aars Van de Ven (bijna 100) viert All Office-jubileum mee inkelkring blijft bij de tijd De 'Vuurwerkknaller' zit veilig op industrieterrein Www-autohUhomS "VUURWERKKNALLER" iHANDEL WANDEL f We Care... 4 more than hair ZATERDAG tö ÓCce&oUett 3, Het Gooi toen en nu Heel Soest op Soesters.nl BANKETBAKKERIJ Kantoorvakhandel 10 jaar aan Nijverheidsweg Prijzenfestival in Van Weedestraat bij Colitico ,m I Nieuw verkooppunt aan Weteringpad ,N~ en VERKOOP OCCASIONS 'Cf'"* Nieuw in Soest SOESTER COURANT pagina 20 WOENSDAG 15 DECEMBER 2004 Owxtat cvcf tet Sefitem&en, 50 favi &e4&n<z*t! TEAROOM fjr^ Ul.fH.von |c|tcn Bedrijven, verenigingen en activiteiten In e-mail s.v.p. foto's/plaatjes apart houden Een, ongeluk, zit ineen (dein, koekje,. \/tm Zal tuin de, OOSTEKQRACHT 1. Edelsteenslijperij "DESPRONCxsm 35 jaar 10 KORTING op onze gehele collectie: 15 KORTING op onze BIBA collectie GESTROOMLIJND HERSTEL VAN AUTOSCHADE el woonhuis ('97) met inpandige] -tuin (Z). Perceelopp. 231 m2, rain met garage en bijkeuken, et, woonk. met opensl. deuren, 1e Verd.: 2 slaapk., badk. met che. 2e Verd.: 2 slaapk., berg- 3, zonnecollector. k.k. ttkVen.. erde middenwoning (1978) met ge tuin (ZW). toilet, lichte woonk. met fraaie torgde tuin, moderne keuken 'erd.: overloop, 3 ruime slaapk. moderne badk. met 2 separate signradiator en 2e toilet. Zolder- aapk. Perc.opp.: 156 m2, inh. ca Bijna honderd jaar bestaat de firma Van de Ven, destijds ge start in Baarn en nu gevestigd in Soest. Sinds tien jaar is de - inmiddels verzelfstandigde - kantoorvakhandel gevestigd aan de Nijverheidsweg 24A, en ongeveer net zo lang is de zaak ook aangesloten bij de All Offi4e-organisatie. Een aantal gedenkwaardige mijlpalen te- gelijkdus... fïce is een landelijk samen- igsverband van kantoorspe- sten die zich richten op de za kelijke markt. Samen een vuist maken is het credo. Dit jaar viert de formule zijn vijftienjarig be staan. Momenteel telt All Office vijfentwintig ondernemers met ze venentwintig vestigingen. Zij wer ken met elkaar samen en behou den tegelijkertijd hun zelfstandig heid. De aangesloten kantoorspe cialisten voeren gezamenlijk een groot assortiment kantoorartike len, computerbenodigdheden, jffljtbormachines en kantoormeu bilair. Ook zijn zij thuis in de aan kleding en inrichting van kantoor omgevingen. ^Office heeft zich bij de oprich ting in 1989 ten doel gesteld: het rtigen van de gezamenlijke langen van de ondernemers. Door hen een aantal zaken uit handen te nemen vergroot All Of- fice de mogelijkheden van de on dernemers. Zij kunnen meer tijd _!den aan commerciële zaken dflprdat een aantal activiteiten zo als promotie, logistiek en automa tisering op centraal niveau ver zorgd worden. Aan de aanvanke lijke doelstelling is in de loop der jaren niet gesleuteld. Samen een vuist maken heeft zich verdienste lijk bewezen in de kantoorwereld. rc> - Het team van Van de Ven All Office aan de Nijverheidsweg. Dit jaar viert All Office zijn derde lustrum. De feestelijkheden rond om deze verjaardag worden ge combineerd met één van de uit gangspunten van de formule voor de nabije toekomst. Naast de re gionale bekendheid moet de aan dacht uitgaan naar de landelijke naamsverspreiding van All Office. Zo moet de implementatie van een pakket herkenningselementen waarmee alle ondernemers de af gelopen maanden bezig zijn ge weest de herkenbaarheid en be kendheid van de formule vergro ten. Daarnaast zijn er een aantal speciale acties, zoals de uitgave van een All Office editie van het vaktijdschrift Business in Office en een All Office tv-commercial. Ook werd uitgebreid aandacht besteed aan het samenwerkingsverband in het programma Business Cla'ss op zondag 14 november. All Office streeft met de vergroting van de naamsbekendheid naar een volle dige landelijke dekking en een uit breiding naar België. it gelegen 4-kamerapparte- ging in de onderbouw. Woon- 225 m3. ast, eenvoudige dichte keuken ikamer (ca. 30 m2) met deur kamers (w.v. 1 met deur naar net douche en wastafel, apart 100,75 per maand. k.k. el woonhuis (jaren neelopp. 