I 4 w- [eer vrijwilligers, geldschieters fn een koffiehoek Veenweide 00 bezoekers in de Achtbaan Markt voor keuze voortgezet onderwijs aruóhoch UITVERKOOP Duim omhoog voor 't Fierhuis Jiënten ien stdageri d in het aar CULTUUR WELZIJN f Slachtofferhulp start weer basistraining vrijwilligers Grote-letter-uitgave van Anita Verkerks 'Jasmijn' KRANTENBEZORGERS mm god -—^1^14WOENSDAG 22 DECEMBER 2004 SOESTER COURANT 16438 FSC öjÈgjJ» ïenwerking kinderboerderij werpt vruchten af PAGINA 15 erstavond met drie bedoelingen ilm: Shark Tale aaiensnaaier wee Over Rood: Vattis Dat?' |ckband Poppenkast: puk leuker leukst!' Yoga en meditatie in tien lessen in Het Horusoog 'Metselbedrijf H.G. Dijkman en Zonen) fijne feestdagen erf een voorspoedig 2005 Tolerante Kerst met vrijwilligers Vrouwengroep 30 jaar en ouder 1 ARTIKEL 20% 2 ARTIKELEN 30% 3 ARTIKELEN 40% 4 ARTIKELEN OF MEER 50% Roman speelt in Soest Anita Verkerk Wil je wat bijverdienen? Klaarwater luidt nieuwe jaar in AUTOSCHADE KOMT GEGARANDEERD WEER GOED! AUTOSCHADE STALENHOEF SOEST aannemersbedrijf Utiliteitsbouw - Renovafre Groot-onderhoud Nieuwbouw-Verbouw samenwerking die Stich- Balans met andere instel den en organisaties is aange- n voor kinderboerderij De enweide werpt haar vruch- af. Het heeft geleid tot on- meer dertien nieuwe vrij- ligers, waardoor de open- ling aan het Vedelaarpad arschijnlijk zal worden uit- ireid. ans gaat er van uit, dat de boer in de zomer van volgend jaar op zondag, tussen 12:00 en 00 uur, opengesteld zal worden r het publiek. Bij de werving vrijwilligers richt De Veenwei- zich tevens op de allochtone oners van Soest. In oktober d voor deze doelgroep een in- matiedag gehouden. Dat ge- rde in samenwerking met het rokkaans Comité, de Turkse Culturele Vereniging, het MIU en de Vrijwilligerscentrale. Fysieke vooruitgang is er eveneens geboekt. Vooral door de inzet van leerlingen van De Lasenberg is de koffiecorner op het terrein gerea liseerd. Dezelfde leerlingen zorgen daar voor de verkoop. Dit project is beide partijen zo goed bevallen, dat die vanaf komend voorjaar zal worden voortgezet. Inmiddels hebben ook de eerste 'Vrienden van de kinderboerderij' zich aangemeld. De Veenweide heeft daarmee een nieuwe inkom stenbron aangeboord. Met de wer ving wordt doorgegaan. Leden krijgen een vriendenpas die hen korting geeft op de activiteiten van de kinderboerderij. In het nieuwe jaar zal een zogenoemde VIP-dag voor hen worden georganiseerd, zodat ze met eigen ogen kunnen zien wat er met hun financiële bij dragen is gerealiseerd. De 'vrienden van' en de andere partners krijgen voor het einde van dit jaar een nieuwsbrief, waarin alle resultaten en voornemens op een rijtje worden gezet. Maar ook verder buiten Soest blijft De Veenweide op zoek naar geld schieters. Er is een informatiepak ket samengesteld, dat naar fond sen, potentiële geldschieters en le veranciers is gestuurd. Hen wordt gevraagd het speeltuinplan finan cieel te steunen. In de loop van volgend jaar hoopt Balans zicht te krijgen in de haalbaarheid van het plan. De samenwerking met bovenge noemde partijen en de gemeente Soest werd een half jaar geleden bekrachtigd in een intentieverkla ring. Deze gold voor een halfjaar, maar de resultaten stemmen ieder een tot tevredenheid, zodat una niem is besloten deze verklaring met zes maanden te verlengen. vllangs gestart iMfiEN TE KOOP vorden nog jen zijn jebouwd te woonkamer badkamer en vierde slaap- ngen te KOOPi in AANBOUW Veldlust een ar in totaal en deel van het ouw en een iitioneel ie keuken, Ier op de I kan worden. kerstfeest op school, wie •innert zich dat niet? In de >oiste