wij wensen u fyng feestdagen en een voorspoedig nieuwjaar! Midwintc De Soeste Netwerk Palli Eemland van Verrips Makelaardij o.g. WOENSDAG 15 DECEMBER 2004 SOESTER COURANT M -ma: sa M WOENSDAG 15 DE Volgende week 'Zonder Soester 1 M Voor patiënten in lat Wonen in Soest? Amersfoort Barchman Wuytierslaan Soest Nassaulaan In 1960 werd in de villawijk Soestdijk deze vrijstaande woning (in houd ca. 400 m3 en 389 m2 grond) gebouwd. De speelse indeling maakt de woning verrassend en biedt meer mogelijkheden dan de buitenzijde doet vermoeden! Indeling be nedenverdieping: entree, hal met trap naar de eerste verdieping, trapkast/kelder, toilet met wasbak, woonkamer met veel lichtinval (onder het tapijt ligt een parketvloer), open haard, ruime tuingerichte woonkeuken met allerlei apparatuur en een aparte zithoek en door loop naar de tweede hal (met aparte ingang), moderne, luxe badka mer (2003) op de begane grond voorzien van ligbad, toilet, wastafel, wasmachine en droger opstelling en een studeerkamer (ook geschikt als vierde slaapkamer of praktijkruimte). Eerste verdieping: over loop, ouderslaapkamer met vaste kast, tweede slaapkamer met toegang tot royaal balkon, tweede badkamer met douche en vaste wastafel en een derde slaapkamer met vaste kast. De zolder is nu te bereiken d.m.v. een vlizotrap, maar de ruime hal maakt het zonder meer mogelijk om hier een vaste trap naar zolder te maken en dan op zolder nog kamers bij te maken. De vrije achtertuin is sfeervol aangelegd en achter in de tuin staan een stenen garage van ca. 20 m2. De woning is voorzien van gas c.v. en gedeeltelijk thermopane beglazing en is door de aparte ingang ook zeer geschikt voor een praktijk aan huis. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 421.500.- k.k. Nabij allerlei openbare voorzieningen uitstekend en zonnig gelegen penthouse met voor- achter en zij balkon met een schitterend en verrassend uitzicht over de omgeving. Het kleinschalige apparte mentengebouw beschikt is voorzien van een liftinstallatie en inter comsysteem. Indeling: entree, hal, toilet, garderobe, woonkamer (ca. 35 m2) met schuifpui naar terras met volledige privacy op het zuidwesten, luxe inbouwkeuken met allerlei apparatuur, bijkeuken met aansluiting wasmachine en droger, twee slaapkamers met toe gang tot balkon, luxe badkamer met ligbad, wastafelcombinatie, de signradiator en separate douche. Voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd. Servicekosten 125,40 per maand. Vraagprijs 295.000,- k.k. SoestBraamweg SoestDokter Rupertlaan Aan rustige weg met plantsoen gelegen aantrekkelijke ruime hoek woning met verzorgde tuin op een ruim bemeten perceel van 320 m2 in de wijk Soestdijk. Vrijstaand stenen garage met carport en parkeer gelegenheid op eigen terrein. Vrij uitzicht aan de voor- en achterzijde. Ligging nabij winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen. Indeling: entree, hal, toilet met fontein, dichte keuken, zonnige woonkamer met open haard, parketvloer en schuifpui naar de tuin. De tuin is vrij gelegen en fraai aangelegd, rijk aan struiken en bomen. Verdieping: overloop, 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, toilet en was tafel, 3e slaapkamer. Vaste trap naar zolder. Voorzolder met velux- raam, c.v. opstelling, wasmachine-droger aansluiting en bergruimte. Vierde slaapkamer met 1 groot veluxdakraam. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 345.000,- k.k. Soest Koninginnelaan 18a Centraal in Soest nabij uitvalswegen, openbaar vervoer en winkels ge legen sfeervolle bovenwoning van ruim 190 mz met groot dakterras. Indeling: entree beneden, trap naar verdieping met hal, ruime woonkamer van ca. 42 m2 met veel lichtinval en openslaande deuren naar een klein balkon. Separate eetkamer met toegang tot de keuken in lichte kleurstelling voorzien van inbouwapparatuur en een deur naar het dakterras, moderne badkamer met ligbad, separate douche, dubbele wastafel en toilet, slaapkamer met dakkapel, tweede hal met tweede slaapkamer met balkon en openslaande deuren naar het dak terras. Tweede verdieping met studeer-/slaapkamer met dakkapel, open zolderruimte van ruim 50 m2 met mogelijkheid voor meerdere kamers. Op de begane grond bevindt zich nog een extra kamer met erker. De bovenwoning is voorzien van gas c.v. (2002) en geïsoleerd. Aanvaarding in overleg Koopsom 365.000,- k.k. SoestEikenlaan Op loopafstand van het winkelcentrum Soest-zuid, het openbaar ver voer en diverse scholen ligt dit uitgebouwde halfvrijstaand woon huis uit 1957 met oprijlaan voor 2 a 3 auto's en vrijstaande stenen garage (ca 45 m3) voorzien van op afstand bedienbare garagedeur van Centurion. Inhoud woonhuis ca 350 m3 en perceeloppervlakte 340 m2. Indeling: entree, m.k., kelderkast, toilet, L-vormige woonkamer met parketvloer, erker en open haard, halfopen keuken v.v. diverse inbou wapparatuur. Tevens voorziening aansluiting wasmachine. Vanuit de woonkamer en keuken heeft u toegang tot het terras en achtertuin. Eerste verdieping: overloop, slaapkamer met ruim balkon, ouder slaapkamer, voorslaapkamer met wastafel, badkamer met ligbad, vas te wastafel en tweede toilet. Alle slaapkamers zijn voorzien van vaste kasten. Tweede verdieping: vaste trap naar ruime overloop (vroeger in gebruik als 5e slaapkamer) met veel bergruimte en een dakraam, vierde slaapkamer met dakkapel. De woning wordt verwarmd d.m.v. luxe lucht- verwarming (1996) en is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing. De vrije tuin ligt pal op het zuiden en is ca 20 meter diep. Kortom een ideale gezinswoning op een centrale locatie in het mooie Soest-zuid. Aanvaarding in overleg. Koopsom 375.000,- k.k. Soest Van Weedestraat In het centrum van Soest gelegen ruim tweekamerappartement met riant dakterras van ca 35 m2 op het zuiden. BJ 1980. Indeling: entree, zeer ruime hal met toilet en vaste kasten, woonka mer met grote ramen en een sfeervolle erker met uitzicht over de gezellige Van Weedestraat. Open keuken voorzien van vaatwasser, kookplaat, dubbele spoelbak, oven en koek/vriescombi- natie, badkamer met ligbad, separate douche en wastafelmeubel. De badka mer en apart 2e toilet zijn voorzien van vloerverwarming. Slaapkamer met klein zithoekje en grote kastenwand, vanuit de werk/logeerkamer is het dakterras via een trapje te bereiken. Het gehele appar tement is voorzien van een laminaatvloer. Servicekosten 110,- per maand met actieve WE. Beneden staat een separate schuur. De verrassende en ruime indeling maken dit appartement, samen met de perfecte ligging, tot een uniek object. Vraagprijs 195.000,- k.k. Soest Goudvink Centraal gelegen en ruim opgezet parterreappartement met eigen tuin en afzonderlijke berging. Ligging nabij openbaar vervoer en winkels. Indeling: entree, hal, toilet, tuinge richte woonkamer van 30 m2, halfopen keuken voorzien van inbouwappara tuur, hal met badkamer met douche en wastafelmeubel en doorgang naar de ruime ouderslaapkamer (30 m2), separaat toilet, tweede slaapkamer aan de achterzijde. Het appartement is volledig geïsoleerd, voorzien van gas c.v. De servicekosten bedragen 35,- per maand. Vraagprijs 229.000,- k.k. Soest Turfstreek In een kindvriendelijke woonwijk nabij winkels en openbaar vervoer gelegen uitgebouwde middenwoning met berging. Indeling: entree, hal, toilet, uitgebouwde woonkamer van circa 40 m2 met schuifpui naar de tuin, half open keuken met inbouwapparatuur. Verdieping: overloop, drie slaapka mers, badkamer met douche, wastafel en toilet. Vaste trap naar zolder met bergruimte en kamer. Voorzien van heteluchtverwarming, goed onderhou den en optimaal geïsoleerd. Ideale gezinswoning! Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 235.000,- k.k. Soest Klaarwaterweg Soest Haagwinde Centraal in Soest, nabij winkels en openbaar vervoer, gelegen ruim opge zet driekamerappartement op de vierde-tevens bovenste-woonlaag met panoramisch uitzicht. Het balkon is van uit alle kamers bereikbaar en is voorzien van zonwering en gelegen op het zui den. Indeling: entree, hal, toilet, ruime woonkamer van ca. 26 m2 met aanslui ten de open keuken met inbouwappa ratuur en lichtkoepel, bijkeuken, twee slaapkamers, badkamer met ligbad en douche. Riant balkon met goede zonlig- ging. Het appartement is voorzien van gas c.v. en volledig en optimaal geïsoleerd. De servicekosten bedragen 102,- per maand. Direct naast het complex is er ruim voldoende parkeergelegenheid. Vraagprijs 265.000,- k.k. SoestIrenelaan Op loopafstand van scholen, winkels en het openbaar vervoer ligt deze mid denwoning met zeer diepe tuin (ca 25 meter). Inhoud ca 375 m3, opp. 231 m2. De woning is recentelijk gerenoveerd waarbij alleen de badkamer nog afge maakt dient te worden. Indeling: en tree, trapkast, toilet, woonkamer met laminaatvloer en openhaard, luxe nieu we keuken met alle apparatuur (Miele). Verdieping: overloop, twee slaapka mers, huidige badkamer met douche en vaste wastafel, derde slaapkamer waar de voorzieningen al zijn aangelegd voor het gebruik van een badkamer, vaste kast met de aansluiting voor tweede toilet. Vaste trap naar zolder met over de hele breedte van de woning aan voor- en achterzijde kunststof dakkapellen (eind 2002) met losse horren. Op deze zolder is er de mogelijkheid meerdere (slaap)kamers te maken. Voorzien van gas CV ('01De zeer vrije tuin heeft een achterom en heeft niveauverschil. Achter in de tuin staat een stenen schuur. Kortom een ideale gezins woning op een centrale en rustige lokatie in Soestdijk. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 269.000,- k.k. SoestVan Goyenlaan Aan de oneven kant van de van Goyenlaan ligt dit uitstekend onderhouden driekamerappartement op de eerste woonlaag. Zowel aan de voor- en ach terzijde van het appartement heeft u een prachtig en vrij uitzicht!In de onder bouw is de berging gelegen. Indeling: entree, hal, ruim toilet, lichte L-vormige woonkamer met deur naar ruim balkon, badkamer met douche en wastafel, ruime slaapkamer, dichte woonkeuken met inbouwapparatuur, tweede slaap kamer aan de achterzijde. Het appartement is volledig voorzien van dubbele beglazing. Het geheel ziet er goed onderhouden uit en is gunstig gelegen. Servicekosten bedragen 154,- per maand ind. voorschot c.v. Aanvaarding in overleg. Koopsom 139.000,- k.k. Deze perfect onderhouden en sfeer volle recreatiebungalow ligt op het luxe 5 sterren bungalowpark "Country Pare Midlands". Op loopafstand vindt u tal van recreatie mogelijkheden zoals bijvoorbeeld het bos, het Amers- foortse zwembad en het dierenpark Amersfoort. De bungalow is gelegen op 313 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 240 m3. Indeling: entree, hal, toilet, sfeervolle woonkamer met massief houten vloer en open luxe