ars uit..? Niets gemerkt van communicatie' I 3irH Soesterberg discussieert mee Brandweer Soesterberg draagt steentje bij aan Azië-actie Am ERPÉ ier een Duwing sleverd door: KOSTER KERKDIENSTEN MEDISCHE DIENST Na dipje nieuwe start VOS met nieuw logo Speedcontest Skibaan Soesterberg voor 555 Wethouder Krijger; 'Debat ingaan met open vizier' PAGINA u slen.nl Schipper- bitter ïlmoes j Voorzitter Verenigde Ondernemers Soesterberg over ecoduct: WOENSDAG 12 JANUARI 2005 ixtie voor Azië bij rogisterij Sukking Benefietlunch in conferentiehotels op de Heuvelrug Paranormale avond voor Azië Meningen van lezers Open brief aan de burgemeester -Swfr KORTINGEN TOT 50% Bridge-instuif Computercursussen NVM SOEST BV st BV ir en bedrijf i7 489 bitter 1 liier renburg/ htbitter SOESTERBERGSE Kucfunilfln W.An 1 COURANT Redactie-adres: Jan van Steendelaar, tel. 06-22450173. Klachten bezorging: lussen 18:30 en 19:30 uur C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 Literaard besteedde Wico junskoek, voorzitter van de herenigde Ondernemers joesterberg (VOS) in zijn ^uw jaarstoespraak in de Ce- iliakapel van het Cenakel uit- otrig aandacht aan de ramp in ie. Ten ramp met een derge- e omvang relativeert overi gs wel de diverse kleine iaatselijke probleempjes waar iij ons méér druk over schij- ien te maken dan over de grote geldproblemen. Maar zo'n jnip leidt ook tot verbroede- ing, saamhorigheid, het over schillen heenstappen; dat is ijdens de nationale radio- en v-actie maar weer eens geble- laar voor hetzelfde bedrag heb je [Og geen vijf ecoducten in Soester- ffg, hield Bunskoek zijn gehoor oor. Daarmee sneed hij het twee- e belangrijke onderdeel van zijn cespraak aan: de gang van zaken poll het ecoduct. 'Wij als Verenig- Ondernemers Soesterberg VOS) en ook de Werkgroep Toe- onistvisie Soesterberg (WTS) lebben van de communicatie over lerood-groen balans en Hart van ie Heuvelrug eigenlijk weinig tot gemerkt. Dat is dan ook een eden om onze plannen, gebaseerd p onze toekomstvisie, niet te la- n dwarsbomen of vertragen door e plannen voor groen, hoe be- rngrijk op zich misschien ook.' n Soest bouwen we een Groene Irug naar de Toekomst. Dat wil eggen in Soesterberg, want hij noet ook door rood (is woning- ouw) in uitsluitend Soesterberg orden betaald. Woningen die in ioest gebouwd worden tellen niet ee, want die worden niet in na- urgebied gebouwd. Wel moet er lus kennelijk door rood in Soester- terg óók betaald worden voor het eruggeven aan de natuur van het essurunkamp en het Kodakterrein n Soestduinen. ioest zelf valt dus niet in het pro- ect Hart voor de Heuvelrug. Be- lalve dan Soesterveen: het valt iók niet onder Hart voor de Heu- elrug, maar er wordt kennelijk een waterpartij gerealiseerd laar, met middelen uit het rood- oor-groen-project. Op zijn minst het verbazingwekkend dat dat meedoet (kost geld) en het louwen van woningen in Soest (le ert geld op) niet,' aldus Buns oek. Afhankelijk lij wees erop dat de WTS en de OS hun plannen niet afhankelijk ebben gemaakt van een ecoduct f andere groenvoorzieningen. 'We ebben alleen maar gezegd: ocsterberg moet groeien, wil het iim een week heeft drogisterij kking aan de Rademakerstraat tie gevoerd voor de slachtoffers Aziè. De actie hield in dat voor e vaste klanten met een klanten- s een speciaal pasje was aange- lakt voor donatie Azië. In plaats n de gewone pas kon men het sje voor Azië gebruiken. Had de int geen pasje, dan werd steeds 'mocder'-Azië-pas gescand, or elke bestede 7,00 kreeg pn een punt. Zodra er 30 punten ren op de Azië-pas ontving ië een waardebon van 7,00. ze waardebonnen zijn omgezet >eld en het totaal gespaarde be- ig van 521,98 is gestort op 555. Voor de drogisterijmede- ■Rksters