Van Breukelen heeft ze op een rijtje.. GroenLinks zal 'afwijkend jenken' altijd verdedigen JO komt slechtst uit de bus onderzoek CCG-Soest Roest tegen het 'nu'-denken 1 ACTUEEL T Klaver-4: 'Oktober start bouw starterswoningen' Meander heeft MRS A op IC en Chirurgie onder controle PAGINA WOENSDAG 19 JANUARI 2005 SOESTER COURANT 9 Januari 2005 Souden Oliebol voor hospice-bestuur PAGINA 5 Levendige nieuwjaarsreceptie D66 Belangstelling is enorm Wel twee nieuwe ontdekkingen Plan wandelpad Biezenveld aangepast Kurkrecycling in Soest: 401 kilo Radardetector Te veel gedronken nm 259.000,- k.k. Theo Dobbehof, Soest Dubieuze bezorgservice Van Breukelen, vast goed! Makelaardij, hypotheken en assurantiën VRIJWILLIGERSHULP NODIG? te Soest inicatie .09 34 55 000@soest.nl est.nl Mogtepunt van de nieuw- larsreceptie van GroenLinks |st - afgelopen donderdag rtishock was uiteraard de eiking van de Gouden Olie- 12004. Namens het hospice- Ituur nam Marjan Haak het feinood', dat de waardering pr vrijwilligerswerk symho feer t, in ontvangst uit handen an GL-fractievoorzitter Ans JRTVOORZIENINGEN Soest stelt voor 2005 opnieuw 300,= beschikbaar voor 'kleine (Ie Soester verenigingen en parti- nnen een verzoek indienen voor dget. De gemeenteraad stelde ist: r een sportvoorziening kunnen worden ingediend; de voorziening mogen, per aan- er zijn dan 3.176,46. tappelijk belang moet de te reali- rziening voor een zo'n groot mo- oegankelijk zijn; ng van middelen wordt rekening de spreiding van voorzieningen doelgroepen en spreiding van in geografische zin; den in ieder geval afgewezen it budget van 23.000,= wordt tot bijdrage uit bovengenoemd 2005 worden ingediend bij de ling S.O.W., Postbus 2000, 3760 ;n kunnen tegen dit besluit it college van burgemeester en ;s weken na de datum van de ezwaar dient te worden gericht 5W van Soest, Postbus 2000, ie bepalingen over bezwaar) en '.2 (bijzondere bepalingen over mene wet bestuursrecht zijn van laakt kan ook om een voorlopige evraagd, als er tijdelijke maatre- mee niet tot de beslissing op het )rden gewacht. Het verzoek moet president van de rechtbank te '5, 3500 DA te Utrecht, cht verschuldigd van 136,- rsoon of 273,- voor een rechts- de Algemene wet bestuursrecht [GUNNINGEN en met 13 januari den - 2 coniferen 57 - 1 den n 27 - 1 larix en tegen het genomen besluit en na verzending van het besluit ediend bij het college van burge rs van de gemeente Soest, Post- .est ^VERGUNNINGEN :n met 13 januari n voor een kapvergunning zijn oor waren ook de andere .mineerden in het zonnetje t en Ans Mann had de bijecn- st, zoals gebruikelijk, geopend een politieke speech, waarin Lm. aandacht besteedde aan de ip(en) in Azië en elders, maar -Jjichter bij huis - ook aan het iverlijden van collega-raadslid 3erard van den Deijssel en van de 'luchting Ljutvo Mirotovic, die jenomineerd was voor de Oliebol 'an 2003. vfann kritiseerde verder de opmer kingen die WD-fractieleider Ka- el van Geet had gemaakt tijdens 1^ liberale nieuwjaarsreceptie, die >leitte voor een harde aanpak van dies wat de open samenleving in ajn ogen bedreigt. 