kleding en vol enthou- sme in het donker naar looi, om daar met alle ndjes en familie een kerst- st te vieren. Ook de rooms- holieke basisschool de htbaan, aan de Van Hamel- aat, organiseerde een kerst- )nd. Naast het gezellige sa- nzijn, stonden ook educatie het goede doel op het pro- mma. NGEN TE koop gebouwd in Ie indeling. op de begane 'en woning met r u. Later kunt u aten realiseren, arige beschik ken de indeling makelaars sstraat 13 te Soest i5 6032737 oensdag 29 december verkocht.' oensdag 5 januari e maak je een olifant? Van klei turlijk. De handarbeidjuf van museum legt uit höe je dat :t. Maar als ze de olifantkop n op de kist zet, begint de kist l^fcmmelen. Wattis dat? Al gauw Skt er een vreemde mevrouw in J^Rcist te zitten. Zij weet ook hoe ^Bli fan ten moet maken, hele gro- jMmaar niet van klei. Met touw, hput, autobanden en blikken iraakt het tweetal een museum vol ktjnst. Een voorstelling waarin de jffipdende kracht van voorwerpen Mpeweging centraal staan. ®hvang: 15:00 uur. Duur: 45 iaBButen. Leeftijd: vanaf 3 jaar. Tjggang: 5,00. flffiorafgaande de voorstelling is er een activiteit, geïnspireerd op 'Wattis Dat?', van 13:30 tot 14:30 uw Meer info volgt.) ndag 30 januari Voor de meeste kinderen is een optreden van Rockband Poppen kast het eerste rockconcert dat ze meemaken. Spannend, want wat kan je allemaal doen tijdens zo'n concert. Bij een optreden blijft het niet bij kijken en luisteren: kinde- reB mogen meedoen. Meezingen, 'jjffihtgitaar' spelen, hun verhaal ivBtellen en natuurlijk dansen. ?i®uffelbeesten', 'Stapelbed', 'Poep p$ep sgeet', 'Eng' en 'Piratenlied' zijn maar een paar liedjes die ge teld worden. In 'Leukst' komen ferse moderne muziekstijlen irbij: latin, rap, country, funk en ffiuurlijk regelrechte rock. Dit al- les in volume en prestatie toege ven op de gemiddelde leeftijd de kinderen in de zaal. invang: 16:00 uur. Duur: ca. 50 Inuten. Leeftijd: van 4 tot 12 jaar ouder(s). Toegang: kinderen 5,50;volwassenen: 6,50. harten reserveren bij het Cultuurpunt Idea: SB 035-60.95.829, dinsdag t/ vrijdag 11:00-17:30 uur en een uur Dor aanvang van de voorstelling. Op aandag zijn het Cultuurpunt en de Bbliotheek gesloten. 'Het was enorm druk en gezellig', aldus Wim Nijhout, voorzitter van de oudercommissie. Hij schat dat zo'n 500 man gekomen is. Het hoogtepunt van de avond was het kerstverhaal vertolkt door de leer lingen van groep zeven en acht. De animo van familie was zo groot dat het toneelstuk in twee shifts werd verdeeld. Het feest startte om 17:45 uur en was om ongeveer 21:45 uur afgelopen. 'En toen moest alles nog opgeruimd worden voor de lessen van de volgende dag. Gelukkig waren er veel ouders die spontaan een handje meehielpen'. Het kerststuk was voor de gezellig heid, maar had ook een educatief tintje. 'Het verhaal bestond uit zang, dans en toneel. De kinderen konden op deze manier een goed beeld krijgen van het kerstverhaal. Er waren zelfs drie lammetjes aan wezig'. Tijdens de voorbereiding is de educatieve factor goed in het achterhoofd gehouden, zodat er geleerd kon worden van het kerst verhaal. Maar het kerstfeest was natuurlijk niet alleen maar educatief. Er was een taverne en een grote legertent waar glühwein, chocolademelk en kerstbrood te krijgen was. Dus ook aan gezelligheid was niet te kort. 'Het was een heel sociaal, gezellig gebeuren. We hebben alleen maar positieve reacties gehad'. Naast het eten, drinken en het to neelstuk, was er ook dit jaar weer ruimte gemaakt voor een goed doel. Voor een bouwproject in Guatemala werden o.a. kerstkaar ten en schilderijen verkocht. 'Er is zelfs een schilderij verkocht voor 180!'