KRiE hu m\ Kerstkaravaan door Soest Verdwenen Soest Lionsclub Eemland sponsort VOS-'kerst inn' voor ouderen Soest 50 jaar geleden 1 OP SOEST Jaarlijkse oliebollen van koor 'Apollo' Jaarlijkse opruimbende weer actief HALEAKALA THE ART OF BEAUTY I nNereldWinkel Het team van Haleakala wenst u fijne dagen en een gezond 20051 SHISEIDO en MARIA GALLAND Museum Oud Soest Historische Vereniging Soest Maaltijdprijzen SWOS in 2005 nagenoeg gelijk Zaterdag in de Klarinet rAPIJTTEGELS PIET VAN HEUGTEN Vrede op aarde Sieraden in de Wereldwinkel 05 wijzigen •órdt 16,- wordt 54,- Edelsteenslijperij "DESPRONG"i9«> 35 jaar 10 KORTING op onze gehele collectie: 15 KORTING op onze BIBA collectie In samenwerking mei Fotoservice Willem Van Oosien Burg. Grothestraat 25, 3761 CK Soest. tel. 035 6020488 www.haleakala.nl Wij wensen onze huidige en toekomstige cliënten fijne feestdagen en een zeer voorspoedig en gezond 2005 KEUKENCENTRUM BADKAMERS SANITAIR WAND- en VLOERTEGELS Showroom: Veldweg 4, Soest. Tel. 601 48 78 Geopend: dinsdag t/m zaterdag EEtVtpEOEMM Steenhoffstraat 9A, tel. 602 81 32 Tax-free OP=OP WOENSDAG 22 DECEMBER 2004 SOESTER COURANT PAGINA 9 Van 28 tot en met 31 dec. ruimen wij onze voorraad op: Komende zaterdag - eerste kerstdag, 25 december - orga niseert de VOS-werkgroep van de SWOS de inmiddels jaar lijkse 'kerst-inn' voor oude ren. Het evenement is inmid dels een echte Soester traditie; het wordt voor de zevende keer gehouden. Ditmaal treedt de Lionsclub Eemland opnieuw als sponsor op. De VOS is de werkgroep van de SWOS die zich speciaal bezig houdt met het tegengaan van een zaamheid onder ouderen in Soest. De VOS zet daarvoor allerlei acti viteiten op touw, zoals het beken de seniorenrestaurant, huiskamer projecten, bustochtjes, die de ouderen kunnen helpen om hun isolement te doorbreken. De kerst- inn hoort daar ook bij. VOS-coör- dinator Margót Bultink: 'Voor de kerst-inn krijgen vooral de mensen een uitnodiging die echt eenzaam zijn en bijvoorbeeld geen of weinig familie hebben. Er is plaats voor maximaal 100 gasten, die zich te- •der geen bijzondere voorwaarden idering van enkele woningen met' der karakter. In die gevallen zondere voorwaarden voor die aangegeven. Het betreft hier /oningen, jongerenwoningen, e woningen en woningen voor Den. Voldoet u niet aan de in de e gestelde voorwaarden, dan jeen zin op de betreffende woning n; uw verzoek wordt dan niet Op vrijdag 31 december a.s. zullen leden van het Soester Mannenkoor 'Apollo', zoals ieder jaar, klaarstaan om de kramen te bemannen waarin overheerlijke oliebollen en ap pelbeignets verkocht worden. Onder leiding van een professio neel bakkersteam zijn een 40-tal leden van het koor, dag en nacht in touw geweest met o.a. het afwegen van het meel, het wassen van de krenten, rozijnen, appels, het ma ken van deeg en het bakken van de duizenden oliebollen en appelbeig nets. De strenge controle op kwaliteit, door de profbakkers, staat zeer hoog in het vaandel. Vanaf 's morgens 9:00 uur zijn de kramen open en de verkoop gaat door tot het sein Tos' wordt gege ven, zodat daarna moe, maar vol daan de kramen opgeruimd kun nen worden. De Apollo'-kramen zijn te vinden op de vertrouwde plaatsen in Soest: Winkelcentrum Soest-Zuid voor Wijnhandel Van der Linden, Winkelcentrum Overhees bij de Wie vergelijkt leest de Soester Courant Apotheek en naast Supermarkt Hoogvliet (Honsbergen) aan de Wiardi Beckmanstraat. Kom op tijd, want de bollen en beignets gaan in een rap tempo over de 'toonbank' en het is zon de om er dit jaar naast te grijpen. De oliebollen kosten 0,35 p/s en de appelbeignets 0,60 p/s. De voorgestelde maaltijdprijzen voor 2005 van Stichting Welzijn Ouderen Soest (SWOS) zijn vori ge week dinsdag door het College van B&W