'Wij voeren een inderc discussie,' aldus Ans Mann, lie o.m. zei dat kwetsbare waarden dch niet eindeloos laten bescher- nen door politie en militairen, omdat we dan die waarden zélf. /erliezen...' Ze pleitte voor de dia oog en tegelijk voor het aangeven /an duidelijke grenzen aan geweld dadig fundamentalisme, en voor jen verbod op subsidie aan ge- iieenschappen die niet bijdragen aan de vrijmaking van hun eigen deelnemers. 'Religieuze vrijheid is een grote verworvenheid, maar geen alibi om homo's te discrimi neren of vrouwen te mishandelen. De vrijheid om afwijkend te den ken moeten we altijd verdedigen.' Ze vroeg verder opnieuw aandacht voor verschijnselen als 'thuisge- weld' en voor de bestrijding van eenzaamheid, niet alleen onder ouderen, want ook jongeren lijden eronder en zelfs getrouwde men sen ervaren vaker eenzaamheid dan alleenstaanden. Ook het mi lieu blijft bij GroenLinks bovenaan de lijst staan, evenals de gemeen telijke boekhouding, de informa tievoorzieningen, de minima en de bijzondere bijstand, en uiteraard jongeren en sociale woningbouw. Genomineerden Na de nieuwjaarstoost voerde frac tieassistent Guus Kruis korte ge sprekjes met een aantal andere ge nomineerden. Daarbij kwamen achtereenvolgens Warde Wesbonk en Han Mink van de Soester We reldwinkel (45 vrijwilligers) aan het woord, gevolgd door Theo Sluis van de Hulpdienst Soester- berg (20 vrijwilligers - en voorlo pig ook liever niet meer, omdat anders de verzekering te duur wordt...) die zich voor 80 bezig houdt met het vervoer van oude ren naar specialisten en ziekenhui zen. Daarna verscheen Paul Frij- ling van de bewonersvereniging Soest-Zuid (240 leden), die niet alleen gefocust is op verkeerspro blemen maar ook de sociale sa menhang in de wijk wil bevorde ren, gevolgd door oud-Oliebolwin- naar Eit Algra (Milieudefensie Soest, 120 leden), die o.a. aan dacht vroeg voor de kurkinzame- ling en zich waagde aan de uit spraak dat het ecoduct er in Soesterberg wél moet komen maar de bebouwing niet; en ten slotte Koos Nieuwland, rector van het Griftland College, die mocht uit leggen waarom de school graag 'meer dan het gewone' doet, o.a. voor projecten in de Derde We reld. Vrijstaand huis Aan het slot van de bijeenkomst, bijgewoond door een flink aantal belangstellenden van andere poli tieke kleur, volgde de uitreiking van de Gouden Oliebol aan hospi- ce-voorzitter Marjan Haak, die overigens met haar hele bestuur aanwezig was. Ze memoreerde nog even de aanloop van het pro ject, destijds aangezwengeld door CDA-raadslid Els de Waard. In middels hebben zich al 80 vrijwil ligers aangemeld voor een functie in het hospice, waarvoor volgens Marjan Haak binnenkort wel een geschikt, vrijstaand huis ergens in Soestdijk (een beetje dichter bij Baarn) gevonden zal worden. Naast de bijdragen van diverse fondsen en instellingen re kent het hospicebestuur ook op de giften van inmiddels al 240 dona teurs, die jaarlijks zo'n 10.000 euro bij elkaar moeten brengen. Het bestuur is momenteel nog in ge sprek met een 'grote gever', maar als dat positief wordt afgerond zal er binnen zeer afzienbare tijd - zeker nog dit jaar, verwachtte ze, 'want anders zakt de aandacht weg' - gestart worden met het hospice. «./gelopen maandag heeft de- Cliëntenraad Chronisch zieken en Gehandicapten (CCG) de uitslag van een enquête onder gehandicapten in Soest en Soesterberg aan wethouder Bert Krijger (verantwoordelijk