. Hoeveel er in totaal is op gehaald, is nog niet bekend. De leraren en ouders hebben zich, volgens Nijhout, ook dit jaar ont zettend ingezet. 'Toch wil ik vier dames extra bedanken. Zij hebben zich met veel energie ingezet en waren heel creatief. Voor de orga nisatie waren ze soms niet te vol gen. Ze hebben onder andere de prachtige decors gemaakt. Anja, Merien, Anita en Daniëlle, ontzet tend bedankt!'. Een goede middelbare school kiezen. Het blijft een moeilijke keuze. Om het de leerlingen en ouders wat eenvoudiger te ma ken, organiseren het basis- en voortgezet onderwijs uit Soest, Baarn en Amersfoort een on derwijsmarkt in het Baarnsch Lyceum. Op 20 januari kunnen ouders en leerlingen op Torenlaan 77 terecht bij de vertegenwoordigers van ver schillende scholen'voor voorlich tingsmateriaal en een mondelinge toelichting. Zo krijgen de aanko mende scholieren een (zo goed als) volledig beeld van de scholen in de regio Amersfoort, Baarn, Biltho- ven en Soest. Op deze manier kunnen de ouders en leerlingen wellicht tot een voorlopige selectie komen. In de meeste gevallen wordt de definitieve keuze pas ge maakt na het bezoeken van de open dagen of avonden van dè scholen. De scholen die zich zullen presen teren uit Baarn zijn het Baarnsch Lyceum (havo, atheneum en gym nasium) en de Waldheimmavo (vmbo-t). Het Griftland College (vmbo-t, havo, vwo) vertegen woordigt Soest en uit Hilversum is Groot Goyland (vmbo) aanwezig. Uit Laren komt College De Brink (vmbo). Uit Amersfoort komen de meeste scholen, het Wellantcolle- ge (vmbo) staat op zichzelf. De andere zijn in schoolgroepen on derverdeeld. Uit het Meridiaan College: Het Nieuwe Eemland (vmbo-t, havo, vwo), 't Hooghe Land (havo, vwo) en Het Stro menland (vmbo). Meerwegen Scholengroep bestaande uit het Keistad College (praktijkonder wijs, vmbo), Farel College (vmbo- Uw totaalinstallateur P.A. van den DIJSSEL bv KWALITEIT SERVICE bij al uw installatiewerk LOODGIETER SANITAIR GASONDERHOUD CENTRALE VERWARMING ELEKTRA VERHUUR GASTOESTELLEN Tevens Uneto-Vni O Laanstraat 34a - Soest Tel.: 035 - 601 24 72 Fax: 035 - 601 11 87 t, havo, atheneum) en het Corde- rius College (vmbo-t, havo, vwo). En als laatste Onderwijsgroep Amersfoort met De Amersfoortse Berg (vmbo-t, havo, atheneum), De Boogschutter (vmbo-b en k), J. van Oldenbarnevelt (gymnasium), 't Atrium (vmbo-t, havo, athene um, tweetalig atheneum) en het Vathorst College (vmbo-t, havo, vwo). Voor meer informatie vanuit het voortgezet onderwijs: Wim Dinge- manse (Waldheimcollege) 8S 5429743, Marga Riel (Baarnsch Lyceum) SS 5416041, Jan van Hu- nen (Griftland College) SS 6098200 en Kees Elsinga (Onder wijsgroep Amersfoort) SS 033- 4701008. Vanuit het basisonder wijs: Bart Sonneberg 88 60997TS Docent Emma Renkema gaat van af 10 januari tien lessen besteden aan de cursus yoga en meditatie. Ze doet dat op maandagavonden in Het Horusoog aan de Birkstraat 101 a, telkens om de veertien da gen, van half acht tot half tien. De lessen worden begonnen met een half uur meditatie, gevolgd door een uur yoga en nogmaals een half uur meditatie. 