RDEEL! 99 99 69 25 89 Haven reeds in zicht voor StamSovoco Naamgenoten delen punten broederlijk MHC Soest in comfortabele fauteuil Snelle achterstand nekt Soest VVZ'49 krijgt revanche cadeau Vijf fatale minuten voor SEC 0RDELIG! Renault Simon Yroemen aan start van de 24e Sylvestercross FANTA 1 GROLSCH BIER IDERS WIJN 1AALTIJDEN FOVERRIJST Ifl'S GROEN KIPFILET 2,ege op Sneek kan zaterdag aanzet zijn tot vlotte handhaving VOLLEYBAL Stam n Smeeing/BDC minst tevreden met resultaat tegen BDC'90 HANDBAL Dames- en herenteam duikt als koploper lange winterstop in VOETBAL VOETBAL-zaterdag Hees laat ook na 10e verlies moed nog niet zakken Blauwwitten zakken naar achtste plaats VOETBAL-zondag CJW houdt eerste helft pakjesavond aan de Eemweg Slimmer Olympia'25 heeft maar weinig kansen nodig VO ETBAL-zondag duivensport Tentoonstelling van De Zwaluw FUTSAL Ongeslagen status SEC duurt voort Herstel van 't Vliegdorp met 4-2-zege Zeperd voor tiental SEC PAGINA 20 de botemajIL 11 december 2004 WOENSDAG 8 DECEMBER 2004 SOESTER COURANT PAGINA 21 diverse smaken fles 1,5 liter 0.44/1 iter krat 24 flesjes a 30 cl 1.04/liter L4 2 rood, wit of rosé fles 0,75 liter 1 3.33/Iiter 92 diverse soorten per pak l6. pak 750 gram 1.67/kilo l2. >00 gram 1.78/kilo 0? per kilo Tot 16-13 waren de volleybal lers van Conesco/StamSovoco aardig op weg om Sliedrecht Sport een lastige avond te be zorgen. Maar toen de bezoek ers een tandje bij schakelden het duel in minder dan een „Ur beslist: 20-25, 17-25, 17- 25. [iet in goeden doen en kansloos fjsde Soester eredivisieploeg die k't duel met Sliedrecht niet op Uar prioriteitenlijst had staan. Na ^overwinningen op Sneek, WC, H'eert en Ommen moet ook in de neede competitiehelft van deze èegen worden gewonnen. Deze ^begint zaterdagavond met een Viswedstrijd tegen Sneek, op- jjfuw een cruciale ontmoeting. Deze week worden videobanden 3lde kast gehaald en zijn de trai- Vgssessies gebaseerd op de ko- jeode tegenstander. 'Pak je drie routen, dan zit je redelijk goed', j&fflde Derk de Saegher voor. Hit gat met Sneek is dan vijf pun- kj.terwijl de andere drie concur- jeöen dan nog verder naar onde raan. 'We zullen alles op alles 0 om deze wedstrijd binnen te Lukt dat, dan geeft dat rust eiinnen we ons voorbereiden op beginnen in februari. Eindigt fljnesco/StamSovoco als achtste én komt het tegenover de num- gr 1 (waarschijnlijk Longa'59) te jaan in een best-of-five. Als num- jer zeven wordt het aan de num mer twee gekoppeld, als zesde aan i!e nummer drie en als vijfde aan Je nummer vier. De plaatsen zes zeven zijn op dit moment nog haalbaar. Nu nog manifesteert de debutant zich op de zevende plaats met tien punten, net zoveel als IVeert dat een wedstrijd minder in actie kwam. De Saegher gaat ervan uit dat zijn speelsters zaterdag scherp zijn. 'Het zal niet makkelijk worden, maar er is afgelopen zaterdag veel gezeik geweest en er is goed ruzie gemaakt omdat het niet liep. Ie dereen realiseert zich dat we ons1 zo goed als zeker veilig kunnen spelen.' De huidige stand van zaken heeft hem doen besluiten om Andrea Kruger te laten blijven tot het eind van de competitie. Kruger is, in te genstelling tot haar landgenote Molly O'Brien, niet een speelster die veel speelminuten krijgt toebe deeld. Ze had een contract tot kerst, maar ze mag blijven tot het eind van de competitie. 