voor gehandicaptenbeleid) 118-2 berken k (2-stammig) srk 1 bomen - 1 eik iest aangevraagde kapvergun- istanje n hun belangen te worden ge- tuele vergunning kunnen dit jk binnen 4 weken na deze ir maken bij de afdeling Wijkbe- uctuur van de gemeente Soest, A Soest, telefoonnummer 035- termijn van 4 weken liggen de rgunningen ook ter inzage op r, Groen en Infrastructuur ïri het ïst. Openingstijden van 8.30 uur Dat gebeurde tijdens de eerste raadsvergadering van CCG-Soest dit jaar. Voorzitter Kees Vroon begon met een compliment naar de gemeente. 'In vergelijking met de enquête van de vorige keer zijn er verbeteringen en veranderingen op te merken. De gemeente scoort Wederom goed'. De meeste klachten gingen over de vachttijden bij het Regionaal Indi- atie Orgaan (RIO). Ook zou het UO niet voldoende maatwerk le- eren. In eerste instantie dachten liënten dal er naar hen geluisterd verd, maar na levering bleek vaak dat was uitgegaan van standaard verk. Een 'goede' tweede was de regiotaxi, ook hier waren de wachttijden lang. In sommige ge vallen moest er zelfs een uur op de taxi gewacht worden. Een derde punt dat naar voren kwam in de enquête is de slechte informatie voorziening. Veel cliënten zouden tussen wal en schip vallen, omdat de informatie voor hen niet aan sluitend is. Bovendien is het bu reau vaak onbereikbaar. De enquête ging over de uitvoering van de Wet Voorzieningen Gehan dicapten (WVG) in de gemeente en is onder 200 WVG-gerechtig- den gehouden. Er waren 101 res pondenten, volgens Vroon is dit in de 'marketingbusiness' een hoog resultaat, waaruit kan worden op gemaakt dat de resultaten be trouwbaar zijn en de nood van de mensen om van zich te laten horen groot. Wethouder Krijger reageerde posi tief op het feit dat de raad opbou wende kritiek had geleverd en geen kritiek 'om af te kraken'. Hij zei de uitslag nader te bekijken en de klachten te onderzoeken. Ook Hospice-voorzitter Marjan Haak, verguld met de Gouden Oliebol die Ans Mann (r.) haar heeft overhandigd. Foto: Soester Courant. Afgelopen donderdagavond hield D66 Soest/Soesterberg in Bowling Overhees haar nieuwjaars-receptie. Het werd een geanimeerde bijeenkomst met een goede opkomst. Voor zitter Godfried Westen en frac tieleider Wim Roest hielden beiden een korte inleiding. Zij hadden ervoor gekozen ieder één zijde van de Soester me daille te belichten. CCG-Soest voorzitter Kees Vroon overhandigt wethouder Bert Krijger de uitslag van de WVG- enquête. Foto: Foto Bell nodigde hij het CCG-Soest uit voor de volgende enquête die op een andere basis gelegd is. Dat komt omdat instellingen als de CCG-Soest, de ouderenzorg en de thuiszorg verder gaan onder de naam Wet. Maatschappelijke On dersteuning (WMO). Vanaf dat moment krijgt de gemeente meer verantwoordelijkheid. Voorzitter Vroon zei hieraan zeker te willen deelnemen. Chronisch zieken en gehandicap ten die graag de nieuwsbrief ont vangen, kunnen contact opnemen met CCG-Soest secretaris Chris Schrijver SS 6037221 of kunnen terecht bij het bureau aan Beuken laan 22. Iedereen die meer infor matie wil over CCG-Soest en ge relateerde zaken, kan vanaf 1 fe bruari terecht op de website www CCG-Soest.nl. De voorzitter koos voor de positie ve kant. Bij alles wat er in Soest gebeurt