was het een zeer ge slaagde actie, vooral dankzij de bij dragen van de klanten. zijn draagvlak behouden voor win kels en andere voorzieningen. We wilden een eigen Soesterbergs ge luid laten horen te midden van de ruimtelijke ordenings- en planogi- sche zaken die sowieso al over Soesterberg heen walsen. Nu wor den onze goedbedoelde plannen, het scenario beheerste groei, dat een goed onthaal kreeg bij de be volking, de gemeenteraad, de Soester Zakenkring en anderen, voor een groot deel, namelijk waar het 't zogenaamde Apollo-Noord betreft, afhankelijk gemaakt van het ecoduct. "Geen ecoduct, geen woningen" heb ik meer dan eens in de krant kunnen lezen. Maar dat was niet de bedoeling. Nog los van de vraag of dat ook geldt voor bedrijfsterrein: geen ecoduct, ook geen bedrijfsterrein?' Bunskoek wees er fijntjes op dat de Amersfoortsestraat, waar het ecoduct waaroverheen het ecoduct geprojecteerd is, er al 350 jaar ligt. 'Maar goed: ook na 350 jaar kun je nog tot de ontdekking komen dat iets bij nader inzien de natuur aantast. En maatregelen nemen, en die op basis van een wettelijke ver plichting die geldt voor overheden en overheidsorganisaties, zelf beta len. Maar nee: de provincie maakt via de gemeente gebruik van clus ter-contracten, waarbij grond goedkoop wordt gekocht van par- ticulierenóïzoals in Apollo Noord en van Defensie; met winst worden verkocht, en uit die winst wordt het ecoduct betaald.' Alléén Soesterberg 'Als in Soesterberg winst uit grond- verkoop gebruikt moet worden voor natuur is dat op zich, vanuit een maatschappelijk verantwoord Zaterdag 15 januari zondag 16 januari Rooms-katholiek, Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zondag 10:30 pastor P. van Hooijdonk; eucharistieviering; gemengd koor Rooms-katholiek, Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 10:00 pastores J. Litjens en P. Denneman; televisieviering (Ned. 1); schola Prof. Kerk in Ned., Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 10:00 ds. H.P. de Roest, Amersfoort Sterrenberg, 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10:30 ds. H. Henstra; avondmaal World Outreach Church (info locatie: 88 0346-35.04.58) 10:30 H.D. Gosseth ondernemersstandpunt gezien, en mits tot op zekere -redelijke - hoogte, wellicht geen slechte ge dachte. Maar dan zou ik er in dit geval wél voor pleiten om dat geld dan ook alleen ten goede te laten komen aan projecten in Soester berg, en niet ook nog eens Soest duinen en al helemaal niet in Soesterveen. Dat moet dan maar ergens anders vandaan komen, volgens het principe gelijke mon niken, gelijke kappen, eerlijk ver delen. Dan weten we tenminste in Soesterberg ook waar we het voor Wico Bunskoek, voorzitter van de Verenigde Ondernemers Soesterberg (VOS), tijdens zijn nieuwjaarstoespraak, met op de achtergrond het nieuwe logo van de VOS. Foto Eemland Pers. doen met z'n allen,' aldus VOS- voorzitter Bunskoek. Maar: 'Poli tiek is een systeem om doelen te realiseren met andermans midde len,' hoorde hij ooit eens iemand zeggen. 'Kennelijk heeft men dat bij op zijn minst de Provincie heel goed begrepen.' Huisarts voor dringende hulp van de huisarts 's avonds, 's nachts, in het week einde en op feestdagen bellen met de huisartsenpost Zeist, ffi 0900- 430.14.30. Apotheek, overdag: apotheek bellen, dan hoort men wie er dienst heeft. Apotheek, vanaf 17:30 uur: Centrale Apotheekdienst, Diakonessenhuis Zeist, Prof. Lorent- zlaan 76, 88 030-699.59.52. Tandarts, spreekuren 13:00 en 19:00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts, weekenddienst na afspraak; P.J.J. Theuns en CJ. Schievink, Kampweg 50, 88 35.24.67; in an dere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. Amant thuiszorg en Amant christelijke thuiszorg (voorheen Thuiszorg Eemland) Huishoudelijke verzorging, verzorging en verpleging, gespecialiseer de verpleging, overbruggingszorg, personenalarmering. U bent 24 uur per dag beschermd. 