365 m2, inh. ca. 5 m2. ilet, woonk. met houten vloer, ier met open keuken v.v. div. vaste kast en berging, (1 met n), aparte kamer met 2e toi- moderne badkamer. Zolder ergruimte. Vraagprijs: 479.000,- k.k. inkelkring Van Weedestraat ijft maar uitdelen. Elke week aken mensen, die deze don- re dagen toeslaan bij een van vele aanbiedingen van de nkeliers, kans op een fraaie ijs. Colitico mochten drie prijswin- ars vrijdagmiddag een horloge men ophalen. De gelukkigen waren ditmaal de dames M. van de Loo en I. Jansen en de heer R.J. Pol, allen woonachtig in Soest. Het uurwerk is van W. Ancre en verte genwoordigt een winkelwaarde van 50 euro. De winnaars hadden in de vooraf gaande week een voordeelcheque uit het boekje gehaald dat de Win kelkring ieder jaar verspreidt. We kelijks wordt een trekking verricht uit de ingeleverde bonnen. Dat Op de foto v.l.n.r. mevrouw I. Jansen, Marijke de Jager van Co litico, mevrouw M. van de Loo, de heer R.J. Pol en Emile Wortmann, voorzitter van de winkelkring. Foto: Soester Courant gebeurt ook nog deze en volgende week, dus het prijzenfestival van de Winkelkring gaat maar door. PAGINA 21 (\R e;/j /j HET MOOISTE VUURWf! UNHEDEBUND Openingstijden: 29 dec.: 08.00 - 21.00 30 dec.: 08.00 - 21.00 31 dec.: 08.00 - 18.00 Weteringpad 76 in het pand van Auto Hilhorst (tegenover Karwei) GEEN VOORVERKOOP, MAAR..... fantastische kortingen en veel gratis vuurwerk! Zo luidt het motto van de nieu we Life Style Salon op de Kerk straat 44 in Soest. We Care is, meer dan zomaar een dames- en heren Kapsalon. Nabij het centrum van Soest- Zuid, aan de Kerkstraat 44, be vindt zich het sfeervolle pand waar Frank Jansen en Susanne van Scherpenzeel u zullen ontvangen in een aangename sfeer samen met de geuren van Aveda. Voor een persoonlijk advies op gebied van hair, make-up, body en lifestyle producten, kunt u bij ons terecht. Het stylen en verzorgen van het haar, een persoonlijk huid- advies-visagie en ontspanning en massage, maken het tot een com pleet totaal! U wordt behandeld in deze aange name ambiance waar kwaliteit, zorg en persoonlijke aandacht voorop staan. Onze behandelingen worden uit sluitend uitgevoerd met natuurlij ke Aveda producten. Deze staan voor kwaliteit en het behouden van een goede structuur en balans van het haar en de huid. Ook de heren zullen bij ons niets tekort komen, al is het alleen maar om even te onthaasten. Een moment voor jezelf, even niets of juist de volledige aandacht, u zegt het maar. Voor elk haar- en huidtype is een volledige milde behandeling, met advies mogelijk. U kunt bellen voor informatie en/ of het maken van een afspraak, wij staan u graag te woord. Wij hopen u binnenkort bij ons te mogen ontmoeten. We Care, Kerkstraat 44, 3764 CT Soest, 035-5885245. Open van dinsdag t/m zaterdag. Suzanne van Scherpenzeel en Frank Jansen van 'We Care'. Foto: Soester Courant Op 29,30 en 31 december kan men in Soest voor de aanschaf van vuurwerk ook terecht op een nieuw adres, veilig geves tigd op het industrieterrein Soestdijk. Aan het Wetering pad 76 - tegenover Karwei - opent dan de 'Vuurwerkknal- ler' zijn deuren. De Vuurwerkknaller is een initia tief van Kees Hilhorst - bekend van het occasion-autobedrijf aan de Grote Melmweg - en zijn vrouw Linda Reijinga van de slank&fit-studio 'Body Perfection' aan de Koninginnelaan. Sinds twee jaar is Hilhorst ook eigenaar van het garagepand aan het Wetering pad (voorheen autoservice Lub- bersen). De plek is ideaal