'Door deze vorm en volgorde ontstaat er op heel diep niveau ontspanning. Hierdoor wor den vastgezette energieën los ge maakt en kan er van binnenuit op een zachte, soepele wijze ontwik keling en bewustwording plaats vinden', zegt Emma Renkema. Deelname kost 130,00; voor in formatie en aanmelding, tel. 035- 55239681. PI as weg 24 - 3768 AM Soest Tel. 035 - 601 96 66 wenst u namens alle medewerkers Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 Hoop doet leven, maar wat is er mis met onze samenleving? Slijta ge in de normen en waarden, vrij heid van meningsuiting aangetast, polarisering en sociaal isolement - wat kan onze positieve inbreng nu zijn in deze maatschappelijke ver warring? Toch zijn er openingen. Bijvoorbeeld een project als 'coöperatie in de mantelzorg'. Zo ook met Kerstmis, het uitge sproken feest om je naasten te ge denken. Je afvragen: wat kan een bijdrage zijn om 't met Kerst leuk te houden? Welbeschouwd houden vele vrijwilligers in Soest zich ei genlijk het hele jaar al bezig met de coöperatiegedachte. Het 'goed doen - goed ontmoeten' - idee kan het tegengif gaan vormen voor de tolerantie in ons land die de laat ste tijd veeleer onverschilligheid leek. Belangeloos actief zijn voor anderen 'geeft de burger weer moed en hoop, over en weer! De Vrijwilligerscentrale Soest wenst iedereen die op de een of andere manier als vrijwilliger betrokken is, een echt fijne Kerst 2004 toe. En een gelukkig vrijwilligersjaar 2005 voor alle mensen! De Vrijwilligerscentrale is van 23 december tot en met 6 januari ge sloten vanwege de schoolvakantie. Voor informatie over vacatures uit het bestand kan men vanaf 11 ja nuari weer terecht in het kantoor in Cultureel Centrum 'De Schoof', Molenstraat 142, 3764 TJ Soest, ffi 60.39.414, fax 60.11.568, e- mail vwc@stichtingbalans.nl. Zie ook: www.vrijwilligerscentrale.nl. Maatschappelijk Werk organiseert een bijeenkomstgroep voor vrou wen van 30 jaar en ouder, die on tevreden zijn over hun leven en daar graag verandering in willen brengen. Er wordt gepraat, ge dacht en geoefend met behulp van thema's. Samen wordt gekeken naar wat iemand nodig heeft om persoonlijk te groeien en hoe het leven meer zin en inhoud te geven. Thema's die aan de orde kunnen komen zijn: leren om beter voor jezelf te zorgen, zeggen wat je denkt en voelt, moeder/dochterre latie, relaties en vriendschappen, kijken naar toekomstmogelijkhe den en andere, door groepsleden, in te brengen thema's. De groep komt tienmaal wekelijks bij elkaar op maandagmorgen van 9:30 tot 11:30 uur. De bijeenkom sten beginnen op 10 januari op de Bekensteinselaan 18 in Amers foort. In december en januari vin den er kennismakingsgesprekken plaats. Er zijn geen kosten aan verbonden. Opgave en informatie kan bij het Maatschappelijk Werk in Soest SB 603 68 00. In maart 2005 start Slachtof ferhulp Nederland in Utrecht weer een basistraining voor vrijwilligers. De stichting hoopt dat veel mensen zich zul len aanmelden, want de inzet van vrijwilligers is onmisbaar. In de regio Utrecht helpen jaarlijks honderd medewerkers zo'n vijfdui zend mensen die betrokken» zijn geweest bij een misdrijf of een on geval en op emotioneel, praktisch en/of juridisch gebied ondersteu ning nodig hebben. 'Zij leveren naast letterlijke hulp ook een bijdrage aan het herstel van het geschokte vertrouwen van de slachtoffers in de maatschappij', aldus de instelling. Geweld, inbraak, overval en onge val zijn volgens Slachtofferhulp vaak kleine berichtjes in de krant, maar voor de slachtoffers en hun omgeving gaat er vaak veel ver driet, woede, onmacht en schade achter schuil. Vandaar dat de stich ting óp zoek is naar flexibel inge stelde mensen met levenservaring, die goed kunnen luisteren. Mensen die geduld hebben met het ver driet, de woede en soms de verbit tering van de slachtoffers en die van aanpakken weten als het om praktische hulp gaat. Van de vrij willigers wordt gevraagd dat ze tien tot twaalf uur per week be schikbaar zijn. Voor informatie over dit werk en de basistraining kan het re/ giokantoor worden gebeld, tel. 035-6250030, of gemaild: regio.utrecht@slachtofferhulp.nl Het adres van de landelijke websi te is www.slachtofferhulp.nl M.u.v. byoux-shavvls-beenmode en lederwaren Geen korting op feestcollectie Tevens wensen wij u gezellige kerstdagen en voor 2 005 veel gelukliefde en gezondheid Het Uno-team Maandag 27 december 'American Splendor' 'American Splendor' is de deels fictieve, deels documentaire bio grafie van stripschrijver Harvey Pekar, die bekendheid verwierf met vertellingen over de ups en downs van zijn alledaagse leven. 