keuken voorzien van alle denkbare apparatuur, schuifpui naar de veranda met veel privacy en een leuk uitzicht over de tuin. De luxe badkamer heeft een hoekbad, douche cabine, wastafel met meubel en design radiator. Twee slaapkamers en een ruime berging met opstel ling voor de wasmachine/droger, CV opstelling ('01) en toegang tot de tuin. Er is voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein en in de tuin staat een blokhut voor de tuinspullen en fietsen. Parkkosten 47,50 per maand. Vraagprijs 159.000,- k.k. In een rustige woonwijk gelegen half vrijstaand charmant woonhuis met garage/schuur en een zeer fraai aan gelegde en onderhouden-uniek- be sloten tuin op het zuiden. Indeling: zij entree, hal, toilet, trapkast, woonkamer ca. 30 m3 met openslaande deuren naar de tuin, dichte keuken. Verdieping: 3 slaapkamers, douche. De woning is voorzien van gas c.v. en thermopane beglazing. Aanvaarding in overleg Vraagprijs 265.000,- k.k. Haagwinde Op loopafstand van winkels, openbaar vervoer, scholen en vooral de bossen en duinen ligt deze helft van een dubbel woonhuis uit de dertiger jaren. Naast de woning staat een grote stenen garage met verwarming, water en elektra. De vrije diepe tuin (ca 20 meter) ligt op het zuidoosten. Indeling: entree, hal, toilet, trapkast, woonka mer met parketvloer, open haard, erker en openslaande deuren naar de tuin, woonkeuken (ca 12 m2) met toegang tot de tuin en CV-op- stelling. Verdieping: overloop, badkamer met ligbad, douchecabine en vaste wastafel, slaapkamer met vaste kast en wastafel (ca 14 m2), tweede slaapkamer met vaste kast (ca 14 m2) en ruime waskamer met tweede toilet en de wasmachine opstelling (ca 6 m2), vaste trap naar de zolder met veel bergruimte en een slaapkamer met dak kapel. Voorzien van paneeldeuren, originele plafonds en gedeeltelijk thermopane beglazing. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 345.000,- k.k. Wonen in Soest? Verrips Makelaardij o,z. Verrips Makelaardij o.z. Het hing al een tijdje in de lucht en er werd al over gespe culeerd, maar nu is het dan he lemaal echt zo ver: de Soester knol, dit oer-Soester streek product is terug! Na een voor bereiding van ongeveer drie jaar is het de familie Kuijer ge lukt deze delicatesse (waaraan de Soesters hun bijnaam ontle nen) weer op de markt te bren gen. Drie jaar van onderzoek waren nodig om uit te vinden hoe het gewas werd verbouwd. Zeker zo belangrijk was de bereiding en conservering van het product, die aan veel tests werden onderwor pen ten einde als eindresultaat een goed 'vermarktbaar' product neer te zetten. Historisch onderzoek bleek nodig om te traceren wan neer en hoe de knollen werden geconsumeerd. Vanzelfsprekend is gekozen voor de Soester Engh als basis voor het verbouwen van de Soester knollen. Verrips Makelaardij o.z. in aantrekkelijke en kindvriendelijke woonomgeving gelegen modern uitgebouwd halfvrijstaand woon huis met garage en een schitterend aangelegde tuin op het zuidwesten. Indeling: entree, hal met granieten vloer, toilet, m.k., aparte garderobe, ruime L-vormige woonkamer met open G-vormige luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, aan gebouwde serre (totaal woonkamer serre ca. 55 m2) geheel voorzien van glas dus enorme daglicrmoeireuing, automatische zonwering en schuifpui naar de tuin. Gehele begane grond is voorzien van een massief blanke beuken parketvloer. De tuin is diagonaal aangelegd met 2 vijvers en verschillende terras, sen Verdieping: overloop, ruime slaapkamer boven de garage met dakkapel, grote (22 m!) ouderslaapkamer over