moeten we niet vergeten wat de gemeente haar inwoners aan goeds te bieden heeft. Zo le ven de verschillende groeperingen, een enkel incident daargelaten en na een oudejaarsnacht met veel vernielingen, in het algemeen vreedzaam naast elkaar en is het goed wonen in Soest. Daarbij staan burgemeester en wethouders er voor open dat je met hen in ge sprek gaat. Bepaald niet allemaal kommer en kwel dus. En dat mag bij alle ellende en zorgen die via de media tot ons komen ook wel eens gezegd worden. D66 zal zich het komende jaar - wederom - laten zien door haar daden, meer dan door woorden. Het streven naar participatie van alle groeperingen die deel uitmaken van onze ge meenschap staat daarbij voorop. Wim Roest had vervolgens echter, zoals het een oppositiepartij in de gemeenteraad betaamt, een aantal kritische noten te kraken over het beleid van B. en W., dat hij karak- tiseerde als "pappen en nathou den". Over het referendum wilde hij deze avond liever niet te veel zeggen. 'Het werd door de actie voerders over het verkeerde besluit aangevraagd en wordt op een ver keerde manier, want overtrokken, door het college begeleid. De slo gan "een brug voor de toekomst" suggereert dat dit college en de raad over de toekomst nadenken. Dat is echter te weinig het geval. Ik heb al vaker gezegd dat de Soes ter politiek een politiek van het 'nu' is: de waan van de dag. We leren te weinig van het verleden en hebben te weinig oog voor de toe komst. Het is vooral pappen en nathouden.' Scholen Hij richtte zijn pijlen met name op het onderwijsbeleid. 'Gaan we in Soest door met het voor kapitalen aanbouwen van puisten aan be staande veelal oudere scholen, of gaan we nadenken over wat voor scholen we als gemeenschap het liefst willen hebben?' Roest wil naar scholen die samenwerken in één efficiënt gebouw, die gezamen- Wim Roest (2e van links) aan het woord tijdens de nieuwjaarsre ceptie van de democraten. lijk de zorg voor achterstandsleer lingen op zich nemen en met el kaar afspreken dat die leerlingen niet vooral op één school terecht komen. 'Dat hoeft niet op stel en sprong te gebeuren, maar belang rijk is dat er een koers wordt uit gezet en dat we kansen grijpen die zich voordoen,' aldus de fractie voorzitter. Volgens hem wordt er in Soester berg nu weer een nieuwe aparte school neergezet, zonder dat de gemeenteraad goed heeft nage dacht over de onderwijsbehoeften van Soesterberg over pakweg 5 a 7 jaar. Het dorp krijgt er in de ko mende jaren zo'n 900 huizen bij, waardoor de bevolking oploopt naar 8500 inwoners. 'Nu-denken is boekhoudersdenken, is kijken naar verlies aan boekwaarden van scho len zonder aandacht te besteden aan de meerwaarde van samenwer kingsscholen voor de gemeen schap,' aldus Roest. Hij was ervan overtuigd dat 'echt willen denken naar de toekomst' ook zal uitwij zen dat deze huisvesting ook goed koper in de exploitatie zal zijn. 'In Soest houden we de verzuiling van het begin van de vorige eeuw nog braaf in stand. Iedere zuil zijn ei gen plekje, ook al kost het goud geld.' Stedelijke vernieuwing Roest stond ook wat uitgebreider stil bij de stedelijke vernieuwing. 