goedgekeurd. Elk jaar vraagt de SWOS instemming voor de nieuwe tarieven. Dit jaar zijn de prijzen nagenoeg hetzelfde geble ven. Voor de lage inkomens blijven alle tarieven exact hetzelfde, voor de midden en hoge inkomens zul len sommige tarieven met 1 of 3 eurocent omhoog gaan. Alleen de tarieven voor de lage en midden inkomens worden gesubsidieerd. De categorieën worden bepaald door normen die vastgesteld zijn door het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De laatste foto dit jaar in 'Verdwe nen Soest' is een kijkje vanaf de toren van de Oude Kerk. Onder aan de toren hebben we dit jaar in het kader van het 975-jarig van het bestaan van Soest de opening van de feestelijkheden meegemaakt. We hebben de historische optocht aan ons voorbij zien trekken en zit tend op balen stro als in een thea ter op het pleintje achter de Oude Kerk een historische rechtspraak kunnen meemaken. De foto van vandaag blikt naar het zuiden en beneden in het centrum zien we garage 'de Toren' aan de Neerweg 7. Hier werkt sinds 1968 Frans Hoogeweg. Frans heeft zijn werkjaren erop zitten, hij kan met de VUT en hij doet dit graag. Het is welletjes geweest. Officieel staat hij nog tot 1 februari in de boeken van garagehouder Jan Verweij, maar met nog wat opgespaarde vakantiedagen te goed zegt Frans deze maand de zaak vaarwel. Hij wil geen gedoe bij zijn afscheid, heeft hij zijn jonge baas laten we ten. Wij zijn nog eens bij zijn 'oude baas, vader Teus Verweij, gaan praten. Rechtstreeks van de am bachtschool kwam Frans bij hem te werken tot hij in militaire dienst moest. Na zijn diensttijd heeft Frans korte tijd bij een paar ande re garages in Soest gewerkt. Op een gegeven moment verdwenen er bij garage Verweij in één keer drie man personeel. Alle drie jon ge mensen die ook in dienst moes ten of wat anders. Baas Teus hoor de ze al eens fluisteren 'als wij in een keer weg zijn zal hij wel een toontje lager zingen'. Juist in die tijd kwam de vader van Frans toe vallig bij Verweij langs. Verweij informeerde eens naar Frans, hij had werk voor hem. Frans was er 's avonds al om zich te verhuren en is niet meer weggeweest. Het klikte tussen Teus Verweij en Frans Hoogeweg. 'Frans was nooit chagrijnig en nergens te beroerd voor. We werkten gelijk op, fijn om mee samen te werken. Ik was wat slordig met gereedschap,' ver telt Verweij, 'maar Frans greep nooit mis, hij had altijd de gereed- schapkast op orde en alle sleutels en tangen op een rijtje.' Verweij heeft hoofdzakelijk klanten met grote vrachtauto's in onderhoud en als daar bijvoorbeeld nieuwe veren ondergezet moesten worden was dat geen prettig werkje. Vooral als dat buiten moest worden gedaan, bij slecht weer. De klant wil de volgende dag weer rijden. Frans klaarde zonder mokken iedere klus. In 1990 deed Teus Verweij zijn garage over aan zijn zoon Jan. 'Toen Frans in 1968 bij ons kwam werken zat deze nog als baby in een wipstoeltje in de kamer. Maar ook met de jonge baas Jan kan Frans goed overweg en dat doet de ouwe Teus deugd. Zo is Frans Hoogeweg al met al zo'n kleine veertig jaar bij garage Verweij in dienst geweest en daar komt nu een einde aan. Frans zien we niet achter de geraniums zitten en hij valt zeker niet in het zoge naamde gat. Al jaren is hij innig verbonden met de Soester EHBO. Hij heeft alle papieren en diplo ma's die er maar te halen zijn. Hij geeft zelfs EHBO-cursussen aan nieuwkomers en dat wil hij zeker blijven doen. Ook bij de Oude Kerk zitten ze al met open armen op Frans te wachten. Bij de wijk- gemeente de Oude Kerk bekleedt Frans al enige jaren het ambt van diaken. Daar heeft hij veel werk voren moeten aanmelden en een vragenlijstje invullen. We geven natuurlijk de voorkeur aan de mensen die het 't hardst nodig