uitgroeien tot de beste speler van het veld. Met zijn vrije trappen bracht hij Firtina'93 verschillende keren langszij. Na de rust (3-3) keken de Soesters tot vier minuten voor het eind tegen een achterstand aan. Toen be zweek de Snetselaar echter onder de toenemende druk. Het werd gelijk en toen de thuisploeg in de slotfase een tijdstraf kreeg opge legd, was het Halici die de wed strijd besliste. SEC moest het zondag opnemen tegen laagvlieger Nederhorst. Toch was trainer René Ribberink voor af niet helemaal zeker van zijn zaak. 'Bij Nederhorst was net de trainer ontslagen. Die jongens wil den tegen ons een nieuwe start maken. Dat is altijd gevaarlijk.' SEC kende een droomstart. AI in de eerste minuut van de wedstrijd mocht spits Cihan Sag aanleggen voor een strafschop die hij feilloos benutte: 0-1. Tot aan de rust had SEC geen ant woord op het fysieke spel van de opponent. Keeper Fred Kentie voorkwam tot driemaal toe dat Voorwaarts op gelijke hoogte kon komen. In de rust liet Ribberink enkele harde woorden vallen, die goed werden opgepikt. In de 73c minuut tekende Wesley Ribberink met een fraaie treffer voor de 0-2. Volgende week wacht voor SEC de confrontatie met koploper HDS. Ribberink is vol goede moed: 'Wij bezitten voorin over veel individuele klasse en snelheid. Als we dat weten uit te buiten dan liggen er zeker kansen. We moeten er alleen wel voor waken dat we niet weer zoveel duels verliezen als vandaag. Deze week gaan we be spreken hoe we de onderlinge duels kunnen ontlopen.' Denk niet dat Paul van den De- ijssel geplaagd wordt door ze nuwen. Bokkensprongen zal hij niet maken, noodmaatregelen niet nemen. De rust bewaren is het parool van de handbaltrai ner in een fase waarin Smeeing/BDC in prestatief op zicht door het slijk wordt ge haald. Om een vijfde achtereenvolgende nederlaag te voorkomen, had Van den Deijssel wellicht een beroep kunnen doen op routiniers uit het tweede. De buitenstaander had een dergelijke zet wellicht ver wacht, zeker omdat Hurry Up (net als Smeeing/BDC in het bezit van zes punten) de tegenstander was. Maar met veertien duels voor de boeg is het seizoen nog lang en Van den Deijssel wil nog wat pij len op zijn boog houden. 'Niet ie dereen was beschikbaar en tevens wil ik niet te vroeg in het seizoen tegen het probleem aanlopen dat sommige spelers aan het maximaal aantal invalbeurten zit', aldus de trainer. Ondanks de lage klassering had hij Hurry Up beter ingeschat dan za terdagavond in Beukendal. Dat Smeeing/BDC, na een 4-1-voor-- sprong, met 18-24 kansloos ver loor, kwam mede doordat de thuisploeg slechts twee wisselspe lers tot haar beschikking had, on der wie nota bene assistent-trainer Cleem Diemers. Met een volle zie- Sanne Delfgou, kanshebster voor een podiumplaats, is op de gewes telijke kampioenschappen letterlijk onderuit gegaan. In de tweede )ocht van de 1500 meter viel ze, door een opgelopen braam in haar inker schaats, op het ijs en was het :inde oefening. Dat was spijtig 'oor de Soesterse die na de 500 neter (43.76) achtste in het klas- ement was. Clubgenoot Maarten Faddegon 'an SV Eemland reed zondagmor- ;en een 500 en 1500 meter en ïoorde daarna pas dat hij later die lag ook in Alkmaar mocht starten, lij stond derde op de reservelijst, naar kwam toch aan de beurt. Met •2.93 op de 500 meter en 2.12.14 >p de 1500 meter eindigde hij als recht hadden op een set. Bij ons ontbreekt het toch nog aan een stukje en ervaring.' Met Madjou trof de formatie van Van Slooten de gedoodverfde kampioen. Na afloop wist de oe- fenmeester haarfijn de sterke pun ten van de tegenstander te benoe men. 