'Als we nu maar vijf punten had den gehad, had ik misschien een andere buitenlander erbij gewild, want ik zou niet weten welke vol leybalster uit Nederland er nu nog zou kunnen komen. Maar een bui tenlander aantrekken is een aardi ge klus en zoveel geld hebben we nu ook weer niet.' Ervan uitgaande dat het dames team in de eerste ronde van de play offs afhaakt in de race om de titel, zal het ongeveer twee maan den eerder dan normaal klaar zijn met de competitie. Dat betekent dat Conesco/StamSovoco dan HHhmnHI Floortje Kok haalt verbeten uit in het duel met Sliedrecht Sport. Baten deed het niet, want de Soes ter club verloor kansloos. Foto: Foto Bell ruim een halfjaar de tijd heeft om zich voor te bereiden op het twee de jaar in de eredivisie. Maar dan moet er wel eerst van Sneek en daarna van nog wat clubs worden gewonnen. Want eindigen de vol- leybalsters van de Soester vereni ging straks op de negende of tien de plaats dan moeten ze nog vaker aan de bak om het verblijf in de hoogste klasse te verlengen. Nu de handbalcompetitie in de eerste divisie halverwege is, kan voorzichtig een balans worden opgemaakt. Smeeing/ BDC staat er op de elfde plaats minder florissant voor dan een jaar geleden, maar zorgen maakt Paul van den Deijssel zich niet. In de tweede ronde van dertien duels zal zijn team handhaving veilig stellen. Wat dat betreft had een overwin ning op naamgenoot BDC'90 uit Landgraaf zaterdag de Soesters een duw in de goede richting kun nen geven, maar de ploegen hiel den elkaar in evenwicht: 20-20. Daardoor blijft het verschil vier punten, in het voordeel van Smeeing/BDC. De voorsprong op hekkensluiter Gemini is vijf pun ten. Over het gelijkspel had Smeeing/ BDC het meest te klagen. Het merendeel van het duel leidde het in de stand. BDC'90 kwam af en toe langszij, maar via 2-5 werd het 5-8 en 10-12. Het stak Van den Deijssel dat de Limburgse topsco rer Peter Schrooder (119 treffers in twaalf wedstrijden) optimaal ge bruik maakte van de kansen die hij kreeg. Ondanks dat er op was ge traind hoe de schutter bestreden moest worden. Schrooder zou ne genmaal scoren, overigens drie keer minder dan Koen Smeeing die zijn totaal na twaalf gespeelde duels op tachtig bracht. In de tweede helft leek Smeeing/ BDC de ontmoeting te gaan be slissen. Op 12-15 miste Bob van den Bergen een kans om de mar ge op vier te brengen door een strafworp te missen. Schrooder liet vervolgens zien hoe een zeven meter worp genomen moet wor den en bracht zijn ploeg terug in de race (14-15). Even later stond het 17-17, maar in de slotminuten, die ook nu tu multueus verliepen, verschafte Smeeing/BDC zich de beste pa pieren. Jos Lans en Smeeing brachten de stand op 18-20 en bij BDC'90 werd bovendien Frank Coervers met een tijdstraf wegge stuurd. Smeeing/BDC had zijn kruit ech ter verschoten, zo zou blijken. Daarnaast mopperde Van den De ijssel over de scheidsrechters die plotseling allemaal onreglementai re dingen zagen gebeuren in de aanvalsopbouw van zijn team. BDC'90 kwam op gelijke hoogte en in de laatste drie minuten slaag de geen ploeg er meer in de win nende treffer te realiseren. Van den Deijssel beseft dat Smeeing/BDC nog meer punten nodig heeft om de competitie enigszins onbezorgd af te sluiten, maar hij vertrouwt erop dat dit ook zal lukken. Voor de tweede com- petitiehelft heeft hij nog een aan tal routjniers achter de hand die in bepaalde wedstrijden zullen wor den ingezet. 'Sjappie' Daarentegen is inmiddels duidelijk geworden dat Charles van Kordel- aar niet meer zijn rentree zal ma ken in de hoofdmacht van de club. De slepende blessure van de mid denopbouwer wil maar niet vol doende herstellen. Een poosje te rug had Van Kordelaar, die de laatste jaren veelvuldig werd ge kweld door kwetsuren, de trainin gen hervat, maar al snel kreeg hij opnieuw last van zijn knie. Volgens Van den Deijssel komt Van Kor delaar dit seizoen niet meer aan spelen toe en zal hij volgend hand- baljaar hooguit in het tweede team zijn opwachting maken. Daarmee komt toch nog een abrupt einde aan de carrière van 'Sjappie' in het eerste van de club. In 1996 kwam hij over van UHV/DSO, waarna hij zich snel ontpopte als basisspe ler en uitgroeide tot een echte BDC-er. Jan Bos is ervan overtuigd: Hees gaat na de winterstop vol doende punten pakken om te kunnen overleven in de vierde klasse. Het optimisme van de trainer is gestoeld op het voet bal dat zijn manschappen laten Tegen het hoog gerangschikte SNA kon de negatieve spiraal nog niet worden doorbroken (0-3), maar volgens Bos is er niets aan de hand. 