hebben. We kiezen dan ook eerder voor alleenstaanden dan voor echtparen.' Ze is blij met de steun van de hoofdsponsor, de Lionsclub Eem land, die de kerst-inn nu voor het tweede achtereenvolgende jaar fi nancieel mogelijk maakt met een gift van drieduizend euro. Lions- bestuurslid Paul Frijling: 'We steu nen graag lokale projecten. Voor al dit doel spreekt ons erg aan; we dragen graag een steentje bij aan de strijd tegen de vereenzaming van ouderen, wat toch een steeds groter maatschappelijk probleem aan het worden is.' Warm en koud buffet Vrijwilligers van de VOS en de Lions zorgen zaterdag voor de be diening. De catering wordt ver zorgd door twee Soester topkoks: Sebastian Ott (Eetvilla van deri Brink) en Antonio van den Hen gel (Eetcafé Centraal/Broodje van Toontje). Zij zetten de 100 gasten een smaakvol warm en koud kerst buffet voor, met voor- en nage rechten, dat uiteraard wordt geser veerd in een feestelijke kerstsfeer. Ook een feestelijk drankje ont breekt niet. Muziek is er ook, 'levend' nog wel, verzorgd door het Honing-ensem- ble onder leiding van Martin Slagt uit Soest. Het ensemble bestaat uit twee accordeonisten, twee fluitis ten, een violist en een pianist, en ongetwijfeld zullen zij een speciaal programma ten gehore brengen, waarbij eventueel vast wel meege zongen kan worden met bekende kerstliedjes. Bovendien zal de be kende Soester verteller Jan Kleijn Volop gezelligheid tijdens de kerst-inn van vorig jaar, die ook een feestelijk gebeuren was. een mooi kerstverhaal komen voordragen. Eenzaamheid Eenzaamheid, aldus Margót Bul- tink, is een verschijnsel dat zich in alle lagen van de bevolking voor doet als mensen ouder worden. 'Dan is er geen verschil tussen arm of rijk," hoog of laag. Sommige mensen staan het ene moment nog midden in het leven, en een poos je later staan ze opeens alleen door verlies of ziekte. En als je dan ook nog slecht gaat horen of zien, of niet meer goed uit de voeten kan, voel je je snel alleen. Vaak is er ook sprake van een pijnlijke finan ciële terugval. Dat is niet iets om je voor te schamen; want het over komt heel veel mensen. Het ligt ook niet aan de mensen zelf, zoals ze soms denken. Uit onderzoek blijkt dat 33 van alle 65-jarigen en ouder zich eenzaam voelt.' De VOS zet zich vooral in voor deze 'kwetsbaarste' ouderen en wil het taboe, dat nog altijd op eenzaam heid rust, graag doorbreken. De gasten worden zaterdag ver welkomd door wethouder Bert Krijger en SWOS-voorzitter Daan Lazonder. VOS-voorzitter Pieter de Wind sluit het diner omstreeks 18:00 uur af. Tot nu toe is de 'kerst-inn' nog niet helemaal vol geboekt. Wie zich alsnog wil aan melden maakt dus zeker nog een redelijke kans om er zaterdag bij te kunnen zijn. De gasten zijn wel kom vanaf 14:15 uur. Wie zich wil aanmelden kan dat doen via de VOS, SB 6023681 (Margót Bul- tink). urt er met uw woonbon? edig en juist ingevulde woon- rden behandeld. Bovendien wordt erd of u aan alle voorwaarden ?r woningzoekende doen nooit drie reacties mee. Indien er meer in ingezonden worden alleen de meegenomen in de verdeling. waarbij alles klopt worden door rlgorde gezet. Als u bovenaan de ilijst staat wordt de woning door r/verhuurder aan u aangeboden, u de woning dan krijgt u via de een huisvestingsvergunning van te Soest, waarvoor u leges ad 3 moet betalen. andidaat ïlecteerd voor een woning, u binnen 5 werkdagen na ken van de reactietermijn oor de verhuurder. Zonder een sbrief is het niet mogelijk de i binnen te bekijken. Het heeft ssentijds te informeren naar uw S U NIET IN AANMERKING (OMEN VOOR EEN WONING T U GEEN BERICHT!!! i woningtoewijzing en van de woningtoewijzingen '.rgegeven in een overzicht, rdt aangegeven hoeveel reacties oning zijn ontvangen en of de loting