88 033-422.05.00; ook voor spoedeisende situaties tussen 17:00 en 08:00 uur en in de weekeinden. Amant uitleenservice Voor het lenen van hulpmiddelen en verpleegartikelen. Voor spoed eisende situaties 's avonds en in het weekeinde: 88 033-461.91.91. Christelijke Thuiszorg Voor alle aanvragen: 88 033-299.46.69; dag en nacht bereikbaar. Eén op Eén Thuiszorg AWBZ- en particuliere thuiszorg Soest e.o., 24 uur per dag huishou delijke hulp, verzorging en verpleging, 88 035-541.20.16; buiten kan toortijden voor spoedeisende gevallen: 88 0900-202.55.01. Het nieuwe logo van de Vere nigde Ondernemers Soester berg (VOS) betekent tevens een nieuwe start van deze organisa tie. Het eigenwijze vosje in het oude logo is vervangen door de plattegrond van Soesterberg, het draagvlak van de organisa tie. Dat draagvlak was naar de mening van het bestuur een paar maanden geleden zo minimaal geworden dat het ernstig overwoog om te stop pen en op te gaan in (bijvoorbeeld) de Soester Zakenkring. Een eind vorig jaar speciaal daartoe belegde ledenvergadering (waar veel meer opkomst was dan anders) ging dan ook over de vraag: opheffen of doorgaan? Men besloot door te gaan, vanuit de opvatting dat Soesterberg een eigen onderne mersvereniging nodig heeft, ook in -en juist met het oog op- de toe- De belangstelling voor de in formatiemarkt in Soesterberg over het referendum was gro ter dan die van de Soester bij eenkomst in december. Naar schatting tweehonderd men sen, onder wie wel weer veel 'vaste volgers' kwamen zater dag naar het Officierscasino om te luisteren en mee te dis cussiëren. Het als spraakmakend aangekon digde 'Lagerhuis-debat' trok zeker meer geïnteresseerde burgers dan een maand eerder toen de bevol king zich bij stands van voor- en tegenstanders konden laten infor meren over waar het nu allemaal over gaat. Er waren echter niet ge noeg mensen om alle marktverko- pers van voorlichtingsmateriaal los te maken. Halverwege de bijeenkomst aan de Kampweg gingen woordvoerders van gemeente en actiecomité Ge bukt onder Ecoduct een stevig de bat met elkaar aan. Uiteraard mengde het publiek in de discus sie over het omstreden ecoduct en alles wat daar mee te maken heeft. Volgens Gebukt onder Ecoduct was het een eerste openlijke con frontatie over kosten, natuur en het nut van de beoogde groene brug over de Amersfoortsestraat. Onder strenge debatleiding van Peter van de Geer (bekend van het Lagerhuis-programma op televi sie) werden de stellingen voorge dragen. De groene brug voor wo nen en werk, het nut van de het ecoduct, zoogdieren die ervan ge bruik kunnen maken en de finan ciering van het ecoduct. Afgaande op de belangstelling voor de bijeenkomsten over het referendum vrezen de actievoer ders dat op 19 januari te weinig mensen naar de stembus zullen Met drie brandweerwagens, waarvan er twee wer den ingezet voor rondritten met belangstellenden, heeft het brandweerkorps van Soesterberg een steentje bij gedragen aan het grote succes van de Azië-actiedag Wan Brandweer Soest. De Soesterbergers haakten tponiaan in op het initiatief van de Soester collega 's. te zijn niet voor niets naar Soest gekomen. Van de mogelijkheid om rondritten te maken met de moder ne bluswagen of met de historische Austin K 2 maak ten veel jongeren, maar ook opvallend veel volwasse nen graag gebruik. Ook een groep scouts van de Paltz- en Eemgeuzen uit Soest (foto) vond het spannend om een ritje mee te maken. De Soesterbergse vrijwilligers verrichtten verder