Ongelijke strijd voor StamSovoco Gehavend BDC faalt in overtal s.v. V.V.Z/49 ■Uieuwland r 266,- 899,- 119,- 0129,- 449,- 994,- 469,- 375,- 188,- 333,- Record aantal deelnemers bij open Soester titelstrijd Erica Terpstra aan zet op scholierentoernooi DVSB SESE»166'" mui.'iB 88,- MÉ Geen kruid gewassen tegen vaderlandse topteams VOLLEYBAL Doorrijden na aanrijding dWnkel £üv qoepe m/c Edelstenen Opslagplaatsen vuurwerk gecheckt Geen rijbewijs, geen verzekering Sportuitslagen I Aanrijding Eeto ongeluk zit Ln eeeo kleins koekjes. VaMs 2,cds ruuis des OOSTEEQEACHT 1. focwa ROLSTOELTENNIS Robin Ammerlaan gehuldigd door NebasNsg Handballers blijven verstrikt in gevarenzone BADMINTON Badso valt in ongenade bij bookmakers VOETBAL Ron Daselaar Sportprogramma| HANDBAL ZWEMMEN Wijnmalen: zesmaal 'goud' Hoog niveau op toernooi Shot TAFELTENNIS ZWEMMEN Vera den Breejen en Remco Hooft DAMMEN KORFBAL Geconcentreerd KVO loopt over Wolderwijd heen PAGINA 16 i WOENSDAG 12 JANUARI 2005 SOESTER COURANT PAGINA 17 j1 V - w:«(SS9S8W5 Conesco/StamSovoco maakt een alleraardigst debuutjaar Joor in de eredivisie, maar te gen de vaderlandse topteams is Soest vooralsnog geen kruid gewassen. In Spleasure Cen- "ilui was er zaterdagavond «eer sprake van een ongelijke .tijd. Martinus, tweede van yjerland, had aan enkele tus- .(jsprints genoeg om de Soes- lt;s van zich af te slaan: 0-3 f.S, 22-25,11-25). ^ijrcn enkele momenten in de strijd, waarop StamSovoco het ^eftin handen had. In de eerste set ad Martinus op 10-5 wakker ge- Jtüd. De Amstelveense ploeg, die jij internationals op het linoleum ■$b staan, stelde snel orde op za pt 15-15 en 19-25. 0e dankzij een sterke servicese ri; van Elske van Diepen kwam StamSovoco in de tweede set weer op voorsprong (10-7), in de beslis sende lase nogmaals, door een handige tip van Sanne Berculo en door Floortje Kok, die een slech te stop afstrafte: 22-20. Veelvou dig international en Martinus- coach Vera Koenen besloot toen maar eens een time-out te nemen. De muziekklanken waren daarna amper weggestorven of het was alweer 22-25. Genadeklap Met een serie van tien punten op rij pakte Martinus niet alleen de tweede set, maar werd direct een 0-5-voorsprong in de derde geno men. Dat was de genadeklap voor StamSovoco dat alle hoop liet va ren, nog veel wissels toepaste, maar verlangde naar het eind dat snel kwam. De verschillen waren te groot. Bij StamSovoco was het aantal blok keringen op de vingers van een hand te tellen, de smashes hadden meestal meer weg van een draai om de oren, soms een aai over de bol. Als Martinus aanzette, sloeg de bal als een massieve meteoor steen in op de speelheift van de Soester thuisclub. Met tactische spelletjes werd de blokkering op het verkeerde been gezet en de verdediging van de Amstelveners stond vaak als een huis. Leermoment Een schande was de 0-3-nederlaag bepaald niet, een leermoment des te meer. En daaruit zullen de vol- leybalsters de komende zeventien dagen hun voordeel moeten halen. StamSovoco oogde natuurlijk niet alleen slecht omdat het slecht speelde, maar ook omdat Martinus de kans niet bood tot goed spel te komen. Niettemin zullen sommige speelsters ook tegen dit soort teams de schroom van zich moeten afwerpen. Weert (zaterdag 16 januari uit), Volco (22 januari thuis) en WC (29 januari uit) zijn de ploegen, waartegen StamSovoco moet kun nen scoren, net als in de eerste competitiehelft. De Soesters delen de zesde plaats met Weert dat een iets beter setgemiddelde heeft. Volco en WC staan op respectie velijk zes en acht punten achter stand. Tlissendoor is er nog de in haalwedstrijd bij