'Er is nog niets aan de hand. Het gat met de andere clubs on derin is niet acht of tien punten. De jongens worden volwassener, spelen beter en over het algemeen voetballen we goed mee.' Dat laatste was ook het geval tegen SNA. Het was daarom sneu voor de thuisclub dat balverlies op het middenveld de eerste tegentreffer inleidde. Tien minuten voor rust aam SNA over en bij de voorzet ontstond er een misverstand in de achterhoede: 0-1. Nog voor de pauze werd Hees be stolen van een geheide pingel, toen Bas Altena werd getackeld, maar de scheidsrechter deed alsof zijn neus bloedde. Bos vond toch al dat de leidsman acties van de gasten met de mantel der liefde bedekte, terwijl Bas van de Broek in de tweede helft voor twee betrekkelijk 'onschuldige' momenten geel kreeg en moest vertrekken. Het stond toen al 0-2, doordat Ri- i chard van Mourik de bal in eigen doel had geschoten, terwijl er geen tegenstander in de buurt was. 'Hij had de bal gewoon kunnen aanne men, maar werd ook niet gecoacht. Dat zijn typische fouten die alleen bij Hees gebeuren.' Met z'n tienen incasseerden de Soesters nog een derde doelpunt, maar Bos laat de moed niet zak ken. Tegen Vitesse is een gelijkspel haalbaar, na de winterstop moeten en zullen de punten worden gepakt tegen de andere ploegen uit het rechter rijtje. De uitwedstrijd tegen DCG was een half uur oud, toen Soest wist hoe Iaat het was. De snel opgelopen 3-0-achter- stand bood weinig perspectie ven voor een succesvolle zon dagmiddag. Het zou nog span nend worden, maar uiteinde lijk verloren de blauwwitten met 4-2. Na de zesde nederlaag in elf duels is Soest terug te vinden op de acht ste plaats. Het gat met de vier ploegen daaronder is niet bijster groot, aan de andere kant zit de ploeg van Jan Boes ook nog de Nijenrodes, Hoofddorp en DCG op de hielen. Het muntje kan dus nog op beide zijden vallen, maar meer dan een bijrol in de middenmoot lijkt er dit seizoen niet meer in te zitten voor de ploeg die in mei promoveerde naar de eerste klasse. Soest had de eerste helft niets in te brengen en werd aan alle kanten voorbijgelopen door DCG. De doelman van de thuisclub ontwa pende tussendoor Richard Pieter- sen, Gerdo Kuenen en Jordie Brouwer. De wedstrijd kreeg een volledig ander verhaal in de twee de helft. Toen was het ineens Soest dat de lijnen uitzette. In deze fase waren Nico Verburg en Brouwer wel succesvol, zodat de achter stand tien minuten voor tijd was geminimaliseerd. De hoop op een wedstrijdpunt werd evenwel snel de grond inge boord door de gastheren die er met de bal vandoor gingen, de counter doeltreffend afrondde en het duel daarmee beslisten. Na de goede competitiestart is op dit moment de buit van Soest ma ger. De elf duels leverden dertien punten op. Driemaal verloor de ploeg in de slotfase van een wed strijd een of meer punten. Met ZAP (7), EDO (9), Hollandia en Kennemers (beiden 12) onder zich is er nog geen direct gevaar voor Soest, maar in de komende duels zullen er wel resultaten geboekt moeten worden. Dit kalenderjaar staat alleen nog de thuiswedstrijd tegen Stormvo gels/Telstar op het programma. Deze ploeg wordt zondag 12 de cember op de Bosstraat-Oost ver wacht, waar het ongetwijfeld haar hoge klassering zal verdedigen. Met een gerust hart kunnen de hockeysters van MHC Soest aan de drie maanden durende winterstop beginnen. Met twaalf zeges uit net zoveel wed strijden gaat de ploeg voorals nog onbedreigd aan de leiding in de tweede klasse. Ook het herenteam sloot de eerste reeks af als eerste. Zijn voor sprong bedraagt minimaal drie punten. Het had niet veel gescheeld of de dames hadden voor het eerst pun ten laten liggen. Pas in de laatste seconde van de wedstrijd tegen Tempo'41 