zeer welkome en gewaardeerde hand- en spandiensten op deze drukke dag, die zich kenmerkte door een bijzondere sfeer van grote saam horigheid. Foto Eemland Pers. Een woordvoerder van een der partijen legt het nog een keer uit. Foto: Foto Bell gaan om het vereiste quorum te halen. De actiegroep vindt niette min dat de politiek zelfs bij een te lage opkomst gehoor moet geven aan de uitslag. Zaterdag kan in zes conferentieho tels op de Utrechtse Heuvelrug geluncht worden voor 5,55 per persoon. De opbrengst komt vol ledig ten goede van giro 555. Eén van de deelnemende conferentie- hotels is Kontakt der Kontinenten aan de Amersfoortsestraat 20 te Soesterberg. Van 12:00 tot 14:00 uur wordt een lunch geserveerd in het restaurant. Tevens kan in het naburige Klooster Cenakel een foto-expositie van de Wereld- school bezocht worden. Leerlingen _van de Wereldschool hebben zich laten fotograferen op een markan te locatie van het land, de regio of de stad waar zij verblijven. Het verdient aanbeveling tijdig aanwe zig te zijn. Reserveren voor groe pen is mogelijk. Informatie/reser vering: 88 0346-33.25.37. Er lijkt geen eind te komen aan de acties voor de gedupeerden van de ramp in Azië, een bewijs dat velen zich het lot van de slachtoffers aantrekken. Maria en Charles Vrugt van het spiritueel Reiki Cen trum 'Mahatma' in Soesterberg hebben besloten de opbrengst van de eerste paranormale avond op maandag 31 januari in dorpshuis Burgstede in Soesterberg geheel te bestemmen voor de slachtoffers in Azië door het bedrag over te ma ken op giro 555. De toegangsprijs voor dc bijeenkomst in het dorps huis bedraagt 5,50. Aanvang 20:00 uur. Voor de pauze houdt Maria Hartjes zich bezig met psy chometrie (het invoelen van voor werpen), na de pauze past Charles Vrugt intuïtieve numerologie toe, het invoelen van geboortedata. 'Er staat ons een stevig jaar te wachten,' zei wethouder Bert Krijger op de nieuwjaarsbij eenkomst van de Verenigde Ondernemers Soesterberg (VOS). Een jaar met veel over leg. Hij drong er bij al diegenen die daar op enigerlei wijze bij betrokken zijn op aan 'met open vizier' het debat aan te gaan. Minstens zo belangrijk is het, aldus Krijger, dat belanghebbenden, geïnteresseerden en betrokkenen er dan wel voor zorgen dat ze we ten waar ze over praten. 'Dat doen wij ook! Meningen en ideeën zijn belangrijk, maar op meningen en ideeën word je niet afgerekend. Wel op besluiten. En u mag ons afrekenen op besluiten en resulta ten.' Verder hield Krijger het kort. 'Ik heb eens nageslagen wat ik in 2003 en 2004 heb gezegd. In het bijzonder mijn toespraak van 2004 zou ik zo weer kunnen doen.' Daarin ging het met name over de noodzakelijk geachte uitbreiding van Soesterberg door woningbouw. Veertig procent daarvan moet so ciale bouw zijn. Daarvoor moeten knopen worden doorgehakt. Ge beurt dit niet, 'dan komt er geen steen op de andere,' aldus de wet houder toen. Geachte heer Janssen, Het is bedroevend te moeten con stateren dat, ondanks alle inspan ningen uwerzijds om de oudejaars viering 2004 in de wijk Apollo/ Mercury rustig te laten verlopen, hiervan niets is terecht gekomen. Wellicht heeft u vernomen dat het aantal vernielingen geringer was dan voorgaande jaren. Denkt u vooral niet dat dit te danken is aan een verminderde vernielzucht van de feestvierders. Feit is namelijk dat de papier-, kleding- en glas containers door de RMN in veilig heid werden gebracht, maar de enkele resterende verkeersborden die door het jaar heen aan de aan dacht van de destructieve groep waren ontsnapt zijn alsnog vak kundig vernield. Over de geluidsoverlast kan ik kort zijn. De bewoners in de onmiddel lijke omgeving van het huis hoek Apollo/Mercury ondervonden