koploper Lon- ga'59, maar in Lichtenvoorde hoeft StamSovoco zich geen illusies te maken. Handhaving lijkt een kwestie van weken, als de ploeg van Derk de Saegher punten pakt tegen in ieder geval de twee laatste tegenstan ders. Daarna mag het team zich opmaken voor de play offs. In de kwartfinale is dan waarschijnlijk Martinus of Sliedrecht Sport of AMVJ de tegenstander in een zo genaamde 'best of three'. Norma liter zit het eerste jaar in de eredi visie er daarna op, omdat Cones co/StamSovoco nog tekort komt tegen dat soort teams en hooguit in één onderlinge ontmoeting voor een verrassing kan zorgen. Maar als het stichtingsbestuur erin slaagt ten minste één en het liefst twee versterkingen vast te leggen, kun nen er wellicht nog meer overwin ningen worden bejubeld. Reina Wieberdink (rechts) en Elske van Diepen hebben alleen maar oog voor de bal. Floortje Kok en Derk de Saegher houden een oogje in het zeil. Tegen Martinus verloor Conesco/StamSovoco kansloos. Foto: Foto Bell Afgelopen maandag is een auto mobilist na een ongeval veroor zaakt te hebben doorgereden. Rond 15:00 uur reed een automo bilist op de rotonde aan de Dal- weg/Beukenlaan, waar hij geen voorrang gaf aan een 14-jarige fiet ser uit Soest. De fietser werd ge schept, kwam op de motorkap te recht en sloeg tegen de voorruit aan. Dc fietser liep licht letsel op en zijn fiets raakte beschadigd. De automobilist stapte uit zijn auto en gaf de fietser de schuld, om ver volgens weer in te stappen en weg te rijden. De fietser deed aangifte. Aan de hand van het kenteken van de auto werd de eigenaar, een 42- jarige man uit Soest, bij zijn wo ning aangehouden. Hij bleek de auto echter te hebben uitgeleend, aan een 36-jarige vriend uit Soest. Die vriend kwam zich even later bij het politiebureau melden en is verhoord. Hij gaf toe bij de aanrij ding betrokken te zijn geweest. Tegen hem is proces-verbaal opge maakt voor het verlaten van de plaats van een ongeval. VRIJWILLIGERSHULP NODIG? 603 11 19 Soest - Soesterberg ft\\ ISteenhoïfstraat 9A, tel. 602 81 32 oeger werden edelstenen in twee bepen verdeeld: edelstenen en ilf-cdelstenen. Edelstenen waren: Bamant, robijn, saffier en sma- igd. In de sieraden en andere unstnijverheidsartikelen uit de bntwikkelingslanden zijn halfedel stenen aangebracht. Van brokken Iteen worden kleine steentjes ge jaagd. Die worden gepolijst en tot lieraden verwerkt. Men kan de Edelstenen op verschillende manie- en bewerken. Het slingeren in een brote trommel maakt de steen glad. Stenen kunnen ook geslepen worden; zo ontstaan facetten. Na het polijsten komen de kleur en de glans van de stenen tot hun recht. Ibc meeste stenen zijn mineralen, lomdat ze onder de aardkorst door I hitte en druk zijn gevormd. Er be- 1 staan ook vier organische steen- I soorten die ontstaan zijn uit klei- I ne dieren en andere levende orga-' [nismen. Dat zijn: parel, amber, I koraal en git. De juiste naam van I de (halfedelstenen kan men op de 'edelstenenkaart in de Wercld- I winkel opzoeken. Wereldwinkel, Steenhoffstraat 9A, ©6028132; openingstijden: maan dag 13:00-17:00 uur; dinsdag t/m zaterdag 09:30-17:00 uur. Medewerkers van de Politie Milieu Dienst hebben alle vuurwerkbe- drijven in de provincie, die de af gelopen periode vuurwerk moch ten opslaan en verkopen, een aan tal keren gecontroleerd. In het dis trict Eemland-Noord, waar Soest, Baarn en Bunschoten-Spakenburg onder vallen, werden twaalf ver koopinrichtingen gecontroleerd. Voor het open laten staan van de kluisdeur, werd in alle genoemde plaatsen een proces-verbaal opge maakt. De boete bedraagt 500,- Afgelopen zondag