'Ze zijn blokkerend sterker dan wij en hebben wat meer servi- cedruk. Daarnaast is het een ploeg die bestaat uit wat oudere spelers. Die brengen natuurlijk de nodige ervaring met zich mee.' Hoewel Madjoe zich een sterke tegenstander toonde, ziet Van Slooten voor de volgende confron tatie zeker mogelijkheden. 'Er zit bij ons nog veel rek in. De jonge spelers moeten nog wennen aan het spelen tegen dit soort ploegen. Ik denk dat we in de tweede helft van de competitie al een stuk ver der zijn. Misschien kunnen we dan van ze winnen.' De 4-0 nederlaag tegen Mad joe was voor de volleyballers van StamSovoco even slikken. Het was meer dan twee jaar ge leden dat er met dergelijke cij fers werd verloren. De wed strijd bracht echter ook positie ve aanknopingspunten aan het licht. In de laatste drie sets kon den de Soesters goed meeko men met de titelfavoriet. De setstanden waren 25-12, 27- 25,25-23 en 25-22. Trainer Jurjan van Slooten vond de eindstand wat geflatteerd. 'In de eerste set kwamen we er duidelijk niet aan te pas. Daarna deden we goed mee. Ik denk dat we zeker kenboeg ziet Van den Deijssel op dit moment evenwel geen andere opties. Onder de maat Probleem ter plekke was verder dat Koen Smeeing niet in de wed strijd zat. Van de topscorer wordt tegenwoordig veel verwacht, maar tegen Hurry Up maakte hij pas na 28 minuten zijn eerste van drie treffers. Statistisch gezien scoorde hij daarmee onder de maat. Aan de andere kant toonde Robert Wij nen aan dat hij op de weg terug is. Evenals Jos Lans schoot hij zes maal raak. Zo snel als Smeeing/BDC aan de leiding was gekomen, zo vlot bo gen de gasten de stand om. Onder leiding van Kees Rutgers (10 doel punten) beslisten ze het duel feite lijk al in de eerste helft: 8-13. Na rust kwam Smeeing/BDC een maal terug tot vier treffers verschil, maar de meeste tijd zat er toen reeds op. Positief nieuws uit het handbal kamp is dat Pieter de Vries de trai ning heeft hervat en zaterdag hoogstwaarschijnlijk inzetbaar is tegen Nieuwegein. Van de partij is dan ook Arjan Roest die tevens tegen BEVO, en BDC'90 zal mee doen. Gezien de verhoudingen in de eerste divisie zal de Soester ploeg zeker van Quintus (21/11) en BDC'90 (4/12) moeten win nen. Dat moet dan nog zonder Charles van Kordelaar, want de herstellende opbouwer heeft we derom met een terugslag te kam pen. De stand onderin ziet er nu zo uit: 9. Hurry Up 9-8, 10. De Gazellen 9-8, 11. Smeeing/BDC 9-6, 12. Quintus 2 9^5,13. Gemini 9-4,14. BDC'90 9-2. VOETBAL-zaterdag looskleurig is de situatie voor ►hot in de hoofdklasse. Voor lanvang van de competitie lurfde Marcel Jansen in zijn ►rognose niet verder te praten lan handhaving. Nu staat de doeg tweede. Df de tafeltennissers in staat mo- ;en worden geacht om daadwerke- ijk de titel te grijpen, is (ook) een weede, maar de hoge positie is iatuurlijk wel onderwerp van ge- prek. In ieder geval vindt Paul ^oest het allemaal prima zo. 'We doen bovenin meiden ik hel? wel zin om in de derde divisie^ te'gaan spelen. De anderen volgens mij ook wel.' In september schatte Shot hef der de team van SVE hoger in, maar vrijdagavond werd deze opponent voor de tweede maal binnen twee maanden geklopt: 7-3. De over winning op de Utrechters was voor een belangrijk deel te danken aan Martin Fransen, de wiskundeleraar uit de Domstad die reeelmatie bii SVE meetraint. Volgens zijn team genoten speelt Fransen een voor aanstaande rol in de goede resul taten. Voor de derde keer dit seizoen haalde hij een honderd procent score. Dat leverde drie punten op en