vanaf de vroege avond van oudjaar tot circa 11 uur op nieuwjaarsdag een ondragelijke hinder van elek tronische 'muziek'. Anders dan in voorgaande jaren was het geluid nu zelfs tot 200 meter ver te horen. Het ingrijpen door de telefonisch op de hoogte gestelde politie gaf slechts enkele minuten soelaas, want zodra de 'sterke arm' buiten gehoorsafstand was werd de ge luidsinstallatie weer op de gebrui kelijke sterkte gedraaid. U begrijpt dat door deze teleurstellende cor rectie door het gezag de lust ver gaat om wederom telefonisch te klagen. Praten uwer- noch mijnerzijds heeft geholpen. De feestvierders claimen het recht om tijdens de oudejaarsviering te doen wat zij willen. Dat onze viering van het oudejaar daarmee in duigen valt en wij de hele nacht geen oog dicht doen zal hen worst zijn. 'Er blijven nog 364 nachten over waarin jul lie wel kunnen slapen.' (Dat is ove rigens ook een leugen, want de feestvierders bouwen regelmatig feestjes, zodat we ook door het jaar heen in onze (nacht)rust ge stoord worden.) Ik las in de Soester Courant van 5 januari 2005, onder de rubriek 'Soest 50 jaar geleden', het volgen de: 'Op oudejaarsavond werd deze liefhebberij (het afsteken van vuur werk en tot ontploffing brengen van carbidbussen) in zo'n omvang uitgeoefend, dat de politie, na eni ge verzoeken om op te houden, krachtdadig heeft ingegrepen en zelfs van de gummistok gebruik heeft gemaakt, om hele grote kwa jongens op gevoelige wijze te leren dat het uit moest zijn.' Ik weet dat het een beetje uit de tijd is om met gummiknuppels op de jeugd in te rammen. Maar zo als u ongetwijfeld weet zijn er an dere mogelijkheden om de wet- overtredende jeugd tot de orde te roepen. Uit diverse televisiebeel den is mij bijvoorbeeld de effecti viteit van het waterkanon bijgeble ven. Ik hoop van harte dat het jaar 2005, anders dan in 2004 het ge val was, door u en uw staf gebruikt zal worden om sluitende maatrege len te bedenken, zodat ook de be woners van Apollo/Mercury eens van een normale oudejaarsviering mogen genieten. Bij voorbaat dank daarvoor. Met vriendelijke groeten, Bernard van Engelen de zonnige kant van de schaduw Raamdecoratie rechtstreeks van de fabriek Sterk in kwaliteit, service en scherpe prijzen www.erpezonwering.nl Tel. 0346 - 35 11 79 Sterrenbergweg 15-A, Soesterberg komst. Er werden wel een paar voorwaarden aan verbonden: ver dere samenwerking met de Soester Zakenkring zal worden onder zocht; er dient een ambtelijk secre taris te komen; er wordt een en quête gehouden onder de leden met de vraag wat ze verwachten van de VOS; er heeft zich een nieuw bestuurslid aangemeld, en er komt een activiteitencommissie die allerlei klussen gaat doen zoals ledenwerving, activiteiten organi seren, etc. En er moet een nieuwe voorzitter komen, een mededeling van voorzitter Wico Bunskoek die hij weliswaar een jaar geleden ook al deed, 'maar nu moet het echt.' Daarom deed hij - evenals op de nieuwjaarsreceptie van 2004 - opnieuw een dringende oproep aan alle leden om zich beschikbaar te stellen voor bestuursfuncties, en aan anderen om lid te worden van de VOS. Wethouder Bert Krijger tijdens zijn nieuwjaarstoespraak voor de Verenigde Ondernemers Soester berg. Foto: Eemland Pers. Hij wees erop dat het in de politiek belangrijk is 'te zeggen wat je doet en te doen wat je zegt. Nu gan ik er niet van uit dat mensen woor den en beloftes van de politiek ver geten. Dat is goed. Dat dwingt de politiek tot consequent zijn.' De wethouder wees er ten slotte op dat hij in de toespraak van VOS-voorzitter Wico Bunskoek een verwijzing had gemist naar het twintigjarig bestaan van de VOS, op 1 mei van dit jaar. Na een moeilijke periode, waarin zelfs het opheffen van