heeft de politie een 44-jarige Soester aangehouden wegens het rijden onder invloed. Rond 20:30 uur werd de man op de Weegbreestraat gecontroleerd. De man had te veel gedronken. Toen ook bleek dat hij geen rijbe wijs bij zich had en dat de auto niet verzekerd was, werd hij meegeno men naar het bureau. Daar bleek dat hij tweeëneenhalf keer de maximaal toegestane hoeveelheid had gedronken en kreeg hij een proces-verbaal. AV Pijnenburg Halve marathon Egmond aan Zee. Dick van den Broek 1.08.32, Dick den Oude 1.27.26, Arno Priem 1.29.34, Jan van der Lee 1.32.53. TV De Schieter Halve marathon Egmond aan Zee. Jan Stehouwer 1.31.19, Erik den Oude 1.31.40, Dennis Moerman 1.43.42. Winterloop 10 kilometer Woudenberg. Joost Droge 39.34, Frank de Groot 42.15, Ed van Renswouw 44.38, Cin- dy Dierikx 54.34, Mieke Rutten 54.50. Een 51-jarige man uit Dalfsen is afgelopen donderdag gewond ge raakt bij een aanrijding op de Von dellaan. Rond 15:00 uur reed vóór de bus, waarin de man zat, een 19- jarige automobilist uit Leusden. 'Daarvóór reed een 51-jarige man uit Hoogland. De 21-jarige bus chauffeur uit Dedemsvaart zag te laat dat de auto's voor hem stop ten vooi het rode licht. Daardoor botste hij tegen de auto van de Leusdenaar, die vervolgens tegen de auto van de Hooglander werd gedrukt. Alleen de 51-jarige inzit tende van de bus raakte gewond aan zijn knie en werd per ambu lance naar het Lichtenbergzieken huis in Amersfoort gebracht. Wie vergelijkt leest de Soester Courant GESTROOMLIJND HERSTEL VAN AUTOSCHADE O JAN VAN. ZAL Oostergracht 1 (Industrieterrein De Grachten) Tel.: 035 - 6011018. www.vanzal.nl Paralympisch kampioen Robin Ammerlaan is gehuldigd door de NebasNsg, de organisatie voor sporters met een beperking. Tij dens de nieuwjaarsbijeenkomst zette de NebasNsg alle Europese en wereldkampioenen en Paralym pische kampioenen in de schijn werpers. De Soester rolstoeltennis ser won in september in Athene de gouden medaille. Voor hem was 2004 een van zijn meest succesvol le jaren, maar het lukte hem - vooral door mentale vermoeidheid - in oktober net niet om zijn lei dende positie op de wereldranglijst te consolideren. Tijdens de Mas- ters in Amersfoort, werd hij in de halve finale uitgeschakeld. Het of ficieuze wereldkampioenschap werd gewonnen door de Australiër David Hall die de eerste plaats daarmee overnam. Bij de bookmakers mag niet meer een gokje worden gewaagd op de uitslagen van Badso. Althans, de uitslag 5-3 is te voorspelbaar en daarom uit den boze. Ook tegen Leusder BC 6 zetten de badmin tonners uit Soesterbergers met die cijfers hun handtekening onder de zoveelste zege. Het verloop van de wedstrijd was vertrouwd. Eric Creutzberg en Rob Stomp wonnen hun singles, Inge Houtman en Marcella Souha- ko verloren. De dames toonden wel een stijgende lijn en pakten bijna het dubbel, maar na winst in de eerste set stonden netfouten en slordigheidjes succes in de weg. Wegens een blessure bij Leusder BC kreeg koploper Badso het he- rendubbel en de tweede mix ca deau (3-4), waarna Stomp en Bea Kaspers vlot de eerste mix in de knip hadden: 4-15, 8-15. Gerla NVA*D-wedstrijd Hilversum. Peer Oosthof en Henske in 't Hol: 6C deb. 4 latin, Henk en Carola Lensink: 4C senioren deb. 3 standaard, Harrie Herfst en Ante Moerkerke: 2C deb. 2 latin en 2C deb. 2 standaard, Ronald Besamusca en Leonie Gerla: 3C deb. 4 latin en 5C deb. 4 standaard, Fred en Monique Zwiers: 6e deb. 3 standaard. Sepp NADB-wedstrijd Dalfsen. Eric en Charlotte Voorn: 2e hoofdklasse se nioren 1; Frans en Roelie Kerstens: 3e D-klasse senioren 2; Mattijs Steegstra en Emely Hendrix: 4e deb. 2 stan daard. NVAD-wedstrijd Hilversum. Jasper van Schaik en Lorraine Voorn: le deb. 4 standaard, 2e deb. 4 latin; Toon en Roelie Schrijvers: le open klasse se nioren; Harrie en Ria Hofman: 5e open klasse senioren; Frans en Roelie Kerstens: 3e 60+; Dick en Mieke van Kuik: 4c 60+. VVZ'49 Negentiende Koude Tenentoernooi. 