'In de plannen werd voorzien dat in de wijken Smitsveen en de Eng voor 114 miljoen (toen nog) gul dens zou worden geïnvesteerd. De gemeente kent zich zelf weliswaar de rol van aanjager toe, maar om dat een toekomstvisie ontbreekt weet men niet waar naar toe moet worden gejaagd. Het 'nu' regeert. De gemeente legt voor 500.000 euro een buurtparkje met spelkooi aan waar de omwonenden niet op zitten te wachten en verzuimt om dat geld daar te investeren waar het nodig is. Een multifunctioneel sportgebouw had bij de drie scho len aan de Smitsweg kunnen staan. De realisering van het Smitsplein kwam tot stand ondanks het Col lege.' Van de aanjaagfunctie in de rich ting van de woningbouwverenigin- Niet voor oktober zal de eerste schep in de grond worden ver plaatst voor de bouw van de 44 'starterswoningen' die de Soester projectgroep KIaver-4 aan de Beckeringhstraat wil gaan bouwen. Er moet immers eerst nog een lange artikel 19- procedure worden afgewerkt. In de afgelopen week zijn de teke ningen met het bijbehorende pa pierwerk ingeleverd bij de wethou der Ruimtelijke Ordening, Bart Krol. Het kan dus nog wel even duren voordat het hoogste punt wordt bereikt - in februari 2006, verwacht Klaver-4 - en dat dat nét voor de gemeenteraadsverkiezin gen zal zijn is natuurlijk puur toe val. De vraag naar starterswoningen in Soest is enorm, zo blijkt. Kort na de eerste berichtgeving over het project noteerde makelaar Deelen al twintig belangstellenden, en dat aantal is inmiddels uitgegroeid tot bijna 70 personen. De starterswo ningen zijn dan ook, zeker als men een vergelijking maakt met omlig gende gemeenten, een uniek pro duct: een tweekamerappartement voor 135.000. Website Eind januari gaat er een spe ciale website de 'lucht' in (www.starterswoningensoest.nl) waarop het hele proces van de bouw en wat daaraan voorafgaat te volgen zal zijn. De initiatiefnemers van Klaver-4 (de Soester onderne mers Kees Bocrkoel, Jan van Zal, Henk van Asch en Evert van den Brakel) rekenen, samen met make laar Deelen en aannemer Van de Grift, op meer dan gewone be langstelling bij jongeren in Soest, evenals uiteraard bij de gemeente en de politiek, die het 'groene licht' nog moet geven voor het project. gen komt helemaal niets terecht, stelde Roest vast. 'De oorspronke lijke 114 miljoen gulden gaat zon der behoorlijke discussie van tafel. Er wordt zelfs geen prestatiecon tract met woningbouwverenigin gen gesloten (waarschijnlijk uniek in Nederland) waarmee ze aan hun beloften kunnen worden gehou den. Ook van hun investeringen in de wijkperspectiefplannen komt geen spat terecht. De provincie constateert ook dat een groot deel van het ISV-programma niet voor 2005 wordt gerealiseerd. Het goe de nieuws is echter dat de minis ter van Volkshuisvesting ook ein delijk wakker wordt en constateert dat de woningbouwvereniging te veel energie in fusies stoppen, op hun miljarden blijven zitten en te weinig hun volkshuisvestelijke taak waar maken.' Op het gebied van onderwijs en volkshuisvesting ziet de fractie van D66 niettemin gro te kansen voor Soest. Gemoedelijk Niet alleen in aantal was de op komst prima; het was goed om te zien hoe de verschillende groepe ringen uit de samenleving aan de uitnodiging gehoor hadden gege ven. Intensieve contacten van het bestuur van de afdeling met hen bleken te lonen. Zo was er bijvoor beeld een aantal vertegenwoordi gers