scoorde Lisanne Kok, via de voet van een tegenstandster, de winnende treffer. De aanvalster had een kwartiertje eerder ook al de gelijkmaker op haar naam ge zet. Dat MHC Soest zich bijna verslik te, kwam door de eerste helft, waarin het team volgens Chris- Marije Sudmeijer 'belachelijk' speelde. Het ontbrak de hock eysters aan agressiviteit en het spel was niet om over naar huis te schrijven. Een doelpunt in de vijf de minuut leidde een lange fase in, waarin Soest tegen een achterstand opbokste. Het hoeft geen betoog dat de speelsters in de rust vermanend werden toegesproken en de speech miste de uitwerking niet. 'In de tweede helft hebben we goed te- ruggeknokt en laten zien dat we de nummer één zijn', aldus Sudmeijer. Haar ploeg kan voorlopig ontspan nen achterover leunen in een com fortabele fauteuil. De voorsprong op Arnhem, dat een duel minder speelde, bedraagt inmiddels elf punten. De competitie wordt in het eerste weekeinde van maart her vat. Heren Dat geldt ook voor de heren die hun tiende zege boekten door met 0-8 te winnen bij Leusden. Einde lijk drukte Soest het speloverwicht eens in doelpunten uit. Binnen tien minuten was de strijd beslist (0-3). 'Een bevestiging van wat er al we ken zat aan te komen. Nu wisten we wel echt door te drukken', al dus trainer/coach Paul Jonker. Rogier van der Meer nam met drie treffers afscheid- van zijn teamge noten. De midvoor verhuist naar Curagao. Een aderlating, meent Jonker, maar in de breedte is MHC Soest volgens hem sterk ge noeg om het vertrek van de aan valler op te vangen. Jonker gaat vanaf eind januari alweer met zijn team aan de gang om goed besla gen ten ijs te komen in maart. De doelstelling om te promoveren naar de eerste klasse staat name lijk nog steeds als een paal boven water. De voorsprong van de koploper op HBS en IJsseloever bedraagt drie punten, Nieuwegein en Strawber- ries volgen op vijf punten. 'Meer in eigen hand dan nu kun je het niet hebben. Ons grote voordeel is dat we in maart hervatten tegen Straw- berries. Die kun je dan meteen op afstand zetten. Maar zeker dat we kampioen worden is het nog aller minst', aldus Jonker. De eerste twee teams promoveren naar de eerste klasse, waarin Soest tien jaar geleden voor het laatst uitkwam. VOETBAL-zaterdag Wie heeft in de verschillende cate gorieën de mooiste duiven bij De Zwaluw? Het antwoord op die vraag is zaterdag 18 december be kend, want dan opent de vereni ging haar jaarlijkse tentöonstelling. 'n het clubgebouw aan de Ooster gracht is het publiek die dag van af 20:00 uur geopend. Op zondag 19, december kunnen de duiven vanaf 14:00 uur worden bekeken. De Zwaluw, die het 85-jarig be staan vierde, houdt tijdens de ten toonstelling een grote verloting met naar zeggen luxe prijzen. Voor de topliefhebbers uit de regio is er tevens een bonnenverkoop. SEC heeft zondag met 1-3 ver loren van het hoog geplaatste Olympia'25, maar over de manier waarop mag de ploeg zich achter de oren krabben. Trainer René Ribberink ver taalde het goed: 'als je een voorsprong in amper vijf minu ten door twee persoonlijke fou ten uit handen geeft, heb je ei genlijk nergens recht op.' SEC kwam goed uit de startblok ken en de gasten uit Hilversum kwamen moeilijk in hun spel. De verdediging met Jeffrie van de Hoed en Timo Timmer stond goed en gaf geen enkele kans weg. En de verdiende voorsprong kwam al gauw. Nadat eerst nog Remon van de Hoed een vrije trap gekeerd zag, liet Uycel Kavas met een fraaie lob de doelman kansloos: 1-0. Daarna verzuimden Cihan Sag, Thijs Vol- mer en Wesley Ribberink de sco re op te voeren om te thee met een gerust hart te nuttigen. Dat werd SEC fataal. Driehonderd tellen na de hervat ting stond de score op 1-2 en dat betekende de knock-out. Toegege ven, SEC probeerde iets aan de stand te doen, maar dat beteken de ook ruimte voor de gasten die vlak voor tijd de genadeklap uit deelden: 1-3. De -stemming na afloop in het groenwitte kamp stond op een laag pitje. Oefenmeester Ribberink vond de uitslag gezien de tweede helft wel terecht. 