1. Club van 11, 2. Soest 3, 3. Veteranen, 4. Heikneuters, 5. SEC, 6. WZ'49 6, 7. LTC, 8. Hees, 9. Soest 10,10. Eng- trappers. De Duinkikkers 50 meter vlinderslag: Maaike de Boer, 37.84, Eline Schoenmaker, 35.38, Brent Elemans 35.38, Sven van Zan ten 31.86, Tim Knopper 30.67, Rem- ko Hooft, 31.41, Jurgen van Nimwegen 27.49; 50 meter schoolslag: Maaike de Boer 40.94, Eline Schoenmaker 41.17, Lars van Zanten 45.86, Brent Elemans 39.57, Connor Elemans 40.86, Rem- ko Hooft 33.47; 100 meter rugslag: Eline Schoenmaker 1.19.05, Sven van Zanten 1.17.35, Robbin Blokpoel 1.09.78: 100 meter wisselslag: Lars v. Zanten 1.33.55, Connor Elemans 21.86, Sven v. Zanten 1.15.50; 50 me ter rugslag: Eline Schoenmaker 36.04, Maaike de Boer 38.25, Brent Elemans 35.94, Sven van Zanten 33.62, Robbin Blokpoel 33.06; 100 meter schoolslag, - Lars van Zanten 1.40.46, Remko Hooft 1.12.31, Vera den Breejen 1.35.44, Eline Schoenmaker 1.29.26; 100 meter vlinderslag: Eline Schoen maker 1.23.78, Sven van Zanten 1.14.71; 50 meter vrije slag: Brent Ele mans 29.29, Jurgen vqn Nimwegen 25.22; 100 meter vrije slag: Tim Knop per 1.00.50, Robbin Blokpoel 58.68. ELKE WEEK EEN soestekScöurant^ IN DE BUS? Ron Daselaar uit Soest is volgend seizoen trainer bij Lopik. Daar volgt hij zijn plaatsgenoot Gert-Jan Timmer op, die aan zijn vierde sei zoen bezig is bij de zaterdag vier deklasser. Daselaar is nu voor het derde jaar trainer van Baarn, daar voor werkte hij jarenlang bij Hees, waar in het verleden ook Timmer aan het roer stond. Neem een abonnement: 9,25 per halfjaar! tel. (035) 6014152 Zonder Koen Smeeing en Jos Lans, samen goed voor 46 pro cent van de productie, heeft Smeeing/BDC bijna gestunt tegen Volendam 2. In een enerverende slotfase verzuim den de Soesters minimaal een gelijkspel uit het vissersdorp mee te nemen: 25-24. Omdat de topschutters een schor sing uitzaten na hun rode kaart vlak voor kerst, had Paul van den Deijssel de routiniers Richard van den Hoef (goed voor vijf doelpun ten), Michel Roest en Willem Jan Ruder meegenomen. Tijdens de zestig minuten handbal gaven de teams elkaar weinig toe. Dan weer leidden de 'reserves' van de eredi visieclub, dan weer nam Smeeing/ BDC het initiatief, maar het ver schil was nooit groter dan twee treffers. In de eerste helft had Smeeing/ BDC lange tijd een voorsprong in handen en op 9-11 deed zich zelfs de kans voor verder uit te lopen, toen het een man meer in het veld had staan. Het was echter Volen dam dat tweemaal toesloeg en zelfs met een 12-11-voorsprong gingTusten. Dit scenario herhaalde zich in de tweede helft. Smeeing/BDC stond op 15-17 maar incasseerde toen, wederom in overtal, twee doelpun ten: 17-17. Zodat de handballers zich konden opmaken voor een spannende ontknoping. Met min der dan een halve minuut te gaan schoot Van den Hoef zijn ploeg op 24-24, maar in de laatste aanval van de gastheren vergat Smeeing/ BDC een overtreding te forceren. Frank Weber profiteerde van die 'vrijheid' en werd matchwinner. Mede doordat Quintus 2 won, blijft het geplaagde Smeeing/BDC in de gevarenzone. Komende za terdag gelden echter geen excuses meer. Dan moet simpelweg ge wonnen worden van Gemini dat met slechts vier punten uit 16 duels een gedoodverfde degradant is. De Soester ploeg, vorig seizoen dé frisse