van de Turkse en Marokkaan se gemeenschap in Soest. De bur gemeester, die ook was gekomen, ging meteen bij hen aan tafel zit ten om eens in deze gemoedelijke sfeer met hen van gedachten te wisselen. De diverse politieke partijen waren goed vertegenwoordigd. Wethou der Krijger en Jan Visser zaten sa men aan tafel en hadden het dui delijk naar hun zin. Van enige kin nesinne naar aanleiding van de re cente woordenwisseling tussen de burgemeester en Visser bleek ge lukkig niets. De felle oppositie van Jan tegen het ecoduct bleek echter onwankelbaar... Al met al een ge slaagde receptie, niet in de laatste plaats doordat de bijeenkomst er aan bijdroeg dat de verschillende Soester groeperingen mét elkaar, en niet langs elkaar, medeburgers zijn. Op de afdelingen Intensive Care (IC) en Chirurgie heeft het Meander Medisch Cen trum, locatie Lichtenberg, de MRSA-bacterie onder contro le. Wel is er een patiënt op de ouderenafdeling ontdekt die de bacterie bij zich draagt. Ook in verpleeghuis Birkhoven is een nieuw geval van MRSA ge vonden. De isolering van zowel de IC als Chirurgie is opgeheven, de oude renafdeling blijft nog in quarantai ne. De patiënt van Birkhoven is door het ziekenhuis 'teruggeno men' omdat Meander beter in staat is de bacterie te behandelen. Dat is Het College van B&W heeft beslo ten het plan voor een wandelpad in het Biezenveld aan te passen. Dit heeft het gedaan naar aanlei ding van bezwaren van bewoners van de Herdersstaf. Zij hebben via contactpersonen onderhandeld met de gemeente en hebben laten weten hun bezwaren te laten vallen als voldaan werd aan een aantal wensen. Met de aanpassingen van het Col lege is dat gebeurd. De wensen hebben voornamelijk betrekking op de privacy en de overlast. Door hogere beplanting te plaatsen aan de zijkanten van het pad en lage re in het midden, wordt er een na tuurlijke scheiding tussen de hui zen en het veld gemaakt. Ook mogen honden alleen aangelijnd in het park lopen. Als laatste is beslo ten borden te plaatsen met wat wel en niet is toegestaan in het gebied. Voor het nieuwe plan hebben bei de partijen water bij de wijn ge daan. Na anderhalf jaar overleg is er een compromis gesloten, waar mee iedereen, volgens de burge meester, 'content' is. Een lang, ju ridisch proces is daarmee afge wend. De bewoners menen dat als er vanaf het begin rekening met hen werd gehouden, alles veel soe peler was verlopen. volgens communicatiemedewerker Jeroen Hurkens, in goed overleg gebeurd. De betrokkenen van het verpleeghuis zijn gescreend, toen zijn er geen nieuwe gevallen ont dekt. In veel landen beginnen ze niet eens meer aan een behandeling van de MRSA-bacterie, omdat deze voor veel middelen resistent is. In Nederland wordt er voor zichtig omgegaan met antibiotica en zijn er nog een aantal krachti ge medicijnen voor achter de hand. Tot dusver zijn deze nog niet nodig geweest. In het ziekenhuis is geen opnamestop van kracht, pa tiënten hoeven zich ook niet af te vragen of hun behandeling niet door gaat. Voor de derde keer heeft Ab Koens met de bestelauto van Kur- krecyling Nederland te Zwolle in Soest 41 zakken, gevuld met fles- senkurken, afgehaald. De oogst bedroeg deze keer circa 133.200 kurken met een totaal gewicht van 401 kilo. Koens had, voor