'Ik vind het niet erg dat we verloren hebben, maar de manier waarop wel. De eerste helft hadden we het gewoon moe ten afmaken, maar toen dat niet gebeurde, voelde ik al voor rust het onheil op ons afkomen. De best voetballende ploeg heeft ge wonnen', aldus Ribberink die nog toevoegde dat de spelonderbreking van twee weken niet in zijn voor deel was geweest. Verdediger Mike van de Broek: 'nou, dan vol gende week VVZA maar pakken, dat zijn de clubs waar we de pun ten moeten kunnen pakken, maar het blijft jammer dat we vandaag maar een helft gevoetbald hebben.' Openingstijden kantoor SOESTERCOURANT ma. 9.00 17.00 uur di. 9.00 - 16.00 uur woe. 10.00 - 17.00 uur do. 10.00 - 16.00 .uur vr. 10.00 - 15.00 uur TEL. 035 - 6014152 Hij werd zesde in de finale van de 300 meter steeple chase tijdens de Olympische Spelen in Athene. Op de laatste dag van dit jaar staat hij aan de start van de Syl vestercross die de 24e editie beleeft. René van Zee, racedirector van deze internationale wedstrijd is terecht trots met deze afspraak. 'Al vanaf augustus, direct na de spelen in Athene zit ik hem al achter zijn vodden. Ik wilde deze man in Soest aan de start krijgen. Iemand die ons land tij dens de Olympische Spelen op zo'n grandioze wijze vertegen woordigde, hoort te starten in de Soester Duinen.' Ook orga nisator Hans Moerman toont zijn tevredenheid: 'Dat deze man wil deelnemen aan de Syl vestercross zegt toch ook wel iets over de kwaliteit van onze wedstrijd.' Vroemen lag in de olympische finale lange tijd vijfde, direct achter de favoriete Kenianen. Uiteindelijk moest hij de Span jaard Martin nog voor laten gaan. Toch is zijn prestatie met een eindtijd van 8.13 minuten enorm. Alle atletiekliefhebbers waren dolblij met deze onge kende Nederlandse prestatie. Dat Vroemen naar Soest komt, spreekt voor hem vanzelf. 'Soest is een goed georgani seerde wedstrijd, op een specia le dag in een schitterende om geving. Het selectieve parcours ligt me bijzonder goed en sluit natuurlijk heel goed aan bij mijn voorliefde voor de steeple chase. Verder is de sfeer in Soest altijd heel aangenaam. Daar vier je echt het einde van het sportjaar en in mijn geval een wel heel bijzonder sport jaar.' Op dit moment wordt met meer topatleten onderhandeld over deelname aan de Sylves tercross. Veel bekende namen uit de atletiekwereld zullen op 31 december in de Soester Dui nen hun kunsten laten zien. Clinic Ter voorbereiding op de cross kunnen deelnemers deelnemen aan loopclinics bij AV Pijnen burg. Op zondag 12 december is er weer zo'n clinic op de ac commodatie aan de Wieksloter- weg. Deze begint om 9:30 uur. VOETBAL-zaterdag Het was zaterdag al vroeg sin terklaasavond voor VVZ'49, want tegenstander CJW strooide de eerste drie kwartier met presentjes. Met veel knul lig balverlies dat zelfs bij het pupillenvoetbal zou misstaan, werden de punten ruimhartig aan de Soesters gegund. Het werd 3-0 voor WZ'49 dat zich daarmee revancheerde voor de eerder in Amersfoort geleden nederlaag. Trainer Ronald Heerschop vond de uitslag van de eerste return te recht. 'Zij speelden één op één, en dat is tegen ons altijd gevaarlijk', aldus de oefenmeester, die niet ontkende dat dit wel heel makke lijke punten waren. Grote verrassing was de aankondi ging in het programmablaadje dat Gijs Schaap op de bank zat. Schaap zelf was pissig. 