verrassing in de eerste divi sie, heeft haar doelstellingen allang bijgeschaafd en denkt alleen maar aan handhaving. Van den Deijssel is er overigens van overtuigd dat zijn ploeg daarin zal slagen. Aanwinst Het management van Smeeing/ BDC is nu ook al op zoek naar nieuwe spelers die de uitgedunde selectie komend handbaljaar kun nen versterken en verbreden. Ge sproken wordt met handballers uit de eredivisie, de eerste divisie en de overgangsklasse. De eerste aan winst is reeds vastgelegd. Na een aantal proeftrainingen zegde Bob Meester vorige week toe dat hij in de zomer naar de Soester club komt. Nu speelt hij bij HVBS dat een klasse lager speelt. De links handige topscorer van de Bun- schotense ploeg kan zowel op de rechter opbouw als in de rechter hoek worden geposteerd. Vanuit de rechter hoek is Smeeing/BDC dit seizoen maar zelden succesvol. De stand onderin, na 16 van de 26 wedstrijden: 8. Hurry Up 16 pun ten, 9. DES'72 14, 10. De Gazel len 13, 11. Smeeing/BDC 10, 12. Quintus 2 9, 13. BDC'90 7, 14. Gemini 4. Met zes titels toonde Mattijs Wijn malen zich verreweg de beste jeugd 2 zwemmer (jongens gebo ren in 1987) van de Kring Utrecht. Een zevende prijs ontging hem, doordat de Soester zwemmer in Amersfoortse dienst bij de start van de 100 meter wissel te vroeg bewoog en gediskwalificeerd werd. Tijdens de provinciale winterkam pioenschappen kon Wijnmalen ook nog eens drie persoonlijke re cords bijschrijven. WOENSDAG 12 JANUARI FutsaI 20:10 Lieberg-DVS (Hilversum) VRIJDAG 14 JANUARI FutsaI 21:00 Firtina'93-AORC (Spleasure Centrum) ZATERDAG 15 JANUARI Badminton 13:00 Selby-'t Slot (Bowlingcen trum) Dammen 12:00 DIOS-DVSB (Eibergen) Korfbal 19:15 KVO-Minerva (Banninghal) Handbal 20:40 Smeeing/BDC (H)-Gemini (Beukendal) Voetbal 14:30 WZ'49-Nieuwland (Eem- weg) 14:30 Hees-Buitenboys (V.O. Utrechtseweg) 14:30 't Vliegdorp-Voorwaarts (Sterrenberg) 14:30 VOP-SEC (Amersfoort) Volleybal 16:00 Dinto-StamSovoco (H) ZONDAG 16 JANUARI Badminton 13:00 Badso-Hoevelaken (Ban ninghal) Voetbal 14:00 EDO-Soest (Haarlem) 14:00 SEC-'t Goy (Bosstraat- West) Volleybal 16:00 Weert-Conesco/StamSovo- co (Weert) MAANDAG 17 JANUARI FutsaI 21:05 DVS-Vebo'78 (Beukendal) Met twee winterkampioenen is de Duinkikkers teruggekeerd van de provinciale zwemwedstrijden. De tienjarige Vera den Breejen en Remko Hooft (17) pakten de titel op de 100 meter schoolslag, terwijl Hooft ook als eerste aantikte op de 50 meter schoolslag. Hij scherpte op de 100 meter school bovendien het clubrecord aan tot 1.12.31. Eveneens in een nieuw clubrecord (27.49) legde Jurgen van Nimwe gen beslag op de tweede plaats op de 50 meter vlinder. 'Zilver' was er tevens voor Lars van Zanten (50 meter schoolslag) en Eline Schoenmaker (50 en 100 meter rug). Derde plaatsen werden be haald door Tim Knopper (50 me ter vlinder), Maaike de Boer (50 meter school), Lars van Zanten (100 meter wissel) en Sven van Zanten (100 meter vlinder). Degene die bij de Duinkikkers ver antwoordelijk is voor de statistie ken, werd ook aan het werk gezet, want negentien maal werd een per soonlijk record gebroken. Met een maximaal aantal van 121 deelnemers zijn de open Soester tafeltenniskampioen schappen uitgegroeid tot een groot succes. De toeloop was niet alleen groot, ook het ni veau kreeg een impuls door de belangstelling. Zo viel er zaterdag in de sportzaal van het Orlandogebouw te genie ten van fraaie en spannende par tijen in maar liefst acht categorie ën. Organisator Rob Houtgast noemde het aantal deelnemers on waarschijnlijk hoog. 