de gehele breedte van de woning met veel ramen en vaste kast, derde slaapkamer, garderobe/bergkamer, badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel, separate toilet. Vaste trap naar zolder, ka- nier met c.v. opstelling (2000) en aansluiting wasmachine/droger, ruime vierde kamer met dakkapel en veel bergruimte. De garage is van binnenuit bereikbaar en is voor meerdere doeleinden geschikt. Kortom een ruim, geïsoleerd en goed onderhouden gezinshuis! I Vraagprijs 448.000,-k.k. Aan doorgaande weg gelegen markant royaal - in goede staat van onderhoud verkerend - winkel-woonhuis. Bouw jaar 1936. Inhoud 700 m3 Begane grond winkelruimte oppervlakte ca. 90 m2 met verdieping van ca. 20 m2. Indeling woonhuis: gescheiden entree, toilet, trapopgang, ruime woonkamer ca. 40 m2, keuken, slaapkamer, badkamer, vaste trap naar zolder met drie ruime kamers. Voorzien van gas c.v. en geïso leerd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 495.000,- k.k, Soest Weegbreestraat Ook dit jaar houdt de Lasen- berg, school voor voortgezet speciaal onderwijs, een mid- wintermarkt op het terrein van Arkemeyde (voorheen het Van Arkelinstituut) aan de I^ellingweg 1. Dat gebeurt op vroensdag 22 december De kerstmarkt was vorig jaar bui tengewoon gezellig, mede door de dieren, het grote vuur en daarom heen de gezellige kraampjes. Daar worden producten verkocht die in Soest Torenstraat Soest Rembrandtlaan Wonen in Soest? Centraal gelegen nabij winkels en openbaar vervoer, goed onderhouden semi-bungalow met grote garage op maar liefst 650 m2 eigen grond. Inde ling: entree, hal met vide, woonkamer met serre, woonkeuken vernieuwd in 2002, bijkeuken met aansluiting was machine en droger en deur naar de tuin. Slaapkamer op de begane grond met moderne badkamer voorzien van douche, wastafelmeubel en designra diator. Verdieping: overloop, 2 ruime slaapkamers met vaste kasten en dakkapellen. Tweede badkamer en nog een ruime c.v. kast. Voorzien van gas c.v. en optimaal geïsoleerd De tuin is onder houdsvrij aangelegd met diverse terrassen en een tuinhuisje en is maar liefst 21 meter diep! De garage met ruime afmetingen van 3.10 x 20 meter is verdiept waardoor er ruimte is voor een camper/caravan met een inrijhoogte van 2.80 meter. Voor de hobbyist uiteraard ook zeer geschikt. Oprit naar de garage met parkeermogelijkheid voor meerdere alito's. Aanvaarding in overleg. Koopsom 495.000,- k.k. Aan een doorgaande weg gelegen karakteristiek en in 2002 geheel gere noveerde vrijstaande villa met garage en een fraai aangelegde tuin op het zuidwesten. Bouwjaar 1936, inhoud 650 m3 (excl. garage) en perceelop pervlakte 516 m2. Indeling: vestibule, sfeervolle hal, toilet, studeerkamer, ruime woonkamer met parketvloer en originele schuifdeuren, doorgang naar de serre, complete nieuwe inbouw keuken met kookeiland en allerlei ap paratuur, bijkeuken met aansluiting wasmachine en droger, provisiekelder. 1e Verdieping: sfeervolle bordestrap naar overloop, 2 slaapkamers met toegang naar balkon, 3e slaapkamer. Alle slaapkamers zijn v.v. vaste kasten. Vernieuwde badkamer met ligbad, separate douche, toilet en luxe wastafelmeubel. Slaap kamers en overloop zijn v.v. originele Tapis parketvloer. Vaste trap naar zolder, 2 slaapkamers, elk afzonderlijk v.v. een molenaarstrap met extra zolderruimte, 1 zolderkamer met vliering (geschikt als 2e badkamer). Veel bergruimte. Ruime vrijstaande garage v.v. bergzolder. De woning is voorzien van gas c.v. (2001en volledig geïsoleerd. Met name het uitstekende onderhoud, de authentieke de tails en de ruime