Fransen was in de dubbel met Jansen eveneens succesvol. Roest verloor nog in de openingspartij van Evert Mulder, maar in het Orlandogebouw snelde Shot ver volgens naar een 5-1-voorsprong. Daarna dolven Jansen en Roest nog het onderspit tegen de gevaar lijke spinspeler Robert Bod, maar verder kwam Shot niet meer in de problemen. Met de tweede zege op SVE 3 nestelde Shot zich verrassend op de tweede plaats. De vraag is of het kampioenschap een reële optie is voor de tafeltennissers. Het moet gek lopen willen de dames van Red Stars zich niet plaatsen voor de winnaars- groep, waarin vanaf januari promotie naar de eerste rayon klasse op het spel staat. Met een 78-38-zege op Bourgondië onderstreepten de basketbal- sters hun leidinggevende func tie. Het was zaterdagavond vooral goed te zien dat de 'jonkies' uit de ploeg zich ook thuis voelen aan de productieband. Jorieke Huurne- man (14 punten), Sofie Nauwelae- rts de Age (13), Angelica Bolwerk (8), Tjarda van der Wal (7) en Si- mone Kok (6) waren vorig seizoen allemaal nog junior, maar namen moeiteloos het initiatief in de aan val. Red Stars, dat zonder Manon Kok en Monique de Bruin speelde, won zonder problemen. Zelfs Tessa de Bruin, wekelijks topscorer, kon zich meer met andere zaken bezig houden. Een klein dipje in het begin van het tweede kwart daargelaten, was er volgens trainer/coach Jan Mul ders sprake van een 'solide over winning'. Hij was zeer te spreken over de inbreng van de jonge gar de. In meer dan één opzicht is dat van belang, want in de komende weken zal Red Stars regelmatig Neem een abonnement: 9,- per half jaar! (el. (035) 6014152 VOETBAL-zaterdag WZ'49 kan na de nederlaag in Benschop de wonden gaan likken. Niet alleen kwam het puntverlies hard aan, de twee rode kaarten en een vijftal gele prenten zullen gevolgen heb ben voor het vervolg van de competitie. De Soesters waren na afloop dan ook woest op scheidsrechter Van Rijswijk die op zijn zachtst gezegd matig floot. De groenwitten begonnen zonder de geblesseerde Paul Hilhorst. Ook Johan Walen moest verstek laten gaan. De man die doorgaans zijn tegenstanders 'doorzaagt' had zich tijdens zijn werk zelf in de hand gezaagd. Benschop dat op de tweede plek bivakkeert, kwam beter uit de startblokken dan de Soesters die op een enkele kans na geen indruk konden maken in de eerste helft. In de dertiende minuut viel de 1- 0 voor de thuisclub die wel over weg kon met het hobbelige veld. De 2-0 hing dan ook in de lucht, en die kwam weer door fouten in de defensie van WZ'49 tot stand. Na de hervatting bleef Ferry de Smalen geblesseerd in de kleedka mer achter. Gerard Becker nam de honneurs waar en in de 53e minuut leek de spanning in de wedstrijd terug te komen. Een eigen doel punt van de gastheren betekende de 2-1. Verbazing De 54c minuut was er een om lang over na te praten. Wobbe Jan Reitsma raapte de bal op na een overtreding en protesteerde tegen de leiding, omdat hij geen voor deel kreeg. Tot stomme verbazing van Reitsma kreeg Benschop de vrije trap, en de Soester geel. Toen tot overmaat van ramp Jan Willem Schep vanaf die plaats de bal in de verste hoek plaatste, waren de ra pen gaar. Reitsma mocht vertrek ken nadat hij uitleg gevraagd had, en zijn tweede geel ontving. De resterende speeltijd probeerde WZ'49 het nog wel, maar toen ook Ahmed Sahraoui met twee keer geel mocht vertrekken, was het gebeurd met het verzet. 'Ik kreeg geel voor tijd rekken, ik snap er niks van, want volgens mij ston den we achter', zei de verbouwe reerde Sahraoui. Het eindsignaal was een bevrij ding, nog meer averij werd zo voorkomen. Trainer Ronald Heer schop sprak van een zwarte zater dag. 