of aan een voorrangs- s toegewezen. "Op internet is weergegeven op welke plaats er) men is geëindigd." aningzoekenden gevallen is het mogelijk sche of sociale gronden een daring te verkrijgen. Slechts beperkt aantal gevallen zal ke verklaring, die slechts van s voor een flatwoning, worden ïformatie hierover kunt u ij WVS of op de internetsite: Jimteverdplina.nl Zo'n twintig deelnemers telde de kerstoptocht-met-paarden, die afgelopen zaterdag door Soest trok. De tocht, aan de vooravond van kerst, is inmid dels een jaarlijkse Soester tra ditie. Ditmaal tekenden Lisa Kolb, Han- neke Schrijvers en Wendy Hamel "oor de organisatie, die gesteund werd door de sponsors Fugers en heikoop. Alles verliep geheel vol gens plan: de ruiters (voornamelijk nazones) en de paarden en po ny's zagen er op-en-top uit, en ui teraard helemaal in kerstsfeer. De Terstkaravaan vertrok om half Waalf van het evenemententerrein de Engh en reed vandaar via Soestdijk en 't Hart naar Overhees, om vervolgens via het Smitsveen en de Eng weer terug te keren naar de startplaats. Twee vertegenwoor digers van de bereden politie bege leidden het gezelschap, dat op de fiets 'gegidst' werd door René van Hal en Chris Uijland. Aan het slot werden de prijzen uit gereikt voor de mooiste presenta tie. Carlo Keizer won met haar De stoet arriveert op de Eng, waar ook de prijsuitreiking plaats vond. Foto: Soester Courant. Shetlander de eerste prijs: een Fu gers bon van 15,00. De tweede 10,00) was voor Aniek van Es- sene en de derde 5,00) voor Kim Kocer. De paarden kregen al lemaal een zakje paardensnoepjes van de Weikoop. HOOGPOLIGE Sinds 1956 A Alsmede zuiver scheerwol en "Sè projecttapijttegels m naar onze toonzalen bij de tapijtfabriek van DE ZOON VAN DE UITVINDER VAN HEUGA TEGELTAPIJT Utrechtseweg 4, RENSWOUDE Ook bij niet aanschaf von Kela tapijttegels in onze 1000 m2 topijttegelshowroom, worden binnen Nederland uw benzinekosten vergoed, www.vanheugten.nl Bel 0318-571226 voor gratis tapijtkleureninfo! Kom naar onze afdeling speciale aanbieding TAPUTTEGELS. Alti/d 200.000 tapijttegels in voorraadt reeds v.a. I,95 p.t. soxso cm Het is alweer een jaar geleden dat de opruimbende langs kwam razen. Ook dit jaar gaan de kinderen weer aan de slag met vuilknijper, handschoe nen, bezems en vuilniszakken. De gemeente Soest, Woningcorpo ratie Portaal en Stichting Balans proberen samen met de kinderen de leefbaarheid in de wijk te ver groten. Daarom gaan ze op 13 ja nuari op pad om de wijk schoon te maken. Dit jaar is er een verande ring, de Desmond Tïitu- en de fClimopschool zijn samengevoegd. De school heet De Egelantier en is gevestigd in De Plantage. Van daaruit zullen de kinderen op pad gaan. Voorafgaand aan de schoonmaak- woede krijgen de kinderen milieu- ies over de natuur in de wijk. Dit om de kinderen bewuster te maken van hun eigen woonomgeving. Naast een schonere wijk om in te spelen krijgen de kinderen naar aanleiding van de binnengehaalde rommel een groene kaart. Deze kaart kan op 19 mei verzilverd worden voor speelgoed op school en in de wijk. De verrassende af sluiting gebeurt dit jaar in samen werking met Idea. Tbssen 13 januari en 19 mei zullen de kinderen van 14:00-15:00 uur een aantal keren schoon gaan ma ken. Bewoners uit de wijk zijn van harte welkom om een handje mee te helpen. Voor meer informatie Stichting Balans, Duko Mulder §8 6017615 of Jolanda Dijkman 6099255. Soester Courant elke woensdag een belevenis! Uit de Soester Courant van Vrijdag 24 December 1954 Nog betrekkelijk weinige uren en in heel de wereld zullen de Kerst klokken luiden. Dan zullen de deuren van vele tienduizenden ker ken open gaan en zullen nog meer dere honderdduizenden mensen er binnen stappen, om de geboorte van het Christuskind