'Dit is wel het maximum, we hebben mensen moeten teleurstellen. En het ni veau was nog nooit zo hoog.' Vooral bij de senioren 1 was het voor het publiek genieten gebla zen. Titelverdediger Robbert Huis man ging in de halve finale onder uit tegen de ijzersterke Bram van Sander die daarna in de eindstrijd met 11-9, 10-12, 13-11 en 11-3 Angelo Antonette uit Hilversum klopte en zich een jaar lang Soes ter kampioen mag noemen. In de hoogste jeugdcategorie ging de finale tussen twee spelers van Shot. René Rietveld won met 11- 8, 11-5 en 13-11 van de zeer jon ge Pepijn Leppers. De overige winnaars: senioren 2: Dong Min Kim, senioren 3: Rick Jochems, jeugd 2: GamaJ de Groot (Shot), jeugd 3: Mitchel Dooijeweerd, jeugd 4: Martijn van Bedum (Shot), jeugd 5: Sebastiaan - van Soest (Shot). twee categorieën (groepen 5/6 en 7/8) achter de borden zullen 1 plaatsnemen. Hoofdleverancier is De Driesprong met acht teams. Uit Baarn schuiven acht ploegen van drie scholen aan, maar die strijden om de Baarnse titel. Er wordt om 10:00 uur begonnen met de eerste wedstrijden die alle maal een kwartier duren. Rond half twee verwacht DVSB de prij zen te kunnen uitreiken. Het toernooi krijgt ook dit jaar een vervolg in de vorm van het indivi duele damkampioenschap, ver spreidt over tenminste vijf speel avonden. In Soest begint dat op woensdag 26 januari (18:30-20:00 uur). Alle deelnemers aan het toernooi kunnen zich hiervoor op geven. Erica Terpstra voelt zich ken nelijk thuis in Soest. Nadat ze tijdens het Sport- en Cultuur circus in oktober de prijzen uit reikte aan de winnaars van de sportverkiezing, verricht de voorzitter van het NOC*NSF zaterdag 22 januari de ope ningszet van het scholieren- toernooi van DVSB. Hoewel de damclub een sportieve sportdag meer prioriteit geeft dan de winst, staat traditiegetrouw het Soester kampioenschap op het spel. Tien lokale basisscholen heb ben 36 teams samengesteld die in Aangezien Wolderwijd als gevolg van de wisselvallige uitslagen als een grillige tegenstander werd be stempeld, begon KVO uiterst ge concentreerd aan de uitwedstrijd tegen deze ploeg uit Zeewolde. De nummer twee van de ranglijst had uiteindelijk een makkie, want het werd 6-19. Invalster Sabine Werkhoven gaf de Soesterbergers meteen het goede voorbeeld. Binnen tachtig tellen had ze de eerste twee doelpunten achter haar naam staan. Enkele minuten later was het al 0-4, waar mee het gat was geslagen. Wolder wijd had geen geluk in de afron ding en in de rust (2-10) wist ie dereen dat de tweede helft een for maliteit zou worden. Daarin mocht ook Marijn van Woudenberg zijn opwachting maken en de tien mi nuten speeltijd benutte hij om tweemaal van afstand te scoren. Het nieuwe jaar wordt aanstaande zaterdag hopelijk ingeluid met een zege aanvang 14.30 uur op Sportpark Zonnegloren De wedstrijdbal wordt aangeboden door: Wasiel Steitner Openingstijden kantoor SOESTER COURANT ma. 9.°° - 17.°° uur di. 9.°° - 16.°° uur woe. 10.00 - 17.°° uur do. 10.00 -16.°° uur vr. 10.°° - 15.°° uur Hoofdsponsor: Brink Kantoorartikelen Co-Sponsor: Bosman Bedrijven B.V. €B Adviesgroep Kledingsponsor: Sport 2000 Sub-sponsors: Bar Eetcafé d'Oude Enghe Procar B.V. Bar Eetcafé Centraal Jeugdsponson René de Bruin Bouwbedrijf Overige selectie ondersteunde sponsors zijn: Bakker Bedrijfswagen Groep Becker Int Transport Bouwbedrijf Van den Hengel Deelen B.V. Makelaars Harrie Toonen Assurantiën Unden Bedrijfskleding B.V. Printkado Promotie/ Relatiegeschenken Van Hengstum Apparatenbouw B.V. Van de Meer Dakbedekkingen Van de Munt Automaterialen B.V. Van der Wardt Horeca Amusement Van 't Net B.V. Verhuizingen Wasiel Steitner Witgoedspecialist

Soester Courant | 2005 | | pagina 17