'Ik heb dinsdag niet getraind, ik was ziek. Donderdag werd mij tijdens de training gezegd dat ik daardoor op de bank zou beginnen. Ik ben daar best ziek van geweest. Volgens mij is het wel driejaar terug dat ik ooit op de bank heb gezeten'. Maar gelukkig voor de lange spits kreeg Heerschop personele proble men, Wobbe Jan Reitsma meldde zich ziek af. En zo stond Schaap toch in de basis. Heerschop ver goedde: 'het hele gedoe om Schaap heen was om hem te prik kelen. Gijs is wat in mindere doen de laatste tijd, en zo probeer ik hem weer scherp te krijgen, wat volgens mij vandaag aardig gelukt is.' En inderdaad, de getergde speler zorgde op curieuze wijze voor de openingstreffer, met een staaltje zitvoetbal tekende hij voor de 1-0. De gasten waren tot dan toe spo radisch gevaarlijk geweest. Schoten van Ferry de Smalen en Zeki Kurt hoog over het doel deden vermoe den dat de wedstrijdbal met he lium gevuld was. Even daarna zorgde Zeki Kurt voor het hoog tepunt van de wedstrijd, met een onnavolgbare solo, waarbij hij drie man zijn hielen liet zien, bracht hij Hidde Reitsma in stelling: 2-0. In middels was Robin Hardeman, de gevaarlijkste man bij de Amers- foorters met eeh blessure uitgeval len. De 3-0 van Hidde Reitsma betekende helemaal het eind van de spanning. Na rust kwam doelman Pascal Ka merbeek (blessure) niet meer terug en werd vervangen door Michiel Kok die met enkele goede reddin gen de nul vasthield voor de thuis club. En daarmee is eigenlijk alles Aan de Eemweg nam VVZ'49 sportieve revanche op CJW. De groen witten wonnen met 3-0. Foto: Foto Bell verteld over het tweede gedeelte van de wedstrijd. 'De defensie van CJW was uiter mate zwak en daar hebben wij goed gebruik van gemaakt. Verder was het goede en gedisciplineerde spel van Eloy Kok voor mij wel kom', vond Heerschop. 'Ook Ah- med Camci, de kleine tuinkabou ter op het middenveld, liet zich vandaag niet wegspelen, en Saddy de Koning zag ik weer eens in goe de vorm', vond Heerschop. Voor de vijfde achtereenvolgende wedstrijd bleef SEC in de zaal on geslagen. Vorige week moest 's- Graveland het ontgelden. Mede door een prachtige goal van Rulle Roest kwam SEC op een 2-1- voorsprong. In de tweede helft kwamen de gasten nog op gelijke hoogte, maar door goed combina tiespel en twee doelpunten van Jasper Grendel bepaalde SEC de eindstand op 4-2. Na een gelijkspel en twee verlies- partijen heeft 't Vliegdorp zich her- - steld. De ommekeer werd zaterdag teweeggebracht in de thuiswed strijd tegen Sterrenwijk. Met me dewerking van Hans de Weerd, oud-trainer van Zeist, werden de Utrechters met 4-2 verslagen. De Soesterbergers gingen flitsend van start, want binnen twee minu ten tikte Gerard Gerrits de bal bij de tweede paal binnen. Dezelfde speler zorgde vlak voor rust ook voor de 2-0, waarmee hij de krachtsverhoudingen goed weer Het kon allemaal wel minder rom melig bij 't Vliegdorp en dat lukte aardig. Niettemin kwamen de gas ten uit een hoekschop terug tot 2- 1, alvorens Gerrits met een assist Guido de Klerk in staat stelde diens achtste treffer te maken. Bij een volgend dood spelmoment verkleinde Sterrenwijk andermaal de achterstand. Twijfel sloop in de thuisploeg, maar door keihard te werken werd de zege veilig gesteld. Joey Knaapen zette Ralph Wiel- ders vrij voor de keeper, maar de kansrijke speler werd gevloerd. Gerrits nam plaats achter de bal en schoot deze vanaf elf meter onbe rispelijk in: 4-2. De personele bezetting van het zaterdagkeurkorps van SEC wordt met de week krapper. Trainer Cees Kuipers was de enige wissel speler voor de uitwedstrijd tegen VSC in Utrecht. Door een blessu re van Remy van der Pol moest hij al in de eerste helft zijn trainings pak uitdoen. De stand was toen nog 1-0 in het voordeel van de groenwitten. Spits Kundi scoorde in de beginfase. Toen echter bij een 2-1 achter stand in de tweede helft ook ver dediger Duran uitviel, kon het SEC-tiental het niet meer bolwer ken tegen de snel counterende Utrechters. Daarbij was de scheidsrechter de Soesters ook niet van dienst door een zuivere aan sluitingstreffer van Hasan Vilmaz af te keuren wegens buitenspel. In de slotfase liep VSC nog uit naar een geflatteerde 5-1 overwinning.

Soester Courant | 2004 | | pagina 21