hij in Soest aankwam, al kurken opge haald in Gent, Den Bosch, Noord- wijkerhout en Bussum. Met zijn volgeladen bus werd de reis voort gezet naar Nunspeet en Meppel. De kurkinzameling functioneert boven verwachting. In anderhalf jaar tijd is er in Soest ruim 915 kilo ingezameld. Bovendien zijn zakken met 90 kilo kunststofkurken, die voor de handvaardigheidlessen goed gebruikt kunnen worden, ge geven aan verschillende basisscho len in Soest. In 2003 heeft Kurkrecycling Ne derland 25.780 kilo schone kurk afgeleverd in Portugal, waar ze ge bruikt worden voor vloeren, en in Duitsland, als isolatiemateriaal. Dank zij de bereidwilligheid van alle supermarkten (behalve Hoog vliet), verschillende restaurants, de slijterijen, de vrijwilligers van de milieucommissie van de Raad van Kerken, leden van Milieudefensie en de medewerking van de burgers van Soest hoopt het Soester comité in het komende half jaar nog meer dan 400 kilo in te zamelen. Informatie: Anneke Bonjernoor 60.28.621), Eit Algra 60.16.597) en op internet: info@kurkrecycling.nl. Een 37-jarige Soester is vorige week vrijdag zijn radardetector kwijtgeraakt. Om 15:20 uur con stateerden politieagenten op de Drakenburgerweg in Baarn dat de auto van de man voorzien was van een detector. De apparatuur werd in beslag genomen en de man kreeg een boete. 239.000,- k.k. Kornet, Soest Op loopafst. v. winkelc. "Overhees" rustig gel- ruime middenwon. m. carp., berg. en zonn. tuin m. aan de az vrij uitz. Ind.: gang, toil., nrk, gardk., L-vorm. vmonk. m. schouwen houtkachel, plav. vl., mod. keuk. m. inb.app (koelk., afz.k., kookpl., combi-oven en afw.m.) en opensl. deuren n. achterL Ie Verd.: overl., 3 sl.k., badk. m. ligb., ap. douche en 2e toil. 2old.: v. trap, voorz. m. ap. ruimte v. wasm. en dr. Rme 4e sik. met dakk. Alg.: deze won. verk. in uitst. st v. ondeih. en is o.a v.v:. dubb. glas en ged. nwe ramen, extra tsol., extra stucw., besl. tuin, veel extra vaste kastr. Aanv. in cweri. 295.000,- k.k. Libel, Soest Een pracht, hoekwon. m. berg., urtgeb. serre en een schitt. aangel. vr. tuin (360 m'). gel. aan vijverpartij in de wijk Overh. Ind.: entr., mk. (6 gr/aardlek), gang, gangk., toil., woon. m. uit- geb. serre v.v. gaskachel en elek. bijverw., tuirv zicht op zr fraai aangel. tuin, keuken met losse app. (koel-vnescomb., afw.m., elek. fom. en combim.) 1e Verd.: overl., werkk., oudersik. m. v. kast. en wt., 2 sik., badk. m. douche, toil. en v. wt 2e Verd; vaste tr. n. zold. met 4e sik., bergr. en voorzol m. aansl. wasm. en dr. Alg.: deze zeer goed onderh. energiez. won. is geh. v.v.: dubb. glas, extra veel bergr., park.gel. op eqen terr. en plav.vi. woonk. Aanv. in CNerl. 319.000,- k.k. Leeuwerikweg, Soest In een kindvr. woonomg. (Soestdijk) ligt deze fr. in 2004 geh. verb. hoekw. m. gar, carp. en besl. tuin. Ind.: hal, mk., toil., rme woonk. m. erker, open hparketvl. en opensl. deur. n. tuin, mod open hoekkeuk. met inb.app. (o.a. afw.m., oven, kookpl en afz k.) 1e Verd.: overl., luxe badk m. ligb. (Yetstream), ap. douche, 2e toil en dubb. wt., 2 rme sik. en ap. rmte voor wasm. en dr. Zolder: m. v. trap. Rme voorz. m. werkplek en gr. 3e sik. m. dakk. Alg.: deze won. verk. in perf. st. v. onderh. en is o.a. v.v: marm. vl. m. vl.verw. in hal en keuk,, dubb. glas, stuc. plaf., vloer- verw. badk., elektr. gar.deur, afw. m. luxe materialen perc.opp. 229 nV. Aanv. in overl. 