'American Splendor' werd genomi neerd voor een scenario-Oscar en ontving tijdens het filmfestival van Cannes 2003 de Fipresci-prijs van de internationale filmkritiek. Harvey Pekar slijt zijn dagen als documentalist in het veteranenzie- kenhuis van Cleveland. In zijn vrije uren leest hij, draait hij jazzplaten en schrijft recensies. Een ontmoe ting met de beroemde stripteke naar Robert Crumb brengt hem op het idee stripverhalen te schrijven over de ups en downs van zijn ei gen, doodgewone leven. Zijn American Splendor-reeks wordt geïllustreerd door bekende teke naars, die Pekars reputatie doen groeien. Ondertussen ontmoet hij zijn toekomstige vrouw Joyce Bra- bner en is hij een geruchtmakende gast in de talkshow van David Let terman. Ondanks deze onverwach te ontwikkelingen geeft Pekar zijn baan in het ziekenhuis niet op. In afwisselend documentaire en fictieve fragmenten schetsen regis seurs Robert Pulcini en Shari Springer Berman de biografie van Harvey Pekar, wiens nuchtere, iro nische kijk op het dagelijks leven bij veel striplezers een snaar weet te raken. Pekar is zowel te zien als zichzelf, als geanimeerde stripfi guur uit de tekeningen van onder andere Robert Crumb en Doug Aller en als fictief filmpersonage (gespeeld door Paul Giamatti). 'Pekar is een echte pionier,' aldus de regisseurs. 'Lang voor de komst van de digitale videocamera en reality-tv schreef hij al kronieken over zijn dagelijkse beslommerin gen.' Harvey Pekar (Cleveland 1939) is met Robert Crumb een van de grote namen uit het autobiografi sche stripgenre. In de reeks Ame rican Splendor - de eerste afleve ring verscheen in 1976 - schetst Pekar vignetten van de Ameri kaanse samenleving in een natura listische en komische stijl. Ieder jaar verschijnt een nieuwe afleve ring. Tekenaars als Robert Crumb, Frank Stack en Joe Sacco illus treerden de strip. Met zijn vrouw Joyce Brabner schreef Pekar ook de 'striproman' Our Cancer Ycar, een verslag van hun strijd tegen kanker. Tussen 1986 en 1988 was hij acht keer te gast in David Let- termans Late Show. Vanwege zijn politieke openhartigheid werd hij uiteindelijk van het scherm verban nen. Tot aan zijn pensioen in 2001 bleef Harvey Pekar werkzaam als documentalist. Robert Pulcini en Shari Springer Berman werkten voor het eerst samen in de docu mentaire 'Off the Menu: The Last Days of Chasen's' (1997). In 2000 maakten zij een tweede documen taire: 'The Young and the Dead'. Via filmproducent en Pekar-fan Ted Hope raakten ze bekend met de strips van Harvey Pekar. (USA 2003, 101 min.) 'Seventeen', een magisch realis tische animatiefilm (12 minuten) van de regisseur Hisko Huising zal als voorfilm bij 'American Splen dor' worden vertoond. Aanvang: 20:30 uur. Entree: 5,00; CJP/65+: 3,50. Reserve ren: vrijdag en maandag 10:00- 13:00 uur, 88 60.29.367. Scène uit 'American Splendor'. ZUIDPROMENADE 5 - SOEST TEL. 6024314 www.boutiqueuno-soest.nl Bij uitgeverij Grote Letter Bi bliotheek in Abcoude ver schijnt deze week de zevende grote-letter-roman van de lan delijk én internationaal be kende Soester schrijfster Anita Verkerk. 