inhoud maken deze woning tot het ideale gezinshuis. Aanvaar ding in overleg. Vraagprijs 550.000,- k.k. S°es*Bartolottilaan wwxNjVerri Burg. Grothestraat 15, 3761 CK Soest, Tel. 035 - 6030025 E-mail: info@verrips.nl D I i j r e I l d g P e h d h d o li: bi v; al Z( vc di ke te Aan de Rembrandtlaan ligt deze vrij staande uitgebouwde villa met zwembad, guesthouse en garage op maar liefst 930 m2 grond. Indeling: entree, woonkamer aan de voorzijde, tweede woonkamer met gaskachel, hal, toilet, kelder, woonkeuken. Ver dieping: vier slaapkamers w.v. 1 met balkon, badkamer met ligbad, v.w. en toilet, bergvliering. Achter de woning staat een guesthouse voorzien van kitchennette, badkamer en ruime slaapkamer. De tuin is voorzien van gazon en een prachtig verwarmd zwembad. De woning is voorzien van gas c.v. Aanvaarding in overleg. Koopsom 565.000,- k.k. Nabij bos en duinen gelegen, met een unieke vrije ligging, halfvrijstaande villa uit de dertiger jaren met een dub bele garage en parkeergelegenheid op eigen terrein. Perceeloppervlakte 470 m2. Indeling: entree, hal, gesloten keuken, bijkeuken met toegang tot de garage, ruime L-vormige woonkamer (45 m2) met open haard, parketvloeren schuifpui naar terras. Verdieping: over loop, drie slaapkamers (resp. 18,16 en 8 m2), badkamer met douche, toilet en wastafel. Vaste trap naar zolder met ruime kamer met dakkapel en bergruimte. De achtertuin .s ruim en gelegen op het oosten en is fraai aangelegd met een terras en vijver. De garage is vanaf de oprit elektrisch bedienbaar en biedt plaats aan 2 auto s. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 595.000,- k.k. Sinds 2 december werken zorg verleners in de regio Eemland officieel samen om de palliatie- ve terminale zorg te verbete ren. Dat is de zorg vooraan pa tiënten die niet zo lang meer te leven hebben. Het doel is de laatste levensfase zo draaglijk en waardig mogelijk te laten verlopen. De ervaring leert dat de palliatie- ve terminale zorg die de verschil lende zorgverleners bieden, beter- op elkaar kan aansluiten op de vraag van en patiënten en hun naasten. Dat vraagt om heldere informatie en om duidelijke com municatie tussen hulpverleners, hebben behoefte aan duidelijke informatie.Om dit voor elkaar te krijgen, slaan huisartsen, thuiszorg, Vrijwilligers, ziekenhuis, hospice, verpleeg- en verzorgingshuizen uit de regio Eemland de handen in een. Op 2 december onderteken den zij in Amersfoort de samen werkingsovereenkomst van het Netwerk Palliatieve Zorg Eem land. IHet Netwerk Palliatieve Zorg Eemland bestaat uit afgevaardig den van Amant thuiszorg, de Re gionale Huisartscnvereniging, Hos pice Döme, het Overleg Vcrpleeg- en Verzorgingshuizen (OWE), de Vrijwilligers Terminale Zorg en Meander Medisch Centrum.n de regio Eemland zetten veel zorgver leners zich al jaren in om mensen in de laatste levensfase goede zorg te bieden', zegt Christien van Ark, coördinator van het Netwerk Pal liatieve Zore Eemland. 'Nu we binnenin dit netwerk samenwerken hebben we echter de gelegenheid om die zorg goed op elkaar af te stemmen. We willen de versnip perde informatie die voor patiën ten beschikbaar is, bundelen en overzichtelijker aanbieden. Dat re sulteert binnenkort in een folder die patiënten informeert over de zorgmogelijkheden en hoe zij deze kunnen aanvragen. Ook ontwikke len we een sociale kaart van en voor zorgverleners in de regio. Dit helpt hen om patiënten beter te verwijzen naar de juiste zorgverle ner of organisatie. Door alle infor matie op een rij te zettenZo krij- <5

Soester Courant | 2004 | | pagina 22