'Iedereen was zijn kop kwijt, er werd onprofessioneel gespeeld, met name enkele gele kaarten wa ren te voorkomen geweest. Cru ciaal was de derde goal, dat was een grote misser van de scheids rechter.' Alemdar Kurt die door een wissel voor een rode kaart werd behoed, was teleurgesteld. 'Ik voetbal al heel wat jaren, maar zo'n scheids rechter heb ik nog nooit meege maakt, wat een drama.' Tegen Sloterpark zouden er einde lijk weer punten worden gepakt door Hees. Althans, dat was de stellige overtuiging van trainer Jan Bos. De werkelijkheid pakte even wat anders uit. In de slotfase liep de ploeg tegen een onnodige ne derlaag op: 2-1. Bos kon er met zijn pet niet bij dat er werd verloren van hekkensluiter Sloterpark. Na een kwartier spelen was zijn formatie via Benyamin Buskaya nog op een 0-1 voor sprong gekomen. 'We waren zo veel sterker. Voor rust raakten we nog een paar keer de paal en de lat. Maar het zat ons weer eens niet mee. Vlak voor rust komen zij ook nog eens terug tot 1-1.' Koud in de tweede helft leek het geluk Hees eindelijk eens toe te lachen. De keeper van Sloterdijk torpeteerde Buskaya in het straf schopgebied en werd met rood het veld afgestuurd. Bas van den Broek moest echter nog tien minu ten wachten, voordat hij eindelijk de penalty kon nemen. De keeper van Sloterdijk was het overduide lijk niet eens met de arbiter en ging hem bijna met een vlaggenstok te lijf. Dit had kennelijk zoveel indruk op Van den Broek gemaakt, dat hij de belangrijke penalty miste. Tot af grijzen van Bos maakte Sloterdijk in de blessuretijd de winnende treffer: 2-1. 'We gaan vanaf nu degradatievoetbal spelen. We zul len de mouwen moeten opstro pen.' De zaterdag tweedeklasser WZ'49 heeft ook voor het sei zoen 2005-2006 trainer Ronald Heerschop vastgelegd. Voorzit ter Aart Bosman sprak van een unieke situatie. 'Nooit eerder heeft mijn vereniging een trai ner vier jaar lang achtereen ge had. Het bestuur zelf had nog wat twijfels over de verlenging met een jaar, maar de spelers groep gaf duidelijk te kennen, dat ze graag met Ronald verder wil, en dat gaf de doorslag.' De trainer zelf is blij. 'Vooral om dat de jongens daarvoor kozen'. VOETB AL-zaierdag In de aanloop naar de toppers tegen Cobu Boys en CDN heeft 't Vliegdorp twee dure punten verspeeld. In de slotfase van de wedstrijd bij VSC gaven de Soesterbergers een 1-3-voor- sprong uit handen: 3-3. De meeste opwinding ontstond in de tweede helft. Daarin kwam VSC na een slechte uittrap van doelman Chris van den Hoek op 1-0. Met zijn eerste doelpunt van het seizoen leidde Ralph Wielders de ommekeer in. 't Vliegdorp toonde veerkracht wat werd vorm gegeven door Joey Knaapen. Uit een hoekschop viel de bal in de, zeventigste minuut voor zijn voe ten, zodat hij simpel zijn zesde treffer kon aantekenen. Op hetzelfde moment kwam het bericht binnen dat medekoploper CDN met 2-1 achter stond, 't Vliegdorp ging daardoor met nog meer elan de strijd aan en via Gui- do de Klerk werd het tien minuten voor tijd 1-3. Daarna werd alles op z'n kop ge zet. VSC kwam vlot terug tot 2-3 via zijn aanvoerder en in de laat ste minuut verzilverde het een strafschop, toegekend na een over treding: 3-3. Even later kregen de teneergeslagen Soesterbergers ook nog te horen dat CDN alsnog met 4-2 had gewonnen. Dat betekent dat 't Vliegdorp nu met twee pun ten achterstand op de tweede plaats staat. speelsters wegens werkzaamheden moeten missen. Vooralsnog biedt de klassering een riante uitgangs positie om in de