de VOS dreigde, noemde de wethouder het te elfder ure voorkomen hiervan een goede basis voor een langer voorbestaan onder het motto 'Op naar de 25 jaar!', In de zaal van De Drie Eiken wordt zondag 16 januari een bridge-instuif gehouden door BC Soesterberg. De maandelijkse ac tiviteit is bedoeld voor zowel thuis- als clubbridgers. De drive in het ontmoetingscentrum begint om 13:30 uur, inschrijven kan tot ui terlijk 13:15 uur. Deelname kost 1,00 per paar. In navolging van andere initia tieven heeft ook skiclub Soesterberg een inzamelings actie gehouden voor de slacht offers van de ramp in Azië. Met als inzet een poging om de snelste tijd neer te zetten in de afdaling op de skibaan aan de Kerklaan in Soesterberg kwa men zondag veel belangstel lenden af op uitnodiging om mee te doen en gelijk een dona tie voor het goede doel te doen. De opbrengst was ruim 1.500 euro. Ook van ver buiten Soesterberg waren skiërs ingegaan op de extra uitdaging om hoofdskileraar Step- han Zoetelief in zijn jubileumjaar (vijftien jaar skileraar) te verslaan. Stephans uitdaging luidde: 'Ik ga geen feestje geven in deze tijd, dat lijkt mij erg ongepast. Wat ik wel wil, is dat wij met z'n allen zoveel mogelijk geld naar binnen skiën. Dan is mijn jubileum pas echt ge slaagd. Ik ga mensen uitdagen te gen mij te skiën en het verschil in kilometers gaan ze storten. En hard zal ik gaan!' Dit initiatief bleek voor velen de uitdaging waard en met snelheden van bijna 60 km per uur gingen ze soms met ware doodsverachting naar beneden. Tot grote verrassing van Stephan Zoetelief waren twee skiërs sneller in de afdeling: natio naal talent Aranka van der Wal en Michiel Witjcns, skitrainer in Soesterberg. De leeftijd van de deelnemers varieerde van vijf tot en met vijftig jaar. Ook waren er sponsoren aanwezig die een bijdra ge hadden toegezegd op basis van de bereikte snelheden. De bekend ste van hen was Merijn Vunderink, wereldrecordhouder speedskiën met een record van 250,7 km per uur. Hij verdubbelde de snelheid van Stephan in euro's. In totaal werd 1.507, 35 euro aan donaties opgehaald waarbij de skileraren afzagen van hun salaris en de fooien werden toegevoegd aan de opbrengst. Stephan Zoetelief in actie op de skibaan in Soesterberg. Foto: Foto Bell. Wie deze bijzondere skidag in Soesterberg nog eens wil beleven, kan terecht op website www.skibaansoestcrberg.nl. I Ontmoetingscentrum 'De Drie Eiken' Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 In het ontmoetingscentrum De Drie Eiken aan het Dorpsplein begint op woensdag 2 februari de cursus Kennismaken met de com puter. Deze is bedoeld voor 55- plussers in Soesterberg die ook met de computer willen leren om gaan. De cursisten leren basistech nieken en werken met tekstverwer ker. De cursus omvat acht lessen van anderhalf uur en wordt gehou den op woensdag. Dc eerste les is op 2 februari van 11:00 tot 12:30 uur en van 13:00 tot 14:30 uur. Volgende lessen op de zeven woensdagen erna, op dezelfde tijd. De cursus kost 46,00 inclusief lesmateriaal. Er kunnen maximaal acht deelnemers per cursus ge plaatst worden. Er zijn nog enke le plaatsen beschikbaar. Iiiferiiet/e-iiiail Daarnaast heeft de actieve werk groep van het ontmoetingscentrum de cursus Internet en e-mail opge zet. Die omvat vier lessen van an derhalf uur. Daarin leert men om gaan met Internet en het gebruik van e-mail. De groep bestaat uit ten hoogste acht deelnemers. Het cursusgeld bedraagt 25,00 inclu sief lesmateriaal. Deze cursus gaat op woensdag 2 maart van start. Voor verdere informatie cn opga ve kan men terecht bij Dc Drie Eiken, Tosca van Bussel, bereik baar tussen 9:00 cn 12:00 uur op £8 0346-35.14.02. j

Soester Courant | 2005 | | pagina 15