voor de verkoop van vuurwerk, al worden daaraan uiteraard bijzonder scher pe eisen gesteld. De daarvoor noodzakelijke verbouwing - een complete 'bunker' in het bedrijf, met o.a. een sprinkler-installatie - is inmiddels vrijwel achter de rug, zodat de VuurWerkknaller straks volledig voldoet aan de voorwaar den die de overheid - plaatselijk en gewestelijk - aan de vestiging van een vuurwerkhandel verbindt. In het autobedrijf vindt op de ge noemde dagen alleen vuurwerk verkoop plaats: op woensdag 29 en donderdag 30 december van 8:00 tot 20:00 uur, op vrijdag 31 december van 8:00 tot 18:00 uur. Er is geen voorverkoop. 'Body Perfection' is die dagen gesloten, want Linda wijdt zich dan geheel aan de vuurwerkverkoop, daarbij geassisteerd door de kinderen: Angela, Werner en Tamara. Nieuw merk De Vuurwerkknaller biedt vanzelf sprekend de hele scala van vuur werkproducten, van simpele rotjes tot buitengewoon fraaie vuurpijlen en allerlei prachtig siervuurwerk daar tussenin. De zaak introdu ceert in Soest ook een nieuw vuur- werkmerk: 'Mercurius', dat een zeer breed assortiment omvat, van klein tot groot en van goedkoop tot wat prijziger: bijvoorbeeld een pakje kanonslagen (10 stuks) voor 0,25 of een vuurpijl van 125,00. Verder is er de beken de Diamond-collectie. Uiteraard zijn er ook complete pakketten in diverse uitvoeringen. Ook voor iedere vrijdagavond koopavond iedere saterdag oliebollen Banket Brood Hartige hapjes Bruidstaarten Tearoom Lunch op bedrijf of kantoor Van W_edestra«.>76.3761 CH Soest, Tel.: 035-6012823 Fax: 035-6026142 e-mail:bb.lex.verkley@planet.nl v- Kees Hilhorst en Linda Reijinga van de 'Vuurwerkknal ler'. Foto: .Soester Courant kinderen is er bij de Vuurwerk- knaller veèl van hun gading te vin den. Bij bestellingen vanaf 25,00 wordt er een gratis stuk vuurwerk verstrekt. Kees en Linda behoren zelf overi gens tot de meer gematigde soort vuurwerkliefhebbers. 'We zijn er zelf vroeger natuurlijk ook wel mee in de weer geweest, vooral voor de kinderen. Maar zelf doen we het de laatste jaren op dat ge bied toch wat rustiger aan.' Ze hebben zich bij de opzet van de nieuwe vuurwerkzaak laten advise ren door deskundige familieleden van Linda, die o.a. werkzaam zijn in de vuurwerkgroothandel in Amsterdam. Ze hebben er in elk geval heel veel zin in en beschou wen de verkoop van vuurwerk als leuke afwisseling van hun dagelijks werk. sd onderh. 3- (v.h. 4) met balkon (ZW) en inp. n plantsoen, betegelde badk. m. voonk. (v/h 2 kamers) on, dichte keuken met t aansl. wasm.", 2 slaapk. erfpacht) p.m. Inhoud ca. Onderstreep je schoonheid met Diamonde juwelen. Betoverend ontwerp van ring, uitbreid baar naar armband, oorsieraden en collier. Je eigen stijl, je eigen keus, je eigen Diamonde. DIAMONDE horloger juwelier Rembrandtlaan 18 - Soest - Tel. 035-6014785 Het is weer bijna kerst. De lampjes worden uit de kast ge haald en de kerstballen wor den van hun stof ontdaan. Maar dan de kerstboom. Waar halen we die dit jaar vandaan? Op mvw.soesters.nl kan men terecht voor het antwoord. De twee jonge Soester onderne mers Remco de Hiep en Toon van Doorn van het Internetbedrijf RETO Design hebben enkele we ken geleden het webportaal www.soesters.nl gelanceerd. Het doel van Soesters.nl is de econo mische groei binnen de gemeente Soest te bevorderen. Dit door be drijven en particulieren te informe ren over de producten, diensten en activiteiten van elkaar. 'Waarom iets van ver halen als het dichtbij verkrijgbaar is?' Op de site worden hoofdzakelijk producten, diensten en activiteiten van uitsluitend Soester bedrijven uitgelicht. Bedrijven kunnen koste loos een registratie aanvragen. Daarmee kunnen zij het eigen be drijfsprofiel beheren en zelf een zeer uitgebreide bedrijfsomschrij- ving plaatsen. Natuurlijk is er veel concurrentie voor Soesters.nl, maar door de uit gebreide mogelijkheden zoals het plaatsen van vacatures, promoten van activiteiten en .