tweede seizoens helft om de echte prijs te mogen i meedoen. Heren Tegen die tijd spelen de heren van Red Stars waarschijnlijk tegen minder sterke tegenstanders. Het lukt de ploeg nog niet om veertig minuten lang het hoofd koel te houden en de wedstrijd volledig naar haar hand te zetten. Zater dagavond kon er halverwege ei genlijk niets meer mis gaan in de derby tegen Crackeijacks, maar de 27-45-voorsprong was onvoldoen de voor de tweede overwinning. De nederlaag was andermaal voor een niet gering deel te wijten aan de mentaliteit. Vooral de meer ge routineerde spelers raakten, on danks de ruime voorsprong, de weg kwijt. Binnen tien minuten stond Crackeijacks op voorsprong en de Amersfoorters loodsten die wel in veilige haven: 74-62. Trainer Jan Boes maakte na de vierde nederlaag op rij een ver slagen indruk. Voor de derde keer incasseerde Soest pas in de blessuretijd het fatale tegen doelpunt. 'Dit bedenk je niet, het is tegen alle voetbalwetten in. Hier kun je niet op trainen', aldus een ontredderde oefen- meester. Dit keer ontpopte Nijenrodes zich als sluipmoor denaar die er met de volle buit vandoor ging: 1-2. De beide ploegen deden in de eer ste helft niet voor elkaar onder. Met een beetje geluk had het al in de eerste minuut 1-0 kunnen zijn. Een ziedend schot van Neal Mountney caramboleerde via een verdediger net over de lat. Aan de andere kant mocht de thuisclub van geluk spreken dat een door doelman Olaf van de Grift ver keerd beoordeelde hoge bal maar net over de lat verdween. Het was zondag een sportieve wedstrijd. Pas na veertig minuten spelen kwam er voor het eerst een verzorger op het speelveld. De brilstand was een terechte rust stand. Een ongewijzigd Soest trok na de thee fel van leer, de ope ningstreffer kwam dan ook snel. Nico Verburg, die een goede wed strijd speelde, bediende op afstand Richard Pietersen. Nadat diens schot werd geblokkeerd kwam de bal kwam voor de voeten van Mountney, die de uitstekende doelman Piet Persoon verschalkte: 1-0. Het was het sein voor Nijenrodes om de aanval te zoeken. Dat gaf de pupillen van Boes de gelegen heid om te counteren. Maar er' werd te makkelijk met de kansen omgesprongen. De Soesters had den in die fase het duel moeten beslissen. Achterin stond de orga nisatie als een huis. Er werden nauwelijks kansen weggegeven. De gasten uit Breukelen probeerden met enkele wissels het tij nog te keren, maar leken compleet uitge speeld. Boes zag het verdere verloop van de wedstrijd met vertrouwen tege- moet. De trainer zag geen reden om te wisselen: 'Nee, iedereen zat goed in de wedstrijd'. Voor Soest duurde wedstrijd op nieuw enkele minuten te lang. Foto: Foto Bell En toen kwam in de 89c minuut de gelijkmaker als een donderslag bij heldere hemel. Nijenrodes kreeg in de persoon van Sven van Vuuren een niet te missen kans: 1-1. En alsof het nog niet pijnlijk genoeg was voor de blauwwitten, scoorde Wim Nijssen een minuut later de 1-2. Alles wat blauwwit was zeeg ten aarde, de klap kwam aan als een mokerslag. Ongeloof Boes was na afloop vol ongeloof: Het is verschrikkelijk, voor de derde keer geven we in de slotfa se alles weg. Ik dacht dat we ein delijk eens de nul zouden houden, maar hoe diep is die emmer die volgens mij helemaal leeg moet. Dit soort nederlagen gaat buiten alle tactiek om. We spelen nota bene beter dan het begin van het seizoen, en krijgen minder punten. We gaven geen kansen weg, Nijenrodes zat helemaal stuk, en dan zo'n afloop. We gaan dinsdag maar weer beginnen met de kop pen schoon te praten.'

Soester Courant | 2004 | | pagina 19