469.000,- k.k. Beukenlaan, Soest Deze sfeerv. vnjst. won. m. een rme gar. en fraai aangel. tuin ligt aan een doorg. weg in Soestdijk. Deze won. is ree. geh. geren, en ligt op een pere. eigen grond v ca. 600 m'. Ind.: hal, toil., mkgrote L-vorm. woonk., mod. eetkeuk. met inb.app. (o.a koelk., vrieskvaatw., elektr. oven, gask.pl. en afz.k.). Verd.: overl., badk. m bad en dou che, 2e toil., v.w.t., ap. wasruimte met aansl. wasm. en dr., 2 rme sik. w.v. 1 sik. m. gr. balk. Zold.: bergz. m. vlizotr. Alg.: deze won. verk. in uitst. st. v. onderh. en is v.v. o.a. mod. keuk en luxe san. Aanv. in overl. In leuk en gez. hofje gel., rme geh gemod. middenwon. met 5 sik., blokhut en vrije tuin (ca. 147 m'). Ind.: hal, toil., rme woonk. met plav. vl, ged. open hoekkeuk. m. inb.app. (afz.kap, afw.m, kookpl., koelk. en combim.) 1e Verd.: overl., luxe badk. m. ligb. (bubbelb ap. douche, 2e tal. en dubb. wt, gang, werkk. en 3 rme sik. Zold.. vaste tr, ap. wasr. voor wasmVdr. en 2 gr. slpk. m. dakkap. Alg: deze won. verk. in uitst. st. v. onderh. en is o.a. v.v.: veel stucwerk (wanden en plaf.), vaste kast sik, rad ombouwen, geh. dubb. glas, extra isol. Aanv. in overl. 329.000,- k.k. Nachtegaalweg, Soest Op loopafst. v. winkelc "Overhees" rust. gel. rme middenwon. met carp, berg. en zonn. tuin m. aan de az vrij uitzicht. Ind:. gang, toil, m.k, garderobek, L-vorm. woonk. m. schouw en houtkachel, plav. vl, mod. keuk. m. inb.app. (koelk.t, afz.k., kookpl, combi-cwen en afw.m.) en opensl. deuren n. achtert.le Verd: overf, 3 slpk, badk. m. ligb, ap. douche en een 2e toil.. Zold:. v. tr, voorz. m. ap. ruimte v. wasm. en dr. Rme 4e sik. m. dakk. Alg.: deze won. verk. in uitst. st. v. onderh. en is o.a. v.v: dubb. glas en ged. nwe ramen, extra isol, extra stucwerk, besl. tuin, veel extra vaste kastr. Aanv. in overl. 209.000,- k.k. Weteringpad, Soest Op modern bedrijventerrein, nabij uitvals wegen, gelegen bedrijfshal (bj. 1998) van ca 240 m' (beg. grond ca 120 m1 en ver dieping ca 120 m') en 2 parkeerplaatsen. De bedrijfshal is o.a. v.z.v. krachtstroom installatie, toiletgroep met keuken, ver- lichtingsapparatuur en alarminstallatie. B.T.W. regeling van toepassing. Aanvaarding in overleg. Op de Laanstraat is zondag om 2:30 uur een man aangehouden wegens het rijden onder invloed. De automobilist uit Breukelen blies 420 ug/1, het maximum is 220 ug/1. De man kreeg een rijver bod en een bekeuring. Sinds december heeft de politie een aantal meldingen gekregen uit regio Utrecht van mensen die slachtoffer zijn geworden van een vreemde bezorgservice. Mensen krijgen per fax een brief van de Nationale Bezorg Service (NBS). Daarin staat dat de NBS graag een afspraak maakt voor het bezorgen van het pakket. Om deze afspraak te maken moet men een 06-num- mer bellen. Wie dit nummer belt, moet 60,- aan belkosten betalen. Het pakket wordt nooit bezorgd. De politie adviseert personen die deze brief krijgen, niet het 06- nummcr te bellen dat in de brief wordt vermeld. www.vbo.nl Koninginnelaan 40, Soest Tel. 035 - 60 17 962 info@vanbreukeIenvastgoed.nl Centraa' Soest -

Soester Courant | 2005 | | pagina 5