in de kribbe van Bethlehem te gedenken, besef fende, dat het in een dergelijke donkere nacht geschiedde, dat de engelen het „Vrede op aarde" zongen. Meer dan negentienhon derd jaren zijn sedertdien voorbij gegaan, maar inplaats van vrede, geeft de geschiedenis der wereld ons een keten van oorlogen te zien, vanaf de verwoesting van Jeruza lem in het jaar tot en met de oorlog in Indo-China, die eerst se dert enkele maanden tot stand is gekomen. Vrede? De ganse wereld is geen eeuw zon der strijd geweest. En ook ons ei gen land heeft meerdere malen de strijd moeten aanbinden met vijan den, die om de een of andere re den ons land en ons volk willen aanvallen. Nog ligt vers in ons geheugen die gedenkwaardige Vrijdag in de Meimaand van het jaar 1940. Wij weten wat vrede is, wij weten he laas ook wat oorlog betekent. Maar in het jaar 1954 kunnen we vaststellen, dat er overal in de we reld vrede is. Weliswaar hier en daar een gewapende vrede, in Ko rea en Indo-China, op Formosa en zelfs op Nieuw-Guinea, maar offi cieel zijn de wapenen gestrekt. Er klinken geen schoten, er vallen geen bommen, er sneuvelen geen mensenlevens. Er is vrede op aar de. Het ideaal, waar de mensheid al vele eeuwen naar streeft, maar klaarblijkelijk onmachtig is dit blij vend te verwezenlijken. De tragiek der mensheid is, dat men, via talloze vredesconferen ties, in feite nooit één stap verder is gekomen. Een ketting is zo sterk als zijn zwakste schakel. Och, de vredesketting had in dè loop der eeuwen zo vele zwakke schakels. Hoe dikwijls is hij al gebroken, ge heeld, opnieuw gebroken en weer gelast Er kwam een Volkenbond. Die zou er wel voor zorgen, dat een wereldoorlog, zoals we in 1914- 1916 gekend hebben, zich nimmer zou herhalen. Edoch, de Volken bond werd een fiasco en de ketting brak opnieuw, op vele plaatsen. Er kwam een andere volkenbond: Verenigde Naties. Misschien zou het nu gelukken de ketting heel te houden. Maar sedertdien hebben we de strijd in China gekend, de ondergang van Tsjecho-Slowakije ais democratie, burger oorlogen in U v Zuid-Amerika, de strijd op Korea, de overweldiging van Tibet, Indo- China. Ook de UNO bleek on machtig het brandend verlangen naar een wereldvrede te bevredi gen. Maar door de eeuwen heen zong de christenheid in de Kerstnacht het „Ere zij God, vrede op aarde, in de mensen 'n welbehagen". In dagen van rust, in de uren van het krijgsgeweld. In de kerken en in de loopgraven. In de huiselijke kring, in de concentratiekampen, in de hospitalen, in de kerkers Dat woordje „vrede" is een tover woord. Als kind speelden we „Boer en Brit" of „Indiaantje". En dan ging het er soms heet aan toe. Maar na afloop gingen vriend en vijand samen zitten uitblazen. En als het een indianenstrijd betrof, werd een imitatie-vredespijp ge rookt. Ja, als kind wisten wij al enigszins de betekenis van dat woordje „vrede". Voor ons was de 5e Mei 1945 een dag, waarop we de werkelijke be tekenis van het woord „vrede" hebben begrepen. Wat een opluch ting was dat, geen vrees meer be hoeven te hebben voor bommen en mitrailleurvuur, voor de dreu nende laarzen en schreeuwende bevelen in een taal, die ons onsym pathiek was. Dit besef heeft ons toen meer waardering doen krijgen voor de ware betekenis van het woordje, dat zo vaak een carrica- tuur leek. Nu, in 1954, zullen we over heel de wereld in werkelijkheid „vrede op aarde" kunnen vieren. Mis schien in bepaalde delen, waar geen godsdienstvrijheid heerst, in besloten kring. Misschien alleen maar in het hart. Nee, werkelijk „vrede" in de ruimste betekenis van het woord, is er heden ten dage niet in de wereld. Er zijn nog te veel lijdenden in de wereld, voor wie geen persoonlijke en geen ge wetensvrijheid heerst. Doch wij, in Nederland, zullen ons