'Jasmijn' is een heerlijke, spannende roman voor een breed vrouwelijk le zerspubliek en staat weer ga rant voor uren leesplezier. Het verhaal speelt zich af in Soest. Soap-ster Jasmijn van Hooghen- duyn (23) geniet met volle teugen van haar succesvolle leven. Ze heeft een fantastische rol als zus ter Katja in een bekende televisie serie, haar vriend Ries is dol op haar en ze maakt ook nog kans op een felbegeerde filmrol, die Hol lywood aan haar voeten zal leggen. Maar op de Gooise matras is het niet allemaal glamour en glitter. Als Jasmijn stiekem verliefd wordt op haar knappe tegenspeler Fabi- an, raakt ze verstrikt in een boos aardig web van gemene jaloezie en valse intriges. Dan vindt ze haar oudste zusje op de voordeurmat. Gewurgd... Woensdag 29 december Schimmentheater Op 29 december (in de kerstva kantie komt het Schimmenthea ter 'Licht in het donker' uit Zeist een voorstelling geven - met aan sluitend een workshop in het Cultureel Centrum 'Artishock', voor kinderen van 5 tot 9 jaar. De voorstelling vindt plaats in de film zaal en duurt een half uur. Daar na wordt in het café gewerkt aan een lichtschermpje, waarbij de kin deren zelf ook het schimmeneffect in praktijk mogen brengen. Het verhaal heet: 'Wintersportva kantie... maar Poele blijft alleen thuis.' Michiel en Maartje gaan in de Kerstvakantie naar de winter sport. Ze vertrekken een dag voor de Kerst en de auto is vol. Hun vriend Poele kan niet mee. Ver drietig loopt Poele alleen door het huis. Maar dan... Kom kijken naar het schimmenspel en beleef mee hoe Poele alléén is en tóch samen. Een verrassend spel, waarin heel wonderlijke schimmen gebruikt worden. Aanvang: 14:30 uur. Kosten (in clusief materiaal): 7,00 p.p. De middag duurt tot 17:00 uur. De gebonden grote-letter-uitgave van 'Jasmijn' is voor 19,50 ver krijgbaar in elke boekhandel of op Internet te bestellen via www.groteletter.nl. De kleine-let- ter-uitgave (uitgeverij Gottmer, Haarlem) ligt in de winkel voor 12,50. Meer weten over Anita Verkerk en haar boeken is te vinden op Anita's Internetsite: http:// home.hccnet.nl/verkerk.2/. Op woensdagmiddag kunnen wij nog enkele gebruiken, vooral in Soest-Zuid. Voor vast of als invaller. Schrijf je bij ons in. Wie weet hebben we dan snel een krantenwijk voor je: tel. 6014152 Nieuweweg 97 - Soest Telefoon 035 - 58 804 72 Openingstijden vrijdag dinsdag Ontmoetingscentrum Klaarwater luidt 2005 op maandag 3 januari in. Om 14:00 uur begint dan de nieuwjaarsreceptie. Belangstellen den zijn welkom in de zaal aan de Wiardi Beckmanstraat, die vaak het decor vormt van activiteiten voor 5 5-plussers. Uiteraard steekt Fred Klinkhamer zijn duim om hoog! De initiatiefnemer van 't Fierhuis, waar twaalf verstandelijk gehandicapte jongeren onder professio nele begeleiding zelfstandig zullen gaan wonen, was blij toen hij woensdag jl. - samen met Kees Boerkoel, de voorzitter van de stichting 't Fierhuis, en Hans van der Velden van Woningbouwvereniging Eemland Wonen - zijn handtekening kon zetten onder het huurcontract. Daarmee is een belangrijke stap gezet in de realisering van dit voor Soest en omstreken unieke project. Als alles volgens plan loopt zullen de jongeren hun huis aan de Ossendamweg in juni kunnen gaan betrekken. V stalenhoef als één aanspreekpunt voor alle verzekeringen en schade-afwikkelingen. FOCVM GARANTIEBEDRIJF vervangende auto direkt inzetbaar. S veilig en vakkundig autoschadeherstel met 4 volle jaren schriftelijke Focwa t o pah e b s t 11 garantie. reparateur V nieuwste technieken spotrepair/ uitdeuken zonder spuiten. erkende autoschade hersteller Ind. terr. Nieuwegracht 29 3763 LP Soest Tel. (035) 602 27 44 Fax (035) 602 74 56

Soester Courant | 2004 | | pagina 15