{3e onderlinge directe contactmogelijkheden heeft Soesters.nl nu al een grote" voor sprong. Inwoners van de gemeen te Soest kunnen gratis op het prik bord memo's plaatsen, zoals bij een supermarkt. 'Als iemand iets zoekt of juist iets aan te bieden heeft kan dat ook', verduidelijkt Remco. Voor meer informatie: surf naar www.soesters.nl. Soester Courant elke woensdag een belevenis! Van tijd tot tijd bereiken ons via de e-mail persberichten en aankondigingen waarvan de tekst ook foto's of andere plaatjes bevat. In het algemeen is het lastig, soms zelfs onmo gelijk om die te lezen. Ons dringend verzoek aan de 'leve ranciers' is dan ook om foto's/ plaatjes (bij voorkeur in jpg- formaat) voortaan apart te houden van de tekst (liefst in Word) en ze als losse bijlage mee te sturen. Wij rekenen graag op ieders medewerking. Redactie Het Gooi kent een zeer dicht fietspadennet. De combinatie van zowel recreatieve fietsrou tes als gewone fietspaden, maakt het Gooi tot een fietspa radijs, aldus het Goois Natuur reservaat in 1992. Dit is in hoge mate te danken aan de in 1914 opgerichte Rijwielpa denvereniging Gooi en Eemland. De vereniging, die momenteel 1800 leden heeft, timmert nog al tijd aan de weg. Zo'n eeuw gele den waren de zandpaden door bos en hei alles behalve fietsvriende- lijk; diepe karrensporen dwongen de enkele fietser tot de vreemdste capriolen. Nu onderhoudt de ver eniging, in samenwerking met het Goois Natuurreservaat, 110 kilo meter rijwielpad en draagt daar mee bij aan de regio als aantrekke lijk leefgebied. In het historisch tijdschrift, Tussen Vecht en Eem (TVE), wordt infor matie gegeven over de natuurlijke schoonheden in het Gooi en Eem land. Ruud Gortzak, oud-mede werker van de Volkskrant en me dewerker van TVE, schetst in het jongste nummer een levendig beeld van de negentigjarige fiets padenvereniging. Het is een men geling van eigen belevenissen, his torisch onderzoek en interviews met huidige en vroegere bestuurs leden. Een ander onderwerp van TVE is bijvoorbeeld de grens tussen Hol land en Utrecht in de periode 1300-1719. Waar deze grens ligt en hoe dat is ontstaan, wordt door Jaap Groeneveld, bestuurslid van TVE, levendig beschreven. Over de wederwaardigheden van het grensgebied, de laatste scheidslijn en geschiedschrijving van het ge bied laat Groeneveld geen ondui delijkheden bestaan. Piet Leupen, emeritus hoogleraar middeleeuwse geschiedenis en hoofdredacteur van TVE, draagt zijn steentje bij door te schrijven over de recente bijbelvertaling, van de Utrechtse predikant Oussoren, die de 'Naardense Bijbel' wordt genoemd. Abonnee van TVE worden kan door donateur te worden van de gelijknamige stichting (minimum donatie 15). Dit nummer van 56 pagina's kost 5,40 (inclusief ver zendkosten). Het opgeven voor donateurschap en het bestellen van losse nummers kan bij: Pen ningmeester TVE, Plantsoen 14, 3755 HJ Eemnes. E-mail: pen ningmeester@tussen vecht en eem.nl. Wie vergelijkt leest de Soester Courant JAN VAN ZAL FOCWA Z7 Oostergracht 1 (Industrieterrein De Grachten) Tel.: 035 <- 6011018. www.vanzal.nl Goud- en Zilverwerk en Slijperij in eigen atelier In verband met ons jubileum ontvangt U bij inlevering van deze advertentie BRILJANT sieraden o.a.: Ringen, hangers en tennisarmbanden Gouden en zilveren sieraden met Edelsteen en Colliers Luxe zilveren Bijouterie sieraden verwerkt met Swarovski stenen en Edelstenen Open: dagelijks 9.00 - 17.30 uur Zondag gesloten "Actie geldig t/m 24 december '04 m.u.v. reparaties en opdrachten Lange Brinkweg 66 3764 AE Soest Tel.: 035-6013042

Soester Courant | 2004 | | pagina 21