straks opmaken, om het Kerstfeest te vieren. Ieder op eigen wijze. Hetzij bij een Kerstboom, dan wel in een kerk. Moge dan die vrede, die alle ver stand te boven gaat, ons aller deel zijn. Mogen wij in deze dagen van bezinning en zelfinkeer iets kun nen begrijpen van die koninklijke boodschap, die in die eerste Kerst nacht klonk in de velden van Efra- tha, als een lieflijk geluid uit dui zenden engelenmonden. Die ver kondiging van grote blijdschap, die al den volken wezen zal. Op een aarde, waar thans vrede heerst. Maar beseffende, dat er een hogere vrede is voor mensen van goede wil. Vrede op aarde. Overal op de wereld dragen men sen sieraden. Soms als teken van kracht en aanzien. Gok wel als be scherming tegen wilde dieren of boze geesten. Soms om iets uit te dragen of om te choqueren. Ook wel om te genezen van een ziekte. En... toch ook wel om er mooi uit te zien. In de Wereldwinkel zijn er sieraden verkrijgbaar uit vele landen. Bij voorbeeld sieraden uit Nepal, waar vaak Boeddhistische motieven in zijn verwerkt. Of sieraden uit Mexico met motieven van de Na- zca-lijnen. Uit Indonesië, sieraden met frligrainwerk. Of fraai zilver werk uit Thailand. Als er over sieraden gesproken wordt, gaat het over armbanden, kettingen, ringen, oorhangers en broches. Veel sieraden zijn van zil ver (92%). Maar er zijn ook ver zilverde sieraden of van andere materialen als: (half) edelsteen, mineralen, leer, zaden, glas, been, 'hoorn, plantaardig ivoor etc. In de Wereldwinkel kunt u het bes te deze kunstuitingen van de kun stenaars uit ontwikkelingslanden bekijken. En, net zoals bij de an dere artikelen, de makers of maak sters zijn op eerlijke wijze beloond. Juist de feestdagen zijn een mooie gelegenheid om eens met hun werk kennis te maken. De winkel is geopend op maandag van 13:00 uur tot 17:00 uur en op dinsdag tot en met zaterdag van 9:30 uur tot 17:00 uur, 6028132. Een blik vanaf de toren van de Oude Kerk op de garage aan de Neerweg. Geïnteresseerden in verhalen en gegevens over oud-Soest ont vangen door lid te worden van de Historische Vereniging Soest-Soesterberg ieder kwar taal het maandblad 'Van Zoys tot Soest', vol wetenswaardig heden over Soest-toen. Infor matie: Juul van de Poll, 6017065. 'erhoopt een serieuze klacht ?n over de woningtoewijzing/ lie schriftelijk indienen bij us 276, 3760 AG Soest, ter de klachtencommissie. vragen heeft over het /steem dan kunt u daarvoor /VS, of op de internetsite: imteverripling nl Reactienummer 3 •ning: rden niet in behandeling genomen. Aantal toewijzing reacties via 12 Voorrang 0 Loting 4 Loting 3 Loting 130 Loting 74 Loting 45 Loting aan en ook daaraan kan hij nu wat meer tijd besteden. Verder is hij al enige jaren bestuurslid van de Stichting Kerk en Cultuur van de Oude Kerk. Ook op dat terrein steekt hij graag de handen uit de mouwen. Frans is een doener. We hebben verder geïnformeerd en wie hem ook met open armen zal ontvangen is zijn vrouw Gonnie. Frans, deze maand nog één keer je gereedschap opruimen en je vette knuisten met garagezeep wassen en dan: overall uit en alpinomuts af. Frans neemt afscheid bij gara ge 'de Toren' maar onder de toren van de Oude Kerk blijft hij hope lijk nog jaren in beeld. Frans Hoge weg. Goud- en Zilverwerk en Slijperij in eigen atelier In verband met ons jubileum ontvangt U bij inlevering van deze advertentie BRILJANT sieraden o.a.: Ringen, hangers en tennisarmbanden Gouden en zilveren sieraden met Edelsteen en Colliers Luxe zilveren Bijouterie sieraden verwerkt met Swarovski stenen en Edelstenen Open: dagelijks 9.00 - 17.30 uur Zondag gesloten i Actie geldig t/m 24 december '04 m.u.v. reparaties en opdrachten, i Lange Brinkweg 66 3764 AE Soest Tel.: 035-6013042

Soester Courant | 2004 | | pagina 9